Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 21:26   #4111
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Pytam bo zastanawiam się czy telocapil lepiej działa przy depilacji czy to wszystko jedno.Ja na razie krótko go używam,wypowiem się za jakiś miesiąc.
__________________



Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2009-07-28 o 21:28
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:36   #4112
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Pytam bo zastanawiam się czy telocapil lepiej działa przy depilacji czy to wszystko jedno.Ja na razie krótko go używam,wypowiem się za jakiś miesiąc.
Ja używam od jakiś 4 miesięcy. Tam gdzie wyrywam włoski i smaruję po depilacji nie rozcieńczonym telocapilem mam już łyse miejsca a włoski odrastają bardzo wolno. W miejscach gdzie nic nie robię z włoskami zauważyłam, że są tylko troszkę słabsze i jaśniejsze.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:12   #4113
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Ja używam od jakiś 4 miesięcy. Tam gdzie wyrywam włoski i smaruję po depilacji nie rozcieńczonym telocapilem mam już łyse miejsca a włoski odrastają bardzo wolno. W miejscach gdzie nic nie robię z włoskami zauważyłam, że są tylko troszkę słabsze i jaśniejsze.
Czyli jednak lepsza jest depilacja niż golenie?Chodzi mi oczywiście o telocapil a nie ogólnie.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 10:33   #4114
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Czyli jednak lepsza jest depilacja niż golenie?Chodzi mi oczywiście o telocapil a nie ogólnie.
Sadzę, że tak. Depilując wyrywasz włos więc telocapil może wniknąć głębiej. U mnie ta teoria się potwierdza.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 10:39   #4115
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Ja używam od jakiś 4 miesięcy. Tam gdzie wyrywam włoski i smaruję po depilacji nie rozcieńczonym telocapilem mam już łyse miejsca a włoski odrastają bardzo wolno. W miejscach gdzie nic nie robię z włoskami zauważyłam, że są tylko troszkę słabsze i jaśniejsze.
A to nie szkodzi smarować takim nie rozcienczonym?

Będąc przy tym temacie mam do was kilka pytań odnośnie telocapilu. Otórz chciałabym sobie go zamówić i dodawać do jakiegoś gotowego balsamu.
1.Czy możecie mi podać przykład jakiegoś konkretnego balsamu/kremu o prostym składzie?
2.Czy jak będe stosowała tą mieszankę2-3% w okolicach bikini uprzednio wydepilowanych to mi nie podrażni lub w jakiś inny sposób nie zaszkodzi?
3.Jeśli zamówie 20 g telocapilu to na ile mi mniej więcej starczy mieszając go z balsam i stosując codziennie?

Zadawałam te pytania na innym wątku ale mnie przekierowano na mazidłowy

Wogóle jesteście zadowolone z efektów po telocapilu?

Z góry dzięki za odpowiedzi
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:13   #4116
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
A to nie szkodzi smarować takim nie rozcienczonym?

Będąc przy tym temacie mam do was kilka pytań odnośnie telocapilu. Otórz chciałabym sobie go zamówić i dodawać do jakiegoś gotowego balsamu.
1.Czy możecie mi podać przykład jakiegoś konkretnego balsamu/kremu o prostym składzie?
2.Czy jak będe stosowała tą mieszankę2-3% w okolicach bikini uprzednio wydepilowanych to mi nie podrażni lub w jakiś inny sposób nie zaszkodzi?
3.Jeśli zamówie 20 g telocapilu to na ile mi mniej więcej starczy mieszając go z balsam i stosując codziennie?

Zadawałam te pytania na innym wątku ale mnie przekierowano na mazidłowy

Wogóle jesteście zadowolone z efektów po telocapilu?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Ja nie zauważyłam reakcji ubocznych. Podrażnienia jakiegokolwiek też brak. Stosowałam na bikini, pachy i nogi. Najmniejszy efekt widzę pod pachami mimo wcześniejszej depilacji. Natomiast na linii bikini nie mam ani śladu włoska już od 2tygodni
Ogólnie jestem zadowolona z efektów, bo takowe są więc na pewno jeszcze zamówię buteleczkę.
20 g powinno starczyć na pół roku. Ja miałam 50. Widząc po ubytku starczy mi do końca roku, albo i dłużej, ale ja miałam specjalne potrzeby
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:29   #4117
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Hejka. a czy ten telocapil można tak stosować samu? w sensie bez dodawania do czegokolwiek? chodzi o to, czy po depilacji jak tym cackiem się posmarujesz to nie masz suchej skóry, ściągniętej? czy ten telocapil je złagodzi po wydepilowaniu??? aha-czy pachy tez depilujesz? bo jakoś tego miejsca nie mam odwagi "wyrwać" depliatorem...
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 20:57   #4118
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzieki Ghost19
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:45   #4119
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Hejka. a czy ten telocapil można tak stosować samu? w sensie bez dodawania do czegokolwiek? chodzi o to, czy po depilacji jak tym cackiem się posmarujesz to nie masz suchej skóry, ściągniętej? czy ten telocapil je złagodzi po wydepilowaniu??? aha-czy pachy tez depilujesz? bo jakoś tego miejsca nie mam odwagi "wyrwać" depliatorem...
Ja "debiluję" się pastą cukrową Po depilatorze strasznie wrastały mi włoski. Poza tym długo trwało wydepilowanie jednej łydki i bolało. Tak rozprowadzam tylko pastę łyżką, zrywam i po problemie na jakiś tydzień. Telocapil jest tłustawy. Troszkę jak olejek np. migdałowy. Nie wysusza i mnie osobiście nie podrażnia. Wręcz przeciwnie mam właśnie wrażenie, że łagodzi
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:14   #4120
AMLA8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Serum depigmentujące z Mazideł

Drogie Wizażanki,
czy któraś z Was robiła i stosowała Serum depigmentujące z kwasem alfa-liponowym- dla wszystkich rodzajów cer. Czy jest sukeczne? Czy polecacie? Lub co polecacie na podobne sprawy?


Z góry dziękuję.
AMLA8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:39   #4121
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Serum depigmentujące z Mazideł

Prosze korzystac z JUZ istniejacych watkow oraz wyszukiwarki,jest caly watek poswiecony zakupom na Mazidlach

Łączę
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 09:04   #4122
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Ja "debiluję" się pastą cukrową Po depilatorze strasznie wrastały mi włoski. Poza tym długo trwało wydepilowanie jednej łydki i bolało. Tak rozprowadzam tylko pastę łyżką, zrywam i po problemie na jakiś tydzień. Telocapil jest tłustawy. Troszkę jak olejek np. migdałowy. Nie wysusza i mnie osobiście nie podrażnia. Wręcz przeciwnie mam właśnie wrażenie, że łagodzi
A pastę cukrową kupujesz gotową czy sama robisz?Możesz podać przepis?
Sorry za offtop.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 09:22   #4123
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
A pastę cukrową kupujesz gotową czy sama robisz?Możesz podać przepis?
Sorry za offtop.
Kupuje na All. Boje się, że mi nie wyjdzie.
Co do serum depigmentującego to nie robiłam, ale zastosowałam te same substancje czynne w kremiku własnej roboty. i czekam na efekty
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 11:08   #4124
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Serum depigmentujące z Mazideł

Cytat:
Napisane przez AMLA8 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,
czy któraś z Was robiła i stosowała Serum depigmentujące z kwasem alfa-liponowym- dla wszystkich rodzajów cer. Czy jest sukeczne? Czy polecacie? Lub co polecacie na podobne sprawy?


Z góry dziękuję.

Amla ja stosuję właśnie to serum ale chyba na efekty trzeba poczekać dłużej. Na mazidłach jest napisane żeby stosować regularnie przez 3 m-ce. Ja stosuję od jakiegoś m-ca punktowo na plamki popryszczowe oraz na na plamkę taka posłoneczną na dekolcie. Na razie zmian żadnych spektakularnych nie widzę. Ale zdaje sobie sprawę że to długi i żmudny proces

pozdrawiam
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 11:20   #4125
gosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Kupuje na All. Boje się, że mi nie wyjdzie.
Co do serum depigmentującego to nie robiłam, ale zastosowałam te same substancje czynne w kremiku własnej roboty. i czekam na efekty
A możesz polecić sprawdzonego sprzedawcę?
__________________
Pozdrawiam Gosia
gosia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:06   #4126
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny czy z Karagenianu można zrobić psikadełko do włosów? Albo dodać go do odżywki sklepowej?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:25   #4127
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Jasne, że można. Sama często dodawałam do własnych psikadeł do włosów.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:39   #4128
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Kochane Wizażanki.
Mam pytanie dotyczące serum keratynowo-jedwabnego z mazidłowrgo receptariusza: http://mazidla.com/index.php?option=...d=286&Itemid=2
Zrobiłam go według przepisu, użyłam dwóch hydrolatów (pół na pół - róża stulistna i aloes, bo bardzo dobrze sprawdzają sie na moich włosach), dokładnie odmierzyłam zalecaną dawkę D-pantenolu, jedwabiu hydrolizowanego i keratyny a na koniec (już od siebie, bo w przepisie tego nie ma) dodalam odrobinę (tak dosłownie na koniec paznokcia) cococinu.

Serum jest świetne, te 10 ml w sam raz wystarczyło mi na dwa razy, ale wlosy po nim dosyć nieprzyjemnie się kleją. Mam drobne loczki, więc lekkie ich sklejenie i usztywnienie jest jak najbardziej wskazane, ale bez przesady.
Może któraś z Was drogie Wizażanki pomoże rozwikalć mi zagadkę, który skaładnik jest najbardziej odpowiedzialny za ten klejący efekt (serum jest rzadkie - prawie jak woda, a mimo to się klei).
Podejrzewam, że może chodzić o pantenol albo cococin, ale pewna nie jestem, a nie chcę dochodzić do tego metodą prób i błędów, bo wyczerpałabym wszystkie swoje mazidłowe zapasy.
Zalezy mi na znalezieniu winowajcy, żeby przy następnym ukręcaniu mikstury dodac jak najlmniej tego "sklejacza".
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:09   #4129
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Generalnie za duża ilość ekstraktów lub protein powoduje sklejanie. Ja na 10 ml serum daje kilka kropel protein i wszystko jest ok. Większa ilość już powodowała sklejanie. Poeksperymentuj, następnym razem spróbuj dać mniej protein i zobacz jaki jest efekt. Cococinu dałaś mało i nic poza tym, więc to raczej nie od niego. Przepis nie każdemu musi akurat idealnie pasować.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 21:17   #4130
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź vLain !!

Czyli wychodzi na to, że przedobrzyłam, a winowajcą wcale nie jest ta jedna kropelka pantenolu... w takim razie teraz dodam o połowę mniej jedwabiu i keratyny.

Zmieniając temat na bardziej ogólny... naprawdę coraz bardziej jestem zakochana w Mazidłach. Zamawiałam już u nich nie pierwszy raz, jak zwykle dostałam dokładnie te próbki o które poprosiłam, wszystko pięknie zapakowane... no i te szklane starodawne buteleczki... jakoś nigdy nie przekonałam się do tych ohydnych białych plastików z BU.

Szkoda, że w Mazidłach nie ma eclipty i oleju Monoi. Wtedy nie musiałabym ich zdradzać z BU.. Bo bez eclipty i Monoi ani rusz...
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 06:44   #4131
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A jak u Was sprawdzają się atomizery z Mazideł? Ja miałam 3 i każdy dość szybko zakończył swój żywot... Można w jakimś stacjonarnym sklepie kupić takie cudo? Czym ja rozpyle 10 ml odżywke ?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-07-31 o 06:48
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 08:15   #4132
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
A jak u Was sprawdzają się atomizery z Mazideł? Ja miałam 3 i każdy dość szybko zakończył swój żywot... Można w jakimś stacjonarnym sklepie kupić takie cudo? Czym ja rozpyle 10 ml odżywke ?
Własnie ja też szukałam...wycodzi na to,że np. na allegro są. Niezłe są atmozery po perfumikach w NICOL, mozna tam kupić same buteleczki.Te mazdiłowe faktycznie sa kiepskie.Mi zawsze po paru psiknięciach wyskakuje to sitko i zamiast "obłoku" kropelki ściekają po butelce.Ja też stosuje buteleczki po sprayach do ciała z AVONU
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 10:59   #4133
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Hej,
kupiłam ostatnio na mazidłach EKSTRAKT Z CZERWONEJ KONICZYNY 8% - na stronie nie ma jeszcze zarych receptur i zastanawiałam sie z czym moge to połączyć?
czy moglabym to dodac do hydrolatu wraz z niacynamidem? jeśli tak to w jakich proporcjach na np. 50ml hydrolatu?
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 11:09   #4134
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
A pastę cukrową kupujesz gotową czy sama robisz?Możesz podać przepis?
Sorry za offtop.

Ja robie sama, przepis sie zmienia pod wpływem impulsu
Daje sok z polowy cytryny , troszke wody i dosyc duzo cukru w zaleznosci jak sie mi sypnie(jak jest zbyt geste to dolewam troche wody a jak zbyt wodniste to cukru).potem ok pol godziny mieszam az kolor sie zrobi karmelowy cukier rozpusci i bedzie to dosyc geste. Do sloika i do lodówki.Tyle
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 11:14   #4135
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Ja robie sama, przepis sie zmienia pod wpływem impulsu
Daje sok z polowy cytryny , troszke wody i dosyc duzo cukru w zaleznosci jak sie mi sypnie(jak jest zbyt geste to dolewam troche wody a jak zbyt wodniste to cukru).potem ok pol godziny mieszam az kolor sie zrobi karmelowy cukier rozpusci i bedzie to dosyc geste. Do sloika i do lodówki.Tyle
Skoro offtop jest kontynuowany to jeszcze spytam.
A potem jak się to pastę przykleja?Samą czy do czego(jakiś paski?),żeby te włosy oderwać?
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 14:36   #4136
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

podbijam pytanko, bardzomnie to zaintrygowalo.
nie znosze golic maszynką bo mam potem podraznione, a debilatora sie jeszcze nie dorobilam:P
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 14:48   #4137
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
A jak u Was sprawdzają się atomizery z Mazideł? Ja miałam 3 i każdy dość szybko zakończył swój żywot... Można w jakimś stacjonarnym sklepie kupić takie cudo? Czym ja rozpyle 10 ml odżywke ?
A próbowałaś tych butelek szklanych z atomizerem ze srebrną/złotą nasadką? http://mazidla.com/index.php?option=...d=29&Itemid=27

Z tymi brązowymi z dokupionym atomizerem też potem miałam kłopot, ale te nowe sprawują się idealnie, mam je już od dłuższego czasu.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Skoro offtop jest kontynuowany to jeszcze spytam.
A potem jak się to pastę przykleja?Samą czy do czego(jakiś paski?),żeby te włosy oderwać?
Z paskami też można - kładzie się pastę, przykleja jakiś pasek np. bawełniany, czeka chwilę i zrywa. Tu masz pokazane jak depiluje się bez pasków: http://www.seawoman.cba.pl/pasta%20c...depilacji.html
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 15:23   #4138
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobilam sobie nastepujacy tonik10% kwas L-mlekowy
duzo z Was go zachwalalo..... dzisiaj na twarzy szczeglnie na czole wyszlo mi pelno malych krostek czy to normalne? prosze Was o odpowiedz
Dopiero teraz weszłam na Wizaż, ale widzę, że nie doczekałaś się jeszcze porady, więc może moja ci się przyda.. U niektórych osób taki wysyp na twarzy po kwaskach jest normalny Wynika ta z oczyszczania się skóry. Jest tu kilka wątków o kwasach poczytaj je, to wszystko ci się rozjaśni. Jest też takie coś, że na każdego kwasy działają inaczej, ja np jestem zachwycona tonikiem migdałowym, ale dużo osób pisało, że to nie dla nich...
Co do tych krostek, to jeśli dalej będziesz się smarować tym tonikiem, to możliwe, że w końcu skóra się uspokoi, to co ma wyjść wyjdzie i już nie będziesz miała z tym problemu... ale jak już pisałąm, kazdy inaczej na to reaguje...


Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
...Szkoda, że w Mazidłach nie ma eclipty i oleju Monoi. Wtedy nie musiałabym ich zdradzać z BU.. Bo bez eclipty i Monoi ani rusz...
nie znam... A do czego je stosujesz?
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 17:38   #4139
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez gosia28 Pokaż wiadomość
A możesz polecić sprawdzonego sprzedawcę?
Gosia pastę zakupiłam już jakiś czas temu. Używam Camazkin (chyba dobrze napisałam)
Kosztowała mnie 10 zł za opakowanie

I kończąc off top chciałam zapytać czy ktoś stosował kapsułki żelowe? Chciałam je napełnić Q10 rozproszonym w żelu hialuronowym, ale nie wiem czy to zadziała. Może ktoś bardziej doświadczony pomoże?
Swoją drogą fajnie byłoby takie żelki napełnić różnymi ekstraktami w zależności od potrzeb
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 18:57   #4140
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Gosia pastę zakupiłam już jakiś czas temu. Używam Camazkin (chyba dobrze napisałam)
Kosztowała mnie 10 zł za opakowanie

I kończąc off top chciałam zapytać czy ktoś stosował kapsułki żelowe? Chciałam je napełnić Q10 rozproszonym w żelu hialuronowym, ale nie wiem czy to zadziała. Może ktoś bardziej doświadczony pomoże?
Swoją drogą fajnie byłoby takie żelki napełnić różnymi ekstraktami w zależności od potrzeb
Chodzi o kapsułki żelatynowe? Są proste w użyciu, wkładasz tam co chcesz i zamykasz. Zjadłam już sporo takich. Nie musisz rozpuszczać Q10, chyba że zależy Ci też na kwasie hialuronowym w kapsułce.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.