Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 21:28   #121
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
132 zł, ale na Okęciu można je kupić sporo taniej
Tzn za ile? 3 brakuje mi do kolekcji ;-)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:33   #122
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Tzn za ile? 3 brakuje mi do kolekcji ;-)
Proponuje się z tym przenieść na wątek Chanelowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:02   #123
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Świńskie? Kasiu, nie cuduj
oj tam, no bo małe są... i takie bleeee... bez makijażu
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To niestety prawda - mam dokładnie to samo, ale jakoś strasznie mi to nie przeszkadza, może dlatego, że noszę soczewki .
Za to mam z nim inny problem - nie mogę go ładnie nałożyć na bazę Urban Decay, w ogóle nie współpracują . Let's Skate roluje mi się na tej bazie, robi prześwity, a w innych miejsach zbiera mi się w grudy - no masakra . Ja większość Paint Potów traktuję jako bazę pod inne cienie, ale i tak zawsze najpierw aplikuję zwykłą bazę (aktualnie używam właśnie Primer Potion) i niestety ta kolejność przy Let's Skate się nie sprawdza. A Wy jak stosujecie tego Paint Pota - z bazą czy bez ?

No i wczoraj przez Kasiajkowego bloga i Temptalię "zdradziłam" MAC'a - kupiłam cienie Chanel Illusion d'Ombre - biały Fantasme i fioletowawy Illusoire - te to mają dopiero połysk, a raczej iskrzenie - niesamowite .
eeee co Ty gadasz ja nakładam go na UD i na art Deco i wszystko ok... może użyłaś za dużo bazy? ja to daję taką ociupinkę. dzisiaj zrobiłam na nim tylko załamanie, podoba mi się to wyzieranie tych drobinek spod cieni... ja pod paint poty zawsze stosuję bazę... zresztą trochę o tym napisałam ostatnio na blogu - dla mnie paint poty to cienie w kremie, jak MUFE aqua eye cream - same byłyby za bardzo nietrwałe na moich dość tłustych powiekach...

cieszę się że się podobają!!!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja już uzbierałam wszystkie kolorki z Illusion d'Ombre, taka ci ze mnie sroka (choć kilka na pół Przyznam, że dla mnie są odkryciem tego roku. Teraz się czaję na słoiczkowe cienie Eyes to Kill Armaniego - ponoć równie piękne, choć nieco inne właściwości mają.
a te Armani mi się nie podobały... za bardzo bazarkowe jak dla mnie... nie ma imho porównania między nimi a Illusion..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:11   #124
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Proponuje się z tym przenieść na wątek Chanelowy
O, przepraszam za off
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja nakładam go na UD i na art Deco i wszystko ok... może użyłaś za dużo bazy? ja to daję taką ociupinkę. dzisiaj zrobiłam na nim tylko załamanie, podoba mi się to wyzieranie tych drobinek spod cieni... ja pod paint poty zawsze stosuję bazę... zresztą trochę o tym napisałam ostatnio na blogu - dla mnie paint poty to cienie w kremie, jak MUFE aqua eye cream - same byłyby za bardzo nietrwałe na moich dość tłustych powiekach...
A ja myślałam, że dziwak ze mnie, że pod paint-poty bazę daję. U mnie najlepiej sprawdza się właśnie kombinacja bazy UD i PP na górze. Też mam tłustą skórę powiek.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:14   #125
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
O, przepraszam za off

A ja myślałam, że dziwak ze mnie, że pod paint-poty bazę daję. U mnie najlepiej sprawdza się właśnie kombinacja bazy UD i PP na górze. Też mam tłustą skórę powiek.
no bo na mój gust paint pot nie równa się baza... jasne, jak ktoś nie narzeka na przetłuszczające się powieki to może się sprawdzi w ten sposób ale z założenia to nie baza w znaczeniu coś co przedłuża trwałość makijażu. Bardziej mam wrażenie powinno sie mówić o paint potach jak o bazach podbijających kolor cieni, to tak....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:20   #126
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że dziwak ze mnie, że pod paint-poty bazę daję. U mnie najlepiej sprawdza się właśnie kombinacja bazy UD i PP na górze. Też mam tłustą skórę powiek.
Wcale nie dziwak ja zawsze i pod wszystko używam bazy UD
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 00:21   #127
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja też używam bazy, bo bez się nie trzyma niestety. Tzn mam tylko Painterly, i to próbkę...ale coś czuję, że w przyszłości będzie więcej.

Aha, i przy okazji dziękuję wszystkim, którym spodobały się zdjęcia na blogu. Miło mi bardzo bo nie przepadam za swoimi oczami i w sumie sporo mi zajęło, żeby przekonać się do pokazywania ich większej ilości osób. A co do ust, to też dziękuję...mam sporo pomadek, więc pewnie porobię zdjęcia prędzej czy później. Niestety Maca mam tylko jedną (jak to w ogóle możliwe?)

A skąd macie tyle opakowań na B2M? Co głównie wymieniacie - opakowania po cieniach? Dla mnie większość rzeczy z Maca jest ledwo zużywalna Dobiłam do dna w jednym cieniu, sporo ubyło błyszczyka, kończę puder i korektor wymęczyłam (chociaż już chyba dawno nie powinnam go była używać)
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 08:46   #128
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
eeee co Ty gadasz ja nakładam go na UD i na art Deco i wszystko ok... może użyłaś za dużo bazy? ja to daję taką ociupinkę. dzisiaj zrobiłam na nim tylko załamanie, podoba mi się to wyzieranie tych drobinek spod cieni... ja pod paint poty zawsze stosuję bazę... zresztą trochę o tym napisałam ostatnio na blogu - dla mnie paint poty to cienie w kremie, jak MUFE aqua eye cream - same byłyby za bardzo nietrwałe na moich dość tłustych powiekach...
Sama się dziwię, bo baza UD, na to PP (typu Painterly, Nubile) albo Paints i dopiero cienie - to dotychczas najlepsza kombinacja, poza Let's Skate . Może faktycznie dałam za dużo bazy ? W sumie to jednego dnia musiałam zrobić szybki make up - dałam Let's Skate bez bazy i na to tylko cień do załamania i wyszło o wiele lepiej.

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Aha, i przy okazji dziękuję wszystkim, którym spodobały się zdjęcia na blogu. Miło mi bardzo bo nie przepadam za swoimi oczami i w sumie sporo mi zajęło, żeby przekonać się do pokazywania ich większej ilości osób. A co do ust, to też dziękuję...mam sporo pomadek, więc pewnie porobię zdjęcia prędzej czy później. Niestety Maca mam tylko jedną (jak to w ogóle możliwe?)
Ja też początkowo z MAC'a brałam tylko cienie i inne rzeczy "dooczne", potem dopiero przyszedł czas na róże, pudry itd., a na końcu odkryłam szminki - zaczynałam od jednej, a teraz mam co najmniej 10 i apetyt rośnie . Tak więc wszystko przed Tobą .

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A skąd macie tyle opakowań na B2M? Co głównie wymieniacie - opakowania po cieniach? Dla mnie większość rzeczy z Maca jest ledwo zużywalna Dobiłam do dna w jednym cieniu, sporo ubyło błyszczyka, kończę puder i korektor wymęczyłam (chociaż już chyba dawno nie powinnam go była używać)
Opakowania po cieniach oddaje się bynajmniej nie dlatego, że cienie się skończyły, ale po "rozbiórce" opakowania i przerzuceniu cienia do paletki . Poza tym stały "dopływ" opakowań mam ze zużytych płynów do pędzli, kredek (ale chodzi tylko o takie w sztyfcie, wykręcane, gdzie całe opakowanie jest plastikowe), szminek (te o wykończeniu Glaze u mnie dość szybko się kończą), błyszczyków, pudrów prasowanych (Blot szybko mi się kończy), pudrów sypkich, słoiczków po żelowym eyelinerze czy Paint Potach itd. itp.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:29   #129
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Chciałam się podzielić wrażeniami z używania Snowglobe - jest boski, naprawdę, dobrze że się w końcu zdecydowałam (Sereno - dziękuję )
A poza tym użyłam dzisiaj do makijażu paletki Snowglobe Warm i bardzo mi się spodobała na oczach
Także Twirls & Whirls spisuje się bosko, aczkolwiek nie uważam jej za unikat, bo większość szminek o wykończeniu Glaze ma taki mroźny połysk, za to je uwielbiam
Poza tym dostałam w prezencie białe pędzelki i użyłam już dwóch - do linera i do różu i fantastycznie mi się nakłada Stunnera nim, nie przeszkadza mi jego mniejszy rozmiar niźli standardu. Nic mi z niego nie wypada, ani nic.
Do linera też polubiłam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:15   #130
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić wrażeniami z używania Snowglobe - jest boski, naprawdę, dobrze że się w końcu zdecydowałam (Sereno - dziękuję )
A poza tym użyłam dzisiaj do makijażu paletki Snowglobe Warm i bardzo mi się spodobała na oczach
Także Twirls & Whirls spisuje się bosko, aczkolwiek nie uważam jej za unikat, bo większość szminek o wykończeniu Glaze ma taki mroźny połysk, za to je uwielbiam
Poza tym dostałam w prezencie białe pędzelki i użyłam już dwóch - do linera i do różu i fantastycznie mi się nakłada Stunnera nim, nie przeszkadza mi jego mniejszy rozmiar niźli standardu. Nic mi z niego nie wypada, ani nic.
Do linera też polubiłam.
No Corii, my chyba razem powinnyśmy się udać na jakąś terapię , bo obie uległyśmy - ale ja tylko co do Snowglobe .
Tak na serio to się cieszę, że wg Ciebie jest super, bo opinie o nim są różne, a ja się w końcu zdecydowałam, ale póki co nie mogę się osobiście i dogłębniej przekonać o jego właściwościach, bo jeszcze czekam, aż do mnie dotrze (ja skorzystałam z uprzejmości Marti ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:23   #131
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

kto z was ma cień z pro bio green?
mam pytanie, czy on się u was również mocniej osypuje niż inne? jest raczej oryginalny, kupiłam go na truskawce. nie jestem zdania, że maci to złote grale, w minimalnym stopniu, jak nieuważnie użyję, to potrafią mi się delikatnie osypać, aczkolwiek w porównaniu z innymi firmami jest to nic. jednak bio green jest dosyć specyficzny, faktycznie muszę go strzepać porządnie z pędzelka i jest jak na macowe cienie dość miękki.

więc teraz pytanie - ja mam felerny egzemplarz, czy po prostu taki cień?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 11:30   #132
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No Corii, my chyba razem powinnyśmy się udać na jakąś terapię , bo obie uległyśmy - ale ja tylko co do Snowglobe .
Tak na serio to się cieszę, że wg Ciebie jest super, bo opinie o nim są różne, a ja się w końcu zdecydowałam, ale póki co nie mogę się osobiście i dogłębniej przekonać o jego właściwościach, bo jeszcze czekam, aż do mnie dotrze (ja skorzystałam z uprzejmości Marti ).
No ja nałożyłam dzisiaj Snowglobe pierwszy raz i bardzo efekt mi sie poodba, bardziej niż po Chez Chez Lame
A ciekawe, czy skusisz się jeszcze na coś
A na terapie to ja się kwalifikuje już do jakiegoś roku

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
kto z was ma cień z pro bio green?
mam pytanie, czy on się u was również mocniej osypuje niż inne? jest raczej oryginalny, kupiłam go na truskawce. nie jestem zdania, że maci to złote grale, w minimalnym stopniu, jak nieuważnie użyję, to potrafią mi się delikatnie osypać, aczkolwiek w porównaniu z innymi firmami jest to nic. jednak bio green jest dosyć specyficzny, faktycznie muszę go strzepać porządnie z pędzelka i jest jak na macowe cienie dość miękki.

więc teraz pytanie - ja mam felerny egzemplarz, czy po prostu taki cień?
Ja mam. Nie nic mi się nie osypuje Ale sama mam tak z jednym cieniem kupionym własnie na tru, dlatego tam już nic nie będę kupować.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:21   #133
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziwna sprawa, może był źle przechowywany. nie zmienia to faktu, że kolor i cała jest w porządku, świetny, intensywny odcień jakiego szukałam. jednak nawet sam z siebie się kurzy, a jak pierwszy raz go użyłam i nałożyłam za dużo na pędzel, to miałam zieloną pandę pod okiem. aż się boję go depotować do paletki.

a tak co do depotacji - bo póki co tylko przeklejałam naklejki na spody wkładów, czy jak dodam pod naklejkę (a nie na) magnes, to będzie on przyciągał mimo tej naklejki? i gdzie najlepiej się w magnesiki zaopatrzyć?

Corii, mogłabyś dać zdjęcie jak snowglobe wygląda na twarzy? faktycznie robi tą "taflę", zamiast dawać warstwy brokatu?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana

Edytowane przez villete
Czas edycji: 2011-11-08 o 12:23
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:34   #134
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
dziwna sprawa, może był źle przechowywany. nie zmienia to faktu, że kolor i cała jest w porządku, świetny, intensywny odcień jakiego szukałam. jednak nawet sam z siebie się kurzy, a jak pierwszy raz go użyłam i nałożyłam za dużo na pędzel, to miałam zieloną pandę pod okiem. aż się boję go depotować do paletki.

a tak co do depotacji - bo póki co tylko przeklejałam naklejki na spody wkładów, czy jak dodam pod naklejkę (a nie na) magnes, to będzie on przyciągał mimo tej naklejki? i gdzie najlepiej się w magnesiki zaopatrzyć?

Corii, mogłabyś dać zdjęcie jak snowglobe wygląda na twarzy? faktycznie robi tą "taflę", zamiast dawać warstwy brokatu?
Vilette, kolorek cienia jest naprawdę piękny
On jest faktycznie bardziej miękki niż inne mace, ale mnie sie nie sypie.
A jaka masz datę produkcji (kod?) Ja mam ...o zgrozo - 2007 rok! A to Kamil mi kupował niedawno za granica w PRO. Nie wiedziałam, ze mogą w PRO miec takie starocie czteroletnie.

Ja zawsze przyklejam najpierw magnes, a na niego naklejkę i nie ma żadnego problemu, przecież mac tez taką kolejność stosuje
Ja magnesy wycinam sama z takich kolorowych magnesów z gazet, etc

Zdjecie to moze jutro, bo dzisiaj nie dam już rady. O ile na zdjęciu w ogóle coś wyjdzie, bo shimmerki są cięzkie w uchwyceniu.
I tak - robi tafle, gdyż nie ma wcale brokatu ani drobinek, po prostu ideał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-11-09 o 11:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:49   #135
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

PP Let's Skate na oczach dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają

Cztery zdjęcia w świetle lampy, ostatnie w świetle dziennym
Dodatkowo Fresh Ice nałożony pod łuk brwiowy i w w-w kąciku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg let'sskatemac1.jpg (27,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg let'sskatemac4.jpg (28,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg let'sskatemac6.jpg (31,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg let'sskatemac3.jpg (24,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg let'sskatepaintpot.jpg (28,6 KB, 44 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:20   #136
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
PP Let's Skate na oczach dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają

Cztery zdjęcia w świetle lampy, ostatnie w świetle dziennym
Dodatkowo Fresh Ice nałożony pod łuk brwiowy i w w-w kąciku...
Jednak godny zastanowienia
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:38   #137
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
PP Let's Skate na oczach dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają

Cztery zdjęcia w świetle lampy, ostatnie w świetle dziennym
Dodatkowo Fresh Ice nałożony pod łuk brwiowy i w w-w kąciku...
Bosko Cały czas się nad nim zastanawiam czy jest mi potrzebny bo z pieniędzmi średnio ehh znowu będe miała o czym myśleć
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:55   #138
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Opakowania po cieniach oddaje się bynajmniej nie dlatego, że cienie się skończyły, ale po "rozbiórce" opakowania i przerzuceniu cienia do paletki . Poza tym stały "dopływ" opakowań mam ze zużytych płynów do pędzli, kredek (ale chodzi tylko o takie w sztyfcie, wykręcane, gdzie całe opakowanie jest plastikowe), szminek (te o wykończeniu Glaze u mnie dość szybko się kończą), błyszczyków, pudrów prasowanych (Blot szybko mi się kończy), pudrów sypkich, słoiczków po żelowym eyelinerze czy Paint Potach itd. itp.
Tak, tak cienie miałam na myśli depotowane. Ja mam już chyba tylko dwa do rozbiórki, bo resztę niedawno wymieniłam. O płynie do pędzli nie pomyślałam, może go kupię też. Przydałby mi się jakiś i tak. Szminki chyba prędko nie skończę z moją kolekcją pomadek.... Puder mam sypki z Biochemii i chyba przy nim zostanę na wieki, chociaż mam jakiś sypki Maca też i niewiele zostało, a zresztą powinnam się pozbyć bo jest wiekowy. Tak czy owak za szybko nie wymienię niczego, szkoda.

A w ogóle, jaka następna kolekcja u nas będzie?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 15:01   #139
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Metal-X, w grudniu bodaj, czyli kremowe cenie.
Basia084 chodź na chanelkowy, to Ci napiszę o cenach lotniskowych.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 16:21   #140
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Nevado, slicznie!!!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 16:23   #141
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
dziwna sprawa, może był źle przechowywany. nie zmienia to faktu, że kolor i cała jest w porządku, świetny, intensywny odcień jakiego szukałam. jednak nawet sam z siebie się kurzy, a jak pierwszy raz go użyłam i nałożyłam za dużo na pędzel, to miałam zieloną pandę pod okiem. aż się boję go depotować do paletki.

a tak co do depotacji - bo póki co tylko przeklejałam naklejki na spody wkładów, czy jak dodam pod naklejkę (a nie na) magnes, to będzie on przyciągał mimo tej naklejki? i gdzie najlepiej się w magnesiki zaopatrzyć?

Corii, mogłabyś dać zdjęcie jak snowglobe wygląda na twarzy? faktycznie robi tą "taflę", zamiast dawać warstwy brokatu?
Z cieni PRO, takich ciemniejszych, mam piękny Indian Ink i wg mnie on jest jakiś taki bardziej miałki i miękki niż zwykłe MAC'owe cienie i bywa, że troszkę się kurzy, ale minimalnie.
Co do depotowania - ja najpierw przyklejam magnes, potem naklejkę z nazwą cienia i wszystko się trzyma jak trzeba . A magnesiki też mam jakieś zdobyczne - np. z notesików na lodówkę itp.
A Snowglobe, tak jak Corii pisze, nie ma żadnych drobinek, tylko daje taflowy połysk - póki co tylko dwa razy testowałam go w sklepie, ale tak właśnie jest .



Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
PP Let's Skate na oczach dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają

Cztery zdjęcia w świetle lampy, ostatnie w świetle dziennym
Dodatkowo Fresh Ice nałożony pod łuk brwiowy i w w-w kąciku...
Let's Skate u Ciebie wygląda bajecznie . Może podpowiesz, jak Ty go używasz - z bazą czy bez? Zastanawiałam się też, czy lepiej nakładać go pędzelkiem typu np. 242, czy palcem

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Metal-X, w grudniu bodaj, czyli kremowe cenie.
Też taką informację uzyskałam w salonie we Wro .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 16:38   #142
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O, to całe szczęście z tej kolekcji wiele mnie nie kusi. Ale pewnie zmieni się to ze sto razy...

Teraz napadło mnie coś na cienie. Najlepiej jakieś brązy, złota, jakaś oliwka bardzo mnie kusi, neutralne ale nie maty. Jej, idę oglądać słocze.

A jakie cienie z Pro najbardziej lubicie?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:01   #143
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A skąd macie tyle opakowań na B2M? Co głównie wymieniacie - opakowania po cieniach? Dla mnie większość rzeczy z Maca jest ledwo zużywalna Dobiłam do dna w jednym cieniu, sporo ubyło błyszczyka, kończę puder i korektor wymęczyłam (chociaż już chyba dawno nie powinnam go była używać)
ja mam zdecydowaną większość po depotowaniu.. i trochę pielęgnacji, bo uwielbiam MACowe kremy pod makijaż

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A na terapie to ja się kwalifikuje już do jakiegoś roku
jak większość z nas
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:05   #144
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak większość z nas
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:23   #145
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak większość z nas
To może wybeirzemy się na nią zbiorowo ? Weselej będzie i ciekawiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:57   #146
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To może wybeirzemy się na nią zbiorowo ? Weselej będzie i ciekawiej
Ależ po co? Mnie tam źle nie jest
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:34   #147
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ktoś się pytał nie tak dawno o Paletkę Snowglobe Warm - wstawiam taki dzienniak nią zrobiony.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2b.jpg (33,0 KB, 69 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:39   #148
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To może wybeirzemy się na nią zbiorowo ? Weselej będzie i ciekawiej
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ależ po co? Mnie tam źle nie jest
Taka zbiorowa terapia byłaby fajna , ale myślę, że jej efekt byłby dokładnie odwrotny . Po wymianie doświadczeń chciałybyśmy jeszcze więcej .

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś się pytał nie tak dawno o Paletkę Snowglobe Warm - wstawiam taki dzienniak nią zrobiony.
Corii, Ty i te Twoje oczyska - .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:57   #149
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś się pytał nie tak dawno o Paletkę Snowglobe Warm - wstawiam taki dzienniak nią zrobiony.
Corii, powinni Ci za reklamę płacić
Pięknie!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:03   #150
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Corii odzyskała formę, Corii odzyskała formę! Jupi!
Jak zwykle cuuudnie - czy Ty mogłabyś się zatrudnić w Macu i nas tak malować wszystkie, cooooo? Jak dziewczyny słusznie piszą, takie mejkapy to najlepsza reklama produktu, od razu chce cię kupić "to samo, co ta Pani", żeby mieć takie oczyska.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.