Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 06:43   #331
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Hej To znowu ja
Po analizie porównawczej kolorów pomadek (z zalinkowanej onegdaj strony truth-is-beauty) wyszło mi bardzo duże prawdopodobieństwo bycia łagodną jesienią
Mam wielką prośbę do Wamiperza o notkę na blogu, bo nic nie ma

(jak wpisuję łagodna jesień w google to wyskakują mi towarzystwa ubezpieczeniowe, wyłacznie (że niby pogodna jesień to coś, co nas czeka w przyszłości )
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-05-07 o 16:48
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:19   #332
Effyx3
Raczkowanie
 
Avatar Effyx3
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 41
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Czy ja też mogłabym prosić o ustalenie swojego typu urody?

1. Jak się opalasz ?
Nie mam problemu z opalaniem. Przeważnie opalam się od razu na jasny brąz. Skóra schodzi to pozostaje delikatna opalenizna.

2. Kolor oczu - Szare oczy. Ciemnoszara obwódka.Nie tak dawno temu miałam szaro-błękitne.
Ciemna oprawa brwi i rzęs.

3. Piegi - Posiadam drobniutkie na nosie i policzkach, są brązowe.

4. Cera - Mam problem z ustaleniem jaką mam cerę. Jest jasna. Dosyć blada. (latem unikam opalania twarzy, ale i tak coś chwyci. Słońce razi...)

5. Naturalny kolor włosów - Brązowy. Delikatne złote refleksy.

6. Kolor ust -różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najbardziej czuję się dobrze w chłodnych kolorach. Czerń, szary, odcienie niebieskiego (błękit, niebieski, granat, turkus...), fiolet i jeszcze malinowy, różowy.
Koleżanka mi mówiła, że pasuje do mojej urody fiolet.
Nie czuję się dobrze w brązie, pomarańczowy, żółtym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czysta czerń - tak Czyta biel - raczej tak. Bardzo rzadko noszę.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Raczej nie pasują, ale czyste, jak najbardziej tak.
Jak intensywny to tylko turkus mi pasuję.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Tak.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Co ze złotem i srebrem?

Pasują mi kolory zimne i srebro.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Nie. Mogę odrobinę kontrastować. Mniej drastyczne zestawienia. Drobniejsze wzorki. Nie potrafię określić jakie to wzorki, bo nie są takie typowe.

Żyły mam niebieskie a parę jest fioletowych.

Czy dobrze myślę, że to zima?

Edytowane przez Effyx3
Czas edycji: 2013-05-07 o 21:20
Effyx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 23:07   #333
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Proszę o pomoc, bo jak typowa babcia, gdy czytam te analizy kolorystyczne, to po opisach najczęściej mi wychodzi, że prawie wszystkie pasują, wszystko to musi być ja

1. Jak się opalasz - ciężko, bardzo ciężko. Jak już mnie coś złapie, to jest to czerwień, trochę pomieszana z różem i wyglądam jak wódz apacz. Gdy zejdzie mi czerwień, najczęściej nic nie widać, a jeśli już, to jestem przyciemniona jakoś o 1 ton. Opalenizna się mnie nie trzyma.


2. Kolor oczu
- szaro-niebieski, z ciemniejszą obwódką. W zalezności od światła potrafią trochę się zmieniać na bardziej niebieski, bardziej szary lub morski.

3. Piegi - Nie ma, brak całkowity


4. Cera - zdecydowanie jasna, raczej ciepły koloryt. Mam podtony różowe, brzoskwiniowe i trochę beżu. Często się rumienię na różowo. A i często dłonie wyglądają dość trupio, bo lubią być sine, wiadomo jak wyglądają gdy jest zimno.


5. Naturalny kolor włosów - ciemniejszy blond połączony z brązem, są różne i nikt nie potrafi ich opisać. Mają złote refleksy, czasami są wręcz zielonkawe. W pełnym słońcu często wydają się być rude, ale to tylko w słońcu. Bardzo ciężko jest sprecyzować dokładny kolor. Na pewno nie mają intensywnego odcienia.


6. Kolor ust - ciepły, różowy, może delikatnie połączony z brzoskwinką. Są średnie, nie potrzebuję pomadki, bo i tak je widać.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - zdecydowanie źle czuję się w zieleni. Nie noszę też takiego czystego różu i żółci, bo mam wtedy wrażenie, że moja twarz się zawstydziła i jest chora. Dobrze się czuję w niebieskim, pomarańczu, ciemnoszarym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Takie bardzo czyste to chyba nie za bardzo. Wolę raczej je trochę przygaszone, biel to zabrudzona, kremowa.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Z intensywnych noszę pomarańcz i dobrze się w tym czuję. Może jeszcze czasami w czystym czerwonym się pokażę, bo też wyglądam ok. Tak to raczej z intensywnymi już nie. Jaskrawe tym bardziej odpadają.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy. - to pasuje. Szaroniebieski jest świetny, mam w sumie jedną szarozieloną rzecz i o dziwo - chociaż nienawidzę mieć na sobie zieleni - tu jest dobrze. Z szaroróżowym też jest ok. Lepiej chyba wyglądają te lekko złamane szarością.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem? Pasują zarówno ciepłe, jak i zimne. Z zimnych jest ich trochę więcej. Złoto i srebro również pasuje.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? - nie, pstre i duże wzory odpadają na 100%. Wyglądam na chorą i nieumiejętnie ubraną. Pasy ogólnie odpadają, nie czuję się w nich komfortowo. Dobrze znoszę kratkę, najbardziej mi się podoba w połączeniu niebieski-biały-pomarańczowy. Nie muszę być gładko, jednolicie ubrana, mogę się trochę pobawić, jednak niezbyt odważnie.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 23:11   #334
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Effyx3 Pokaż wiadomość
Czy ja też mogłabym prosić o ustalenie swojego typu urody?

1. Jak się opalasz ?
Nie mam problemu z opalaniem. Przeważnie opalam się od razu na jasny brąz. Skóra schodzi to pozostaje delikatna opalenizna.

2. Kolor oczu - Szare oczy. Ciemnoszara obwódka.Nie tak dawno temu miałam szaro-błękitne.
Ciemna oprawa brwi i rzęs.

3. Piegi - Posiadam drobniutkie na nosie i policzkach, są brązowe.

4. Cera - Mam problem z ustaleniem jaką mam cerę. Jest jasna. Dosyć blada. (latem unikam opalania twarzy, ale i tak coś chwyci. Słońce razi...)

5. Naturalny kolor włosów - Brązowy. Delikatne złote refleksy.

6. Kolor ust -różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najbardziej czuję się dobrze w chłodnych kolorach. Czerń, szary, odcienie niebieskiego (błękit, niebieski, granat, turkus...), fiolet i jeszcze malinowy, różowy.
Koleżanka mi mówiła, że pasuje do mojej urody fiolet.
Nie czuję się dobrze w brązie, pomarańczowy, żółtym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czysta czerń - tak Czyta biel - raczej tak. Bardzo rzadko noszę.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Raczej nie pasują, ale czyste, jak najbardziej tak.
Jak intensywny to tylko turkus mi pasuję.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Tak.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Co ze złotem i srebrem?

Pasują mi kolory zimne i srebro.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Nie. Mogę odrobinę kontrastować. Mniej drastyczne zestawienia. Drobniejsze wzorki. Nie potrafię określić jakie to wzorki, bo nie są takie typowe.

Żyły mam niebieskie a parę jest fioletowych.

Czy dobrze myślę, że to zima?
Wygląda na raczej chłodny typ, ale trudno powiedzieć czy zima czy lato. Powinnaś zrobić sobie przymiarkę i porównać jak pasuje głęboka czerń i śnieżna biel a jak ecru i grafitowy i ogólnie zgaszone barwy chłodne z czystymi barwami chłodnymi. Powinnaś też sprawdzić jak chłodnych i jak czystych kolorów potrzebujesz (tzn. gdzie mniej więcej przebiega granica między kolorami które są dobre a takimi, które są niedobre).
Pooglądaj sobie palety podtypów zimy i lata i poczytaj opisy. Ale i tak trzeba kolory sprawdzić na żywo.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, bo jak typowa babcia, gdy czytam te analizy kolorystyczne, to po opisach najczęściej mi wychodzi, że prawie wszystkie pasują, wszystko to musi być ja

1. Jak się opalasz - ciężko, bardzo ciężko. Jak już mnie coś złapie, to jest to czerwień, trochę pomieszana z różem i wyglądam jak wódz apacz. Gdy zejdzie mi czerwień, najczęściej nic nie widać, a jeśli już, to jestem przyciemniona jakoś o 1 ton. Opalenizna się mnie nie trzyma.


2. Kolor oczu
- szaro-niebieski, z ciemniejszą obwódką. W zalezności od światła potrafią trochę się zmieniać na bardziej niebieski, bardziej szary lub morski.

3. Piegi - Nie ma, brak całkowity


4. Cera - zdecydowanie jasna, raczej ciepły koloryt. Mam podtony różowe, brzoskwiniowe i trochę beżu. Często się rumienię na różowo. A i często dłonie wyglądają dość trupio, bo lubią być sine, wiadomo jak wyglądają gdy jest zimno.


5. Naturalny kolor włosów - ciemniejszy blond połączony z brązem, są różne i nikt nie potrafi ich opisać. Mają złote refleksy, czasami są wręcz zielonkawe. W pełnym słońcu często wydają się być rude, ale to tylko w słońcu. Bardzo ciężko jest sprecyzować dokładny kolor. Na pewno nie mają intensywnego odcienia.


6. Kolor ust - ciepły, różowy, może delikatnie połączony z brzoskwinką. Są średnie, nie potrzebuję pomadki, bo i tak je widać.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - zdecydowanie źle czuję się w zieleni. Nie noszę też takiego czystego różu i żółci, bo mam wtedy wrażenie, że moja twarz się zawstydziła i jest chora. Dobrze się czuję w niebieskim, pomarańczu, ciemnoszarym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Takie bardzo czyste to chyba nie za bardzo. Wolę raczej je trochę przygaszone, biel to zabrudzona, kremowa.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Z intensywnych noszę pomarańcz i dobrze się w tym czuję. Może jeszcze czasami w czystym czerwonym się pokażę, bo też wyglądam ok. Tak to raczej z intensywnymi już nie. Jaskrawe tym bardziej odpadają.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy. - to pasuje. Szaroniebieski jest świetny, mam w sumie jedną szarozieloną rzecz i o dziwo - chociaż nienawidzę mieć na sobie zieleni - tu jest dobrze. Z szaroróżowym też jest ok. Lepiej chyba wyglądają te lekko złamane szarością.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem? Pasują zarówno ciepłe, jak i zimne. Z zimnych jest ich trochę więcej. Złoto i srebro również pasuje.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? - nie, pstre i duże wzory odpadają na 100%. Wyglądam na chorą i nieumiejętnie ubraną. Pasy ogólnie odpadają, nie czuję się w nich komfortowo. Dobrze znoszę kratkę, najbardziej mi się podoba w połączeniu niebieski-biały-pomarańczowy. Nie muszę być gładko, jednolicie ubrana, mogę się trochę pobawić, jednak niezbyt odważnie.
Radziłabym zrobić przymiarkę i pooglądać palety typów (porównaj przymierzane kolory z paletami).
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 15:40   #335
Effyx3
Raczkowanie
 
Avatar Effyx3
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 41
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Wygląda na raczej chłodny typ, ale trudno powiedzieć czy zima czy lato. Powinnaś zrobić sobie przymiarkę i porównać jak pasuje głęboka czerń i śnieżna biel a jak ecru i grafitowy i ogólnie zgaszone barwy chłodne z czystymi barwami chłodnymi. Powinnaś też sprawdzić jak chłodnych i jak czystych kolorów potrzebujesz (tzn. gdzie mniej więcej przebiega granica między kolorami które są dobre a takimi, które są niedobre).
Pooglądaj sobie palety podtypów zimy i lata i poczytaj opisy. Ale i tak trzeba kolory sprawdzić na żywo.
Dziękuję bardzo. Czytałam opisy pór roku... wyszło, że pasuję mi zima i lato(ale tam nie było pod typów). Dlatego przyszłam się poradzić.
Dziękuję za cenne rady.
Effyx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:58   #336
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Effyx3 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo. Czytałam opisy pór roku... wyszło, że pasuję mi zima i lato(ale tam nie było pod typów). Dlatego przyszłam się poradzić.
Dziękuję za cenne rady.
U mnie na blogu poczytaj, ten blog jest specjalnie na potrzeby tego wątku
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 17:39   #337
zimistrz
Przyczajenie
 
Avatar zimistrz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz: zdecydowanie ciężko, najpierw na czerwono, później robi się złotawy.


2. Kolor oczu: Jasne, szaroniebieskie, obwódka jest prawie granatowa, małe jasnobrązowe plamki, rzęsy niemal kruczoczarne, natomiast brwi ciemny blond.


3. Pieg: ciepłe, złotobrązowe.


4. Cera: jasna i chłodna. Raczej porcelanowa.


5. Naturalny kolor włosów: ciemny blond, popielate.


6. Kolor ust: jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: najlepiej czuję się w czarnym, ciemnoniebieskim, butelkowej zieleni. Niedobrze mi w żółtym, pomarańczowym, jasnym zielonym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?: tak.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste: pasują mi intensywne, o ile są ciemne.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?: tak.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?: lepiej mi jest w zimnych, choć niektóre ciepłe (np. burgund) też mi pasują.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo: raczej tak.
zimistrz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 17:31   #338
bizuteRnia_com
Przyczajenie
 
Avatar bizuteRnia_com
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz: zdecydowanie ciężko, najpierw na czerwono, później robi się złotawy.


2. Kolor oczu: Zielone, rzęsy kruczoczarne, brwi kruczoczarne.


3. Pieg: ciepłe, złotobrązowe.


4. Cera: jasna i chłodna. Raczej porcelanowa.


5. Naturalny kolor włosów: kruczoczarne.


6. Kolor ust: jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: najlepiej czuję się w czarnym, ciemnoniebieskim, butelkowej zieleni. Niedobrze mi w żółtym, pomarańczowym, jasnym zielonym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?: tak.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste: pasują mi intensywne, o ile są ciemne.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?: tak.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?: lepiej mi jest w zimnych, choć niektóre ciepłe (np. burgund) też mi pasują.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo: raczej tak.
__________________
biżuteRnia.com
bizuteRnia_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 23:01   #339
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez zimistrz Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz: zdecydowanie ciężko, najpierw na czerwono, później robi się złotawy.


2. Kolor oczu: Jasne, szaroniebieskie, obwódka jest prawie granatowa, małe jasnobrązowe plamki, rzęsy niemal kruczoczarne, natomiast brwi ciemny blond.


3. Pieg: ciepłe, złotobrązowe.


4. Cera: jasna i chłodna. Raczej porcelanowa.


5. Naturalny kolor włosów: ciemny blond, popielate.


6. Kolor ust: jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: najlepiej czuję się w czarnym, ciemnoniebieskim, butelkowej zieleni. Niedobrze mi w żółtym, pomarańczowym, jasnym zielonym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?: tak.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste: pasują mi intensywne, o ile są ciemne.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?: tak.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?: lepiej mi jest w zimnych, choć niektóre ciepłe (np. burgund) też mi pasują.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo: raczej tak.
Potrzebujesz przymiarki.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez bizuteRnia_com Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz: zdecydowanie ciężko, najpierw na czerwono, później robi się złotawy.


2. Kolor oczu: Zielone, rzęsy kruczoczarne, brwi kruczoczarne.


3. Pieg: ciepłe, złotobrązowe.


4. Cera: jasna i chłodna. Raczej porcelanowa.


5. Naturalny kolor włosów: kruczoczarne.


6. Kolor ust: jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: najlepiej czuję się w czarnym, ciemnoniebieskim, butelkowej zieleni. Niedobrze mi w żółtym, pomarańczowym, jasnym zielonym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?: tak.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste: pasują mi intensywne, o ile są ciemne.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?: tak.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?: lepiej mi jest w zimnych, choć niektóre ciepłe (np. burgund) też mi pasują.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo: raczej tak.
Radzę obejrzeć palety podtypów, zastanowić która najbardziej ci pasuje. Zrobić przymiarkę ze szczególnym uwzględnieniem podtypów zimy oraz zgaszonego lata. Jeśli coś ci nie pasuje, kolory niezbyt twarzowo wypadają, rozważ inne typy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:43   #340
joa_b
Raczkowanie
 
Avatar joa_b
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ciekawe, ze posty zimistrz i bizuteRnia_com są prawie identyczne, gdyby nie kolor oczu i włosów

A tak od siebie - czekam z niecierpliwością na posty jesienne. Ja nadal nie mam 100% pewności, którym typem jestem, waham się między ciepłą a zgaszona jesienią. Swoją drogą - czy jest jakiś w miarę prosty sposób rozsądzenia między tymi dwoma typami? Jakiś kolor, który pasuje tylko jednemu z tych podtypów? Bo chyba wiele kolorów pasuje obu?
joa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:54   #341
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
A tak od siebie - czekam z niecierpliwością na posty jesienne. Ja nadal nie mam 100% pewności, którym typem jestem, waham się między ciepłą a zgaszona jesienią. Swoją drogą - czy jest jakiś w miarę prosty sposób rozsądzenia między tymi dwoma typami? Jakiś kolor, który pasuje tylko jednemu z tych podtypów? Bo chyba wiele kolorów pasuje obu?
dołączam do prośby jako wahająca się między łagodną jesienią a łagodnym latem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 21:48   #342
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
Ciekawe, ze posty zimistrz i bizuteRnia_com są prawie identyczne, gdyby nie kolor oczu i włosów

A tak od siebie - czekam z niecierpliwością na posty jesienne. Ja nadal nie mam 100% pewności, którym typem jestem, waham się między ciepłą a zgaszona jesienią. Swoją drogą - czy jest jakiś w miarę prosty sposób rozsądzenia między tymi dwoma typami? Jakiś kolor, który pasuje tylko jednemu z tych podtypów? Bo chyba wiele kolorów pasuje obu?
Ciepła jesień nie toleruje kolorów chłodnych a jej kolory są czystsze niż zgaszonej.

Ale tu są fajne wskazówki:
http://www.truth-is-beauty.com/1/pos...-breakers.html
(Zaskakujące kolory, które powinny pasować konkretnym typom)


Miała też kiedyś listę szminek, ale nie wiem czy jeszcze jest, bo zmieniła stronę, tak żeby trochę na niej zarabiać.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dołączam do prośby jako wahająca się między łagodną jesienią a łagodnym latem
Łagodna jesień jest cieplejsza niż łagodne lato, przy siostrzanych typach najlepiej robi przymierzanie materiałów i makijażu. Kolory sąsiedniego typu mogą wyglądać całkiem dobrze, ale swojego typu jeszcze lepiej.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 06:18   #343
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
Ciekawe, ze posty zimistrz i bizuteRnia_com są prawie identyczne, gdyby nie kolor oczu i włosów
Cos mi tu smierdzi
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 07:35   #344
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Miała też kiedyś listę szminek, ale nie wiem czy jeszcze jest, bo zmieniła stronę, tak żeby trochę na niej zarabiać.
http://www.truth-is-beauty.com/what-season-are-you.html

na szczęście jest
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:44   #345
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
No to dobrze. Można sobie wyguglować nazwy tych kolorów i zobaczyć, jak one wyglądają.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:46   #346
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No to dobrze. Można sobie wyguglować nazwy tych kolorów i zobaczyć, jak one wyglądają.
można wyguglować, ale z dostępnością tych pomadek gorzej. Podejrzewam, że część już jest niedostępna :/
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:27   #347
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
można wyguglować, ale z dostępnością tych pomadek gorzej. Podejrzewam, że część już jest niedostępna :/
Dlatego lepiej wyguglować obrazki, zresztą wątpię żeby w polskich drogeriach były wszystkie szminki Revlona dostępne. Można za to skorzystać np. w Inglocie albo jakimś innym sklepie. Najłatwiej oczywiście jeśli się ma w domu różne kolory.

Jak się wygugluje obrazki, to zwykle jest kilka, w różnym oświetleniu, zdjęcie samej szminki, zdjęcie na różnych osobach, na ręce, na ustach - można sobie dość dobrze ocenić kolor szminki.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 21:36   #348
joa_b
Raczkowanie
 
Avatar joa_b
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ciepła jesień nie toleruje kolorów chłodnych a jej kolory są czystsze niż zgaszonej.

Ale tu są fajne wskazówki:
http://www.truth-is-beauty.com/1/pos...-breakers.html
(Zaskakujące kolory, które powinny pasować konkretnym typom)

Miała też kiedyś listę szminek, ale nie wiem czy jeszcze jest, bo zmieniła stronę, tak żeby trochę na niej zarabiać.
Wiem, wiem, czytałam

Tylko to jest teoria, a w praktyce nie mam dostępnych wszystkich możliwych kolorów, żeby wybrać akurat te mniej i bardziej zgaszone / czyste / chłodne / ciepłe... Mając przed sobą jeden kolor, jest mi bardzo trudno określić, czy jest on ciepłej czy zgaszonej jesieni.
Np kolory chłodne - niebieski jest chłodny, tak? Ale są odcienie pasujące ciepłej jesieni... Więc jeśli pasuje mi niebieski, to jej nie wyklucza?

Dlatego mam pytanie o jakiś np. konkretny kolor, który będzie dla ciepłej jesieni ok, a dla zgaszonej już nie, lub odwrotnie. Po nazwie / opisie można kolor dosyć dobrze wyguglać, zdaje mi się

Co do pomadek niestety też nie mam kolekcji, ale na pewno lepiej pasuje mi odcień nude (latte) niż taki jakby burgund, który wygląda na mnie sztucznie. Czy to jakaś wskazówka?
joa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 22:23   #349
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, czytałam

Tylko to jest teoria, a w praktyce nie mam dostępnych wszystkich możliwych kolorów, żeby wybrać akurat te mniej i bardziej zgaszone / czyste / chłodne / ciepłe... Mając przed sobą jeden kolor, jest mi bardzo trudno określić, czy jest on ciepłej czy zgaszonej jesieni.
Np kolory chłodne - niebieski jest chłodny, tak? Ale są odcienie pasujące ciepłej jesieni... Więc jeśli pasuje mi niebieski, to jej nie wyklucza?

Dlatego mam pytanie o jakiś np. konkretny kolor, który będzie dla ciepłej jesieni ok, a dla zgaszonej już nie, lub odwrotnie. Po nazwie / opisie można kolor dosyć dobrze wyguglać, zdaje mi się

Co do pomadek niestety też nie mam kolekcji, ale na pewno lepiej pasuje mi odcień nude (latte) niż taki jakby burgund, który wygląda na mnie sztucznie. Czy to jakaś wskazówka?
Och nie, każdy odcień (hue) ma wersję cieplejszą lub chłodniejszą. Również wiosny i jesienie mają swoje błękity i granaty - tylko cieplejsze.

Hm, ogólnie kolory z palet pokrewnych typów, np. innych odmian jesieni raczej nie są bardzo złe, po prostu nie są tak twarzowe jak "swoje". Na pewno jakiś bardzo zgaszony neutralny kolor, może lekko szarawy khaki, na tyle ciepły żeby był cieplejszy od koloru łagodnego lata. Dla ciepłej jesieni powinien być zbyt zgaszony i zbyt neutralny. Ciepła jesień ma wpływ ciepłej wiosny, więc jest nieco czystsza. Poza tym ciepła jesień w ogóle nie toleruje kolorów chłodnych, a łagodna jesień może nosić np. srebrną biżuterię. Co jeszcze... łagodna jesień raczej ma niższy poziom kontrastu, ale to może się różnić u różnych osób. Na pewno w stroju lepiej wygląda monochromatyzm i małe kontrasty.

Może raczej porównanie pomadki w barwie lekko złotawego lub po prostu ciepłego "cielistego" a bardziej rdzawym kolorem. Bo burgund to w zależności od odcienia raczej pasuje ciemnej zimie (chłodny) albo ciemnej jesieni (ciepły).
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 08:01   #350
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja kupiłam sobie szminkę w kolorze koralowo-brzoskwiniowym, świetna!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:48   #351
bizuteRnia_com
Przyczajenie
 
Avatar bizuteRnia_com
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
Ciekawe, ze posty zimistrz i bizuteRnia_com są prawie identyczne, gdyby nie kolor oczu i włosów

A tak od siebie - czekam z niecierpliwością na posty jesienne. Ja nadal nie mam 100% pewności, którym typem jestem, waham się między ciepłą a zgaszona jesienią. Swoją drogą - czy jest jakiś w miarę prosty sposób rozsądzenia między tymi dwoma typami? Jakiś kolor, który pasuje tylko jednemu z tych podtypów? Bo chyba wiele kolorów pasuje obu?
To tylko zwykły zbieg okoliczności. joa_b proszę nie doszukuj się jakiejś zmowy. Wiem, że szukanie tajemniczych grup jest naszą cechą narodową, to w tej sytuacji naprawdę czysty przypadek.
__________________
biżuteRnia.com
bizuteRnia_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:19   #352
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez bizuteRnia_com Pokaż wiadomość
To tylko zwykły zbieg okoliczności. joa_b proszę nie doszukuj się jakiejś zmowy. Wiem, że szukanie tajemniczych grup jest naszą cechą narodową, to w tej sytuacji naprawdę czysty przypadek.
No popatrz, a posty są w 95% identyczne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:42   #353
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
można wyguglować, ale z dostępnością tych pomadek gorzej. Podejrzewam, że część już jest niedostępna :/
to nie podejrzewaj, tylko sprawdź.

których pór roku są Ci potrzebne?
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 05:15   #354
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
to nie podejrzewaj, tylko sprawdź.

których pór roku są Ci potrzebne?
Podejrzewam, bo obleciałam całą dzielnicę (a mieszkam w centrum miasta) i nie ma. Szukam pomadki Revlon w kolorze Blushing Mauve (460)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:33   #355
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

na ebayu jest za 8 dolarów
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:34   #356
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
na ebayu jest za 8 dolarów
Mówisz dzięks
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 21:47   #357
bizuteRnia_com
Przyczajenie
 
Avatar bizuteRnia_com
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No popatrz, a posty są w 95% identyczne
Jeden post nie czyni liczby mnogiej a prawie robi wielką różnicę.
Nieważne, nie czuję się niczego winna i zaczynamy odbiegać od tematu.
__________________
biżuteRnia.com
bizuteRnia_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 01:30   #358
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Re: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.

Wampierzu, pomocy. Bede wkrotce zmieniala kolor wlosow z czerni i nie wiem jaki wybrac - strasznie marzyl mi sie mahoniowy braz (cos jak kolor wlosow emmy stone) ale obawiam sie, ze moze byc za cieply. Jestem bez watpienia ciemna albo intensywna zima i nie umiem nic a nic okreslic ktore kolory bardziej mi pasuja, chociaz jesli chodzi o ubrania raczej czesciej siegam po te ciemnej zimy (wydaje mi sie, ze to moze jednak byc kwestia tego, ze nie lubie wygladac jak żarówa - intensywne granaty, szmaragdowa zieleń itp. to kolory w których wyglądam rewelacyjnie) - w makijazu roznie bywa (ostatnio nosze prawie non stop szminke z zalacznika i jest mi w niej swietnie).
Z kolei jednak tak, jak wygladam swietnie w ciemnym makijazu, tak wygladam w nim tez jednak dosc mrocznie - to nie wskazuje na ciemna zime. Bardzo rzadko wygladam dobrze w cieplych kolorach, nie moga byc za cieple, ale wyjatki sie zdarzaja, zloto mi pasuje. Kusi mnie ten mahoniowy braz i w ogole rudosci, ale obawiam sie, ze nie wyjdzie mi to na dobre. Co sadzisz? W jakie kolory wlosow powinna celowac taka zima?

Aha, dodam - w bardzo jasnym blondzie jest mi bardzo dobrze (chociaz wygladam nieco jak porno laleczka, wiec sobie odpuszcze), sredni blond to cos co powoduje, ze zupelnie znikam. Wiem, ze musze miec wlosy albo bardzo jasne, albo bardzo intensywne (jak jaskrawa czerwien ktora nosilam) albo ciemne.
Obawiam sie, ze nie ma szans, zebym mogla dobrze wygladac we wlosach jak z zalacznika? Ostatnio mierzylam kilka peruk i wydawalo mi sie, ze o dziwo lekko rudawy braz mi pasowal.

Bede Ci strasznie wdzieczna za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emma-stone-dark-red-hair-hair-75276111.jpg (83,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mac+Candy+Yum+Yum.jpg (100,8 KB, 8 załadowań)
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2013-05-22 o 09:22
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 22:47   #359
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Re: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy czę

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Wampierzu, pomocy. Bede wkrotce zmieniala kolor wlosow z czerni i nie wiem jaki wybrac - strasznie marzyl mi sie mahoniowy braz (cos jak kolor wlosow emmy stone) ale obawiam sie, ze moze byc za cieply. Jestem bez watpienia ciemna albo intensywna zima i nie umiem nic a nic okreslic ktore kolory bardziej mi pasuja, chociaz jesli chodzi o ubrania raczej czesciej siegam po te ciemnej zimy (wydaje mi sie, ze to moze jednak byc kwestia tego, ze nie lubie wygladac jak żarówa - intensywne granaty, szmaragdowa zieleń itp. to kolory w których wyglądam rewelacyjnie) - w makijazu roznie bywa (ostatnio nosze prawie non stop szminke z zalacznika i jest mi w niej swietnie).
Z kolei jednak tak, jak wygladam swietnie w ciemnym makijazu, tak wygladam w nim tez jednak dosc mrocznie - to nie wskazuje na ciemna zime. Bardzo rzadko wygladam dobrze w cieplych kolorach, nie moga byc za cieple, ale wyjatki sie zdarzaja, zloto mi pasuje. Kusi mnie ten mahoniowy braz i w ogole rudosci, ale obawiam sie, ze nie wyjdzie mi to na dobre. Co sadzisz? W jakie kolory wlosow powinna celowac taka zima?

Aha, dodam - w bardzo jasnym blondzie jest mi bardzo dobrze (chociaz wygladam nieco jak porno laleczka, wiec sobie odpuszcze), sredni blond to cos co powoduje, ze zupelnie znikam. Wiem, ze musze miec wlosy albo bardzo jasne, albo bardzo intensywne (jak jaskrawa czerwien ktora nosilam) albo ciemne.
Obawiam sie, ze nie ma szans, zebym mogla dobrze wygladac we wlosach jak z zalacznika? Ostatnio mierzylam kilka peruk i wydawalo mi sie, ze o dziwo lekko rudawy braz mi pasowal.

Bede Ci strasznie wdzieczna za pomoc.
Mahoń nadaje się dla zimy, tak samo jak rudy, ale musi być odpowiednio intensywny, chłodny i kontrastowy - najlepszy odcień to już kwestia indywidualna, ale powinien spełniać te warunki.
Z farbowaniem włosów jest ten problem, że nawet jak wybierzemy super odcień to może inaczej wyjść na włosach albo się spierać na inny, mniej pasujący kolor

Ale jak już szukać, proponowałabym patrzeć na czerwienie chłodne - rubinowe, karminowe oraz fiolety a mahonie zrobione z czystych brązów z dodatkiem tych kolorów (chłodna czerwień, fiolet).

Zresztą u zimy ciemnej lub intensywnej pewna domieszka ciepła nie jest zła, a nawet wskazana, ale właśnie trudno na włosach uzyskać idealnie zamierzony efekt. Warto jednak próbować.

Dobrze, że już wiesz jakie rodzaje kolorów ci pasują i że przymierzałaś peruki.

Jeśli chodzi o różnice między intensywną a ciemną zimą, to zauważyłam, ze u ciemnych zim często trudniej dobrać idealny kolor farbowany, szczególnie rudy, bo lubią wychodzić zbyt mało kontrastowe ze skórą lub zgaszone. Niemniej widuje się dobre efekty, więc nie ma się co poddawać na starcie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 23:53   #360
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Re: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy czę

Wampierzu, bardzo Ci dziekuje za odpowiedz.

Wlasnie w czerwienie czy fiolety srednio chce isc - niby kusi i wiem, ze bym wygladala dobrze, ale jakos malo powaznie sie czuje, poza tym to nie moje wymarzone kolory jednak. Stad moj pomysl na mahon, bo to jednak bardziej braz, a do tej jego glebi mnie jakos ciagnie. Mam teraz dlugi weekend, moze w takim razie sprobuje wycelowac jednak w jakis mahoniowy braz z czerwonawymi refleksami i w razie czego w poniedzialek polece po ciemny, chlodny braz i bede sie ratowac? Boje sie o moje wlosy, ale szczerze mowiac, obawiam sie, ze bez sprobowania niczego sie nie dowiem. A peruk niestety nie bylo tak duzego wyboru.

No i nie, ja wciaz nie wiem co mi pasuje to znaczy niby wiem, ale nie jestem pewna, sadze, ze tutaj upodobania maja jednak strasznie duze znaczenie. W kazdym razie makijaz jasno wskazuje na zime intensywna, a nie ciemna i chyba tego bede sie trzymac.

A w ogole to jestem prawie pewna, ze za kilka miesiecy z podkulonym ogonem wroce do czerni.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.