Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 18:13   #1831
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Paznokieć mi sie wrastał do środka. Nie było tego widać wcale a wcale. Po prostu po pewnym czasie palec spuchł lekko i bolało jak chodziłam, a jak mnie ktoś udeptał to masakra. O butach typu szpilki mogłam zapomnieć Dobrze, że już po wszystkim. Teraz czekać aż sie zagoi.
No to fajny strój faktycznie brakuje marynarki.
Też kiedyś w jedne balerinki napchałam waty, ale wnerwiała mnie bo kiedyś zdejmując buty u kogoś bym ją wyciągnęła
Ramoneska to teraz taka popularna, skórzana zazwyczaj kurteczka, troszkę krótsza niż typowe skórki. Różne style są, z zasuwakami na boku, z kołnierzem, bez. Modne są kolorowe i mi się podobają, ale kupię w jakimś beżowym albo szarym kolorze, żeby mi do wszystkiego pasowała.
Zobaczymy czy znajdę jakąś cenowo w miarę i taką by mi trafiła w gust, bo modeli i kolorów wiele. To jedna przykładowa z googli http://imageshack.us/photo/my-images/96/1467153756.jpg/
A to moje buty z Deichmanna ---> klik na żywo są wg mnie ładniejsze i "czubek" nie jest spiczasty tak jak się wydaje na zdjęciu. Może przy większych rozmiarach, ale przy tych małych wyglądają super.
Marzą mi się jeszcze nudziaki, takie błyszczące
Ale póki co zatrzymam się na tej ramonesce (też będzie z pieniędzy "króliczkowych" od taty ), o ile w ogóle coś znajdę.

Tu znalazłam ładniejsze, które bardziej odpowiadają modelowi którego będę szukać:
klik1 i klik2
Obie świetne, ale ta jaśniejsza bardziej mi się podoba hehe to wiedziałąm co to, tylko nie wiedziałam, że tak to się nazywa ostatnio jak biegałam po sklepach za kurtką to wszędzie było pełno ramonesek ale ja szukałam czegoś co może naciągnę na nerki i ze ściągaczami -bo nie lubię jak mi w rękaw wieje moja kurtka tu: klik!

Oj mi też się pazurki wrastają znam ten ból, ale póki co ja sobie sama je wycinam... Dziś właśnie czuję, że nadchodzi ten dzień, że znowu będę się szarpać z tym Myślałam by iść do kosmetyczki, bo podobno można jakoś to zrobić by odgiąć płytkę by się nie zawijała...

Buty śliczne i wcale nie są czubate o nudziach też marzę... ale na razie mam tyle butów, w których chodziłam np. tylko raz (czy na wesele, czy na obronę), że na razie nic eleganckiego nie kupuję... A w ogóle ja to mam wszystkie buty czarne zawsze idę kupić coś pod kolor i wychodzę z czarnymi i tylko na sportowych mam różowy znaczek "nike" i to jest największe kolorystyczne szaleństwo wśród moich butów nie no, musze kupić coś kolorowego następnym razem
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:17   #1832
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Skoro obcasy czekają, to życzę szybkiego wykurowania palucha.


Parę dni temu zajrzałam do szafy, ale jeszcze nie robiłam porządków. Z ciuchami jest u mnie naprawdę kiepsko. Schudłam z rozmiaru 38 (góra)/42 (dół) na 36/38 i część ciuchów nie nadaje się w ogóle do noszenia (zwłaszcza spodnie). Z drugiej jednak strony szkoda mi zaopatrywać się w cokolwiek nowego, skoro dalej się odchudzam.
Nie dziękuje, co by się dobrze goił ale masz buziaka
No to duużo schudłaś, powiedz mi jak to zrobiłaś ;o
W ogóle, jesteś pewna, że nadal chcesz się odchudzać?
Mi niby mówią, że nie powinnam, ale ja lepiej bym się czuła gdybym zrzuciła jakieś 4 kg, dlatego proszę o poradę (i tak udało mi się schudnąc 2kg, chociaż dawno się nie ważyłam, bo ograniczyłam się do kawałka prawdziwej czekolady w tyg. i zero chipsów, fast foodów nigdy nie lubiłam więc problemu z tym nie mam)
Uciekam kochane zapuszczalskie być może będę później

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Obie świetne, ale ta jaśniejsza bardziej mi się podoba hehe to wiedziałąm co to, tylko nie wiedziałam, że tak to się nazywa ostatnio jak biegałam po sklepach za kurtką to wszędzie było pełno ramonesek ale ja szukałam czegoś co może naciągnę na nerki i ze ściągaczami -bo nie lubię jak mi w rękaw wieje moja kurtka tu: klik!

Oj mi też się pazurki wrastają znam ten ból, ale póki co ja sobie sama je wycinam... Dziś właśnie czuję, że nadchodzi ten dzień, że znowu będę się szarpać z tym Myślałam by iść do kosmetyczki, bo podobno można jakoś to zrobić by odgiąć płytkę by się nie zawijała...

Buty śliczne i wcale nie są czubate o nudziach też marzę... ale na razie mam tyle butów, w których chodziłam np. tylko raz (czy na wesele, czy na obronę), że na razie nic eleganckiego nie kupuję... A w ogóle ja to mam wszystkie buty czarne zawsze idę kupić coś pod kolor i wychodzę z czarnymi i tylko na sportowych mam różowy znaczek "nike" i to jest największe kolorystyczne szaleństwo wśród moich butów nie no, musze kupić coś kolorowego następnym razem
U mnie już się kwalifikowało tylko do zabiegu (ten paluch).
Balerinki super! A co do czarnych butów, nie dziwię się - są uniwersalne.
Ja jedynie adidasy mam białe i fioletowy znaczek nike więc witaj w klubie. Ale nudziaki kiedyś będą moje!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:18   #1833
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

anngeli własnie popatrzyłam, że dodałaś przykładowe zdjęcia kurtek - mam taką jak na tym pierwszym zdjęciu/linku
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:22   #1834
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ehh jak ja Wam zazdroszczę, że możecie (potraficie) chodzić w szpilkach. ja ich strasznie unikam, bo nie potrafię a nich chodzić... jak się w nich poruszam to wyglądam komicznie uginam nogi w kolanach, inaczej nie potrafię macie może jakieś porady aby coś z tym zrobić? głupio mi, bo mam 20 lat, ana obcasach nie potrafie chodzić...
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:24   #1835
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
U mnie już się kwalifikowało tylko do zabiegu (ten paluch).
Balerinki super! A co do czarnych butów, nie dziwię się - są uniwersalne.
Ja jedynie adidasy mam białe i fioletowy znaczek nike więc witaj w klubie. Ale nudziaki kiedyś będą moje!
o to dobrze, że już masz z głowy -oby Ci się więcej to nie przydarzyło
Dzięki ale obtarły, jutro założę stare rozchodzone, może jakoś przeżyję aż mi się zagoją stopy Hmm... Ja nie mam ubrań w ogóle czarnych -za to prawie wszystkie torebki i wszystkie buty -i jest równowaga (tak mi się wydaje). No i teraz ta kurtka... Szłam kupić szarą/rudą/beżową a kupiłam czarną (choć czerni nie lubię przy twarzy), bo właśnie wszędzie były tylko ramoneski albo jakieś czerwienie, chabry, fiolety i żółcie a ja chciałam naturalny kolor No ale ładna kolorowa chusta i się przełamie
Ja zawsze chodziłam w białych sportowych a rok temu tak mi się moje naje spodobały, że aż kupiłam czarne hihihi. A gdzieś ostatnio widziałam w jakimś sklepie nude'y
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:25   #1836
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nie dziękuje, co by się dobrze goił ale masz buziaka
No to duużo schudłaś, powiedz mi jak to zrobiłaś ;o
W ogóle, jesteś pewna, że nadal chcesz się odchudzać?
Mi niby mówią, że nie powinnam, ale ja lepiej bym się czuła gdybym zrzuciła jakieś 4 kg, dlatego proszę o poradę (i tak udało mi się schudnąc 2kg, chociaż dawno się nie ważyłam, bo ograniczyłam się do kawałka prawdziwej czekolady w tyg. i zero chipsów, fast foodów nigdy nie lubiłam więc problemu z tym nie mam)
Uciekam kochane zapuszczalskie być może będę później
No w sumie schudłam 9kg, ale w żółwim tempie i z krótką przerwą.

Sprawdziła się dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. W moim przypadku było to 1200-1400 kcal, 5 posiłków dziennie (3 duże, 2 przekąski) i duuużo warzyw. Słodyczy raz na jakiś czas sobie nie odmawiałam i nie odmawiam, bo bym chyba oszalała.

A odchudzać to mam się z czego, bo moje szanowne cztery litery mają ponad 100cm w obwodzie. A przypominam, że jestem krasnal - 152/153cm.


Espoir91 nie jesteś sama...ja też nie potrafię chodzić na obcasach.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:28   #1837
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ehh jak ja Wam zazdroszczę, że możecie (potraficie) chodzić w szpilkach. ja ich strasznie unikam, bo nie potrafię a nich chodzić... jak się w nich poruszam to wyglądam komicznie uginam nogi w kolanach, inaczej nie potrafię macie może jakieś porady aby coś z tym zrobić? głupio mi, bo mam 20 lat, ana obcasach nie potrafie chodzić...
Ja się uczyłam chodzić oglądając Fashion tv hehe. Rady? Popatrz jak chodzą inni, stań przez lustrem i ćwicz

A ja w szpilach chodzę baaardzo rzadko -tylko od święta, na co dzień wolę baleriny i nike -ale ja bardzo dużo chodzę
Kiedyś chodziłam non stop, a potem nagle zauważyłam, ze coś się stało z moimi łydkami -przestały być tak jędrne, potem w tv ktoś właśnie o tym mówił, że łydka i udo się zmieniają i w ogóle się zniechęciłam do biegania codziennie na obcasach.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 18:36   #1838
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja też się odchudzam mam za sobą już 4kgwiem... dupy nie urywa ale zawsze coś moim I celem jest 55
a tak wgl co sądzicie o kolorowych rurkach??? mi się podobają seledynowe i pudroworóżowe

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja się uczyłam chodzić oglądając Fashion tv hehe. Rady? Popatrz jak chodzą inni, stań przez lustrem i ćwicz

A ja w szpilach chodzę baaardzo rzadko -tylko od święta, na co dzień wolę baleriny i nike -ale ja bardzo dużo chodzę
Kiedyś chodziłam non stop, a potem nagle zauważyłam, ze coś się stało z moimi łydkami -przestały być tak jędrne, potem w tv ktoś właśnie o tym mówił, że łydka i udo się zmieniają i w ogóle się zniechęciłam do biegania codziennie na obcasach.
mam takie fajne rudebz usztywnioną kostką.. niby powinny być stabilne, ale pochodniku balabym sie isc
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:42   #1839
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja też się odchudzam mam za sobą już 4kgwiem... dupy nie urywa ale zawsze coś moim I celem jest 55
a tak wgl co sądzicie o kolorowych rurkach??? mi się podobają seledynowe i pudroworóżowe
Ja próbuję schudnąć, ale bezstresowo -na razie chodzę i chodzę i waga pokazuje 2 kg mniej ale chciałabym więcej, niestety ja sobie jedzenia nie umiem odmówić
Ja marzę o czerwonych rurkach ale nigdzie nie mogę znaleźć. Podobają mi się oryginalne kolory. Zielonych ładnych jeszcze nie widziałam, a chabrowe są wszędzie a różowych i seledynowych nie widziałam nigdy... ale ogólnie na plus.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:56   #1840
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja próbuję schudnąć, ale bezstresowo -na razie chodzę i chodzę i waga pokazuje 2 kg mniej ale chciałabym więcej, niestety ja sobie jedzenia nie umiem odmówić
Ja marzę o czerwonych rurkach ale nigdzie nie mogę znaleźć. Podobają mi się oryginalne kolory. Zielonych ładnych jeszcze nie widziałam, a chabrowe są wszędzie a różowych i seledynowych nie widziałam nigdy... ale ogólnie na plus.
w moim mieście jest duzo czerwonych widziałam takie fajne z wysokim stanem, coś ala gorset na brzuch, piękne ale te pudroworóżowe albo seledynowe będą moje
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:57   #1841
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Mnie się bardzo podobają rurki w kolorze stłumionego granatu, ceglaste i ciemnofioletowe. Niestety ten krój jest nie dla mnie i mogę co najwyżej pooglądać witryny.

Dla siebie wybrałabym pewnie granat albo brudny fiolet, bo to są moje najukochańsze kolory.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 19:06   #1842
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobają rurki w kolorze stłumionego granatu, ceglaste i ciemnofioletowe. Niestety ten krój jest nie dla mnie i mogę co najwyżej pooglądać witryny.

Dla siebie wybrałabym pewnie granat albo brudny fiolet, bo to są moje najukochańsze kolory.
ja na wiosnę chcę kupić jakiś weselszy kolor, który poprawi mój nastrój zepsuty przez gapienie się na odrosty apropoś odchudzania... dużo kg Ci ubyło? w ciągu jakiego czasu?
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:19   #1843
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Co do rurek dziewczynki, kupiłam sobie ostatnio świetne w takim różowym kolorku, bardziej koral)) a najlepsze jest to że kupiłam je w Tesco na dziale dziecięcym na 12-13 lat;P a mam lat 23 hihi. Jednak te 158 cm wzrostu czasem się przydaje)) Teraz już wiosna więc trzeba inwestować w kolorki!!! )))
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:25   #1844
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Co do rurek dziewczynki, kupiłam sobie ostatnio świetne w takim różowym kolorku, bardziej koral)) a najlepsze jest to że kupiłam je w Tesco na dziale dziecięcym na 12-13 lat;P a mam lat 23 hihi. Jednak te 158 cm wzrostu czasem się przydaje)) Teraz już wiosna więc trzeba inwestować w kolorki!!! )))
koralmuszą być cudne
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:26   #1845
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mnie się podobają kolorowe rurki - póki co mam takie fioletowe, ale to taki przykurzony fiolet i tregginsy khaki - też fajny kolorek
strasznie bym chciała takie w kolorze mięty, ale jasnej, pastelowej KLIK albo jasne brzoskwiniowe czy brzoskwiniowo-różowawe takie i bordowe w H&M widziałam kolorowe, nawet mierzyłam miętowe ale to była taka dość ciemna intensywna mięta i stwierdziłam, że to nie to
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:33   #1846
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tematy jak zawsze idealnie do rozmowy
Ja lubię buciki na obcasie, czuję się wtedy atrakcyjniej, podobno też fajnie stukam obcasikami - taki komplement kiedyś usłyszałam od pewnego faceta
Co do odchudzania to ja nie odchudzam się, nie wiem jak to jest. Ja z tych drobnych i szczupłych rozmiaru 36, mogłabym przytyć ale tak też nie jest źle Od zawsze chudzinka i chyba już taka zostanę (geny).
Rurek nie lubię kolorowych, dziwnie się czuję w kolorowych spodniach
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:46   #1847
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

exquise to przybij piątkę ja też od dziecka chudzinka jestem - geny po mamusi , i w sumie lubię się taka jaka jestem, chociaż zdazyło mi się usłyszeć na ulicy kiedyś komentarz "ale anoreksja" pod swoim adresem, pamiętam ze az się rozejzalam czy koś obok mnie nie idzie jeszcze, ale wyraźnie to było o mnie, troche przykre że są ludzie potrafiący nie znając kogoś w ogóle takie teksty rzucać... no ale ja się sobie podobam (chociaz idealna nie jestem) i Tż'owi też, a reszcie kij w oko
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:53   #1848
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
exquise to przybij piątkę ja też od dziecka chudzinka jestem - geny po mamusi , i w sumie lubię się taka jaka jestem, chociaż zdazyło mi się usłyszeć na ulicy kiedyś komentarz "ale anoreksja" pod swoim adresem, pamiętam ze az się rozejzalam czy koś obok mnie nie idzie jeszcze, ale wyraźnie to było o mnie, troche przykre że są ludzie potrafiący nie znając kogoś w ogóle takie teksty rzucać... no ale ja się sobie podobam (chociaz idealna nie jestem) i Tż'owi też, a reszcie kij w oko
I prawidłowe podejście a takie tekściary to się lepiej niech sobie poprzyglądają
Ja jak byłam mała (tak do 12 r. ż.) to byłam tak chuda, że pielęgniarka szkolna podejrzewała, że mnie mama nie karmi w domu ale w gim przytyłam a teraz jestem chyba normalnej budowy, aktualnie 57,5 kg przy 167 wzrostu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:55   #1849
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja nigdy nie lubiłam swojego ciała... zawsze coś mi nie pasowało...dlatego wylądowałam na wizażu. moim celem jest pozbycie się wszystkich moich kompleksów, bo na tym punkcie jestem bardzo wrażliwa.
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 20:01   #1850
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja na wiosnę chcę kupić jakiś weselszy kolor, który poprawi mój nastrój zepsuty przez gapienie się na odrosty apropoś odchudzania... dużo kg Ci ubyło? w ciągu jakiego czasu?
Z weselszych kolorów podobają mi się...uwaga, uwaga - żółte! Takie ostro kanarkowe.

Chociaż pudrowe też są super - zwłaszcza róż i brudny turkus.

Jednak dla siebie wybrałabym coś bardziej stonowanego.

A jeżeli chodzi o odchudzanie, to w sumie zgubiłam 9 (no...prawie 10) kg. Odchudzam się mniej-więcej od roku z małą przerwą. Zaczęłam późnym latem i schudłam 5kg w nieco ponad miesiąc. Potem przerwa zimowa (bez jojo) i teraz znów zaczęłam i zrzuciłam 4kg w miesiąc.

Mój pierwszy cel to 50kg, a jeżeli dalej nie będę się sobie podobać, to 45kg. Niżej już zejść nie mogę według BMI.

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Co do rurek dziewczynki, kupiłam sobie ostatnio świetne w takim różowym kolorku, bardziej koral)) a najlepsze jest to że kupiłam je w Tesco na dziale dziecięcym na 12-13 lat;P a mam lat 23 hihi. Jednak te 158 cm wzrostu czasem się przydaje)) Teraz już wiosna więc trzeba inwestować w kolorki!!! )))
Ja prawie się wbiłam w spodnie młodzieżowe w Takkao, ale niestety zatrzymały się na zadku. A najlepsze jest to, że cena baaardzo kusząca jak na spodnie...no i nie trzeba byłoby skracać.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie lubiłam swojego ciała... zawsze coś mi nie pasowało...dlatego wylądowałam na wizażu. moim celem jest pozbycie się wszystkich moich kompleksów, bo na tym punkcie jestem bardzo wrażliwa.
No to ze mną jest bardzo podobnie...

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-26 o 20:04
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:19   #1851
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
No to ze mną jest bardzo podobnie...
jeden cel osiągnęłam - paznokcie. kiedys obgryzałam az do krwia dziś mam długie, twarde szpony. Jestem z nichmega zadowolona, a każda koleżanka mi ich zazdrości babcia mi dziś powiedziała, że mam pazury jak u koguta.. nie wiem czy to komplement czy co także teraz dąże do pięknych włosow i sylwetki
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:00   #1852
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
exquise to przybij piątkę ja też od dziecka chudzinka jestem - geny po mamusi , i w sumie lubię się taka jaka jestem, chociaż zdazyło mi się usłyszeć na ulicy kiedyś komentarz "ale anoreksja" pod swoim adresem, pamiętam ze az się rozejzalam czy koś obok mnie nie idzie jeszcze, ale wyraźnie to było o mnie, troche przykre że są ludzie potrafiący nie znając kogoś w ogóle takie teksty rzucać... no ale ja się sobie podobam (chociaz idealna nie jestem) i Tż'owi też, a reszcie kij w oko
Też słyszałam przeróżne komentarze na swój temat, nie były one miłe, ale przetrwałam, przytyłam troszkę chociaż bardzo niewiele teraz zamiast "ale chuda" słyszę "ale laska" i przez to nabrałam więcej pewności siebie, mogę śmiało powiedzieć, że lubię swoje ciało Wyznaję zasadę, że jak się komuś nie podoba niech nie patrzy
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 23:11   #1853
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kochane, nie ogarniam tego wątku.
Są tu jakieś zasady, posty z którymi trzeba się zapoznać, czy można się tak z buciorami do Was wpychać od razu? : Bo ja mam sporo wlosowych wątpliwości i nie mam kogo podpytac.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 08:15   #1854
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

TTEEEEŻ LUBIĘ ZÓŁTY:b rzydal: i wszystkie oczo-je-bne w zestawieniu z czernia

a na obcasach chodzic NIE POTRAFIŁAM I NIE POTRAFIĘ, nie mowiac o szpilkach, od razu bolą mnie mięsnie i ścięgna:c ojest:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 08:26   #1855
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

co do spodni - a ja chodzę tylko w spódnicach i sukienkach, od wielkiego dzwonu zakładam jeansy (posiadam 1 parę) lub tregginsy, też jeansowe. niech żyją spódnice!!

co do butów wybieram koturny, wygodne i eleganckie tylko nie te paskudztwa z wywijanym kożuchem co ostatnio połowa kobiet chodzi...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 08:45   #1856
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

a na obcasach chodzic NIE POTRAFIŁAM I NIE POTRAFIĘ, nie mowiac o szpilkach, od razu bolą mnie mięsnie i ścięgna:c ojest:
widzę, że nie jestem sama na szczęście
u mnie w grę wchodzi malutki obcas
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 11:16   #1857
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kurczę...dziewczyny mam głupi dylemat.

Szukam obecnie pracy dorywczej na umowę zlecenie (sprzedawca, hostessa itp.). Jakby się okazało, że ktoś się zainteresuje moją kandydaturą to nie wiem, czy nie warto byłoby zafarbować włosy na jednolity kolor tzn. na taki jak mój naturalny. Moje odrosty są już widoczne i boję się, czy to mnie w pewien sposób nie dyskwalifikuje, skoro mam się w miarę dobrze prezentować (w każdym ogłoszeniu widzę wymóg "dobrej prezencji" lub "miłej aparycji").


Zresztą dzisiaj nawet w pewnym ogłoszeniu znalazłam...wymóg dotyczący długich i zadbanych włosów.

Z drugiej strony nie chcę farbować odrostów. No i skąd mam mieć pewność, że uda mi się osiągnąć brąz, który nie będzie się znów odcinać nachalnie od mojego naturalnego koloru włosów.

Co byście zrobiły na moim miejscu? Zafarbować już teraz na taki kolor, by odrost bardzo się nie odcinał, zaczekać, czy w ogóle zrezygnować z tego pomysłu?
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 11:21   #1858
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja mam ochote zafarbowac te farbowance
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 11:23   #1859
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Kurczę...dziewczyny mam głupi dylemat.

Szukam obecnie pracy dorywczej na umowę zlecenie (sprzedawca, hostessa itp.). Jakby się okazało, że ktoś się zainteresuje moją kandydaturą to nie wiem, czy nie warto byłoby zafarbować włosy na jednolity kolor tzn. na taki jak mój naturalny. Moje odrosty są już widoczne i boję się, czy to mnie w pewien sposób nie dyskwalifikuje, skoro mam się w miarę dobrze prezentować (w każdym ogłoszeniu widzę wymóg "dobrej prezencji" lub "miłej aparycji").


Zresztą dzisiaj nawet w pewnym ogłoszeniu znalazłam...wymóg dotyczący długich i zadbanych włosów.

Z drugiej strony nie chcę farbować odrostów. No i skąd mam mieć pewność, że uda mi się osiągnąć brąz, który nie będzie się znów odcinać nachalnie od mojego naturalnego koloru włosów.

Co byście zrobiły na moim miejscu? Zafarbować już teraz na taki kolor, by odrost bardzo się nie odcinał, zaczekać, czy w ogóle zrezygnować z tego pomysłu?
ja pracowałam na promocjach i bez przesady, chyba że miałabyś nie wiem, reklamować jakieś ekskluzywne marki przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 11:26   #1860
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
co do spodni - a ja chodzę tylko w spódnicach i sukienkach, od wielkiego dzwonu zakładam jeansy (posiadam 1 parę) lub tregginsy, też jeansowe. niech żyją spódnice!!

co do butów wybieram koturny, wygodne i eleganckie tylko nie te paskudztwa z wywijanym kożuchem co ostatnio połowa kobiet chodzi...
TAK dla spódniczek i sukieneczek ! Uwielbiam nosić mini
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.