Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 15:55   #1621
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny milka_m

Mój młody to ma tak wielką mordę, że nie ścisnę jedną ręką Siłować się z nim też nie dam rady bo to owczarek niemiecki (dwulatek), siły ma więcej niż ja Jak mnie kiedyś pociągnął na lodzie to myślałam, że złamałam nogę Ale jego mina bezcenna Odwrócił się powoli spojrzał i takie zdziwione oczy, że Pani leży na śniegu
A jego ulubiona zabawa to: przynosi swój kijek i podchodzi do mnie, jak ja się schylę to on w nogi Wtedy się najbardziej cieszy
W ogóle on jest dziwny Jak chce jeść to podchodzi patrzy mi w oczy i tak "kłapie" pyskiem

milka_m zdecydowałaś już?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:55   #1622
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Pochwal się jak ci wyszło Ja też lubiłam malować tą londą, i tak malowałam co 3/4 tyg, więc to ocieplanie nie było takie straszne. Później zaczęłam kombinować z innymi farbami, i teraz mam takie nierówne. I też rudo na połowie głowy
My już po obiadku. Później zrobię sałatkę z tuńczykiem i makaronem
no ja tez zaczęłam kombinować i kombinuje do dziś
jednak ten kolor po londzie jest mój i juz nic niekombinuje najwyżej będę się farbować co 2 tygodnie gdyby rudziało
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też tak miałam z każdym psem,do kibelka za mna łaziły, bo zwierze sie przywiązuje do tej osoby która ją wzieła i nie odpuszcza na krok, to sie zmieni ale trzeba czasu jak ze wszystkim





o widzisz to super a czemu ktoś ja oddał? bo nie wiem co to za historia z nia była,a ile ona ma lat?



ona tez za mną chodzi do wc
pani ja oddała bo nie miała czau się nią zajmować ze względu wyjazdów do rodziców
ma 1,5 roku

dodaje zdjęcia po londzie 12/9
1-przed
reszta po

Bunny mam prośbe odnosnie problemu jaki zauważyłam na moich włosach. po farbowaniu ostatnio garnierem sensation zauważyłam że tam gdzie farba była nałożona jest jaśniej i czysto, a zaraz poniżej jakieś 4cm od czubka w zależności od światła widać taki rudawy poblask na ostatnim foto . co to może być ? wcześniej miałam równe włosy nic się nieodcinało a po tym garnierze jakby jakieś plamy ciemne się porobiły
nawet na tym zdjęciu przed widać że przy głowie odrost robiony te 4cm jest jaśniejszy niż reszta ,a niechciałam dalej farby nakładać bo poco i teraz mam takie odcięcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 034_zmniejszacz-pl_117740.jpg (113,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 049_zmniejszacz-pl_88121.jpg (34,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 051_zmniejszacz-pl_991252.jpg (96,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 060_zmniejszacz-pl_35075.jpg (33,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 059_zmniejszacz-pl_310984.jpg (35,0 KB, 39 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-03-18 o 15:59
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:58   #1623
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ex a czy u ciebie w mieście nie ma pogotowia stomatologicznego? W każdym gabinecie (prywatnym czy z NFZ) lekarze przyjmują kogoś kogo boli. Jak się zgodzą ludzie to bez kolejki, a jak nie to będziesz ostatnia. Mój dentysta przyjmuje, że jeżeli boli dłużej niż tydzień to trzeba się liczyć z tym, że może być do zatrucia. Dlatego lepiej od razu iść i uratować zęba
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:00   #1624
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
nie no wiadomo nie chodzi mi o robienie awantury tylko o to, że czasem trzeba coś dosadniej powiedzieć i postawić na swoim żeby cie przyjęli. A wiadomo we wszystkim trzeba mieć kulturę i klasę.

u mnie po prostu nigdy nie było problemu jak przychodzą pacjenci z mocnymi bólami i proszą o pomoc to nie wyrzucają ich za drzwi nigdy i chociażby pare min zawsze dentysta im poświęci. No ale co poradnia to inaczej....Teraz to wogole są cyrki wszedzie jesli chodzi o nfz....
Pewnie rozumiem ale uwierzcie wiele już w swojej pracy widziałam. Kiedyś facet wparował do gabinetu, nie powiedział nawet dzień dobry i zaczął pić wodę z kranu nasze miny takie a jak już się napił to powiedział,że to mu pomaga na ból

U mnie też raczej problemu z tym nie ma,ale czasem lekarz ma swoich pacjentów plus swoich bólowych, jakieś dzieciaczki dopisane, kolejka ileś osób pod drzwiami i wtedy nie ma możliwości,żeby przyjąć.
Na nfz są cyrki oczywiście,aleee są osoby,które właśnie przychodzą,bo boli i musi mnie Pa/Pani przyjąć i najlepiej jakbyśmy zwalili pacjenta z fotela i przyjęli jego

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Asia ale ładny kolorek
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:10   #1625
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no ja tez zaczęłam kombinować i kombinuje do dziś
jednak ten kolor po londzie jest mój i juz nic niekombinuje najwyżej będę się farbować co 2 tygodnie gdyby rudziało

ona tez za mną chodzi do wc
pani ja oddała bo nie miała czau się nią zajmować ze względu wyjazdów do rodziców
ma 1,5 roku

dodaje zdjęcia po londzie 12/9
1-przed
reszta po

Bunny mam prośbe odnosnie problemu jaki zauważyłam na moich włosach. po farbowaniu ostatnio garnierem sensation zauważyłam że tam gdzie farba była nałożona jest jaśniej i czysto, a zaraz poniżej jakieś 4cm od czubka w zależności od światła widać taki rudawy poblask na ostatnim foto . co to może być ? wcześniej miałam równe włosy nic się nieodcinało a po tym garnierze jakby jakieś plamy ciemne się porobiły
nawet na tym zdjęciu przed widać że przy głowie odrost robiony te 4cm jest jaśniejszy niż reszta ,a niechciałam dalej farby nakładać bo poco i teraz mam takie odcięcie
Asia bosko ale ochłodziło w szoku jestem aż Londa to twoja farba- ja bym pozostała przy niej na Twoim miejscu

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Pewnie rozumiem ale uwierzcie wiele już w swojej pracy widziałam. Kiedyś facet wparował do gabinetu, nie powiedział nawet dzień dobry i zaczął pić wodę z kranu nasze miny takie a jak już się napił to powiedział,że to mu pomaga na ból

U mnie też raczej problemu z tym nie ma,ale czasem lekarz ma swoich pacjentów plus swoich bólowych, jakieś dzieciaczki dopisane, kolejka ileś osób pod drzwiami i wtedy nie ma możliwości,żeby przyjąć.
Na nfz są cyrki oczywiście,aleee są osoby,które właśnie przychodzą,bo boli i musi mnie Pa/Pani przyjąć i najlepiej jakbyśmy zwalili pacjenta z fotela i przyjęli jego

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Asia ale ładny kolorek

nie no wiadomo - nie można też w drugą stronę przeginać Ja widziałam taką lalunię kiedyś co właśnie zrobiła awanturę że ma zostać przyjęta tu i teraz i koniec oczywiście odmówili jej bo była chamska dla wszystkich.
także wiem co masz na mysli
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:14   #1626
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jutro z rana pójdę do rejestracji tak jak mówicie, i powiem jak sytuacja wygląda. Ja naprawdę nie wiem jak to wygląda u dentysty bo to pierwszy raz kiedy coś mi się dzieje z zębami.. Dziękuję za rady i odpowiedzi

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

A i dzisiaj już się nie załapię- bo u mnie w przychodni rejestrują tylko do 8 rano, a kiedyś jak byłam na miejscu koło 10 to już rejestracja była zamknięta Jutro o 7 rano skoczę i mam nadzieję że mnie przyjmą bez kolejki jak mówicie
Kochana a nie macie czegos takiego jak pogotowie dentystyczne? Powinno być czynne całą dobe. Mój TŻ kiedyś już nie mógł wyrobić a było dość późno bo po 18 i pojechał tam, przyjeli go od razu - tzn musiał w kolejce poczekać i normalnie wyrwali mu zęba bo sie już nic nie dało zrobić. A skierowanie do wyrwania miał dopiero miesiąc później.
Zadzwoń najlepiej na pogotowie i sie zapytaj gdzie u was jest coś takiego, bo jest na pewno
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:15   #1627
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Moje włosy też źle zniosły tą farbę. Bardzo je przesuszyła.
nom mi sie okropnie plątały... no to jakaś masakra była



Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
A wymywa sie chociaz ten smerf ?
zmywa ale ciężko, spokojnie 4 mycia to szorowanie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 16:15   #1628
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ja tez się zakochałam w tej londzie 12/9 i na razie nią będę robić

Na żywo włosy Asi jeszcze ładniejsze niż na foto ja tam zadnego rudego odcięcia nie widziałam

Jak ja sie cieszę że mam mojego zęba zrobionego, ale ja robiłam prywatnie. Państwowo to tylko kamień sciągam i u kuzynki robię w innym gabinecie jak miałam 2ke małą dziurkę do robienia.
Ex dobrze dziewczyny radzą, do 8kwietnia się wykończysz i uzależnisz od przeciwbólowych idź i poproś o przyjęcie bo "chodzisz po ścianach" a jak nie będą mieć miejsca to zapytaj gdzie jest dyzur
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:23   #1629
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Bunny milka_m

Mój młody to ma tak wielką mordę, że nie ścisnę jedną ręką Siłować się z nim też nie dam rady bo to owczarek niemiecki (dwulatek), siły ma więcej niż ja Jak mnie kiedyś pociągnął na lodzie to myślałam, że złamałam nogę Ale jego mina bezcenna Odwrócił się powoli spojrzał i takie zdziwione oczy, że Pani leży na śniegu
A jego ulubiona zabawa to: przynosi swój kijek i podchodzi do mnie, jak ja się schylę to on w nogi Wtedy się najbardziej cieszy
W ogóle on jest dziwny Jak chce jeść to podchodzi patrzy mi w oczy i tak "kłapie" pyskiem

milka_m zdecydowałaś już?
Owczarek niemiecki!!! Kocham tę rasę Zawsze o niej marzyłam, do tej pory mam o nich książkę, którą kupiłam jak jeszcze byłam w podstawówce. Kiedyś na pewno kupię owczarka niemieckiego, jestem o tym przekonana

Jeszcze nie podjęłam decyzji, na razie cały czas szukam informacji i dowiaduję się, czy warto
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:26   #1630
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
[/COLOR]Asia ale ładny kolorek

wreszcie czuje się super
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Asia bosko ale ochłodziło w szoku jestem aż Londa to twoja farba- ja bym pozostała przy niej na Twoim miejscu [COLOR="Silver"]

póki co zostaje
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja tez się zakochałam w tej londzie 12/9 i na razie nią będę robić

Na żywo włosy Asi jeszcze ładniejsze niż na foto ja tam zadnego rudego odcięcia nie widziałam

to odcięcie to widać w zależności od padania światła ,ale oczywiście moje oczy wszystko wychwycą i to akurat mi się rzuciło od razu po farbowaniu garnierem, ale myślałam że to popiel się wpił
teraz londe przeciągnęłam dość daleko ,żeby to pokryć, a mimo wszystko te przebłyski jeszcze widze
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:27   #1631
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

To mój drugi Owczarek pierwszego dostałam w dzieciństwie, chyba ze trzy lata miałam tato mojego ówczesnego narzeczonego mi dal na prezent
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 17:02   #1632
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ex a czy u ciebie w mieście nie ma pogotowia stomatologicznego? W każdym gabinecie (prywatnym czy z NFZ) lekarze przyjmują kogoś kogo boli. Jak się zgodzą ludzie to bez kolejki, a jak nie to będziesz ostatnia. Mój dentysta przyjmuje, że jeżeli boli dłużej niż tydzień to trzeba się liczyć z tym, że może być do zatrucia. Dlatego lepiej od razu iść i uratować zęba
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kochana a nie macie czegos takiego jak pogotowie dentystyczne? Powinno być czynne całą dobe. Mój TŻ kiedyś już nie mógł wyrobić a było dość późno bo po 18 i pojechał tam, przyjeli go od razu - tzn musiał w kolejce poczekać i normalnie wyrwali mu zęba bo sie już nic nie dało zrobić. A skierowanie do wyrwania miał dopiero miesiąc później.
Zadzwoń najlepiej na pogotowie i sie zapytaj gdzie u was jest coś takiego, bo jest na pewno
Nie słyszałam o czymś takim, u nas jest jeden szpital i tam przyjmują wszystko i wszystkich naraz tzn. jest oddział ginekologiczny, położniczy, chirurgiczny itp. Nie wiem czy dentysta tam też jest, ale wydaje mi się że nie bo czytałam kiedyś oddziały jakie tam są i nic takiego nie było Jutro rano idę o 7 do przychodni (na drugi koniec miasta ) bo już załatwiłam sobie opiekę nad małym. No i powiem tam na spokojnie jak sytuacja wygląda, sądzę że mnie przyjmą szybciej, bo chyba nie odeślą mnie chamsko z kwitkiem jak muszę brać minimum tabletkę dziennie żeby normalnie funkcjonować Ale w razie czego powiem tak jak Bunny pisała, żeby dali mi adres miejsca gdzie mogę się udać żeby udzielili mi pomocy skoro oni nie są w stanie Mam nadzieję że się uda

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Asiu piękne włoski
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:10   #1633
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

jestem podczytuje sobie o czym tak piszecie.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:25   #1634
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja tez się zakochałam w tej londzie 12/9 i na razie nią będę robić

Na żywo włosy Asi jeszcze ładniejsze niż na foto ja tam zadnego rudego odcięcia nie widziałam
widziałaś moje włosy po Londzie, kiedyś? ja to miałam po niej prawie biel
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:49   #1635
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o czymś takim, u nas jest jeden szpital i tam przyjmują wszystko i wszystkich naraz tzn. jest oddział ginekologiczny, położniczy, chirurgiczny itp. Nie wiem czy dentysta tam też jest, ale wydaje mi się że nie bo czytałam kiedyś oddziały jakie tam są i nic takiego nie było Jutro rano idę o 7 do przychodni (na drugi koniec miasta ) bo już załatwiłam sobie opiekę nad małym. No i powiem tam na spokojnie jak sytuacja wygląda, sądzę że mnie przyjmą szybciej, bo chyba nie odeślą mnie chamsko z kwitkiem jak muszę brać minimum tabletkę dziennie żeby normalnie funkcjonować Ale w razie czego powiem tak jak Bunny pisała, żeby dali mi adres miejsca gdzie mogę się udać żeby udzielili mi pomocy skoro oni nie są w stanie Mam nadzieję że się uda

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Asiu piękne włoski
To zadzwoń po prostu na pogotowie i oni ci powiedzą czasem jedna noc dużo zdziała. Może jakaś przychodnia pełni taki dyżur, a wtedy przyjmą cie na pewno od razu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:57   #1636
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałaś moje włosy po Londzie, kiedyś? ja to miałam po niej prawie biel
a na blogu masz zdjęcia? to poszukam? widziałam chyba Buahot włoski po tej londzie o ile dobrze pamiętam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 18:00   #1637
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a na blogu masz zdjęcia? to poszukam? widziałam chyba Buahot włoski po tej londzie o ile dobrze pamiętam
tak, w etykietach "londa" jest tylko jeden post, więc nie naszukasz się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 18:02   #1638
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no ja tez zaczęłam kombinować i kombinuje do dziś
jednak ten kolor po londzie jest mój i juz nic niekombinuje najwyżej będę się farbować co 2 tygodnie gdyby rudziało

ona tez za mną chodzi do wc
pani ja oddała bo nie miała czau się nią zajmować ze względu wyjazdów do rodziców
ma 1,5 roku

dodaje zdjęcia po londzie 12/9
1-przed
reszta po

Bunny mam prośbe odnosnie problemu jaki zauważyłam na moich włosach. po farbowaniu ostatnio garnierem sensation zauważyłam że tam gdzie farba była nałożona jest jaśniej i czysto, a zaraz poniżej jakieś 4cm od czubka w zależności od światła widać taki rudawy poblask na ostatnim foto . co to może być ? wcześniej miałam równe włosy nic się nieodcinało a po tym garnierze jakby jakieś plamy ciemne się porobiły
nawet na tym zdjęciu przed widać że przy głowie odrost robiony te 4cm jest jaśniejszy niż reszta ,a niechciałam dalej farby nakładać bo poco i teraz mam takie odcięcie
asia wydaje mi sie ze to swiatlo tak sie odbija nierowno, jak bedziesz jakis czas farbowala jedna i ta sama farba to sie powinno wszystko wyrownac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 18:24   #1639
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
[/COLOR]Asiu piękne włoski

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asia wydaje mi sie ze to swiatlo tak sie odbija nierowno, jak bedziesz jakis czas farbowala jedna i ta sama farba to sie powinno wszystko wyrownac.
tak myślisz? może, ale jednak ja tą poświate widze
zobacze po 2,3 uzyciu londy czy to się zrówna i zniknie czy nie

ale wiecie jak mi się humor poprawił po tej przemianie tego mi trzeba było dobrze się zdecydowałam na londe spowrotem

kitka a jak według Ciebie sprawdziła się londa i loreal ex .10.21? jak z wytrzymałością koloru i pokryciem odrostu ? podobnie wychodziły? pytam tak z ciekawości bo też mi się podobał u Ciebie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-03-18 o 18:29
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 18:33   #1640
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To zadzwoń po prostu na pogotowie i oni ci powiedzą czasem jedna noc dużo zdziała. Może jakaś przychodnia pełni taki dyżur, a wtedy przyjmą cie na pewno od razu
Czeko załatwiłam sobie dopiero na jutro opiekę nad małym na dłużej więc dzisiaj już nic nie działam. Jakoś muszę przetrwać noc z ketonalem, a jutro rano zobaczymy. Dam Wam znać co i jak jak wrócę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 19:07   #1641
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no ja tez zaczęłam kombinować i kombinuje do dziś
jednak ten kolor po londzie jest mój i juz nic niekombinuje najwyżej będę się farbować co 2 tygodnie gdyby rudziało

ona tez za mną chodzi do wc
pani ja oddała bo nie miała czau się nią zajmować ze względu wyjazdów do rodziców
ma 1,5 roku

dodaje zdjęcia po londzie 12/9
1-przed
reszta po

Bunny mam prośbe odnosnie problemu jaki zauważyłam na moich włosach. po farbowaniu ostatnio garnierem sensation zauważyłam że tam gdzie farba była nałożona jest jaśniej i czysto, a zaraz poniżej jakieś 4cm od czubka w zależności od światła widać taki rudawy poblask na ostatnim foto . co to może być ? wcześniej miałam równe włosy nic się nieodcinało a po tym garnierze jakby jakieś plamy ciemne się porobiły
nawet na tym zdjęciu przed widać że przy głowie odrost robiony te 4cm jest jaśniejszy niż reszta ,a niechciałam dalej farby nakładać bo poco i teraz mam takie odcięcie
Ładniutko dużo lepiej niz było

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Nie chcę już truć Bunny na maila, więc piszę tutaj...
Ogólnie dzięki poradom Bunny uzyskałam naturalny odcień blondu

Kiedyś miałam rozjaśniane rozjaśniaczem. Potem przyciemniłam Majirel na poziom 9, potem zaszalałam i poszłam w poziom 8.2. Początkowo kolor wyszedł brzydko - szary i brudy. Z czasem się wypłukał.

Jednak ja dochodzę do wniosku, że nie czuję się w takim naturalnym kolorze Teoretycznie mam blond włosy, ale nawet wszyscy z mojego otoczenia mi mówią, że wolą mnie w jaśniejszych. Nie chcę wracać do rozjaśniacza i platynowego odcienia.

Aktualnie moja kita wygląda tak jak na pierwszej focie.

Podoba mi się taki świetlisty blond jak u Anety Kręglickiej.
Jestem też fanką włosów Leae

Czy jest szansa uzyskać coś w tym stylu przy pomocy farb drogeryjnych?
Niedługo idę do fryzjera (na cięcie) i czuję się tak zdesperowana, że mam ochotę powierzyć się fryzjerowi...
Jakiś 10.1 z 10.0 to chyba jest, tak jak Bunny pisała już zreszta
Ładny też by był 10.2, albo 10.21 jak u Kitki po L'orealu
Ogólnie dobra decyzja, wole cie w jasnym blondzie

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czeko załatwiłam sobie dopiero na jutro opiekę nad małym na dłużej więc dzisiaj już nic nie działam. Jakoś muszę przetrwać noc z ketonalem, a jutro rano zobaczymy. Dam Wam znać co i jak jak wrócę
Noto jutro walcz o swoje, z zębami nie ma zartów
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 19:50   #1642
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ładniutko dużo lepiej niz było



różnica jest ogromna to fakt
i kondycja super
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 20:31   #1643
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kitka a jak według Ciebie sprawdziła się londa i loreal ex .10.21? jak z wytrzymałością koloru i pokryciem odrostu ? podobnie wychodziły? pytam tak z ciekawości bo też mi się podobał u Ciebie
w Londzie denerwowało mnie wiesz co że rudziała.

z L'Orealem nic się nie działo, trwałość bez porównania z Londą, nawet wtedy gdy nie farbowałam włosów przez 2 miesiące, bo szłam na przyciemnianie to kolor się nie zmienił
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 20:56   #1644
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w Londzie denerwowało mnie wiesz co że rudziała.

z L'Orealem nic się nie działo, trwałość bez porównania z Londą, nawet wtedy gdy nie farbowałam włosów przez 2 miesiące, bo szłam na przyciemnianie to kolor się nie zmienił
kurcze ciekawe jakby wyszedł u mnie tylko szkoda, że jest 3 razy droższy od londy
ale jak trafie na promo to kupie żeby porównać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 20:58   #1645
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

asia bardzo naturalny ten kolorek teraz jest


do jutra , lapek idzie tez spac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:23   #1646
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kurcze ciekawe jakby wyszedł u mnie tylko szkoda, że jest 3 razy droższy od londy
ale jak trafie na promo to kupie żeby porównać
Asiu teraz loreal jest w promocji w naturze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:28   #1647
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałaś moje włosy po Londzie, kiedyś? ja to miałam po niej prawie biel
Kitka na jakie Ty kładłaś te londe? bo są super jasne, podoba mi się szkoda że mi ciemniej wychodzi
10.21 też super Ci wyszedł ale ładnemu we wszystkim ładnie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-03-18 o 21:33
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:30   #1648
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Asiu teraz loreal jest w promocji w naturze
tak, zaraz zobacze gazetke
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kitka na jakie Ty kładłaś te londe? bo są super jasne, podoba mi się szkoda że mi ciemniej wychodzi
zrobisz 3-4 razy i tez będzie coraz jaśniej miałam tak samo


ha ! w rosie tez jest teraz promo na ex i to taniej niz w naturze ale narazie pusto w portfelu ...może zdąrze przed końcem gazetki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-03-18 o 21:38
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 23:40   #1649
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak, zaraz zobacze gazetke

zrobisz 3-4 razy i tez będzie coraz jaśniej miałam tak samo


ha ! w rosie tez jest teraz promo na ex i to taniej niz w naturze ale narazie pusto w portfelu ...może zdąrze przed końcem gazetki
A u mnie nie ma ross
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 05:19   #1650
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ex nie wiem w jakiej miejscowości mieszkasz, ale w dużych miastach są te pogotowia stomatologiczne. W mniejszych niestety nawet już dentysty w szpitalu nie ma, bo nie ma funduszy na to.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.