Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 23:23   #4411
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
pokażę zdjęcia na pewno, ale musicie czekać do czerwca
nad bukietem właśnie jeszcze nie myślałam.. choć czas najwyższy
na razie byłam pochłonieta szukaniem moich wymarzonych fioletowych bucików.. i kupiłam parę dni temu

To musi być czad......a sukienka w jakim bedzie kolorze?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 23:23   #4412
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Dziekuje

Wiem, ze sie nie da, ale po tej niemiłej akcji na foo jakos tak zbyt entuzjastycznie zaczełyście pisac o wszystkim hahaha. Ktoś was musiał przywołac do pionu

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------



I Twoich i moich ( jak juz je dorwę). Ogólnie mam przesyt pigmentów i dlatego tak mi się łapki trzesą na cienie

no tak, wiadomo, nic nie jest MACiem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 07:36   #4413
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Nie tam gdzie trzeba?
No pod oczami nakladam, bo tam tego potrzebuje ......
Dzis sprobuje nalozyc mniej w takim razie.
Acha i do tego jak juz to cholerstwo zastygnie to mi sie skora rozciaga i marszczy
Heeeeeeelp
wbrew pozorom korektor pod oczy mozna nakładać na kilka sposobów, i czasami minimalna ilość robi dobry efekt bez widoczności korektora, tylko ciężko opisać to na forum, może kiedyś zrobię fotki bo inaczej to nie ma sensu opoisywać

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Moje też jest kosztowne, ale rozumiem że nie każdy poświęci tyle kasy na początek. Patrzcie na realia!
Wkurzyłyście mnie.
wiesz, każdy kupuje kosmetyki takie na jakie go stać, nie nie poradze na to że ktoś nie ma pieniędzy, każdy znas na te kosmetyki pracuje, więc zna wartośc wydawanych pieniędzy

jak napisałem wcześniej, nie trzeba mieć wszystkich pędzli MAC, ale dobrze jest z nich zrobić bazę i dobierać inne, nie znam dobrych pędzli które średnio kosztowały mniej niż 40-50pln za sztukę (w takich cenach są Ingloty i Kryolan), poniżej tego raczej kupisz chłam, tzn sam pędzel może będzie dobry ale często te tanie sie rozklejają, ja miałem tak z duo-fiber z Coastal Scents, pędzel ok, ale po miesiącu się rozkleił moja koleżanka która nie rozumie że lepiej wydać więcej na dobre pędzle, kupiła chyba juz 3 set na allegro, i ciągle wierzy że ten kolejny będzie trwały, a pózniej połowa pędzli po roku sie rozkleja są osoby dla których pedzel za 20 pln będzie drogi, znamy realia polskich zarobków, ale to tak jak z samolotami, też wolałbym latać bussines class albo daj boże first class a latam low-costami i w economy - bo na takie mnie stać, ale wiem że BC czy FC jest lepsza i nikt mi nie powie że jest inaczej - i nie ma mozliwośći lecieć w tych klasach w cenie economy bo standart zupełnie inny, oczywiście w każdej klasie lecisz i nawet w takim samym czasie docierasz na miejsce ale wrażenia zupełnie inne, pędzlem za 10-20pln tez sie pomalujesz, i moze efekt będzie dobry, ale pedzlem za 50-100pln na pewno lepiej i wygodniej ale nie ma szan żeby ten lepszy kosztował 10-20pln.

coś o pedzlach wiem bo sprowadzałem do szkoleń, sobie pędzle dwa razy od producenta z Taiwanu, i więm że ten sam pędzlem, może być wykonany w kilku jakościach, płacisz też za drwnianą rękojeść, czy za profilowanie je, mogą ci wysłać dwa identyczne wizualnie pędzle, z tego samego włosia i jeden moze być dwa razy drozszy od drugiego, bo płaciśz też za jakość

oczywiście jak kogos nie stać to nie kupi i tyle - ale ja zawsze po szkoleniach swoim klientkom które niezbyt chetnie chcą kupić sobie podstawowe pędzle w MAC za 1000PLN tłumacze to tak, zamiast kupić cień + tusz np: Lancome za 230PLN to w MAC kupić mozna cień+tusz+pędzle217 też za mniej więcej 230PLN, MAC jest sporo tańszy od kosmetyków selektywnych, więć można za te same pieniądze (lub niewiele wieksze) mieć kosmetyki i pedzle

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Laski by się wybiły i zostałby sam Kamil... i Umbra (którego dawno nie było... )... Kamil, nie tęskniłbyś za nami?? hihi w końcu miałbyś święty spokój, co?
moze zycie bez chmary pw byloby łatwiejsze oczywiście żartuje, no własnie ciekawe co z Kubą ?
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-01-17 o 07:53
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 07:44   #4414
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Czy mógłby ktoś wstawić tu zdjęcie oryginalnego pędzla MAC z nr 239, najlepiej też zbliżenia. Chcę zobaczyć jak wygląda oryginał, bo jeszcze żadnego nie mam, a nie chciałabym trafić na podróbę. Dziękuję.

Edytowane przez kama150
Czas edycji: 2010-01-17 o 07:57
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 08:06   #4415
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Czytając ten wątek nabieram coraz większej ochoty na zakupy w MACu

Mam zamiar pojechać do Krakowa i zmieścić się w kwocie 300 zł.

Moja lista zakupów:
- pędzel 217
- studio finish concealer
- 1 szminka
- 1 cień

Czy możecie mi podać ile mniej więcej to wszystko dziś kosztuje? W pierwszym poście jest tylko cena cieni 49 zł ...
Jaki odcień szminki kupić? Może Angel? Ogólnie to mam problem przy stosowaniu szminek, więc szukam takiej, która nie będzie się warzyć na ustach, w kolorze nude lips.
A cień? Chcę tylko jeden, więc szukam uniwersalnego koloru, wiem że był tu wychwalany kolor Bisque i Ricepaper.

Czy te rzeczy są cały czas w asortymencie? Czy może lepiej zadzwonić przed wyjazdem do sklepu?

Jeśli uważacie, że jest jeszcze coś z MACa co powinnam kupić za pierwszym razem to proszę o propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc
tobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 08:29   #4416
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Czytając ten wątek nabieram coraz większej ochoty na zakupy w MACu

Mam zamiar pojechać do Krakowa i zmieścić się w kwocie 300 zł.

Moja lista zakupów:
- pędzel 217
- studio finish concealer
- 1 szminka
- 1 cień

Czy możecie mi podać ile mniej więcej to wszystko dziś kosztuje? W pierwszym poście jest tylko cena cieni 49 zł ...
Jaki odcień szminki kupić? Może Angel? Ogólnie to mam problem przy stosowaniu szminek, więc szukam takiej, która nie będzie się warzyć na ustach, w kolorze nude lips.
A cień? Chcę tylko jeden, więc szukam uniwersalnego koloru, wiem że był tu wychwalany kolor Bisque i Ricepaper.

Czy te rzeczy są cały czas w asortymencie? Czy może lepiej zadzwonić przed wyjazdem do sklepu?

Jeśli uważacie, że jest jeszcze coś z MACa co powinnam kupić za pierwszym razem to proszę o propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc
cień 66pln - 49pln wkład cienia do palety
pomadka 76pln

uniwersalnych cieni jest mnóstwo, zalezy jaki finish i kolor, te które wymieniłaś są raczej cieliste
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 09:39   #4417
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hej wszystkim,
Ostatnio widziałam na oku pewnej dziewczyny piękny cień. Na pytanie co to odpowiedziała, że pigment MAC. To było coś pięknego! Jakiś czas temu oglądałam aukcje na allegro z odsypkami pigmentów, ale jakoś nigdy nie zdecydowałam się na zakup. Teraz wiem, że chce wypróbować przeróżne kombinacje pigmentów MAC na oku, a jak weszłam na ten wątek i zobaczyłam w jaki jeszcze sposób można wykorzystać pigmenty to oszalałam.
Teraz mam pytanie odnośnie ceny pełnowymiarowego słoiczka. Wiem że ok.90PLN, ale chciałabym wiedzieć konkretnie.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 09:49   #4418
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja używam YSL i go uwielbiam.. tylko gdyby nie to jego przedwczesne wysychanie a ten High Impact porównywalny w efekcie?
Dla mnie ten sam efekt..... połowę tańszym kosztem

A tak wogóle to zakochałam się w Satin Toupe. Jak go kupowałam w maju to tak bez 100%-wego przekonania, ale w połączeniu z rzeczmi ,które ostatnio upolowałam , jest to miłość na 200%.
A jeszcze jak dodam go na Fresco lub w parze z Hush - to wcale bym makijażu z oczu nie ścierała!

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Czytając ten wątek nabieram coraz większej ochoty na zakupy w MACu

Mam zamiar pojechać do Krakowa i zmieścić się w kwocie 300 zł.

Moja lista zakupów:
- pędzel 217
- studio finish concealer
- 1 szminka
- 1 cień

Czy możecie mi podać ile mniej więcej to wszystko dziś kosztuje? W pierwszym poście jest tylko cena cieni 49 zł ...
Jaki odcień szminki kupić? Może Angel? Ogólnie to mam problem przy stosowaniu szminek, więc szukam takiej, która nie będzie się warzyć na ustach, w kolorze nude lips.
A cień? Chcę tylko jeden, więc szukam uniwersalnego koloru, wiem że był tu wychwalany kolor Bisque i Ricepaper.

Czy te rzeczy są cały czas w asortymencie? Czy może lepiej zadzwonić przed wyjazdem do sklepu?

Jeśli uważacie, że jest jeszcze coś z MACa co powinnam kupić za pierwszym razem to proszę o propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc
Jak jedziesz do Galerii Krakowskiej to polecam Panią Anię Kornecką. Ona bez problemu doradzi zarówno w sposób profesjonalny jak i późniejsze zadowolenie klienta. Co do kolorów produktów to zależy jaki masz odcień cery kolor oczy, nie wiem nic na ten temat to trudno coś konkretnego Ci doradzić. Dla mnie super uniwersalny jest cień Naked Lunch! Szminkę natomiast uwielbiam Viva Glam V.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-01-17 o 09:45
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 10:08   #4419
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,
Ostatnio widziałam na oku pewnej dziewczyny piękny cień. Na pytanie co to odpowiedziała, że pigment MAC. To było coś pięknego! Jakiś czas temu oglądałam aukcje na allegro z odsypkami pigmentów, ale jakoś nigdy nie zdecydowałam się na zakup. Teraz wiem, że chce wypróbować przeróżne kombinacje pigmentów MAC na oku, a jak weszłam na ten wątek i zobaczyłam w jaki jeszcze sposób można wykorzystać pigmenty to oszalałam.
Teraz mam pytanie odnośnie ceny pełnowymiarowego słoiczka. Wiem że ok.90PLN, ale chciałabym wiedzieć konkretnie.
Dokładnie 90 zł

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Czy mógłby ktoś wstawić tu zdjęcie oryginalnego pędzla MAC z nr 239, najlepiej też zbliżenia. Chcę zobaczyć jak wygląda oryginał, bo jeszcze żadnego nie mam, a nie chciałabym trafić na podróbę. Dziękuję.
Jest takie forum - specktra.net, w dziale forum znajdziesz odnośnik traincase - tam ludzie w zbiorach mają wszystko, 239 też. Poza tym czasami nawet zdjęcie nie pozwoli się ustrzec przed kupnem podróby. Najlepiej kupować z pewnego źródła...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 10:40   #4420
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ciesze się, że wczoraj omineła mnie kłótnia, bo to zawsze przykro jak się złe emocje w ludziach budzą.

Mam do Was pytanie, czy paintpoty "błyszczące" (w sensie, że nie matowe :P) robią jakąś różnicę w wyglądzie cieni? Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś neutrala typu Bare Study, a mam już Painterly i nie wiem czy jest sens.
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 11:11   #4421
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
wbrew pozorom korektor pod oczy mozna nakładać na kilka sposobów, i czasami minimalna ilość robi dobry efekt bez widoczności korektora, tylko ciężko opisać to na forum, może kiedyś zrobię fotki bo inaczej to nie ma sensu opoisywać
Kamiiiil. Ty wiesz czego ja bym fotki bardzo pragnęla zobaczyć??? Twojej kolekcji... chociaż pewnie trzy dni byś ją później opisywał
co do korektora zgadzam się! tu i w bazie pod cienie obowiązuje zasada "im mniej tym lepiej".

dziwią mnie strasznie np. recenzje baz gdzie dziewczyny piszą że cienie po godzinie im sie rolują.... jasne, że nawet na bazie czasem się zroluje jak ktos ma bardzo tłuste powieki... ale po godz??? ja nakładam bazę tak delikatnie że czasem się zastanawiam czy ona w ogóle tam jest ale cienie trzymają się koncertowo.
Cytat:
wiesz, każdy kupuje kosmetyki takie na jakie go stać, nie nie poradze na to że ktoś nie ma pieniędzy, każdy znas na te kosmetyki pracuje, więc zna wartośc wydawanych pieniędzy
Otóż to i gdyby nas nie bylo w ogóle stać to byśmy kupowali tańsze kosmetyki choć MAC do super drogich nie należy (górna półka potrafi wywalić cenę jak się patrzy ) Hahaha śniło mi się dzisiaj że Chanel nowe błyszczyki wypuśił, o właściwościach pielęgnacyjnych Aqualumiere i połysku Levres... Nie pytajcie... nic nie brałam na noc...

Cytat:
jak napisałem wcześniej, nie trzeba mieć wszystkich pędzli MAC, ale dobrze jest z nich zrobić bazę i dobierać inne, nie znam dobrych pędzli które średnio kosztowały mniej niż 40-50pln za sztukę (w takich cenach są Ingloty i Kryolan), poniżej tego raczej kupisz chłam, tzn sam pędzel może będzie dobry ale często te tanie sie rozklejają, ja miałem tak z duo-fiber z Coastal Scents, pędzel ok, ale po miesiącu się rozkleił moja koleżanka która nie rozumie że lepiej wydać więcej na dobre pędzle, kupiła chyba juz 3 set na allegro, i ciągle wierzy że ten kolejny będzie trwały, a pózniej połowa pędzli po roku sie rozkleja są osoby dla których pedzel za 20 pln będzie drogi, znamy realia polskich zarobków, ale to tak jak z samolotami, też wolałbym latać bussines class albo daj boże first class a latam low-costami i w economy - bo na takie mnie stać, ale wiem że BC czy FC jest lepsza i nikt mi nie powie że jest inaczej - i nie ma mozliwośći lecieć w tych klasach w cenie economy bo standart zupełnie inny, oczywiście w każdej klasie lecisz i nawet w takim samym czasie docierasz na miejsce ale wrażenia zupełnie inne, pędzlem za 10-20pln tez sie pomalujesz, i moze efekt będzie dobry, ale pedzlem za 50-100pln na pewno lepiej i wygodniej ale nie ma szan żeby ten lepszy kosztował 10-20pln.

Cytat:
moze zycie bez chmary pw byloby łatwiejsze oczywiście żartuje, no własnie ciekawe co z Kubą ?

a właśnie zamierzałam wysyłać...
Kuba zniknął... mamy nadzieję że wróci

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Czytając ten wątek nabieram coraz większej ochoty na zakupy w MACu

Mam zamiar pojechać do Krakowa i zmieścić się w kwocie 300 zł.

Moja lista zakupów:
- pędzel 217
- studio finish concealer
- 1 szminka
- 1 cień

Czy możecie mi podać ile mniej więcej to wszystko dziś kosztuje? W pierwszym poście jest tylko cena cieni 49 zł ...
Jaki odcień szminki kupić? Może Angel? Ogólnie to mam problem przy stosowaniu szminek, więc szukam takiej, która nie będzie się warzyć na ustach, w kolorze nude lips.
A cień? Chcę tylko jeden, więc szukam uniwersalnego koloru, wiem że był tu wychwalany kolor Bisque i Ricepaper.

Czy te rzeczy są cały czas w asortymencie? Czy może lepiej zadzwonić przed wyjazdem do sklepu?

Jeśli uważacie, że jest jeszcze coś z MACa co powinnam kupić za pierwszym razem to proszę o propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc
witamy
pędzel 217 to mus, ale o tym już wyżej się rozpisywaliśmy
Bisque jest cieniem matowym jedynym, którego mam sztuk dwie, jedna na zapas, bo nakładam go przed każdym makijażem jako cień bazowy do dodatkowego zaimpregnowania powieki. Jeśli chcesz żeby był to cień widoczny to bardzo polecam Ricepaper - świetny do takiego podstawowego makijażu w stylu rozświetlony kącik wewnętrzny, podkreślony łuk brwiowy i mocno wytuszowane rzęsy...
Studio finish concealer dobrze kryje i jest bardzo wydajny, ale może troche wysuszyć skórę. więc jeśli masz suchą skórę to przemyśl... a jeśli nie to polecam szczerze!
Co do szminki, szczerze, MACowe tradycyjne szminki sąśredniej jakości. Mi nie przeszkadzają bo kolory mają super a nakładam je na carmex no i te o wykończeniu Lustre są najbardziej przyjazne ustom bo mają miłą niewysuszającą konsystencję. Na resztę trzeba uważać... Ale bodajże w cenie zwykłej szminki są Slimshiny!a to już z ręką na sercu mogę polecić - rozejrzyj się w nich bo są super szminkami! dają połysk prawie jak błyszczyk, jest spory wybór kolorów od mocnych po neutralne, można wybrać coś dla siebie a komfort noszenia nieporównywalny!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 12:36   #4422
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kamiiiil. Ty wiesz czego ja bym fotki bardzo pragnęla zobaczyć??? Twojej kolekcji... chociaż pewnie trzy dni byś ją później opisywał
co do korektora zgadzam się! tu i w bazie pod cienie obowiązuje zasada "im mniej tym lepiej".

dziwią mnie strasznie np. recenzje baz gdzie dziewczyny piszą że cienie po godzinie im sie rolują.... jasne, że nawet na bazie czasem się zroluje jak ktos ma bardzo tłuste powieki... ale po godz??? ja nakładam bazę tak delikatnie że czasem się zastanawiam czy ona w ogóle tam jest ale cienie trzymają się koncertowo.

Otóż to i gdyby nas nie bylo w ogóle stać to byśmy kupowali tańsze kosmetyki choć MAC do super drogich nie należy (górna półka potrafi wywalić cenę jak się patrzy )
co do rolowania sie cieni, to ja mam strasznie tłustą skórę na powiekach, w dodatku dość głęboko osadzone oczy, co jeszcze sprzyja ścieraniu się cienia i tez kiedyś miałam problem z ekspresowym znikaniem cienia lub rolowaniem się w "kreseczkę" w załamaniu powieki. Potem jednak zauważyłam, że niewłaściwie postepowałam, bo za szybko kładłam cień na bazie, teraz robię tak, że kładę bazę na powiece, w tym czasie zajmuję sie twarzą, tzn. kładę mój ukochany strobe cream MACa, bazę i podkład, w tym czase baza zdąży przyschnąć, troszkę jakby wtopić sie z skórę powieki i dopiero wtedy nakładam cień. U mnie to działa, zwiększa trwałość.Ważane też jst jak nałóże icienie, jak staram się szybko, bo się spieszę, to efekt jest też bylejaki, wiec jeśli mam małoczasu, to wolę w ogóle zrezygnowac z cieni, niż potem musieć je ścieraćz powieki, bo albo się zrolują albo dadzą nieestetyczna plamę.

uffff...ominęła mnie kłótnia, dobrze, bo nie lubię konfliktów i po co psućmiłą atmosferę jaka tu panuje? Ale staram sie zrozumieć MaSS1984, bo wydaje mi się, że chciała tylko napisac, że niekoniecznie trzeba miec wszystkie produkty, np. pędzle MAC, co oczywiście ma sens. Faktem jest też, że pewnie wiele osób z nas też nie ma za duzo kasy, by tracić ją ot tak. Ale troszkę zabrzmiało to protekcjonalnie i agresywanie. Zreszta zgadzam się z większoscią, właśnie dlatego zależy nam na dzieleniu sie wiedzą, uwagami, doświadczeniami, co warto, co można sobie darować. Ja osobiscie pracuję, więc mam własne pieniądze, ale też z racji zwyczajnych wydatków nie zawsze stać mnie na wszystko, co bym chciała. Ale też potrafię z czegoś zrezygnować, odłożyć, by móc czasem właśnie kupić to, co mi sie podoba. I właśnie dlatego lubię to forum, bo tu mogę uzyskac konkretne wskazówki.
Poza tym, jak już dziewczyny pisały, czasem lepiej mieć podstawowe narzędzia do makijażu lepszej jakości, nawet tylko dla siebie, bo wtedy i jakość i czas robienia makijażu sa korzystniejsze. Zreszta tez już wspomniano, ze czasem na dłuższą metę tańsze wychodzi drożej. Co mi po pędzlu za 10 zł, jesli po pierwszym myciu wylezą z niego włosy i zrobi sie miotełka i w efekcie co jakis czas będę dokupowac kolejny, jesli mogę wydać raz na cos, co posłuży mi na długo.
KIedyś jak byłam biedną studentką, to kupno tuszu za 40-50 zł było dla mnie zbędnym wydatkiem, a teraz wolę czaem kupić drożej, ale miec tez coś lepszej jakości. Tak samo, np. moja siostra stuka sie w głowę, po co mi krem do twarzy za ponad 100 zł, ale ja z mojego strobe creamu nie zrezygnuję, bo uwielbiam to, co robi z moją twarzą.
A tak na koniec, to naprawdę nie psujmy dobrej atmosfery,bo szkoda.

A co do ostatnich postów to przyłączam sie do większości chcącej zobaczyć makijaż marti i kolekcję Kamila I pewnie w obu przypadkach pogrążę sie w rozpaczy, ale co tam
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:16   #4423
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy

Pojawiły się swatche pigmentów fioletowych z kolekcji Spring Forecast KLIK! Razem z quadem absolutny muszmieć

Kiedy one wchodzą do Polski ??
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-01-17 o 14:35
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:28   #4424
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy
Myszołapka, kolekjca warta pozazdroszczenia
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:36   #4425
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy

Pojawiły się swatche pigmentów fioletowych z kolekcji Spring Forecast KLIK! Razem z quadem absolutny muszmieć

Kiedy one wchodzą do Polski ??
Piękności
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:41   #4426
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy

Pojawiły się swatche pigmentów fioletowych z kolekcji Spring Forecast KLIK! Razem z quadem absolutny muszmieć

Kiedy one wchodzą do Polski ??

Wcale nie taka mała kolekcja
Piękności
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:59   #4427
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy

Pojawiły się swatche pigmentów fioletowych z kolekcji Spring Forecast KLIK! Razem z quadem absolutny muszmieć

Kiedy one wchodzą do Polski ??
piękności!!!fajne quady
ta kolekcja będzie moim wiosennym przekleństwem... Od razu mam prośbę - jesli w czasie jak ona wejdzie nie uda mi się zawitac do MACa - mogę liczyć na pomoc kogoś kto MACa ma w swym mieście?? Choruję już na Blush Ombre Ripe Peach, ze dwa cienie, szminki... ehhhh...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:22   #4428
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy

Pojawiły się swatche pigmentów fioletowych z kolekcji Spring Forecast KLIK! Razem z quadem absolutny muszmieć

Kiedy one wchodzą do Polski ??
piękna kolekcja

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
piękności!!!fajne quady
ta kolekcja będzie moim wiosennym przekleństwem... Od razu mam prośbę - jesli w czasie jak ona wejdzie nie uda mi się zawitac do MACa - mogę liczyć na pomoc kogoś kto MACa ma w swym mieście?? Choruję już na Blush Ombre Ripe Peach, ze dwa cienie, szminki... ehhhh...
co za róże
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:28   #4429
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Witam wszystkich bardzo cieplutko.
Fajnie dowiedzieć się ,że jest ktoś jeszcze kto jest fanem MAC.Bo muszę się przyznać iż ja się uzależniam ale pozytywnie.Moja przygoda z MAC trwa dopiero dwa miesiące a już z niecierpliwością czekam na kolejne nowości i jestem zła ile dobra i piękna mnie przez ten czas ominęło.Narazie przedzieram się przez 1 część wątku i mam oczopląs .Wściekłość mnie bierze że u nas w Polszy to dobro takie drogie ja chcę ceny z USA no dobra chociaż z z UK.

Cytat:
agniecha4791
Jak jedziesz do Galerii Krakowskiej to polecam Panią Anię Kornecką. Ona bez problemu doradzi zarówno w sposób profesjonalny jak i późniejsze zadowolenie klienta. Co do kolorów produktów to zależy jaki masz odcień cery kolor oczy, nie wiem nic na ten temat to trudno coś konkretnego Ci doradzić. Dla mnie super uniwersalny jest cień Naked Lunch! Szminkę natomiast uwielbiam Viva Glam V.
Pani Ania naprawdę wspaniała aczkolwiek wszystkie Panie są miłe i służą pomocą spędziłam tam troszkę czsu marudząc i prosząc o radę no może troszę więcej niż troszke i zawsze byłam wysłuchana i zawsze starano mi się pomóc .
Cytat:
tobb
Czytając ten wątek nabieram coraz większej ochoty na zakupy w MACu

Mam zamiar pojechać do Krakowa i zmieścić się w kwocie 300 zł.

Moja lista zakupów:
- pędzel 217
- studio finish concealer
- 1 szminka
- 1 cień

Czy możecie mi podać ile mniej więcej to wszystko dziś kosztuje? W pierwszym poście jest tylko cena cieni 49 zł ...
Jaki odcień szminki kupić? Może Angel? Ogólnie to mam problem przy stosowaniu szminek, więc szukam takiej, która nie będzie się warzyć na ustach, w kolorze nude lips.
A cień? Chcę tylko jeden, więc szukam uniwersalnego koloru, wiem że był tu wychwalany kolor Bisque i Ricepaper.

Czy te rzeczy są cały czas w asortymencie? Czy może lepiej zadzwonić przed wyjazdem do sklepu?

Jeśli uważacie, że jest jeszcze coś z MACa co powinnam kupić za pierwszym razem to proszę o propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc
Ja płaciłam za
pędzel 217 -98 zł
studio finish concealer-70zł
1 szminka-76zł
1 cień -66zł wkład do paletki 49zł
pusta paletka czwórka -15 zł
Jeżeli możesz to czasowo najlepiej w godzinach rannych (galeria otwarta od godz 9) lub popołudniowych wtedy są przynajmniej dwie dziewczyny.
Pigmenty kupowałam w czwartek jeszcze 7,5g w cenie 90zł(Kitschmas i Pink Opal)


Mam prośbę pędzel 168 mac czy jakiś inny dobry zamiennik sephora i kozłowski odpadają próbowałam może Inglot.
No dobra już idę zagłębiać sie w wątek maczkowy dalej

Edytowane przez dejona
Czas edycji: 2010-01-17 o 15:30
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 15:42   #4430
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo cieplutko.
Fajnie dowiedzieć się ,że jest ktoś jeszcze kto jest fanem MAC.Bo muszę się przyznać iż ja się uzależniam ale pozytywnie.Moja przygoda z MAC trwa dopiero dwa miesiące a już z niecierpliwością czekam na kolejne nowości i jestem zła ile dobra i piękna mnie przez ten czas ominęło.Narazie przedzieram się przez 1 część wątku i mam oczopląs .Wściekłość mnie bierze że u nas w Polszy to dobro takie drogie ja chcę ceny z USA no dobra chociaż z z UK.


Pani Ania naprawdę wspaniała aczkolwiek wszystkie Panie są miłe i służą pomocą spędziłam tam troszkę czsu marudząc i prosząc o radę no może troszę więcej niż troszke i zawsze byłam wysłuchana i zawsze starano mi się pomóc .

Ja płaciłam za
pędzel 217 -98 zł
studio finish concealer-70zł
1 szminka-76zł
1 cień -66zł wkład do paletki 49zł
pusta paletka czwórka -15 zł
Jeżeli możesz to czasowo najlepiej w godzinach rannych (galeria otwarta od godz 9) lub popołudniowych wtedy są przynajmniej dwie dziewczyny.
Pigmenty kupowałam w czwartek jeszcze 7,5g w cenie 90zł(Kitschmas i Pink Opal)


Mam prośbę pędzel 168 mac czy jakiś inny dobry zamiennik sephora i kozłowski odpadają próbowałam może Inglot.
No dobra już idę zagłębiać sie w wątek maczkowy dalej
Witaj w gronie MACoholików
Moim zdaniem nie ma dobrego zamiennika dla 168 przynajmniej ja o takim nie czytałam używałam tego typu pędzli no name i z sephory, inglota nie maiłam okazji potestować a na swoją 168 czekam dla mnie wykonanie dobrego konturowania jest dość trudne i tu bym nie oszędzała na pędzlu

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-17 o 15:52 Powód: dopisek
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:43   #4431
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
czy ja napisalam ze umieracie z glodu wydajac kase na maca?!
cos wam sie potentegowalo chyba lekko.

bede dalej przy swoim i tyle. dla wlasnego makijazu nie warto miec wszystkich pedzli maca. zdania nie zmienie. czy jest roznica? jak sie ma reke to nie ma. jak sie nie umie malowac to obojetnie czym ale sie nie pomalujesz. i wtedy niewazne czy dasz za pedzel 20 czy 90 zl!
krzywdy sobie nie mozna zrobic, bo chyba nikt z odrobina rozsadku nie dziubie pedzlem w oko.
sa oczywiscie pedzle maca, ktorych odpowiednikow sie nie znajdzie i je warto zakupic. ale nie wiem czy do was dociera, ze nie kazda panienka co wejdzie na to forum i dowiadujac sie ile kosztuja pedzle sie na nie nakreci, bo bedzie to zakup na lata. kazdy pedzel mozna wykonczyc robiac cos nieodpowiednio!
zdaje mi sie tak jakbyscie mialy klapki na oczach i myslaly tylko "mac, mac, mac".
Pomyslcie ze czytaja to forum zapewne tez osoby mlodsze, ktore nie pracuja, a jak dostana kieszonkowe czy cos to nie wiem czy z radoscia wydadza kase na jeden pedzel i do konca miesiaca beda myslaly "a mogłam mieć fajną bluzeczkę".
Wątek jest 'kosmetyki m.a.c', ale mozna ludziom pokazac odowiedniki tansze niektorych pedzli.
Ciekawe czy wszystkie uzywalyscie mac'a od poczatku swojej stycznosci z makjiazem?! Jak ktos zaczyna i nie moze pozwolic sobie kupic od razu wszystkich pedzli to doradzicie: kup jeden, a po roku bedziesz miec juz te potrzebne?! Nie lepiej zeby wtedy wprawial sobie reke, ale mial potrzebne pedzle? I kupował lepsze pędzle z biegiem czasu? Raczej na początek nie wydasz ok 500 zł na same pedzle z maca, nie oszukujmy się! No chyba że masz na serio dużo kasy, ale nie wiem jak wy, ale ja takiego miesięcznego kieszonkowego nie miałam nigdy.
Makijaż to nie tylko pędzle, ale i cienie, podkłady, bazy, pudry, korektory, eyelinery, róże, highlightery i wiele, wiele innych. Więc początki nie są łatwe.
Ok rozumiem wasze kosztowne hobby/ nałóg czy jakkolwiek to zwiecie. Moje też jest kosztowne, ale rozumiem że nie każdy poświęci tyle kasy na początek. Patrzcie na realia!
Wkurzyłyście mnie.
Hmmmm, a czy to nie jest przypadkiem klon dziewczęcia (chyba...). które w podobny sposób rozliczało wydatki na kosmetyki dziewczyn na forum moje makijaże - zbiory makijażowe? Podobne, lekko absurdalne i mocno nietaktowne argumenty . A jak ktos chce mieć kosmetyki dobrej jakości - uzbiera na nie i z kieszonkowego. W koncu mozna miec dwa cienie i jeden pedzelek, zeby zrobic fajny make up. Ja w pon jade po moj 217 w koncu . Na razie uzywam pedzli NARS i Smashbox - sa fajne, ale w koncu sie złamałam i kupie MACzka. A swoja droga absolutnie zakochałam sie w pigmaczu Vanilla - gdyby nie Wasze opisy pewnie bym go nie kupiła - dopiero na oku pokazuje swoje "prawdziwe oblicze"
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:54   #4432
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Hmmmm, a czy to nie jest przypadkiem klon dziewczęcia (chyba...). które w podobny sposób rozliczało wydatki na kosmetyki dziewczyn na forum moje makijaże - zbiory makijażowe? Podobne, lekko absurdalne i mocno nietaktowne argumenty . A jak ktos chce mieć kosmetyki dobrej jakości - uzbiera na nie i z kieszonkowego. W koncu mozna miec dwa cienie i jeden pedzelek, zeby zrobic fajny make up. Ja w pon jade po moj 217 w koncu . Na razie uzywam pedzli NARS i Smashbox - sa fajne, ale w koncu sie złamałam i kupie MACzka. A swoja droga absolutnie zakochałam sie w pigmaczu Vanilla - gdyby nie Wasze opisy pewnie bym go nie kupiła - dopiero na oku pokazuje swoje "prawdziwe oblicze"
Z 217 na pewno będziesz zadowolona a Vanilla rzeczywiście jest niezwykłym i wszechstronnym pigmentem
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:54   #4433
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy

Pojawiły się swatche pigmentów fioletowych z kolekcji Spring Forecast KLIK! Razem z quadem absolutny muszmieć

Kiedy one wchodzą do Polski ??
bardzo mi sie podoba Twoja kolekcja i zazdroszczę "blondyny"
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:56   #4434
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Myszko

Ta kolekcja będzie w marcu, chcecie jakieś ceny? w biurze mam dossierkę, więc jutro mogę coś przepisać.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:01   #4435
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Myszko

Ta kolekcja będzie w marcu, chcecie jakieś ceny? w biurze mam dossierkę, więc jutro mogę coś przepisać.
poprosimy
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:08   #4436
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy

Pojawiły się swatche pigmentów fioletowych z kolekcji Spring Forecast KLIK! Razem z quadem absolutny muszmieć

Kiedy one wchodzą do Polski ??
Śliczna kolekcja!!!

Ja próbuje sobie wyperswadować z głowy wszystkie nowe kolekcje, bo mam za dużo niekochanych cieni, które zasługują na moją uwagę... ale jak znam siebie to, gdy w sklepie pojawią się kolekcje jak zwykle na coś się skuszę
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:10   #4437
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziękuję pięknie dziewczyny

Zbiorek jst bardzo "moj" w sensie kolorystycznym, starałam sie kupować tak, żeby wszystko do siebie pasowało Oczywiście mam jeszcze mnóstwo cieni i kilka pigmentów na wishliście, ale nawet tym co mam potrafie się bawić bez końca Obecnie zachorowałam na Vanilię - pigment, który odkryłam dzięki odsypce jakiś tydzień temu a mam ją już z pół roku dobre

Madziu mnie interesują ceny quadów i pigmentów tych poczwórnych
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:21   #4438
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Hmmmm, a czy to nie jest przypadkiem klon dziewczęcia (chyba...). które w podobny sposób rozliczało wydatki na kosmetyki dziewczyn na forum moje makijaże - zbiory makijażowe? Podobne, lekko absurdalne i mocno nietaktowne argumenty . A jak ktos chce mieć kosmetyki dobrej jakości - uzbiera na nie i z kieszonkowego. W koncu mozna miec dwa cienie i jeden pedzelek, zeby zrobic fajny make up. Ja w pon jade po moj 217 w koncu . Na razie uzywam pedzli NARS i Smashbox - sa fajne, ale w koncu sie złamałam i kupie MACzka. A swoja droga absolutnie zakochałam sie w pigmaczu Vanilla - gdyby nie Wasze opisy pewnie bym go nie kupiła - dopiero na oku pokazuje swoje "prawdziwe oblicze"
co do klona - jeśli nie masz dowodów a to jedynie Twoje przypuszczenia to nie rzucaj słów na wiatr prosimy. Jest to w stanie udowodnić tylko moderacja...
Tu nie do końca może chodziło o motyw rozliczania, ale osoby naprawdę rozliczające inne często się zdarzają... na różnych watkach wchodzą i pytają " a po co tyle na błyszczyk wydawać? nie szkoda kasy?" i zawsze dostają taką samą odp - nasze pieniądze nasza sprawa ale to że tych ludzi tyle jest to normalne i nie od razu muszą to byc klony, niektórzy po prostu nie rozumieją jak można dużo kasy wydawać na takie "pierdoły" .

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Myszko

Ta kolekcja będzie w marcu, chcecie jakieś ceny? w biurze mam dossierkę, więc jutro mogę coś przepisać.
Estelko, prosimyyyyyy zwłaszcza ceny cieni pojedynczych, pigmaczy, Blush Ombre i szminek a nie wiesz kiedy w tym marcu dokładnie?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:22   #4439
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

http://www.temptalia.com/mac-too-fabulous-collection

cremesheen'y
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:34   #4440
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

a te róże brzmią baaaaaaardzo apetycznie!
To kto ze mną obrabia bank? tylko ciiiiii żeby nikt się nie dowiedział
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.