Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 08:48   #1471
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A jakbyś miała wybrać, który jeszcze z MACa mógłby się sprawdzić na skórze ze skórkami, ale dawać większe krycie? Poza Studio Sculpt. Może Match Master, pani w salonie mi go zachwalała.

Ogromne dzięki za pomoc.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 12:13   #1472
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A jakbyś miała wybrać, który jeszcze z MACa mógłby się sprawdzić na skórze ze skórkami, ale dawać większe krycie? Poza Studio Sculpt. Może Match Master, pani w salonie mi go zachwalała.

Ogromne dzięki za pomoc.
Matchmaster na pewno, co już zresztą pisałam. Sama zużyłam całą jedną butelkę i wiem, ze kupię drugą. Tylko ja mam z nim mały problem, bo 2,0 jest na mnie deczko za ciemny,a z kolei 1,5 ma jakiś paskudny pomarańczowawy odcień. Wiec generalnie brałam 2.0, ale na lato głownie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:25   #1473
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, czy któraś z Was ma paletkę z serii Hello Kitty? Bo ja swoją wystawiłam na Targowisku, na tysiąc procent jest oryginalna, bo kupowałam ją sama. Dziś zostałam poproszona o kod z opakowaniu i szukam go i szukam- nie ma. Gdzie ten kod jest albo czy w ogóle jest? Bo jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy szukać go skoro pochodzi z salonu.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:38   #1474
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma paletkę z serii Hello Kitty? Bo ja swoją wystawiłam na Targowisku, na tysiąc procent jest oryginalna, bo kupowałam ją sama. Dziś zostałam poproszona o kod z opakowaniu i szukam go i szukam- nie ma. Gdzie ten kod jest albo czy w ogóle jest? Bo jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy szukać go skoro pochodzi z salonu.
Takiej paletki nie mam.
Mogę tylko podpowiedzieć, że kod powinien być z tyłu, na naklejce. Kod jest 3-znakowy (np. B22, A52). Czasem trzeba się dobrze przyjrzeć pod światło, bo kolor czcionki kodu bywa różny i czasem może się trochę zetrzeć, ale powinno zostać choćby wytłoczenie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 08:10   #1475
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Takiej paletki nie mam.
Mogę tylko podpowiedzieć, że kod powinien być z tyłu, na naklejce. Kod jest 3-znakowy (np. B22, A52). Czasem trzeba się dobrze przyjrzeć pod światło, bo kolor czcionki kodu bywa różny i czasem może się trochę zetrzeć, ale powinno zostać choćby wytłoczenie.
Ola, dzięki za odpowiedź. Ja ten kod mam chyba na wszystkim i wiem, jak powinien wyglądać, ale u mnie go po prostu nie ma. Może ktoś z tą samą paletką się wypowie, bo paletka jest na stówę oryginalna tylko jak to się dzieje, że nie ma na niej kodu. Ostatecznie napiszę do MAC
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 09:04   #1476
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ola, dzięki za odpowiedź. Ja ten kod mam chyba na wszystkim i wiem, jak powinien wyglądać, ale u mnie go po prostu nie ma. Może ktoś z tą samą paletką się wypowie, bo paletka jest na stówę oryginalna tylko jak to się dzieje, że nie ma na niej kodu. Ostatecznie napiszę do MAC
Akurat dziś mam przy sobie (w pracy) różo- rozświetlacz Crew (limitowanka). Nalepka z tyłu jest błyszcząca, granatowa, inna niż w standardowych produktach MAC. Na pierwszy rzut oka kodu w ogóle nie widać, dopiero pod światło można dostrzec wytłoczenie kodu.
To jest czasem podobnie jak z pędzlami - jak farba z oznaczeniem numeru się zetrze, to ciężko cokolwiek odczytać. Polecam wpisać w wyszukiwarce nazwę paletki, czasem na słoczach można odczytać kod, ale nie zawsze uda się znaleźć odpowiednią fotkę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 09:42   #1477
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Akurat dziś mam przy sobie (w pracy) różo- rozświetlacz Crew (limitowanka). Nalepka z tyłu jest błyszcząca, granatowa, inna niż w standardowych produktach MAC. Na pierwszy rzut oka kodu w ogóle nie widać, dopiero pod światło można dostrzec wytłoczenie kodu.
To jest czasem podobnie jak z pędzlami - jak farba z oznaczeniem numeru się zetrze, to ciężko cokolwiek odczytać. Polecam wpisać w wyszukiwarce nazwę paletki, czasem na słoczach można odczytać kod, ale nie zawsze uda się znaleźć odpowiednią fotkę.
No właśnie szukałam, ale wszędzie brak fotki "tyłu". Oglądałam każdy centymetr opakowania, a najlepiej nalepkę z tyłu i nie ma. Nie wiem, jak to możliwe.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Jedyne co udało mi się znaleźć to foto takiej paletki, która jest w formie taka jak moja i tam chyba nie ma kodu: http://blushingnoir.com/wp-content/u...13/02/0091.jpg

Może ktoś ma paletkę w takim stylu? Bo nie chcę wycofywać paletki z wymiany, bo wybitnie nie pasują mi kolory, a nie chcę być posądzona o proponowanie komuś podróbki tym bardziej że mam pewność co do jej oryginalności.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 09:52   #1478
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No właśnie szukałam, ale wszędzie brak fotki "tyłu". Oglądałam każdy centymetr opakowania, a najlepiej nalepkę z tyłu i nie ma. Nie wiem, jak to możliwe.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Jedyne co udało mi się znaleźć to foto takiej paletki, która jest w formie taka jak moja i tam chyba nie ma kodu: http://blushingnoir.com/wp-content/u...13/02/0091.jpg

Może ktoś ma paletkę w takim stylu? Bo nie chcę wycofywać paletki z wymiany, bo wybitnie nie pasują mi kolory, a nie chcę być posądzona o proponowanie komuś podróbki tym bardziej że mam pewność co do jej oryginalności.
Akurat ta paletka, której zdjęcie wstawiłaś w linku ma wybity kod na tym czarnym tle, tylko po prostu go nie widać, gdyż tez jest czarny a światło pada tak, że uniewidacznia go na tej fotce.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 10:32   #1479
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No właśnie szukałam, ale wszędzie brak fotki "tyłu". Oglądałam każdy centymetr opakowania, a najlepiej nalepkę z tyłu i nie ma. Nie wiem, jak to możliwe.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Jedyne co udało mi się znaleźć to foto takiej paletki, która jest w formie taka jak moja i tam chyba nie ma kodu: http://blushingnoir.com/wp-content/u...13/02/0091.jpg

Może ktoś ma paletkę w takim stylu? Bo nie chcę wycofywać paletki z wymiany, bo wybitnie nie pasują mi kolory, a nie chcę być posądzona o proponowanie komuś podróbki tym bardziej że mam pewność co do jej oryginalności.
Paletki w takim stylu nie mam, ale jak wróce do domu to spojrzę na swoje paletki "czwórki" (miałam też dwie paletki "szóstki", ale cienie wydepotowałam i opakowania "poszły" na B2M, więc nie mogę stwierdzić, jak to jest w pozostałych limitowanych zestawach cieni).
Mimo wszystko wydaje mi się, że na każdym produkcie kod powinien być wybity .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 10:56   #1480
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mnie się też tak wydaje, ale jestem strasznie zła, bo nie mam pudełka ani paragonu, bo to już dość dawna paletka i nic z nią nie zrobię ;(
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:03   #1481
StaramSie
Raczkowanie
 
Avatar StaramSie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny poszukuję różu z maca w odcieniu melba! ma któraś na sprzedaż albo wie, gdzie kupię online? nie mam dostępu do stacjonarnego sklepu
StaramSie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 22:17   #1482
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No właśnie szukałam, ale wszędzie brak fotki "tyłu". Oglądałam każdy centymetr opakowania, a najlepiej nalepkę z tyłu i nie ma. Nie wiem, jak to możliwe.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Jedyne co udało mi się znaleźć to foto takiej paletki, która jest w formie taka jak moja i tam chyba nie ma kodu: http://blushingnoir.com/wp-content/u...13/02/0091.jpg

Może ktoś ma paletkę w takim stylu? Bo nie chcę wycofywać paletki z wymiany, bo wybitnie nie pasują mi kolory, a nie chcę być posądzona o proponowanie komuś podróbki tym bardziej że mam pewność co do jej oryginalności.
Musisz zerknąć pod kątem, kod jest na "wysokości" pomiędzy napisami "toronto, ontario canada" i "made in canada" tak jakby pomiędzy tymi linijkami, na prawo. Mam tę paletkę. One wcale nie są takie stare a masz to zdjęcie Twojej sztuki gdzieś?
nie wiem czy coś widać, ale zrobiłam szybkie foto tej mojej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1360611.jpg (34,5 KB, 29 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2013-05-27 o 22:20
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:20   #1483
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Musisz zerknąć pod kątem, kod jest na "wysokości" pomiędzy napisami "toronto, ontario canada" i "made in canada" tak jakby pomiędzy tymi linijkami, na prawo. Mam tę paletkę. One wcale nie są takie stare a masz to zdjęcie Twojej sztuki gdzieś?
nie wiem czy coś widać, ale zrobiłam szybkie foto tej mojej...

Kasia, dzięki, widać ewidentnie, a u mnie brak. Mogę zrobić fotki, ale nie da się uchwycić czegoś, czego nie ma. Myślałam, może się przetarł, bo ta obudowa paletki ma zatopione drobinki i przez to jest nieco nierówna, ale nie- no nie ma.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:46   #1484
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kasia, dzięki, widać ewidentnie, a u mnie brak. Mogę zrobić fotki, ale nie da się uchwycić czegoś, czego nie ma. Myślałam, może się przetarł, bo ta obudowa paletki ma zatopione drobinki i przez to jest nieco nierówna, ale nie- no nie ma.
Kasia, jeśli dobrze mi się wydaje, wkleiła fotkę paletki Spoiled Rich (tej, którą podlinkowałaś), a nie paletki Hello Kitty, którą Ty masz.
Nie zmienia to jednak niestety faktu, że Twoja paletka kodu nie ma, a raczej być powinien.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:55   #1485
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kasia, jeśli dobrze mi się wydaje, wkleiła fotkę paletki Spoiled Rich (tej, którą podlinkowałaś), a nie paletki Hello Kitty, którą Ty masz.
Nie zmienia to jednak niestety faktu, że Twoja paletka kodu nie ma, a raczej być powinien.
No na pewno nie mojej, bo moja jest czarna Ale na cieniach kod, przynajmniej mi się tak zdarzyło, jest mniej więcej w podobnym miejscu- tam też szukałam i nie mam. Ech, nie ma co tego drążyć, chyba że ktoś ma dokładnie paletkę Hello Kitty.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:11   #1486
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No na pewno nie mojej, bo moja jest czarna Ale na cieniach kod, przynajmniej mi się tak zdarzyło, jest mniej więcej w podobnym miejscu- tam też szukałam i nie mam. Ech, nie ma co tego drążyć, chyba że ktoś ma dokładnie paletkę Hello Kitty.
Spojrzałam teraz na swoje 4 paletki "czwórek". Faktycznie, akurat w nich kod jest w tym samym miejscu, ale jak mam być szczera, to kod da się odczytać bez problemu jedynie z jednej z nich (najnowszej), z dwóch tylko pod światło i przy poważnym wytężeniu wzroku, a z jednej absolutnie nic się wyczytać nie da, a osobiście ją kupowałam w salonie (quad Interior Life) .
Tak więc najprawdopodobniej kod Ci się starł i tyle, nic nie poradzisz .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:21   #1487
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

No tak podejrzewam, bo nie ma innego wyjścia ;/ Ale miałam ją puścić w świat i dlatego jestem taka zła. No nic, nie ma się czym stresować. Jakoś zużyję może chociaż ten ciemny cień
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:29   #1488
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No tak podejrzewam, bo nie ma innego wyjścia ;/ Ale miałam ją puścić w świat i dlatego jestem taka zła. No nic, nie ma się czym stresować. Jakoś zużyję może chociaż ten ciemny cień
Może jednak potencjalny nabywca zrozumie, że kod się starł .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:48   #1489
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kasia, jeśli dobrze mi się wydaje, wkleiła fotkę paletki Spoiled Rich (tej, którą podlinkowałaś), a nie paletki Hello Kitty, którą Ty masz.
Nie zmienia to jednak niestety faktu, że Twoja paletka kodu nie ma, a raczej być powinien.
aj to przepraszam, bo rzeczywiście tak jak Ola mówi, nie doczytałam i myślałam, że ta którą podlinkowałaś to ta o którą pytasz :/ gapa ze mnie.
A tak się cieszyłam, że moge pomóc a tu klops. a masz gdzieś pokazaną tą Twoją?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 20:56   #1490
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, zrobię fotki, ale jutro rano, bo dziś już na oczy widzę i może Wy coś dostrzeżecie.

A z tym kodem to wątpię, ja bym pewnie nie uwierzyła, to i od innych nie oczekuję. Nadal jestem zła, chociaż trochę mi przechodzi.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 08:17   #1491
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

czy u nas będzie ta kolekcja MAC All About Orange Collection?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 11:08   #1492
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
czy u nas będzie ta kolekcja MAC All About Orange Collection?
właśnie się od wczoraj zastanawiam, czekam na jakieś info w tej sprawie pewnie dopiero po weekendzie, jeśli w ogóle...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 11:41   #1493
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Odkąd na Temptalii pojawiła się pierwsza informacja o tej kolekcji, już męczy mnie czy na pewno u nas będzie. Jutro będę dzwonić, jak się coś dowiem, dam znać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 11:46   #1494
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jakas nowa kolekcja bedzie dopiero w lipcu z tego co sie dowiadywałam ostatnio i bedzie to Tropical Taboo jesli pamiec mnie nie myli (nazwa skojarzyła mi się z lakierem Chanel )

Teraz w czerwcu nic nie wchodzi, nawet macówka była zdziwiona ze nic jak sprawdzala w swojej rozpisce
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:43   #1495
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7


dostałam info że tej kolekcji pomarańczowej u nas jednak nie będzie :/

czemuuuuuuuuuuuuu nas fajne rzeczy omijają :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 16:53   #1496
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

dostałam info że tej kolekcji pomarańczowej u nas jednak nie będzie :/

czemuuuuuuuuuuuuu nas fajne rzeczy omijają :/
Ale szkoda, fajne szminki są w tej kolekcji Zresztą róże też mi się podobają.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:12   #1497
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

dostałam info że tej kolekcji pomarańczowej u nas jednak nie będzie :/

czemuuuuuuuuuuuuu nas fajne rzeczy omijają :/
To lipa straszna .
Ja już się napaliłam na quad (lubię szarości), chciałam na zapas wziąć
Flamingo, no i chyba najbardziej mnie zauroczył róż Royal Sunset.
Bardzo mi źle, że te rzeczy mnie ominą lub będę musiała przepłacać na Ebay'u
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:15   #1498
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ale szkoda, fajne szminki są w tej kolekcji Zresztą róże też mi się podobają.
no mi jedna szminka i jeden róż... znów będzie trzeba kombinować... ehhh :/
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To lipa straszna .
Ja już się napaliłam na quad (lubię szarości), chciałam na zapas wziąć
Flamingo, no i chyba najbardziej mnie zauroczył róż Royal Sunset.
Bardzo mi źle, że te rzeczy mnie ominą lub będę musiała przepłacać na Ebay'u
no ja wiedziałam, że Ty się na quad i Flamingo napalisz...
RS też mi wpadł w oko, ale zastanawiam się na ile może być podobny do illamasqua Tremble....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:30   #1499
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no mi jedna szminka i jeden róż... znów będzie trzeba kombinować... ehhh :/

no ja wiedziałam, że Ty się na quad i Flamingo napalisz...
RS też mi wpadł w oko, ale zastanawiam się na ile może być podobny do illamasqua Tremble....
Flamingo chyba odpuszczę, jeszcze tak z pół mam, będę oszczędzać do następnego repromotowania (nie wiem, czy jest takie słowo ).
Z quadem chyba też dam spokój, ale jeszcze to przemyślę.

RS chciałabym bardzo, bo takiego odcienia nie mam. Spojrzałam na słocze różu illamasqua - wydaje się baaardzo podobny, może RS jest jedynie ciuteczkę bardziej różowy . Na razie jednak mało słoczy RS, a wiadomo, że na różnych zdjęciach kolor różnie wychodzi.

Kasiu, a jak oceniasz róż Illa w porównaniu do MACowych? Ostatnio była z naszą Martusią szybka akcja z Illa i właśnie w tym momencie pożałowałam, że nie wpadł mi do głowy róż Tremble, bo takiego koloru nie mam i bardzo mi się spodobał.

Kasiu a Ty co sobie upatrzyłaś?

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-05-30 o 17:31
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:53   #1500
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Flamingo chyba odpuszczę, jeszcze tak z pół mam, będę oszczędzać do następnego repromotowania (nie wiem, czy jest takie słowo ).
Z quadem chyba też dam spokój, ale jeszcze to przemyślę.

RS chciałabym bardzo, bo takiego odcienia nie mam. Spojrzałam na słocze różu illamasqua - wydaje się baaardzo podobny, może RS jest jedynie ciuteczkę bardziej różowy . Na razie jednak mało słoczy RS, a wiadomo, że na różnych zdjęciach kolor różnie wychodzi.

Kasiu, a jak oceniasz róż Illa w porównaniu do MACowych? Ostatnio była z naszą Martusią szybka akcja z Illa i właśnie w tym momencie pożałowałam, że nie wpadł mi do głowy róż Tremble, bo takiego koloru nie mam i bardzo mi się spodobał.

Kasiu a Ty co sobie upatrzyłaś?
a wiesz co Illa jest bardzo fajny, ciut bardziej pyli niż MACzki, takie odniosłam wrażenie, ale nie jest to upierdliwe, ot, jest bardziej miałki. Ma piękny kolor i b. dobrą trwałość, przez to że jest taki właśnie bardziej miałki to ładnie się blenduje i przyjemnie nakłada, tylko trzeba oczywiście ostrożnie żeby nie przesadzić..
No właśnie RSa i Flamingo
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.