Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 19:08   #1861
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
gdzie mam kliknąć na oficjalnej stronie EDM, żeby pojawiły mi się kolory pudru koalinowego?
w dział face https://www.everydayminerals.com/ind...d=30&Itemid=44
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:21   #1862
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Niecierpliwie się ciągle bo moje zamówienie jeszcze nie przyszło..ale pewnie przyjdzie w poniedziałek.
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:55   #1863
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cześć dziewczyny!

Mimo przeglądania licznych swatchy róży Waffle Cone, Snooze Bar i Viki's Radiant Creation nadal trudno mi stwierdzić różnicę między nimi, a na pewno chciałabym zamówić taki odcień jasnego połyskliwego brązu. Dlatego proszę Was o pomoc- jaka jest właściwie różnica kolorystyczna między nimi i czy mocno widać drobinki?

Bedę wdzięczna za pomoc
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:08   #1864
Piglet
Raczkowanie
 
Avatar Piglet
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A próbowałaś nałożyć najpierw podkład, potem korektor?

uzywam podkladu golden-light i korektora intensive concealer fair, wiec wszedzie bylo widac biale plamki x.x
Piglet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:12   #1865
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Piglet Pokaż wiadomość
uzywam podkladu golden-light i korektora intensive concealer fair, wiec wszedzie bylo widac biale plamki x.x
tak jak pisały wyżej dziewczyny dobrze jest używać korektor już na podkład, wtedy działa jak gumka do ścierania (kiedys usłyszałam takie stwierdzenie ) a może masz nieodpowiedni kolor korektora ?? może zmieszaj troszkę korektora z tym podkładem i wtedy zobaczysz

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-06-27 o 20:13
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:19   #1866
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Piglet Pokaż wiadomość
uzywam podkladu golden-light i korektora intensive concealer fair, wiec wszedzie bylo widac biale plamki x.x
Według mnie używasz zbyt jasnego korektora. Może Cathy doradzi jaki odcień powinnaś wybrać, bo Ona też podkład golden light używa.

Inna opcja - w roli korektora użyj podkład golden light intensive. Czyli najpierw podkład na całą twarz flat topem, potem punktowo pędzelkiem do korektora również podkład. Unikniesz w ten sposób kłopotu z dobraniem odpowiedniego odcienia korektora.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:50   #1867
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Mimo przeglądania licznych swatchy róży Waffle Cone, Snooze Bar i Viki's Radiant Creation nadal trudno mi stwierdzić różnicę między nimi, a na pewno chciałabym zamówić taki odcień jasnego połyskliwego brązu. Dlatego proszę Was o pomoc- jaka jest właściwie różnica kolorystyczna między nimi i czy mocno widać drobinki?

Bedę wdzięczna za pomoc

Moje prywatne odczucia co do Snooze Bar i Viki's Radiant są takie, że Snooze to "róż" w sensie "kolorowania twarzy", a Viki's to rozświetlacz z domieszką brązu... oba są wg mnie śliczne, ale na mojej żółtej twarzy Viki's trochę mało widać... Viki's jest jak Buff'd Illuminating Dust Empire - mnóstwo drobinek, błyszczący delikatny brązik, lekko podkreśla kości policzkowe, raczej trudno nim zrobić krzywdę (chyba że tak jak ja ostatnio: nakładam, nakładam, myślę "cholera, nic nie widac", odeszłam od okna, po minucie zerknęłam znowu - jestem pomarańczowo-brązowa... na mnie Viki's odrobinę ciemnieje z czasem). Snooze Bar jest wg mnie trochę brzoskwiniowy? dodaje prawdziwego koloru, delikatnego ale takiego świeżego, twarz jest ożywiona, typowo wiosenny kolor - niby róż, ale pasuje do tych twarzy, które źle tolerują róż;] w obu są drobinki, chyba nieco bardziej widoczne w Viki's. z tych dwóch chyba polecam... OBA niestety waffle cone nie posiadam, nigdy mnie nie kusił

Edytowane przez mykofenolan mofetilu
Czas edycji: 2009-06-27 o 21:09
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 21:04   #1868
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
byc może odkryłam oczywiste...

dla tych, które mieszają dwa odcienie i lubia taki lekki glow i dobre krycie (jak i ja).

do wieczka nasypałam intensive olive neutral i drugą porcję medium olive o glo, wymieszałam przez pukanie w bok wieczka i nakładałam kabuki. próbowałam również odwrotnie: jaśniejsza oglo i ciemniejsza intenive i efekt podobny. Super krycie, niewidoczny podkład i wygładzenie porów, oraz takie jakby lekko satynowa, rozświetlona i opalona twarz... czegoż chcieć więcej?

atoja ja to chyba w twoich kolorach jednak jestem
dla mnie na razie neutral z oliwek jest najlepszy, chce sprobowac medium ale jeszcze chce cos cieplego beowego wyprobowac slatefo pytalam o beze wiec wezme sobie probke buttered tan - bedzie jak sie opale
i wyprobuje twoja mieszanke z róznymi formułami
a tak na marginesie jaki korektor uzywasz?
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 22:25   #1869
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ks222 Pokaż wiadomość
atoja ja to chyba w twoich kolorach jednak jestem
dla mnie na razie neutral z oliwek jest najlepszy, chce sprobowac medium ale jeszcze chce cos cieplego beowego wyprobowac slatefo pytalam o beze wiec wezme sobie probke buttered tan - bedzie jak sie opale
i wyprobuje twoja mieszanke z róznymi formułami
a tak na marginesie jaki korektor uzywasz?
hmm, to mnie zaciekawiłaś tym masłowym no ja w niego nie celowałam jakoś. mój monitor dziwnie oddaje identycznie kolory (w moim odczuciu i po tym co zamawiałam) ale jakoś mi on wygląda nawet na 13/78 tonu jaśniejszy od oliwki neutrala. Tak swoją drogą to ja nigdy nie powiedziałabym po sobie, że jestem zielona dopiero po edmie i egmie to widzę, że nie mam co szukać w innych. A wczoraj naocznie jakoś tak się przeraziłam, bo podniosłam zmachaną zmęczoną rękę jakoś przy lustrze i ta zieloność mnie tąpnęła, w pierwszej chwili szybko myć bo myślałałam, że jestem brudna.
a co do korektora? najlepsza u mnie jest grzywka! a tak na poważnie nie maluję ich wcale, intensiwka kryje mi przebarwienia powyrzytowe, które stopniowo likwiduję za pomocą wizażu, a jak mam jakieśik ważne wystąpienie to mnie zawsze wywali boląca MontEverest i tylko kolor na większe wyjścia to mam jakiś tam zleżały klasyczny w sztyfcie, ale gdzie ja wychodze
U mnie obsesją jest z kolei gładkość jak się tak cały dzień napatrzę na moją dwulatkę
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:44   #1870
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jestem w kropce i potrzebuje Waszej pomocy...wiem, że kiedyś było to pisane na wizażu, ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć więc mam nadzieję, że nie zdenerwuje Was moim pytaniem;P Mianowicie potrzebuje dowiedzieć się czy róż champagne ma w składzie ultramarines? Chciałabym go pomieszać z blyszczykiem, ale jak na zlość na moim opakowaniu nie ma wypisanego składu....POMOŻE MI KTOŚ
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:51   #1871
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
Jestem w kropce i potrzebuje Waszej pomocy...wiem, że kiedyś było to pisane na wizażu, ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć więc mam nadzieję, że nie zdenerwuje Was moim pytaniem;P Mianowicie potrzebuje dowiedzieć się czy róż champagne ma w składzie ultramarines? Chciałabym go pomieszać z blyszczykiem, ale jak na zlość na moim opakowaniu nie ma wypisanego składu....POMOŻE MI KTOŚ
Mozna na usta (opis edm) a tu link do niektórych składow :
https://www.everydayminerals.com/ind...d=28&Itemid=91
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 17:58   #1872
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny jakiś czas temu pytałam się Was ale nikt mi nie odpowiedział, mój post pewnie zginął wśród tylu

Mianowicie czy któraś z Was wie jaką datę ważności mają podkłady/pudry/róże sypkie a jaką prasowańce?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:05   #1873
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

z gory przepraszam, jezeli to pytanie juz padlo, ale czy od 2 lipca procz wycofania duzego kita zmienia sie tez system probkowy?

jeszcze nie zamawialam darmowych probek, a bardzo chcialabym skorzystac z pakietu bezplatnych, a nie wiem czy zdaze mam dopiero zamiar przelac kase na pay pal, a to podobno trwa nawet do 3 dni roboczych
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:17   #1874
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
z gory przepraszam, jezeli to pytanie juz padlo, ale czy od 2 lipca procz wycofania duzego kita zmienia sie tez system probkowy?

jeszcze nie zamawialam darmowych probek, a bardzo chcialabym skorzystac z pakietu bezplatnych, a nie wiem czy zdaze mam dopiero zamiar przelac kase na pay pal, a to podobno trwa nawet do 3 dni roboczych
raczej nie zdazysz, skorzystaj z karty kredytowej, jesli nie masz napewno ktos Ci zrobi przyslugę

asixs86 podklady nieograniczoną w zasadzie dla bezpieczenstwa podaja 2 lata, podobnie prasowane ale tu slowem nie ręczę
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:20   #1875
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny ja chyba czegoś nie doczytałam, możecie krótko powiedzieć które kity znikają?? próbki też?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:23   #1876
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
raczej nie zdazysz, skorzystaj z karty kredytowej, jesli nie masz napewno ktos Ci zrobi przyslugę
kurcze ktos tu pisal, ze mozna wypulka debetowka z mBanku przelac, po zwiekszeniu limitu z 0 zl na przelewy internetowe, zrobilam tak, niestety caly czas wyskakiwal nieznany blad
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:27   #1877
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

phdwao wklejam post foxxxy, która przetłumaczyła kiedyś post z forum edm

KLIK
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:56   #1878
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
phdwao wklejam post foxxxy, która przetłumaczyła kiedyś post z forum edm

KLIK
dziękuję
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:19   #1879
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

asixs86 podklady nieograniczoną w zasadzie dla bezpieczenstwa podaja 2 lata, podobnie prasowane ale tu slowem nie ręczę
Bardzo Ci dziękuję
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 19:36   #1880
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mozna na usta (opis edm) a tu link do niektórych składow :
https://www.everydayminerals.com/ind...d=28&Itemid=91
Tą stronę akurat znalazłam, ale nie ma tam składu champagne
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:39   #1881
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dawniej nie bylo i dlatego przy rozach ktore sie nadaja na ust jest w opisie ze ok, i tak jest z szampankiem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:02   #1882
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
kurcze ktos tu pisal, ze mozna wypulka debetowka z mBanku przelac, po zwiekszeniu limitu z 0 zl na przelewy internetowe, zrobilam tak, niestety caly czas wyskakiwal nieznany blad
truskawkowa wiosna, ja tak pisałam,bo wlasnie tak robie zawsze i jest ok, nie ma info o bledzie...
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:03   #1883
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

zrobilam wiec przelew z mojego konta na paypal dalam 18zl na wszelki wypadek

pozniej chcialam zrobic symulacje - realizacji platnosci- zamiast platnosci karta kliknelam Pay Pal, patrze a tam mozliwosc wplacenia karta bez pay pal, tylko wszystko po polsku bylo napisane, wypelnilam rubryczki tak jak wczesniej, przeliczylo 4,68$ na ok 15zl i poszlo
pojawil sie komunikat
Cytat:
dziękujemy za dokonanie płatnościPłatności za pośrednictwem systemu PayPal
Identyfikator potwierdzenia: 0507-0044-7627-1135
Płatność za zakup od firmy Everyday Minerals Inc. została sfinalizowana.
Zachowaj ten identyfikator potwierdzenia oraz informacje kontaktowe, na wypadek gdyby konieczne było skontaktowanie się z handlowcem lub firmą PayPal. Ponadto na Twój adres zostało już wysłane potwierdzenie tej transakcji z systemu PayPal.
Informacje kontaktowe handlowca
Everyday Minerals Inc.
faqinfo@everydayminerals. com
potem znowu przekierowalo mnie na strone EDM i wyskoczyl komunikat, ktory skojarzyl mi sie z bledem, nie pamietam juz dokladnie co bylo napisane

za to w statusie zamowienia jest napis Shipped, zrobilam nawet screeny- to znaczy, ze pieniadze doszly i przesylka zostanie wyslana, prawda?

wiem, ze robie z siebie glupka, ale troche mam watpliwosci

sprawdzilam moje konto bankowe i cos mi sie nie zgadza, wychodzi na to, ze z konta poszlo 10zl mniej niz powinno, hmm

w historii operacji nie ma tego przelewu dla EDM, ale pewnie pojawi sie jutro albo pozniej

martwic sie?

przepraszam jesli zasmiecam watek, pierwszy raz zamawiam cos przez zagraniczna strone

podklad EDM intensive przetestowalam niedawno, kupilam probke przez allegro, bo nie moglam sie powstrzymac, a chcialam jak najszybciej trafilam kolor za pierwszym razem- FAWN, po prostu wtapia sie we mnie, nawet nie odcina sie zbytnio na przedramionach mam cere zarozowiona przez naczynka, a po tym podkladzie twarz wyglada idealnie, nie widac zupelnie, ze mam podklad

klasyczne podklady byly zawsze za ciemne, za rozowe a do tego niemilosiernie podkreslaly suche skorki i powodowaly zaskorniki

wzielam duze opakowanie w wspolnych zamowieniach, jak dowiedzialam sie, ze wycofuja te duze zestawy, taniej za 1 podklad juz chyba nie bedzie...

od allegrowiczki dostalam gratis probke rozu snuggle, bardzo ladny kolor, ale chyba odrobine zbyt intensywny jak dla mnie, zamowilam w zestawie probek All smiles, wydaje sie jasniejszy i cieplejszy

wzielam tez korektor intensive fair i podklad fawn w innych formulach, mam nadzieje, ze probeczki do mnie dojda:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wysylka.jpg (19,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wysylka2.jpg (41,7 KB, 28 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:09   #1884
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

truskawkowawiosna; no to przeciez wszystko jest dobrze...
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:09   #1885
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

truskawkowawiosna jak masz status shipped to wszystko jest pomyślnie załatwione, teraz czekaj na przesyłkę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:17   #1886
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna; no to przeciez wszystko jest dobrze...
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna jak masz status shipped to wszystko jest pomyślnie załatwione, teraz czekaj na przesyłkę.
dziekuje dziewczyny zmartwily mnie te roznice na koncie
teraz pozostaje tylko czekac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:21   #1887
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja mam prośbę do Was, czekam już ponad 14 dni roboczych na przesyłkę z EDM, jestem trochę niekumata, a raczej niepiśmienna jeśli chodzi o ang, CZY KTOŚ MÓGŁBY MI PRZESŁAĆ SWOJ EMAIL REKLAMACYJNY DO EDM W SPRAWIE PACZKI KTÓRA NIEDOTARŁA???
wiem, że troche z Was takie listy wysyłało, powsadzałabym tylko swoje dane.
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:30   #1888
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
ja mam prośbę do Was, czekam już ponad 14 dni roboczych na przesyłkę z EDM, jestem trochę niekumata, a raczej niepiśmienna jeśli chodzi o ang, CZY KTOŚ MÓGŁBY MI PRZESŁAĆ SWOJ EMAIL REKLAMACYJNY DO EDM W SPRAWIE PACZKI KTÓRA NIEDOTARŁA???
wiem, że troche z Was takie listy wysyłało, powsadzałabym tylko swoje dane.
to za którki okres, żeby już do nich już pisać. poczekaj jeszcze
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:48   #1889
TakiJuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam serdecznie .
Mam pewna sprawe - otoz bardzo prosze, aby ktoras z milych tutaj Pan, pomogla mi dobrac odcien podkladu EDM na podstawie nizej zamieszczonego zdjecia .
Prosze o szybka odpowiedz no i cieplo pozdrawiam

http://img524.imageshack.us/img524/7088/obraz004enm.jpg

TakiJuz
TakiJuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:27   #1890
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
to za którki okres, żeby już do nich już pisać. poczekaj jeszcze
hmm, to ile mam poczekać? chciałam ich poprosić o numer nadania ( od nadania paczki przez EDM mineło już 14 dni roboczych )
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.