Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..." - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 12:01   #1
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78

Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."


Cześć Kochane.

Nazywam się Kasia Sumara. Wczoraj miał premierę odcinek programu "Sablewskiej sposób na..." z moim skromnym udziałem (dodaje link poniżej) .
http://player.pl/programy-online/sab...E04,60154.html

W ciągu sześciu tygodni udało mi się zrzucić prawie 14 kg (!). To zasługa mojej motywacji, uporu, regularnych ćwiczeń, diety i suplementacji ThermLine Fast (swoją drogą uważam, że to na prawdę dobry produkt).
Jestem z siebie baaaaaardzo dumna , ale nie spoczywam na laurach i działam dalej. Moim marzeniem jest ważyć 70 kg na wakacje
Bardzo się cieszę, że odzywają się do mnie kobiety, które mają podobny problem do mojego. Kochane, ja Was doskonale rozumiem.
Jestem tu po to, by podzielić się z Wami moimi doświadczeniami i przemyśleniami.
Jakbyście miały jakieś pytania to bardzo chętnie na nie odpowiem.
Chętnie też dowiem się czegoś ciekawego od Was

Całuję Was gorąco i czekam na pogaduchy
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 15:57   #2
wiluska
Raczkowanie
 
Avatar wiluska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

ja tylko zostawię tutaj gratulacje i życzenia wytrwałości w drodze do pełnego sukcesu Trzymaj tak dalej, powodzenia w dalszej realizacji planu
__________________
"Bez ciemności nie ma snów"

BLOGuję sobie
wiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 16:37   #3
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Dziękuję BARDZO
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 17:13   #4
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Opowiem Wam krótko dlaczego postanowiłam zmienić swoje życie.

Otóż po drugiej ciąży bardzo przytyłam. Niby każdy mówił,że to normalne ale ja nie czułam się z tym dobrze. Nie lubiłam siebie. Siedziałam w domu troszcząc się o dzieci ale zapomniałam o sobie. Zaczęłam odczuwać smutek i przygnębienie.
Gdy przyjmowałam w domu gości to czułam dyskomfort - wstydziłam się tego jak wyglądam.
W mojej głowie pojawiały się myśli : "Boże, pewnie są w szoku jak wyglądam, pewnie zaraz mi coś powiedzą, a ja chyba zapadnę się pod ziemię"...itd.
Dostałam dużo impulsów ze środowiska, którym się otaczałam (rodzina, przyjaciele). Raz gdy byli u mnie goście, córka wyciągnęła z szafy moje stare zdjęcia i usłyszałam od jednej z kobiet :" Boże, jak Ty wcześniej wyglądałaś, jak mogłaś się tak zapuścić?!"
Znowu innym razem dostałam zdjęcia z wesela siostry, na których wyglądałam jak olbrzymka...
Nawet jak byłam w ciąży to usłyszałam od lekarza (ponoć wspaniały lekarz), że nie powinnam tak wyglądać. Nie skupił się na pomiarach dziecka, na tym czy wszystko z nim ok... tylko skupił się na mojej otyłości. To bardzo bolało.
Od Męża słyszałam, że kocha mnie taką, jaka jestem. Dużo osób na mnie dmuchało i chuchało nie mówiąc mi wprost, że jestem gruba. Woleli mnie okłamywać, żeby mnie nie zranić. Płakałam Mężowi w rękaw i mówiłam, że wstydzę się siebie, że nie chce mu przynosić wstydu jak gdzieś jechaliśmy.

Ale pewnego dnia wszystko się zmieniło. Postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i zgłosiłam się do programu "Sablewskiej sposób na..". Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że przeszłam pozytywnie casting jupiii.
Bałam się pierwszego nagrania. Domyślałam się,co nie czeka. I nie myliłam się- usłyszałam prawdę, o której wiedziałam. Nikt mnie nie czarował. Usłyszałam, że na prawdę jest źle. Mimo tego,że wiedziałam o tym,to te słowa bolały.
Od tego dnia moje życie się zmieniło. Zaczęłam dietę, regularnie ćwiczyłam na siłowni pod opieką trenera, przyjmowałam suplementację Olimp Labs. Oczywiście nie było łatwo - na początku, pamiętam, że nie mogłam utrzymać równowagi, że chwiałam się na boki jak chorągiewka, szybko się męczyłam...
Początki zawsze są ciężkie.

Wiecie co jest w tym jeszcze fajnego (oprócz zrzucenia tych prawie 14 kg)?
To, że jeżeli kiedyś w przyszłości moje cudowne córki będą miały kryzys lub będą czuły się źle ze sobą to pokaże im swoją drogę i powiem, że jeśli czegoś bardzo chcesz - to na pewno to osiągniesz.

PS. DODAJĘ ZDJĘCIA Z POCŻĄTKU MOJEJ DROGI Z ZESZŁEGO TYGODNIA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160113_070657 (1).jpg (115,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160310_140329.jpg (53,6 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez KasiaSumara
Czas edycji: 2016-03-14 o 17:19
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 17:33   #5
Kats83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Gratulacje Sama jestem na początku takiej drogi. Nigdy nie byłam szczupła, w ciąży przytyłam. W lipcu urodziłam i od porodu jeszcze przytyłam. Porównywałam swoje wymiary do Twoich - niestety mam więcej Napisz jak wygląda Twój normalny dzień ile razy w tygodniu trenujesz?
Kats83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 17:52   #6
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Trenuję 4 razy w tygodniu, zazwyczaj co drugi dzień. Cały czas przestrzegam diety. Powiem Ci, jakie ja musiałam wprowadzić zasady:
- zero (!) słodyczy i alkoholu
- obowiązkowo musiałam zjeść śniadanie (świętość!) maksymalnie do godziny od obudzenia
- pić co najmniej 2 l wody dziennie
- nie słodziłam, nie soliłam, nie przyprawiałam... teraz używam ziół
- jak już to ciemne pieczywo, ryż itd.
- REGULARNOŚĆ posiłków (ja jem 5 posiłków dziennie w odstępach co 3 godziny), nauczyłam się wozić ze sobą pudełka z jedzeniem :P
Ważne, żeby w tych przerwach między posiłkami nic nie podjadać, bo organizm, który już zaczął trawić jedzenie, dostaje od nas nowe rzeczy (gdy podjadamy), i znowu musi zacząć ten proces od nowa... Bez sensu.

Jezu a ja tak kochałam słodycze... Bardzo brakowało mi (głupio to zabrzmi ) - mielenia buzią :P hahaha. Już się odzwyczaiłam .

Oczywiście dzięki sponsorowi programu mogłam przyjmować też suplementację, dzięki której nie czułam głodu a gdy wzięłam tabletkę przed treningiem to dzięki kofeinie (w składzie) dostawałam takiego powera,że nie mogłam się zatrzymać na siłce

PS. Kochana na pewno nam się uda ! Będziemy takie laski na lato,że nie uwierzysz :P

Edytowane przez KasiaSumara
Czas edycji: 2016-03-14 o 17:53
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 18:02   #7
mama_krystiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Hejka Kasia, powiem CI ze sledze twoj profil na fb odkąd zaczelo sie robic głośno o zmianach u Ciebie pewnie napisze nie jako pierwsza ze metamorfoza jest spektakularna... podziwiam CIĘ za odwagę że wystapilas w tv gdzie wszyscy Cię mogli zobaczyć. Szczególnie Ci którzy nie wierzyli w Ciebie!!! Teraz pewnie szczęki z podłogi zbierają...

P.S. jak wyglądają Twoje posiłki? Możesz napisać taki przykładowy jadłospis na jeden dzień? Pozdrawiam Anka
mama_krystiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 18:17   #8
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Witam Cię Kochana.
Dziękuję za miłe słowa . To prawda, utarłam nosa niedowiarkom i jestem z tego powodu bardzo dumna . Ciężko na to pracowałam.
Jeśli chodzi o posiłki... hmm,niech pomyślę nad czymś prostym...
ŚNIADANIE 8.30- owsianka na mleku 0%
II ŚNIADANIE 11.30 - owoce (polecam jeść owoce max. do południa)
OBIAD 14.30 (uwaga: to porcja na 2 DNI!) - worek brązowego ryżu, kilka różyczek brokułu, 2-3 średnie pomidorki bez skórki,pokrojone w kostkę i średniej wielkości pierś z kurczaka (pokrojona w kawałeczki i zrobiona bez tłuszczu)
PODWIECZOREK 17.30 - serek wiejski light
KOLACJA 20.00 - trochę sałaty, 2 jajka, pomidorek i np. kromka ciemnego pieczywa

Chcę od razu zaznaczyć, że każda uczestniczka miała przepisaną inną dietę (każda pod siebie). Ja miałam rozpisaną na 1800 cal, więc niemało - wystarczająco przy treningach

Całuję Kochana
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 19:01   #9
mama_krystiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Podziwiam Cię za determinację... u mnie jak szybko przychodzi motywacja do zadbania o siebie, zdrowe jedzenie i ruch tak jeszcze szybciej mija... 😭 jak wytrzymam 2 tyg to później od razu nadrabiam. I właśnie gubią mnie w tym wszystkim słodycze i chipsy które w ciąży pochłanialam masowo! Jak sie odzwyczailas od słodkiego? Nie kusi Cię żeby coś zjeść takiego smieciowego?
mama_krystiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 19:05   #10
Kats83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

No właśnie to jest kilka zasad, które jest mi bardzo trudno utrzymać. Mój prawie 8 miesięczny syn ma swój rytm dnia a ja jestem od niego uzależniona. Wstajemy 7:00 mleko+poranne rozrabianie= mama je śniadanie najwcześniej o 10. Potem wiadomo jak to jest obiadek, sprzątanie, ta lepsza połowa wraca do domu wiadomo że też czeka na obiad, kaszka na dobranoc i usypianie Małego. Sporadycznie jem kolacje, efekt jest taki że z głodu w ciągu dnia podjadam co popadnie. Te 4 treningi to dla mnie nie do osiągnięcia, moja doba musiała by mieć z kilkanaście godzin więcej:P Ale warto powalczyć o siebie....
Kats83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 19:23   #11
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Oj kusiło... ale jak widziałam jak moja starsza córka też masowo pochłania słodycze to się załamałam. Bo po kim ona to ma? Oczywiście po mnie. Okropne uczucie ;( . Zaczęłam jej pokazywać,ze nie musi być słodyczy,albo, ze jak już są to w małych ilościach. Często słodycze używam jako nagrody za ładnie zjedzony obiad. Ona ma problem z jedzeniem np.kanapek czy obiadu za to po Mamie kocha słodycze. Wiem jakie to silne uzależnienie i nie chcę,żeby miała i wyglądała tak,jak ja...

Ciągnęło mnie do czekolady i żelek,które kocham ale JESTEM PEWNA,że jakbym sięgnęła choć raz po kawałek to na pewno nie skończyłoby się na np.kostce tylko na całej czekoladzie. Taka prawda. Szkoda mi zaprzepaścić tego,co osiągnęłam.. znienawidziłabym się gdybym do tego wrociła.



Ps. Podobno jesli przez 21 dni odstawisz cukier to kubki smakowe sie zmienią

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Kochana, ja mam 10-miesięczną córkę... Też uważałam,że nie mam prawa wymagać czasu dla siebie bo po to jestem na macierzyńskim,żeby być w domu i dbać o rodzinę. Porozmawiaj z Mężem. Może znajdzie godzinkę czasu by posiedzieć z dzieckiem a Ty wyskoczysz na siłownię? Ja nie moglam ćwiczyć w domu bo od razu mialam na sobie dwa lobuziaki, które po mnie skakały i mnie rozpraszaly ;D. Ja uwazam tak: kiedys pojawilo sie pierwsze dziecko i caly swiat sie przewartosciowal, pozniej drugie i myslalam: "Boze,damy rade?" a teraz jak zaczelam ćwiczyć żal mi było zostawić dzieci i mialam wyrzuty sumienia,ze myślę o sobie (ja Matka,tak mam) i myślałam,że nie uda się tego pogodzić i... MYLIŁAM SIĘ. Wszystko można. Teraz starsza córka pyta kiedy idę na siłownię . Fakt jest taki,że mój Mąż mnie od poczatku bardzo wspierał i pomagał w opiece nad dziećmi.

Edytowane przez KasiaSumara
Czas edycji: 2016-03-15 o 10:18
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 22:53   #12
GrazynaZbrzezniak
Przyczajenie
 
Avatar GrazynaZbrzezniak
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 25
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Witaj Kasiu Cieszę się, że razem walczymy o siebie Razem zawsze raźniej !

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Witam Kasiu, cieszę się, że razem walczymy o lepsze wersje siebie Powodzenia !!!
GrazynaZbrzezniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 23:02   #13
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Dziękuję Grażynko <3. Racja, walczymy dalej PS.Piękne masz to zdjęcie...
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 10:11   #14
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Hej Moje Drogie

Stęskniłam się za Wami
Jak Wasze samopoczucie? U Was też śnieg za oknami? Ja już nie mogę się doczekać wiosny, achh... Te spacery z dzieciakami, całodniowe grzebanie w piaskownicy, ciepły promyk słońca na czole... . To moje klimaty .

Pozwolę sobie na prywatę:
Powiem Wam, że życie potrafi zaskakiwać. Kiedyś życie źle mnie doświadczyło, nieraz nie było lekko :/ ,ale teraz czuję, że jest mi to wynagradzane . Jeszcze nigdy nie byłam tak w pełni szczęśliwa sama ze sobą.
Jestem jeszcze otyła ale gdzieś pojawiło się światełko w tunelu, los zaczyna mi sprzyjać. Ten,kto mnie zna to pamięta mnie jako zakompleksioną, cichą, bez swojego zdania Kaśkę... A teraz? Każdy mówi, że rozkwitam a spotkania w gronie znajomych są dla mnie czystą radością .
Kiedyś sobie myślałam: jakbym chciała się czuć, jak wyglądać...?
Teraz wiem: chcę być szczęśliwa, pewna siebie i sexy :P I już jestem blisko.
Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła się Wam pochwalić kolejnymi postępami w mojej walce o szczupłą sylwetkę
Ale prawda jest też taka, że w dużych rozmiarach też możemy wyglądać pięknie i kobieco. Wszystko siedzi w naszych głowach, w poczuciu własnej wartości.

Dołączę Wam moje zdjęcie z sesji dla firmy Olimp Labs. Ja na tym zdjęciu czuję się piękna mimo,że duża
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (45,5 KB, 57 załadowań)
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 15:43   #15
Kats83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

U mnie pogoda taka jak u Ciebie, bo chyba mieszamy blisko siebie:P Ja uwielbiam zimę tylko taką gdzie jest dużo śniegu, a nie to co było w tym roku. Choć wiosna też jest fajna, będę mogła dłużej posiedzieć w parku z moim małym Siurkiem oczywiście jak nie będzie lać:P Długie spacery to też jakiś ruch, bo z tą siłownią to trudno mi się jakoś zorganizować:P Zaczynamy powoli od diety cud (czyli diety Dukana).
Kats83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 16:08   #16
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Mieszkamy niedaleko? To super ! Ale się uśmiałam czytając Pani wpis. Super z Pani dziewczyna . Powiem Pani szczerze, że myślałam kiedyś nad tą dietą ale jakoś do tej pory mnie przeraża ;P. Jestem bardzo ciekawa efektów! Jakby Pani mogła to proszę mi pisać jakie są Pani wrażenia przy stosowaniu tej diety <3. I koniecznie proszę ukochac "Siurka"
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 19:17   #17
Kats83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Niedaleko w sensie miasta lub miast ościennych, trenowałaś z Michałem czyli wchodzą w gre okolice Katowic:P i może bez tego "Pani" bo jakoś tak się staro poczułam:P O dukanie dużo rzeczy negatywnych słyszałam i rzeczywiście po dłuższym stosowaniu tej diety czułam się tak sobie, ale dużo schudłam w 2 miesiące ponad 15kg wiadomo za jakiś czas wróciło bo przestałam się pilnować. Wcześniej była Meridia pod nadzorem lekarza oczywiście, kilogramy same leciały bez diety, bez ćwiczeń, efekt prawie 30kg mniej. Po małej przerwie wróciłam do kuracji, niestety kilogramy nie znikały a rodzice wiązali okna na noc żebym nie wyszła przez sen. Także bywało wesoło, ale takiej wagi/wyglądu jak mam teraz jeszcze nie miałam. Jest to duże wyzwanie....

Edytowane przez Kats83
Czas edycji: 2016-03-15 o 20:48
Kats83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 23:18   #18
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Tak, mieszkam w Katowicach . Oj widzę,że już wiele diet próbowałas. U mnie to jest taka pierwsza poważna dieta . Kochana domyślam się,co czujesz... Ja czułam się ze sobą fatalnie. Będę Cię wspierać z całych sił. Możesz na mnie liczyć. Jakbyś chciała pogadać prywatnie to pisz też śmiało na fb. Do odważnych świat nalezy! Uda nam się na pewno <3
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:07   #19
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Hej Dziewczyny

Ale mam dzisiaj dobry humor . Nie mogę ustać w miejscu. Dzisiaj po południu idę na trening. Na pewno dam czadu !

Od jakiegoś czasu zażywam witaminki od Olimp Labs i czuje się jak nowo narodzona ;p . Słoneczko za oknem też sprzyja głupawkom i dodaje energii do przygotowań przed Świętami (mam na myśli sprzątanie). Z tymi porządkami to tak jak z odchudzaniem - nie chce się,ale jak się uprzesz i dobrze do tego nastawisz TO SAMO LECI !!!

Przesyłam Wam mega całusy i przytulaski.

Edytowane przez KasiaSumara
Czas edycji: 2016-03-16 o 11:08
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 11:14   #20
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Wiecie co? To może głupie :P
Ale jak patrzę na ten obrazek to od razu gęba mi się śmieje .
Mam ochotę biegać skakać i tarzać się w tej trawie.
Wiosna dodaje sił i motywacji do ruchu .
Oj, strzeżcie się parki bo jak się rozhulam to nikt mnie nie zatrzyma :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6363__DSCN1343.jpg (134,9 KB, 9 załadowań)
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:21   #21
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Dzień doberek

Jak Wam mija dzisiejszy dzień?

Ja zaprowadzilam starszą córkę do przedszkola a z młodszą leniuchujemy...
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 12:47   #22
AgataBudzko
Przyczajenie
 
Avatar AgataBudzko
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Dzień dobry Kasiu.
Jestem pod ogromnym wrażeniem twojej metamorfozy.
Wielkie brawa za wytrwałość i dążenie do celu
Też jestem uczestniczką programy SSN1 i ciągle czekam na swój finał mam nadzieję, że będzie równie udany.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki
__________________
Agata
AgataBudzko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 13:06   #23
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Cześć Kochana

To witam w naszej grupie z programu .

Dziękuję za miłe słowa. Będę oglądać każdy odcinek i każdej z dziewczyn będę mocno kibicować. Każda z nas odwala kawał ciężkiej pracy . Daj znać kiedy bedzie Twój odcinek
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 15:16   #24
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Moje Drogie,

Czy są wśród Was dziewczyny, ktore zmagają się tak jak ja z dużą wagą? Jaka jest Wasza historia? Może chcialybyscie to z siebie "wyrzucić"? Ja Was wysłucham,bo sama przez to przeszłam i przechodzę.

Ja wszystkie swoje emocje dusilam w sobie, co powodowalo,że czułam się jeszcze gorzej. Nikomu nic nie mówiłam,bo myślałam,że nikt mnie nie zrozumie...

Jakie są Wasze historie?

Pamietajcie, że problem głównie tkwi w naszych głowach .

Jestem po to,by Was wspierać <3.

Edytowane przez KasiaSumara
Czas edycji: 2016-03-17 o 15:25
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 09:21   #25
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Witam wszystkich
Dużo osób pyta jakie są moje postępy od momentu finału...
Podaję na razie tylko obwody.
Oczywiście pierwszy pomiar był 06.01.2016 (błąd w tabeli )
Oto one (w załączniku) :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 943797_849202131875592_2105246734046156168_n.jpg (37,4 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez KasiaSumara
Czas edycji: 2016-03-18 o 09:28
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 16:02   #26
kaczaka
Przyczajenie
 
Avatar kaczaka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

ale super ! kurcze bardzo Ci Gratuluję i będziesz moją inspiracją !! przy pierwszej ciązy bardzo przytyłam, druga tylko dołożyła dodatkowe kilogramy. Przed pierwszą ciążą ważyłam 70kg przy wzroście 174cm, teraz po 8 miesiącach od drugiej ciąży mam nadal nadprogramowe 20kg! Walczę ale samej ciężko. Gratuluje Tobie i trzymam kciuki za dalsze postępy !
kaczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:17   #27
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Cytat:
Napisane przez kaczaka Pokaż wiadomość
ale super ! kurcze bardzo Ci Gratuluję i będziesz moją inspiracją !! przy pierwszej ciązy bardzo przytyłam, druga tylko dołożyła dodatkowe kilogramy. Przed pierwszą ciążą ważyłam 70kg przy wzroście 174cm, teraz po 8 miesiącach od drugiej ciąży mam nadal nadprogramowe 20kg! Walczę ale samej ciężko. Gratuluje Tobie i trzymam kciuki za dalsze postępy !
Dziękuję Ci za miłe słowa
Doskonale Cię rozumiem... Ja też mam nagromadzone z dwóch ciąż - a ten mój brzuch - porażka.
Ale jakoś cały czas marzę i wierzę w to, że uda mi się choć troszkę go pozbyć.
Idealna nigdy nie będę ale za to dumna, przez to,co uda mi się zmienić.
Kochane, nie ważne ile zrzucicie: czy to będzie 5, 10 czy 50 kilogramów ... Każda ma do zgubienia inną liczbę. Każdy jednak postęp jest na wagę złota a jaką daje motywację do działania dalej :P
Pozdrawiam
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 12:55   #28
KasiaSumara
Raczkowanie
 
Avatar KasiaSumara
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 78
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Cześć,

Witam w sobotnie południe

Byłam wczoraj na zakupach i kupilam sobie sweterek w rozmiarze L (!). Wiem,że rozmiar rozmarowi nie równy ale jaka była moja radość na samą myśl,że w niego weszłam .

Wcześniej nosiłam rozmiar 50-52 i kupowałam w "babcinych" sklepach.

Jeśli chodzi o spodnie to noszę rozmiar 44-46,ze wzgledu na mój wiszący brzusio. Muszę nad nim więcej popracować .

Całuje i życzę miłej soboty w wspaniałym otoczeniu bliskich
KasiaSumara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:17   #29
GrazynaZbrzezniak
Przyczajenie
 
Avatar GrazynaZbrzezniak
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 25
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Doskonale Ciebie rozumiem, super uczucie jak się kupuje to co się podoba a nie to w co się mieścisz, gratuluję !!!
__________________
Nigdy nie jest za późno na zmiany
GrazynaZbrzezniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:50   #30
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: Kasia Sumara - uczestniczka programu "Sablewskiej sposób na..."

Hej
Ja dziś widziałam fragment odcinka z Twoim udziałem i jestem pod ogromnym wrażeniem. Gratuluję
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-05 20:16:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.