Fitomed - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 18:29   #61
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Fitomed

Witam, widzę, że Fitomed ma swój wątek więc od czasu do czasu wtrącę swoje 3 grosze . Nie dawno nabyłam 2 nowe kremy nr 11 i nr 12 . Skoro kremy ważne 3 miesiące od otwarcia więc otwarłam jako pierwszy nr 12 . Jest bardzo lekki i daje wrażenie odświeżenia. Jednak nie nawilża aż tak bardzo, raczej jest to krem kojący niż odżywczy i może być super do młodej cery, ograniczyć przetłuszczanie. Trądzik to ciężka sprawa, ten krem raczej go nie wyleczy jeśli problem jest zaawansowany. Zapach piękny, naturalny, pachnie czarnuszką jak nic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9390.jpg (74,6 KB, 16 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 16:24   #62
mnsn
Przyczajenie
 
Avatar mnsn
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 22
Dot.: Fitomed

Cytat:
Napisane przez anulla74 Pokaż wiadomość
Po pierwszych testach: konsystencja podobna do np. 7 z serii Mój krem, czyli bardziej emulsja o konsystencji mleczka niż typowy gęsty krem. Wchłania się dobrze, ale użyłam minimalnej ilości na strefę T.
Dzięki za odp. Brzmi fajnie. Termin przydatności po otwarciu to 3 miesiące, więc na razie się wstrzymam z kupnem, bo teraz nie potrzebuję a będę miała na uwadze jak zrobi się cieplej.
mnsn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 09:48   #63
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fitomed

Jakie macie doświadczenie z ich sklepem internetowym?
Zlozylam zamówienie,opłaciłam a od kilku dni cisza i status zamówienia "złożone". Wyslalam maila i cisza.
Nie wiem,czy to pech czy oni po prostu tak mają
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:12   #64
201707171530
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 208
Dot.: Fitomed

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenie z ich sklepem internetowym?
Zlozylam zamówienie,opłaciłam a od kilku dni cisza i status zamówienia "złożone". Wyslalam maila i cisza.
Nie wiem,czy to pech czy oni po prostu tak mają
Ja dostałam zamówienie po paru dniach i wszystko poszło sprawnie, ale faktycznie długo miałam status "złożone".

Dziewczyny, czy któraś z was zapchał krem nr. 6 do cery mieszanej? Ma masło kakaowe więc w teorii może zapychać, ale nigdzie w blogosferze ani na KWC nie znalazłam info, żeby ten krem kogoś zapchał.
Mam od dłuższego czasu problem z wysypem, bo odstawiłam jakiś czas temu tabletki anty, ale wydaje mi się, ze ostatnio się nasilił... No i potem przypomniało mi się, że używam nowego kremu Co ciekawe, pryszcze pojawiają mi się tylko w okolicach brody i żuchwy, więc czy to krem by mnie tak zapchał? Bo tak chyba się dzieje z wewnętrznych przyczyn?
201707171530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 09:43   #65
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fitomed

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja dostałam zamówienie po paru dniach i wszystko poszło sprawnie, ale faktycznie długo miałam status "złożone".

Dziewczyny, czy któraś z was zapchał krem nr. 6 do cery mieszanej? Ma masło kakaowe więc w teorii może zapychać, ale nigdzie w blogosferze ani na KWC nie znalazłam info, żeby ten krem kogoś zapchał.
Mam od dłuższego czasu problem z wysypem, bo odstawiłam jakiś czas temu tabletki anty, ale wydaje mi się, ze ostatnio się nasilił... No i potem przypomniało mi się, że używam nowego kremu Co ciekawe, pryszcze pojawiają mi się tylko w okolicach brody i żuchwy, więc czy to krem by mnie tak zapchał? Bo tak chyba się dzieje z wewnętrznych przyczyn?
Zamowienie przyszlo -ale musialam troche molestować obsluge klienta
ja mialam mega,mega wysyp po odstawieniu anty przez kilka miesiecy - także może to to a także przy okazji krem ?

Ja sobie zmówiłam krem nr. 12 i póki co nie widzę zapychania na szczęście
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 22:30   #66
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Fitomed

podziele się swoimi wrażeniami na temat Fitomedu
Kremy:
tzw. mój krem nr 11 jest dla mnie zbyt mocny, pomimo tego ze mam skórę mieszana, ale chyba w kierunku do suchej. Szukam czegoś na rozszerzone pory, które czasami pojawiają się na mojej twarzy. Oddam chyba dla Tż
Krem nr 6 - bardzo dobry, jedynie co mi przeszkadzało to lekkie szczypanie w oczy, także na okolice oczu używałam czegoś innego. Świetny pod makijaż, jednak niedostatecznie mnie nawilżał (mam na tym punkcie lekką obsesję ) Stosowałam przy nim także bardziej treściwe kremy np dermoline, lub dr wilsz norel.
Mgiełki - wszystkie przetestowane. Najbardziej przypadła mi do gustu różana mgiełka.
Maseczka antyoksydacyjna - delikatnie oczyszczająca. Bardzo lubię, nie wysusza tak jak glinka, wyrównuje koloryt, bardzo wydajna.
Maseczka pilling K+K - do czasu kupienia korundu na zsk mój ulubiony pilling. Teraz jestem wierna pillingowi z zsk
Tonik ziołowy do cery suchej - chyba moj ulubiony kosmetyk z fitomedu. Swietny do uzycia rano (nie myje twarzy rano, tylko przecieram tonikiem). Nie używam go cały czas, ale bardzo często do niego wracam (lubię probowac nowości - ostatnio ZSK)
Żel do cery suchej - świetny, zużyłam chyba 20 butelek, najlepszy z tej półki cenowej, tylko bardzo niewydajny, butelka starczy na 2-3 tyg, ale cena jest niska, więc wybaczam
Krem numer 9 z karotenem - świetny, cudowny i jedyny. Myślę że zostanie u mnie na zawsze, kiedy nie używam go np przez kilka dni, i ponownie do niego wracam, moja twarz nabiera delikatnego blasku, lekko opala, baaardzo stopniowo. Wygładza, nawilża o dziwo w stopniu bardzo dobrym. Uwielbiam.
Szampon do włosow ciemnych - nic nie robił, nie zauważyłam żadnego działania. Raczej wysuszał. Nie kupię więcej.
Płyn do kąpieli - hmmm...nie przepadam za płynami które nie tworzą pianki. Ale płyn sam w sobie jest dosyć niezly, lekko nawilża skórę, wydaje mi się że tez łagodzi lekkie podrażnienia skóry.
Ogólnie uwielbiam Fitomed. Mam cerę dosyć wymagającą, pozostały mi jeszcze delkatne blizny potradzikowe, które w znacznej mierze już się pozbyłam. Nigdy nie miałam uczelenia po ich kosmetykach, co czasami mi się zdarza, jednynie po kremie nr 11 skóra mi schodziła. Po prostu był niedopasowany do mojej cery. Zamierzam przetestowac w najbliższym czasie krem nr 7 i krem nr 2 do cery naczynkowej
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 21:31   #67
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Fitomed

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenie z ich sklepem internetowym?
Zlozylam zamówienie,opłaciłam a od kilku dni cisza i status zamówienia "złożone". Wyslalam maila i cisza.
Nie wiem,czy to pech czy oni po prostu tak mają


Pierwsze zamówienie w sklepie internwtowym zlozylam dopiero dzisiaj. Wczesniej zwykle zamawiałam w aptece internetowej albo za jej pośrednictwem.


Z tym ze na odpowiedz na maila czekałam co najmniej kilka dni, wiec trochę z obsluga klienta ciężko.


Co do kosmetykow to uwielbiam:


1. Tonik nawilzajacy do cery suchej - rzeczywiście nawilza i koi. Rano nie musze nakladac zadnego kremu, wystarczy ze przetrę twarz tonikiem i wystarczy.


2. Szampon do odcieni jasnych - zuzylam już chyba z ponad 10 opakowan jak nie więcej. Jest takim delikatnym zdzierakiem. Dobrze myje,ale nie wysusza jak szampony z SLSesem.


Za to moje wlosy średnio lubia szampon do wlosow suchych i normalnych - jakos dziwnie usztywniał i podsuszal mi wlosy.


Troche zbyt mocny okazal się tonik do cery tłustej i mieszanej.


Zel do mycia twarzy - tez jakos szalu nie zrobil. Poczatkowo jakos dziwnie wysuszał mi cere, dodałam do niego zel hialuronowy i kilka kropli witaminy c tylko po to by zuzyc go do końca i tak sprawdzil się najlepiej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-08-03 o 21:50
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 06:12   #68
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Fitomed

Ja na razie kupiłam tonik oczyszczający do cery tłustej i trądzikowej i jestem ogromnie zadowolona Świetny produkt: koi, oczyszcza ale nie przesusza jak moje poprzednie toniki na bazie alkoholu. Ma piękny szałwiowy zapach (z nutą pomarańczy?), nawet kolor przestał mi w nim przeszkadzać od kiedy zauważyłam, jak świetną ten tonik robi robotę

Także z przyjemnością śledzę ten wątek, bo mam zamiar wypróbować możliwie dużo kosmetyków Fitomedu
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-16 07:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.