Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-06, 07:19   #2281
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
no to macie moje w³osy jeszcze 3 h temu by³y znacznie ja¶niejsze i wyp³ukane
jak sama zrobilas sonie keratynowe prostowanie? chodzi to i za mna. slub za 2tyg i po nim moge znow kombinowac z wlosami i co to za farbka i kolor?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 07:35   #2282
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jak sama zrobilas sonie keratynowe prostowanie? chodzi to i za mna. slub za 2tyg i po nim moge znow kombinowac z wlosami i co to za farbka i kolor?
normalnie raz zrobi³a mi kole¿anka i nie by³am zadowolona, 3 raz robi³am sobie sama i super czyli "umiesz liczyæ licz na siebie" a kolor to ciemny blond z Garniera (6.0) z kapk± (3-4 cm farby) ciemnego mahoniu z Palette (R2)
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 07:48   #2283
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
normalnie raz zrobi³a mi kole¿anka i nie by³am zadowolona, 3 raz robi³am sobie sama i super czyli "umiesz liczyæ licz na siebie" a kolor to ciemny blond z Garniera (6.0) z kapk± (3-4 cm farby) ciemnego mahoniu z Palette (R2)
wyslesz mi na pw gdzie kupujesz oryginalne preparaty do prostowania?

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Kachula nie kus tym blondem plisssss zapieralam sie, ze never ever ale czasami jak ogladam swoje zdjecia z blondem na poziomie 8 to i mnie kusi
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 07:59   #2284
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi olejami i porowato¶ci± w³osów bo nie ogarniam w tamtym roku kupi³am Vatikê na moje mega zniszczone w³osy i bardzo mi nie s³u¿y³a, by³y jeszcze gorsze, stercz±ce i puszy³y siê... U¿ywa³am wtedy s³onecznikowego i by³ spoko. Teraz odgrzeba³am t± vatikê i jest REWELACYJNA... mam miêkkie b³yszcz±ce i sprê¿yste w³osy po niej... o co chodzi W³osy mam inne ni¿ rok temu, bo ¶ciê³am prawie wszystkie zniszczone...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:26   #2285
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi olejami i porowato¶ci± w³osów bo nie ogarniam w tamtym roku kupi³am Vatikê na moje mega zniszczone w³osy i bardzo mi nie s³u¿y³a, by³y jeszcze gorsze, stercz±ce i puszy³y siê... U¿ywa³am wtedy s³onecznikowego i by³ spoko. Teraz odgrzeba³am t± vatikê i jest REWELACYJNA... mam miêkkie b³yszcz±ce i sprê¿yste w³osy po niej... o co chodzi W³osy mam inne ni¿ rok temu, bo ¶ciê³am prawie wszystkie zniszczone...

W³osy dzielimy wzgledem porowatosci

Wysoko porowate- wlosy zniszczone, sianno. Lub krecone. Ten typ nie lubi olejow o konsystencji masla m.in kokos. Puszy je i jeszcze bardziej przesusza.

Srednio porowate - srednio zniszczone, falowane. Tutaj mozna zaryzykowac np olej kokosowy, ale nie za dlugo. Musisz probowac.

Nisko porowate- Wlosy zdrowe, lsniace, gladkie, miesiste. Kochaja kokosa (np Vatika)

Jakie masz teraz wlosy?

Mysle, ze polubily Vatike. Bo sie zregenerowaly Olejem slonecznikowym. I scielas to co zniszczone. Podsumowujac Wlosy wysoko i srednio porowate lubia oleje o konsystencji plynnej. Porowatosc moze sie nieco zmienic wlasnie pod wplywem pielegnacji, ale ich natury nie zmienimy. Krecone/ falowane beda zawsze porowate mniej lub bardziej.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:45   #2286
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

NinaSimone
Dziêkujê bardzo Twoja odpowied¼ mi wszystko wyja¶ni³a. W³a¶nie z natury mam w³osy idealnie proste i g³adkie czyli domy¶lam siê ze niskoporowe. Natomiast w tamtym roku zniszczylam je bardzo rozjasnianiem wiêc sta³y siê wysokoporowe, zgadza siê ? Ju¿ te zniszczone w wiêkszo¶ci w tym roku scielam.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:16   #2287
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wysz³o podobnie wed³ug mnie
Wa¿ne, ¿e ty siê dobrze w tym kolorze czujesz, na mnie i moje upodobania nie zwracaj uwagi
ja ju¿ dawno nie s³ucham co mi radz± inni A na serio to uwa¿am, ¿e powinnam robiæ z w³osami to na co mam ochotê. Zawsze kto¶ co¶ mi doradza³ i g... z tego wychodzi³o. Szczególnie "kole¿anki" ze starych lat. Nie wiem, jakby chcia³y abym ¼le wygl±da³a. Tak samo mi wmawia³y, i¿ dobrze wygl±dam jak ja widze, ¿e mam nadwagê. Dopiero jedna znajoma powiedzia³a, ¿e widzi i¿ robiê postêpy bo naprawdê ju¿ sporo schud³am ale jeszcze mam co zrzucaæ.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
no to macie moje w³osy jeszcze 3 h temu by³y znacznie ja¶niejsze i wyp³ukane
Piêkne

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
normalnie raz zrobi³a mi kole¿anka i nie by³am zadowolona, 3 raz robi³am sobie sama i super czyli "umiesz liczyæ licz na siebie" a kolor to ciemny blond z Garniera (6.0) z kapk± (3-4 cm farby) ciemnego mahoniu z Palette (R2)
Dawaj jak to robisz. Co i jak i gdzie kupiæ.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ

Kachula nie kus tym blondem plisssss zapieralam sie, ze never ever ale czasami jak ogladam swoje zdjecia z blondem na poziomie 8 to i mnie kusi
Wal 8
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 11:19   #2288
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
NinaSimone
Dziêkujê bardzo Twoja odpowied¼ mi wszystko wyja¶ni³a. W³a¶nie z natury mam w³osy idealnie proste i g³adkie czyli domy¶lam siê ze niskoporowe. Natomiast w tamtym roku zniszczylam je bardzo rozjasnianiem wiêc sta³y siê wysokoporowe, zgadza siê ? Ju¿ te zniszczone w wiêkszo¶ci w tym roku scielam.
Dokladnie tak.

Jesli Twoje wlosy sa gladkie bez sylikonow to masz nisko porowate
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:03   #2289
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
no to macie moje w³osy jeszcze 3 h temu by³y znacznie ja¶niejsze i wyp³ukane
Jaaaaaaa.... Piêkny kolor i w³oski
No i teraz przez ciebie mam ochotê na takie prostowanie w³osów. A nie mam ani preparatów, ani prostownicy, ani kasy na nie
Na szczê¶cie moje w³osy im d³u¿sze tym bardziej ogarniête s±, bo prostuj± siê lekko pod w³asnym ciê¿arem.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula nie kus tym blondem plisssss zapieralam sie, ze never ever ale czasami jak ogladam swoje zdjecia z blondem na poziomie 8 to i mnie kusi
Ekhm... Ja jak patrzê na w³osy Kachuli to te¿ mam ochotê mieæ ja¶niejsze A dopiero co znalaz³am "swój" poziom i odcienie

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ dawno nie s³ucham co mi radz± inni A na serio to uwa¿am, ¿e powinnam robiæ z w³osami to na co mam ochotê. Zawsze kto¶ co¶ mi doradza³ i g... z tego wychodzi³o. Szczególnie "kole¿anki" ze starych lat. Nie wiem, jakby chcia³y abym ¼le wygl±da³a. Tak samo mi wmawia³y, i¿ dobrze wygl±dam jak ja widze, ¿e mam nadwagê. Dopiero jedna znajoma powiedzia³a, ¿e widzi i¿ robiê postêpy bo naprawdê ju¿ sporo schud³am ale jeszcze mam co zrzucaæ.
W³osy nie noga, odrosn±, wiêc mo¿esz robiæ co chcesz Byle z umiarem. Bo czasem to widzê na ulicy takie babki, które chyba nie maj± tego s³owa w s³owniku...
A kole¿anki, có¿, zwykle mówi± co chcesz us³yszeæ, a nie co powinna¶. Jak to mówi±, ¿e tylko prawdziwy przyjaciel lub wróg powie ci najgorsz± prawdê prosto w oczy.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
normalnie raz zrobi³a mi kole¿anka i nie by³am zadowolona, 3 raz robi³am sobie sama i super czyli "umiesz liczyæ licz na siebie" a kolor to ciemny blond z Garniera (6.0) z kapk± (3-4 cm farby) ciemnego mahoniu z Palette (R2)
Napisz proszê jak to robisz Nie to, ¿ebym by³a w stanie co¶ takiego sobie strzeliæ na g³owie sama, ale poczytaæ o ró¿nych takich lubiê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:03   #2290
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dziêkujê dziewczyny za mi³e s³owa choæ jakby¶cie zobaczy³y moje w³osy na ¿ywo to inaczej by¶cie gada³y
mówi±c najpro¶ciej keratynê robi siê tak, ze myje siê w³osy mocno oczyszczaj±cym szamponem (jest w zestawie specjalny) i potem nak³ada siê keratynê i wprasowuje nagrzan± do 230 C prostownic±

jakby która¶ z was chcia³a sobie zrobiæ keratynê to zapraszam do mnie do pracy lub prywatnie chêtnie zrobiê
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:22   #2291
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula, od czego zaczê³a¶ schodzenie do blondu???
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 18:35   #2292
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Uwaga, uwaga !!! Nareszcie kupi³am farbê < tu wstaw fanfary > Inebrya, kolor 5,0
Je¶li przyjdzie szybko to farbowanie jeszcze w tym tygodniu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:20   #2293
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, od czego zaczê³a¶ schodzenie do blondu???
Od jednego farbowania Garnier Color Naturals nr 7 http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...r-7-blond.html
i nieudanego ombre http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...bres-nr-2.html
a potem ju¿ polecia³o. Bardzo mi pomog³o s³oñce w tym roku, bo mocno rozja¶ni³o ³epek.
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uwaga, uwaga !!! Nareszcie kupi³am farbê < tu wstaw fanfary > Inebrya, kolor 5,0
Je¶li przyjdzie szybko to farbowanie jeszcze w tym tygodniu
Ja w³a¶nie zamówi³am mamie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:41   #2294
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie zamówi³am mamie
U Powerlooka?
Ja kupi³am nie tylko swoj± Inebryê 5,0, ale i Matrix SoColor 509N dla mamy. Jej nic nie przesusza (albo ma to gdzie¶, bo w³osy krótkie). Te¿ bêdzie siê farbowaæ wtedy kiedy ja.
Zosta³a jej jeszcze 1/3 poprzedniej tubki, ale kupi³am jej na zapas (bo przesy³ka wyjdzie taniej na 2 produkty ).
No i niespodzianka, podpasowa³o mojej mamuni te 509N Na pocz±tku marudzi³a, ¿e kolor taki za ciemny i "szarawy", bo poprzednio bra³a drogeryjne poziomy 8 i 9 robi±ce mocno rozja¶nionego kurczaczka.

Ale najlepsze to i tak by³o zaskoczenie fryzjerki, jak mojej mamie ten Matrix ³adnie pokry³ siwki, a przy kolejnym farbowaniu farba nadal na nich by³a. Ja¶niejsza, ale jednak.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 07:54   #2295
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uwaga, uwaga !!! Nareszcie kupi³am farbê < tu wstaw fanfary > Inebrya, kolor 5,0
Je¶li przyjdzie szybko to farbowanie jeszcze w tym tygodniu
czekam na efekty farbowania!!!

ja tez kupuje na zapas Illuminy mam jeszcze na 3 farbowania (po pol tubki na raz).
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 08:03   #2296
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
U Powerlooka?
Ja kupi³am nie tylko swoj± Inebryê 5,0, ale i Matrix SoColor 509N dla mamy. Jej nic nie przesusza (albo ma to gdzie¶, bo w³osy krótkie). Te¿ bêdzie siê farbowaæ wtedy kiedy ja.
Zosta³a jej jeszcze 1/3 poprzedniej tubki, ale kupi³am jej na zapas (bo przesy³ka wyjdzie taniej na 2 produkty ).
No i niespodzianka, podpasowa³o mojej mamuni te 509N Na pocz±tku marudzi³a, ¿e kolor taki za ciemny i "szarawy", bo poprzednio bra³a drogeryjne poziomy 8 i 9 robi±ce mocno rozja¶nionego kurczaczka.

Ale najlepsze to i tak by³o zaskoczenie fryzjerki, jak mojej mamie ten Matrix ³adnie pokry³ siwki, a przy kolejnym farbowaniu farba nadal na nich by³a. Ja¶niejsza, ale jednak.
Nie, nie u powerlooka ale u innego sprawdzonego sprzedawcy.
Mnie dziwi, ¿e niektórzy fryzjerzy s± zdziwieni dzia³aniem niektórych farb. Przecie¿ ten rynek stale siê rozrasta i powstaj± nowo¶ci w koñcu zaspokajaj±ce wymogi klienta i nie wiem czemu niektórzy siê w tym nie szkol±. Ja kiedy¶ jak wspomnia³am swoje fryzjerce o takich farbach jak extra coverage to siê u¶miechnê³a i powiedzia³a: "czego to nie wymy¶l± aby siê sprzedaæ, farba specjalnie na siwki"... No comment. Nawet Londa drogeryjna ju¿ takie farby mia³a a ona twierdzi³a, ¿e to i tak pewnie zwyk³e farby ewentualnie pog³êbiony kolor. No ale jak ja mogê cokolwiek wiedzieæ skoro nie jestem fryzjerem. Wtedy zrozumia³am czemu mi nie wyszed³ u niej blond zwyk³± farb± a raczej jaki¶ rudy. Ona chyba nawet nie mia³a pojêcia o super rozja¶niaj±cych blondach. U niej blond zawsze rozja¶niaczem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-08 o 08:05
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 09:22   #2297
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej

Marzy mi siê co¶ ala orzech laskowy na g³owie, obecnie mam czerwono-rudawe sp³ukane z tym ze mam odrost ciemny br±z(naturalne). Do tego losy mam krotkie i dosc szybko widac odrosty.
Doswiadczone poleccie jakas farbe no chyba ze musze isc z tym do fryzjera
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 10:18   #2298
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mnie tez przeraza brak wiedzy u niektorych fryzjerow :/ powinni obowiazkowo studiowac wizaz to by sie czegos nauczyli
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 10:23   #2299
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Laski co to za kolor moze byc? cos tkaiego mnie teraz kusi, tzn po slubie czyli za 2tyg
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1014179_691937287499843_395430663_n.jpg (13,5 KB, 28 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 10:59   #2300
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Laski co to za kolor moze byc? cos tkaiego mnie teraz kusi, tzn po slubie czyli za 2tyg
ciemny blond, mo¿e z kapk± z³ota ¿eby kolor by³ cieplejszy
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 11:09   #2301
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

u mnie ciemny blond z poziomu 6 zawsze wychodzil duzo ciemniej niz to wiec odpada w moim przypadku. Stawialabym na 7 poziom chyba...

ale musialabym dekoloryzacje zrobic. Rozjasniacz odpada, to wole wolniej schodzic z koloru niz znowu sie skrzywdzic :/ plus jest taki ze wlosy wczesniej hennowane juz scielam wiec zielen nie wyjdzie teoretycznie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:05   #2302
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Laski co to za kolor moze byc? cos tkaiego mnie teraz kusi, tzn po slubie czyli za 2tyg
Nie wiem, ale faaajny jest


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Od jednego farbowania Garnier Color Naturals nr 7 http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...r-7-blond.html
i nieudanego ombre http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...bres-nr-2.html
a potem ju¿ polecia³o. Bardzo mi pomog³o s³oñce w tym roku, bo mocno rozja¶ni³o ³epek.
Hmm, na moich w³osach pewnie ten blond rozja¶ni³by tylko odrosty

Ogólnie to nie wiem co mam teraz z tymi k³akami zrobiæ... By³am w rossie, ale nie mog³am siê zdecydowaæ jaki chcê kolor. My¶la³am chwilê o rozja¶nieniu w³osów i ciemnym blondzie z refleksami, ale cenniki u fryzjerów skutecznie zabi³y ten pomys³.
Nie chcê ju¿ tego ciemnego br±zu, ca³e ¿ycie na niego patrzê xD A na dodatek ostatnio znajdujê na skroniach siwe w³osy (a mam 22 lata ) i ju¿ ogólnie tematy w³osowe zaczynaj± mnie bardziej dobijaæ ni¿ sprawiaæ przyjemno¶æ

Tutaj moje obecne k³aczyska w ka¿dym mo¿liwym ¶wietle. 1,5 miesi±ca temu farbowane Jasnym Br±zem Garnier Color Naturals. Na koñcówkach jeszcze lekko przebija siê przez farbê moje 'ombre'. Mam spory odrost, ale nie rzuca siê bardzo w oczy, jest troszkê odrobinê ja¶niejszy i bardziej ch³odny.
Doradzicie co¶ ? Nie mam na siebie pomys³u i jestem otwarta na wszelkie propozycje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PICT9787.jpg (56,9 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT9793.jpg (84,1 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT9800.jpg (74,6 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT9803.jpg (83,2 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT9804.jpg (90,0 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT9805.jpg (67,6 KB, 10 za³adowañ)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:30   #2303
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
czekam na efekty farbowania!!!

ja tez kupuje na zapas Illuminy mam jeszcze na 3 farbowania (po pol tubki na raz).
Oj, ja sama czekam na efekty farbowania A na zapas sobie nie kupujê, je¶li nie jestem pewna czy nadal bêdê ta farb± robiæ.
Ale ostatnio kupi³am sobie jab³uszkowy Sleeping Pack Baviphatu i ¿el ¶limaczkowy Mizona na zapas, bo s± superowe

Mam nadziejê, ¿e paczka dojdzie szybko. Niestety Allegrowy PayU mia³ wczoraj jaki¶ problem z moim bankiem (który ma niby trwaæ do poniedzia³ku) i musia³am zap³aciæ jako zwyk³y przelew i sprzedawca jeszcze nie dosta³ kasy Chyba napisze do niego i dodam potwierdzenie p³atno¶ci, ¿eby mogli ju¿ w poniedzia³ek wys³aæ, zanim bank im wp³atê zaksiêguje.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie u powerlooka ale u innego sprawdzonego sprzedawcy.
Mnie dziwi, ¿e niektórzy fryzjerzy s± zdziwieni dzia³aniem niektórych farb. Przecie¿ ten rynek stale siê rozrasta i powstaj± nowo¶ci w koñcu zaspokajaj±ce wymogi klienta i nie wiem czemu niektórzy siê w tym nie szkol±. Ja kiedy¶ jak wspomnia³am swoje fryzjerce o takich farbach jak extra coverage to siê u¶miechnê³a i powiedzia³a: "czego to nie wymy¶l± aby siê sprzedaæ, farba specjalnie na siwki"... No comment. Nawet Londa drogeryjna ju¿ takie farby mia³a a ona twierdzi³a, ¿e to i tak pewnie zwyk³e farby ewentualnie pog³êbiony kolor. No ale jak ja mogê cokolwiek wiedzieæ skoro nie jestem fryzjerem. Wtedy zrozumia³am czemu mi nie wyszed³ u niej blond zwyk³± farb± a raczej jaki¶ rudy. Ona chyba nawet nie mia³a pojêcia o super rozja¶niaj±cych blondach. U niej blond zawsze rozja¶niaczem.
Hahahahahahha
No w³a¶nie w³a¶nie. Moja fryzjerka ostatnio "odkry³a" farby Biokap i mówi³a, ¿e niby takie fajne i nie niszcz±ce. To ja jej ju¿ tam wszystko wyja¶ni³am o poczciwym amoniaczku i MEA i jak Color&Soin z tymi MEA zadzia³a³ na mnie - rudzia³ zawsze i na d³u¿sz± metê podsuszy³ w³osy.

Zainteresowa³am j± w³a¶nie tym Matrixem do siwków, nawet chyba bêdzie polecaæ klientkom. Ale sama nie kupi na zapas, bo u niej kobitki same przynosz± farbê i mówi± "rób t±". To jej siê nie dziwiê, ¿e nie obchodz± jej te nowe farby. Na targi fryzjerskie sobie je¼dzi i ogl±da nowinki, ale nie kupuje farb, bo by jej le¿a³y.
Tylko ja jestem taki odszczepieniec, który szuka, kombinuje i przynosi coraz nowsze farby

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mnie tez przeraza brak wiedzy u niektorych fryzjerow :/ powinni obowiazkowo studiowac wizaz to by sie czegos nauczyli
Dawaj, za³o¿ymy takie ma³e kó³ko wspomo¿enia fryzjerów. I za niewielk± op³at± bêdziemy doradzaæ, dobieraæ farby i s³u¿yæ profesjonaln± rad± Hihihihihihi

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Laski co to za kolor moze byc? cos tkaiego mnie teraz kusi, tzn po slubie czyli za 2tyg
Jak dla mnie to wygl±da na poziom 6. Ale chyba odrost ma ta pani ciemny, wiêc stawiam, ¿e mog³a k³a¶æ poziom 7, ¿eby wysz³a jej 6.
A odcieñ to chyba co¶ ze z³otem, albo be¿owe mo¿e.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie to nie wiem co mam teraz z tymi k³akami zrobiæ... By³am w rossie, ale nie mog³am siê zdecydowaæ jaki chcê kolor. My¶la³am chwilê o rozja¶nieniu w³osów i ciemnym blondzie z refleksami, ale cenniki u fryzjerów skutecznie zabi³y ten pomys³.
Nie chcê ju¿ tego ciemnego br±zu, ca³e ¿ycie na niego patrzê xD A na dodatek ostatnio znajdujê na skroniach siwe w³osy (a mam 22 lata ) i ju¿ ogólnie tematy w³osowe zaczynaj± mnie bardziej dobijaæ ni¿ sprawiaæ przyjemno¶æ
Ja nie wypowiem siê co zrobiæ, ¿eby mieæ blond, bo sama nie lubiê blondów i nigdy nie robi³am takim odcieniem.

A odno¶nie siwych w³osów, to jak najbardziej mo¿esz ju¿ mieæ. Ja te¿ od 20 roku ¿ycia mam gdzie¶ takie pojedyncze (teraz mam 26). To zwyczajnie genetyka, albo czasem stres wp³ywa na zahamowanie wytwarzania barwnika we w³osie.
A niektórzy to przecie¿ maj± np. od urodzenia siwe pasemka i ¿yj± Wiêc farba na ³epek i do przodu, nie przejmuj siê tym kilkoma siwkami
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-08 o 12:18
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 13:36   #2304
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Marzy mi siê co¶ ala orzech laskowy na g³owie, obecnie mam czerwono-rudawe sp³ukane z tym ze mam odrost ciemny br±z(naturalne). Do tego losy mam krotkie i dosc szybko widac odrosty.
Doswiadczone poleccie jakas farbe no chyba ze musze isc z tym do fryzjera
jako trwa³± farbê polecam Inebryê. Kolor trzyma do nastêpnego farbowania. Mo¿na robiæ tylko odrosty a po ca³o¶ci od¶wie¿aæ co jaki¶ czas. http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...inebrya-color/

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mnie tez przeraza brak wiedzy u niektorych fryzjerow :/ powinni obowiazkowo studiowac wizaz to by sie czegos nauczyli
prawda, prawda

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Laski co to za kolor moze byc? cos tkaiego mnie teraz kusi, tzn po slubie czyli za 2tyg
Poziom 6 ale chyba z³oty. U mnie tak poziom 6 wyp³ukany wygl±da³ ale mniej z³ota mia³ bo ja ch³odnym trzepa³am.

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, na moich w³osach pewnie ten blond rozja¶ni³by tylko odrosty

Ogólnie to nie wiem co mam teraz z tymi k³akami zrobiæ... By³am w rossie, ale nie mog³am siê zdecydowaæ jaki chcê kolor. My¶la³am chwilê o rozja¶nieniu w³osów i ciemnym blondzie z refleksami, ale cenniki u fryzjerów skutecznie zabi³y ten pomys³.
Nie chcê ju¿ tego ciemnego br±zu, ca³e ¿ycie na niego patrzê xD A na dodatek ostatnio znajdujê na skroniach siwe w³osy (a mam 22 lata ) i ju¿ ogólnie tematy w³osowe zaczynaj± mnie bardziej dobijaæ ni¿ sprawiaæ przyjemno¶æ

Tutaj moje obecne k³aczyska w ka¿dym mo¿liwym ¶wietle. 1,5 miesi±ca temu farbowane Jasnym Br±zem Garnier Color Naturals. Na koñcówkach jeszcze lekko przebija siê przez farbê moje 'ombre'. Mam spory odrost, ale nie rzuca siê bardzo w oczy, jest troszkê odrobinê ja¶niejszy i bardziej ch³odny.
Doradzicie co¶ ? Nie mam na siebie pomys³u i jestem otwarta na wszelkie propozycje
Nie wiem co Ci poradziæ bo raczej sam± farb± nic nie zdzia³asz. Mo¿e k±piel rozja¶niaj±ca i poziom 7? Ja siê odwa¿y³am na rozja¶niacz w tym ombre Loreala i nie ¿a³ujê! Niestety przy takiej d³ugo¶ci co masz to fryzjerzy ¿±daj± astronomicznych kwot. Tu fajnie 7,31 wygl±da: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...oreal-majirel/ Ale musia³aby¶ rozja¶niæ trochê w³osy. K±piel± zej¶æ o poziom wy¿ej i potem waln±æ co¶ z poziomu 7. Ten kolor 7,31 to taki fajny ciep³y kolorek ale z nut± ch³odu. Niby z³oto ale b³yszczy ch³odno.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, ja sama czekam na efekty farbowania A na zapas sobie nie kupujê, je¶li nie jestem pewna czy nadal bêdê ta farb± robiæ.
Ale ostatnio kupi³am sobie jab³uszkowy Sleeping Pack Baviphatu i ¿el ¶limaczkowy Mizona na zapas, bo s± superowe

Mam nadziejê, ¿e paczka dojdzie szybko. Niestety Allegrowy PayU mia³ wczoraj jaki¶ problem z moim bankiem (który ma niby trwaæ do poniedzia³ku) i musia³am zap³aciæ jako zwyk³y przelew i sprzedawca jeszcze nie dosta³ kasy Chyba napisze do niego i dodam potwierdzenie p³atno¶ci, ¿eby mogli ju¿ w poniedzia³ek wys³aæ, zanim bank im wp³atê zaksiêguje.
Mi wp³atê dobrze przyjê³o i mam nadziejê, ¿e farba dojedzie najpó¼niej w ¶rodê. Muszê zd±¿yæ, bo mama ma wyjazd s³u¿bowy i z siwkami nie pojedzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 13:50   #2305
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
jako trwa³± farbê polecam Inebryê. Kolor trzyma do nastêpnego farbowania. Mo¿na robiæ tylko odrosty a po ca³o¶ci od¶wie¿aæ co jaki¶ czas. http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...inebrya-color/



prawda, prawda


Poziom 6 ale chyba z³oty. U mnie tak poziom 6 wyp³ukany wygl±da³ ale mniej z³ota mia³ bo ja ch³odnym trzepa³am.



Nie wiem co Ci poradziæ bo raczej sam± farb± nic nie zdzia³asz. Mo¿e k±piel rozja¶niaj±ca i poziom 7? Ja siê odwa¿y³am na rozja¶niacz w tym ombre Loreala i nie ¿a³ujê! Niestety przy takiej d³ugo¶ci co masz to fryzjerzy ¿±daj± astronomicznych kwot. Tu fajnie 7,31 wygl±da: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...oreal-majirel/ Ale musia³aby¶ rozja¶niæ trochê w³osy. K±piel± zej¶æ o poziom wy¿ej i potem waln±æ co¶ z poziomu 7. Ten kolor 7,31 to taki fajny ciep³y kolorek ale z nut± ch³odu. Niby z³oto ale b³yszczy ch³odno.
O rany, ale piêkny ten kolor
6.31 te¿ super!
Tylko czy po k±pieli nie skoñczê z pomarañczk±, której nie bêdê w stanie niczym przykryæ?
Chyba i tak bêdê musia³a zaryzykowaæ na w³asn± rêkê, no bo bez kitu... ¿eby 400 z³ p³aciæ u fryzjera za rozja¶nienie i pofarbowanie w³osów ? I jeszcze bez gwarancji, ¿e wszystko bêdzie tak jak sobie wymarzy³am...

Btw. Wy ogarniacie, wiêc mo¿e mnie o¶wiecicie na jakim poziomie mam teraz kolor w³osów?
Farba by³a oznaczona numerkiem 5.0, ale wg mnie wysz³a du¿o ciemniej, obstawiam co¶ na poziomie 4 ale nie wiem, bo siê nie znam xD
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2013-09-08 o 13:54
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 13:58   #2306
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

to ja wrzuce efekt jaki mam po Wella Illumina 5/0. W sloncu jest to piekny kolor! ale w pomieszczeniu 95% ludzi twierdzi, ze to czarny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0581.jpg (110,9 KB, 34 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:09   #2307
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi wp³atê dobrze przyjê³o i mam nadziejê, ¿e farba dojedzie najpó¼niej w ¶rodê. Muszê zd±¿yæ, bo mama ma wyjazd s³u¿bowy i z siwkami nie pojedzie.
Ja tam nie wiem. PayU mia³o problem tylko z moim bankiem, bo ikonka iPKO (BP) by³a ca³a szara, a reszta normalna, kolorowa.
Oj tam. Mam dowód wp³aty, kasa posz³a, wiêc na dobr± sprawê to mog± ju¿ wysy³aæ, bo na pewno im bank wp³atê w poniedzia³ek zaksiêguje.

Napiszê, poproszê, poskie³czê, ¿e na gwa³t potrzebne (bo tak jest) i mo¿e zrozumiej± i wy¶l±

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to ja wrzuce efekt jaki mam po Wella Illumina 5/0. W sloncu jest to piekny kolor! ale w pomieszczeniu 95% ludzi twierdzi, ze to czarny
Baaaardzo ³adny kolor W³osy tez baaardzo ³adne
A lud¼mi siê nie przejmuj. Jak ju¿ Weronisia mówi³a, je¶li kto¶ sam na br±z nie farbuje to nie zauwa¿y ró¿nicy miêdzy ciemnym br±zem i czerni±.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-08 o 14:10
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:31   #2308
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to ja wrzuce efekt jaki mam po Wella Illumina 5/0. W sloncu jest to piekny kolor! ale w pomieszczeniu 95% ludzi twierdzi, ze to czarny
Boski kolor i boskie w³osy Widaæ, ¿e to nie czerñ, ludzie siê nie znaj±
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:48   #2309
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Boski kolor i boskie w³osy Widaæ, ¿e to nie czerñ, ludzie siê nie znaj±
dzieki ale wlosy nie maja w sobie nic z boskosci niestety. Niedlugo wcale ich nie bedzie jak beda wypadac z taka szybkoscia. Musze do endo sie wybrac bo odkad biore leki na tarczyce same zle rzeczy sie ze mna dzieja
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 16:26   #2310
rilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 307
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

chcia³abym siê was spytaæ
czy powinny mi wyj¶æ pasemka blond na br±zowej farbie? mo¿e to dziwnie zabrzmi,ale to jest dla mnie bardzo wa¿ne dlatego siê pytam (mam nadzieje, ¿e to tak¿e odpowiedni temat)
__________________
''Nie mów nic. Kocha siê za nic. Nie istnieje ¿aden powód do mi³o¶ci.'' - Paulo Coelho
rilli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.