Czas na walkę o piękną sylwetkę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 13:39   #1
Nataliarobert473
Przyczajenie
 
Avatar Nataliarobert473
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25

Czas na walkę o piękną sylwetkę :)


Po wielu bojach z kilogramami (nieudanych ), nadszedł czas na przetestowanie Therm Line Fast. Uzbrojona w 2 opakowania tabletek przez kolejne tygodnie będę walczyć o 10 kilogramów mniej na wadze czy Line ThermLine pomogą ? Pora się przekonać
Nataliarobert473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 01:33   #2
Nataliarobert473
Przyczajenie
 
Avatar Nataliarobert473
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

Kolejny dzień z Therm Line Fast minął...jakie pierwsze wrażenia? Zawsze miałam wilczy apetyt, po tabletkach trochę się zmniejszył - przestałam myśleć o ptasim mleczku, które do tej pory mnie prześladowalo wzamian zyskałam dodatkową porcję energii. Czy jakieś wizualne zmiany ? Jeszcze nie...ale przecież to dopiero był trzeci dzień a w środę mam randkę... z wagą...to będzie czas na sprawdzenie czy choć kilka deko poszło w niepamięć trzymam kciuki za siebie i za resztę dziewczyn testujących
Nataliarobert473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 01:28   #3
Nataliarobert473
Przyczajenie
 
Avatar Nataliarobert473
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

O ile do tej pory byłam optymistycznie nastawiona do odchudzania, tak teraz mam wątpliwości przed jutrzejszym porannym sprawdzeniem efektów...mija tydzień odkąd zaczęłam walkę o wagę, więc jak waga nie pokaże jutro choćby grama mniej to chyba się załamie i wagę wyrzuce

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

I takie drobne spostrzeżenie...dlaczego na czas diety mężczyźni nie mogą zniknąć z domu? Tż widzi, że jestem na diecie i zadowolony z siebie wręcza mi moje ukochane Ptasie Mleczko cały rok mi nic słodkiego nie kupił...dopiero teraz a teraz siedzę w nocy i walczę z pokusą...a rano przecież ważenie...
Nataliarobert473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 02:41   #4
Nataliarobert473
Przyczajenie
 
Avatar Nataliarobert473
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

Plusy diety z TLF :
- mniejszy apetyt, więcej energii
Minus diety z TLF :
- mniej snu...mam nadzieję, że organizm się przystosuje
i sen wróci...narazie bezskutecznie walczę z bezsennoscia...
Efkty tygodniowe :
- 1600 gram mniej na wadze aa liczę na o wiele większy spadek na liczniku
Mam nadzieję że TLS sobie poradzi z moją wagą, bo oprócz tych tabletek została mi alternatywa wycinania sobie tluszczyku
Nataliarobert473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 14:46   #5
Marcisza
Raczkowanie
 
Avatar Marcisza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 254
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

Bardzo ładny spadek Gratulacje
U mnie gorzej trochę.. ale ta bezsenność, to chyba efekt uboczny.. też na to cierpię, odkąd biorę TLF.
__________________
12.02.2014 r. godz. 23.40 mój kochany łobuziak
OLIWIEREK



: love:
Marcisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 02:42   #6
Nataliarobert473
Przyczajenie
 
Avatar Nataliarobert473
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

Cytat:
Napisane przez Marcisza Pokaż wiadomość
Bardzo ładny spadek Gratulacje
U mnie gorzej trochę.. ale ta bezsenność, to chyba efekt uboczny.. też na to cierpię, odkąd biorę TLF.
Dziękuję ale waga spada chyba dlatego, że wciąż chodzę i snu szukam...chyba zmienię porę przyjmowania TLF na wcześniejszą...
Nataliarobert473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:02   #7
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

Ja na bezsenność cierpiałam już zanim zaczęłam przygodę z TLF walczę teraz o uregulowanie snu i pór posiłków bo przez to że różnie sypiam różnie też wstaję i czasem jestem taka padnięta że posiłek to ostatnie o czym myślę a tu trzeba cisnąć na przód i walczyć o siebie... drugą tabletkę zjadam przed 15stą i mam nadzieję że dzięki temu uda się poskromić tą bezsenność. Dziś jakoś wstałam ale po 4 godzinach snu. Czuję się jak flaczek no ale cóż... może przynajmniej dzięki temu szybciej padnę wieczorem. Trzymam kciuki dziewczyny! Powodzenia
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 02:48   #8
Nataliarobert473
Przyczajenie
 
Avatar Nataliarobert473
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

Kolejny dzień na diecie minął...jak widać po godzinie mojego wpisu NADAL nie śpię...zawsze spałam jak dziecko 8 godzin w ciągu doby a sen był tak mocny, że nic nie było w stanie mnie obudzić...teraz śpię maksymalnie 4 godziny i każdy najdrobniejszy szelest z tego snu mnie wyrwie. Mam nadzieję,że mój organizm zrozumie, że odchudzam się dla jego dobra i przestanie się buntować. Oczywiście w środę kolejne ważenie i mam cichą nadzieję,że wynik będzie spektakularny...do tej pory staram się omijać wagę narazie nie widzę żeby było mnie mniej ale pewnie dlatego, że zbyt dużo czasu przebywam ze sobą uważnie wpatrując się w partie z których chce się pozbyć tłuszczyku trzymam kciuki za siebie i za każdą, która chcę dojść do upragnionej wagi
Nataliarobert473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 17:09   #9
Marcisza
Raczkowanie
 
Avatar Marcisza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 254
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

I ja trzymam kciuki, żebyś w końcu miała spektakularny spadek wagi
Musi być dobrze )
__________________
12.02.2014 r. godz. 23.40 mój kochany łobuziak
OLIWIEREK



: love:
Marcisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 00:55   #10
Nataliarobert473
Przyczajenie
 
Avatar Nataliarobert473
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czas na walkę o piękną sylwetkę :)

Podsumowując kolejny tydzień odchudzania stwierdzam, że od początku udało się mi schudnąć 3600 gram, a obwód w pasie zmniejszył się o 4 centymetry. Do zamierzonego celu brakuje jeszcze 6400 gram, ale powoli moja motywacja się kończy...święta coraz bliżej i zaczynam mieć wątpliwości czy uda mi się utrzymać dietę. Cóż na razie staram się trzymać twardo ale czuję się trochę zniechęcona...kolejne ważenie w środę
Nataliarobert473 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 00:55:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.