Kosmetyki M.A.C - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 17:31   #1501
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Uwaga - bardzo ważne - uzależniają!!!!!!!! A co za tym idzie - są ekstra środkiem przeczyszczającym dla portfela.
Święta prawda!

Dziewczyny, tragedia. Kilknęłam właśnie kolejne produkty MACa na Trsukawie. Niedługo pójdę z torbami To już jakas choroba Ale no nie mogę się oprzeć, a ceny kuszą...
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:48   #1502
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

buuuu ja mam gorszy problem: czeeeekam i czeeeekam aż TŻ kartę kredytową wyrobi, bo sama nie moge (brak stałych zarobków jeszcze) a Tate mi głupio prosić co chwilę, jakos mi tak niewygodnie jak mam świadomość, że mógłby wiedzieć ile wydaję na kosmetyki... hehe A TŻta jakoś urobię hihi
Dziś widziałam na chwilkę 2 pigmenciki, ale już zniknęły....
Ach jak ja się nie mogę doczekać powrotu mojej Sis a wraz z nią mojego zamówionka
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:49   #1503
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość

Dziewczyny, tragedia. Kilknęłam właśnie kolejne produkty MACa na Trsukawie. Niedługo pójdę z torbami To już jakas choroba Ale no nie mogę się oprzeć, a ceny kuszą...
Łączę się w bólu
ja juz prawie wychodzę (torby przygotowane)

ale za to jak strasznie będę się cieszyć z pędzelka eyelinerowego #209 (i on się aż prosi o fluidline), z różyku, a jeszcze conajmniej kilka cieni bym wzięła
zaszaleli dziś z MAC-em, nie można się oprzeć
szkoda, ze mojego roztrzaskanego blot powder nie ma, a i za fix+ byłabym wdzięczna
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:12   #1504
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie dziewczyny wklejam kolejne dwa kolorki ,które sobie zażyczyłyście

Tanyia kusisz strasznie pędzelkami bardzo dziękuję za recenzję

Neonko właśnie poszukuje dla Ciebie różu springsheen jak będę miała kontakt z moją ''dostarczycielką'' ze stanów to zapytam czy może mi kupić jeszcze ten różyk

W ogóle cieszę się ,że jesteście MAComaniaczki i zawsze jak dotąd służę pomocą
Ja właśnie czekam na kilka nowych cudeniek....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sweetsiennapolishedivory.jpg (100,9 KB, 223 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:38   #1505
Krynolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: W-Wa
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Obiecana dla Nevady recenzja pędzli
Ogólnie mogę powiedziec, że lepszych pędzli nie miałam. O wiele lepiej i prościej się nimi maluje niż Sephorowymi czy klinikowymi ( w sumie mam jeden tylko taki do malowania całej powieki,więc szału nim nie robie ). Wcześniej miałam problemy z cieniowaniem zewnętrznego kącika oka do Smokey Eye, teraz szczególnie z pędzlem 219 to bardzo proste.
#208- używam go do kresek, łatwo maluje się nim fluidline, grybosc kreski mozna stopniowac, bardzo fajny
#209 - na poczatku stosowałam do poprawek czy uzupełniania koloru, gdzie mi go zabraklo albo musialam poprawiac paleczka, doskonały do lnera w cianiach, a takze do fluidline - chyba nawet łatwiej sie nim maluje jak 208
#219- mój ulubiony- totalny KWC ! Zabrałabym go na bezludna wyspę ( gdybym tam jechała ). Doskonale się nim nakłada cien w zewnetrzny kącik oka - w ksztalcie litery v, oraz cieniuje. Jest bardzo precyzyjny. Można łatwo nim nanosic poprawki, czy malowac kreskę międzu ruchoma a nieruchoma powieką.
#224 - bardzo miękki pędzel, lubię nim miziac sie po powiece . Używam go do malowania całej powieki, badz wewnętrznego kącika. Do cieniowania między ruchomą a nieruchomą częscia powieki sie nie nadaje- ma dosc luzno ulozone wloski i dlatego nie jest precyzyjny ( na Youtobe polecaja taki podobny mniejszy biały jako bardziej precyzyjnyalbo 217 lub 222 )
#242 jakoś nie umiem się dogadac z tym pędzlem. Na początku wogóle nie chciały się trzymac go cienie, po drugim wypraniu jest lepiej, ale nie rewelacyjnie, za to jest doskonały do pigmentów i do tego będe go uzywac- nic sie nie osypuje i dosc precyzyjnie mi wychodzi malowanie pigmentami. Choc do konca się z nim nie dogadałam
#275 - bardzo lubię ten pędzel i gdyby nie 219 byłby moim KWC. Super łatwo nim sie cieniuje- zewnętrzny kącik oka , precyzyjny, miękki.

Mam nadzieję, że może komuś się przyda moja recenzja, chciałam jeszcze zaznaczyc, że nie jestem profesjonalistką, i zapewne w bardziej sprawnych rękach pędzle mogą jeszcze lepiej się sprawowac jak w moich
Kupowałam je za pośrednictwem siostry w salonie MAC w Madrycie - takze nie martwie sie o ich orginalnosc, i mimo wszystko chyba bardziej polecam kupowanie w salonie niż na Ebayu ( wiele podróbek ). Wg mnie warto dołozyc troszkę pięniędzy i miec na pewno orginalne.

Dimiti sama się czaję na tego cielaczkowego MACowego błyszczyka, jednak jestem sierota i nie umiem się posługiwac Paypalem, więc nici z mojego kupowania. Jednak wiem, ze rewelacyjnie wygląda na ustach, bo ma go moja przyjaciółka, wychodzi bardzo naturalnie, chyba półtransparentny jest ( o ile dobrze pamiętam).

Nevado ciesze się, że zachęciłaś mnie do tego podwójnego pudru mineralnego z rozświetlaczem. Kolor okazał sie ok, choc myslalam ze będzie za jasny, ale ja bladziaczek jestem , i jest ok. Naprawdę jest fajniutki, ta częsc świecąca wygląda ładnie, rozświetla policzki, a na różu Laury Geler pieknie sie prezentuje

Choruje na Spiced chockolate, róż blooming orz na błyszczyk cherry blossom Tak więc jeszcze to + maskara i prep + primie light i stopuje z zakupami i zaczynam odkładac pieniążki na pędzle do twarzy

Pozdrawiam wszystkie MAComaniaczki

słuchajcie ta choroba jest zarażliwa- nowa choroba MAC a.
Tanya czy mog poprosić namiary/nazwy tego pudru Co Nevadka (MAC owa wiedza niesamowita) ppleciła?
Krynolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:48   #1506
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

dziewczyny zobaczylam ze ktos tu zwrocil uwage na te odsypki z rzekomej Brazylii..one sa rzeczywiscie z USA ,przepraszam moja pomylka. zasugerowalam sie czyms i nie do konca doczytalam

hehe a ja byłam pewna, ze z usa, ale jak ty dostałaś i pisałaś, ze z Brazylii to powtórzyłam za Tobą
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:49   #1507
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

za duzo Brazylijek pisalo o tych pigmntach gdzie o nich czytalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 22:31   #1508
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
W ogóle cieszę się ,że jesteście MAComaniaczki i zawsze jak dotąd służę pomocą
Ja właśnie czekam na kilka nowych cudeniek....
ja też się cieszę, że są tak obeznani w tym wszystkim ludzie jak Ty Nevadko
bez nich bym się w tym MACowym świecie pogubiła na bank. jestes lepsza niż testery w sklepie doceńcie to dziewczyny!!! Nevadko!

kurczę boję się tego polished żeby on nie wyglądał jak mąka na powiece...A masz Nevadko jakies makijaże z oczkami pomalowanymi tym pigmentem? Tak z ciekawosci pytam
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:44   #1509
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada, tak patrze na zdjecie Polished Ivory... czy on jest moze podobny do Clinique Buttermilk, taki podkladowy, matowy cien?

Edit. Dolozyli kolorow w prasowanych cieniach na Tru - ja sie poplacze zaraz, tyle pieknych rozswietlaczy i zieleni. Kolor Orb wyglada cudnie, troche podobny do mojego Vapour, moze nie bylby taki potrzaskany - ehh...
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=2483#2483
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 16:26   #1510
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej dziewczyny

Mam do was pytanie,czy któraś z was miała pomadkę w kolorze Eden Rocks ?Czy to jest kolor różowy?Jeśli tak to jaki odcień różu?
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:08   #1511
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny wklejam kolejne dwa kolorki ,które sobie zażyczyłyście

Tanyia kusisz strasznie pędzelkami bardzo dziękuję za recenzję

Neonko właśnie poszukuje dla Ciebie różu springsheen jak będę miała kontakt z moją ''dostarczycielką'' ze stanów to zapytam czy może mi kupić jeszcze ten różyk

W ogóle cieszę się ,że jesteście MAComaniaczki i zawsze jak dotąd służę pomocą
Ja właśnie czekam na kilka nowych cudeniek....
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 20:26   #1512
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Krynolcia Pokaż wiadomość
słuchajcie ta choroba jest zarażliwa- nowa choroba MAC a.
Tanya czy mog poprosić namiary/nazwy tego pudru Co Nevadka (MAC owa wiedza niesamowita) ppleciła?
Chodziło o Mineralize MAC skinfinish kolor : Light medium/natural and shimmer.

Jest bardzo fajny. Podzielony na dwie części: jedna matowa, a druga błyszcząca, właśnie shimmerek Matowa część matuje dobrze, bez zarzutu, natomiast shimmer ładnie wygląda jak sie nim podkreśli róż, sam na policzkach też ładnie odbija światło. Ładny, naturalny efekt daje. Mimo , iż mam cerę mieszaną, to mimo użycia tego pudru z shimmerem twarz się nie świeci ( może też dlatego, że mam nową emulsję matującą, która trzyma strasznie długo, porządny mat na skórze). Jedyne ale które mam, to takie, że niestety ten puder podkreśla skórki na twarzy i tak troszke niedoskonałości, czytałam jednak gdzieś, że ogólnie tak mają pudry i róże mineralne.

Pozdrawiam
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:08   #1513
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mam pytanie, gdzie można skomletować kuferek do wizażu z kosmetykami M.A.C.?
bardzo mnie to interesuje, i czy ewentualnie mogłybyście polecić jakąś inna firmę?

pozdrawiam
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 23:05   #1514
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny już leci do mnie pełnowymiarowy Your Ladyship ale jestem podekscytowana:slina :
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 23:25   #1515
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jaaaak super!!!! Jak tylko doleci - obfotuj go dla mnie please!!!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 01:35   #1516
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mi najbardziej przypadły do gustu Like Venus i Lustreglass. Jakoś tak wszystko mi się w nich podoba


Niech mi ktoś powie jak się robi znak wodny na zdjęciach
A, mozesz napisac ile placilas za ten blyszczyk like venus z MACa,bardzo mi sie spodobal,
A co do znaku wodnego,sprobuj zrobic tak; na zdjeciu piszesz tekst po prawej stronie kliknij na warstwe z tekstem aby byla aktywna i ustaw krycie np. na 20-30% wtedy tekst robi sie przezroczysty. Lub zobacz w tym linku http://helps.pl/index.php?option=com...ask=view&id=41
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 06:31   #1517
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny wklejam kolejne dwa kolorki ,które sobie zażyczyłyście

Tanyia kusisz strasznie pędzelkami bardzo dziękuję za recenzję

Neonko właśnie poszukuje dla Ciebie różu springsheen jak będę miała kontakt z moją ''dostarczycielką'' ze stanów to zapytam czy może mi kupić jeszcze ten różyk

W ogóle cieszę się ,że jesteście MAComaniaczki i zawsze jak dotąd służę pomocą
Ja właśnie czekam na kilka nowych cudeniek....

Superaśnie Agatko Ten róż jest cieplym odcieniem lososiowej brzoskwini opalizujacej na zloto-rozświetla policzki. Koleżance pomagal robić zakupy wizażysta mAC z bialym pudelkiem w torebce . Powiedzilal że ten odcień ożywi kazdą cere jesienią i zimą
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:08   #1518
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja zamiast kupować cienie na truskawie, zakupiłam paletkę i kupuję same wkłady - według tego, co powiedziała mi pani w MAC-u w Galerii Krakowskiej cienia jest tyle samo co w pudełeczku a cena....20 zł w dół. Niestety cieni z limitowanych kolekcji nie da się w ten sposób kupić



EDIT

Wyjdzie na to, ze się czepiam, ale Newly Minted jest moim pierwszym i jak na razie jedynym cieniem MAC-a i patrząc na Strawberry Net zauważyłam pomyłkę w opisie - odcień jest podpisany jako Aquadisiac...a zdjęcia zgadzaja się z moim Newly Minted właśnie...ale byc może tylko mi się wydaje:P informuję na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał kupić ten konkretny odcień, tzn Aquadisiac. Ale nie jestem na 100 procent pewna.
http://us.strawberrynet.com/productD...31446&goChar=M
http://www.maccosmetics.com/template...CT_ID=PROD1503

pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:38   #1519
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja na tru zamawialam szmineczkę Colour Surge Clinique, w sklepie były niestety tylko testery ale znazwą Flamenco a na Tru ten sam na oko kolorek miał nazwę Flamingo a że kolor był identyczny i numer też się zgadzał, zamówiłam w ciemno i... produkt który mi przysłali tez ma na opakowaniu Flamenco. Czyli ktoś musiał się rypnąć przy wpisywaniu nazwy w komputer. Zdarza się rzadko, ale widocznie się zdarza!
Sorry za OT!!

Mam jeszcze takie parę pytań...
1. Czy Fix+ ten spray (nie wiem czy są jeszcze jakieś inne) to przydatny gadżet? Wyczytałam, ze dobrze nawilża i co? utrwala makijaż? Co się z tym robi?
2. Który z podkładów poleciłybyście dla młodej osoby, nie chcę żadnych rozświetlających ani liftingujących. Chcę żeby w miarę krył, ale niekoniecznie z efektem maski - aż tyle do ukrycia nie mam Aaa i jeszcze jaki odcień do leciutko opalonej blondny? generalnie mam bardzo jasną cerę, z każdej kolorówki zawsze biorę najjaśniejszy kolor. Teraz jestem leciusieńko opalona, ale podejrzewam, że za 2-3tyg nie będzie po tym śladu...Zastanawiam się między NC 15 a NC20.
3. Już tutaj się dziewczyny wypowiadały (Nevadka) o Lip Conditioner SPF w słoiczku. Że 15ml będzie wydajne o się domyślam. Tylko czy lepsza jest wersja bezbarwna (jaką ma konsystencję? żelową, balsamu?) czy Tinted? Podoba mi się odcień Plum Perfect. Tylko czy te kolorowe tez pachną wanilią?
4. Jaki odcień z pudrowych róży poleciłybyście dla blondynki j/w? Pdobają mi się na necie odcienie Melba i Pinch O' Peach. Czy sądzicie że któryś będzie dobry?

Aa i jeszcze jedno-czy któraś z Was jest może zorientowana jakie są ceny tych kosmetyków w salonach MACa w Polsce? Byłabym wdzięczna.

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2008-09-03 o 11:28
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 12:56   #1520
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej. Bardzo rzadko się udzielam na forum, ale za to bardzo duuuużo czytam i normalnie muszę Wam powiedzieć, że pomału zaczynam mieć obsesje

Ostatnio, bodajże jakiś miesiąć temu? , radziłam się Was co do MAC'a i zdecydowałam się na pierwsze odsypki! Oczywiście euforia niesamowita... violet , grape , emerald green, sweet sienna, deep blue green oraz your ladyship - CUDO!
Ja ogólnie jestem chyba uzależniona od mazideł, więc MAC tym bardziej wydaje się dla mnie niebezpieczny hehe ... już po mału czuje jak ogarnia mnie wielka pustka, kiedy patrze na te wszystkie pigmenty i koloryyyy

ale ale... chciałam się Was poradzić coś jeszcze raz
Szukam odcieni pomiędzy brązem, a lekkim złotem? Takich akurat do dziennych makijaży, ale bardziej w stronę tych chłodniejszych odcieni raczej...
Wklejam zdjęcia, które wydaje mi się, że konkretniej oddadzą to o co mi chodzi
Najbardziej podoba mi się chyba 1sze zdj. u góry ale ogólnie to wszystkie są śliczne...

Poza tym pochwale się jeszcze, że już na 90% skusiłam się na:
Blue brown, Copperized, Teal, Naval Blue

A te mnie jeszcze kuszą - Bell bottom blue , Chartreuse , Golden Olive lub
Gilded Green ( ale nie wiem jak wygląda na w rzeczywistości- jakby ktoś mógł wstawić )

Mam nadzieję, że coś doradzicie i z góry wielkie dzięki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 90300285_366fb7eedd.jpg (63,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 174818138_fb9c160098.jpg (122,4 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 265500828_55e3a4bce2.jpg (113,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bareskinsunpepper2.jpg (79,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bareskinsunpeppereye.jpg (138,8 KB, 79 załadowań)
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:09   #1521
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

2. Który z podkładów poleciłybyście dla młodej osoby, nie chcę żadnych rozświetlających ani liftingujących. Chcę żeby w miarę krył, ale niekoniecznie z efektem maski - aż tyle do ukrycia nie mam Aaa i jeszcze jaki odcień do leciutko opalonej blondny? generalnie mam bardzo jasną cerę, z każdej kolorówki zawsze biorę najjaśniejszy kolor. Teraz jestem leciusieńko opalona, ale podejrzewam, że za 2-3tyg nie będzie po tym śladu...Zastanawiam się między NC 15 a NC20.

4. Jaki odcień z pudrowych róży poleciłybyście dla blondynki j/w? Pdobają mi się na necie odcienie Melba i Pinch O' Peach. Czy sądzicie że któryś będzie dobry?

Aa i jeszcze jedno-czy któraś z Was jest może zorientowana jakie są ceny tych kosmetyków w salonach MACa w Polsce? Byłabym wdzięczna.

bardzo dobrym podkładem jest Select SPF 15. jest lekki, pięknie wyrównuje kolor skóry, nie tworzy maski. Jeśli faktycznie jesteś bladziochem to NC15 będzie dla Ciebie, ale najlepiej bys wypróbowała w salonie

Co do róży - Pinch O'Peach mam i go uwielbiam Jest z serii róży "sheertone blush" czyli takich niemal transparentnych nadających delikatny kolor. Przepięknie podkresla policzki, nie da się nałożyć zbyt dużo. Jest to kolor ciepły, więc skoro widzę, że wybrałać tonacje podkładu ciepłą - NC, ten róż na pewno Ci się spodoba. Nie ma drobinek, a pięknie orzeźwia twarz

róże kosztują w salonach 80 zł, a podklad, o którym mówiłam 105 zł
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:44   #1522
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jaaaak super!!!! Jak tylko doleci - obfotuj go dla mnie please!!!
ok(:
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 14:14   #1523
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
Hej. Bardzo rzadko się udzielam na forum, ale za to bardzo duuuużo czytam i normalnie muszę Wam powiedzieć, że pomału zaczynam mieć obsesje

Ostatnio, bodajże jakiś miesiąć temu? , radziłam się Was co do MAC'a i zdecydowałam się na pierwsze odsypki! Oczywiście euforia niesamowita... violet , grape , emerald green, sweet sienna, deep blue green oraz your ladyship - CUDO!
Ja ogólnie jestem chyba uzależniona od mazideł, więc MAC tym bardziej wydaje się dla mnie niebezpieczny hehe ... już po mału czuje jak ogarnia mnie wielka pustka, kiedy patrze na te wszystkie pigmenty i koloryyyy

ale ale... chciałam się Was poradzić coś jeszcze raz
Szukam odcieni pomiędzy brązem, a lekkim złotem? Takich akurat do dziennych makijaży, ale bardziej w stronę tych chłodniejszych odcieni raczej...
Wklejam zdjęcia, które wydaje mi się, że konkretniej oddadzą to o co mi chodzi
Najbardziej podoba mi się chyba 1sze zdj. u góry ale ogólnie to wszystkie są śliczne...

Poza tym pochwale się jeszcze, że już na 90% skusiłam się na:
Blue brown, Copperized, Teal, Naval Blue

A te mnie jeszcze kuszą - Bell bottom blue , Chartreuse , Golden Olive lub
Gilded Green ( ale nie wiem jak wygląda na w rzeczywistości- jakby ktoś mógł wstawić )

Mam nadzieję, że coś doradzicie i z góry wielkie dzięki!
Witaj Na pierwszym zdjęciu powiedziałabym, że to woodwinked. Kiedyś na specktrze dziewczyna umieściła podobne zdjęcie i był to właśnie ten cień
Z brązów pomieszanych ze złotem wymienić mogę:
ciemniejsze: Bronze, coppering, twinks
jaśniejsze: arena, sable,
ale najlepiej sprawdź w salonie jeśli masz taką możliwość )
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 14:58   #1524
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej,miałyście może eyeliner w żelu MAC, Fluid line? zastanawiam sie nad zakupem czarnego i ciemnej śliwki, tylko nie wiem jakiej jest jakości, czy nie ściera sie za szybko itp.Proszę ślicznie o odpowiedź
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:50   #1525
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
bardzo dobrym podkładem jest Select SPF 15. jest lekki, pięknie wyrównuje kolor skóry, nie tworzy maski. Jeśli faktycznie jesteś bladziochem to NC15 będzie dla Ciebie, ale najlepiej bys wypróbowała w salonie

Co do róży - Pinch O'Peach mam i go uwielbiam Jest z serii róży "sheertone blush" czyli takich niemal transparentnych nadających delikatny kolor. Przepięknie podkresla policzki, nie da się nałożyć zbyt dużo. Jest to kolor ciepły, więc skoro widzę, że wybrałać tonacje podkładu ciepłą - NC, ten róż na pewno Ci się spodoba. Nie ma drobinek, a pięknie orzeźwia twarz

róże kosztują w salonach 80 zł, a podklad, o którym mówiłam 105 zł
Wilhelminko dzięki
Hm no ja właśnie Select SPF 15 obczajałam na stronce MACa... tak trochę się boję kupować podklad w ciemno... a jak nie dopasuję...? Byłam niedawno tak szybciutko tylko w Tarasach i macałam Studio Finish SPF 35 w odcieniu NC15 i był ciut jasny a np. NC20juz ok... Nie wiem czy tak samo jest z podkładami? A Wilhelminko on jest takna co dzień? bo ja mam np Chanelka Mat Lumiere i to typowo "wyjściowy" podkład i szukam czegoś na normalny dzień... Hmmm.... W sumie tak teraz mysle, że za jasny podkład jest lepszy niż za ciemny, co? To zawsze można przypudrować jakoś czy bronzerkiem machnąć... Za ciemnego nie rozjaśnię... ehhh moje filozofie

A czy mogłabyś na przykład obfocić Twój rózyk? Bo ten odcień mi się niezwykle podoba, zwłaszcza, że mówisz, ze nie ma drobinek i nie da sie z nim przegiąć

Róż w funtach wynosi około 60zl a podkład 75... hmm. chyba sie skuszę
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:54   #1526
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Hej,miałyście może eyeliner w żelu MAC, Fluid line? zastanawiam sie nad zakupem czarnego i ciemnej śliwki, tylko nie wiem jakiej jest jakości, czy nie ściera sie za szybko itp.Proszę ślicznie o odpowiedź
Mam czerń i śliwkę-niezwykle trwałe, polecam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:04   #1527
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a ten pigment jaką nosi nazwe ?? bardzo mi się podoba .... https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1220442593

antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:50   #1528
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Witaj Na pierwszym zdjęciu powiedziałabym, że to woodwinked. Kiedyś na specktrze dziewczyna umieściła podobne zdjęcie i był to właśnie ten cień
Z brązów pomieszanych ze złotem wymienić mogę:
ciemniejsze: Bronze, coppering, twinks
jaśniejsze: arena, sable,
ale najlepiej sprawdź w salonie jeśli masz taką możliwość )
ale czy to są pigmenty ? czy jakieś cienie z paletek? Nie mam niestety możliwości sprawdzenia w salonie MAC'a więc wolałabym najpierw zainwestować w odsypki... niż wydać większą kase
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:58   #1529
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja jestem bardziej 'wkręcona' w cienie niż w pigmenty, dlatego wszystko co wymieniłam to cienie z pigmentów nie mam/nie miałam nic co mogłabym polecić
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:17   #1530
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
Hej. Bardzo rzadko się udzielam na forum, ale za to bardzo duuuużo czytam i normalnie muszę Wam powiedzieć, że pomału zaczynam mieć obsesje

Ostatnio, bodajże jakiś miesiąć temu? , radziłam się Was co do MAC'a i zdecydowałam się na pierwsze odsypki! Oczywiście euforia niesamowita... violet , grape , emerald green, sweet sienna, deep blue green oraz your ladyship - CUDO!
Ja ogólnie jestem chyba uzależniona od mazideł, więc MAC tym bardziej wydaje się dla mnie niebezpieczny hehe ... już po mału czuje jak ogarnia mnie wielka pustka, kiedy patrze na te wszystkie pigmenty i koloryyyy

ale ale... chciałam się Was poradzić coś jeszcze raz
Szukam odcieni pomiędzy brązem, a lekkim złotem? Takich akurat do dziennych makijaży, ale bardziej w stronę tych chłodniejszych odcieni raczej...
Wklejam zdjęcia, które wydaje mi się, że konkretniej oddadzą to o co mi chodzi
Najbardziej podoba mi się chyba 1sze zdj. u góry ale ogólnie to wszystkie są śliczne...

Poza tym pochwale się jeszcze, że już na 90% skusiłam się na:
Blue brown, Copperized, Teal, Naval Blue

A te mnie jeszcze kuszą - Bell bottom blue , Chartreuse , Golden Olive lub
Gilded Green ( ale nie wiem jak wygląda na w rzeczywistości- jakby ktoś mógł wstawić )

Mam nadzieję, że coś doradzicie i z góry wielkie dzięki!
mac ma cala mase fajnych brazow, na moje oko kolory podobne do tych na zdjeciu maja cienie antiqued, sable, patina z tymi brazami fajnie wyglada kolor naked lunch jako najjasniejszy cien.

kolor woodwinked jest znacznie bardziej zloty i jest zdecydowanie bardziej podobny do cienia na drugiej fotce.


przy okazji wklejam pare moich malenstw:
1.cienie (od lewej)- kid, burle, naked lunch, satin tupe;
2.electra, silver ring, vex, shale.
3. maskara pro longlash, kredki eye khol- blooz(granat) i phone number (grafit), powerpoint eye pencil -glided white
4.korektor studio finish concealer spf 15 nw20, bare canvas paint i cotton candy paint, roze well dressed powder blush, plum foolery sheertone shimmer blush
5. pigment tan, blyszczyki laquer rainbeau, lipglass viva glam VI

pedzle wklejalam wczesniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09372.jpg (48,3 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09373.jpg (47,6 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09378.jpg (34,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09380.jpg (47,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09385.jpg (36,1 KB, 56 załadowań)
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.