Nie zapychający krem matujący pod puder? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 19:21   #1
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41

Nie zapychający krem matujący pod puder?


Witam
Szukałam po forum, ale nie znalazłam. Możecie mi polecić jakiś nie zapychający porów krem pod puder? (Mam puder antybakteryjny z Manhattanu w kamieniu i jestem zadowolona, więc nie chcę go zmieniać. Nie zapycha i nie tworzy pryszczy.) Używam go tylko na nosie i częściowo czole. Ogółem mam problem z tłustą cerą w strefie T, dlatego szukam idealnego kremu, na razie nie znalazłam. A testowałam już wiele kremów: i droższych, i tańszych. Żaden nie trzymał się dłużej niż 3 godziny (pod pudrem. Musiałam robić poprawki w ciągu dnia.) Wystarczy mi mat na 5 godzin, w szkole. W domu wszystko zmywam i oczyszczam twarz (za dużych problemów z trądzikiem nie mam.) Chciałabym żebyście podzieliły się swoimi doświadczeniami i poleciły mi coś. Liczę na Was
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 11:09   #2
caco91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Ja dla mnie to najlepszy jest Siarkowa moc z Barwy, koło 17 zł w rossmannie. Też mam problem z przetłuszczaniem w strefie T, policzki mniej, i u mnie ten krem matuje, ale nie wysusza, dale taki fajny aksamitny efekt. No i nie zapycha, ale wiadomo, u każdego co innego się sprawdzi.
caco91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 12:52   #3
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

No właśnie kupiłam miesiąc temu ten krem, patrząc na pozytywne opinie... Matuje dobrze, idealny pod puder, ale niestety tworzy u mnie zaskórniki... Czyli chyba jednak zapycha :p
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 18:37   #4
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

iwostin emulsja matująca , w superpharm kupisz za 31 zł , wiem że drogi ale warty ceny
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 22:39   #5
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
iwostin emulsja matująca , w superpharm kupisz za 31 zł , wiem że drogi ale warty ceny
Hmm... Nie słyszałam jeszcze o takiej emulsji. Ma bardzo pochlebne opinie Dziękuję za radę, chyba zaraz polecę po nią do apteki :p
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 22:48   #6
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Iwostin jest dobry, ale np. moja koleżanka używała go gdy miała problemy ze skórą. Od siebie polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ilzajacy-.html Pharmaceris.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 11:12   #7
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez VioletRose Pokaż wiadomość
Hmm... Nie słyszałam jeszcze o takiej emulsji. Ma bardzo pochlebne opinie Dziękuję za radę, chyba zaraz polecę po nią do apteki :p
polecam w Superpharm bo są mega promocje teraz jeśli chodzi o wyżej podany krem z pharmaceris jak dla mnie jest dużo gorszy
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 11:59   #8
sociaLO
Przyczajenie
 
Avatar sociaLO
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Dzieki za poruszenie tematu, sama to planowałam, a widzę na świezo ktoś tez ma ten problem u mnie siarkowa moc też się nie sprawdziła, więc chyba też skuszę się na ten z ivostin, dzieki
__________________
Słoneczko!! ))
sociaLO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:25   #9
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez sociaLO Pokaż wiadomość
Dzieki za poruszenie tematu, sama to planowałam, a widzę na świezo ktoś tez ma ten problem u mnie siarkowa moc też się nie sprawdziła, więc chyba też skuszę się na ten z ivostin, dzieki
Nie ma za co
Wiecie może, czy w superpharmie można dostać jakieś próbki iwostinu? Bo wiecie, tani nie jest, a nie wiem czy u mnie się sprawdzi. Ewentualnie cz gdzieś indziej można dostać próbki?
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 18:15   #10
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez VioletRose Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Wiecie może, czy w superpharmie można dostać jakieś próbki iwostinu? Bo wiecie, tani nie jest, a nie wiem czy u mnie się sprawdzi. Ewentualnie cz gdzieś indziej można dostać próbki?
Wydaje mi się, że iwostin jest kosmetykiem dostępnym wyłącznie w aptekach. W superpharmie zawsze robią problemy z próbkami, nigdy nie dostałam próbki żadnego kosmetyk, bo "nam nie wolno".
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 18:39   #11
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że iwostin jest kosmetykiem dostępnym wyłącznie w aptekach. W superpharmie zawsze robią problemy z próbkami, nigdy nie dostałam próbki żadnego kosmetyk, bo "nam nie wolno".
W takim razie chyba będę musiała zaryzykować. Albo znajdę gdzieś taniej w internecie
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 09:16   #12
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

może krem matujący z Perfecty? Niektórym może pasować, mi natomiast przeszkadzała parafina w składzie.
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 20:41   #13
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez VioletRose Pokaż wiadomość
W takim razie chyba będę musiała zaryzykować. Albo znajdę gdzieś taniej w internecie
W promocji w superpharm bedzie w nizszej cenie niz normalnie, a jak chcesz kupic w internecie jeszcze taniej to dolicz przesylke (czyli minimum 8 zl) wiec nie sadze, zeby twoja kalkulacja byla dobra bo wyjdzie przynajmniej na to samo co w superpharm w promocji.... plus czas oczekiwania na przesylke...
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 09:40   #14
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

mogę polecić krem Alterry. wprawdzie jest to krem na noc o lekkim działaniu przeciwzmarszczkowym, ale ja używam go na dzień pod makijaż. no i jest mimo wszystko dla młodej cery, nie po 50tce . szybko mi się wchłania i zostawia miłą matową twarz, żaden inny krem mi tak nie robił . no i kosztuje grosze, jakieś 7 zł za niego dałam.
>> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...osenblute.html
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 13:50   #15
ClaudiaWiniar
Raczkowanie
 
Avatar ClaudiaWiniar
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

polecam emulsję matującą z iwostinu. Mam ją już przez 3 miesiące, a kosztowała mnie 17,50! I dobrze działą!
ClaudiaWiniar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 19:26   #16
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Ja mogę szczerze polecic taki o kremik z Oriflame: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rol-cream.html
W promocji można go dostac za mniej więcej 15 zł.
Posiadam go okolo 5 miesięcy, sprawuje się świetnie pod podkład jak i samodzielnie. Buźka jest matowa przez cały dzień, krem ma przyjemną konsystencję, nie zapycha i jest bardzo wydajny (przy codziennym stosowaniu zużyłam dopiero połowę opakowania).
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 13:51   #17
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Musze dodać że niestety wychwalany przeze mnie krem iwostinu rozczarował mnie w te ,,cieplejsze" dni i nie zapewnił żadnego matu nawet na godzine... Sorki ale w chłodniejsze dni sprawdzał się ok
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 11:51   #18
kobieta oszczedna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 115
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Jak dla mnie tylko Synergen z rossmanna - zielone opakowanie.

Chociaż prawdę mówiąc krem matujący to dla mnie trochę taka jedna z bajeczek producentów.

Skrobia matuje jak nic innego, a nie tam kremy
kobieta oszczedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 15:35   #19
noiselesslyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez kobieta oszczedna Pokaż wiadomość
Skrobia matuje jak nic innego, a nie tam kremy
Co masz na myśli mówiąc w ten sposób o skrobii? jakiś produkt konkretny? Ja mam ten sam problem, Siarkowa Moc matuje na godzinę, najlepiej sprawdza się krem matujący Garnier (tzn. niecałe 3h bo mam strasznie tłustą cerę), ale on podrażnia mi skórę i muszę dodatkowo stosować podkład, bo jest czerwona w strefie T. Bez pudru wtedy nie ma mowy. Nie próbowałam nigdy aptecznych specyfików typu Iwostin. Ostatnio spróbowałam tego nowego Garnier Hydra Adapt matującego, tragedia... Btw witam wszystkich tutaj, jako, że nie znalazłam wątku powitalnego
noiselesslyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 19:31   #20
kobieta oszczedna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 115
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez noiselesslyy Pokaż wiadomość
Co masz na myśli mówiąc w ten sposób o skrobii? jakiś produkt konkretny? Ja mam ten sam problem, Siarkowa Moc matuje na godzinę, najlepiej sprawdza się krem matujący Garnier (tzn. niecałe 3h bo mam strasznie tłustą cerę), ale on podrażnia mi skórę i muszę dodatkowo stosować podkład, bo jest czerwona w strefie T. Bez pudru wtedy nie ma mowy. Nie próbowałam nigdy aptecznych specyfików typu Iwostin. Ostatnio spróbowałam tego nowego Garnier Hydra Adapt matującego, tragedia... Btw witam wszystkich tutaj, jako, że nie znalazłam wątku powitalnego
Skrobia, czyli mąka ziemniaczana. Przesypujemy sobie troszkę do pojemnika z sitkiem i używamy jak pudru - pędzlem. Jak zapycha, to odstawiamy. Jak nie, to 'na wierzch' troszkę kolorowego pudru i mamy supermat na cały dzień

I oczywiście witam serdecznie
kobieta oszczedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 19:47   #21
noiselesslyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Tak po prostu skrobia? Ja używam Kryolana anti-shine, też jest biały, ale pod spód muszę mieć w miarę dobry krem matujący. Niektóre są matujące tylko z nazwy i wtedy puder niewiele pomoże :/ musiałabym spróbować ze skrobią, jakikolwiek mat u mnie jest max na 3h (mroźną zimą 4h, a latem ... ehh)
noiselesslyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 19:54   #22
kobieta oszczedna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 115
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez noiselesslyy Pokaż wiadomość
Tak po prostu skrobia? Ja używam Kryolana anti-shine, też jest biały, ale pod spód muszę mieć w miarę dobry krem matujący. Niektóre są matujące tylko z nazwy i wtedy puder niewiele pomoże :/ musiałabym spróbować ze skrobią, jakikolwiek mat u mnie jest max na 3h (mroźną zimą 4h, a latem ... ehh)
Po prostu skrobia, mąka ziemniaczana ze sklepu za 2 zł U mnie bije na głowę wszystko, a za 2 zł - to żadne ryzyko spróbować.
kobieta oszczedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 14:49   #23
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Kremy ktore mnie nie zapychaja, a nawilżaja ( cera mieszana):
Sylveco lekki krem brzozowy. Idealny na lato, szybko się wchłania.
Fitomded tradycyjny krem - lepszy na zime b jest bardziej treściwy.
Ja sobie odpuscilam drogryjne kremy, bo wiekszość zapcyha, a jak nie zapycha to nie nawilża
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 19:58   #24
marfefka_
Raczkowanie
 
Avatar marfefka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 34
GG do marfefka_
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

ja używam Lirene multifunkcyjnego, w moim odczuciu matuje, ale nie mam jakiegoś bardzo dużego problemu z błyszczeniem. Kosztuje może z 15zł więc za tą cenę można wypróbować
__________________
*****
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do pierwszego nie mam pewności.
- A. Einstein

*****
trzeba być kimś, żeby nie brać, a wyglądać jakby się brało!
marfefka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:37   #25
noiselesslyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Btw, jak uważacie, co jest z doświadczenia skuteczniejsze i dłużej matuje: kupić krem matujący + podkład + puder, czy np. brązowy krem BB Garniera + puder?
noiselesslyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 13:25   #26
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
może krem matujący z Perfecty? Niektórym może pasować, mi natomiast przeszkadzała parafina w składzie.
bardzo mi pasuje. tani, lekki, aksamitny na twarzy i dobrze matuje.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 11:18   #27
noiselesslyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

A kremy matujące drogeryjne Was nie podrażniają? Ja marzę o tym, żeby móc nakładać tylko kremik i puder, ale krem (najprawdopodobniej) mnie tak podrażnia że muszę to zakrywać podkładem. Nie dość, że z twarzy sebum się leje to do tego wrażliwa jest i trudno znaleźć złoty środek
noiselesslyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 14:05   #28
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Cytat:
Napisane przez noiselesslyy Pokaż wiadomość
A kremy matujące drogeryjne Was nie podrażniają? Ja marzę o tym, żeby móc nakładać tylko kremik i puder, ale krem (najprawdopodobniej) mnie tak podrażnia że muszę to zakrywać podkładem. Nie dość, że z twarzy sebum się leje to do tego wrażliwa jest i trudno znaleźć złoty środek
miałam kiedyś krem nivea make-up starter. są różne do różnych rodzajów cery. wypróbuj, ja byłam z niego bardzo zadowolona. kosztuje ok. 12 zł.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 17:36   #29
noiselesslyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Dzięki za rady! Popróbowałam trochę skrobii (oczywiście z kremem i podkładem) i nie chcę zapeszać, ale póki co jest nieźle! Z tym, że np. bez kremu i podkładu odpada. Akurat ukropy się skończyły, więc nie wiem jak wtedy działa, ale w umiarkowanych warunkach ok

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
może krem matujący z Perfecty? Niektórym może pasować, mi natomiast przeszkadzała parafina w składzie.
Masz na myśli krem w tubce https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html (stary), https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html (nowy) czy Mikro Perły https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ergia-q10.html ?
noiselesslyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:25   #30
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: Nie zapychający krem matujący pod puder?

Kupiłam tydzień temu tą emulsję z Iwostinu za... 40zł. I powiem, że mnie nie matuje ani odrobinę, a po 30 min się świecę.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

A co do skrobii, nie polecam. To przecież pożywka dla wszelkich bakterii. Można sobie zaszkodzić.
Ja używam kremu matującego (wiele próbowałam, na razie szukam ideału) i na to puder w proszku naturalny (ogólnie polecam naturalne pudry, nie pogarszają stanu cery. Teraz używam pudru mineralnego Jadwigi- można go kupić u dermatologa lub w internecie) a w ciągu dnia robię poprawki pudrem w kamieniu/ używam bibułek matujących. Ostatnio dostałam próbki emulsji firmy Lierac prescription, "matująca emulsja zwalczająca niedoskonałości" i to chyba najlepszy krem matujący, jaki testowałam. Matuje u mnie na ok. 5 godzin (rekord!) i jest naprawdę wydajny. Muszę go kupić http://www.beaute-test.com/fluide_ma...ion_lierac.php

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Ah, i zapomniałam polecić kremu-żelu z Eucerinu, (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...adzikowej.html) który u mnie świetnie matowił i nie zatykał porów, za co go kocham. I oczywiście nawilżał co nieco. Niestety jest trochę drogi.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez noiselesslyy Pokaż wiadomość
Co masz na myśli mówiąc w ten sposób o skrobii? jakiś produkt konkretny? Ja mam ten sam problem, Siarkowa Moc matuje na godzinę, najlepiej sprawdza się krem matujący Garnier (tzn. niecałe 3h bo mam strasznie tłustą cerę), ale on podrażnia mi skórę i muszę dodatkowo stosować podkład, bo jest czerwona w strefie T. Bez pudru wtedy nie ma mowy. Nie próbowałam nigdy aptecznych specyfików typu Iwostin. Ostatnio spróbowałam tego nowego Garnier Hydra Adapt matującego, tragedia... Btw witam wszystkich tutaj, jako, że nie znalazłam wątku powitalnego
Hydra Adapt też testowałam i powiem, że to chyba najgorszy krem matujący roku Nie matuje ani odrobinę ale za to natłuszcza jeszcze bardziej i możliwe, że zatyka pory (jest raczej komedogenny.)

Edytowane przez VioletRose
Czas edycji: 2013-08-23 o 11:34
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.