suknia white one 3062, propozycje dodatkow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 13:47   #1
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Question

suknia white one 3062, propozycje dodatkow


witam serdecznie
nasz wielki dzien juz za 9miesięcy i 5 dni, suknię wybrałam bardzo szybko i niespodziewanie, gdyz przyjechalismy do Polski tylko na urlop i postanowilam zorientowac sie w jakim fasonie bedzie mi najlepiej i w ten sposób jest moim zdaniem skromna, elegancka i z nutką mojej zwariowanej natury....ale pozostaly sprawy kosmetyczne tzn biżuteria, welon, fryzura, prosze o pomoc i ciekawe propozycjez góry bardzo wielki dzieki!!!!!!
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:48   #2
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

ups zapomnialam opisac siebie, blondynka, 171cm wzrostu, oczy szare, ciemna oprawa, smukla
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:10   #3
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

Z biżuterii według mnie - pasują długie kolczyki + szeroka bransoletka, ewentualnie na szyi wisiorek chociaż lepiej by chyba było bez wisiorka
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:19   #4
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

Agi cięzko Ci doradzić fryzurkę bo to zależy czy lubisz spięte włosy czy raczej rozpuszczone, jaką masz długość włosów Ja widzę Cie w ładnym koku, upiętym w połowie głowy, na to długi welon.
A co do makijaży to troszkę kolorystykę dobrałabym do kwiatów i koszuli Pana Młodego. Nie wiem czy wolisz mocny makijaż czy delikatny? Ja zrobiłabym w delikatnym fiolecie, z mocna zarysowaną kreska. Obawiam się że jeśli jesteś jasną blondynką i np masz jasną karnację i do tego będzie jasny makijaż i biała suknia to wszystko się zleje w jedną całość. Postawiłabym np na przedłużanie rzęs, rewelacyjny efekt
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:50   #5
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

bizuteria bardzo misie podoba dziekuje AZAKOWANA, a co do makijazu to jestem zwolenniczka podkreslania urody wiec czemu nie cos mocniejszego ale stosownego do dnia LOWCZYNI, włosy myśle ze jakis elegancki kok albo cos takiego jak na zdjeciu ponizej, dodalam tez bukiet jaki mi sie podoba, tylko czy bedzie pasowal do tej sukni......
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:38   #6
szpilka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

Witaj
ja rownież wybrałam tą suknię ślubną w kolorze śmietankowej bieli. Uważam, że jest oryginalna i niebanalna. Jednak wg mnie należy uważać z dodatkami. Ja np. zrezygnowałam z welonu, na rzecz opaski z kwiatem z tiulu (identyczny z materiału z gorsetu), do tego szeroka bransoleta z pereł w kolorze śmietankowym oraz średniej dłogości kolczyki, również z pereł. Jeśli chodzi o naszyjnik zdecydowanie działoby się za dużo na dekoldzie. Jest on niespotykany i jest ozdobą samąw sobie.
Czy zamierzasz mieć jakąś etolę na ramiona? bo ja chyba zrezygnuję, aby nie przytłumić sukni.

Pozdrawiam Agnieszka
szpilka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:07   #7
agat9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

Witam,
ja również zdecydowałam się na ten model sukni,(w śnieżnej bieli), urzekł mnie od razu. Widzę, że Agi85 ma tą samą datę ślubu co ja niezła zbieżność. Ja do tej sukienki zamierzam ubrać kolczyki i bransoletkę srebrne z cyrkoniami. Stwierdziłam, że skoro sukienka nie ma w sobie świecidełek to można wówczas dorzucić biżuterie błyszczącą. Do tego welon prosty, bez lamówek, oraz jeśli zajdzie potrzeba bolerko z krótkim rękawem satynowe, ale jeśli pogoda dopisze to możliwe , że obejdę się bez. Napisz jak tam poszukiwania dodatków. Pozdrawiam dziewczyny Agnieszka
agat9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:09   #8
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

niestety nadal stoje w miejscu z tymi dodatkami, ogladam setki stron internetowych i mam juz dosyc.....w czerwcu jade do Polski to pojde do normalnego zlotnika i wybiore cos na zywca jak to sie mowia pomysl z blyszczaca bizuteia mi sie podoba gdyz sukienka jest rzeczywiscie skromna, tylko ja obstawiam na wieksze kolczyki i bransolete. W koncu znalazl sie ktos kto bedzie mial slub tego samego dnia co ja, agat9 prosze powiedz jakie buty wybralas?i co z koszula Pana Mlodego?latwo jest dostac naturalna biel?pozdr
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 22:19   #9
Gosiak1221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

Witam,

ja również zdecydowałam się na tą suknię. Na początku nie chciałam jej przymierzyć - przez te falbanki - ale po założeniu mnie urzekła. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. A jeśli chodzi o dodatki to ja wybrałam długie kolczyki i bransoletkę z kryształków Svarowskiego. Właśnie trochę świecidełek jest potrzebne tej sukni, zresztą gdy ją przymierzałam w salonie pani mi dała przymierzyć taką biżuterię i na prawdę mi się spodobało. A welon długi 3m do kościoła delikatna mgiełka, prosty bez dodatków, do tańca będzie trochę krótszy - ale też długi

Pozdrawiam przyszłe mężatki
Gosiak1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 11:23   #10
agat9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: suknia white one 3062, propozycje dodatkow

Nie miałam problemu z koszulą, bo ja zdecydowałam się na sukienkę w kolorze śnieżnej bieli, ale myślę że z naturalna bielą nie będzie specjalnie problemu, bo panie z salonu dają taki kawałek materiału żeby łatwiej było szukać.
Butów też jest trochę w kolorze naturalnej bieli. Ja zdecydowałam się na buty z Ryłko, i zamawiałam przez internet, co prawda musiałam wymieniać rozmiar i teraz czekam. Ryłko ma fajne buty , ale ubolewam, że w trójmieście ciężko jest o sklep , który jest dobrze wyposażony w kolekcję ślubną, więc najłatwiej zamówić przez internet. Zdecydowałam się na takie z odkrytymi palcami.
Ja tez planowałam mieć duże kolczyki, jednak było mi ciężko takie znaleźć w srebrze, no i do tego świecące. więc ostatecznie moje kolczyki nie są aż takich pokaźnych rozmiarów bo maja tak mniej więcej 5 cm długości, za to bransoletka jest dość szeroka pozdrawiam
agat9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.