Kielce - dobry fryzjer - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 21:47   #1171
wiolussia
Raczkowanie
 
Avatar wiolussia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Chyba juz nikt tutaj nie zagląda
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia,
miłość daje je gratis
wiolussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 13:45   #1172
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Musisz pisać na PW do ludzi
wiolussia Ja byłam niedawno u Patrycji w Exclusive na Bodzentyńskiej. Tam dzwoniłaś?

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Madilienna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poratujcie!

Dzisiaj wróciłam załamana od fryzjerki z salonu na Ślichowicach (ul. Massalskiego naprzeciwko E.Leclerc). Wczoraj umówiłam się na wizytę, ale już w rozmowie przez telefon okazało się, że moja dotychczasowa fryzjerka już tam nie pracuje. Oczywiście żadnego info, gdzie owa pani się przeniosła nie uzyskałam, a nie wiem nawet jak się nazywa, z samym imieniem jej na pewno nie znajdę. Zaryzykowałam, bo wyjeżdżam pod koniec tygodnia i nie było czasu na szukanie i umawianie się gdzie indziej, a miałam już bardzo zasłaniającą oczy grzywkę.
No i właśnie, trafiłam na młodą fryzjerkę, może i miłą, ale pierwsze, co mnie zaskoczyło: obcinała mi włosy na sucho (powiedziała, że tak jej wygodnie). Od razu zaznaczyłam, że chcę lekko przyciąć grzywkę, aby nie zasłaniała oczu, czyli lekko po skosie na prawą stronę m/w na linii brwi (jak widać zresztą na moim avku). I co? I wyszłam z wygryzioną grzywką długości połowy czoła, prawie wcale nie wycieniowaną, o co wyraźnie poprosiłam, nie przystrzyżoną na skos, ale niemalże prosto. Masakra, zanim to odrośnie to miną co najmniej 2-3 tygodnie
A więc pytanie - czy istnieje jakiś fryzjer/fryzjerka na tym zadupiu, który/a potrafi obciąć włosy, a w szczególności grzywkę, w taki sposób, żeby po wyjściu z salonu człowiek wyglądał dobrze, a nie dopiero po kilku tygodniach odrastania włosów? Chodzi mi tylko o obcinanie, nie farbuję, nie bawię się z balejażami itp. rzeczami. Czy ja tak dużo wymagam czy po prostu większość fryzjerów w tym kraju to patałachy, nie umiejące podciąć banalnej grzywki?
Ja tam już nie chodzę, od kiedy moja fryzura ślubna wyglądała jak dla starej babki. Zauważyłam, że w pewnym momencie nawet właścicielka przestała się starać (jak strzygła/robiła fryzurę).

Moja mama chodzi do jakiejś dziewczyny w Oszinie i jest bardzo zadowolona. Mi się bardzo podobało jak jej zrobiła balejaż.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 13:53   #1173
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Odnośnie Oszinu to ostatnio byłam u pani Agnieszki- po tym jak zaczęła mnie obcinać byłam przerażona bo wydawało się, że robiła to tak od niechcenia i za karę po tym jak jestem przyzwyczajona do dość dokładnego wydzielania pasm etc.- ale za to efekt
Mama była u niej ostatnio i także ma super fryzurę
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 13:54   #1174
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Odnośnie Oszinu to ostatnio byłam u pani Agnieszki- po tym jak zaczęła mnie obcinać byłam przerażona bo wydawało się, że robiła to tak od niechcenia i za karę po tym jak jestem przyzwyczajona do dość dokładnego wydzielania pasm etc.- ale za to efekt
Mama była u niej ostatnio i także ma super fryzurę
Wiesz, możliwe, ze ona właśnie Agnieszka ma na imie. Tak mi się cos kojarzy
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2012-08-18 o 14:01
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:53   #1175
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez valerica Pokaż wiadomość
Witam, mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego fryzjera, który potrafi zrobić trwałą ondulację tak aby nie zniszczyć za bardzo włosów?
sama jestem ciekawa. W ogóle żeby zrobił dobrze trwałą, żeby to wyglądało jakoś, żeby dobrać odpowiednią grubość wałków i w ogóle. Tak już z rok się zbieram do trwałej Ale brak konkretniejszych informacji mnie powstrzymuje, pojawiły się na tym wątku propozycje ponoć dobrych salonów, w których się trwałą wykonuje, ale opinii o tym zabiegu brak
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:26   #1176
kajcymon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 414
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Sugerując się opiniami z forum zaryzykowałam dość dużą kwotę i wybrałam się do pani Karoliny Moćko. Niestety była to chyba najgorsza z możliwych decyzji. Włosy miałam obcinane zupełnie na sucho co już mi się wydawało dziwne, druga rzecz to to że pani Karolina przedstawiła mi swoją artystyczną wizję, mówiła o kształcie twarzy itd. ale moich uwag odnośnie tego jak chcę być obcięta raczej nie słuchała. Koniec końców wydałam 80zł za obcięcie ok. centymetra włosów ale w taki sposób że teraz w ogóle się nie układają i wyglądały o niebo lepiej przed strzyżeniem.
Dziewczyny naprawdę NIE warto !
__________________
Wymiana
kajcymon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 10:05   #1177
malena024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 70
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

ja już jakiś czas temu pisałam o p.Moćko
to fryzjerka z dobrą gadką, kreuje się na wielką specjalistkę i do każdego nowego klienta powtarza to samo przez co na poczatku wzbudza zaufanie, a takjak napisałaś robi co chce czyli na jedno kopyto nie słuchając uwag klienta.
Jak się jej zwróci uwagę czy też przyjdzie na poprawkę ( ja tak miałam) to jest foch i potem traktuje Cię jak wroga...
zauważyłam, ze ta fryzjerka raz do roku zmienia lokalizację i chyba to jest jej sposób na utrzymanie się na rynku - zmienia miejscówkę, robi szum za każdym razem na foraach internetowych o nowym miejscu ( wpisy niby klientek), przychodzą nowi klienci a gdy ich ilość się zmiejsza, następuje przeprowadzka.
malena024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 22:34   #1178
paula_xyz
Przyczajenie
 
Avatar paula_xyz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Sara mam zamiar wybrać sie do Pabla. Czy byłas u niego w ostatnim czasie?Jak u nirgo z cenami?
paula_xyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:08   #1179
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ja chodzę do Przemka do HDS już od dobrych 2 lat i nie zamienię go na żadnego innego no ale to już chyba kwestia chemii jaka może wytworzyć się między fryzjerem a klientem. On mnie rozumie, czasami nawet nie pozwala realizować mi moich wizji, a na koniec wizyty zawsze jestem mu dozgonnie wdzięczna, bo po prostu wie lepiej w czym mi będzie dobrze! Po prostu jest świetnym fachowcem, dobrym obserwatorem i ma zmysł. Zna moje włosy, wie jak się układają, wie jak się ubieram i jaka jestem i idealnie potrafi zająć się tym co mam na głowie. Dziewczyny, no ale nie ma ludzi idealnych, więc po jednej nieudanej wizycie nie wieszajcie na nim psów.
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 22:23   #1180
Monix015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

zastanawiam się nad p.Adrianem z alter ego i nad p.Adrianem z hair club...który pan jest lepszy? chciała bym coś zmienić na swojej głowie wiec najlepiej który z nich potrafił dobrze i trafnie doradzać, wymyślić jakąś fryzurę, ewentualnie jakby w salonie było komputerowe dobieranie fryzur.
Monix015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:20   #1181
malina2501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 74
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Mam kupon rabatowy -50 zł do Marcina Kwiecińskiego bezterminowy na strzyżenie i zabiegi pielęgnacyjne. Chętne? Pisać priv
malina2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 10:04   #1182
malena024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 70
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Do tego fryzjera to nawet za darmo bym nie poszła
no chyba, ze chce się miec uczesanie/obcięcie na "starą ciotkę"
malena024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 08:47   #1183
melaq
Przyczajenie
 
Avatar melaq
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez malena024 Pokaż wiadomość
Do tego fryzjera to nawet za darmo bym nie poszła
no chyba, ze chce się miec uczesanie/obcięcie na "starą ciotkę"


oj tam oj tam dobry fryzjer ja tam byłam zadowolona
melaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 10:41   #1184
EwelkaStob
Przyczajenie
 
Avatar EwelkaStob
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Witam, chcę podzielić się swoją opinią o dwóch salonach fryzjerskich w których ostatnio byłam.
Pierwszy to Alter Ego na Słowackiego, byłam u p. Adriana. Miało być fajne obcięcie włosów cienkich do ramion, żeby nie trzeba było stać nad nimi rano godzinę. Jakie było moje zdziwienie gdy po dokładnie 7 minutach obcinania na sucho wyszłam z salonu lżejsza o 50 zł z tą SAMĄ fryzurą krótszą o końcówki!!! Według mnie- nigdy więcej.
Zawsze po takich wpadkach lecę do Loreal'a na Jasną, kiedyś uwielbiałam tam p. Monikę, która robiła cuda na mojej głowie ale niestety gdzieś odeszła i jeszcze jej nie zlokalizowałam. Tym razem pierwszy raz trafiłam do p. Patrycji (długie rudawe włosy). Miałam robiony balejaż z dwóch kolorów blond i poprawianie obcięcia. Balejaż wyszedł mega naturalnie (nie żadne grube ciemne pasma) a samo obcięcie włosów żeby miały większą objętość bo mają tendencję do przyklepywania trwało dobre pół godziny i było zrobione naprawdę starannie. Włosy świetnie się układają bez zbędnych lokówek, prostownic i lakierów. Całość - 3godz., 200zł
Dużo ale naprawdę warto.
Wiem ,że dużo tego tekstu, za co przepraszam, ale mam nadzieję że komuś przyda się moje spostrzeżenie, że po wszystkich klapach jakie zaliczyłam w kieleckich salonach zawsze wracam na Jasną.
EwelkaStob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 16:56   #1185
ANGEL 79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

czy może wiecie czy pani Monika z z Loreala z jasnej nadal pracuje w salonie fryzjerskin w PAsażu Zielonym? Chciałabym sie do niej wybrać a może macie jakiś numer do niej?
ANGEL 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 23:30   #1186
ANGEL 79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej dziewczyny
Znalazłam p. Monike z Loreala z Jasnej .Obecnie ma swój salon na ulicy Ludwiki Wawrzyńskiej 20, tel. 796-606-734. Ja już po wizycie i jest super.
ANGEL 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:29   #1187
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Przed slubem bylam pewna, ze bedzie mnie czesac moja kolezanka fryzjerka z piekoszowa.Pierwsza probna rozleciala sie po 45 min zumby. Druga probna, na tydzien przed slubem koszmar. Czym predzej wykonalam telefon do p. Ani Swiebody czy mnie wcisnie na sobote. 8 rano ok... lepszy rydz niz nic. Umowilam sie na wtorek na probna i wreszczie czulam sie spelniona! Pani dokladnie zrozumiala o co mi chodzi. fryzura byla bardzo stabilna. jedyny minus jest taki, ze w sobote wypadlo mi jedno pasemko, ale makijazystka uratowala sprawe. Mimo to jak najbardziej polecam!
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 22:41   #1188
polusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: kielce/okolice
Wiadomości: 16
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

witam.
kto teraz jest na topie w Kielcach jeśli chodzi o salon fryzjerski. Wróciłam właśnie do Kielc i szukam i fryzjera i kogoś do pazurów ale o tym to już na innym forum pisałam. Pozdrawiam i czekam na jakieś info
polusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 12:33   #1189
kinia8906
Raczkowanie
 
Avatar kinia8906
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 206
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ja polecam Panią Annę Świebodę. Czesała mnie do ślubu, potem farbowanie, strzyżenia itd. zawsze wychodzilam zadowolona i teraz juz sie tylko jej trzymam. Ma salon "IMAGE" ul. Nowy Świat 11.
Rewelacyjna kobieta naprawde!
__________________
Ceń się wysoko,a uwierzy,że jesteś jego wygraną na loterii

22.09.2012r. - nasz wielki dzień
http://www.suwaczek.pl/cache/4c5a0d8ede.png
kinia8906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 16:41   #1190
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ja byłam ostatnio znowu u p. Agnieszki z Oszinu i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:36   #1191
dalajlama
Przyczajenie
 
Avatar dalajlama
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 23
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej dziewczyny ja też jestem zadowolona z Pani Świebody salon Image czesała mnie na mój ślub który był w czerwcu tego roku i byłam zachwycona. Spełniła moje oczekiwania słuchała tego co mówiłam zmieniała kształt fryzury żebym tylko była zadowolona- a ja na naprawdę nie znoszę fryzur więc zadanie było trudne. Nie fochowała się , doradzała szczerze polecam . Co do farbowania i strzyżenia to idę na wizytę 8.12.12 ale dotychczas byłam zadowolona.Chociaż nęci mnie ten Wasz Pan Przemek z HSD ale boje się :/............ może się skuszę jak jest taki dobry ale to już w przyszłym roku o ile się odważę.
Do polusiaa : pytałaś o pazurki ja jestem zachwycona z Eli Skrzyniarz nr ma swój gabinet na ul. Jasnej tam gdzie był salon lorea'la nr tel.663 346 664 naprawdę rewelacja )) ceny teraz nie pamiętam nie chce skłamać
Pozdrawiam
dalajlama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 09:45   #1192
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cześć, możecie polecić kogoś w Kielcach kto dobrze rozjaśnia włosy, pasemka, baleyage? Byłam dwa tygodnie temu w salonie w jednej z galerii (nie będę mówić której) ale nie jestem zadowolona, kolor wyszedł rudawy a pasemka sama bym sobie lepiej zrobiła nie mając w tym żadnego doświadczenia ;/
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:01   #1193
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Cześć, możecie polecić kogoś w Kielcach kto dobrze rozjaśnia włosy, pasemka, baleyage? Byłam dwa tygodnie temu w salonie w jednej z galerii (nie będę mówić której) ale nie jestem zadowolona, kolor wyszedł rudawy a pasemka sama bym sobie lepiej zrobiła nie mając w tym żadnego doświadczenia ;/
Ciężko jest kogoś polecić--nawet jesli ja jestem zadowolona nie oznacza,że Ty również będziesz Jeśli chodzi o koloryzację to ewentualnie mogę zaprosić do nas-- do Łukasza tel. 41 344 66 00, lub na Wesołą tel 41 344 87 05 tam z kolei do Gosi-chodziłam tam kilka lat i byłam zadowolona
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 11:43   #1194
bluebelle
Przyczajenie
 
Avatar bluebelle
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Inna bajka
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez ANGEL 79 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Znalazłam p. Monike z Loreala z Jasnej .Obecnie ma swój salon na ulicy Ludwiki Wawrzyńskiej 20, tel. 796-606-734. Ja już po wizycie i jest super.
a czy ta pani Monika pracowala w Lorealu 10 lat temu? bo ja wlsnie takiej poszukuje, taka drobna blondynka (wtedy była blond) - cudownie strzygła
__________________
Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę.
bluebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:32   #1195
ANGEL 79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Wiesz nie wiem jak wcześniej wyglądała bo ja byłam pierwszy raz u niej. Teraz to ma ciemne włosy. Na forum była wychwalana więc poszłam i jestem naprawdę zadowolona. Jeśli chodzi o strzyżenie to włosy się naprawdę układają ja poświęcam tylko na ułożenie 10 min a mam do ramion także myślę, że powinnaś zaryzykować
ANGEL 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 16:55   #1196
mf92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

a co sądzicie o fryzjerce Karolinie Maćko? warto do niej pójść na strzyżenie? zastanawiam się równinież nad salonem Exclusive bo słyszałam wiele dobrych opinii
mf92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:54   #1197
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

mam pytania do dziewczyn, które chodzą do pani Świebody (Image) - pytania trochę może naiwne czy oczywiste, ale ja nie chodzę do fryzjera więc się nie znam
1. długo trzeba czekać na wizytę?
2. na jaką kwotę mam się przygotować - chodzi o cięcie
3. pani Świeboda pracuje tam sama czy inne fryzjerki też tam pracują?
chyba że polecacie kogoś innego do cięcia, chcę pierwszy raz obciąć włosy na krótko tylko jakoś tak fajnie żeby dało się to sensownie ułożyć i żeby nie bolało bez układania, włosy mam cienkie ale sztywne (czy raczej: do bólu elastyczne) i takie dość niepokorne i przydałoby się fachowe cięcie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-12-28 o 14:54
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 16:39   #1198
Martysia510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cześć. dziewczyny mam wielką prośbę. Potrzebuję fryzjera który dobrze farbuje włosy. Już dawno temu byłam u Pana Piotra który jeszcze miał salon na sienkiewicza a teraz nie wiem gdzie pracuje. No chyba że polecacie kogoś innego
Pozdrawiam
Martysia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 12:40   #1199
malenka167
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Martysia teraz Pan Piotr pracuje w hair design studio na rynku. Polecam goraco ! :P
malenka167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 10:39   #1200
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

a co to za pan Piotr?
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.