Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 11:17   #241
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dziewczyny jest was tutaj bardzo dużo... przepraszam, że wklejam to tutaj... nie wiem może już o tym słyszałyście bo podobno było o tym głośno... ja niestety nie słyszałam i dowiedziałam sie dopiero dzisiaj... więc może tutaj tez nie wzystkie słyszały...
Kochane wejdźcie na tą stronke

http://www.gdziejestmaciek.prv.pl/

zaginął młogy chłopak i szuka go cała Polska... tam są jego zdjęcia... jest też watek na forum poświęcony jego poszukiwaniom. wejdźcie może któraś z was go widziała
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 12:50   #242
shake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

i jak dziewczyny,pomaga?Mam nadzieje ze tak bo kusi mnie zeby zakupic ten specyfik
shake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:06   #243
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

to jest ciezke pytanie shake. powiem tak: jesli masz zamiar stosowac tylko to i czekac na efekty, to nie, nie dziala, jesli masz zamiar stosowac inneov jako wspomagacz masazy, kremow i diety to spokojnie mozesz zainwestowac.
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:40   #244
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 145
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

kupiłam dzisiaj, zobaczymy...

ale skoro to ma pomagać jedynie przy diecie, cwiczeniach i masażach to chyba nie potrzebnie kupiłam

bo jak wiadomo, to nie zaden krem tylko odpowiednie uciskanie, masowanie skóry pomaga na nasze problemy i ruch dużo ruchu
maxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 16:24   #245
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Maxx co do ruchu to sie w 100% zgadzam, co do masaży to jest tak... Od prawie 2 miesięcy tylko wcieram w siebie rożnego rodzaju kremy, balsamy czy inne serum na cellulit. Zużyłam juz ich chyba z 5 rodzajów, za każdym razem inny, bo na rynku jest ich tyle, że szkoda się przywiązywać do jednego. Nie masuję sie, bo raz że nie mam za bardzo na to czasu (rano), bo dwa, ze jestem tak zmęczona, padnięta i leniwa ze mi się nie chce (wieczorem). I musze powiedzieć, że stopniową poprawę widzę i wydaje mi sie, że jest ona bardziej zasługą kremów, diety niż inneovu i masaży, których nie robię Myśle , że mozna tez wcierać w siebie te cuda, a masaż byłby tu zwieńczeniem naszych zmagań z cellulitem. Hm... chyba powinnam zacząc sie masować
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Edytowane przez anetka_m
Czas edycji: 2007-05-18 o 09:54 Powód: literówka:)
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:05   #246
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

wlasnie wlasnie. i dlatego ja caly czas gadam o tej nakladce masujacej. wiem ze to juz brzmi jak reklama, ale naprawde nie mam z tego zadnych profitow po prostu, ja uwazam ze masaz dziala, pobudza krazenie itd. jestem zbyt leniwa zeby przy nakladaniu jakiegos balsamu wmasowywac go w siebie np przez 5 minut, masazu rekawica pod prysznicem tez robic nie bede, bo moj prysznic to kucanie w wannie wiec masuje sie ta nakladka, idzie szybko, bo wystarcza 3 ruchy w obrebie jednego miejsca i czuc ze cos sie dzieje, nie wiem jak to opisac, nie ze boli, no ale czuje ze masuje wg mnie skora po masazu lepiej wchlania nalozony potem kosmetyk i kosmetyk ma szanse zadzialac lepiej. Nie jestem tez do konca przekonana czy ruch likwiduje cellulit, znam za duzo dziewczyn cwiczacych regularnie, a nawet instruktorke pilatesu, ktora ma sliczna figure, prawie zero tluszczyku ale uda pokryte dolkami, wzgorkami i wszelkiego rodzaju nierownosciami.
Maxx samo picie inneovu raczej nic nie da, bedziesz miala duzo gladsza i troche jedrniejsza skore ale cellulit nie zniknie. trzeba traktowac inneov jako wspomagacz, lub wspomagac inneov innymi dzialaniami. tak, wg mnie
mysle ze rowniez zuzyje (jesli juz nie zuzylam) mnostwo tubek i buteleczek z roznymi zelami, ale wydaje mi sie ze przy pomocy masazu przyspiesze efekty dzialania tych balsamow plus inneovu i ulatwie im ich maksymalne dzialanie.
polecam rowniez jak najczesciej stosowac pilingi, podobno kawowe sa najlepsze.
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:07   #247
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

tak sobie wlasnie pomyslalam ze moze samo picie inneovu zlikwidowaloby cellulit ale np. gdyby pilo sie go 2 lata a jak wiadomo, nie o to nam chodzi i chyba wolimy wydawac pieniazki na co innego
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 09:53   #248
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Pod prysznicem to i ja się masuję Od niepamiętnych czasów używam szorstkiej gąbki, z której TŻ sie śmieje, że można nią rdzę czy farbę z płotów zdzierać, chciał nawet jej do tego pożyczyć
Widziałam w najnowszym katalogu Oriflame fajny przyrząd do masażu. Miałam nawet kiedyś podobny, tylko w innym kolorze, ale najpierw zrobił się z niego kurzołap a potem gdzies zaginął w akcji. I chyba się na niego teraz skusze, nie jest najtańszy wiec może mnie to zmotywuje
Jeżeli przeszukacie wizaż, to pamiętam, że kiedyś był taki wątek gdzie dziewczyna opisywała zbawienne działanie masażu. W obwodach ciała, z tego co pamiętam, naprawdę dużo jej poleciało. Dziewczyny wymieniały się tez doświadczeniami z różnymi masażerami. Przy wolnej chwili może spróbuje go odszukać, bo to było już jakiś czas temu jak śledziłam ten wątek.
A co do inneovu, i rożnego rodzaju pytań: "ile zamierzacie to pić, a co potem? " to można wejść na stronę inneovu i tam o tym poczytać. Niby 3 miesięczna kuracja ma dać zbawienne efekty, ale nawet tam producent zamieścił zestaw ćwiczeń wspomagających walkę z cellulitem i sa wymienione produkty żywieniowe, które pomogą w jego redukcji. Wiec myśle, że zadana z nas nie ma złudzeń, że sam inneov wystarczy...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 10:03   #249
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny,zrobiłam sobie wczoraj ten peeling kawowy no i musze przyznac ze rzeczywiscie cos w tym jest Jest caly watek o tym peelingu i sie skusilam. Wizazanki pisza ze na cellulit tez swietnie pomaga, tylko regularnie trzeba stosowac. Ja przetestowalam i wam polecam (jesli jeszcze nie probowałyscie). A przy okazji to masazyk udek zaliczony pod prysznicem. Dodatkowo skorka fajniutka
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:43   #250
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zrobiłam sobie wczoraj ten peeling kawowy no i musze przyznac ze rzeczywiscie cos w tym jest Jest caly watek o tym peelingu i sie skusilam. Wizazanki pisza ze na cellulit tez swietnie pomaga, tylko regularnie trzeba stosowac. Ja przetestowalam i wam polecam (jesli jeszcze nie probowałyscie). A przy okazji to masazyk udek zaliczony pod prysznicem. Dodatkowo skorka fajniutka

Stosuje się go standardowo 2x w tygodniu czy więcej???
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:56   #251
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
Stosuje się go standardowo 2x w tygodniu czy więcej???
Dziewczyny pisza ze 2 razy w tygodniu. Chociaz na poczatku watku chyba moderatorka pisala ze robi go codziennie, ale to wedlug mnie przesada. Ja planuje 2x. Jesli jeszcze go nie robilas to od razu Cie uprzedze kawa sie mi "kruszyla" i zapaskudzilam cala wanne Na poczatku to sie przestraszylam, bo skora mi sie na brazowo zabarwila ale na szczescie to sie zmylo Poza tym super.
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 12:10   #252
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 11:04
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 12:21   #253
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Jesli jeszcze go nie robilas to od razu Cie uprzedze kawa sie mi "kruszyla" i zapaskudzilam cala wanne Na poczatku to sie przestraszylam, bo skora mi sie na brazowo zabarwila ale na szczescie to sie zmylo Poza tym super.
to fajnie, że na brązowo ...żarcik... pewnie nierównomiernie ... ale jakby się to np. nie zmylo i na dodatek równomiernie rozprowadzilo to bym się wcale nie obrazila ...

A jaka firma i cena?
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 12:55   #254
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

podczepiam sie pod pytanie o firme i cene nawet delikatnego pilingu nie nalezy robic codziennie bo moze powaznie uszkodzic skore. ja jak kiedys dorobie sie kabiny prysznicowej (o czym marze) to na pewno beda sie ta rekawiczka masowac, ale narazie to nie chce sie zabic w tej swojej wanience, juz wykonanie pilingi to calkiem karkolomne zadanie
no wiec zmierzylam sie dzisiaj. jak juz pisalam nie zrobilam sobie zdjec przed ale wpadlam na to zeby sie zmierzyc.
stan przed:
lewe udo: 52
prawe udo: 51
pupcia: 91
brzuszek: 69
miejsce gdzie powinien byc biust: 82 (i tu sie nigdy nic nie zmieni........)

a wiec dzisiaj rano, czyli po 2 i pol opakowania inneov plus 2 tyg. masazu nakladka i balsamem loreal perfctslim pro:

lewe udo: 51
prawe udo: 50
pupcia: 89
brzuszek: 65
biustu nadal brak

czyli najwyrazniej sie cos ruszylo, diety nie stosuje. mierze sie zawsze dokladnie w tych samych miejscach, bo mam duzo pieprzykow i wybralam sobie kilka na miejsca kontrolne

najbardziej jednak teraz widac jaka mam gladziutka skora, tak az sie milo dotyka.
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 13:24   #255
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez ewa22197 Pokaż wiadomość
. ja jak kiedys dorobie sie kabiny prysznicowej (o czym marze) to na pewno beda sie ta rekawiczka masowac, ale narazie to nie chce sie zabic w tej swojej wanience, juz wykonanie pilingi to calkiem karkolomne zadanie
mam ten sam problem z wanną ... poza tym jestem okropnym zmarzluchem i zimno jak tylko zakręce wodę, żeby nalożyć żel czy zrobić peeling...brrr...marzę o kabince, przestalabym tak marznąć ..

gratuluje zgubienia kliku cm
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:50   #256
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
to fajnie, że na brązowo ...żarcik... pewnie nierównomiernie ... ale jakby się to np. nie zmylo i na dodatek równomiernie rozprowadzilo to bym się wcale nie obrazila ...

A jaka firma i cena?
Dziewczyny, nie wiem czy was dobrze zrozumialam, pytacie mnie o cene tego peelingu Ja sobie go sama zrobilam tzn. lyzka kawy (mielonej ale ja zalalam goraca woda i czekalam az troche wystygnie) ,troche soli + troche oleju (bo nie mialam szlachetniejszej oliwki) i juz. Na tym watku o peelingu to dziewczyny robia rozne kombinacje (np.dodaja smietany, cukru albo CZEKOLADY ale jesli chodzi o to ostatnie to byloby mi szkoda )
Jesli zas chodzi o wanne to powiem wam ze ja tez tylko wanne posiadam i jakos na stojaco to jest wykonalne a na pewno latwiejsza do wyczyszczenia po tym zabiegu.
Goraco wam polecam
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:55   #257
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Aha, zapomnialam wam powiedziec, ze ja tym peelingiem to tylko nozki potraktowalam, bo jak juz wspomnialam jak zobaczylam ten braz to sie przestraszylam. Ale jak zmylam nozki to skorka byla taka fajna , ze jeszcze dekolcik tez sprobowalam.
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 16:34   #258
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 145
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Nie masuję sie, bo raz że nie mam za bardzo na to czasu (rano), bo dwa, ze jestem tak zmęczona, padnięta i leniwa ze mi się nie chce (wieczorem). I musze powiedzieć, że stopniową poprawę widzę i wydaje mi sie, że jest ona bardziej zasługą kremów, diety niż inneovu i masaży, których nie robię Myśle , że mozna tez wcierać w siebie te cuda, a masaż byłby tu zwieńczeniem naszych zmagań z cellulitem. Hm... chyba powinnam zacząc sie masować
ale zobacz, wcierasz krem to dotykasz skóre, pocierasz... to też jakby masaż
maxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 20:27   #259
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
pytacie mnie o cene tego peelingu Ja sobie go sama zrobilam tzn. lyzka kawy (mielonej ale ja zalalam goraca woda i czekalam az troche wystygnie) ,troche soli + troche oleju (bo nie mialam szlachetniejszej oliwki) i juz. Na tym watku o peelingu to dziewczyny robia rozne kombinacje (np.dodaja smietany, cukru albo CZEKOLADY ale jesli chodzi o to ostatnie to byloby mi szkoda )
wlasnie mialam pisac, ze tez kiedys wyczytalam na jakies stronie przepis na peeling kawowy...fusy z zaparzonej mielonej kawy + oliwka..wymieszac do uzyskania konsystencji papki..mam w domu oliwke do masazu z Zajii (dodatkowo zwalczajaca cellulit) wiec wyprobuje ....
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 20:40   #260
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

nie wiem czy wy tez tak macie ,ale ja jak nie wypije inneov przed lub zaraz po posilku tylko np. wieczorem kilka godzin po ostatnim posilku to mnie mdli jak go wypije ...

ciesze sie, ze chodze na te cwiczenia, bo kiedy wracam po nich do domu to nie mam ochoty, zeby cos przekasic....a w ciagu dnia i w dni wolne od fitness kiedy mnie zlapie ochota, zeby "zgrzeszyc" to mówie sobie "nie po mialam taci wycisk na cwiczeniach, zeby teraz to zaprzepascic"...i przyznam ,ze pomaga

dzisiaj zakupilam nowy zel ten z ATW, o ktorym wczesniej pisalam
zmierze sie dzisiaj i dam znac, jesli beda efekty

Pozdrawiam
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:30   #261
Mmercedes
Przyczajenie
 
Avatar Mmercedes
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczyny, rany dwa dni człowieka nie bylo i juz tyle do nadrobienia )
Tak a propos-ponieważ już "stare wyjadaczki"-BEZ OBRAZY PLEASE jestescie, to jakie kosmetyki wg Was sa najlepsze aby wspomóc inneov?
ewa 22197-wielkie moje gratulacje-naprawde cos takiego jest w stanie zmotywowac czlowieka ) zycze dalszego powodzenia !!!
__________________
Mmercedes
Mmercedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 13:36   #262
galooshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Przeczytalam caly watek i sama tez sie wypowiem o inneov. Zaczelam wlasnie trzecie opakowanie. Wlasciwie zalozylam sobie, ze poprzestane na dwoch, ale po skonczeniu drugiego stwierdzilam, ze jednak wydam jeszcze troche. Jakie efekty po miesiacu stosowania? Cellulitis jest widoczny wylacznie po scisnieciu uda (wczesniej byl widoczny kiedy stalam), nie widac go nawet w przymierzalniach, gdzie wiadomo jakie jest oswietlenie. Poza tym skora jest naprawde napieta i jedrna. A wiec na swoim przykladzie moge powiedziec, ze efekty sa widoczne. Ale nie jestem pewna czy to wylacznie zasluga inneov. Cwicze rano abs (40 min) a wieczorem pedaluje na rowerku stacjonarnym (godzina). Robie tez sobie dwa razy w tygodniu peeling kawowy (moja metoda - kawa + cynamon dla ladnego zapachu + balsam ujedrniajacy Nivea Body), codziennie dwa razy wcieram balsam ujedrniajacy i przez kilka minut masuje cialo. Diety nie zmienilam, bo nie musze schudnac. Fakt faktem, ze wczesniej tez cwiczylam, jezdzilam na rowerku i wcieralam balsam a efektow antycellulitusowych nie bylo. Wiec wyglada na to, ze pomogl inneov. Sama do konca nie jestem przekonana, ale jednak przez jakis czas bede robic to, co do tej pory + pic inneov. Za jakis czas dam znac jakie efekty.
galooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:40   #263
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej,
A ja dziewczyny jestem zdesperowana totalnie , ze wzgledu na to, ze wakacje zblizaja sie coraz wiekszymi krokami ..to od wczoraj postanowilam ,ze po kazdym wieczornym nasmarowaniu sie balsamem z ATW bede owijala sie folia dla uzyskania lepszych efektów ....i klade sie na ok.30 min. pod koluderke

Jeszcze bardziej zmobilizowala mnie utrata kilku kg i zauwazalna róznica w redukcji cellulitu (jednak )... rzeczywiscie wyrównala mi sie skóra na udach (mniej na posladkach)....zauwazylam ,ze kiedy siedze i mam zalozona noge na noge to juz nie jest tak bardzo widoczny cellulit z boku na udach...wczesniej byla tragedia...
wierze w inneov i w to, ze osiagne zamierzony cel
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 08:06   #264
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 145
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

chyba dzisiaj powinnam już dostać moją paczuszkę :0 wiec ja będe wyłącznie pić inneov i czasem jakiś balasm antycellulitowy wetrę i zobaczymy ... nie będę cwiczyć bo leń jestem

edit: jestem po pierwszej szklance. smakuje jak rozmrożone truskawki

szkoda, że nie mogę sobie zdjęć zrobic.

Edytowane przez maxx
Czas edycji: 2007-05-21 o 16:32
maxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:00   #265
shake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez ewa22197 Pokaż wiadomość
to jest ciezke pytanie shake. powiem tak: jesli masz zamiar stosowac tylko to i czekac na efekty, to nie, nie dziala, jesli masz zamiar stosowac inneov jako wspomagacz masazy, kremow i diety to spokojnie mozesz zainwestowac.
Dzieki za odpowiedz.
Wczoraj bylam u znajomej kosmetyczki w celu oczyszczenia twarzy i przy okazji wypytalam ja o ten nasz cellulit.Powiedziala mi ze te wszystkie super srodki to bajka(tez to wiedzialam alemialam nadzieje ze mi cos poleci )ze to tylko moze podjedrnic skóre,najlepszym sposobem na pozbycie sie tego swinstwa jest masaz(najlepiej polaczony z drenazem).Ona wykonuje takie masaze i mowi ze to mi napewno pomoze,ze robila juz klientkom i dziala.
Tak wiec zdecyduje sie na takie masaze tylko ze sa cholernie drogie(jeden zabieg 150zl )Powinno sie poddac czterem takim zabiegom ale powiedziala ze moze i pomaga dwa aha po pierwszym zabiegu musze wypijac codziennie 2 litry wody niegazowanej zeby oczyscic organizm z toksyn.Powiedziala jeszcze ze po tych zabiegach cellulit zanika na ok pol roku bo zyjemy w takich czasach ze trudno odzywiac sie mega zdrowo i chcac nie chcac on powroci .

W sobote ide sie umowic na pierwszy zabieg zdam wam relacje jak to wszystko wyglada i czy naprawde pomaga(mysle ze tak bo mowi ze mnie by kitu nie wcisnela)
Ale sie rospisalam
Pozdrawiam wizazanki
shake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:25   #266
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez maxx Pokaż wiadomość
edit: jestem po pierwszej szklance. smakuje jak rozmrożone truskawki
rzeczywiście smak nie za przyjemny... ja męczylam się przez ok.tydzień.. po 2-óch dniach przerzucilam się na zwyklą szklankę, bo dużą męczylam 15 min., poza tym w malej byl slodszy .... później to juz kwestia przyzwyczajenia.. nawet polubilam smak tego napóju
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:37   #267
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez shake Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam u znajomej kosmetyczki w celu oczyszczenia twarzy i przy okazji wypytalam ja o ten nasz cellulit.Powiedziala mi ze te wszystkie super srodki to bajka(tez to wiedzialam alemialam nadzieje ze mi cos poleci )

Nie zgodzilabym się z jej zdaniem ... skoro już wiele z nas widzi poprawe... poza tym inneov dziala od wewnątrz organizmu, skupia się na przyczynie problemu, a nie na skutkach....
zastanów się koleżanko
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:42   #268
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 11:04
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:43   #269
shake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
Nie zgodzilabym się z jej zdaniem ... skoro już wiele z nas widzi poprawe... poza tym inneov dziala od wewnątrz organizmu, skupia się na przyczynie problemu, a nie na skutkach....
zastanów się koleżanko

No na jednych dziala a na innych nie,a tak jak piszesz inneov skupia sie na przyczynie wiec moze powstrzymuje nowe ''grudki'' a te kture juz sa to moze a nie musi zreszta nie wiem.Nie pisalam tego zeby was do zniechecic do inneov ale niktorym naprawde nie pomaga,aha I NIE JEST TO ZADNA REKLAMA a ty to chyba tak odebralas i nie musial sie pojawic ten dwuznaczny zwrot na koncu
shake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:55   #270
shake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

[quote=bubencjaaa;4403038]Zgadzam się z GoShA21 w pełni. W piątek minie mi 4 tygodnie jak pije Inneov i z niemalże każdego dnia patrzę w lustro i za każdym razem mam wrażenie, ze jest coraz lepiej. Inneov to jak na razie najlepszy (i jeden z najdroższych nieststey) specyfików, których do tej pory używałam (a było ich wieeeleeee).
Dlatego bez wiekszego żalu zamówiłam kolejne dwa opakowania i z czystym sumieniem odbębnie 3-miesięczną kurację, a jak będzie trzeba to powtórzę.

Masaże wiadomo, też na pewno pomagają, ale czy aby po 4 (a nawet piszesz, ze 2 wystarczą) zabiegach zlikwidujesz cellulit??

Gdyby nie to, ze móisz, iż to Twoja znajoma kosmetyczka, to bym pomyslała, ze chce ewidentnie naciągnąć Cie na kasę.

Zrobisz oczywiście jak uwazasz, ale to nie zmienia faktu, że Inneov'u będe bronić jak lwica

Pozdrawiam

Bardzo sie ciesze ze tobie pomaga ja go mialam kupic ale po wczorajszej wizycie sie wstrzymalam.Jlosc zabiegów zalezy od nasilenia objawów moj nie jest taki duzy to moze wystarczy bo powiedziala ze efekty sa po pierwszej kuracji znam ta pania od dawna i nie sadze zeby mnie robila w balona.Nie chce tu rozpetac wojny pomiedzy masazem a inneov chcialam zebyscie wiedzialy czy oplaca sie isc na takie masaze(tlumaczyla mi dlugo na czym polega walka z cellulitem i mnie kupila )

P. S. Niedługo zamieszcze
shake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.