Kosmetyki KALLOS - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 17:14   #1231
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Ja mam tylko jedno zastrzeżenie ;P
Maska PLACENTA (zielone opakowanie 1 L) ma placentę tylko w nazwie i jest to oszustwo.
Placenta to wyciąg z łożyska zwierzęcego, ma za zadanie regenerować, nawilżać, odbudowywać strukturę włosa.
Niestety maska Placenta nie ma w składzie placenty, niektórzy mówią, że placenta pochodzi od łozyska roślin ale rośliny przeciez nie mają łożysk...
Co nie znaczy, ze jestem na nie, bardzo lubię i tą ziołową i mleczną i świetnie nawilżają włosy, chociaż skład bardziej chemiczny niż naturalny...
No tak, ale jak jakaś nazwa jest chwytliwa to koniec, będą ją stosować choćby nie wiem co Tak jest właśnie ze słowem placenta.

Jeśli chodzi o skład to ja się z Tobą zgadzam, ale z innej strony, taka maska stanowi fajną bazę, do której można dodawać np. proteiny, glicerynę czy pantenol

Swoją drogą, pisałam już o tym w wątku o myciu odżywką, ale napiszę i tutaj: czy któraś z Was spotkała się z tym by mleczny Kallos miał rzadką konsystencję i nie do końca przyjemny, budyniowy zapach? Wydaje mi się, że z tym Kallosem Latte, który kupowałam w jednym sklepie fryzjerskim, jest coś nie tak Wiem, że są różne rodzaje tej maski, różne opakowania itp. ale nie wiem, czy oni jej jakoś nie rozrzedzają. Kallos, który kupuję w sklepie na dworcu centralnym pięknie pachnie i ma raczej gęstą konsystencję.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:22   #1232
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No tak, ale jak jakaś nazwa jest chwytliwa to koniec, będą ją stosować choćby nie wiem co Tak jest właśnie ze słowem placenta.

Jeśli chodzi o skład to ja się z Tobą zgadzam, ale z innej strony, taka maska stanowi fajną bazę, do której można dodawać np. proteiny, glicerynę czy pantenol

Swoją drogą, pisałam już o tym w wątku o myciu odżywką, ale napiszę i tutaj: czy któraś z Was spotkała się z tym by mleczny Kallos miał rzadką konsystencję i nie do końca przyjemny, budyniowy zapach? Wydaje mi się, że z tym Kallosem Latte, który kupowałam w jednym sklepie fryzjerskim, jest coś nie tak Wiem, że są różne rodzaje tej maski, różne opakowania itp. ale nie wiem, czy oni jej jakoś nie rozrzedzają. Kallos, który kupuję w sklepie na dworcu centralnym pięknie pachnie i ma raczej gęstą konsystencję.
Tak, aczkolwiek ja ją lubię samą, świetnie nawilża mimo chemicznego składu
Moja Latte zawsze jest gęsta i ma kokosowy zapach, jak jest inaczej to pewnie sprzedawczynie sobie odlewają i dolewają wody (opakowanie powinno być zgrzane i zamknięte taką folią) albo seria produkcyjna była jakaś pomylona i kiepska.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:58   #1233
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Tak, aczkolwiek ja ją lubię samą, świetnie nawilża mimo chemicznego składu
Moja Latte zawsze jest gęsta i ma kokosowy zapach, jak jest inaczej to pewnie sprzedawczynie sobie odlewają i dolewają wody (opakowanie powinno być zgrzane i zamknięte taką folią) albo seria produkcyjna była jakaś pomylona i kiepska.
Akurat te słoiczki (przezroczyste, nie białe), które kupowałam, są zawsze bez folii (w innych sklepach też). Kiedyś, jak będę u nich przy okazji zapytam dyskretnie, czemu one pachną inaczej, niż powinny. Bo faktycznie może być to kwestia serii produkcyjnej, ale niekoniecznie. Te w białym słoiczku faktycznie mają folię i chyba teraz to je będę kupować tak na wszelki wypadek
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:05   #1234
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja zawsze kupowałam na allegro i było OK, zapach piękny. Ostatnio przez przypadek natknęłam się na jeden sklep z artykułami fryzjerskimi w Krakowie, weszłam z ciekawości i zobaczyłam że mają Kallosa, więc kupiłam bo mi się kończył a przynajmniej nie musiałam doliczać kosztów przesyłki jak przy zakupach na allegro. No i w domu się troche zdziwiłam bo zapach jest okropny. Nie taki kokosowy jak zawsze ale bardzo bardzo chemiczny (no może tego kokosa czuć tam w tle). Kupiłam litrowe opakowanie, było zaklejone więc nikt raczej przy nim nie szperał. Termin ważności jeszcze ponad 2 lata. Nie wiem co jest grane. Jeszcze nie miałam okazji go stosować bo używam teraz innej maski, ale z tym jest ewidentnie coś nie tak.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:38   #1235
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Akurat te słoiczki (przezroczyste, nie białe), które kupowałam, są zawsze bez folii (w innych sklepach też). Kiedyś, jak będę u nich przy okazji zapytam dyskretnie, czemu one pachną inaczej, niż powinny. Bo faktycznie może być to kwestia serii produkcyjnej, ale niekoniecznie. Te w białym słoiczku faktycznie mają folię i chyba teraz to je będę kupować tak na wszelki wypadek
a to nie wiem, ja kupuje ta litrową w białym
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:08   #1236
pati890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cześć Dziewczyny, zapewne na moje pytanie padła już odpowiedź, ale wybaczcie, nie mam cierpliwości, żeby czytać te wszystkie strony, które tu zapisałyście
Mam pytanie do Dziewczyn, które sa z Warszawy lub okolic:
gdzie mogę dostać odżywki Kallos (widziałam, że na dworcu centralnym - gdzie dokładnie i za ile tam mają?)
I gdzie jeszcze mogę je spotkać?
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam
pati890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 01:20   #1237
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez pati890 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, zapewne na moje pytanie padła już odpowiedź, ale wybaczcie, nie mam cierpliwości, żeby czytać te wszystkie strony, które tu zapisałyście
Mam pytanie do Dziewczyn, które sa z Warszawy lub okolic:
gdzie mogę dostać odżywki Kallos (widziałam, że na dworcu centralnym - gdzie dokładnie i za ile tam mają?)
I gdzie jeszcze mogę je spotkać?
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam
Jest taka fajna opcja jak "przeszukaj ten wątek". Właśnie po to,żeby nie czytać kilkuset stron. Wpisz słowo "Warszawie" to wyskoczy sporo wyników

Ja kupowałam kiedyś na allegro, a ostatnio w Piasecznie.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 10:37   #1238
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Kosmetyki KALLOS

a ja się zastanawiam czy w ogóle mi ten kallos latte służy
takie mam po nim jakieś matowe włosy, takie bez połysku
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:31   #1239
pati890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Jest taka fajna opcja jak "przeszukaj ten wątek". Właśnie po to,żeby nie czytać kilkuset stron. Wpisz słowo "Warszawie" to wyskoczy sporo wyników

Ja kupowałam kiedyś na allegro, a ostatnio w Piasecznie.
O widzisz, dziękuję
pati890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:54   #1240
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Zamówiłam dzisiaj na allegro Kallosa, ale tego z marchewką Kallos Carota Czekam teraz niecierpliwie aż przyjdzie do mnie to cudeńko.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:47   #1241
netkaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Wink Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Jest taka fajna opcja jak "przeszukaj ten wątek". Właśnie po to,żeby nie czytać kilkuset stron. Wpisz słowo "Warszawie" to wyskoczy sporo wyników

Ja kupowałam kiedyś na allegro, a ostatnio w Piasecznie.
gdzie w Piasecznie, jeśli można spytać?
netkaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 00:00   #1242
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki KALLOS

a macie skład tego szamponu może? http://www.kallospolska.pl/index.php...mart&Itemid=98
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:58   #1243
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Kallos wydał nowe cudo
http://allegro.pl/kallos-odzywka-wan...470247305.html
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:23   #1244
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
nowość ? ja już jakis czas widzę to cudo na allegro
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:33   #1245
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Witam dziewczyny mam pytanie kiedyś może ze dwa lata temu kupowałam odżywke z kallosa była biała i ładnie pachniała. Opakowanie było przeźroczyste. Czy to jest ten co teraz piszecie Latte

Mam suche włosy i musze mieć coś co je nawilży co polecacie

Widziałam na stronie kallos nowe produkty czy ktoś je już używał
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:52   #1246
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nowość ? ja już jakis czas widzę to cudo na allegro
I sprawdza się to cudo

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny mam pytanie kiedyś może ze dwa lata temu kupowałam odżywke z kallosa była biała i ładnie pachniała. Opakowanie było przeźroczyste. Czy to jest ten co teraz piszecie Latte

Mam suche włosy i musze mieć coś co je nawilży co polecacie

Widziałam na stronie kallos nowe produkty czy ktoś je już używał
To najprawdopodobniej właśnie latte może opakowanie było jakieś inne?
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:05   #1247
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Kosmetyki KALLOS

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;25331779]I sprawdza się to cudo[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

Niestety jeszcze tego nie miałam i nie wiem czy bedę miac akurat to bo nie mam suchych włosów, w ogóle to planuje kupić jakies produkty Kallosa ale musze najpierw pozużywać to co mam w domu... ale tak kusi żeby kupic coś nowego
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 00:51   #1248
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Łaa jaka jestem zła! zamowiłam z koleżanką kosmetyki z Kallosa od kolesia z allegro.Kosmetyki miały przyjść kurierem za pobraniem i nie dość,że doszły po tygodniu od zamówienia to jeszcze się okazało,ze w srodku cos sie wylało... więc zostały odesłane.Niby tak sie zdarza,wiem jak na magazynach rzucają paczkami ale nie dość,ze jak składałysmy zamówienie składałyśmy z konta u kolegi to mu wyraźnie napisalam,że ma pisać na inny email [moj] w sprawie zamowienia... to i tak napisal na email kolegi... dopiero jak mu napisalam ze swojego,ze odesłałam zamowienie to mi raczyl po 2 dniach odpisac,ze paczka doszła do nich w opłakanym stanie ( paczke odesłałam mu w piatek,a napisalam we wtorek,zeby sie upewnic czy mi znowu wyslą,odpisal w piatek lub czwartek) i że przwiezie ich przedstawiciel nam tą paczke do Krakowa,tylko,że mamy czwartek i paczki jak nie było tak nie ma... a zamównie było duże na ponad 150zl,na szczescie za pobraniem wiec nic nie stracilysmy dzisiaj będe ostatni raz do niego pisac i jak mi nie odpisze,daje negatywa,ile mozna czekac na paczke? pomijajac juz fakt,ze pierwszy raz widzialam by kurierem paczka szla tydzien...
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 07:11   #1249
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

A możesz napisać co to za sprzedający? Bo czaję się na kilka rzeczy z kallosa plus coś jeszcze od jednego sprzedawcy i widziałam u niego sporo negatywów właśnie za to, że przesyłka była źle zabezpieczona i coś się wylało - niestety jest jedyny sprzedający, który ma wszystko co bym chciała.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 08:09   #1250
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Finlora Ja bym nie ryzykowała chyba... Ilość negatywnych komentarzy jednak o czymś świadczy. Nie lepiej pozukac jakiejś hurtowni fryzjerskiej w okolicy ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:28   #1251
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
pomijajac juz fakt,ze pierwszy raz widzialam by kurierem paczka szla tydzien...
A wiesz, tutaj się z Tobą nie zgodzę. Ja b. często korzystam (a właściwie, korzystałam) z usług DHL i innych tego typu firm i mam wrażenie, że od jakiegoś czasu bardzo pogarsza się jakość ich usług. U mnie jeszcze nie ma wielkiego problemu akurat z czasem doręczenia (chociaż często pocztą wychodzi mi szybciej), ale znajomy, który nie mieszka w mieście miał ogromny problem, bo mu facet przez prawie miesiąc nie chciał dowieźć paczki, bo stwierdził, że ma za daleko.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 21:37   #1252
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Finlora Ja bym nie ryzykowała chyba... Ilość negatywnych komentarzy jednak o czymś świadczy. Nie lepiej pozukac jakiejś hurtowni fryzjerskiej w okolicy ?
Mam hurtownię fryzjerską w mieście ale kallosa tam niestety nie ma
W jednym sklepiku jest litrowy kallos latte za 35 zł (), tak samo stapiz a na allegro można kupić o połowę taniej, tylko chciałabym od razu kilka rzeczy więc od jednego sprzedawcy taniej.
"Mój" sprzedający z negatywami to ten http://allegro.pl/show_user.php?uid=12693533

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-02-25 o 21:38
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 22:11   #1253
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mam hurtownię fryzjerską w mieście ale kallosa tam niestety nie ma
W jednym sklepiku jest litrowy kallos latte za 35 zł (), tak samo stapiz a na allegro można kupić o połowę taniej, tylko chciałabym od razu kilka rzeczy więc od jednego sprzedawcy taniej.
"Mój" sprzedający z negatywami to ten http://allegro.pl/show_user.php?uid=12693533
Cóz jednak znacznie więcej ma pozytywów jednak 334 negatywne komentarze i to wszytskie o długie oczekiwanie na paczke, xle zapakowana paczke i nieinteresowanie sie klientem. Hmm no nie wiem ja bym się bała no ale zaryzykuj, w końcu 16705 pozytywów tez za nic nie dostał
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 09:31   #1254
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A wiesz, tutaj się z Tobą nie zgodzę. Ja b. często korzystam (a właściwie, korzystałam) z usług DHL i innych tego typu firm i mam wrażenie, że od jakiegoś czasu bardzo pogarsza się jakość ich usług. U mnie jeszcze nie ma wielkiego problemu akurat z czasem doręczenia (chociaż często pocztą wychodzi mi szybciej), ale znajomy, który nie mieszka w mieście miał ogromny problem, bo mu facet przez prawie miesiąc nie chciał dowieźć paczki, bo stwierdził, że ma za daleko.
I tu bym się z Tobą zgodziła,gdyby nie to,że zamawiałam do Krakowa i tez nie jakies zadupie tylko praktycznie centrum...

Mam już sprzedającego: dafni-pl
Napisalam mu przedwczoraj,ze czekam jeszcze 5 dni ale na odpowiedz poki co sie nie doczekalam...

edit:
dostalam smsa ze facet jest w krakowie i moge do niego wpasc po rzeczy,pojde ale nie wiem jak przetransportuje ponad 10 litrów :P

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2011-02-26 o 16:55
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 17:28   #1255
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
edit:
dostalam smsa ze facet jest w krakowie i moge do niego wpasc po rzeczy,pojde ale nie wiem jak przetransportuje ponad 10 litrów :P
o kurcze, weź sobie kogoś ze sobą... ja bym na pewno nie udźwigneła 10 litrów a poza tym to troche chyba nieporecznie.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 23:45   #1256
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kosmetyki KALLOS

nie wiem już,jak wyslalam mu wiadomosc ze pojde w poniedzialek tylko niech poda mi adres to do tej pory mi nie odpisal... chyba,że sam przyjedzie to bylabym wniebowzieta a jesli nie to zatrudnie współlokatorow jak cos ale chce miec już to z głowy... zamówienie złożyłam 15 lutego i jade już na ostatnich resztkach...


edit:

na szczescie dzisiaj dotarlo,pan sam przywiózł i wniósł, i nie policzył za kuriera wiec 20 zl w kieszeni,poza tym umowilysmy się,żeby przywiozł w ciagu godziny i tak faktycznie było,wiec ogolnie sprzedawca w porządku,mozna zamawiac tylko w razie problemow kontakt email dosc wolny,problemy z dowozem zrzucam na barki kuriera

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2011-03-01 o 18:04
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:50   #1257
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Jakie polecacie szampony Wybór jest i nie wiem który byłby lepszy
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:09   #1258
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Jakie polecacie szampony Wybór jest i nie wiem który byłby lepszy
Musisz przeszukac ten wątek, dziewczyny pisały już tutaj o szamponach. Z tego co pamiętam to z brzoskwiniowym kilku osobom się coś dziwnego działo ale ten jajeczny chyba sobie chwaliły
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 11:44   #1259
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Musisz przeszukac ten wątek, dziewczyny pisały już tutaj o szamponach. Z tego co pamiętam to z brzoskwiniowym kilku osobom się coś dziwnego działo ale ten jajeczny chyba sobie chwaliły

Dzięki Ci bardzo będe mieć więcej czasu to poszukam.
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 12:36   #1260
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja szamponów Kallos nie używam, ale pamiętam że sporo dziewczyn polecało Kallos jajeczny, a resztę poczytaj sobie na KWC
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.