Z THERM LINE FAST się odchudzamy i zły humor przepędzamy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-06, 18:07   #1
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930

Z THERM LINE FAST się odchudzamy i zły humor przepędzamy!


Witam się i melduję pełna optymizmu i motywacji Test Therm Line Fast spadł mi z nieba ponieważ o nową sylwetkę zaczęłam walczyć już na początlu roku powoli i stopniowo eliminując złe nawyki takie jak podjadanie moich ukochanych słodyczy czy jedzenie w nocy. Zacznę jednak od początku przybliżając Wam trochę historię mojej wagi historia jest długa i kręta ale pewnie większość z Was może się tym "pochwalić" zwykle tak jest że podejść do upragnionej wagi jest wiele a po drodze spotyka Nas mnóstwo przeszkód i porażek bo to nic prostego tak się odchudzić i wywrócić całe swoje życie do góry nogami



Jako mała dziewczynka nieświadoma kompletnie swojego ciała jadłam co chciałam i tyłam. Zdarzały się przykre słowa od dzieciaków ale szybko o nich zapominałam i żyłam sobie dalej swoim beztroskim życiem. Z biegiem lat przytyczki dzieci zaczynały smucić mnie częściej i częściej też myślałam o tym dlaczego wyglądam inaczej niż reszta dzieci. Prawdziwa przejażdżka rollercoasterem zaczęła się w gimnazjum. Dzieci były wredne. Szybko zrozumiałam że to będzie bardzo ciężki okres w moim życiu. Jak każda nastolatka zaczęłam zwracać szczególną uwagę na swój wygląd i porównywać się z koleżankami. W tym samym czasie przeszłam okres buntu który w moim przypadku przebiegał w ten sposób że ukrywałam swoje krągłości pod obszernymi męskimi bluzami. Słyszało się różne słowa na swój temat od pasztetów zaczynając. W ostatniej klasie gimnazjum zaczęłam interesować się płcią przeciwną co skłoniło mnie do pracy nad swoim wyglądem. Schudłam 10kg rozjaśniłam włosy i zmieniłam garderobę wzbogacając ją o kilka dziewczęcych spódniczek. Reakcja wszystkich była tak pozytywna że dodała mi skrzydeł i zapragnęłam walczyć o siebie dalej i przysięgłam sobie że już nigdy moja waga nie przekroczy 70kg. W kolejnych latach udało mi się schudnąć jeszcze kilka kilogramów aż wreszcie dobiłam do blisko 50kg. Czułam się wyśmienicie! Nie da się tego opisać słowami ludzie którzy kiedyś traktowali mnie z góry teraz gratulowali mi i podziwiali moją metamorfozę. Chłopcy którzy kiedyś obrzucali pasztetami oglądali się za mną na ulicy. Czułam się taka...lekka i nie mam tu na myśli wyłącznie mojej niskiej wagi jako prawdziwa miłośniczka słodyczy nie zrezygnowałam z nich całkowicie i zdarzało się popłynąć zwłaszcza że sposób dzięki któremu udało mi się zbić wagę nie był najzdrowszy. Wtedy liczyły się dla mnie tylko cyferki na wadze a zdrowie i rozsądek schodziły na drugi plan. Waga wahała się i nie udało się jej długo utrzymać poniżej 60kg ale mimo to zawsze balansowała między 60-63kg a ja chłonęłam wiedzę na temat zdrowego odchudzania jak gąbka co pozwalało na eliminowanie złych nawyków zastępowanie ich dobrymi i wprowadzenie w życie aktywności fizycznej. Wtedy też pojawiła się Ewa Chodakowska utrzymanie wagi nigdy nie było łatwiejsze a ja nie musiałam się już głodzić zdrowo jadłam i byłam szczęśliwa. Organizm był mi za to bardzo wdzięczny. Schody zaczęły się dopiero 3 lata temu kiedy z obecnym partnerem "wyprowadziliśmy się na swoje". Aktywność fizyczną i zdrową dietę szlag trafił zaczęło się siedzenie po nocach i podjadanie. Zdrowe posiłki odeszły na bok na korzyść fast foodów które mój facet uwielbia. Do takiego posiłku oczywiście piwko więc co się będę szczypać też się poczęstuję kolejnym błędem był brak wagi w Naszym nowym mieszkanku przez co przestałam się kontrolować. Podejść do odchudzania było przez te 3 lata kilka i każde kończyło się cheat day'em który w magiczny sposób zamieniał się w cheat week'i i porzucałam swoje postanowienia z goryczą porażki i uczuciem własnej beznadziejności. Mój cel nigdy nie był tak daleko. Życie towarzyskie zniknęło i jedyną atrakcją w nim zostały wieczory przed tv okraszane smieciowym jedzeniem czekoladą i napojami wyskokowymi. Przynajmniej na chwilę poprawiały mi nastrój. Chłopaka nie winię ponieważ chciał sprawiać mi przyjemności a skoro lubię jeść nie miał sumienia mi tego odmówić albo po prostu się gniewałam kiedy sugerował że będę jutro smutna że znowu się objadłam. Często rozmawialiśmy na temat mojej wagi. Czułam że jest źle i bałam się tego co pokaże mi waga ale wiedziałam że prędzej czy później będę musiała się z tym zmierzyć. To śmieszne że osoba z taką wiedzą w danej dziedzinie ma takie problemy. Na temat zdrowego odżywiania wiem dużo i chętnie dzielę się tą wiedzą z innymi ale nie potrafię wprowadzić tego we własne życie. Doszłam do wniosku że muszę zacząć myśleć o sobie i na nowo zawalczyć o to o co zawsze tak bardzo walczyłam. Miało już nie być więcej niż 70kg a jest...90! Tak. Zakupiłam wreszcie wagę i weszłam na nią bez zawahania. Stwierdziłam że albo teraz albo nigdy. Będę walczyć o swoje marzenia! Cieszę się ogromnie że mogę testować Therm Line Fast ponieważ kilka lat temu Therm Line II pomógł mi zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów a teraz jest "trochę" więcej do zrzucania dodatkową motywacją jest wesele przyjaciółki w czerwcu gdzie będzie sporo wspólnych znajomych z którymi nie widziałam się lata. Dam radę! Kupię piękną kieckę i będę wyglądać i czuć się pięknie.



Za mną trzeci dzień testów. Na poczatek chciałam sprawdzić jak organizm zareaguje więc zjadałam po jednej tabletce pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Tabletka łatwa do połknięcia nie odczuwałam żadnych nudności co miało czasem miejsce po Therm Line II. Dziś zjadłam trzecią tabletkę i również czuję się dobrze od jutra planuje jeść już dwie tabletki dziennie i jestem ciekawa jak organizm zareaguje na TLF na czczo po TLII jak wspominałam zdarzały się nudności zwłaszcza rano i momentami ciężko było wytrzymać te 30minut przed śniadaniem. Jeśli nudności wystąpią przełożę poranną dawkę na 30min przed treningiem a drugą będę przyjmować przed obiadem.



Plan na najbliższe 2 tygodnie:

Wydrukowałam sobie tabelkę dwutygodniową (wisi w widocznym miejscu na lodówce) gdzie wypisałam wszystkie 5 posiłków treningi i dodałam mały challenge w postaci dni bez podjadania dwutygodniowe wyzwania to metoda małych kroków dzięki którym łatwiej będzie mi wytrwać w postanowieniach. Każdego dnia odhaczam w tabeli co udało mi się danego dnia zdrobić. Pierwsze wyzwanie rozpoczęłam od 1 marca i zaobserwowałam że o ile z podjadaniem i treningami problemów nie mam bo póki co jestem zdeterminowana na tyle że nie myślę o grzeszkach tak problemem okazało się uregulowanie pór spożywania posiłków. Moim priorytetem na najbliższe dwa tygodnie będzie więc przyzwyczajenie się do zjadania 5 lekkich posiłków w ciągu dnia w odstępach ok 2-3h mam nadzieję że uda mi się to wypracować i że będę mogła w pełni cieszyć się ze zmian jakie zachodzą w moim życiu i że Therm Line Fast mi pomoże osiągnąć jak najlepsze wyniki. Trzymajcie kciuki
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2016-03-14 o 09:48
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 02:26   #2
Nataliarobert473
Przyczajenie
 
Avatar Nataliarobert473
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Z THERM LINE FAST się odchudzamy i zły humor przepędzamy!

Trzymam kciuki za to by nadprogramowe przeszły do historii musi się udać...innej opcji nie ma
Nataliarobert473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 02:55   #3
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Z THERM LINE FAST się odchudzamy i zły humor przepędzamy!

Cytat:
Napisane przez Nataliarobert473 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za to by nadprogramowe przeszły do historii musi się udać...innej opcji nie ma
Dziękuję bardzo! damy radę
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 14:31   #4
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: Z THERM LINE FAST się odchudzamy i zły humor przepędzamy!

Normalnie jakbym czytała swoją historię... Ja dobiłam do 70 ponownie i pracuję teraz na to, żeby znowu wrócić chociaż do 58kg. Mam również therm line fast w domu, kiedyś ta pierwsza wersja mega mi pomogła, ta nowa wzięłam parę razy, ale ani nie systematycznie ani nie z dieta. Nie patrzyłam tez szczególnie na te 30 minut odstępu między tabletka, a jedzeniem.

Obecnie zaczęłam dietę i treningi redukcyjne z trenerka. Mam tam też zapisane inne suplementy, ale efekty pojawiają się bardzo powoli, a też mam kilka okazji w kalendarzu, na których chciałabym fajnie wypaść Wiec nie wiem czy lada dzień nie wrócę do stosowania Therm Line fast.

A jak Tobie idzie?
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:07   #5
natkabos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 23
Dot.: Z THERM LINE FAST się odchudzamy i zły humor przepędzamy!

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Normalnie jakbym czytała swoją historię... Ja dobiłam do 70 ponownie i pracuję teraz na to, żeby znowu wrócić chociaż do 58kg. Mam również therm line fast w domu, kiedyś ta pierwsza wersja mega mi pomogła, ta nowa wzięłam parę razy, ale ani nie systematycznie ani nie z dieta. Nie patrzyłam tez szczególnie na te 30 minut odstępu między tabletka, a jedzeniem.

Obecnie zaczęłam dietę i treningi redukcyjne z trenerka. Mam tam też zapisane inne suplementy, ale efekty pojawiają się bardzo powoli, a też mam kilka okazji w kalendarzu, na których chciałabym fajnie wypaść Wiec nie wiem czy lada dzień nie wrócę do stosowania Therm Line fast.

A jak Tobie idzie?

Pierwsza wersja therm line fast była ok ale ta teraz jest niebo lepsza , moim zdaniem jak masz diete od trenerki i ćwiczenia to tlf pomoże Ci tak jak tego potrzebujesz , a przynajmniej wyprożni Ci toksyny z organizmu. Ważne jest by regularnie jesc no i nie dużo. Z resztą masz diete to nie mam co pisać.

Edytowane przez natkabos
Czas edycji: 2016-03-22 o 15:10
natkabos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 18:39   #6
ewelisur
Przyczajenie
 
Avatar ewelisur
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Z THERM LINE FAST się odchudzamy i zły humor przepędzamy!

Witaj podobnie jak Ty zaczynam walkę o szczupłe ciało. Też zawsze byłam pączkiem w sumie to nigdy do szczupłych nie należałam. tylko ze ja zaczynam od 106 kg Dziś mój pierwszy dzień z therm line, i szczerze dziwnie się czuje. Jestem jakaś rozdrażniona ćmi mnie głowa bo nie nazwałabym tego bólem i pomimo dużej dawki kofeiny jestem śpiąca. Nie macie żadnych skutków ubocznych?
ewelisur jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-31 18:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.