nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 09:55   #4681
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez buoyancy Pokaż wiadomość
a jak to jest z tą numerację revlon'u? czy numery z *00 są z odcieniem żółtym , *20 neutralnym a *40 ??
nic nie wiem na ten temat
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:01   #4682
buoyancy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no właśnie :/ boję się tak kupować w ciemno, a co myślisz o tych kolorach 200 i 220?
buoyancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:16   #4683
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny

Poluję na CS właśnie ale niestety w tej chwili mam do niego dostęp jedynie przez allegro dlatego odcień muszę dobrać w ciemno ...
Myślałam nad Buff lub Sand beige dla cery tłustej/mieszanej
Mam do Was prośbę, jeśli możecie wejdzie pod ten link https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post29940477 znajdują się tu moje zdjęcia bez makijażu, możecie umiałybyście mi doradzić, który odcień CS byłby lepszy dla mnie ?? Żółto-neutralna szyja i różowawa twarz z lekko przebijającymi żółtymi tonami.

Obecnie używam minerały od ok 2 lat ale chciałabym mieć jakiś podkład w płynie na szczególnie okazje by móc zatuszować wszystkie niedoskonałości bo niestety mój podkład mineralny + korektor jakoś ostatnio sobie z tym nie radzą a po drugie jak np jadę na zjazd i siedzę cały dzień na uczelni to pod koniec dnia praktycznie nie mam makijażu i wyglądam koszmarnie

Z góry dziękuje za pomoc
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2011-11-09 o 13:17
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:26   #4684
olivca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ten podklad ma wszystkie pod soba trwałośc kolorystyke i brak swiecenia przez caly dzien testuje kolor nude i jest strasznie rozowy wiec znow wracam do sand beige lub buff
olivca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 07:28   #4685
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez buoyancy Pokaż wiadomość
no właśnie :/ boję się tak kupować w ciemno, a co myślisz o tych kolorach 200 i 220?
niestety nie mialam tych kolorów nigdy
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:51   #4686
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzisiaj wypróbowałam Buff dla skóry suchej, odlewkę z Douglasa... I sama nie wiem. Dam mu jeszcze szansę, ale moje dzisiejsze spostrzeżenia:

- nałożony pędzlem, na bazę nawilżającą, strasznie podkreślił suche skórki, po aplikacji wyglądałam gorzej, niż bez podkładu. Trochę poprawiłam gąbką, więc to może będzie moja metoda

- piękny, jasny, żółty kolorek... Wydawało mi się, że jest idealny, może pół tonu za ciemny. Ale po nałożeniu, godzinę po aplikacji okropnie ściemniał i w dodatku w różowe tony Nie wiem, co z moją skórą się dzieje, ale to było straszne, idealny prosiak (przynajmniej wiem, że Ivory na pewno odpada)

Wykończę próbkę, bo całkiem sporo mi go nalano, ale teraz prócz dylematu na temat wyboru koloru, mam jeszcze wątpliwości, czy w ogóle go kupować

Trochę mnie zasmuciło to, że dla skóry suchej gama kolorystyczna jest bardzo podobna, monotonna, nie wiele się poszczególne kolory od siebie różnią... Za to patrząc na wersje dla skóry tłustej/mieszanej - kolor Buff jaśniuteńki, tak samo jak Ivory, widać różnicę. No cóż, jak ten tak na mnie działa, to wolę nie ryzykować dla samego koloru
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:44   #4687
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Poluję na CS właśnie ale niestety w tej chwili mam do niego dostęp jedynie przez allegro dlatego odcień muszę dobrać w ciemno ...
Myślałam nad Buff lub Sand beige dla cery tłustej/mieszanej
Mam do Was prośbę, jeśli możecie wejdzie pod ten link https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post29940477 znajdują się tu moje zdjęcia bez makijażu, możecie umiałybyście mi doradzić, który odcień CS byłby lepszy dla mnie ?? Żółto-neutralna szyja i różowawa twarz z lekko przebijającymi żółtymi tonami.

Obecnie używam minerały od ok 2 lat ale chciałabym mieć jakiś podkład w płynie na szczególnie okazje by móc zatuszować wszystkie niedoskonałości bo niestety mój podkład mineralny + korektor jakoś ostatnio sobie z tym nie radzą a po drugie jak np jadę na zjazd i siedzę cały dzień na uczelni to pod koniec dnia praktycznie nie mam makijażu i wyglądam koszmarnie

Z góry dziękuje za pomoc
ja bym celowała w Sand Beige
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 23:54   #4688
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Zastanawiam się między kolorem 300 a 310
Ma któraś z Was może porównanie do Gosha X-Ceptional Wear? Mam odcień 12 Natrualny i jest dla mnie o ton za jasny
__________________
-> wymieniam kosmetyki

Edytowane przez desporadka
Czas edycji: 2011-11-11 o 00:07
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 09:31   #4689
_Sensuaal_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej dziewuszki ja niedawno otrzymałam mój podkład.
Powiem Wam tak, zawsze uważałam, że jestem strasznym bladziochem (naturalnie lekko rudawe włos i piegi oczywiście) więc wybrałam kolor 150 Buff. Zdecydowanie nietrafny wybór. Jest trochę za jasny nawet do mojej karnacji, na szczęście da się to skorygować pudrem.
Pomijając zły dobór koloru, podkład jest świetny. Wytrzymuje cały dzień, nie brudzi ubrań, doskonale kryje i może wydać się to dziwne ale mnie podoba sie jego zapach
_Sensuaal_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:47   #4690
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez _Sensuaal_ Pokaż wiadomość
hej dziewuszki ja niedawno otrzymałam mój podkład.
Powiem Wam tak, zawsze uważałam, że jestem strasznym bladziochem (naturalnie lekko rudawe włos i piegi oczywiście) więc wybrałam kolor 150 Buff. Zdecydowanie nietrafny wybór. Jest trochę za jasny nawet do mojej karnacji, na szczęście da się to skorygować pudrem.
Pomijając zły dobór koloru, podkład jest świetny. Wytrzymuje cały dzień, nie brudzi ubrań, doskonale kryje i może wydać się to dziwne ale mnie podoba sie jego zapach
A mogłabyś spojrzeć w mojego posta wyżej, są tam moje zdjęcia i napisać czy jesteś bledsza ode mnie ?? I powiedz proszę czy podkład nie ciemnieje ?? Bo ja właśnie wybieram między Buff a Sand Beige ale chyba jednak ten drugi będzie lepszy

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ja bym celowała w Sand Beige

dzięki
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:16   #4691
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dzisiaj wypróbowałam Buff dla skóry suchej, odlewkę z Douglasa... I sama nie wiem. Dam mu jeszcze szansę, ale moje dzisiejsze spostrzeżenia:

- nałożony pędzlem, na bazę nawilżającą, strasznie podkreślił suche skórki, po aplikacji wyglądałam gorzej, niż bez podkładu. Trochę poprawiłam gąbką, więc to może będzie moja metoda

- piękny, jasny, żółty kolorek... Wydawało mi się, że jest idealny, może pół tonu za ciemny. Ale po nałożeniu, godzinę po aplikacji okropnie ściemniał i w dodatku w różowe tony Nie wiem, co z moją skórą się dzieje, ale to było straszne, idealny prosiak (przynajmniej wiem, że Ivory na pewno odpada)

Wykończę próbkę, bo całkiem sporo mi go nalano, ale teraz prócz dylematu na temat wyboru koloru, mam jeszcze wątpliwości, czy w ogóle go kupować

Trochę mnie zasmuciło to, że dla skóry suchej gama kolorystyczna jest bardzo podobna, monotonna, nie wiele się poszczególne kolory od siebie różnią... Za to patrząc na wersje dla skóry tłustej/mieszanej - kolor Buff jaśniuteńki, tak samo jak Ivory, widać różnicę. No cóż, jak ten tak na mnie działa, to wolę nie ryzykować dla samego koloru

Zdziwiłam się tym co napisałaś, że te podkłady do normalnej/ suchej są aż tak różne od tych do mieszanej/ tłustej. Ja mam buff z mieszanej/ tłustej, ale kompletnie nie ma nic wspólnego z różowymi podtonami.


Cytat:
Napisane przez _Sensuaal_ Pokaż wiadomość
hej dziewuszki ja niedawno otrzymałam mój podkład.
Powiem Wam tak, zawsze uważałam, że jestem strasznym bladziochem (naturalnie lekko rudawe włos i piegi oczywiście) więc wybrałam kolor 150 Buff. Zdecydowanie nietrafny wybór. Jest trochę za jasny nawet do mojej karnacji, na szczęście da się to skorygować pudrem.
Pomijając zły dobór koloru, podkład jest świetny. Wytrzymuje cały dzień, nie brudzi ubrań, doskonale kryje i może wydać się to dziwne ale mnie podoba sie jego zapach
Eeee to żaden z Ciebie bledzioch Ja mam buff i mi się troszkę odcina od szyi ) Na pewno nie jest za jasny dla mnie


Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
A mogłabyś spojrzeć w mojego posta wyżej, są tam moje zdjęcia i napisać czy jesteś bledsza ode mnie ?? I powiedz proszę czy podkład nie ciemnieje ?? Bo ja właśnie wybieram między Buff a Sand Beige ale chyba jednak ten drugi będzie lepszy
Na pewno buff będzie dla Ciebie za jasny, sądząc po Twojej cerze i kolorze włosów Sand Beige, albo nawet bym się na Twoim miejscu zastanowiła nad następnym numerem za Sand Beige, nie orientuje się jaki to dokladnie.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm


Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2011-11-11 o 22:21
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 22:23   #4692
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hedvigis, nie wiem, czym to było spowodowane, bo na ręce/szyi przy testowaniu była idealna żółć. Dzisiaj nakładałam gąbką na tłusty krem i bazę nawilżającą, nie podkreślił aż tak skórek, ale zmienił kolor. Moja twarz nabiera niezdrowej, ziemistej poświaty, uwidacznia rumieńce. Jestem teraz załamana, poszukiwania podkładu trwają nadal
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:31   #4693
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Hedvigis, nie wiem, czym to było spowodowane, bo na ręce/szyi przy testowaniu była idealna żółć. Dzisiaj nakładałam gąbką na tłusty krem i bazę nawilżającą, nie podkreślił aż tak skórek, ale zmienił kolor. Moja twarz nabiera niezdrowej, ziemistej poświaty, uwidacznia rumieńce. Jestem teraz załamana, poszukiwania podkładu trwają nadal
Ja miałam z nim trochę problem na początku- ciemniał mi jeśli porządnie nim nie wstrząsnęłam, później zaczęłam to robić i problem zniknął. Początkowo nie mogłam się przyzwyczaić do Buff, bo też czułam się taka nijaka, że moja skóra wyglądała niezdrowo i była zbyt ziemista. Ale popytałam kilku osób co myślą o tym podkładzie i okazało się, że to ja mam do niego takie subiektywne podejście, że wygląda dobrze, o wiele lepiej niż ivory Więc ja nie zmieniam go na inny póki co )
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 00:32   #4694
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość


Na pewno buff będzie dla Ciebie za jasny, sądząc po Twojej cerze i kolorze włosów Sand Beige, albo nawet bym się na Twoim miejscu zastanowiła nad następnym numerem za Sand Beige, nie orientuje się jaki to dokladnie.
Serio ? Ja się chyba boję strzelać w coś ciemniejszego mam jasną szyję i raczej jestem blada ..a przynajmniej tak siebie widzę Ten podkład w ciągu dnia nie ciemnieje na twarzy ?
Kurde teraz to mi dałaś zadanie
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2011-11-12 o 00:33
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 10:51   #4695
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jeśli komuś ma pomóc - używałam dwóch kolorów tego podkładu 150 Buff i 180 Sand Beige (wersja dla cery suchej/normalnej) i różnica między nimi jest spora, 150 jest jasny beżowy, a Sand Beige jest sporo ciemniejszy i wpada w róż (bynajmniej na mojej twarzy taki odcień był). Jeśli masz jasną karnację to Buff będzie ok, bo Sand Beige jest sporo ciemniejszy, bynajmniej dla mnie. Kupywałam oba w USA, więc nie wiem czy w PL jest ta sama gama kolorystyczna.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:27   #4696
_Sensuaal_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
A mogłabyś spojrzeć w mojego posta wyżej, są tam moje zdjęcia i napisać czy jesteś bledsza ode mnie ?? I powiedz proszę czy podkład nie ciemnieje ?? Bo ja właśnie wybieram między Buff a Sand Beige ale chyba jednak ten drugi będzie lepszy

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------




dzięki
Sądząc po zdjęciach to uważam, że buff będzie dla Ciebie jednak za jasny i zaryzykowałabym z Sand Beige, Buff tworzy na twarzy wrażenie porcelany

Nie zauważyłam aby ten podkłąd ciemniał w ciągu dnia.
_Sensuaal_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:52   #4697
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja zamówiłam sand beige dla skóry tłuste/mieszanej zobaczymy co to będzie
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 18:56   #4698
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Serio ? Ja się chyba boję strzelać w coś ciemniejszego mam jasną szyję i raczej jestem blada ..a przynajmniej tak siebie widzę Ten podkład w ciągu dnia nie ciemnieje na twarzy ?
Kurde teraz to mi dałaś zadanie
Dobrze, że zamówiłaś Sand Beige, bo ja jestem biała jak kreda i używam Buff, Ty masz po prostu dość jasną cerę, ale nie aż taką jak ja )
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 20:39   #4699
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Dobrze, że zamówiłaś Sand Beige, bo ja jestem biała jak kreda i używam Buff, Ty masz po prostu dość jasną cerę, ale nie aż taką jak ja )
Mam nadzieję, że będzie dobrze na mnie leżał
Muszę kupić pędzel do podkładu a może flat top się nadaje ??
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 20:46   #4700
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja nakładałam flat topem i wydaje mi się, że lepiej nadaje się gąbeczka, bo ten podkład jest bardziej do wklepywania, niż wcierania
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 00:06   #4701
_Sensuaal_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Dobrze, że zamówiłaś Sand Beige, bo ja jestem biała jak kreda i używam Buff, Ty masz po prostu dość jasną cerę, ale nie aż taką jak ja )
Też myślałam, że jestem biała jak ściana, ale okazało się, że jednak mozna byc jeszcze jasniejszym Dobrze, że zdecydowałam się na ten Buff bo wahałam się między nim a Ivory, a wtedy to juz bym wyglądała jakbym sie utaplała w mące
_Sensuaal_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:11   #4702
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja nakładałam flat topem i wydaje mi się, że lepiej nadaje się gąbeczka, bo ten podkład jest bardziej do wklepywania, niż wcierania

A gdzieś czytałam, że gąbeczką też nie bardzo się go nakłada ponoć najlepiej zwykłym pędzlem do podkładu
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:42   #4703
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
A gdzieś czytałam, że gąbeczką też nie bardzo się go nakłada ponoć najlepiej zwykłym pędzlem do podkładu
Możliwe, ale ja ogólnie zrezygnowałam z nakładania podkładów zwykłym płaskim pędzlem, to nie dla mojej skóry Może jutro wypróbuje, a nuż zda egzamin? Ja tyle się naczytałam o sposobach nakładania, że widzę, ile twarzy tyle sposobów, trzeba chyba samemu coś znaleźć dla siebie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 12:24   #4704
Lou Lou
Raczkowanie
 
Avatar Lou Lou
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wertuję ten wątek od wczoraj, ale postanowiłam jeszcze dopytać Mianowicie, bezsprzecznie pasowałby mi odcień 300, wszystko wskazuje na to, że będzie najlepszy, więc zakupu będę dokonywać na Allegro, skoro w sklepach go nie ma. Dlatego byłabym bardzo wdzięczna za informacje od Dziewczyn, które kupują ten odcień na All. i są z tych zakupów zadowolone Kilkakrotnie przeczytałam o sprzedającym s_kaniszczak, ale obecnie nie ma on tych podkładów w ogóle, a i ten odcień generalnie nie jest u każdego, no i większość inf. jakie znalazłam jest z lat 2008-2009, a od tamtej pory coś się zawsze mogło zmienić Dodam, że interesuje mnie akurat wersja do skóry tłustej, ale jeśli ktoś kupuje do suchej i jest ok, to podejrzewam, że ta sama osoba tę drugą wersję też będzie miała w porządku..
Lou Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:39   #4705
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Lou Lou Pokaż wiadomość
Wertuję ten wątek od wczoraj, ale postanowiłam jeszcze dopytać Mianowicie, bezsprzecznie pasowałby mi odcień 300, wszystko wskazuje na to, że będzie najlepszy, więc zakupu będę dokonywać na Allegro, skoro w sklepach go nie ma. Dlatego byłabym bardzo wdzięczna za informacje od Dziewczyn, które kupują ten odcień na All. i są z tych zakupów zadowolone Kilkakrotnie przeczytałam o sprzedającym s_kaniszczak, ale obecnie nie ma on tych podkładów w ogóle, a i ten odcień generalnie nie jest u każdego, no i większość inf. jakie znalazłam jest z lat 2008-2009, a od tamtej pory coś się zawsze mogło zmienić Dodam, że interesuje mnie akurat wersja do skóry tłustej, ale jeśli ktoś kupuje do suchej i jest ok, to podejrzewam, że ta sama osoba tę drugą wersję też będzie miała w porządku..
A ja w sobotę zamawiałam u tego użytkownika s_kaniszczak i jutro powinna mieć podkład u siebie myślę, że niedługo wrzuci aukcję bo tam było bardzo dużo sztuk tych podkładów
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 20:24   #4706
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Lou Lou Pokaż wiadomość
Wertuję ten wątek od wczoraj, ale postanowiłam jeszcze dopytać Mianowicie, bezsprzecznie pasowałby mi odcień 300, wszystko wskazuje na to, że będzie najlepszy, więc zakupu będę dokonywać na Allegro, skoro w sklepach go nie ma. Dlatego byłabym bardzo wdzięczna za informacje od Dziewczyn, które kupują ten odcień na All. i są z tych zakupów zadowolone Kilkakrotnie przeczytałam o sprzedającym s_kaniszczak, ale obecnie nie ma on tych podkładów w ogóle, a i ten odcień generalnie nie jest u każdego, no i większość inf. jakie znalazłam jest z lat 2008-2009, a od tamtej pory coś się zawsze mogło zmienić Dodam, że interesuje mnie akurat wersja do skóry tłustej, ale jeśli ktoś kupuje do suchej i jest ok, to podejrzewam, że ta sama osoba tę drugą wersję też będzie miała w porządku..
wczoraj przyszedł do mnie podkład do cery tłustej, odcień 300, od użytkownika TG-COMMERCE bodajże :P wszystko w jak najlepszym porządku!

jestem tylko trochę zawiedziona, ale to już nie kwestia sprzedawcy, tylko samego koloru, myślałam, że jest dużo ciemniejszy :P zawsze używałam 320, ale chciałam coś, co wpada bardziej wpada w żółte tony i zdecydowałam się na 300, myślałam że będzie troszeczkę tylko jaśniejszy a tu dupa :P no nic, może na zimę się przyda, bo jak na razie jest dla mnie za jasny
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra


iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:29   #4707
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Najczęściej wspomina się tutaj o kolorach do 300. A czy ktoś może coś powiedzieć o odcieniu Rich tan? Czy jest on bardzo ciemny?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 23:34   #4708
Lou Lou
Raczkowanie
 
Avatar Lou Lou
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
A ja w sobotę zamawiałam u tego użytkownika s_kaniszczak i jutro powinna mieć podkład u siebie myślę, że niedługo wrzuci aukcję bo tam było bardzo dużo sztuk tych podkładów
Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
wczoraj przyszedł do mnie podkład do cery tłustej, odcień 300, od użytkownika TG-COMMERCE bodajże :P wszystko w jak najlepszym porządku!

jestem tylko trochę zawiedziona, ale to już nie kwestia sprzedawcy, tylko samego koloru, myślałam, że jest dużo ciemniejszy :P zawsze używałam 320, ale chciałam coś, co wpada bardziej wpada w żółte tony i zdecydowałam się na 300, myślałam że będzie troszeczkę tylko jaśniejszy a tu dupa :P no nic, może na zimę się przyda, bo jak na razie jest dla mnie za jasny

o, super, dziękuję, w takim razie na pewno u któregoś z nich zamówię!

a odnośnie żółtych tonów, i ja zawsze miałam z tym problem przy każdym podkładzie... jasne żółtawe odcienie można jeszcze znaleźć, ale już gorzej z ciemniejszymi, bo zwykle, jeśli nie są różowe, to są pomarańczowe, a ja potrzebuję bardziej czegoś takiego a la musztardowego, niż pomarańczowego, mimo, że oba ciepłe więc z radością oczekuję zimy, z uwagi na upragnioną bladość i większe pole manewru w doborze koloru
Lou Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 11:54   #4709
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Najczęściej wspomina się tutaj o kolorach do 300. A czy ktoś może coś powiedzieć o odcieniu Rich tan? Czy jest on bardzo ciemny?
Ja mam Rich tan (350) i 310 do cery mieszanej i nawet kilka stron temu dawałam zdjęcia do porównania obu kolorków ;P powiem tak - nie jest strasznie ciemny tylko opalony - dla mnie w lecie był akurat , teraz używam 310 , czasami mieszam oba
Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 12:17   #4710
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja kupiłam w ciemno 300, rano przyszedł, właśnie nałożyłam i...chyba nigdy nie miałam tak dobrze dobranego odcienia podkładu
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.