Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 11:07   #3181
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

jamesku, mi sie marzyla prostownica farouk, ale nie ma jej w pl, a sklepy z usa nie wysylaja, a jak juz wysylaja, to doliczaja za to taka kase, ze mysle, ze prywatnym szybowcem leci ta prostownica
jaguara wypatrzylam na stanowisku chi i farouk w malcie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:10   #3182
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ilios, popatrz ma all jest taka
http://www.allegro.pl/item1073254522...imitowana.html

no ale cena powalająca...

tu trochę tańsza, ale bez kryształków i czarna
http://www.allegro.pl/item1036950028...ownica_10.html
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-06-08 o 11:12
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:11   #3183
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
znacie sie na prostownicach? lokowkach i innych takich? bo ja ostatnio naogladalam sie filmikow na yt i uzycia prostownic z zaokraglonymi krawedziami jako lokowek tez
Nie znam się na prostownicach, bo mam na ich stosowanie za delikatne włosy, ale kiedyś mi fryzjerka w przypływie fantazji zrobiła prostownicą właśnie loki. Chyba jest to więc raczej często spotykane zastosowanie.

Inna rzecz, że wyglądałam tak paskudnie, że po jednym spojrzeniu loki uległy likwidacji.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no to faktycznie dziwne to wszystko, ciekawa jestem czy tru będzie teraz wkładać rachunki z cenami do paczek, czy będą nareszcie czytelnie pisać kwoty na paczkach
Ototo! Już dawno miałam to napisać, ale mi wyleciało z głowy. To, że UC te paczki w ogóle ogląda i chce dodatkowych informacji i tyle to trwa, to tylko i wyłącznie zasługa truskawkowej polityki niewsadzania do przesyłki rachunku! Zasadniczo imho jako firma tego nie mogą robić i naprawdę nie potrafię zrozumieć, co nimi kieruje. Gdyby rachunki były od razu, to by sobie UC obejrzał, sprawdził co trzeba i nawet jak naliczyliby cło, to przyszłoby z nakazem pobrania przez listonosza, a nie z zatrzymywaniem paczki i domaganiem się dosłania dokumentów.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
W każdym razie ja się na nich śmiertelnie obraziłam i dziewczyny kiedy są zniżki -10% na feelu? muszę kupić korektor a na tru nie chcę.
No właśnie, jak któraś będzie wiedziała, to dajcie znać. Mnie ostatnio nic nie przysyłają A na dodatek zniknęła z feela marka Clinique
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:17   #3184
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

p4w
heheheh no 500 zl na poczatek nie dam dlatego wlasnie myslalam o tamtej, bo niby jak na ich stanowisku to powinna byc ok a jak sie okaze ze mi tez zle w prostownicowych lokach to wywale 190 zl a nie 500
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:22   #3185
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Ototo! Już dawno miałam to napisać, ale mi wyleciało z głowy. To, że UC te paczki w ogóle ogląda i chce dodatkowych informacji i tyle to trwa, to tylko i wyłącznie zasługa truskawkowej polityki niewsadzania do przesyłki rachunku! Zasadniczo imho jako firma tego nie mogą robić i naprawdę nie potrafię zrozumieć, co nimi kieruje. Gdyby rachunki były od razu, to by sobie UC obejrzał, sprawdził co trzeba i nawet jak naliczyliby cło, to przyszłoby z nakazem pobrania przez listonosza, a nie z zatrzymywaniem paczki i domaganiem się dosłania dokumentów.
Masz 100% racje, ja też nie mogłam zrozumieć skoro piszą nazwy produktów, to dlaczego nie podają ceny Ciekawa jestem jak to będzie teraz wyglądać. Rozzłościli mnie strasznie, tak ich lubiłam, ale to już jest przegięcie.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:31   #3186
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
p4w
heheheh no 500 zl na poczatek nie dam dlatego wlasnie myslalam o tamtej, bo niby jak na ich stanowisku to powinna byc ok a jak sie okaze ze mi tez zle w prostownicowych lokach to wywale 190 zl a nie 500
ja mam prostownicę Wahl Cutek
http://www.hairstore.pl/Wahl_Cutek_p..._w_USA-44.html
jestem bardzo zadowolona, a kilka markowych prostownic sprzedawałam koleżankom, bo moje sianowate włosy były po nich jeszcze bardziej sianowate, a nie proste i sypkie
po tej jest idealnie
a jakas super droga nie była
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:45   #3187
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
kiedyś to bylo piedziesiąt pare tysiecy
ale chyba widełki poszły w górę i jest dużo wiecej
ale się zeźlilam dobrze że absoluty kliniete
teraz mam to w nosie oglaszam bezterminowy strajk i już o to się zdziwa jak teraz wyraźnie obroty im spadną bo to juz wole sobie na ebayu polowac albo iść do sephory..............

a dostałam hoole z ebaya niecałe 50 zl dałam z przesylka no ładny ładny ten brązerek:ehem : jutro lepiej wystestuje
a od kogo kupilas? napisz mi na PW jak mozesz bo na ebayu tyle jest podrobek, ze serio serio ciezko znalezc oryginal

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19846212]
edit: nie wiedzialam, ze dozyje czasow gdy jakis sklep bedzie sprzedawal piatki Diora jeszcze drozej niz S.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
dostałam maila od truskawki nawet dwa jeden to "Wspaniała wiadomość dla Klientów z Polski!
Wszystkie produkty wysyłane do Polski zawierają już podatek VAT! "

drugi żeby klikac na paypala nastepnym razem z ich stronki nooooo ogoopieli tam ceny w dolarach a przeciez akceptują zlotówki nie kombinuja jak nie wiem co i mam ich głęboko wiadomogdzie
tez to wczoraj dostalam normalnie ucieszylam sie jak nigdy!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
KOMPLETNIE Z INNEJ BECZKI

znacie sie na prostownicach? lokowkach i innych takich? bo ja ostatnio naogladalam sie filmikow na yt i uzycia prostownic z zaokraglonymi krawedziami jako lokowek tez
i znalazlam prostownice rozowa w kwiatki jest firmy jaguar, ceramiczna i wydaje sie, ze z lokami tez da rade kosztuje w sumie przecietnie jak na prostownice - 190 zl.
i
ja mam ta jedna wygrana na wizazu braun satin hair iontec- ogolnie bardzo mi sie podoba lokow nie probowalam jeszcze nia robic, ale wlosy ladnie i szybko prostuje i faktycznie sa bardziej blyszczace nie wiem ile kosztuje....chyba cos ok300zl? moze mniej ale fajniutka jest chociaz moja kolezanka dostala jakis caly zestaw (kosztuje ok 200zl na all) z tej firmy na R i tak jest wklad do prostownicy, lokow itd chyba z 6-7 jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 13:04   #3188
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Doszła zamówiona w minionym tygodniu szminka YSL, o ta:
http://www.ysl-parfums.com/produit.j...preferedCateg=

numer 61

Jest pięęęęęęękna!!! Zaraz test na ustach bo wychodzę do ludzi.
Jak wrócę do domu zdam relację
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:33   #3189
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

czy ktoras z Was ma Diora Diorskina Sculpt i moze mi probeczkei udzielic?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:55   #3190
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was ma Diora Diorskina Sculpt i moze mi probeczkei udzielic?
Sculpt na lato sie nie nadaje. Wizazanki narzekaja poza tym, ze kolorystyke ma "ziemista". Kolor napewno bedzie na Ciebie dobry. Odcien 10 jest jasniejszy troszke niz Nude z tego, co pamietam i az tak nie ciemnieje. Zapycha. Meczylam go w zimie dwa lata temu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:59   #3191
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja w lato nie uzywam podkladow, ale tyle Wizazanek chwali chcialam sprobowac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 14:52   #3192
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

i ja dostałam odpowiedź wyczerpujacą od truskawy

Cytat:
Dear st_ella

Thanks for your e-mail.

Unfortunately your enquiry requires some detailed checking so we have not been able to respond as quickly as we would like to.

We assure you that we are working hard to have a final answer for you as soon as possible.

We apologise for the delay and appreciate your patience as we work to provide you with the information you require.

Best Regards

Eric Sing
Customer Services

6285639
Eric Sing biedny nie wiedział co odpisać....
i dał mi taka wyczerpujacą odpwowiedź
pewnie teraz myslą co by tu madrego odpowiedzieć...

jeszcze mnie intryguje to prawo podatkowe u nich i u nas...
Któraś z wizażanek miałą koleżankę w UC jestem ciekawa jak to działa...
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:56   #3193
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny, mam pytanie - czy w związku z tym, że od pewnego czasu strona truskawki jest po polsku - można do nich pisać maile po naszemu czy jednak lepiej po angielsku ?
Jestem wkurzona bo zamówiłam zestaw 3 błyszczyków Smashbox i bronzer Dallas Benefitu - no i błyszczyki są mega stare - śmierdzą, kolory dziwne, rozwarstwione - z tubki wychodzi bezbarwna paćka, kolor opadł niżej - to wszystko stwierdziłam po "inteligentnym" rozmontowaniu zestawu (co by się nie przyczepili że produkt zosatał użyty) - bo tak w zbiorczym opakowaniu na pierwszy rzut oka jest prawie OK, a tu taka mina - strach coś takiego na usta położyć Aha, na zbiorczym, plastikowym kartoniku wytropiłam chyba datę produkcji - 02-05 (czyli 2005 a może nawet 2002 ??? ) , bo oczywiście na zgrzanych końcach poszczególnych tubek, gdzie zazwyczaj wybite są cyferki - są one po prostu wydrapane (cwaniaki ).
Bronzer Benefitu wg kodu został wyprodukowany w 2007 ale wygląda i pachnie dobrze.
Czy mam jakieś szanse na zwrot kasy bez odsyłania produktów ? Bronzer chciałabym zostawić, a coś pisali na stronie że przy płatności kartą kredytową mogą zwrócić kasę tylko za całość zamówienia, co by oznaczało że mogę odesłać oba produkty albo wcale ? Chociaż wysyłka do nich niezbyt mi się uśmiecha bo pewnie to droga impreza. To było moje ostatnie pożegnalne zamówienie na tru i taka przykra niespodzianka.
Bardzo proszę o rady wizażanek, które przerabiały reklamacje na tru wydałam 165 PLN i szkoda mi tak to odpuścić.
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:15   #3194
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Pisz koniecznie do nich reklamacje, ja nie pisałam nigdy po polsku, ale podobno komuś odpisali, może lepiej pisz po ang, możesz wysłać im zdjęcie produktu.
I teraz tak wersje odpowiedzi mogą być różne;
1. od razu Cie zapytają czy chcesz zwrot kasy czy nowy produkt
2. Zaproponują zwrot 50%
3. Każą odesłać produkt.

Jak wersja jeden to super, jak druga to musisz się trzymać swego i podkreślać że produkt się nie nadaje do użycia-zazwyczaj kolejny mail już jest wersją nr 1.
Jeżeli wersja 3 to jak przy 2 plus dodajesz że wysyłka przekracza koszt produktu bo to około 30$.
Ufff mam nadzieję że pomogłam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:21   #3195
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja od kilku miesiecy jestem w trakcie reklmacji. W pierwszym mailu napisali, ze moge zatrzymac produkt i zwroca mi kase w ciagu 2 tygodni. oczywiscie nie zwrocili. znowu pisalam i znow pojawil sie termin 2 tygodni. I tak to trwa od konca grudnia. Wczoraj napisalam ponownie, ale tym razem truskawa chce zeby odeslac im produkt
i teraz mam problem bo nie mam tego produktu.


innym razem dostalam ulane perfumy. Bez problemu przyslali nowe, bez odsylania starych.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:24   #3196
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
ja od kilku miesiecy jestem w trakcie reklmacji. W pierwszym mailu napisali, ze moge zatrzymac produkt i zwroca mi kase w ciagu 2 tygodni. oczywiscie nie zwrocili. znowu pisalam i znow pojawil sie termin 2 tygodni. I tak to trwa od konca grudnia. Wczoraj napisalam ponownie, ale tym razem truskawa chce zeby odeslac im produkt
i teraz mam problem bo nie mam tego produktu.


innym razem dostalam ulane perfumy. Bez problemu przyslali nowe, bez odsylania starych.
o jezu, to ja nigdy nie miałam takich problemów, tru ma już polskich klientów ewidentnie gdzieś
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:31   #3197
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o jezu, to ja nigdy nie miałam takich problemów, tru ma już polskich klientów ewidentnie gdzieś
ja ogolnie nie mam szczescia co do zwrotow pienieznych. Z tego samego zamowienia walczylam tez o zwrot vatu. doczekalam sie po prawie 2 miesiacach tak sobie mysle, ze 2 zwroty na jedno zamowienie to dla nich za duzo.
W sumie wina lezy troche tez po mojej stronie. Caly czas zapominalam o tym zwrocie i pisalam do niech tylko raz w miesiacu.
nie sadzilam, ze wyslka do HK kosztuje tyle kasy napisze o tym i mam nadzieje, ze daruja mi ten produkt.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa

Edytowane przez mad86
Czas edycji: 2010-06-08 o 19:33
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:43   #3198
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no to w sumie dobra wiadomość
faktycznie coś dziwnego się dzieje, moja ostatnia paczka za ponad 2 stówy była zatrzymana ale nie naliczyli mi nic, a nawet jak przyszła to miała tą taką folię naklejoną gdzie powinny być te obliczenia-wiecie o co chodzi
Dziwne to wszystko

Mariolu to pokaż te swoje cuda z paczki, bo pamiętam że fajne rzeczy zamówiłaś, a to już pewnie ostatnie skarby z tru
Jutro zrobię fotki, bo dzisiaj już padam ze zmęczenia - miałam szalone dni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 20:07   #3199
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariolu spokojnie, teraz to już się nam nie spieszy, ale fotki dla pocieszenia pooglądamy
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 20:26   #3200
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - czy w związku z tym, że od pewnego czasu strona truskawki jest po polsku - można do nich pisać maile po naszemu czy jednak lepiej po angielsku ?
Jestem wkurzona bo zamówiłam zestaw 3 błyszczyków Smashbox i bronzer Dallas Benefitu - no i błyszczyki są mega stare - śmierdzą, kolory dziwne, rozwarstwione - z tubki wychodzi bezbarwna paćka, kolor opadł niżej - to wszystko stwierdziłam po "inteligentnym" rozmontowaniu zestawu (co by się nie przyczepili że produkt zosatał użyty) - bo tak w zbiorczym opakowaniu na pierwszy rzut oka jest prawie OK, a tu taka mina - strach coś takiego na usta położyć Aha, na zbiorczym, plastikowym kartoniku wytropiłam chyba datę produkcji - 02-05 (czyli 2005 a może nawet 2002 ??? ) , bo oczywiście na zgrzanych końcach poszczególnych tubek, gdzie zazwyczaj wybite są cyferki - są one po prostu wydrapane (cwaniaki ).
Bronzer Benefitu wg kodu został wyprodukowany w 2007 ale wygląda i pachnie dobrze.
Czy mam jakieś szanse na zwrot kasy bez odsyłania produktów ? Bronzer chciałabym zostawić, a coś pisali na stronie że przy płatności kartą kredytową mogą zwrócić kasę tylko za całość zamówienia, co by oznaczało że mogę odesłać oba produkty albo wcale ? Chociaż wysyłka do nich niezbyt mi się uśmiecha bo pewnie to droga impreza. To było moje ostatnie pożegnalne zamówienie na tru i taka przykra niespodzianka.
Bardzo proszę o rady wizażanek, które przerabiały reklamacje na tru wydałam 165 PLN i szkoda mi tak to odpuścić.
ja kiedys cos zamawialam, pare rzeczy i jedna byla zniszczona- oddali kase tylko za nia wiec z tym chyba nie ma problemu

a jakie blyszczyki smasha bralas?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 20:31   #3201
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Przyszłą moja paczka za 300 zł bez postoju w UC
Tylko się cieszyć. Oby jej zawartość była satysfakcjonująca

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no to w sumie dobra wiadomość
faktycznie coś dziwnego się dzieje, moja ostatnia paczka za ponad 2 stówy była zatrzymana ale nie naliczyli mi nic, a nawet jak przyszła to miała tą taką folię naklejoną gdzie powinny być te obliczenia-wiecie o co chodzi
Dziwne to wszystko

Mariolu to pokaż te swoje cuda z paczki, bo pamiętam że fajne rzeczy zamówiłaś, a to już pewnie ostatnie skarby z tru
Od czasu tej pierwszej podwyżki dla Polski paczki przychodzą do mnie w ciągu trzech dni od zamówienia i oczywiście bez wizyty w Bytomiu.


Też otrzymałam tego uroczego mejla od Truskawy, ale jakoś nie podzielam przekonania Zenka i jego pobratymców o ogromie szczęścia jaki na Polskę spłynął
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 07:19   #3202
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Odpisała mi Fiona, no już trochę bardziej konkretniej niż wam, ale jakoś mnie to nie pocieszyło...

Unfortunately, asking our customers to pay only in their own currency has been necessary as the cost of many of the services that we provide, such as free shipping and VAT refunds etc. have also risen. The only way that we can continue to offer these services to you, along with excellent discounts on such a wide range of products as well as our loyalty discounts is to make these changes.

I understand that you are disappointed. As a consumer myself, I always find it hard when things on my favorite sites change, but as a business it really is necessary for us if we are to continue to provide you with the products you love.

I hope that we will be able to serve you again soon.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 07:58   #3203
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

laski ale jestem dziś zmęczona
zrobiłam wczoraj 23 makijaże
na dodatek w Łodzi do kótrej / i z której musiałam dojechać

jestem tak zmęczona że nawet nie mam siły sie już denerwować tymi okrutnymi cenami
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 08:33   #3204
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Odpisała mi Fiona, no już trochę bardziej konkretniej niż wam, ale jakoś mnie to nie pocieszyło...

Unfortunately, asking our customers to pay only in their own currency has been necessary as the cost of many of the services that we provide, such as free shipping and VAT refunds etc. have also risen. The only way that we can continue to offer these services to you, along with excellent discounts on such a wide range of products as well as our loyalty discounts is to make these changes.

I understand that you are disappointed. As a consumer myself, I always find it hard when things on my favorite sites change, but as a business it really is necessary for us if we are to continue to provide you with the products you love.

I hope that we will be able to serve you again soon.
bardzo podoba mi się ten mail...
jest taki prawdziwy...
co nie zmienia faktu, że tak jak napisała business is business ....

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
laski ale jestem dziś zmęczona
zrobiłam wczoraj 23 makijaże
na dodatek w Łodzi do kótrej / i z której musiałam dojechać

jestem tak zmęczona że nawet nie mam siły sie już denerwować tymi okrutnymi cenami
współczuję...
robiłaś te makijaże dla jakiejś firmy?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 08:36   #3205
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Odpisała mi Fiona, no już trochę bardziej konkretniej niż wam, ale jakoś mnie to nie pocieszyło...

Unfortunately, asking our customers to pay only in their own currency has been necessary as the cost of many of the services that we provide, such as free shipping and VAT refunds etc. have also risen. The only way that we can continue to offer these services to you, along with excellent discounts on such a wide range of products as well as our loyalty discounts is to make these changes.

I understand that you are disappointed. As a consumer myself, I always find it hard when things on my favorite sites change, but as a business it really is necessary for us if we are to continue to provide you with the products you love.

I hope that we will be able to serve you again soon.
mi odpisala tak samo kiedys jak o cos pytalam przy tej pierwszej pierwszej akcji
takze tez odpowiedz wyuczona:/ niech sie cmokna!
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
laski ale jestem dziś zmęczona
zrobiłam wczoraj 23 makijaże
na dodatek w Łodzi do kótrej / i z której musiałam dojechać

jestem tak zmęczona że nawet nie mam siły sie już denerwować tymi okrutnymi cenami
to co Ty tyle makijazy walnelas? calej grupie na studiach czy co?
ale zawsze cos zarobilas
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 08:57   #3206
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość

współczuję...
robiłaś te makijaże dla jakiejś firmy?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to co Ty tyle makijazy walnelas? calej grupie na studiach czy co?
ale zawsze cos zarobilas
dimiti - czasy studenckie daaaaaaaawno za mną

malowałam dla " pewnej firmy papierosowej" - mieli jakąś wypasioną konferencję w Łodzi i malowałam 8 modelek - hostess ( najpierw makijaż dzienny, potem wieczorowy) więc już 16 wyszło; + 7 osób które występowały na konferencji;
powiem Wam że nawet nie wiedziałam że potrafię malować w takim tempie

dziś to mnie gnaty bolą jakbym na Rysy weszła
i kupiłabym sobie coś w nagrodę a tu truskawa bleee
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 09:05   #3207
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dimiti - czasy studenckie daaaaaaaawno za mną

malowałam dla " pewnej firmy papierosowej" - mieli jakąś wypasioną konferencję w Łodzi i malowałam 8 modelek - hostess ( najpierw makijaż dzienny, potem wieczorowy) więc już 16 wyszło; + 7 osób które występowały na konferencji;
powiem Wam że nawet nie wiedziałam że potrafię malować w takim tempie

dziś to mnie gnaty bolą jakbym na Rysy weszła
i kupiłabym sobie coś w nagrodę a tu truskawa bleee
nie no chodzilo mi o to, ze jakas grupa studentow sie moze do ciebie zapisala na makijaz z jakiejs tam okazji bo az tyle naraz to nie wiedzialam skad sie moglo wziac ale nie chodzilo mi o to, ze studiujesz nadal chociaz moze i tak byc, zawsze cie to troche odmlodze zes studenka chociaz odmladzac nie trzeba

to faktycznie mialas roboty! ale dobrze, ze wszystkie byly w jednym miejscu a nie tak porozdzielane po Łodzi wtedy to bylby czaaad
teraz jak im sie spodobalo to moze na nastepna konferencje tez cie zaprosza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 09:14   #3208
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
bardzo podoba mi się ten mail...
jest taki prawdziwy...
co nie zmienia faktu, że tak jak napisała business is business ....
W pierwszej chwili to poczułam, że ich rozumiem, ale to uczucie szybko minęło
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi odpisala tak samo kiedys jak o cos pytalam przy tej pierwszej pierwszej akcji
takze tez odpowiedz wyuczona:/ niech sie cmokna!
no widzisz czyli jednak manipulacja jak nic
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 09:36   #3209
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

rzucili kosmetyki bez opakowania
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:03   #3210
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
bardzo podoba mi się ten mail...
jest taki prawdziwy...
co nie zmienia faktu, że tak jak napisała business is business ....
No coś Ty, żartujesz
Przecież to jakieś bzdury są...laska się odwołuje niby do biznesu i do swoich odczuć (taki chwyt na zmiękczenie przeciwnika) - że jej też trudno zaakceptować zmiany w ulubionych sklepach i że taki biznes. A przecież klient też kalkuluje - no przecież jeżeli mi się nie opłaci robić tam zakupów, bo nawet po zniżce mam tam teraz takie same ceny jak u siebie w sklepach, to nie będę tam kupować i gówno zrobią, a nie biznes. A jak będę wpadać tylko na super duper okazje i moje zakupy u nich znacznie spadną, to też biznesik kiepski.
Poza tym z tego co widać, dalej nie wiedzą jak wybrnąć ze ściemy o doliczeniu rzekomego VATu - tutaj pani sie do tego w ogóle nie odniosła (ale nie wiem też czy była o to pytana ). W sumie powinna o to sama zahaczyć skoro to takie dobrodziejstwo.

Chyba, że naprawdę handel z Polkami nastręczał im samych kosztów i niedogodności i postanowili kompletnie olać nasz rynek. Ale nie wydaje mi się żebyśmy byli tacy najgorsi z klientów
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.