Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 17:57   #331
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

u mnie oderwana cała nakretka wraz z łebkiem buteleczki,
caly sie wylał, jeszcze w Warszawie i tam przepakowali i spisali protokół.
Pani Katarzyna odpisala na maila i tak jak przypuszczałyscie, tak sprawa sie załatwi,
ja odesle listem oryginal protokołu uszkodzenia, a ZySK wysle mi hydrolat
Wspaniały sklep, najprzejrzystszy jak dla mnie z reszty tego typu sklepów
a teraz moge tez powiedziec ze błyskawiczne odpisy na maile i wspaniały kontakt 1vs1

dodam, że mam pycha gratisy hydrolat szałwiowy i rumiankowy
drzewko herbaciane super pachnie, tak jak go pamietalam z dawna
jeszcze pare dni i wyprobuje olej konopny z hialuronkiem na paszczękę

jestem tak zadowolona, że cierpliwie poczekam na dosyłkę hydrolatu
fajnie, Psychodelio, że napisałaś o tym zabezpieczaniu hydrolatów
trzymam kciuki za Wasze paczki, dziewczyny
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 23:33   #332
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja też już mam paczkę.Zamówiłam 2 hydrolaty ale na szczęście doszły całe.Zakochałam się w zapachu różanego hydrolatu Jutro wielkie kręcenie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 05:25   #333
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Pytanie do dziewczyn, które robiły różany tonik depigmentacyjny:
czy stosowałyście jakieś tajemne sztuczki, żeby rozpuścić kwasy w hydrolacie? Ukręciłam tonik wczoraj, nie wszystko się rozpuściło, nie wstawiałam na noc do lodówki myśląc, że może "dojdzie" w temp. pokojowej - ale nadal na dnie buteleczki osadza się proszek. Mało, ale jednak.
No ale nie byłabym sobą, gdybym toniku nie przetestowała - na dekolcie, jak zwykle - przeżylam, mam wrażenie że skora jest gładka i ujednolicona. Dziś testy na twarzy.

Ilona, piękny awatar! Fajnie wyglądacie i tacy ładni wszyscy
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:25   #334
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które robiły różany tonik depigmentacyjny:
czy stosowałyście jakieś tajemne sztuczki, żeby rozpuścić kwasy w hydrolacie? Ukręciłam tonik wczoraj, nie wszystko się rozpuściło, nie wstawiałam na noc do lodówki myśląc, że może "dojdzie" w temp. pokojowej - ale nadal na dnie buteleczki osadza się proszek. Mało, ale jednak.
No ale nie byłabym sobą, gdybym toniku nie przetestowała - na dekolcie, jak zwykle - przeżylam, mam wrażenie że skora jest gładka i ujednolicona. Dziś testy na twarzy.

Ilona, piękny awatar! Fajnie wyglądacie i tacy ładni wszyscy
w imieniu nas wszystkich

co do toniku, możesz podgrzać nieco hydrolat w kąpieli wodnej, powinno się rozpuścić
ja swój zrobiłam na hydrolacie melisowym - jedzie kiszonką, dobrze, że lubię takowe zapaszki
czasami ma po nim uczycie "drewnianej twarzy" też tak macie?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:44   #335
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które robiły różany tonik depigmentacyjny:
czy stosowałyście jakieś tajemne sztuczki, żeby rozpuścić kwasy w hydrolacie? Ukręciłam tonik wczoraj, nie wszystko się rozpuściło, nie wstawiałam na noc do lodówki myśląc, że może "dojdzie" w temp. pokojowej - ale nadal na dnie buteleczki osadza się proszek. Mało, ale jednak.
No ale nie byłabym sobą, gdybym toniku nie przetestowała - na dekolcie, jak zwykle - przeżylam, mam wrażenie że skora jest gładka i ujednolicona. Dziś testy na twarzy.

Ilona, piękny awatar! Fajnie wyglądacie i tacy ładni wszyscy

Mnie się wszystko rozpuściło. Rzeczywiście zostało trochę kwasu na dnie, ale mieszałam, mieszałam i się rozpuściło. Użyłam hydrolatu różanego.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
w imieniu nas wszystkich

co do toniku, możesz podgrzać nieco hydrolat w kąpieli wodnej, powinno się rozpuścić
ja swój zrobiłam na hydrolacie melisowym - jedzie kiszonką, dobrze, że lubię takowe zapaszki
czasami ma po nim uczycie "drewnianej twarzy" też tak macie?

Drewnianej to nie, ale czuję wyschnięcie twarzy.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 09:34   #336
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Tak samo nie za bardzo mi sie rozpuścił ten kwas za pierwszym razem, ale to tylko dlatego że za krótko mieszałam. Drugi raz już poszło lepiej i wszystko pięknie się rozpuściło.
U mnie ten tonik nie dość że lekko ściąga, to jeszcze oblepia mi twarz taką jakby powłoczką delikatną.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 12:13   #337
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja dzis robilam ten tonik z nowoscia - arbutyna. Ta za nic w swiecie nie chciala sie rozpuscic, musialam podgrzac. Wczesniej zuzylam juz dwie porcje toniku bez arbutyny i zawsze przed uzyciem mocno wstrzasalam.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 15:52   #338
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja właśnie skończyłam kręcenie Mam kremik z pha,olejek myjący,micel do cery wrażliwej i serum z sap Na resztę już nie mam siły Kremik pachnie fajnie i faktycznie to taki lekki puszysty musik Wieczorem testowanie Martwi mnie tylko hydrolat różany bo jak się go tak dziś nawąchałam to miałam go lekko dość.Zobaczmymy jak wyjdzie w używaniu.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:56   #339
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Gołąbku, jak poużywasz tego serum z SAP, to skrobnij coś, proszę. Właśnie kończy mi się mazidłowa witamina C i zastanawiam się nad następczynią.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 16:19   #340
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Wybrałam właśnie Sap żeby uniknąć podrażnień po wieczornym toniku z kwasem mlekowym.Zobaczymy jak się sprawdzi.Dam znać na pewno



Tragedia Nałożyłam krem z pha i moja twarz płonie.Jest gorąca i czerwona Zmyłam szybko twarz i nie wiem co mogę nałożyć kojącego Macie jakieś pomysły A tak mi się konsystencja podobała Teraz będę się bała reszty próbować bo pieron wie co mnie tak urządziło Może alkohol albo hydrolat albo kwasy.Chociaż używam kwasu mlekowego od dawna i nigdy takich problemów nie miałam.Takie same objawy miałam po masce spirulinowej Załamałam się

Edytowane przez golabek
Czas edycji: 2008-11-29 o 23:07
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 16:41   #341
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy ktoś próbował może robić musujące kule do kąpieli wg przepisu na ZSK? Łatwo to sknocić?



golabek - mówisz o tym kremie?
http://www.zrobsobiekrem.pl/?221,del...-pha-3-x-50-ml
trochę mnie nastraszyłaś, bo chciałam go zamówić, podobno ma być delikatny
Co do złagodzenia, to jeśli masz w domu d-panthenol to polecam - możesz go rozrobić z hydrolatem (ok. 2%) i dodać jakiś delikatny olej - jojobę, bawełnę, dynię, różę. Albo dodać do roztworu HA. Z gotowych produktów alantan w kremie jest dobry na takie podrażnienia.
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2008-11-30 o 16:43
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 18:23   #342
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[QUOTE=golabek;9907709]



Tragedia Nałożyłam krem z pha i moja twarz płonie.Jest gorąca i czerwona Zmyłam szybko twarz i nie wiem co mogę nałożyć kojącego Macie jakieś pomysły

Robiłam jakiś czas temu ten krem, ale skopałam coś niestety i nie wyśzedł mi
PHA używam od ponad miesiąca regularnie w toniku wieczornym i jedyne co to przez chwile mam lekkie zaczerwienieni,dużo mniejsze niż po kwasie mlekowym którego kiedyś próbowałam.
Jeśli posiadasz Bepanthen to spróbuj się nim wysmarować, też powinien pomóc,świetnie łagodzi silne podrażnienia.
Mam nadzieję, że Twojz buzia ma się już dobrze?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:54   #343
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
co do toniku, możesz podgrzać nieco hydrolat w kąpieli wodnej, powinno się rozpuścić
ja swój zrobiłam na hydrolacie melisowym - jedzie kiszonką, dobrze, że lubię takowe zapaszki
czasami ma po nim uczycie "drewnianej twarzy" też tak macie?
Dzięki. Jakoś się w końcu rozpuścił. Ja robilam na różanym ale też kiszonkę czuję
Uczucia drewnianej twarzy nie mam, ale się po nim lepię...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 23:00   #344
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Kochane dzięki za porady Moja buzia lepiej Ja też skopałam jak się okazuje ph kremu.Sprawdzałam fazę wodną ale papierki nie zmieniły mi koloru.Wzięłam więc takie jednokolorowe i wydawało mi się że jest ok.Gotowy krem ma ph 3 a powinien najlepiej 5.Chciałam bardzo podziękować p.Kasi bo od razu mimo północy radziła mi @ co robić.Uwielbiam ten sklepik za profesjonalną obsługę
Jutro będę reanimować mój krem.Podniosę ph i zobaczymy jak zareaguje moja buzia.Ja mam naczynkową cerę z częstym rumieńcem i gorącem na polikach.Ogólnie kremik bardzo mi spasował konsysytencją i zapachem.Pokładam w nim wielkie nadzieję na susz pokwasowy na mojej buzi.Oby to było to nieszczęsne ph.

Nałożyłam dziś rano serum sap pod filtr.Ale chyba mam zbyt przesuszoną cerę i poczekam z tym serum jak się podkuruję.Mam mieszaną cerę i dziwnie czuję się z 2 warstwami na buźce.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 07:14   #345
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

uff, wczoraj trzy razy zżarło mi posta więc dałam sobie spokój

Gołąbku, ja też podejrzewałam że wyszło Ci złe ph bo praktycznie oprócz hydrolatu[nie wiem jaki użyłaś] nie ma tam nic, co mogłoby tak podrażnić...
mam nadzieję, że już będzie ok, ja też lubię ten musik

Schaetzchen, nie się też lepi niestety co nie bardzo lubię, ale cóż
nie które hydrolaty same w sobie są lepiące np. mój ulubiony migdał, jabłko...

C_girl [pozwolisz, że tak Cię "skrócę"], ano robiłam i ... sknociłam - ciężko mi się mieszało i zbyt długo to robiłam i jak włożyłam to mi "wymusowały" z foremek ale ogólnie pomysł fajny, będę musiała ponowić próbę, zwłaszcza, że święta za pasem a dzieci w rodzinie nie brak

Margaretko, toników ani hydrolatów nie powinno się zostawiam do wyschnięcia bo powoduje to ucieczkę wilgoci ze skóry, są dwa sposoby: nadmiar osuszyć chusteczką albo na wilgaotną twarz nałożyć krem, serum czy co tam masz w zwyczajy - ja osobiście preferuję ten drugi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:22   #346
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Kochane dzięki za porady Moja buzia lepiej Ja też skopałam jak się okazuje ph kremu.Sprawdzałam fazę wodną ale papierki nie zmieniły mi koloru.Wzięłam więc takie jednokolorowe i wydawało mi się że jest ok.Gotowy krem ma ph 3 a powinien najlepiej 5.Chciałam bardzo podziękować p.Kasi bo od razu mimo północy radziła mi @ co robić.Uwielbiam ten sklepik za profesjonalną obsługę
Jutro będę reanimować mój krem.Podniosę ph i zobaczymy jak zareaguje moja buzia.Ja mam naczynkową cerę z częstym rumieńcem i gorącem na polikach.Ogólnie kremik bardzo mi spasował konsysytencją i zapachem.Pokładam w nim wielkie nadzieję na susz pokwasowy na mojej buzi.Oby to było to nieszczęsne ph.

Nałożyłam dziś rano serum sap pod filtr.Ale chyba mam zbyt przesuszoną cerę i poczekam z tym serum jak się podkuruję.Mam mieszaną cerę i dziwnie czuję się z 2 warstwami na buźce.
Gołąbku ja miałam identyczną reakcję, ale na tonik z PHA..i..oczywiście była to moja wina-bo nie zmierzyłam ph (okazało sie,że było coś około 2,5-3).Też Pani Kasia odpisała mi od razu..w okolicach północy..
Jak tylko podniosłam ph wszystko wróciło do normy: zero szczypania, buraka, uczucia za małej skóry itp.

Musze powiedzieć, że bardzo dokładne są papierki 4 polowe-więcej ich schodzi bo nie można podzielić, ale czasem przy zwykłych papierkach nie mogę rozróżnić 3 czy 4 ph, dopiero jak dodam sody i wyjdzie dużo wyższe ph to papierek "łapie".
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-20 o 12:56
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:28   #347
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a przy porównywaniu korzystacie z wzornika w necie czy macie swój w realu?
bo te różnice kolorów to czasem takie niuanse, że mam niejednokrotnie wątpliwości
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:46   #348
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

No dokładnie Ilono..najlepiej było by dostać taki wzornik w łapki-jednak monitor LCD monitorowi nierówny (ine kolory). Jednkaże w 4 polowych kolory jakoś bardziej pokrywają się ze wzornikiem w necie.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-20 o 12:51
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 10:39   #349
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Macie rację z tymi 4 polowymi papierkami.Są dużo dokładniejsze Porównywałam z netem. Jednokolorowe odróżniam tylko kolor czerwony a potem wychodzi mi tylko żółć Dziś będę poprawiać ph i oby wszystko było ok.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 23:26   #350
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mam taki patent na podwyższenie pH w fazie wodnej kremu z PHA (robię z glukonolaktonem 10%). Zamiast sody dodaję trochę niacynamidu i jest ok .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 08:19   #351
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Mam taki patent na podwyższenie pH w fazie wodnej kremu z PHA (robię z glukonolaktonem 10%). Zamiast sody dodaję trochę niacynamidu i jest ok .
a niacynamid na tym nie traci, wydawało mi się, że on nie lubi towarzystwa kwasów

a tak btw chylę czoła przed Twoją pomysłowością niezły z Ciebie praktyk
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 03:02   #352
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Według opisu ZySK-owego niacynamidu, zalecane pH preparatu ma wynosić od 3 do 7.5. Krem z PHA powinien mieć pH powyżej 4, więc witamina jest stabilna .

Zrobiłam niedawno 2 wersję wygładzającego musu, niestety znowu nie podoba mi się zachowanie emulsji (mus "piankowacieje" z czasem ). Ale się nie poddam, bo chcę mieć co najmniej 10% PHA w kremie i już!
Może coś knocę przy merdaniu, np. za szybko wlewam jedno do drugiego. Wiem, że powinnam powolutku, nawet pipetką, ale co zrobię, jak mi trzeciej ręki brakuje przy jednoczesnym miksowaniu. Myślałam już nawet o skonstruowaniu jakiegoś imadełka do unieruchomienia większej zlewki.

Ciekawa jestem, jak się trzyma krem zestawowy z PHA. Też się robi "coraz lżejszy" w miarę upływu czasu?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:48   #353
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Juz miałam złożyć zamówienie na krem anti-aging, ale nagle dotarło do mnie, że stężenie PHA jest w nim już wyższe niż w kremie 3xpha - czyli 6%. Czy to już nie za dużo, żeby stosowac bez żadnego filtra nadzień
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:01   #354
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mój krem niestety poszedł w zlew Ph wyskoczyło mi za dużo.Zaczęłam zbijać i skończyły mi się papierki Muszę zamówić zanim zrobię powtórkę z rozrywki.Kurcze ciężko mi idzie z tym ph

Lorri kiedy będzie recepturka twojego kremu Moja paszcza błaga o coś na ten susz
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 15:48   #355
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

chciałąm powiedzieć, że ZySK dosłał mi dzis hydrolat
i jak przystało na ten cudny sklep zyskałam gratisowy olej z pachnotki
właśnie idę się wypaciać

pozdrawiam cieplutko i kibicuję w Waszych ukrętasach
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:22   #356
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Uwaga, popelniam OT: Golabek, masz sliczny avek
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:31   #357
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Uwaga, popelniam OT: Golabek, masz sliczny avek
Pranie twój też cudny
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:18   #358
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Już moje obawy watpliwości zostały rozwianę przez panią katarzynę, jak zwykle szybko i profesjonalnie Teraz tylko Gołąbek mnie nastraszyła problemami z pH, no ale cóż, trzeba stawic czoła obawom
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:31   #359
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Confused, dasz rade
Lorri, ja tez z utesknieniem czekam na Twoja recepture. Moze taki prezent gwiazdkowy dla nas...?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:46   #360
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Już moje obawy watpliwości zostały rozwianę przez panią katarzynę, jak zwykle szybko i profesjonalnie Teraz tylko Gołąbek mnie nastraszyła problemami z pH, no ale cóż, trzeba stawic czoła obawom
Confused to nie problemy tylko brak papierków Dasz radę
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.