Tym razem się uda!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 22:20   #31
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Tym razem się uda!!!

Czy mogę się przyłączyć? W październiku (22.10) kończę 22 lata i chciałabym nieco obwodów zrzucić (tak jak w podpisie), jestem strasznie leniwa, ale w końcu chcę zrobic cos dla siebie Do 2009 roku byłam osobą szczupłą, ale przeprowadziłam się do chłopaka, nieregularne posiłki, antykoncepcja i brak ruchu wpłynęły niekorzystnie na moja sylwetkę, przytyłam w ciągu roku 6 kg co też odbiło się na mojej sylwetce Mogę dołączyć do was?
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 12:38   #32
malenstwo_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Tym razem się uda!!!

witam wszystkie nowe dziewczyny
alez ja mam dzisiaj ogromnego kaca dzis z dieta nie bedzie zle bo nie jestem w stanie jesc, gorzej z cwiczeniami, ale postaram sie cos orobic wieczorkiem. a co tam u was jak tak dietowanie i cwiczonka?
__________________
59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
malenstwo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 13:44   #33
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: Tym razem się uda!!!

ja wczoraj i dzisiaj z jedzeniem przessadziłam ... musze koniecznie dzisiaj to zgubić, nie wiem jak, ale czuję się strasznie gruba przez swoje obżarstwo. jadłam słodycze, śliwki, chleb, wszystko normalnie ... ;/ postaram sie poprawić .
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 15:30   #34
kwasiorek
Raczkowanie
 
Avatar kwasiorek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Tym razem się uda!!!

cześć mogę się przyłączyć? chciałabym się troszkę ujędrnić ćwiczeniami i zrzucić parę kilo. Postaram sie mniej jeść, ograniczyć słodkości no i zakupiłam twister więc zacząć regularnie kręcić No i coś na brzuch waham się pomiędzy a6w a 8 minute abs... Któraś pytała o hula-hop otóż u mnie leży i sie kurzy Kupilam kiedyś z wypustkami do masażu, ale zabrakło mi do tego cierpliwości Czytałam że gdy się systematycznie kręci daje bardzo dobre efekty
kwasiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.