wyjazd do Tunezji-prosze o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 11:37   #1
anuschkaa
Przyczajenie
 
Avatar anuschkaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 20
GG do anuschkaa

wyjazd do Tunezji-prosze o radę


Witam serdecznie.

Na przełomie maja/czerwca lecimy z mężem i córeczką do Tunezji. Jestem brunetką o nieco śniadej karnacji. Cerę mam mieszaną,skórę zdrową. Lubię się opalać(w granicach rozsądku oczywiscie i tutaj moje pytanie-otóż. Wyczytałam,że dla utrwalenia opalenizny można stosować beta-caroten w kapsułkach.Kupiłam takowe ale nie wiem,czy to ma sens? I jeszcze jedno czy to prawda,że jeśli pójdękilka razy przed wyjazdem do solarium opalenizna naturalna dłużej się utrzyma a i szybciej się opalę??No i ostatnie pytanie czy to prawda,że jeśli biorępigulki antykonepcyjne nie powinnam opalaćsię ani w solarium ani naturalnie?? Proszę o radę jak wykorzystać do maksimum ten wyjazd zeby uzyskac piękna zdrową i trwałą opaleniznę i nie zrobić sobie przy tym krzywdy??
anuschkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:07   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: wyjazd do Tunezji-prosze o radę

Cytat:
Napisane przez anuschkaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.

Na przełomie maja/czerwca lecimy z mężem i córeczką do Tunezji. Jestem brunetką o nieco śniadej karnacji. Cerę mam mieszaną,skórę zdrową. Lubię się opalać(w granicach rozsądku oczywiscie i tutaj moje pytanie-otóż. Wyczytałam,że dla utrwalenia opalenizny można stosować beta-caroten w kapsułkach.Kupiłam takowe ale nie wiem,czy to ma sens? I jeszcze jedno czy to prawda,że jeśli pójdękilka razy przed wyjazdem do solarium opalenizna naturalna dłużej się utrzyma a i szybciej się opalę??No i ostatnie pytanie czy to prawda,że jeśli biorępigulki antykonepcyjne nie powinnam opalaćsię ani w solarium ani naturalnie?? Proszę o radę jak wykorzystać do maksimum ten wyjazd zeby uzyskac piękna zdrową i trwałą opaleniznę i nie zrobić sobie przy tym krzywdy??
Z tabletkami anty prawda, nie powinno się wtedy opalać bo możesz mieć potem przebarwienia.
Co do solarium to warto pare razy pójść żeby skórę przyzwyczaić. Na początku (w Tunezji już) smarowac skóre kremem z dużym filtrem, potem możesz troche zmniejszyć. Lepiej opalić się stopniowo niż tak nagle się strzaskać i żeby potem skóra schodziła. Nawet przy stosowaniu filtru się opalisz.
I pamiętaj żebyś nie stosowała żadnych dezodorantów z alkoholem i perfum żeby się plamy nie porobiły
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:57   #3
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: wyjazd do Tunezji-prosze o radę

ja zawsze w maju zaczynam stosowac te kapsulki z beta-carotenem i biore je tak do okolo polowy wrzesnia i rzeczywiscie opalenizna mi sie trzyma dluzej
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.