Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 22:56   #1441
nierob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Informacja od moderatora:

Naruszenie zakazu sprzedaży!

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-07-08 o 16:20
nierob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 00:17   #1442
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

sprzedaż na forum wizażowym jest zabroniona i niezgodna z jego regulaminem (na wszystkich forach i wątkach)
Tutaj możemy się jedynie wymieniać kosmetykami.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-07-08 o 16:20
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 08:06   #1443
nierob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
sprzedaż na forum wizażowym jest zabroniona i niezgodna z jego regulaminem (na wszystkich forach i wątkach)
Tutaj możemy się jedynie wymieniać kosmetykami.
Ok, dzięki za info. Oj, nie wczytałam się w regulamin, mam nadzieję, że nie dostanie mi się bardzo po głowie.
nierob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:16   #1444
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Jasne, że się podzielę
Oto moje zamówienie
Flawless Face - Fair Warm
Cashmere - Light Warm
Luminesse - Fairly Light Golden
Flawless Face - Light Golden
Cashmere - Light Golden
Flawless Face - Light Med Golden
Flawless Face - Light Warm
Miałam się podzielić więc się dzielę

Niektórych z nich w ogóle nie testowałam, Luminesse i Cashmere odpada, bo ważą mi się między brwiami
FF jest świetna więc jej nie zmieniam. Kolor Light Med Golden jest dla mnie doskonały, najpierw byłam sceptycznie nastawiona bo w opakowaniu wydaje mi się taki mdły nawet z odrobiną oliwki. Ale na twarzy wygląda jak muśnięta jednym promieniem słońca skóra. Trzyma się dosłownie cały dzień.
Cashmere w tym samym kolorze nie jest wcale ciemniejszy, jest sporo żółtszy, dla mnie za bardzo. Generalnie polecam wszystkim wątpiącym w znalezienie SWOJEGO koloru wypróbowanie Goldenów z Lumiere.

W tym zamówieniu miałam też próbkę bronzera Sunkissed, na początku przestraszyłam się, że nie będzie go wcale widać, jest niewiele ciemniejszy od LMG, ale na twarzy tworzy dokładnie taki efekt o jakim marzyłam. Świetny do konturowania.

Warm-y są specyficzne, moja twarz wygląda w nich na brudną
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 14:35   #1445
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Daaawno mnie tu nie było Zamówiłam sobie w końcu pełne opakowanie Light Warm Luminesse Wprawdzie słabo kryje, ale podoba mi się efekt - rozświetlonej, gładkiej cery. No i kolor idealny
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:20   #1446
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja ostatnio najczesciej stosuje wlasnie podklad Lumiere. byc moze tez ze wzgledu na to,ze Cashmere jest taka przejrzysta i ladnie mi sie wtapia, a lekko sie opalilam i swoja autorska mieszanke podkladow EDM musialam juz przyciemniac.
co do trwalosci, fajnie jest bo sie nie warza masakrycznie, owszem po calym dniu w niektorych miejscach nie wyglada najladniej ale ja i tak robie poprawki makijazu, szczegolnie jak wychodze z pracy do ludzi bo swiece sie (w gabinecie bywa okropnie gorrraco neistety...) a ze nie biore wielkiej ilosci kosmetykow do torebki to poprawiam ciutke podkladem i jest cool
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 14:56   #1447
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Też właśnie zauwazyłam, że podkłady Lumiere nie warzą się. Sprawdzają się u mnie nawet w upały. Pod koniec dnia lekko zbiera mi się w kącikach nosa, ale ledwo, ledwo i nie zawsze.

Jestem z nich bardzo zadowolona. Moi faworyci na równi z YG EGM. Już nie szukam i nie eksperymentuję dalej. Nie odczuwam potrzeby skoro znalazłam świetne produkty.


Ale z cieniami i różami to bym sobie poeksperyentowała
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 18:00   #1448
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja na razie nie mam możliwości, aby dobrze przetestować Lumiere, bo upały niemiłosierne i wszystko co mam na twarzy spływa ekspresowo, więc buźkę traktuję jedynie jedną cieniuteńką warstwą podkładu tylko dla koloru
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 18:46   #1449
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
A ja na razie nie mam możliwości, aby dobrze przetestować Lumiere, bo upały niemiłosierne i wszystko co mam na twarzy spływa ekspresowo, więc buźkę traktuję jedynie jedną cieniuteńką warstwą podkładu tylko dla koloru
A ja jestem zachwycona "zachowaniem" Lumiere na mojej twarzy nawet w te upały, a pocę się straszliwie na twarzy, a one są nienaruszone. Wydaje mi się, że to zasługa ryżyku EDM użytego jako Primer-a oraz wody termalnej jako zwieńczenie
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:08   #1450
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A ja jestem zachwycona "zachowaniem" Lumiere na mojej twarzy nawet w te upały, a pocę się straszliwie na twarzy, a one są nienaruszone. Wydaje mi się, że to zasługa ryżyku EDM użytego jako Primer-a oraz wody termalnej jako zwieńczenie
pryskasz wodą centralnie w twarz? Nie za duzo dla Ciebie tej wody? Zostawiasz do wyschniecia czy pozniej wacikiem zbierasz?

Musze wyprobować tego patentu na wode termalna jeszcze

Mi dzisiaj formula VV zwarzyla się (35stopni) w dwoch miejscach; na bokach nosa i na gornej wardze pod nosem, ale na tym nosie to kazdy podklad mi sie wazy, juz nie wiem co mam robic
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:16   #1451
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
pryskasz wodą centralnie w twarz? Nie za duzo dla Ciebie tej wody? Zostawiasz do wyschniecia czy pozniej wacikiem zbierasz?

Musze wyprobować tego patentu na wode termalna jeszcze

Mi dzisiaj formula VV zwarzyla się (35stopni) w dwoch miejscach; na bokach nosa i na gornej wardze pod nosem, ale na tym nosie to kazdy podklad mi sie wazy, juz nie wiem co mam robic
Woda szybko się wchłania, to bardzo przyjemne uczucie. Czasem pryśnie mi się za dużo, aż mi woda z brwi kapie, ale i tak nic się nie dzieje, tylko dłużej się wchłania.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 19:23   #1452
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Woda szybko się wchłania, to bardzo przyjemne uczucie. Czasem pryśnie mi się za dużo, aż mi woda z brwi kapie, ale i tak nic się nie dzieje, tylko dłużej się wchłania.
A uzywasz filtra?
Bo ja uzywam, i jak stempluje nawet lekko zwilzonym wacikiem to czasami filtr mi jakby zaczyna mi przebijac podklad Tworzy sie taka biala warstwa, nie wiem jak to inaczej opisac.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:19   #1453
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A ja jestem zachwycona "zachowaniem" Lumiere na mojej twarzy nawet w te upały, a pocę się straszliwie na twarzy, a one są nienaruszone. Wydaje mi się, że to zasługa ryżyku EDM użytego jako Primer-a oraz wody termalnej jako zwieńczenie
Zaciekawiłaś mnie sposobem z wodą termalną Muszę rozejrzeć się za jakąś tanią termalką. Wszystkie pieniązki odkładam na wakacje i bankrut jestem
Mi płynie na twarzy w takiej temperaturze każdy podkład, czy to mineralny czy np. revlon colorstay.
Taka chyba uroda mojej twarzy Ale buźka ładnie się opaliła i bez podkładu wygląda nieźle
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:42   #1454
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny mam pytanie, nawet znalazłam na nie odpowiedź gdzieś w czeluściach wątku ale nie zapisałam sobie i teraz nie pamiętam a nie mam siły znowu przeglądać wszystkiego, więc zapytam teraz.
Któraś z was, (chyba nawet Cathy) mówiła, że z Medium Beige wyłazi nie beż, tylko żółtek. Sama mam Light Medium Beige i potwierdzam, tylko padł pomysł żeby czymś to złagodzić, tę żółć. No i właśnie - czym?
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:00   #1455
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, nawet znalazłam na nie odpowiedź gdzieś w czeluściach wątku ale nie zapisałam sobie i teraz nie pamiętam a nie mam siły znowu przeglądać wszystkiego, więc zapytam teraz.
Któraś z was, (chyba nawet Cathy) mówiła, że z Medium Beige wyłazi nie beż, tylko żółtek. Sama mam Light Medium Beige i potwierdzam, tylko padł pomysł żeby czymś to złagodzić, tę żółć. No i właśnie - czym?
ja bym tam powiedziala że to nawet brzoskwinia (mowie o formule VV)

jak przeszkadza Ci to, to polecam Medium Warm albo Medium Golden (dopiero do mnie przyszly jeszcze nie przetestowalam ktory mniej żółty )
Napewno bardziej neuralne są niż ten Beige
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:02   #1456
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A uzywasz filtra?
Bo ja uzywam, i jak stempluje nawet lekko zwilzonym wacikiem to czasami filtr mi jakby zaczyna mi przebijac podklad Tworzy sie taka biala warstwa, nie wiem jak to inaczej opisac.
Używam codziennie mineralnego filtra, a na nim naprawdę ciężko działać, bez ryżu bym się więcej namachała niż to warte, ale z ryżem jest super.
Nie wiem o czym mówisz, ale może filtr zmień.

Tootsie, dziewczyny hydrolatami traktują też minerały.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:08   #1457
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja bym tam powiedziala że to nawet brzoskwinia (mowie o formule VV)

jak przeszkadza Ci to, to polecam Medium Warm albo Medium Golden (dopiero do mnie przyszly jeszcze nie przetestowalam ktory mniej żółty )
Napewno bardziej neuralne są niż ten Beige
ooo to jak przetestujesz koniecznie daj znać
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:14   #1458
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Używam codziennie mineralnego filtra, a na nim naprawdę ciężko działać, bez ryżu bym się więcej namachała niż to warte, ale z ryżem jest super.
Nie wiem o czym mówisz, ale może filtr zmień.

Tootsie, dziewczyny hydrolatami traktują też minerały.
Mialam tak przy kazdym filtrze, ktory testowalam. Moja skora ciezko wchlania filtry, nawet jak je wklepuje
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:31   #1459
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Mialam tak przy kazdym filtrze, ktory testowalam. Moja skora ciezko wchlania filtry, nawet jak je wklepuje
A jakiś primer stosujesz?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 22:45   #1460
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A jakiś primer stosujesz?
Wczesniej bambus, dzis krzemionka solo i bylo lepiej Jutro test ryzyka. I czekam na skladniki z CS do primera.
I tak luminesse najlepiej u mnie zachowuje sie na filtrach. Kurcze chyba przeczekam te upaly robiac przerwe w testowaniu podkladow, bo czuje, ze wyniki nie sa miarodajne
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 10:31   #1461
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

W zwiAzku z promocja mam ochotę na 2-3 cienie , chętnie zamówiłambym ale na zakupowym o lumiere cicho sza
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 18:41   #1462
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
W zwiAzku z promocja mam ochotę na 2-3 cienie , chętnie zamówiłambym ale na zakupowym o lumiere cicho sza

Też myślałam, że bym coś złapała, ale nie wiem czy da radę zorganizować przed końcem promocji. Nawet nie wiem czy ona dalej trwa
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 19:17   #1463
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja może i bym zorganizowała ale nie wiem jak długo ta promocja trwa sama mam chrapkę na cienie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 20:59   #1464
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Niestety wiem tyle co napisa ła Cathy jakieś 17 % , niewiele ale zawsze coś ale do kiedy no właśnie
zastanawiam się tez nad egm bo tam strona dziś nieczynna - moze szykują promocje
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:06   #1465
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja też myślę o cieniach i ew. jakimś różu
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:11   #1466
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja się czaiłam na promocję na lumiere no i niestety, tylko dostałam maila i od razu złożyłam. nie wiedziałam dokąd w ogóle ta promocja. te 17% to nie tak dużo ale na odwyku będąc byle okazja dobra...
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:34   #1467
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja mam ochotę na kit próbkowy ale i kilka za 1$ też bym wzięła
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 01:05   #1468
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

alkaxy ciesze się ze robisz to zamówienie
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:36   #1469
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Oj, ja też się cieszę z zamówienia Jest promocja to trzeba brać
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:09   #1470
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Talking Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

no i po co ja zaczelam to czytac - tak tylko na edm bankrutowałam a teraz to
skoro tak chwalicie i ja musze sprobowac
na razie uzywam olive neutral int z edm mieszany z olive medium og

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Kolor Light Med Golden jest dla mnie doskonały, najpierw byłam sceptycznie nastawiona bo w opakowaniu wydaje mi się taki mdły nawet z odrobiną oliwki. Ale na twarzy wygląda jak muśnięta jednym promieniem słońca skóra. Trzyma się dosłownie cały dzień.
przebrnelam przez caly watek i fotki
tak sobie pomyślałam zeby strzelic w medium golden albo właśnie light medium golden lub Neutrale
patrzyłam też na blog cathy - która jest fantastyczna w tym co robi - i tam też light medium warm fajnie wygląda
co wy na to? może jakiś pomysł - bede wdzieczna
widziałm jakiś czas teemu atoja zadawała to samo pytnie - co odpowiada olibe neutral ale nie było odpowiedzi więc naprawde jeśli tylko macie jakiś pomycł - pomocy
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.