Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Line Fast - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-01, 01:08   #1
ver2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 27
Lightbulb

Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Line Fast


Cześć dziewczyny,

Zostałam wybrana jako 1 z 50-ciu Wizażanek do stosowania Therm Line Fast i serdecznie za to dziękuję

Jestem studentką, która lubi zajadać stres przede wszystkim przed egzaminami. Niestety to, jak i siedząca praca czy niezdrowe przekąski odbiły się na mojej wadze.

Wybranie mnie do przetestowania preparatu TLF dodatkowo zmotywowało mnie do rozpoczęcia walki o dobre samopoczucie jak i pozbycie się kompleksów, ponieważ przykre i demotywujące jest uczucie gdy jeansy kupione rok temu zatrzymują się na biodrach.

Chciałabym dodać, że nigdy nie należałam do szczupłych osób, ale gdy dostałam zadyszki biegnąc 100 metrów do tramwaju postanowiłam wziąć się za siebie. Wtedy też zauważyłam konkurs na Wizażu - pomyślałam że nie mam szans i gdy otrzymałam maila z pozytywnym wynikiem pomyślałam że jest to dla mnie szansa.

Szansa na motywację, dzielenie się z Wami swoimi odczuciami, wspieranie jak i poszukiwanie wsparcia, ponieważ każda z nas tego potrzebuje

Gdy otrzymam przesyłkę podam wymiary jak i wagę i planowane zmiany jakie chciałabym osiągnąć

Pozdrowienia i zachęcam do walki razem ze mną
ver2412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:37   #2
Butterfly_1101
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly_1101
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Lin

Witam,
Życzę Ci powodzenia. Ja również zajadam stres słodyczami Jestem z Tobą. Damy radę
Butterfly_1101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 09:27   #3
agos3009
Raczkowanie
 
Avatar agos3009
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 150
Dot.: Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Lin

Powodzenia! Razem damy radę
agos3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 22:31   #4
ver2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 27
Dot.: Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Lin

Dzięki dziewczyny, pewnie że damy radę !!

Wczoraj otrzymałam paczkę z tabletkami i dzisiaj zaczęłam wyścig z wagą ))

Zmierzyłam się na dodatek i moja aktualna waga to 78,3 , natomiast wymiary : talia 77 , biodra 107 , biust 93

W czwartek znów podzielę się z Wami swoimi wynikami )

Tak sobie pomyślałam, że wziąc się za siebie trzeba na porządnie, więc eliminuje cukier ( ciężko będzie się rozstać z czekoladą ) i za ćwiczenia

Z cukrem dzisiaj wcieliłam w życie , natomiast na wysiłek fizyczny niestety zabraklo mi czasu ale jutro na pewno nadrobię !
ver2412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 22:08   #5
ver2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 27
Dot.: Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Lin

Hej wszystkim

Trzymam się dalej swoich postanowień, nie jem słodyczy, chociaż pokus było dzisiaj sporo

Koncentruje się przede wszystkim na mięsie i warzywach

W ramach ćwiczeń wysprzątałam dzisiaj cale meiszkanie

Wracając do tematu - dzisiaj po raz pierwszy przed śniadaniem oraz przed obiadem wzięłam tabletki TLF. Z tego co zauważyłam to większa energia , większe pragnienie i większa moczopędność , mniejszy apetyt.
Generalnie jest to mega motywujące i mam nadzieję ze efekt sie utrzyma
ver2412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 22:33   #6
ver2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 27
Dot.: Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Lin

Hej,

Dzisiaj mam cięższy dzień no i niestety pozwoliłam sobie na ciasteczko

Powiem tak, wcześniej źle się odżywiałam poprzez brak czasu, szybkie nieregularne posiłki i zdaje sobie z tego całkowicie sprawę i wydaje mi się, że takim głównym skutkiem tego wszystkiego był brak sił, ospałość, natomiast z chęcią jak wstaje rano połykam tabletkę TLF, bo czuje potem totalnego kopa jakiego po porannej kawie nie miałam.
Dla mnie to jest najlepsza zaleta tego środka oprócz tego, że nie mam już takiej ochoty na słodycze jak wcześniej.

Zamiast słodkich napojów , głównie soków, ponieważ nie przepadam za gazowanymi - przerzuciłam się na wodę z limonką i cytryną. Mam po tym takie pragnienie, że potrafię wypić 3 litry wody dziennie, ale to akurat dobre dla organizmu więc można się tylko cieszyć

Oprócz tego, że ograniczam sobie porcje zauważyłam że spadł mi brzuszek z czego się bardzo cieszę, bo czuje się po prostu z tym bardzo dobrze
Na wagę jeszcze nie wchodziłam, ale jeśli w piątek i tak wyjdzie że z 78,3 jest tyle samo , to na pewno zobaczę z obwodami - bo wydaje mi się że w talii na pewno zrobiło mi się mniej z 1,5 cm
ver2412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 11:32   #7
ver2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 27
Dot.: Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Lin

Po tygodniu nastąpiło ważenie i mierzenie W weekend niestety sobie pofolgowałam bo zjadłam więcej niż mogłam i pochłonęłam kilka ciasteczek, które zrobiłam na przyjazd rodziny bo zapachy mnie skusiły , ale gdy weszłam dzisiaj na wagę i się zmierzyłam

było 78,3 jest 77 kg
talia : było 77 jest 74 !!!!
biodra : 107 - 105,5

Także mega się cieszę , mam nadzieję, że po 3 kolejnych tygodniach będzie 72 kg( marzę o 70) i 70 cm w talii i 100 w biodrach

Dalej walczę i trzymam za Was kciuki !!
ver2412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 03:14   #8
AleksandraDworakowska
Przyczajenie
 
Avatar AleksandraDworakowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Lin

Gratuluję!
Nie martw się, raz w tygodniu można sobie pozwolić na tzw "cheat day" czyli na zjedzenie posiłku który ma więcej kalorii w Twoim przypadku były to ciasteczka, to pomaga również w pobudzaniu metabolzmu.
__________________
Lepiej być niedoskonałą wersją samej siebie niż doskonałą kopią kogoś innego
AleksandraDworakowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 20:50   #9
GrazynaZbrzezniak
Przyczajenie
 
Avatar GrazynaZbrzezniak
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 25
Dot.: Dążenie do pokonania kompleksów i pokochania siebie bez zbędnych kg z Therm Lin

Dla mnie też największy problem to słodycze. Od grudnia tak właściwie przestałam je jeść. Na początku było ciężko, ale teraz jest coraz lepiej
__________________
Nigdy nie jest za późno na zmiany
GrazynaZbrzezniak jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 20:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.