Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 12:08   #3241
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zuzia nos do gór . Ja tam swojego małża straszę , że się z nim nie rozwiodę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:31   #3242
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wróciłam i... Babka ma konsultacje od 11:30 do 12:15, ale kiedyś jak przyszłam na 11:30 to ta mi odrzekła, że konsultacje ma od 11:10 do 11:30 i ona specjalnie na mnie czekała, więc mam pecha i sobie idzie. Aby takiej sytuacji nie powtórzyć byłam tam dzisiaj o 11:00. Było zebranie z panią dyrektor, co rozumiem, to się zdarza. Zebranie trwało do prawie 11:50. Wchodzę do niej o 11:50 i pytam czy mogę, a ona mówi nie teraz, no okay wyszłam i czekam. Wyszła za 5 minut i podeszła do niej dziewczyna z prośbą o tylko wpis do indeksu, a ta do niej, że jej konsultacje się już skończyły. Jak się skończyły jak dopiero była 11:55, a ona ma do 12:15 z czego ponad połowę zabrało zebranie?! Zeszła na dól i wróciła po 2-3 minutach. Podchodzę i grzecznie się pytam czy mogę przyjść w piątek. Teraz wpisują tylko oceny, a resztę godzin siedzą w pokoju wykładowców, więc czasu jest od groma, a ta do mnie, że nie, bo ja miałam 3 miesiące aby to zdać i, że ona teraz nie ma czasu. Ale ku*wa mam czas do 27.01, więc przyszłam w terminie, po drugie przyszłam na jej konsultacje, które ona powinna mi poświęcić, a na dodatek wcześniej je zakończyła niż powinna. To jest jakaś kpina.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-01-24 o 12:33
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:37   #3243
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wróciłam i... Babka ma konsultacje od 11:30 do 12:15, ale kiedyś jak przyszłam na 11:30 to ta mi odrzekła, że konsultacje ma od 11:10 do 11:30 i ona specjalnie na mnie czekała, więc mam pecha i sobie idzie. Aby takiej sytuacji nie powtórzyć byłam tam dzisiaj o 11:00. Było zebranie z panią dyrektor, co rozumiem, to się zdarza. Zebranie trwało do prawie 11:50. Wchodzę do niej o 11:50 i pytam czy mogę, a ona mówi nie teraz, no okay wyszłam i czekam. Wyszła za 5 minut i podeszła do niej dziewczyna z prośbą o tylko wpis do indeksu, a ta do niej, że jej konsultacje się już skończyły. Jak się skończyły jak dopiero była 11:55, a ona ma do 12:15 z czego ponad połowę zabrało zebranie?! Zeszła na dól i wróciła po 2-3 minutach. Podchodzę i grzecznie się pytam czy mogę przyjść w piątek. Teraz wpisują tylko oceny, a resztę godzin siedzą w pokoju wykładowców, więc czasu jest od groma, a ta do mnie, że nie, bo ja miałam 3 miesiące aby to zdać i, że ona teraz nie ma czasu. Ale ku*wa mam czas do 27.01, więc przyszłam w terminie, po drugie przyszłam na jej konsultacje, które ona powinna mi poświęcić, a na dodatek wcześniej je zakończyła niż powinna. To jest jakaś kpina.
a to świnia.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:38   #3244
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

jak ja nienawidzę takich ludzi :| zachowują się, jakby robili łaskę, że w ogóle zniżają się do poziomu studenta i robią wszystko, żeby uprzykrzyć mu życie.

Nie daj się Sekretny
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:47   #3245
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

grunt, że jestem skuteczna!
Mydło urode przywróciło........temu kto był urodziwy u mnie po prostu myło twarz
Mała dobrze, dziękuje bardzo z łepetyną na razie ok, ale ciągle na jakies badania jeździmy dzisiaj właśnie ją odstawiam na pare dni do instytutu coby ja przebadali. Zresztą w kazdym miesiącu mamy wyjazdy do szpitali i na badania. W szkole super - martwiłam sie, bo to pierwsze półrocze w nowej szkole (liceum) i dopiero 2 miesiące po rozpoczęciu roku zaczęła naukę, ale jest cudnie
Skromnisia jaka
Super, oby tak dalej, życzę Wam jak najlepiej
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:48   #3246
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Heh, ja miałam być Oskar Thanks God I'm a Women
Za to bardzo bym chciała, żeby mój kiedyś-dzieć miał tak na imię jak Korah Albo Kalinka albo Lenka - w grę wchodziła też Maja i Nina, ale duuużo znajomych dzieci się tak nazywa
Moja córcia to Ninka i żadnej innej Niny nie znam.Patrz,ja byłam przekonana,że dałam dziecku wielce orginalne imięGrunt,że u nas nie ma Ninek.U nas full Julek,Amelek.Wiktorii:ehe m:
Moja Nina miała być od samego początku Niną i żadnych wątpliwości nie miałam.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiecie, po 3 tygodniach uzywania skończyło mi sie mydło przywrotnik urody z LF - nigdy żadne mydło tak szybko mi sie nie zuzyło......
Mi strasznie szybko idą mydła z lf.Normalnie jakby w nocy kransoludki się nimi myli-cała siódemka co noc
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

No przecież wiem Anulka. Ja Was uwielbiam i nic nikomu do tego, ze sie z Wariatami zadaje całe życie

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, wszystko się ułoży!

Buu, dzisiaj chyba taki zły dzień ogólnie jest
praktycznie rozstałam się z chłopakiem. żeby nie siedzieć i nie ryczeć, wzięłam się za sprzątanie mieszkania i przy sprzątaniu łazienki chyba lekko się podtrułam detergentami :|
Mi się tak ciężko piszę Twój nick,że pozwolę sobie pisać do Ciebie po imieniu,ok?Zuzia bardzo mi się podoba
Współczuje niemiłego dnia
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja tez mam fatalny dzień od wczoraj

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ocenię, bo nie próbowaliśmy, mamy inne mydełko, które musimy zużyć, ale podoba mnie sie sklad i delikatny zapach przetrącony rozmarynkiem Natomiast dzis wieczorem przetestuję tego rozsławionego holistica, którego mi testerek spreparowałaś i dam znać.
Czekam na relacje.Ja mam calutkiego,ale jeszcze nie otwieram go.A ciekawa jestem strasznie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

W weekend bratowa przyjechała z notesem - pospisywała sobie sklepy internetowe, firmy, kosmetyki
Jakis czas temu kazałam jej wyrzucic szampony i inne badziewia i kupić odżywke alterry i szampon naturalny (ale nie pamiętam jaki miała kupić). Posłuchała się i w sobote usłyszałam, że gdyby nie ja to już bez włosów by została, a tak przestały jej wypadać
No więc ma całą listę olejów do włosów, szamponów i odzywek do kupienia
Dostali pod choinke zestaw z LF i tuli i tez im się podoba.
Super
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A czego to się kłócić? Dogadacie się, spokojnie. Rozmowa jest kluczem do wszystkiego.
Przestańcie, ja mam cały zły tydzień , non stop boli mnie głowa. Współlokatorka powiedziała mi, że za dwa tygodnie się wyprowadza ni z tego ni z owego! W tej chwili nie mam lokatora, nie mam z czego żyć a ona się kłóci o wszystko gówniara jedna, jest tak chamska, arogancka i zakłamana, że jeszcze takiego człowieka w życiu nie spotkałam
Ułoży się.
Kij jej w oko,ciesz się,że się takiej współlokatorki pozbyłaś
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
wyszorowałam całe mieszkanie, wywaliłam zbędne papiery, wzięłam prysznic i wszystko takie trochę lepsze się wydaje (nie myślałam, że jestem aż tak do mojej Mamy podobna. ona też najlepiej odreagowuje sprzątając )

Ja też w nerwach rzucam się na szmaty i romansuje z odkurzaczem
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zuzia nos do gór . Ja tam swojego małża straszę , że się z nim nie rozwiodę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:48   #3247
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Zuzia, Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Mężczyzna od A do Z ściagaj na chomiku póki Acta nie weszła
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 13:01   #3248
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wróciłam i... Babka ma konsultacje od 11:30 do 12:15, ale kiedyś jak przyszłam na 11:30 to ta mi odrzekła, że konsultacje ma od 11:10 do 11:30 i ona specjalnie na mnie czekała, więc mam pecha i sobie idzie. Aby takiej sytuacji nie powtórzyć byłam tam dzisiaj o 11:00. Było zebranie z panią dyrektor, co rozumiem, to się zdarza. Zebranie trwało do prawie 11:50. Wchodzę do niej o 11:50 i pytam czy mogę, a ona mówi nie teraz, no okay wyszłam i czekam. Wyszła za 5 minut i podeszła do niej dziewczyna z prośbą o tylko wpis do indeksu, a ta do niej, że jej konsultacje się już skończyły. Jak się skończyły jak dopiero była 11:55, a ona ma do 12:15 z czego ponad połowę zabrało zebranie?! Zeszła na dól i wróciła po 2-3 minutach. Podchodzę i grzecznie się pytam czy mogę przyjść w piątek. Teraz wpisują tylko oceny, a resztę godzin siedzą w pokoju wykładowców, więc czasu jest od groma, a ta do mnie, że nie, bo ja miałam 3 miesiące aby to zdać i, że ona teraz nie ma czasu. Ale ku*wa mam czas do 27.01, więc przyszłam w terminie, po drugie przyszłam na jej konsultacje, które ona powinna mi poświęcić, a na dodatek wcześniej je zakończyła niż powinna. To jest jakaś kpina.
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jak ja nienawidzę takich ludzi :| zachowują się, jakby robili łaskę, że w ogóle zniżają się do poziomu studenta i robią wszystko, żeby uprzykrzyć mu życie.

Nie daj się Sekretny

Ale Pin..a. Daj spokój Sekretny. Mam nadzieję ze uda Ci sie to załatwić. Na pocieszenie Ci powiem, że takie rzeczy się wyrabiają wszędzie. Mój znajomy jeździl po 200 km co tydzień na uczelnie specjalnie, żeby zaliczyć przedmiot, a koleś go zbywał tak samo, jak ona Ciebie. W koncu oblał przez niego rok.

Świeta racja Zetuzetio, ale profesurka sobie za dużo pozwala na studiach i to wiadomo nie od dziś.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja córcia to Ninka i żadnej innej Niny nie znam.Patrz,ja byłam przekonana,że dałam dziecku wielce orginalne imięGrunt,że u nas nie ma Ninek.U nas full Julek,Amelek.Wiktorii:ehe m:

Czekam na relacje.Ja mam calutkiego,ale jeszcze nie otwieram go.A ciekawa jestem strasznie
U nas też same Julki, amelki wiktorki, identycznie A za chłopięcych to Jakub najczęsciej spotykane.

Dam znać wieczorkiem
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:02   #3249
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja córcia to Ninka i żadnej innej Niny nie znam.Patrz,ja byłam przekonana,że dałam dziecku wielce orginalne imięGrunt,że u nas nie ma Ninek.U nas full Julek,Amelek.Wiktorii:ehe m:
Moja Nina miała być od samego początku Niną i żadnych wątpliwości nie miałam.
Niny w najbliższym otoczeniu mam trzy i dwie Maje
Za to w rodzinie (z obu, a właściwie z trzech stron) Amelki i Radków
A w ogóle chciałam żeby przyszły-potencjalny dziec nazywał się Ewa, ale przyszły potencjalny tatuś zawył, ze będą mu się baby w domu myliły
A ja tak lubię proste, krótkie imiona... z sensownymi zdrobnieniami
TŻ marudzi o Natalii, Justynie, Judycie, Malwinie...
na Kalinę ewentualnie by się zgodził A ona się tak pięknie zdrabnia...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:10   #3250
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



U nas też same Julki, amelki wiktorki, identycznie A za chłopięcych to Jakub najczęsciej spotykane.

Dam znać wieczorkiem
U nas wśród znajomych mam rocznego Jakuba i 1,5 rocznego również Jakuba

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Niny w najbliższym otoczeniu mam trzy i dwie Maje
Za to w rodzinie (z obu, a właściwie z trzech stron) Amelki i Radków
A w ogóle chciałam żeby przyszły-potencjalny dziec nazywał się Ewa, ale przyszły potencjalny tatuś zawył, ze będą mu się baby w domu myliły
A ja tak lubię proste, krótkie imiona... z sensownymi zdrobnieniami
TŻ marudzi o Natalii, Justynie, Judycie, Malwinie...
na Kalinę ewentualnie by się zgodził A ona się tak pięknie zdrabnia...
Kalina mi się bardzo podoba
Gdybym miała 2 córkę(teoretyzuję sobie tylko)to dała bym na imię Kaja albo Kalina,a i jeszcze Antosia mi po głowie chodzi.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:20   #3251
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
U nas wśród znajomych mam rocznego Jakuba i 1,5 rocznego również Jakuba


Kalina mi się bardzo podoba
Gdybym miała 2 córkę(teoretyzuję sobie tylko)to dała bym na imię Kaja albo Kalina,a i jeszcze Antosia mi po głowie chodzi.
Zmajstrujcie trojaczki - bedzie jak znalazł, skoro imiona juz masz wybrane
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 13:28   #3252
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja chcę mieć Henia i Helenkę ...zabieram się nideługo za robienie jednego z nich:P

odnośnie mocnonawilżających toników - skusiłam się na -75% w phenome....wzięłam kilka drobiazgów... a ten "tonik" przygarnęłam tak od niechcenia...nie był mi potrzebny, ale że miał dobrą cenę...same wiecie...
efekt- niesamowity pozytyw...nigdy nie miałam tak nawilżającego toniku/mgiełki!!! nigdy też nie sądziłam, że takie wodniste coś może tak dobrze ratować suchą buzię...nazwałabym to raczej jakimś serum (przynajmniej na mnie tak działa)...ma w składzie dużo wspólnego z różą, więc jak ktoś uczulony/wrażliwy na zapach to odpada...a jeśli nie, to zdecydowanie warto spróbować...pozostawia taki przyjemny film na twarzy i myślę, że niektórym może zastąpić krem
http://phenome.pl/pl/main/produkty/1...lzanie/?pid=41

ps. musze w końcu pożyczyć jakiś aparat i obfocić to co posiadam
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:35   #3253
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

o jakim Holisticu mowicie, dziewczyny? bo na KWC są 4

nas jest trójka: Krzysiek, Zuzka i Zosia, przy czym mama powtarza, że gdyby była jeszcze jedna córka, to nazwałaby ją Florka

jestem pod wrażeniem Meow, super wyrównują mi buzię, sama się sobie podobam nawet kolor który jest lekko za jasny, ładwie się wtapia i w ogóle nie odznacza
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:38   #3254
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Nie wiem jaki krem bedzie dla mnie lepszy ( nie powiekszy porow, nawilzy i mnie po nim nie wysypie ) Bio2You czy flos-lek beECO ?
Korah czy lepiej kupic krem do oczyszczania Aubrey czy olejek do mycia BU z drzewa herbacianego ?
Korah dzieki za pomoc
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:47   #3255
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zmajstrujcie trojaczki - bedzie jak znalazł, skoro imiona juz masz wybrane

wypluj to!!
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
o jakim Holisticu mowicie, dziewczyny? bo na KWC są 4
Z phenome-lotion zwężający pory(podobno)
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:51   #3256
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Skromnisia jaka
Super, oby tak dalej, życzę Wam jak najlepiej

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

wypluj to!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:54   #3257
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wachlarzu, przeczytałam Twoją historię i współczuję! Teraz też mam skomplikowaną sytuację na studiach, ale do tej pory zawsze wychodziłam z takich spraw obronną ręką i wierzę, że znowu się uda. Najważniejsze to być dobrej myśli i walczyć o swoje! Być uprzejmym, ale upartym. Często okazuje się, ze wszelkie "Ostateczne Terminy" wcale nie są takie ostateczne, jak się dobrze zagada. Wykładowcy i panie z dziekanatu (o dziwo ) to też ludzie i powinni dostrzec, jak bardzo Ci zależy. A jak się nie uda, to się nie załamuj - jak mówiła moja babcia "zdrowie jest najważniejsze". Trzymam kciuki.

Słuchajcie, czy u którejś z Was szampony Alterry spowodowały zwiększone wypadanie włosów? Ja miałam taką sytuację, chociaż nie jestem w 100% pewna, że to one są winne. Boję się sprawdzić, bo nie chcę powtórki - włosy leciały mi garściami. Próbowałam coś znaleźć na ten temat i niektórzy piszą, że też im się to przytrafiło...

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-24 o 13:56
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:53   #3258
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki krem bedzie dla mnie lepszy ( nie powiekszy porow, nawilzy i mnie po nim nie wysypie ) Bio2You czy flos-lek beECO ?
Korah czy lepiej kupic krem do oczyszczania Aubrey czy olejek do mycia BU z drzewa herbacianego ?
Korah dzieki za pomoc
Aubrey Herbal, Green tea lub Vegecol zdecydowanie. BU też jest godzien uwagi, ale jednak Aubrey wygrywa łatwiejszą obsługą. Ja używalam aubrey z tymi gabeczkami, jak dla mnie rewelka. Po tych kosmetykach właśnie nastąpił przełom w poprawie mojej cery W ogóle nie wysuszają i świetnie oczyszczają i usuwają makijaż bez prolemu.


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Wachlarzu, przeczytałam Twoją historię i współczuję! Teraz też mam skomplikowaną sytuację na studiach, ale do tej pory zawsze wychodziłam z takich spraw obronną ręką i wierzę, że znowu się uda. Najważniejsze to być dobrej myśli i walczyć o swoje! Być uprzejmym, ale upartym. Często okazuje się, ze wszelkie "Ostateczne Terminy" wcale nie są takie ostateczne, jak się dobrze zagada. Wykładowcy i panie z dziekanatu (o dziwo ) to też ludzie i powinni dostrzec, jak bardzo Ci zależy. A jak się nie uda, to się nie załamuj - jak mówiła moja babcia "zdrowie jest najważniejsze". Trzymam kciuki.

Słuchajcie, czy u którejś z Was szampony Alterry spowodowały zwiększone wypadanie włosów? Ja miałam taką sytuację, chociaż nie jestem w 100% pewna, że to one są winne. Boję się sprawdzić, bo nie chcę powtórki - włosy leciały mi garściami. Próbowałam coś znaleźć na ten temat i niektórzy piszą, że też im się to przytrafiło...
Ja miałam ten szampon z granatem, wypadania nie stwierdzilam, ale nie lubie tego szamponu, włosy mam oklapnięte, matowe, bez życia po nim. Co innego odżywka, jak dla mnie rewelacja.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-01-24 o 14:54
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:10   #3259
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
wyszorowałam całe mieszkanie, wywaliłam zbędne papiery, wzięłam prysznic i wszystko takie trochę lepsze się wydaje (nie myślałam, że jestem aż tak do mojej Mamy podobna. ona też najlepiej odreagowuje sprzątając )
zazdroszczę..ja zaczynam sprzątać z pozytywnym nastawieniem i z minuty na minutę denerwuje się coraz bardziej. Aż zwykle rzucam wszystkim w cholerę i muszę zrobić przerwę nie mam pojęcia do mnie tak wyprowadza z równowagi.
Już nie wspomnę o myciu garów. Nigdy nie udało mi się umyć wszystkich, zawsze coś mi zostaje i już nie mogę na patrzeć

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja córcia to Ninka i żadnej innej Niny nie znam.Patrz,ja byłam przekonana,że dałam dziecku wielce orginalne imięGrunt,że u nas nie ma Ninek.U nas full Julek,Amelek.Wiktorii:ehe m:
Moja Nina miała być od samego początku Niną i żadnych wątpliwości nie miałam.
Oj ja przez wiele lat byłam zakochana w tym imieniu

Anulka dziękuję ślicznie za ogromną próbkę Lauressa i niespodziankę, zgadnijcie co.......próbkę szamponu ! (Chcesz nas wciągnąć w swoje uzależnienie ? )
A jaka to była formuła?
Lauress jest bardzo przyjemny, dobrze kryje i nie robi maski, ale chyba ja się szybciej po nim świecę niż po Lumiere.

Wachlarzyku jeżeli to Cię pocieszy to mój tż studiuje już 9 rok i się nie poddaje . Rok temu był a 5 roku, ale coś zawalił, zmieniła się ustawa i nie mógł skończyć studiów na swoim kierunku bo miał jednolite 5 letnie a teraz trzeba mieć najpierw licencjata . No i wylądował na 3 roku innego kierunku, musi jeszcze zrobić różnice programowe z 1 i 2 roku. Jest masakra. Najlepsze jest to że studiuje dziennie i pracuje na cały etat
Jeżeli wrócisz na studia na jakiś podobny kierunek to pewnie przepiszą Ci część ocen i na niektóre przedmioty nie będziesz musiała chodzić. Wtedy jest łatwiej śmignąć 2 lata w jeden rok i już strata nie jest taka duża
trzymam kciuki

Od kilku dni testuję mydełko Savon du Midi cynamon z pomarańcza i jest super. Świetnie pachnie, ma kremową pianę i dobrze oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. ( mam jeszcze próbki róży i drzewa sandałowego )
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 15:23   #3260
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiecie, po 3 tygodniach uzywania skończyło mi sie mydło przywrotnik urody z LF - nigdy żadne mydło tak szybko mi sie nie zuzyło......
Miałam już jakiś czas temu napisać że mi wszystkie mydla z LF schodzą w zastraszającym tempie Zostało mi jeszcze 1,5 mydla a ja myślałam że będę je miała na cały ten rokNie mówię że dla mnie to tragedia bo będzie okazja wypróbować coś nowego jednak stosunek ceny do wydajności jest moim zdaniem marny. Mydła aleppo są droższe ale jakież one wydaaaajne




Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Kalina mi się bardzo podoba
Gdybym miała 2 córkę(teoretyzuję sobie tylko)to dała bym na imię Kaja albo Kalina,a i jeszcze Antosia mi po głowie chodzi.


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Słuchajcie, czy u którejś z Was szampony Alterry spowodowały zwiększone wypadanie włosów? Ja miałam taką sytuację, chociaż nie jestem w 100% pewna, że to one są winne. Boję się sprawdzić, bo nie chcę powtórki - włosy leciały mi garściami. Próbowałam coś znaleźć na ten temat i niektórzy piszą, że też im się to przytrafiło...
Kurcze no gdzieś mi się obiło o uszy że u kogoś alterra powodowała wypadanie ale mam nadzieję że mi nic takiego nie zrobi-kupiłam pierwszy raz alterrę ostatnio ot tak żeby mieć na pierwsze mycie włosów po nałożeniu olejów, ale ta konsystencja gluta mnie wkurza i jak dla mnie jest on strasznie niewydajny muszę nałożyć go mnóstwo żebym czuła że cokolwiek myje. Więcej go nie kupię.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:39   #3261
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
chyba muszę się cofnąć kilkanaście stron i poczytać, jakie książki o stosunkach damsko-męskich polecałyście
Tak te książki są super chociaż czytam powoli obie na raz. Chodzi o to żeby kochać samą siebie i wtedy inni nasz szanują. Nie sprawdzałam tych rad odnośnie bycia zołzą na żadnym facecie ale myślę że poskutkują już z samego faktu żeby nie podawać się facetowi jak na talerzu, tylko niech zdobywa. Ale te relacje damsko-męskie są skomplikowane

Wachlarzyku są takie pipki na uczelniach i one się czują takie ważne, jak się tak łazi do nich i zawraca im głowę i one są takie szczęśliwe jak mogą komuś komplikować życie, to jest często cała radość życia dla takich pipek. Nie przejmuj się tylko chodź za swoim!

Widziałyście w Rossmanie nowy szampon Altera figa i nie pamiętam co? Pachnie mhm... ale z racji tego że poszłam właśnie po szampon to wyszłam z peelingiem i olejkiem do mycia.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:41   #3262
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kurcze no gdzieś mi się obiło o uszy że u kogoś alterra powodowała wypadanie ale mam nadzieję że mi nic takiego nie zrobi-kupiłam pierwszy raz alterrę ostatnio ot tak żeby mieć na pierwsze mycie włosów po nałożeniu olejów, ale ta konsystencja gluta mnie wkurza i jak dla mnie jest on strasznie niewydajny muszę nałożyć go mnóstwo żebym czuła że cokolwiek myje. Więcej go nie kupię.
A mi w sumie ta konsystencja odpowiadała, tylko to wypadanie... Za to moja siostra sobie bardzo chwali te szampony, to jej oddałam mój. W ogóle ona ma ze mną dobrze, bo w kółko coś dostaje, co mi nie pasuje albo czego nie mam kiedy zużyć (ach, te zapasy ). Już się śmieje, że jak zagaduje do mnie "a masz może...", to nie musi kończyć zdania, bo odpowiedź zawsze brzmi "tak, bierz!".
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:43   #3263
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

postanowiłam dać TŻtowi zatęsknić, niech zobaczy że z ZZ (Zuzią Zołzą ) źle, ale beze mnie jeszcze gorzej :P (mam nadzieję, że dojdzie do takiego wniosku...)

Korah, jp, wysłałam Wam dzisiaj paczuszki, dajcie znać jak dojdą
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:47   #3264
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A mi w sumie ta konsystencja odpowiadała, tylko to wypadanie... Za to moja siostra sobie bardzo chwali te szampony, to jej oddałam mój. W ogóle ona ma ze mną dobrze, bo w kółko coś dostaje, co mi nie pasuje albo czego nie mam kiedy zużyć (ach, te zapasy ). Już się śmieje, że jak zagaduje do mnie "a masz może...", to nie musi kończyć zdania, bo odpowiedź zawsze brzmi "tak, bierz!".
Ja co prawda nie mam siostry ale biorąc męża dostałam gratis 2 szwagierki
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:00   #3265
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Miałam już jakiś czas temu napisać że mi wszystkie mydla z LF schodzą w zastraszającym tempie Zostało mi jeszcze 1,5 mydla a ja myślałam że będę je miała na cały ten rokNie mówię że dla mnie to tragedia bo będzie okazja wypróbować coś nowego jednak stosunek ceny do wydajności jest moim zdaniem marny. Mydła aleppo są droższe ale jakież one wydaaaajne








Kurcze no gdzieś mi się obiło o uszy że u kogoś alterra powodowała wypadanie ale mam nadzieję że mi nic takiego nie zrobi-kupiłam pierwszy raz alterrę ostatnio ot tak żeby mieć na pierwsze mycie włosów po nałożeniu olejów, ale ta konsystencja gluta mnie wkurza i jak dla mnie jest on strasznie niewydajny muszę nałożyć go mnóstwo żebym czuła że cokolwiek myje. Więcej go nie kupię.
Auraria pisała coś o tym by dodawać sody oczyszczonej, wtedy lepiej szampon oczyszcza włosy. Może spróbuj? Ja już mam patent na Alterrę by domyła konkretnie włosy. Robię na prawdę długi i dokładny masaż głowy a resztę włosów myję pianą z głowy. Na jeden dzień wystarcza jak najbardziej, włosy są sypkie, ładnie pachną i nawet błyszczą odrobinę. Ja codziennie myję włosy.
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
postanowiłam dać TŻtowi zatęsknić, niech zobaczy że z ZZ (Zuzią Zołzą ) źle, ale beze mnie jeszcze gorzej :P (mam nadzieję, że dojdzie do takiego wniosku...)

Korah, jp, wysłałam Wam dzisiaj paczuszki, dajcie znać jak dojdą
dziękuję dziękuję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:05   #3266
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Auraria pisała coś o tym by dodawać sody oczyszczonej, wtedy lepiej szampon oczyszcza włosy. Może spróbuj? Ja już mam patent na Alterrę by domyła konkretnie włosy. Robię na prawdę długi i dokładny masaż głowy a resztę włosów myję pianą z głowy. Na jeden dzień wystarcza jak najbardziej, włosy są sypkie, ładnie pachną i nawet błyszczą odrobinę. Ja codziennie myję włosy.
Uzywałam sody oczyszczonej jak chciałam rozjaśnić włosy ale teraz się na to nie pokuszę bo mi henna będzie szybciej schodzić. A mi w sumie chodziło o takie pierwsze wstępne mycie, nie zależało mi na tym aby on działał cuda (od tego mam maski i oleje) Ja myję co 3 dni
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:08   #3267
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Uzywałam sody oczyszczonej jak chciałam rozjaśnić włosy ale teraz się na to nie pokuszę bo mi henna będzie szybciej schodzić. A mi w sumie chodziło o takie pierwsze wstępne mycie, nie zależało mi na tym aby on działał cuda (od tego mam maski i oleje) Ja myję co 3 dni
Soda rozjaśnia włosy?! ooo to nie będę się z nią bawić.
Ale Ci dobrze, że masz spokój z myciem...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:18   #3268
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Soda rozjaśnia włosy?! ooo to nie będę się z nią bawić.
Ale Ci dobrze, że masz spokój z myciem...
Soda nie tyle rozjaśnia co pomaga pozbyć się farby z włosów-a mi na tym wtedy zależało
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:19   #3269
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Od kilku dni testuję mydełko Savon du Midi cynamon z pomarańcza i jest super. Świetnie pachnie, ma kremową pianę i dobrze oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. ( mam jeszcze próbki róży i drzewa sandałowego )
To było moje pierwsze mydełko naturalne, też to cynamonowo-pomarańczowe. Mnie w ogóle tak nie pachniało, ale wspominam bardzo dobrze. Miałam potem jeszcze różane z tych kwadratowych tej marki i było jeszcze lepsze, pachniało różami.


Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Korah, jp, wysłałam Wam dzisiaj paczuszki, dajcie znać jak dojdą

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:50   #3270
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Sekretny bardzo mi smutno jak cztam o Twoich perypetiach na studiach...

Anulka ja tez w nerwach romansuje ze szmta i odkurzaczem

Korah rzucisz swoim mądrym okiem na skład koncentratu AMB, jes tutaj

http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...lind-50-ml/816

tzn w kwesii czy moze zapchać bo cos mi wyskakuje i nie wiem czy po AMB czy po logonie

dziekuje:cmok :
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.