Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-08, 10:50   #3301
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dzięki, ale ja tego nie widzę na ebay. Czyżbym nie umiała szukać?
Za toner trzeba zapłacić ok. 50 zł, czasem też więcej. Mało to nie jest, ale jest bardzo wydajne i naprawdę wystarcza na długie miesiące. Tonera i mleczka używam po kilka kropli. Na początku, przyznaję, skóra chłonęła więcej. Poza tym widziałam też dużo mniejsze pojemności, takie podróżne, ale to na pewno wyjdzie drożej jednostkowo.

Znalazłam, ledwie trzy oferty

Edytowane przez margop
Czas edycji: 2011-07-08 o 10:52
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:52   #3302
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

jeśli chodzi o te 'kremy tonujące' do nóg czy 'wybielacze' do kolan - to tutaj akurat rozumiem popyt na tego rodzaju specyfiki w Japonii. Być może spowodowane jest to tym, że Japonki często muszą siedzieć na kolanach (tzw. seiza) i wtedy - jeśli ma się skórę skłonną do przebarwień - skóra na kolanach robi się nieestetycznie ciemniejsza. ja mam z tym wielki problem, ponieważ w kendo i iaido, które trenuję też siedzimy w seiza i niestety moje kolana (oraz stopy) o tym świadczą:/ a w Japonii, co Isobe pewnie potwierdzi, w seiza siedzi się nie tylko podczas keiko, ale tez np w czasie ceremonii herbacianej, w tradycyjnych domach, gdzie np nie ma europejskich krzeseł itd.

a co do cellulitu - niestety w większości odpowiada za niego gospodarka hormonalna organizmu i w takiej sytuacji same kremy niewiele zdziałają:/
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 11:24   #3303
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o te 'kremy tonujące' do nóg czy 'wybielacze' do kolan - to tutaj akurat rozumiem popyt na tego rodzaju specyfiki w Japonii. Być może spowodowane jest to tym, że Japonki często muszą siedzieć na kolanach (tzw. seiza) i wtedy - jeśli ma się skórę skłonną do przebarwień - skóra na kolanach robi się nieestetycznie ciemniejsza. ja mam z tym wielki problem, ponieważ w kendo i iaido, które trenuję też siedzimy w seiza i niestety moje kolana (oraz stopy) o tym świadczą:/ a w Japonii, co Isobe pewnie potwierdzi, w seiza siedzi się nie tylko podczas keiko, ale tez np w czasie ceremonii herbacianej, w tradycyjnych domach, gdzie np nie ma europejskich krzeseł itd.

a co do cellulitu - niestety w większości odpowiada za niego gospodarka hormonalna organizmu i w takiej sytuacji same kremy niewiele zdziałają:/
Też mam ten problem, ale z powodu tarczycy - mam zespół brudnych łokci i kolan Gdyby w PL były takie specyfiki, byłabym wniebowzięta. Ratuję się kwasami, ale niewiele robią.

Myślę, że z tym cellulitem jest jak z otyłością - podobno w Japonii jest mało otyłych ludzi. Więc większość musi się dobrze odżywiać, skoro nie jest gruba. A niezdrowe szamanko też powoduje cellulit niestety.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 18:35   #3304
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Kachnaaaa, jak najbardziej można nakładać sam toner. Ale to zależy od samego tonera. Nie wysuszy buzi. Są takie gęste i śliskie jak właśnie Hada Labo i te prawdopodobnie wystarczą. Po takim tonerze nakładam jedną małą kroplę mleczka i pewnie mogłoby się i bez niego obejść. Ale są też inne. Mam taki ze Skin Food jak woda. W ogóle chyba z tej serii powtarzać raczej nie będę. I ten jak woda to nie wiem czy coś robi, ale dla mnie on sam nie byłby wystarczający. Jest też seria Q10, z której mam essence. I też jest takie właśnie gęste, trochę jakby żelowe. Spokojnie wystarczy samo. No chyba, że masz bardzo suchą cerę to jednak na początek chyba lepszy byłby duet z mleczkiem.
Te ich kosmetyki to w ogóle coś dziwnego. Bo na przykład wspomniane Hada Labo - kwas hialuronowy działa na mnie świetnie. Natomiast kupowałam w Pl, w jednym ze sklepów internetowych, kwas hialuronowy, z którego robiłam jakieś serum i to wyraźnie mi szkodziło: wysuszało, podrażniało skórę. Więc jednak azjatyckie kosmetyki to inna bajka.
Dzięki Ci pięknie za bardzo istotne informacje
Na razie wpisuje na swoją listę Hada Labo toner i mleczko,ale poszukam jeszcze innych bez olei mineralnych,etc.
Właśnie,a na opakowaniach tych dwóch produktów z Hada Labo masz taki pełny skład?
Jeśli tak to byłabym bardzo wdzięczna za obfocenie go
Żel hialuronowy od nas z PL też nie działał na mnie zbyt dobrze,wysuszał i stąd były moje obawy.

EDIT: Jednak znalazłam już skład mleczka w necie i się zniechęciłam (gliceryna na drugim miejscu i trójglicerydy dalej,a z tym się moja buzia słabo lubi).
Szukam dalej wśród innych marek
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-07-09 o 01:08
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 18:40   #3305
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też mam ten problem, ale z powodu tarczycy - mam zespół brudnych łokci i kolan Gdyby w PL były takie specyfiki, byłabym wniebowzięta. Ratuję się kwasami, ale niewiele robią.

Myślę, że z tym cellulitem jest jak z otyłością - podobno w Japonii jest mało otyłych ludzi. Więc większość musi się dobrze odżywiać, skoro nie jest gruba. A niezdrowe szamanko też powoduje cellulit niestety.
u mnie nawet regularne pilingi za bardzo nie pomagają, bo ja na każdym keiko muszę tak siedzieć:/ nawet zastanawiałam się czy takie złuszczanie kwasami u kosmetyczki mogłoby pomóc, ale jeżeli systematycznie siedzę w takiej pozycji to chyba na niewiele to się zda...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:11   #3306
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Właśnie Sroczka jeszcze nie dała ich recenzji=]

Oglądacie może program Galileo? Tam kiedyś było o jaskółczych gniazdkach i po tym co mówili na pewno kupię te maseczki w ciemno =]

Isobe czyli pozostaje mi masaż bańką chińską (mam zamiar kupić) i jakieś europejskie kosmetyki. =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 08:51   #3307
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Właśnie Sroczka jeszcze nie dała ich recenzji=]

Oglądacie może program Galileo? Tam kiedyś było o jaskółczych gniazdkach i po tym co mówili na pewno kupię te maseczki w ciemno =]

Isobe czyli pozostaje mi masaż bańką chińską (mam zamiar kupić) i jakieś europejskie kosmetyki. =]
Z chińskimi bańkami uważaj, bo nieumiejetnie użyte mogą krzywdę zrobić. Trzeba znać sie trochę na mnatomii, by wiedzieć jak je prowadzić,
(wspomaganie krążenia limfy w odpowiednim kierunku , ruchy do węzłów chłonnych itd.) Odpowiednio też zassać (nie w każdym przypadku na maksa) I uprzedzam, że nie nadają sie do skóry naczynkowej, delikatnej, skłonnej do pajączków i łatwo łapiącej siniaki.
Mi pękają nawet od tych zwykłych rollerów, jeżyków itd. Jedynie odpowiednie ruchy fachowych , naoliwionych rąk masażysty nie robią mi krzywdy. Taka ze mnie pannica - delikatnica ... Ale nie stać mnie, by odwiedzać masażystę tyle, ile by trzeba.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 09:16   #3308
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Właśnie Sroczka jeszcze nie dała ich recenzji=]

Oglądacie może program Galileo? Tam kiedyś było o jaskółczych gniazdkach i po tym co mówili na pewno kupię te maseczki w ciemno =]

Isobe czyli pozostaje mi masaż bańką chińską (mam zamiar kupić) i jakieś europejskie kosmetyki. =]
Co mówili?
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 22:00   #3309
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziękuję Isobe za wyjaśnienia =]
W zeszłym roku oglądałam jakiś program śniadaniowy i właśnie o Bańkach Chińskich do masażu próżniowego mówili, faktycznie siniaki po tym są, ale nawet jak profesjonalista to robi i tak skóra musi się przyzwyczaić. Podejrzewam, że są jakieś ćwiczenia czy filmiki w Internecie o tym, więc spróbuję. Hmm ja masaż bym miała za darmo ex chłopak jest masażystą z prawdziwego zdarzenia, ale cóż w związku z tym, że to ex nie pójde, bo obecny się obrazi =[

Panna X: ogólnie mówili, że to bardzo drogie. Zupa z gniazdek kosztuje astronomiczne sumy, ale bogate Azjatki chętnie z tego korzystają i uważa się to za jeden z sekretów ich piękna. I ogólnie wymieniali na co to niby dobre, ale już nie pamiętam szczegółów. W każdym bądź razie maseczki mam na liście do kupienia =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 07:20   #3310
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Dziękuję Isobe za wyjaśnienia =]
W zeszłym roku oglądałam jakiś program śniadaniowy i właśnie o Bańkach Chińskich do masażu próżniowego mówili, faktycznie siniaki po tym są, ale nawet jak profesjonalista to robi i tak skóra musi się przyzwyczaić. Podejrzewam, że są jakieś ćwiczenia czy filmiki w Internecie o tym, więc spróbuję. Hmm ja masaż bym miała za darmo ex chłopak jest masażystą z prawdziwego zdarzenia, ale cóż w związku z tym, że to ex nie pójde, bo obecny się obrazi =[=]
Usiłuję namówić mojego TŻ, by sie przebranżowił, tobyśmy nieco zaoszczędzili... Jeju, mieć takiego masażyste za męża - raj! Byleby chętny był robić "to" jeszcze w domu z żoną...

Chadzam sobie regularnie ja refleksologię i masaż Shiatsu i mówię Wam - odpływam kompletnie...
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:39   #3311
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

No widzisz Isobe =] Ale zawód masażysta i jeszcze z papierami na wszystkie rodzaje np. klasyczny, erotyczny czy te orientalne to można zarobić całkiem nieźle =]

Wracając do tematu: chcę sobie kupić Bio-Essence face Lifting Cream
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...tchlink:top:pl , o którym dziś pisała Azjatycki Cukier. Dziadostwo kosztuje 50$ za 40 g, ale że tak powiem napaliłam się co nie miara, ponieważ to coś wyszczupla twarz a mi się to od dawna marzy, bo tu gwoli wyjaśnienia off top: kiedyś brałam tabletki anty i po nich przytyłam ok 4-5kg co najbardziej widać na twarzy, mimo że ważę ok 55 kg mam drugi podbródek! I nie wiem czy to zatrzymanie wody czy tłuszczyk, ale po prostu marzy mi się szczuplejsza twarz, więc chcę spróbować tego kremu. Tylko teraz mam problem, bo nie jestem pewna czy nie znajdę czegoś o takim samym działaniu w niższej cenie?

Isobe a może ty słyszałaś o tym kremie?
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 23:04   #3312
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
No widzisz Isobe =] Ale zawód masażysta i jeszcze z papierami na wszystkie rodzaje np. klasyczny, erotyczny czy te orientalne to można zarobić całkiem nieźle =]

Wracając do tematu: chcę sobie kupić Bio-Essence face Lifting Cream
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...tchlink:top:pl , o którym dziś pisała Azjatycki Cukier. Dziadostwo kosztuje 50$ za 40 g, ale że tak powiem napaliłam się co nie miara, ponieważ to coś wyszczupla twarz a mi się to od dawna marzy, bo tu gwoli wyjaśnienia off top: kiedyś brałam tabletki anty i po nich przytyłam ok 4-5kg co najbardziej widać na twarzy, mimo że ważę ok 55 kg mam drugi podbródek! I nie wiem czy to zatrzymanie wody czy tłuszczyk, ale po prostu marzy mi się szczuplejsza twarz, więc chcę spróbować tego kremu. Tylko teraz mam problem, bo nie jestem pewna czy nie znajdę czegoś o takim samym działaniu w niższej cenie?

Isobe a może ty słyszałaś o tym kremie?
Widziałam, widziałam też cenę i zastanawiam się czy podobnego działania nie miałoby serum adenozynowo-peptydowe albo pseudobotoks wg przepisu z naturaliskosmetyki.
Dzisiaj już padam, jutro spojrzę co tam takiego cudownego w tym kremie siedzi, dzisiaj już nie myślę, widziałam tylko coś o adenozynie.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 05:17   #3313
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Wracając do tematu: chcę sobie kupić Bio-Essence face Lifting Cream
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...tchlink:top:pl , o którym dziś pisała Azjatycki Cukier. Dziadostwo kosztuje 50$ za 40 g, ale że tak powiem napaliłam się co nie miara, ponieważ to coś wyszczupla twarz a mi się to od dawna marzy, Isobe a może ty słyszałaś o tym kremie?
Słyszałam, widziałam, ale nie wydaje sie on być jakiś TOP spośród produktów liftingujacych , które znajduje tu w Japonii. Jest taka masa innych kosmetyków o tych właściwościach, że Bio Essence jakby "ginie w tłumie".
Ale z tego, co piszesz, nie wydaje mi sie, by lifting był tym , czego potrzebujesz. Lifting to jakby "naciąganie skóry", nie wyszczuplanie raczej. Zastanawiasz sie, czy to tłuszczyk czy woda powoduje u Ciebie "drugi podbródek"... więc problemem nie jest obwisła skóra, na którą lifting mógł by pomóc. Wydaje mi sie, że Tobie pomogłyby przede wszystkim masaże, rozprowadzajace tę treść (czymkolwiek ona jest) zgromadzona pod skórą , wzmacniające mieśnie twarzy itd. Wykonywanie ich na bazie kremu liftingujacego pewnie nie zaszkodzi, ale nie wierzyłabym w aż takie ich działanie, że sprowokują skórę do tego, by "uniosła" nadmiar tłuszczyku czy wody...
Oczywiście - to tylko moje rozważania, a nie jestem specjalistą...
Kurde, pare dni temu trafiłam na film z zabiegu w japonskim gabinecie, gdzie były zdjęcia "przed i po" i takiego odchudzenia' twarzy bez skalpela w życiu nie widziałam! Postaram sie poszukać i wrzucę link.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 11:29   #3314
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Słyszałam, widziałam, ale nie wydaje sie on być jakiś TOP spośród produktów liftingujacych , które znajduje tu w Japonii. Jest taka masa innych kosmetyków o tych właściwościach, że Bio Essence jakby "ginie w tłumie".
Ale z tego, co piszesz, nie wydaje mi sie, by lifting był tym , czego potrzebujesz. Lifting to jakby "naciąganie skóry", nie wyszczuplanie raczej. Zastanawiasz sie, czy to tłuszczyk czy woda powoduje u Ciebie "drugi podbródek"... więc problemem nie jest obwisła skóra, na którą lifting mógł by pomóc. Wydaje mi sie, że Tobie pomogłyby przede wszystkim masaże, rozprowadzajace tę treść (czymkolwiek ona jest) zgromadzona pod skórą , wzmacniające mieśnie twarzy itd. Wykonywanie ich na bazie kremu liftingujacego pewnie nie zaszkodzi, ale nie wierzyłabym w aż takie ich działanie, że sprowokują skórę do tego, by "uniosła" nadmiar tłuszczyku czy wody...
Oczywiście - to tylko moje rozważania, a nie jestem specjalistą...
Kurde, pare dni temu trafiłam na film z zabiegu w japonskim gabinecie, gdzie były zdjęcia "przed i po" i takiego odchudzenia' twarzy bez skalpela w życiu nie widziałam! Postaram sie poszukać i wrzucę link.
Isobe zostałaś moim guru! Dziękuję =] Znalazłam próbki za 0,99$ plus wysyłka, więc sobie kupię na przetestowanie, może pomoże, a zaszkodzić nie powinno. Też słyszałam o masażach, ale jeszcze nie miałam czasu pokopać w informacjach na ten temat.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:10   #3315
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Isobe zostałaś moim guru! Dziękuję =] Znalazłam próbki za 0,99$ plus wysyłka, więc sobie kupię na przetestowanie, może pomoże, a zaszkodzić nie powinno. Też słyszałam o masażach, ale jeszcze nie miałam czasu pokopać w informacjach na ten temat.
Reila, czy ja dobrze rozumiem, chodzi o drugi podbródek tak? Bo jak tak, to ja również potrzebuję pomocy po ciąży mi takie paskudztwo zostało. ;/ Swego czasu czytałam o jakichś ćwiczeniach na to ale posiałam już artykuły.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:55   #3316
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Reila, czy ja dobrze rozumiem, chodzi o drugi podbródek tak? Bo jak tak, to ja również potrzebuję pomocy po ciąży mi takie paskudztwo zostało. ;/ Swego czasu czytałam o jakichś ćwiczeniach na to ale posiałam już artykuły.
Powiem ci szczerze, że nie wiem czy to po prostu drugi podbródek z tłuszczu czy z wody, ale mi z kolei po tabletkach antykoncepcyjnych takie się zrobił, bo przytyłam pare kilo i do tej pory tego nie mogę zrzucić.

Zygmuś ja składu tego Bio-Essence szuka i szukam i nigdzie nie widzę, może na jakimś zdjęciu się natknę. =[
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:03   #3317
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Powiem ci szczerze, że nie wiem czy to po prostu drugi podbródek z tłuszczu czy z wody, ale mi z kolei po tabletkach antykoncepcyjnych takie się zrobił, bo przytyłam pare kilo i do tej pory tego nie mogę zrzucić.

Zygmuś ja składu tego Bio-Essence szuka i szukam i nigdzie nie widzę, może na jakimś zdjęciu się natknę. =[
Ja w ciąży miałam gestozę i puchłam niesamowicie przez co ruszać się nie mogłam, a później szpital. No i po ciąży zeszło wszytko, ale podbródek drugi został. :/ Ostatnio też przytyłam, ale podbródek się dodatkowo nie powiększył, więc nie wiem, czy u mnie to nie jest po prostu utrata elastyczności, brak mięśni.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:18   #3318
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Ja w ciąży miałam gestozę i puchłam niesamowicie przez co ruszać się nie mogłam, a później szpital. No i po ciąży zeszło wszytko, ale podbródek drugi został. :/ Ostatnio też przytyłam, ale podbródek się dodatkowo nie powiększył, więc nie wiem, czy u mnie to nie jest po prostu utrata elastyczności, brak mięśni.
No niestety z twarzy jest trudno "schudnąć", chyba wezmę na ebay większy pakiet próbek tego specyfiku, więc jak coś mogę kilka odsprzedać =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:51   #3319
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny polecicie jakiś lekki nawilżający i niezapychający krem?
I gdyby jeszcze zmniejszał pory
Na całej twarzy w sumie nie mam,ale koło nosa w tych okolicach przeszkadzają.
Myślałam o czymś takim:http://cgi.ebay.pl/BAVIPHAT-Paprika-...item4aa3542208
(Tylko boję się czy on nie wysuszy zamiast nawilżyć Skusił napis
"Oil free" bo takich potrzebuję )
Albo brzoskwince,też z baviphata,która zakupiła jedna z naszych wizażanek,ale może macie jeszcze jakieś swoje typy?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-07-11 o 13:59
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 15:32   #3320
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś lekki nawilżający i niezapychający krem?
I gdyby jeszcze zmniejszał pory
Na całej twarzy w sumie nie mam,ale koło nosa w tych okolicach przeszkadzają.
Myślałam o czymś takim:http://cgi.ebay.pl/BAVIPHAT-Paprika-...item4aa3542208
(Tylko boję się czy on nie wysuszy zamiast nawilżyć Skusił napis
"Oil free" bo takich potrzebuję )
Albo brzoskwince,też z baviphata,która zakupiła jedna z naszych wizażanek,ale może macie jeszcze jakieś swoje typy?
Jedna z naszych wizażanek zwie się Reila albo Natasza jak wolisz ^^ Ja z brzoskwini jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie testowałam jej jako krem pod BB Creamy, ale pory zmniejszyła widocznie, nawilża, jest bardzo wydajna i lekka, bo to żel bardziej. I nawet tuż po wtarciu w skórę pod oczami zmarszczki mi się wygładzają, ale to akurat krótkotrwały efekt =[ Bardzo mi ten krem pasuje i nie jest drogi biorąc pod uwagę pojemność =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 15:42   #3321
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Zygmuś ja składu tego Bio-Essence szuka i szukam i nigdzie nie widzę, może na jakimś zdjęciu się natknę. =[
Skład znalazłam, na stronie producenta jest, tylko czasu mi brakuje żeby sprawdzić czy to taki cud.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś lekki nawilżający i niezapychający krem?
I gdyby jeszcze zmniejszał pory
Na całej twarzy w sumie nie mam,ale koło nosa w tych okolicach przeszkadzają.
Myślałam o czymś takim:http://cgi.ebay.pl/BAVIPHAT-Paprika-...item4aa3542208
(Tylko boję się czy on nie wysuszy zamiast nawilżyć Skusił napis
"Oil free" bo takich potrzebuję )
Albo brzoskwince,też z baviphata,która zakupiła jedna z naszych wizażanek,ale może macie jeszcze jakieś swoje typy?
Ja ostatnio zakochałam się w Kerren Rose Mint Masque, niby maseczka, ale używam jak kremu, trochę się lepi na początku, potem wchłania się. To taki żel, lekki, ma nawilżać i podobno zmniejszać pory. Ja jestem zachwycona, bo długo szukałam czegoś lekkiego do nawilżania na lato.
Tutaj zdjęcia jak wygląda. 200g za około 53zł

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-07-11 o 15:52
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:17   #3322
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zakochałam się w Kerren Rose Mint Masque, niby maseczka, ale używam jak kremu, trochę się lepi na początku, potem wchłania się. To taki żel, lekki, ma nawilżać i podobno zmniejszać pory. Ja jestem zachwycona, bo długo szukałam czegoś lekkiego do nawilżania na lato.
Tutaj zdjęcia jak wygląda. 200g za około 53zł
O,fajnie to cacko
Tylko widzę że używasz tego na noc,a ja jednak potrzebowałabym czegoś takiego co nadaje się na dzień,bo na noc mam inne rzeczy
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:24   #3323
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
O,fajnie to cacko
Tylko widzę że używasz tego na noc,a ja jednak potrzebowałabym czegoś takiego co nadaje się na dzień,bo na noc mam inne rzeczy
Od dwóch dni na dzień też, ale trochę trzeba poczekać aż się wchłonie (to jedyny minus), potem nakładam BB albo filtr.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 17:21   #3324
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hmmm to jeszcze raz zajrzę na stronę producenta tego Bio-Essence =] Znalazłam i sprawdziłam opis tego kremu Liftingującego w tłumaczeniu na polski i jak byk tam pisze, że redukuje podwójny podbródek! Cud czy nie i tak próbki kupuje =]

Maska jako krem? No cóż ja maseczki z Lioele jako żel punktowy ostatnio używałam =]
To czekam jeszcze bardziej niecierpliwie na moja odlewkę z rozbiórki =]

Edytowane przez reila21
Czas edycji: 2011-07-11 o 17:25
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 18:42   #3325
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ta maska Kerren może być fajna... Papryka ślicznie wygląda, ale pewnie pachnie papryką, a ja nienawidzę smaku i zapachu papryki :P A z tych kremo-żelów zaintersowała mnie brzoskwinka i jabłuszko tonymoly: http://cgi.ebay.pl/TONYMOLY-Red-Appl...item1e651448f8
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 23:27   #3326
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Hmmm to jeszcze raz zajrzę na stronę producenta tego Bio-Essence =] Znalazłam i sprawdziłam opis tego kremu Liftingującego w tłumaczeniu na polski i jak byk tam pisze, że redukuje podwójny podbródek! Cud czy nie i tak próbki kupuje =]

Maska jako krem? No cóż ja maseczki z Lioele jako żel punktowy ostatnio używałam =]
To czekam jeszcze bardziej niecierpliwie na moja odlewkę z rozbiórki =]
Bo to raczej nie maska, a taki nawilżający żel.

A co do podwójnego podbródka, to może coś takiego Face-Neck-Massage-Roller-Slimming-Double-Chin-Remove albo tu 2-in-1-Beauty-Facial-Face-Neck-Roller-Massage-Massager
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 08:33   #3327
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Hmmm to jeszcze raz zajrzę na stronę producenta tego Bio-Essence =] Znalazłam i sprawdziłam opis tego kremu Liftingującego w tłumaczeniu na polski i jak byk tam pisze, że redukuje podwójny podbródek! Cud czy nie i tak próbki kupuje =]
=]
A próbuj, próbuj,pewnie, że tak! Też bym sie skusiła, tyle, że mój problem to garbienie sie i chodzenie z pochyloną głową - efekt: druga broda. Tu sie kremem nie uratuję, tylko gimnastyką i samodyscypliną przede wszystkim.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:35   #3328
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja się staram nie garbić a i tak mam skrzywienie kręgosłupa w dwóch miejscach... genetycznie po rodzicach oni też mają problemy z kręgosłupem, ale nie wydaje mi się by u mnie podbródek wziął się z wady postawy.

Zygmuś dzięki za te masażery kupię sobie na pewno! W końcu najlepsze efekty daje krem plus masaż zwykle =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:33   #3329
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Witajciedołączam się. Japońskie sposoby masażu i oczyszczania twarzy oraz stosowania olejków znam od dawna. Niestety BB cream mi nie służy, za dużo w nim konserwantów, silikonów i parabenów /bo ze mnie wielki wrażliwiec/, a jakoś nie moge trafić BB bez tych składników.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:21   #3330
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja muszę zakupić olejek do twarzy i w końcu nauczyć się poprawnego masażu =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.