Zaczynamy wyzwanie bikini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-04, 14:34   #1
mamusiakubusia1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3

Zaczynamy wyzwanie bikini


Zaczynam walkę z kg, za którymi nie będę płakać jak się ich pozbędę Oczywiście nie jest to moje pierwsze podejście, ale tym razem przyświeca mi wizja pójścia z dziećmi na basen, mam dość siedzenia na widowni i patrzenia na męża z dziećmi jak się bawią w najlepsze a ja grzeję ławkę. Mówię dość starej wadze, zdeterminowana zaczynam moją walkężyczę sobię i innym tersterkom, by nasze postanowienia się spełniły.

Nie stawiam sobie celu, ale wymarzona waga w dół oscyluje przy -10kg. Pierwsze spostrzeżenia, nie mam wilczego apetytu!
mamusiakubusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 16:11   #2
mamusiakubusia1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zaczynamy wyzwanie bikini

Czy wy tak jak i ja, nie lubi niedzieli, obiadki z deserkiem do tego błogie lenistwo, nic nie robienie tylko leżenie Ostatnio z mężem stwierdziliśmy że zaczynamy wprowadzać warzywa w naszym odżywianiu, kolacje mają być lekkie a i nie ma podjadania w nocy, chyba zakupię taki gadżet do lodówki, za każdym otwarciem wyje jak syrena. Zakupiłam już kurę w której trzymam cuksy, za każdym otwarciem pieje że chyba pół bloku słyszy ale od tygodnia nie ruszyłam ani jednego, i powiem, brawo ty brawo ja. dziś na obiad byłą rybka z ryżem i buraczkami i jak nigdy od dawna nie czułam się ciężko, nie ważę się,postanowiłam że jak skończę opakowanie wtedy będzie pierwsze ważenie, drugie gdy skończę drugie by porównać ile waga pójdzie w dół,. Tak mi się marzy wbić się w bikini, matko nawet śniłąm o tym, że jestem na basenie z dzieciakami, ja bez mojego serdelka z przody i oponek po bokach.
mamusiakubusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 15:54   #3
mamusiakubusia1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zaczynamy wyzwanie bikini

Niedziela,u nas zwana lazy sunday i tak też dziś wygląda. Byłam z dziećmi w kościele, każdy ze swoją palemką, potem obiad i spanie dosłownie, każdy spał a niektórzy jeszcze śpią, i weź tu człowieku bądź mądry i chudy ale tak jak postanowiłam odcinam powoli moje grzechy czyli słodycze, mój grzech podstawowy, od dwóch tygodni leży w lodówce czekolada, nie ruszam wolę za to zdrowe słodycze, ostatnio hitem jest suszona morwa biała, że też ja wcześniej jej nie jadłam. Nawet córka mówi, że pyszne te rodzynki. Czego się obawiam, świąt, i tego, no weź spróbuj, jak to u mamy, dobrze, że na jeden dzień jedziemy, bo mogłabym wrócić z dodatkowym bagażem w postaci brzuszka i oponek, które i tak mam niczym zapaśnik sumo. Walka trwa, a ja nie poddaję się, choć mam momenty kiedy bym powiedziała dość, jak tydzień temu gdy na moich rękach zmarł nasz ukochany pies, potrącił go samochód, myślałam, że jestem twarda, myliłam się bardzo, płakałam i nadal płaczę była członkiem naszej rodziny, ale jak córka powiedziała jest w niebie z dziadkiem i czeka tam na nas Zyczę pozostałym fighterkom abyśmy wygrały upragnione zbędne kg.
mamusiakubusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 15:54:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.