Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 12:27   #4201
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Kurcze, to ja już muszę się całkiem załamać, bo "nawet Hosenka ma mniej!"
*Podwójnego oczyszczacza jeszcze niestety nie używałam, czeka grzecznie na swoją kolej
* Mleczko jest całkiem niezłe, dobrze sobie radzi ze zmywaniem tuszu i cieni, nawet byłam zaskoczona. Ale używam go tylko do oczu, bo jest trochę tłuste, na twarzy zdecydowanie wolę efekt odświeżenia jaki daje DAX.Dax z oczami też sobie dobrze radzi.
* nawet ostatnio robiłam tą maseczkę stymulujacą, ale robi mi trochę krzywdę- tzn. ma w sobie jakby łupinki z ryżu, które są bardzo ostre i po chwili masowania działa jak peeling a potem trzeba zostawić do podeschnięcia i wtedy taką podrażnioną skórę strasznie szczypie. Na koniec podeschniętą trzeba zetrzeć lekko opuszkami palców i zmyć resztę. Jak dla mnie to taki killer. Niezbyt mi się podoba. poza tym słoiczek sam w sobie jest ładny ale jak się pakuje w cały kosmetyk wilgotne palce to zostaje w niej trochę wody jednak.Pachnie trochę gorzej niż seria sake.
Nie ma lekko
Choć i u mnie zaraz licznik pójdzie w góre, bo złożyłam zamówienie na BU, a jutro zamawiam Avon

Dziękuję za odpowiedzi
Chciałam się skusić na tą maskę Sake ale w takim razie pomyślę jeszcze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 12:54   #4202
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

uff, obfotografowałam swoją pielęgnację, o pojedynczych rzeczach typu pomadki ochronne pewnie zapomniałam, ale większość zdecydowana jest
na zdjęciach chaos, bo nie miałam konceptu jak je pogrupować, na pewno w pierwszym poście są rzeczy aktualnie używane, w drugim poście zapasy, próbki + ew to czego zapomniałam wcześniej obfotografować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (50,1 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (70,7 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (114,8 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (118,1 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (108,6 KB, 137 załadowań)
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 12:56   #4203
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Miałam zaległości i dlatego tyle pytań co do waszych zasobnych i pięknych zbiorów (Edyta29- bardzo chciałabym się pochwalić swoim, ale podobnie jak noseknosek tyle inwestuję w kosmetyki, że na własny aparat jeszcze nie starczyło, ale i w niego muszę zainwestować;-). W każdym razie inspiruję się waszymi zbiorami i tym, co polecacie – tylko zbiór mi się niebezpiecznie powiększa
Umbra:
  • jak oceniasz cukrowy zestaw do depilacji z Daxa, opinie na KWC jednak zniechęciły mnie do jego kupna
  • czy to coś z Avon solutions to krem pod oczy czy do twarzy, no i jak go oceniasz?
Mini007:
  • polecasz tonik opuncjowy i ten krem CareControl Sorai?
  • Co masz z serii Plantica Ziaji – szampon czy odżywkę, i jak się sprawuje?
  • Jak oceniasz spray różowy GlissKur?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 12:57   #4204
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

a teraz idą zapasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b1.jpg (109,2 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b2.jpg (119,1 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b3.jpg (88,7 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b4.jpg (127,4 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b5.jpg (128,4 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b6.jpg (80,8 KB, 112 załadowań)
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2009-05-12 o 12:58
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 13:00   #4205
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Mini007 mam pytanie jak sprawuje sie ten krem foot therapy -on jest z biedronki chyba tak??
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 13:09   #4206
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Mini007:
  • polecasz tonik opuncjowy i ten krem CareControl Sorai?
  • Co masz z serii Plantica Ziaji – szampon czy odżywkę, i jak się sprawuje?
  • Jak oceniasz spray różowy GlissKur?
Tonik i krem polecam z czystym sumieniem. Do tej pory używałam ogórkowego, potem nabyłam opuncję. Wizualnie różnicy nie widać, jednak buzia jest oczyszczona i przyjemnie matowa. Co do kremu - używam go już od dawna, chociaż miałam kilka tygodni przerwy, podczas której najwyraźniej zmienili opakowanie Przy regularnym stosowaniu wyraźnie wybiela te mniejsze przebarwienia i jest idealny na wszelkie podrażnienia - kremowe, słoneczne i inne.
To z Ziai to odżywka bez spłukiwania do włosów cienkich. Nie używam tak często, ale jak już to faktycznie - lekko unosi włosy i, nałożony bez przesady nabłyszcza dodatkowo włosy. Podobnie jak psikadło z Gliss Kura, chociaż tu mam skłonności do przesady i bywa, że wyglądam jak zmokła kura. Ciut lepszy był jeden z ich żółtych sprayów.



Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
Mini007 mam pytanie jak sprawuje sie ten krem foot therapy -on jest z biedronki chyba tak??

Tak, z Biedronki. Jest bardzo przeciętny, mało wydajny i na pewno już go nie kupię. Nawilża, ale tylko na chwilę. Już lepszy jest np. krem Eva Natura.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 13:09   #4207
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
C.d.
11.Kremy do twarzy, pod oczy
12.żele do mycia twarzy, peelingi
13.Serum, toniki, demakijaż
14.Maseczki do twarzy
15.Stopy, dłonie-peelingi, spraye, kremy

Świetny zbiór
Jak się sprawują maseczki Planet SPA i która z nich jest najlepsza?
__________________


Edytowane przez xxxMadziaxxx95
Czas edycji: 2009-05-12 o 17:11
xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 13:27   #4208
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
[/list] Tonik i krem polecam z czystym sumieniem. Do tej pory używałam ogórkowego, potem nabyłam opuncję. Wizualnie różnicy nie widać, jednak buzia jest oczyszczona i przyjemnie matowa. Co do kremu - używam go już od dawna, chociaż miałam kilka tygodni przerwy, podczas której najwyraźniej zmienili opakowanie Przy regularnym stosowaniu wyraźnie wybiela 3e74 te mniejsze przebarwienia i jest idealny na wszelkie podrażnienia - kremowe, słoneczne i inne.
To z Ziai to odżywka bez spłukiwania do włosów cienkich. Nie używam tak często, ale jak już to faktycznie - lekko unosi włosy i, nałożony bez przesady nabłyszcza dodatkowo włosy. Podobnie jak psikadło z Gliss Kura, chociaż tu mam skłonności do przesady i bywa, że wyglądam jak zmokła kura. Ciut lepszy był jeden z ich żółtych sprayów.

.
Dziękuję za dokładną odpowiedź. Też stosowałam ten krem Soraya w starej wersji - myślałam, że wprowadzili coś nowego. Ale ważne, że działa.

Oolong - przebogate zapasy! Czy to masło kokosowe Bielendy na samym końcu też jest w zapasach, czy już było próbowane?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 13:34   #4209
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Oolong, podobają mi się Twoje zbiory i mam kilka pytań.
Jak oceniasz szampon Papaya Freeman i szampon Gosha? Nie obciążają włosów?
Czy balsamy Bath & Body Works mają rzeczywiście obłędne zapachy? Jak z ich wydajnością? Czy pielęgnują w stopniu zadowalającym?
Z góry dziękuję za odpowiedź
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 13:45   #4210
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję za dokładną odpowiedź. Też stosowałam ten krem Soraya w starej wersji - myślałam, że wprowadzili coś nowego. Ale ważne, że działa.
Nie, to chyba ten sam I jest naprawdę świetny.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 15:15   #4211
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję za dokładną odpowiedź. Też stosowałam ten krem Soraya w starej wersji - myślałam, że wprowadzili coś nowego. Ale ważne, że działa.

Oolong - przebogate zapasy! Czy to masło kokosowe Bielendy na samym końcu też jest w zapasach, czy już było próbowane?
to masło to zapas, ale miałam probkę i jest super - bogate i ślicznie pachnie, mi przypomina moje ulubione Tesori d'Oriente Lotos

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Oolong, podobają mi się Twoje zbiory i mam kilka pytań.
Jak oceniasz szampon Papaya Freeman i szampon Gosha? Nie obciążają włosów?
Czy balsamy Bath & Body Works mają rzeczywiście obłędne zapachy? Jak z ich wydajnością? Czy pielęgnują w stopniu zadowalającym?
Z góry dziękuję za odpowiedź
szampon Gosha bardzo fajny i odżywczy, ten z Papayą nieco gorszy, ale za to ma fajniejszy zapach ( tak samo jak opcja z limonką, która niedawno miałam - ta była lżejsza) . Oba nieco obciążają włosy niestety. Ja myję włosy codziennie, więc może ma to mniejsze znaczenie. Jeśli szukasz czegoś lekkiego i odtłuszczajacego, to polecam szampon z mirtu Klorane, który mam w zapasach.
Balsamy Bath&Body mają rzeczywiście super zapachy i świetnie sie wchłaniają w moją ostatnio przesuszona skórę. Mam je z niedawnej wymiany z polą_ (pozdrawiam ). Chyba są wydajne, ale ja niestety duzo ostatnio w siebie wsmarowuje, więc trudno mi to ocenic, tym bardziej, że jak widzisz mam wiele balsamów pootwieranych na raz
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 15:29   #4212
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

Masło Avon bronze pachnie jak budyń waniliowy, jest dość twarde. Co do właściwości to świetnie się spisało na moim TŻ-wysmarowałam mu kark i nawet twarz po tym jak się spalił dosłownie na słońcu i miał twarz całą bordową- to ukoiło znakomicie i na drugi dzień już naprawdę zbladła ta czerwień. Ja się na razie nie opaliłam tak mocno, żeby użyć, mam je od niedawna.
To błyszczące to olejek do opalania z Daxa, chyba to był faktor 4, niestety od tłustej formuły odkleiła się naklejka i całkiem oderwałam. Miałam go nad morzem, on jest ze złotym brokatem, pięknie wygląda po nasmarowaniu ciała w słońcu nad morzem...ach.. aż się rozmarzylamm
O musie Melon i arbuz na razie mogę powiedzieć tyle, że ślicznie pachnie! Zostawiłam na lato, bo jest lekki i skóra nie będzie tłusta.
Mgiełka Marokańska róża wg mnie nieźle odświeża i ładnie pachnie. Tak poza tym to chyba nic nie robi. Taki bajer, ale skoro dostałam...
Dzięki za odpowiedzi I znowu się nieźle wykosztuję na lato...
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 15:44   #4213
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Mini007 dziekuje za odpowiedz tak sie na niego czailam,ale w takim razie nie skusze sie chyba
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 16:21   #4214
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

[quote=luskap;12265967]Dziękuję
Jak widać balsam jest prawie pełny, więc czeka na swoją kolej, ale po takich jednorazowych testach mogę stwierdzić tylko, ze ładnie pachnie, z nawilżeniem średnio jak to Naturals, ale zapachy wynagradzają wszystko. Kupuję je dla zapachu i dla przyjemności stosowania


dziękuję za odpowiedz, ja dlatego pytam bo zamówiłam go sobie nie wiedząc jak pachnie ani czy dobrze pielęgnuje a będę go miała dopiero w czerwcu razem z żelem pod prysznic o tym samym zapachu

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość

Uaktualniam zbiór i ponawiam obietnicę - chcę zminimalizować zestaw

1. Twarz
2. Włosy
3. Ciało
4. Dłonie i stopy
kobieto czym się przejmujesz? wcale nie masz tego dużo , mam pytanko odnośnie balsamu nivea happy time , jesteś z niego zadowolona? jak z pielęgnacją? ja go też mam ale czeka na swoją kolejkę i nie używam go na razie a tak wogóle skąd masz jego miniaturkę?
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 16:26   #4215
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
kobieto czym się przejmujesz? wcale nie masz tego dużo , mam pytanko odnośnie balsamu nivea happy time , jesteś z niego zadowolona? jak z pielęgnacją? ja go też mam ale czeka na swoją kolejkę i nie używam go na razie a tak wogóle skąd masz jego miniaturkę?
Kochana, a na co mi trzy balsamy (nawiasem mówiąc, wszystkie w spadku po Tacie), siedem kremów do twarzy i tak dalej? Dążyć będę do stanu, gdzie trzy kremy to maksimum absolutne!

Nivea happy time... hmm... przyznam, że używam go sporadycznie do łokci jedynie. Nie odpowiada mi zapach i konsystencja, za rzadka. Łokcie nawilża w małym stopniu, możliwe, że trochę też się w rękaw wyciera Miniaturkę dostałam w kinie przed wejściem na seans.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 16:32   #4216
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
uff, obfotografowałam swoją pielęgnację, o pojedynczych rzeczach typu pomadki ochronne pewnie zapomniałam, ale większość zdecydowana jest
na zdjęciach chaos, bo nie miałam konceptu jak je pogrupować, na pewno w pierwszym poście są rzeczy aktualnie używane, w drugim poście zapasy, próbki + ew to czego zapomniałam wcześniej obfotografować
no nieźle nieźle a ja mam pytanie skąd masz kosmetyki firmy pleasures?? czy jakoś tak tam masz żel pod prysznic i balsam i to nad tym z czarnej porzeczki co to jest i gdzie można dostać??

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Kochana, a na co mi trzy balsamy (nawiasem mówiąc, wszystkie w spadku po Tacie), siedem kremów do twarzy i tak dalej? Dążyć będę do stanu, gdzie trzy kremy to maksimum absolutne!

Nivea happy time... hmm... przyznam, że używam go sporadycznie do łokci jedynie. Nie odpowiada mi zapach i konsystencja, za rzadka. Łokcie nawilża w małym stopniu, możliwe, że trochę też się w rękaw wyciera Miniaturkę dostałam w kinie przed wejściem na seans.

dziękuję za odpowiedź, no w sumie masz racje po co 7 kremów do twarzy

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

kobietki wklejajcie swoje zbiory bo uwielbiam oglądać Wasze zbiory
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 16:34   #4217
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Oolong: świetny zbiór
Zadowolona jesteś z masła TBS Moringa?

Mini: jak malutko
Czy "intensywny krem do rąk" jest z Biedronki? jesteś z niego zadowolona?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 16:36   #4218
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

o z tego z tej morwy czy też jeżyny jestem strasznie dumna, kupiłam ten balsam chyba za 7-8zl w Naturze i ma obłędny zapach, taki owocowo-drzewny, pielegnuje też nieźle

a te balsamy to Bath&Body Works mam z wymiany z polą_ zielonego pojęcia nie mam, skąd ona je wzięła, ale też są super

z balsamów aktualnie przeze mnie używanych najgorzej oceniam ten Biothermu - ma drobinki i lekko cytrusowy zapach i ten L'Oreal - jest jakiś sztuczny. Chanel też kiepsko pielęgnuje, bo jak to balsamy z nuty perfum, ma w sobie alkohol.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oolong: świetny zbiór
Zadowolona jesteś z masła TBS Moringa?

Mini: jak malutko
Czy "intensywny krem do rąk" jest z Biedronki? jesteś z niego zadowolona?
to nie masło, tylko peeling, kupiłabym masło, ale peeling był wtedy w super cenie (jak na Polskę rzecz jasna )- niecałe 40zl w promocji. Jest bardzo dobry, treściwy, nie taka galaretka, jak owocowe peelingi Body Shopu. Dobrze ściera i zostawia pielęgnująca warstwę. Zapach śliczny
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 17:35   #4219
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość

Uaktualniam zbiór i ponawiam obietnicę - chcę zminimalizować zestaw

1. Twarz
2. Włosy
3. Ciało
4. Dłonie i stopy
Minimalizacja bardzo dobrze ci idzie
Czy tonik Ziaji figowy pachnie tak samo jak krem?
saks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 17:50   #4220
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
to nie masło, tylko peeling, kupiłabym masło, ale peeling był wtedy w super cenie (jak na Polskę rzecz jasna )- niecałe 40zl w promocji. Jest bardzo dobry, treściwy, nie taka galaretka, jak owocowe peelingi Body Shopu. Dobrze ściera i zostawia pielęgnująca warstwę. Zapach śliczny
Ooo to faktycznie tanio
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:14   #4221
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mini: jak malutko
Czy "intensywny krem do rąk" jest z Biedronki? jesteś z niego zadowolona?
Podnosisz mnie na duchu
Jestem od niego chyba już uzależniona, tzn. od jego zapachu Jest według mnie co najmniej dobry, ładnie nawilża, natłuszcza i chroni ręce.


Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Minimalizacja bardzo dobrze ci idzie
Czy tonik Ziaji figowy pachnie tak samo jak krem?
Nie wiem, jak pachnie krem, ale tonik - przyjemnie. Zapach nie jest nachalny.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:21   #4222
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
jak oceniasz krem matujący Nuxe?
jest rewelacyjny, chociaz zapach nie zacheca do zakupu, ale warto zaryzykowac. bardzo dobrze matuje skore, szybko sie wchalania moja skora praktycznie juz sie nie swieci jak po innych kremch matujacych.
krem sprawdzil sie rowniez pod makijazem.
__________________
Grześ
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:23   #4223
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Świetny zbiór
Jak się sprawują maseczki Planet SPA i która z nich jest najlepsza?
Ogólnie lubię te maseczki, najbardziej z minerałami z Morza Martwego- bo przynajmniej moją skórę dobrze oczyszcza.Dobra jest też hawajska z popiołem wulkanicznym-faktycznie mocno rozgrzewa, dla mnie działa jak peeling i ładnie pachnie.
Niewiele robi za to oliwkowa i ta nowa grecka.
W działaniu dobra jest jeszcze sake i ryż ta w tubie, ale jest peel off i nie zawsze chce mi się z nią bawić, bo ze środka twarzy schodzi w jednym płacie a boki zostają i potem muszę ją zeskrobywać bo zmyć się nie chce za bardzo.
Marokańska róża i ta w słoiczku sake i ryż szczypią.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 21:35   #4224
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

jutro wkleję aktualizację jak nie zapomne
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 21:41   #4225
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

wklejaj, wklejaj, najlepiej wszystko, bo widzę po podpisie, że z Ciebie niezła kosmetoholiczka
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 21:43   #4226
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość

Uaktualniam zbiór i ponawiam obietnicę - chcę zminimalizować zestaw

1. Twarz
2. Włosy
3. Ciało
4. Dłonie i stopy
jak oceniasz krem Care&Control, deo Bebe i peeling do dłoni Daxa? masz może porównanie z cukrowym peelingiem Eveline?

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Umbra:
  • jak oceniasz cukrowy zestaw do depilacji z Daxa, opinie na KWC jednak zniechęciły mnie do jego kupna
  • czy to coś z Avon solutions to krem pod oczy czy do twarzy, no i jak go oceniasz?
plastry do depilacji są całkiem znośne. nie uczulają. resztki da się łatwo zmyć. nie kosztują dużo. jednak nie usuwają włosków zbyt dokładnie (a to przecież podstawa w przypadku tego typu kosmetyków ), ale wystarczy popracować nad 'taktyką'. jednak teraz skuszę się na dużo lepiej oceniane Veet.

Avon Solutions to krem na dzień i na noc do twarzy. podoba mi się i być może kupię pełnowymiarowe opakowanie. wersja na noc jest trochę treściwsza, nie wchłania sie do matu, zostawia leciutki film. rano buzia jest rozjaśniona, wypoczęta. wersja na dzień wchłania się trochę lepiej, nie powoduje nadmiernego przetłuszczania nawet na mojej mieszanej cerze z bardzo tłustą strefą T. obydwie wersje zmniejszają pory. ogólnie- polecam.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 23:13   #4227
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
wklejaj, wklejaj, najlepiej wszystko, bo widzę po podpisie, że z Ciebie niezła kosmetoholiczka

no więc wklejam jutro nie będę musiała się z tym bawić.
najpierw wklejam obecnie używane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obecnie używane do twarzy.jpg (35,6 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maseczki do twarzy.jpg (34,1 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kremy do twarzy.jpg (32,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stopy.jpg (48,7 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stopy2.jpg (56,3 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obecnie używane do wlosów.jpg (44,5 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obecnie używane pod prysznicem.jpg (41,6 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obecnie używane balsamy.jpg (44,6 KB, 167 załadowań)
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 23:16   #4228
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

a teraz zapasy tylko się nie przeraźcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapasy antyperspiranty.jpg (30,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy twarz + kremy do rąk.jpg (38,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy szampony.jpg (43,1 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy peelingi do ciala.jpg (40,5 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy żele pod prysznic.jpg (53,9 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy balsamy.jpg (48,1 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg saszetki twarz.jpg (49,1 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg saszetki cialo.jpg (49,7 KB, 107 załadowań)
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 23:21   #4229
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
no więc wklejam jutro nie będę musiała się z tym bawić.
najpierw wklejam obecnie używane
gdzie dostalas serie nivea oxygen power? u mnie w miescie tylko zel do mycia twarzy niestety moge kupic,w zadnym rossmanie nie ma nic poza tymco mozesz o tych dwoch kosmetykach powiedziec? jak sie sprawuja?

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

edyta29 jaki extra zbiorile zel...
a zapasy...jakie ilosci zapasow
nie no super,super
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 23:32   #4230
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
gdzie dostalas serie nivea oxygen power? u mnie w miescie tylko zel do mycia twarzy niestety moge kupic,w zadnym rossmanie nie ma nic poza tymco mozesz o tych dwoch kosmetykach powiedziec? jak sie sprawuja?

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

edyta29 jaki extra zbiorile zel...
a zapasy...jakie ilosci zapasow
nie no super,super
dzięki że Ci się podoba ale teraz od maja walczę z moim kosmetykoholizmem bo masakra, a co do kremów nivea oxygen to kupiłam w IRL ale nie używam ich regularnie tylko jak mi najdzie ochota bo jak używalam ok 2 tyg. to mialam wysyp na twarzy, niby są przeznaczone do cery mieszanej ( czyli moja) ale żadna rewelacja jak dla mnie , u mnie lepiej się sprawdzają kosmetyki matujące
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.