Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 17:25   #3931
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja mam stippling brush, to taki nieduży skunks. Używam go do mocniej napigmentowanych różów (róży? jak to się odmienia? ), do niektórych rozświetlaczy.
Jedyne co mi w nim przeszkadza to rozszerzająca się ku dołowi rączka. I tak nie stawiam pędzli luzem na toaletce, a w pojemniku zajmuje to za dużo miejsca. Już mi się pędzle nie mieszczą, a to jest dodatkowy "złodziej" powierzchni No i osłonkę ciężej się zakłada.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Tak, ta. Używam jej tak jak niektóre dziewczyny pisały na KWC raz,dwa razy w tygodniu na całą noc - i juz po pierwszym razie w szoku byłam, po raz pierwszy w życiu coś mi na pory zadziałało
oby tak dalej Aż się chciałam zebrać w sobie i Wam udokumentować jak sprawa wygląda przed i po, bo efekt naprawdę widziałam gołym okiem
może się jeszcze ogarnę i przy najbliższej okazji pyknę zdjęcie jak nie zapomnę
Ja jeszcze mogłabym polecić peeling z tej samej serii. Ale uwaga - to dość mocny zdzierak.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 17:28   #3932
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czy ja moge się dowiedziec laseczki, o jakich wy konkretnie pędzlach dywagujecie? czyzby RT? Bo mam jeden ( to jajo do pudru) i planuje jeszcze kolejne zakupy? Ktore pędzle polecicie?
Tak, o RT pędzlach, m.in. o tym "jaju" do rózu, oraz do pudru.
Ja polecam do podkładu ten http://i-lovebeauty.pl/real-techniqu...ladu-p537.html - własnie do mni leci drugi, do podkłądu jest bezkonkurencyjny, lepszy niz stippling.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 17:29   #3933
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja mam stippling brush, to taki nieduży skunks. Używam go do mocniej napigmentowanych różów (róży? jak to się odmienia? ), do niektórych rozświetlaczy.
Jedyne co mi w nim przeszkadza to rozszerzająca się ku dołowi rączka. I tak nie stawiam pędzli luzem na toaletce, a w pojemniku zajmuje to za dużo miejsca. Już mi się pędzle nie mieszczą, a to jest dodatkowy "złodziej" powierzchni No i osłonkę ciężej się zakłada.
Ja nie w temacie pędzli, tylko mojego odwiecznego dylematu - "różów" czy "róży" .
Niby miałam nawet w liceum 6 z polskiego i to u strasznej "kosy", ale z niektórymi odmianami mam ciągle problem
Obstawiam "różów"
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 17:32   #3934
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość

Dziś wystartowało zbiorowe zamówienie na iherb
błagam, kasy nie mam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38493189]Pffff, 10%?
Ci w D. to lubia zartowac .[/QUOTE]

dokładnie, 10% to mi mogą skoczyć

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, o RT pędzlach, m.in. o tym "jaju" do rózu, oraz do pudru.
Ja polecam do podkładu ten http://i-lovebeauty.pl/real-techniqu...ladu-p537.html - własnie do mni leci drugi, do podkłądu jest bezkonkurencyjny, lepszy niz stippling.
No właśnie tego jestem najbardziej ciekawa, Corii jak Ty nim podkład nakładasz? bo jakoś nie rozumiem jego sposobu działania, w końcu to nie flat top
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 17:36   #3935
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja nie w temacie pędzli, tylko mojego odwiecznego dylematu - "różów" czy "róży" .
Niby miałam nawet w liceum 6 z polskiego i to u strasznej "kosy", ale z niektórymi odmianami mam ciągle problem
Obstawiam "różów"
Polska język trudna rzecz W szkole też nie miałam problemów, ale zdarzają się rzeczy, które nie są dla mnie takie oczywiste. Np. zdążyłam się już przyzwyczaić do określenia "forumowicz", gdy pewien autorytet (bodajże Bralczyk) stwierdził, że prawidłowe to "forowicz". Do dziś mi to zgrzyta i muszę się bardzo starać, żeby nie pomieszać tych dwóch wyrazów.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 17:58   #3936
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
No właśnie tego jestem najbardziej ciekawa, Corii jak Ty nim podkład nakładasz? bo jakoś nie rozumiem jego sposobu działania, w końcu to nie flat top
No tak jak zwykłym pędzlem Ale RT perfekcyjnie rozprowadza podkład na buzi, bez smug. Dla porównania podobny macowy jezyczkowy nie flat nie jest już taki dobry.
Poza tym Samantha pokazywała w filmiku, jak się go uzywa, ja tobię tak samo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-01-07 o 18:00
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:03   #3937
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, o RT pędzlach, m.in. o tym "jaju" do rózu, oraz do pudru.
Ja polecam do podkładu ten http://i-lovebeauty.pl/real-techniqu...ladu-p537.html - własnie do mni leci drugi, do podkłądu jest bezkonkurencyjny, lepszy niz stippling.
Do podkładu tylko BeautyBlender, odkąd mam nie używam żadnych innych pędzli/gąbeczek/palców. Świetny, maksymalnie jednolity efekt Podkład nie zbiera się w porach, załamaniach itd. Właśnie czekam na kolejną sztukę i już zacieram ręce

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Polska język trudna rzecz W szkole też nie miałam problemów, ale zdarzają się rzeczy, które nie są dla mnie takie oczywiste. Np. zdążyłam się już przyzwyczaić do określenia "forumowicz", gdy pewien autorytet (bodajże Bralczyk) stwierdził, że prawidłowe to "forowicz". Do dziś mi to zgrzyta i muszę się bardzo starać, żeby nie pomieszać tych dwóch wyrazów.
Ja na niektórych forach spotkałam się też z formą 'forumka'. A facet to pewnie 'forumek'
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 18:18   #3938
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Polska język trudna rzecz W szkole też nie miałam problemów, ale zdarzają się rzeczy, które nie są dla mnie takie oczywiste. Np. zdążyłam się już przyzwyczaić do określenia "forumowicz", gdy pewien autorytet (bodajże Bralczyk) stwierdził, że prawidłowe to "forowicz". Do dziś mi to zgrzyta i muszę się bardzo starać, żeby nie pomieszać tych dwóch wyrazów.
Ja mam mnóstwo językowych dylematów, ale staram się w miarę możliwości, od czasu do czasu, zgłębiać tę tajemną wiedzę .
"Forowicz"? - tego określenia chyba nawet nie słyszałam, znam tylko osobę o takim nazwisku . Chyba jednak bardziej odpowiada mi "forumowicz" . Jak znam życie, to wkrótce okaże się, że obie formy są dopuszczalne.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38504175]Do podkładu tylko BeautyBlender, odkąd mam nie używam żadnych innych pędzli/gąbeczek/palców. Świetny, maksymalnie jednolity efekt Podkład nie zbiera się w porach, załamaniach itd. Właśnie czekam na kolejną sztukę i już zacieram ręce

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------


Ja na niektórych forach spotkałam się też z formą 'forumka'. A facet to pewnie 'forumek'[/QUOTE]
W temacie "narzędzi" do podkładów powiem, że nigdy nie lubiłam używać pędzli. Kupiłam jajo BB (w takim duopaku razem z płynem do mycia) i przepadłam - świetnie aplikuje się nim podkład . Ale też spróbowałam ostatnio pędzla RT Buffing Brush i jestem zaskoczona, jak dobrze nakłada mi się nim płynne fluidy. Jedyny jego minus taki, że jest za duży do okolic nosa.
Przyznam, że kuszą mnie jeszcze ze 3 pędzle RT (Stippling, ten do podkładu i Expert Face Brush). Nie są takie drogie, zwłaszcza w porównaniu z MACiem, więc przy najbliższej okazji chyba je kupię.

"Forumka" - tego też nie słyszałam . Za mało chyba na forach przesiaduję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:23   #3939
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38504175]Do podkładu tylko BeautyBlender, odkąd mam nie używam żadnych innych pędzli/gąbeczek/palców. Świetny, maksymalnie jednolity efekt Podkład nie zbiera się w porach, załamaniach itd. Właśnie czekam na kolejną sztukę i już zacieram ręce[/QUOTE]

O nie nie za jajo podziękuje, miałam , uzywałam i nigdy wiecej znowu miec go nei chcę. Efekt marny w porównaniu z pędzlem do podkłądu Samanthy
Po prostu jajo nie dla mnie, tak źle jak nim nie nałożyłam jeszcze podkładu niczym innym.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:31   #3940
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O nie nie za jajo podziękuje, miałam , uzywałam i nigdy wiecej znowu miec go nei chcę. Efekt marny w porównaniu z pędzlem do podkłądu Samanthy
Po prostu jajo nie dla mnie, tak źle jak nim nie nałożyłam jeszcze podkładu niczym innym.
Może za szybko się zniechęciłaś? Ja na początku przykładowo nie umiałam odsączać go odpowiednio (za słabo wyciskałam wodę i podkład mi się nie trzymał i robił placki). Nie umiałabym teraz wrócić do pędzla.
No ale wiadomo, każdy ma inne preferencje
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:31   #3941
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O nie nie za jajo podziękuje, miałam , uzywałam i nigdy wiecej znowu miec go nei chcę. Efekt marny w porównaniu z pędzlem do podkłądu Samanthy
Po prostu jajo nie dla mnie, tak źle jak nim nie nałożyłam jeszcze podkładu niczym innym.
Kwestia wprawy . Mi też nie od razu dobrze wychodziło, ale fakt, ostatnio częściej sięgam po pędzel, niż po jajo.

Btw - na tej stronie, do której podałaś link do pędzla, jest taki fajny pojemnik na pędzle e.l.f., o TEN, ma ktoś? Trochę drogi i wolałabym chyba, żeby był przezroczysty.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 18:35   #3942
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kwestia wprawy . Mi też nie od razu dobrze wychodziło, ale fakt, ostatnio częściej sięgam po pędzel, niż po jajo.

Btw - na tej stronie, do której podałaś link do pędzla, jest taki fajny pojemnik na pędzle e.l.f., o TEN, ma ktoś? Trochę drogi i wolałabym chyba, żeby był przezroczysty.
Otóż nie, bo długo męczyłam jajo nim stwierdziłam, ze gorszego bubla do podkładu dawno nie miałam. Raczej kwestia upodobań
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:48   #3943
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Hej Podczytuję Was już od dawna, więc w końcu wypadałoby się zacząć udzielać

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko lojanie informuję Sama byłam napalona na ten do pudru, po tych opiniach dałam sobie z nim spokój. Za to wczoraj zamówiłam do podkładu, już drugi, bo jest rewelacyjny.
Który do podkładu jest taki dobry? Ten skośnie ścięty? Mam na razie tylko stippling brush i dobrze mi się z nim pracuje . Czaję się jeszcze na dooczny zestaw i ten blush brusk, skoro tak go chwalicie

Edit:
O, już widzę który . Może zamówię razem z innymi, jak już się ogarnę, skoro taki dobry.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2013-01-07 o 18:52
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:19   #3944
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Otóż nie, bo długo męczyłam jajo nim stwierdziłam, ze gorszego bubla do podkładu dawno nie miałam. Raczej kwestia upodobań
Pewnie tak .

Ale fajnie to zabrzmiało "męczyłam jajo" ...


Kliknęłam sobie te 3 pędzle RT, a co .

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej Podczytuję Was już od dawna, więc w końcu wypadałoby się zacząć udzielać



Który do podkładu jest taki dobry? Ten skośnie ścięty? Mam na razie tylko stippling brush i dobrze mi się z nim pracuje . Czaję się jeszcze na dooczny zestaw i ten blush brusk, skoro tak go chwalicie

Edit:
O, już widzę który . Może zamówię razem z innymi, jak już się ogarnę, skoro taki dobry.
Ja akurat "świeżynka" jestem w tym wątku (albo "na tym wątku" - kolejny dylemat ), ale .

Ten skośny do podładu też kliknęłam - będą testy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:27   #3945
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak jak zwykłym pędzlem Ale RT perfekcyjnie rozprowadza podkład na buzi, bez smug. Dla porównania podobny macowy jezyczkowy nie flat nie jest już taki dobry.
Poza tym Samantha pokazywała w filmiku, jak się go uzywa, ja tobię tak samo
to muszę najpierw film zobaczyć
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:29   #3946
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dziewczyny, złożyłam właśnie zamówienie na iherb, kupiłam pędzle RT i puder, dostałam -10$ za pierwsze zamówienie, a do tego 5% zniżki !
liczę, że wszystko sprawnie dojdzie i cła mi nie dowalą. zamówienie mam na 58$
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:53   #3947
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, o RT pędzlach, m.in. o tym "jaju" do rózu, oraz do pudru.
Ja polecam do podkładu ten http://i-lovebeauty.pl/real-techniqu...ladu-p537.html - własnie do mni leci drugi, do podkłądu jest bezkonkurencyjny, lepszy niz stippling.
Leci do Ciebie kochana z mojego miasta Ja mam u nich odbior osobisty
Jakie Twoim zdaniem jest must have z RT? Ja np tym jajem nakladam brazer i dla mnie jest w porzadku. Do rozu jest troche za wielki. Chyba sie skusze na ten do podkladu, co polecasz, bo odkad pozbylam sie hakuro, paluchy poszly w ruch
Co sądzisz o tym wielkim do sypanca?
Ja lubie duze pedzle do sypanców i sie nad nim zastanawiam
Jakie jeszcze sa Twoim zdaniem godne zakupienia?

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38504175]Do podkładu tylko BeautyBlender, odkąd mam nie używam żadnych innych pędzli/gąbeczek/palców. Świetny, maksymalnie jednolity efekt Podkład nie zbiera się w porach, załamaniach itd. Właśnie czekam na kolejną sztukę i już zacieram ręce
[/QUOTE]
Ja nie wiem, albo mam 2 lewe rece, albo sie nie znam. Ni w ząb sie nie umiem tym jajem posługiwac

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kwestia wprawy . Mi też nie od razu dobrze wychodziło, ale fakt, ostatnio częściej sięgam po pędzel, niż po jajo.

Btw - na tej stronie, do której podałaś link do pędzla, jest taki fajny pojemnik na pędzle e.l.f., o TEN, ma ktoś? Trochę drogi i wolałabym chyba, żeby był przezroczysty.
Ja nie mam ale widac, ze jest fajny

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
dziewczyny, złożyłam właśnie zamówienie na iherb, kupiłam pędzle RT i puder, dostałam -10$ za pierwsze zamówienie, a do tego 5% zniżki !
liczę, że wszystko sprawnie dojdzie i cła mi nie dowalą. zamówienie mam na 58$
Ja wiecej nie zamowie u nich. Raz zamowilam i czekalam 40 dni



Zamarzył mi sie Armani Prive rose di'arabie Własnie wykonczylam odlewke i zapragnełam flakonu Ale czemu on w Dougim taki drogi

Kurde, odwyk mial byc
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:16   #3948
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie te 3 pędzle RT, a co .


Ja akurat "świeżynka" jestem w tym wątku (albo "na tym wątku" - kolejny dylemat ), ale .

Ten skośny do podładu też kliknęłam - będą testy .

Ja zamówię dopiero pod koniec miesiąca na iherbie, bo chyba tam najbardziej się opłaca, chociaż raz paczka z pędzlami eco tools szła do mnie równy miesiąc

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
:
Kurde, odwyk mial byc
To tylko najpotrzebniejsze rzeczy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:23   #3949
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja wiecej nie zamowie u nich. Raz zamowilam i czekalam 40 dni

Kurde, odwyk mial byc
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja zamówię dopiero pod koniec miesiąca na iherbie, bo chyba tam najbardziej się opłaca, chociaż raz paczka z pędzlami eco tools szła do mnie równy miesiąc

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------


To tylko najpotrzebniejsze rzeczy
Mnie też paczka szła podobnie a ja chyba nie mam cierpliwości do takich przesyłek.

Kwestię odwyku przemilczę
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 20:30   #3950
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

kurczę, niech idzie ile chce, byleby doszła i nie została oclona
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:44   #3951
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej
Który do podkładu jest taki dobry? Ten skośnie ścięty? Mam na razie tylko stippling brush i dobrze mi się z nim pracuje . Czaję się jeszcze na dooczny zestaw i ten blush brusk, skoro tak go chwalicie

Edit:
O, już widzę który . Może zamówię razem z innymi, jak już się ogarnę, skoro taki dobry.
Ja akurat brush blusha nie zachwalam. Wcale nie jest taki dobry, przynajmniej nie do rózu, bo słabo napigmentowane rózu nim nałożone w ogóle nie sa widoczne, a te mocno aplikowane tym pędzlem ledwo widoczne, poza tym na moja twarz jest zdecydowanie za wielki.
Ja go używam do pudru i w tym sie świetnie sprawdza

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale fajnie to zabrzmiało "męczyłam jajo" ...


Kliknęłam sobie te 3 pędzle RT, a co .


Ten skośny do podładu też kliknęłam - będą testy .
He he, no fakt, zabrzmiało nieco seksualnie

Ciekawam Twoich wrażeń z z uzywania tego pędzla, ale to przyjdzie poczekać
Ja na Iherbie nei zamaiwam, bo nie chce mi sie czekac, z pl szybciej, no i ten do podkładu teraz ma cene promocyjną.
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Leci do Ciebie kochana z mojego miasta Ja mam u nich odbior osobisty
Jakie Twoim zdaniem jest must have z RT? Ja np tym jajem nakladam brazer i dla mnie jest w porzadku. Do rozu jest troche za wielki. Chyba sie skusze na ten do podkladu, co polecasz, bo odkad pozbylam sie hakuro, paluchy poszly w ruch
Co sądzisz o tym wielkim do sypanca?
Ja lubie duze pedzle do sypanców i sie nad nim zastanawiam
Jakie jeszcze sa Twoim zdaniem godne zakupienia?
Wiem Elizko, no załuje, ze nie moge osobiście odebrać
Must have moim zdaniem jest ten skośny do podkładu. Stippling brush mniej mi podszedł, duzo mniej. I wiecej must have z tych pędzli nie mam. Mam do ceni do nakładania/blendowania i nie lubie go, niezby dobrze mi sie nim pracuje. Mam też płaski do podkładu z tego setu http://www.i-lovebeauty.pl/real-tech...dzli-p532.html i do podkładu to on zdecydowanie za mały, ale za to świetnie nadaje sie do korektora, a ten najmniejszy co niby do korektora z kolei jest dobry do nakładania szminki.


Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Kwestię odwyku przemilczę
Jezusie, nawet mi nic nie wspominaj o odwyku ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:52   #3952
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dzięki tym zdjęciom czuję się trochę rozgrzeszona ze swoich zakupów Btw, te pudry są w większości praktycznie nietknięte.


dziewczyny, dorwałam u siebie ostatnie zestawy strivectin(power serum for wrinkles, itp) i dr brandta( z serum pod oczy, mikrodermabrazją i miniaturami) za 139zł chętnie odstąpie
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:52   #3953
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Corii, czym dziś zgrzeszyłaś?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:56   #3954
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja akurat brush blusha nie zachwalam. Wcale nie jest taki dobry, przynajmniej nie do rózu, bo słabo napigmentowane rózu nim nałożone w ogóle nie sa widoczne, a te mocno aplikowane tym pędzlem ledwo widoczne, poza tym na moja twarz jest zdecydowanie za wielki.
Ja go używam do pudru i w tym sie świetnie sprawdza
A to ja właśnie planowałam używać go do pudru . Do różu jakoś mi się nie widział od początku.

Znalazłam wreszcie idealną kredkę do brwi
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:16   #3955
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja zamówię dopiero pod koniec miesiąca na iherbie, bo chyba tam najbardziej się opłaca, chociaż raz paczka z pędzlami eco tools szła do mnie równy miesiąc
Oj, nie miałabym cierpliwości na oczekiwanie. Za granicą kupuję wtedy, gdy muszę, tj. jeśli coś jest nie do zdobycia w PL.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja akurat brush blusha nie zachwalam. Wcale nie jest taki dobry, przynajmniej nie do rózu, bo słabo napigmentowane rózu nim nałożone w ogóle nie sa widoczne, a te mocno aplikowane tym pędzlem ledwo widoczne, poza tym na moja twarz jest zdecydowanie za wielki.
Ja go używam do pudru i w tym sie świetnie sprawdza


He he, no fakt, zabrzmiało nieco seksualnie

Ciekawam Twoich wrażeń z z uzywania tego pędzla, ale to przyjdzie poczekać
Ja na Iherbie nei zamaiwam, bo nie chce mi sie czekac, z pl szybciej, no i ten do podkładu teraz ma cene promocyjną.

Wiem Elizko, no załuje, ze nie moge osobiście odebrać
Must have moim zdaniem jest ten skośny do podkładu. Stippling brush mniej mi podszedł, duzo mniej. I wiecej must have z tych pędzli nie mam. Mam do ceni do nakładania/blendowania i nie lubie go, niezby dobrze mi sie nim pracuje. Mam też płaski do podkładu z tego setu http://www.i-lovebeauty.pl/real-tech...dzli-p532.html i do podkładu to on zdecydowanie za mały, ale za to świetnie nadaje sie do korektora, a ten najmniejszy co niby do korektora z kolei jest dobry do nakładania szminki.



Jezusie, nawet mi nic nie wspominaj o odwyku ...
To "jajo" do różu wcale mnie nie kusi, do dedykowanej mu roli jakoś za duże mi się wydaje .

Zabrzmiało jak zabrzmiało, głodnemu chleb na myśli .

Mam nadzieję, że długo czekać nie będę, bo zamawiałam na All . I tak wybrałabym opcję kupna w PL, ale w żadnym sklepie internetowym nie było łącznie tych 3 pędzli, które wybrałam, a na All takiego sprzedawcę znalazłam, a że ceny miał porównywalne do innych, to kliknęłam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:16   #3956
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja takie pędzle jak to "jajo" RT lubię do bronzera. Z różem mogą wyjść chyba tylko policzki a'la matrioszka
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:22   #3957
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Corii, czym dziś zgrzeszyłaś?
Dzisiaj na szczęście mam czyste sumienie
Za to przyszedł do mnie nowy tusz MAC-a
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to ja właśnie planowałam używać go do pudru . Do różu jakoś mi się nie widział od początku.

Znalazłam wreszcie idealną kredkę do brwi
Ja też znalazłam idealną kredkę do brwi - Lingering Maca, chociaz zastanawiałam się tez nad Brunette albo Redhead z tej najnowszej kolekcji, bo żel kolorowy do brwi jakoś do mnie nie przemawia

Jak do pudru, to będziesz zadowolona

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To "jajo" do różu wcale mnie nie kusi, do dedykowanej mu roli jakoś za duże mi się wydaje .

Zabrzmiało jak zabrzmiało, głodnemu chleb na myśli .

Mam nadzieję, że długo czekać nie będę, bo zamawiałam na All . I tak wybrałabym opcję kupna w PL, ale w żadnym sklepie internetowym nie było łącznie tych 3 pędzli, które wybrałam, a na All takiego sprzedawcę znalazłam, a że ceny miał porównywalne do innych, to kliknęłam .
Dlatego używam blush brush do pudru.

Eee, Olu, czyżbyś "głodna" była?

No, czasami opcja allegro się sprawdza lepiej niż internetowe perfumerie. Ja w sumie chciałam z RT taka miniaturę "jaja" do rózu, on jest podobny do hakurowego do rożświetlacza, ale na beauty nie ma, a zamawiać z iHerba nie zamierzam, szukac dalej mi się tez nie chce, bo w sumie to priorytet nie jest

A i odwidział mi sie kompletnie już podkład Diora Nude i dobrze, szkoda, ze pędzel bobikowy do linera mi sie nie odwidział
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-01-07 o 21:24
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:26   #3958
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzisiaj na szczęście mam czyste sumienie
Za to przyszedł do mnie nowy tusz MAC-a


Ja też znalazłam idealną kredkę do brwi - Lingering Maca, chociaz zastanawiałam się tez nad Brunette albo Redhead z tej najnowszej kolekcji, bo żel kolorowy do brwi jakoś do mnie nie przemawia

Jak do pudru, to będziesz zadowolona
Moja jest z Shiseido, natural black, a o dziwo pasuje i nie odróżnia się od brwi .
Jak będę kiedyś (w końcu ) w Krk, to zajrzę do Maca i obmacam kredkę, na razie mam 2 rzeczy na wishliście.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:36   #3959
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Patrzcie na kreche siostry Miss (piate foto od dolu) .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:41   #3960
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja takie pędzle jak to "jajo" RT lubię do bronzera. Z różem mogą wyjść chyba tylko policzki a'la matrioszka
Coś w podobnym typie to 138 MAC i też go lubię do bardziej "roztartego" konturowania.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dlatego używam blush brush do pudru.

Eee, Olu, czyżbyś "głodna" była?

No, czasami opcja allegro się sprawdza lepiej niż internetowe perfumerie. Ja w sumie chciałam z RT taka miniaturę "jaja" do rózu, on jest podobny do hakurowego do rożświetlacza, ale na beauty nie ma, a zamawiać z iHerba nie zamierzam, szukac dalej mi się tez nie chce, bo w sumie to priorytet nie jest

A i odwidział mi sie kompletnie już podkład Diora Nude i dobrze, szkoda, ze pędzel bobikowy do linera mi sie nie odwidział
Akurat do pudru pędzle najmniej mi potrzebne, jakoś do tego puszki lubię - jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało .

Ja myślałam, że to Ty głodna jesteś - no w końcu Ty tak napisałaś, hi hi .

A o jakiej miniaturze "jaja" z RT mówisz?

Na razie nie mam parcia na pędzel z BB, ale wszystko możliwe, że mi się zmieni. Na razie zaczęłam intensywnie myśleć o nowym domku dla moich pędzli, bo już się nie mieszczą w starym, a tu w drodze nowi lokatorzy .

Jak potestujesz daj znać, jak ten tusz z MAC'a.

Moja najlepsiejsza kredka do brwi to MAC, o taka . Tylko ja mam w kolorze Stud.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.