Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 20:30   #1801
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość

Troche probek mozesz zamowic w watku o wspolnych zamowieniach.
mozesz podac mi link, bo tych wątków jest trochę
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 20:35   #1802
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
mozesz podac mi link, bo tych wątków jest trochę
tutaj jest tylko jeden, przypięty na samej górze
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 20:50   #1803
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie
Który z pudrów (face) Natural Reflections wybrać - NR Fair czy NR Light? Na co dzień używam Linen / Fawn, myślicie że Natural Reflections Light nie będzie za ciemny? Czy jest on transparentny i kolory prawie nie widać?
Tak jak Ty uzywam Linen i Fawn.
Na nie klade wlasnie Natural Reflections Fair i chociaz nie probowalam NF Light jestem zadowolona z wyboru- jest transparentny i dzieki niemu cera nie jest taka "plaska"-nie wiem jak opisac ten efekt
(Dzieki temu,ze mam raczej cere mieszana i blyszczaca w strefie T to klade go raczej na policzki,bo po nim blyszcze jeszcze bardziej)
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 20:57   #1804
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny nowy special na EDM, prawdopodobnie ostatni przed wycofaniem big kita
https://www.everydayminerals.com/ind...d=27&Itemid=90


a tu info od admina "I just wanted to let everyone know are calling called Pruning the Garden because Cookie Sheet, 10 Items or Less, and Natural Reflections Cool Pink will be phased out so we can introduce new colours." - czyli wycofuja te kolory

chyba sobie jednak SCK zamówie
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 20:59   #1805
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Tak jak Ty uzywam Linen i Fawn.
Na nie klade wlasnie Natural Reflections Fair i chociaz nie probowalam NF Light jestem zadowolona z wyboru- jest transparentny i dzieki niemu cera nie jest taka "plaska"-nie wiem jak opisac ten efekt
(Dzieki temu,ze mam raczej cere mieszana i blyszczaca w strefie T to klade go raczej na policzki,bo po nim blyszcze jeszcze bardziej)
Hmm.. Bardzo cenna uwaga W takim razie chyba jednak z niego zrezygnuję, moja skóra ma duużą tendencję do błyszczenia się, nie tylko w strefie T.. Mam 1 miejsce do zagospodarowania w kicie, może mogłabyś doradzić mi coś fajnego? (Chciałabym np. jakiś delikatny bronzer bez cienia pomarańczy, bo Everyday Bronzer jest zdecydowanie za ciemny..) a jakie jeszcze kolory podkładów wyglądają dobrze na Twojej cerze, tylko Linen i Fawn?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:08   #1806
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja nakladam warstwe linena i warste fawna/sweet almond
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:15   #1807
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Hmm.. Bardzo cenna uwaga W takim razie chyba jednak z niego zrezygnuję, moja skóra ma duużą tendencję do błyszczenia się, nie tylko w strefie T.. Mam 1 miejsce do zagospodarowania w kicie, może mogłabyś doradzić mi coś fajnego? (Chciałabym np. jakiś delikatny bronzer bez cienia pomarańczy, bo Everyday Bronzer jest zdecydowanie za ciemny..) a jakie jeszcze kolory podkładów wyglądają dobrze na Twojej cerze, tylko Linen i Fawn?
Tak jak Tobie pomaranczowe odcienie w rozu mi nie pasuja (albo nie umiem ich uzyc) Delikatnym bronzerem bedzie Soft Bronzer i dzis uzylam Snooze Bar i musze przyznac,ze bardzo mi sie spodobal.Podoba mi sie rowniez Waffle Cone.
Co do podkladu moze probowalas Golden Fair? U mnie cera wyglada po nim zdrowiej mimo,ze moglby byc ciutke jasniejszy. Probowalam tez Olive Fair niby pasowal ,ale jakis taki niezdrowy odcien wg mnie.
Najlepiej sie czuje wlasnie w Linen i Fawn.
Blyszczenie zwalczam Kaolin Powder - Fair lub Kaolin Powder - Sunlight.
Warto sprobowacBuff-Fair Neutralna zdjeciu EDM wyglada jak bialy, ale taki nie jest.Jednak gdy uzywasz filtrow bedzie za jasny

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-06-24 o 21:25
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 21:35   #1808
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam wielbicielki EDM Wstyd się przyznać ale szukam i szukam i nic - dyswyszukiwarkoza jak nic. Bardzo chciałabym znaleźć wątek na którym doradzacie na podstawie zdjęć, jaki podkład mineralny zakupić. Czy któraś zlitowałaby by się nad cierpiącą na tę straszną chorobę koleżanką? Będę baaaaaaardzo wdzięczna.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:37   #1809
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziękuję za rady Ja mam jeszcze ten problem, że policzki mam często zaczerwienione = skóra naczyńkowa, więc muszę uważać żeby podkład/róż/puder nie podchodził pod różowości Golden Fair-a nie próbowałam, ale mam gdzieś próbkę więc przetestuję, w słoiczku wygląda trochę podobnie do Linen a Olive Fair jest właśnie na mojej skórze taki jakiś niezdrowy.. a kaolina stosujesz pod, czy na podkład?
Kamilanno, bardzo mi pomogłaś

Myślę też nad prasowańcem Golden Fair... kusi no
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:48   #1810
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady Ja mam jeszcze ten problem, że policzki mam często zaczerwienione = skóra naczyńkowa, więc muszę uważać żeby podkład/róż/puder nie podchodził pod różowości Golden Fair-a nie próbowałam, ale mam gdzieś próbkę więc przetestuję, w słoiczku wygląda trochę podobnie do Linen a Olive Fair jest właśnie na mojej skórze taki jakiś niezdrowy.. a kaolina stosujesz pod, czy na podkład?
Kamilanno, bardzo mi pomogłaś

Myślę też nad prasowańcem Golden Fair... kusi no
Kaolin stosuje pod podklad i pozniej na niego w strefie T.
Rowniez mysle nad tym prasowancemciekawe tylko czy nie jest ciemniejszy lub jasniejszy od sypkiego?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:57   #1811
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Kaolin stosuje pod podklad i pozniej na niego w strefie T.
Rowniez mysle nad tym prasowancemciekawe tylko czy nie jest ciemniejszy lub jasniejszy od sypkiego?
o ile dobrze kojarzę, to dziewczyny pisały na wątku minerałoholiczek, że odcienie są te same
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 22:06   #1812
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Witaj
Ja zamówiłam oba kolory o których piszesz i - przynajmniej na mojej buzi - kolory wyglądają niemal identycznie, z tą różnicą że Fairly Summer jest taki bardziej "świetlisty" (a zaznaczam że oba podkłady mam w formule matt) i będzie lepszy od LN jak jeszcze troszkę się opalę a póki jestem tylko leciutko opalona oba nadają się dla mnie w równym stopniu. Także jeśli szukasz czegoś jaśniejszego od LN to może Fairly Light Neutral? Ten kolor zakupiłam na zimowe, nieco bledsze czasy
Dziękuję za odpowiedź Zastanawiam się jeszcze nad GOLDEN FAIR, ale chyba to całkiem inna tonacja. Od tych wszystkich odcieni mam już mętlik w głowie
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:15   #1813
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
o ile dobrze kojarzę, to dziewczyny pisały na wątku minerałoholiczek, że odcienie są te same
ooo czyli golden fair sypki = prasowany golden fair?

Bo ja chciałabym kupić prasowańca i myślałam żeby wziąć golden fair i jeszcze któryś który jest od niego minimalnie ciemniejszy.. A golden fair sypki jest dla mnie OK
jest gdzieś zestawienie prasowańców wg jasności?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:19   #1814
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
ooo czyli golden fair sypki = prasowany golden fair?

Bo ja chciałabym kupić prasowańca i myślałam żeby wziąć golden fair i jeszcze któryś który jest od niego minimalnie ciemniejszy.. A golden fair sypki jest dla mnie OK
jest gdzieś zestawienie prasowańców wg jasności?
hmm, zastrzegam, że ja nie testowałam, bo dopiero zaczynam - stąd prośba o pomoc w znalezieniu wątku, ale podczas poszukiwań wpadły mi w oczy posty na tamtym forum o prasowanych EDM, najlepiej sprawdź na forum minerałoholiczek
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 23:39   #1815
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Witam wielbicielki EDM Wstyd się przyznać ale szukam i szukam i nic - dyswyszukiwarkoza jak nic. Bardzo chciałabym znaleźć wątek na którym doradzacie na podstawie zdjęć, jaki podkład mineralny zakupić. Czy któraś zlitowałaby by się nad cierpiącą na tę straszną chorobę koleżanką? Będę baaaaaaardzo wdzięczna.
Jesli chodzi o EDM to tutaj Zdjecie szyja plus twarz
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:12   #1816
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o EDM to tutaj Zdjecie szyja plus twarz
dzięki, to jak tylko znajdę kabelek do telefonu to wrzucę
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:49   #1817
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Są jakieś wieści o kolejnych prasowańcach? Jakie kolory jeszcze sprasują? Tak strasznie kuszą , ale Golden Fair może być dla mnie troszkę za ciemny. Zrobią w bliskim czasie coś jaśniejszego? Czy nie liczyć na to i brać prasowańca GF ?
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:48   #1818
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Drogie wizażanki bardzo proszę o pomoc w doborze odcienia podkładu EDM
Cera chyba lekko żółtawa ..rozszerzone pory i ślady po niedoskonałościach...i czasem coś wyskoczy
PRoszę o pomoc szczególnie Pastereczkę ..ale i inne rady chętnie widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do012b.jpg (7,7 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez kodeina
Czas edycji: 2009-06-25 o 14:33
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:38   #1819
ayamei
Przyczajenie
 
Avatar ayamei
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Chciałam spytać, czy któraś z Was używała pędzelka Angled Brow & Liner Brush do zwykłych prasowanych cieni (nie - minerałów)?
Od dłuższego czasu szukam takiego pędzelka, krótkiego i zwartego ale nie wiem, czy spisze się do zwykłych cieni...
ayamei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 12:43   #1820
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ayamei Pokaż wiadomość
Chciałam spytać, czy któraś z Was używała pędzelka Angled Brow & Liner Brush do zwykłych prasowanych cieni (nie - minerałów)?
Od dłuższego czasu szukam takiego pędzelka, krótkiego i zwartego ale nie wiem, czy spisze się do zwykłych cieni...
on jest nowy, nie wiem czy ktoś go już dostał.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:59   #1821
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zwracam się do Was z taką samą prośbą jak kodeina. Chciałabym wypróbować na sobie podkład i róż EDM ale kompletnie nie umiem sobie dobrać odcienia - jestem kompletnie zielona w tym temacie.
Mam nadzieję, że poniższe zdjęcia pomogą Wam mi coś doradzić. Wszystkie robione na dworze w dość pogodny dzień. Prosiłabym o poradę Pastereczkę jak również inne Wizażanki
Bardzo dziękuję za wszelkie porady

Na drugiej fotce widać moją cechę charakterystyczną - sińce pod oczami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cera1.jpg (94,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cera2.jpg (72,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cera3.jpg (81,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cera4.jpg (42,6 KB, 36 załadowań)
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki

Edytowane przez puchatkowa
Czas edycji: 2009-06-27 o 14:11
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:04   #1822
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hejka.

Znalazłam EDM dzięku Youtube oczywiście i Aubrey. Zastanawiam się nad zakupem. Nawet już mam co nieco w koszyku. Przeglądałam fora i nie widze nigdzie fotek ciemniejszych kolorków. Radzicie co do jasnych ale może ktoś mi doradzi z xciemnjeiszymi ???
Na pewno wzięłam Kaolin-bo moja trefa T błyszczy się 24 h na dobę. Na pewno korektorek mint na drobne czasem naczynka przy nosku i na cienie pod oczami ( mam minimalne,szczególnie po zarwanej nocy,warto wypróbwać, a co tam ;P) A tak poza tym myślę nad pędzlami i kolorem oczywiście...nie wiem co robić...;( pożalę się,że mam troszkę skłonności do trądziku, a właściwie plamek które pozostają po krostkach...
Wybrałam tak : kaolin sunlight i fair.
golden medium tan -semi mate, olive medium intensive , warm medium beige summer,
conclear : mint , lawender,
blushes: best friends , pink ribbon, sort touch
cienie: bet time story, parasil, pick me up

Zastanawiam się czy nie brac od razu prasowań ców nad którymi tak debatujecie ;P i nad katogorią produktów "FACE".Czy brac coś jeszcze? tak jak mówię, mam problemy z plamkami i przetłuszczaiem. A skóra raczej ciemniejsza...może powinnam wziąc jeszcze kilka odcieni poza tymi trzea? żeby wypróbowac co i jak ? Jakie kolorki radzicie??? Aha- Prosze tez o radę w sprawie bronzera - Natural Reflection Summer Bronze ? Lub Golden tan ? Nie żebym była jakąś murzynką, tu o tych bronzerach mówię, ale one chyba nie są az tak ciemne jak na zdjęciach ???

Plis dziewczynki o wsparcie...jestem nowa,ale już jestem maniakiem... ;P

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Zawuażyłam,że dużo osób sprzedaje kosmetyki EDM na allegro. Zastanawiałam się czy na próbe nie kupić, tak dla sprawdzenia kolorków...Sama nie wiem. A może któraś z dziwczyn będzie zamawiała i moge się podłączyć? Lub może ktoś chce dołaczyc do mnie...
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:14   #1823
raxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czy orientujecie się może, czy któryś z prasowanych podkładów jest podobny do Light Almond, ewentualnie troszkę jaśniejszy?
raxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:24   #1824
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Hejka.

Znalazłam EDM dzięku Youtube oczywiście i Aubrey. Zastanawiam się nad zakupem. Nawet już mam co nieco w koszyku. Przeglądałam fora i nie widze nigdzie fotek ciemniejszych kolorków. Radzicie co do jasnych ale może ktoś mi doradzi z xciemnjeiszymi ???
Na pewno wzięłam Kaolin-bo moja trefa T błyszczy się 24 h na dobę. Na pewno korektorek mint na drobne czasem naczynka przy nosku i na cienie pod oczami ( mam minimalne,szczególnie po zarwanej nocy,warto wypróbwać, a co tam ;P) A tak poza tym myślę nad pędzlami i kolorem oczywiście...nie wiem co robić...;( pożalę się,że mam troszkę skłonności do trądziku, a właściwie plamek które pozostają po krostkach...
Wybrałam tak : kaolin sunlight i fair.
golden medium tan -semi mate, olive medium intensive , warm medium beige summer,
conclear : mint , lawender,
blushes: best friends , pink ribbon, sort touch
cienie: bet time story, parasil, pick me up

Zastanawiam się czy nie brac od razu prasowań ców nad którymi tak debatujecie ;P i nad katogorią produktów "FACE".Czy brac coś jeszcze? tak jak mówię, mam problemy z plamkami i przetłuszczaiem. A skóra raczej ciemniejsza...może powinnam wziąc jeszcze kilka odcieni poza tymi trzea? żeby wypróbowac co i jak ? Jakie kolorki radzicie??? Aha- Prosze tez o radę w sprawie bronzera - Natural Reflection Summer Bronze ? Lub Golden tan ? Nie żebym była jakąś murzynką, tu o tych bronzerach mówię, ale one chyba nie są az tak ciemne jak na zdjęciach ???

Plis dziewczynki o wsparcie...jestem nowa,ale już jestem maniakiem... ;P

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Zawuażyłam,że dużo osób sprzedaje kosmetyki EDM na allegro. Zastanawiałam się czy na próbe nie kupić, tak dla sprawdzenia kolorków...Sama nie wiem. A może któraś z dziwczyn będzie zamawiała i moge się podłączyć? Lub może ktoś chce dołaczyc do mnie...
Spytaj na wspólnych zakupach może ktoś Cię przygarnie, albo sama zamów zestaw darmowych próbek ze strony producenta, na allegro kompletnie nie opłaca się kupować EDM
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:49   #1825
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Hejka.

Znalazłam EDM dzięku Youtube oczywiście i Aubrey. Zastanawiam się nad zakupem. Nawet już mam co nieco w koszyku. Przeglądałam fora i nie widze nigdzie fotek ciemniejszych kolorków. Radzicie co do jasnych ale może ktoś mi doradzi z xciemnjeiszymi ???
Na pewno wzięłam Kaolin-bo moja trefa T błyszczy się 24 h na dobę. Na pewno korektorek mint na drobne czasem naczynka przy nosku i na cienie pod oczami ( mam minimalne,szczególnie po zarwanej nocy,warto wypróbwać, a co tam ;P) A tak poza tym myślę nad pędzlami i kolorem oczywiście...nie wiem co robić...;( pożalę się,że mam troszkę skłonności do trądziku, a właściwie plamek które pozostają po krostkach...
Wybrałam tak : kaolin sunlight i fair.
golden medium tan -semi mate, olive medium intensive , warm medium beige summer,
conclear : mint , lawender,
blushes: best friends , pink ribbon, sort touch
cienie: bet time story, parasil, pick me up

Zastanawiam się czy nie brac od razu prasowań ców nad którymi tak debatujecie ;P i nad katogorią produktów "FACE".Czy brac coś jeszcze? tak jak mówię, mam problemy z plamkami i przetłuszczaiem. A skóra raczej ciemniejsza...może powinnam wziąc jeszcze kilka odcieni poza tymi trzea? żeby wypróbowac co i jak ? Jakie kolorki radzicie??? Aha- Prosze tez o radę w sprawie bronzera - Natural Reflection Summer Bronze ? Lub Golden tan ? Nie żebym była jakąś murzynką, tu o tych bronzerach mówię, ale one chyba nie są az tak ciemne jak na zdjęciach ???

Plis dziewczynki o wsparcie...jestem nowa,ale już jestem maniakiem... ;P

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Zawuażyłam,że dużo osób sprzedaje kosmetyki EDM na allegro. Zastanawiałam się czy na próbe nie kupić, tak dla sprawdzenia kolorków...Sama nie wiem. A może któraś z dziwczyn będzie zamawiała i moge się podłączyć? Lub może ktoś chce dołaczyc do mnie...
witaj
myślę że na podstawie takiego opisu raczej cięzko będzie Ci doradzić w odcieniach..z tego co zauważyłam wybrałaś na początek dość ciemne kolorki w podkładach, natomiast b. jasne w pudrach wykończeniowych ..w sumie to nie powinnaś tak do końca sugerować się zdjęciami na stronie EDM, bo ja tak wybierałam i w niektórych przypadkach byłam mocno zdziwiona jak przyszły mi sample .. najlepiej gdybyś wkleiła fotki tak jak dziewczyny powyżej i napewno któraś z doświadczonych minerałowych dziewczyn Ci doradzi i podpowie, lub zasugeruje jakieś kolory mogę Ci powiedzieć od siebie, że zanim zaczełam przygodę i pierwsze minerałowe zakupy śledziłam ten wątek przez ok. 2 miesiące
a na wątku zakupowym zawsze możesz się podłączyć do zbiorowego zamówienia i czekac na swoje minerałowe skarby
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:45   #1826
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

wiecie co? zamówiłam 2 zestawy sampli na stronie EDM, zamowienia zlozylam w odstępie 5 min...a jedna przesylka doszla do mnie pare dni temu po 7 dniach roboczych! za to druga wogóle...

mialyscie moze taka sytuacje?
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:47   #1827
Lasti
Przyczajenie
 
Avatar Lasti
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ze swojego pierwszego w życiu kompletu próbek EDM najmniej do tej pory zużyłam korektora Multi Intensive. I w związku z tym mam do Was pytanka dwa:

1. Czym najlepiej nakładać taki mineralny korektor - głównie pod oczy? Próbowałam małym pędzelkiem i aplikatorem do cieni, ale nie poszło zbyt dobrze. Zdecydowanie lepiej, ale mniej precyzyjnie wychodzi mi nakładanie go opuszkami małych palców (tak jak nakładam sobie tradycyjny, płynny korektor). Może coś źle robię?

2. W komplecie próbek został mi też raz tylko użyty podkład Fairly Light Neutral (formuła Intensive). Jest dla mnie odrobinę za ciemny i za ciepły (żółtawe pigmenty). Zastanawiałam się, czy można by mieszać go ze szczyptą ww. korektora dla rozjaśnienia? Zrobiłam sobie próbę na nadgarstku - odcień faktycznie staje się jaśniejszy. Ale jak myślicie - jaka będzie tego faktura i trwałość na buzi? Może macie inne patenty na rozjaśnianie zbyt ciemnych podkładów EDM?

Z góry dzięki za info
Lasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:16   #1828
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
wiecie co? zamówiłam 2 zestawy sampli na stronie EDM, zamowienia zlozylam w odstępie 5 min...a jedna przesylka doszla do mnie pare dni temu po 7 dniach roboczych! za to druga wogóle...

mialyscie moze taka sytuacje?
Ja miałam raz identyczną sytuację Ale na szczęście druga przesyłka dotarła tydzień później, okazało się że UC zatrzymał paczuszkę A były tam tylko sample z darmowego zestawu i 1 czy 2 dodatkowe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:40   #1829
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Lasti Pokaż wiadomość
Ze swojego pierwszego w życiu kompletu próbek EDM najmniej do tej pory zużyłam korektora Multi Intensive. I w związku z tym mam do Was pytanka dwa:

1. Czym najlepiej nakładać taki mineralny korektor - głównie pod oczy? Próbowałam małym pędzelkiem i aplikatorem do cieni, ale nie poszło zbyt dobrze. Zdecydowanie lepiej, ale mniej precyzyjnie wychodzi mi nakładanie go opuszkami małych palców (tak jak nakładam sobie tradycyjny, płynny korektor). Może coś źle robię?

2. W komplecie próbek został mi też raz tylko użyty podkład Fairly Light Neutral (formuła Intensive). Jest dla mnie odrobinę za ciemny i za ciepły (żółtawe pigmenty). Zastanawiałam się, czy można by mieszać go ze szczyptą ww. korektora dla rozjaśnienia? Zrobiłam sobie próbę na nadgarstku - odcień faktycznie staje się jaśniejszy. Ale jak myślicie - jaka będzie tego faktura i trwałość na buzi? Może macie inne patenty na rozjaśnianie zbyt ciemnych podkładów EDM?

Z góry dzięki za info
Wymieszaj z jasniejszym podkladem, badz sprobuj z korektorem
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:49   #1830
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, znajdzie sie jakiś kolorek w prasowancach do podkładu Light Medium ? (może być jaśniejszy do podkładu Light Neutral )
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.