Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-10, 19:21   #1051
bleur
Przyczajenie
 
Avatar bleur
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

jej, przeczytalam wszystkie 17 stron i juz zupelnie zglupialam i nie wiem gdzie sie zapisac do fryzjera. A moje wlosy w chwili obecnej rozpaczliwie go potrzebuja.
Mam lekko cieniowane falowane wlosy do 3/4 plecow, a ostatnio sama(!) zrobilam, a raczej wysiepalam sobie grzywke;/
Teraz potrzebuje jakiegos fryzjera, ktory z tych moich okropnych wlosow wyczaruje jakas taka grzywke ala nicole richie, ktora sama sobie probowalam zrobic

Byla bym bardzo wdzieczna, gdyby wizazanki z kreconymi wlosami napisaly kogo polecaja
bleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:28   #1052
bleur
Przyczajenie
 
Avatar bleur
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

A jesli chodzi o meskiego fryzjera to raczej moge polecic hair coif w wola parku, dwoch moich kolegow tam sie strzyze i zawsze fajnie wygladaja.
bleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:06   #1053
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

bleur: ja mam kręcone włosy i chodze do p. Maryli. Byłam na razie 2 razy i za każdym razem byłam i nadal jestem zadowolona. Potrafi włosy tak obciąć, że pomimo wszystko zawsze ładnie się układają
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 00:40   #1054
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: fryzjer Warszawa

Ehh umówiłam się na 25 stycznia do pani Oli z Akademii Perfect Hair No ciekawe Kurcze trochę się zastanawiem jak pomyślę, że zostawię tam około 300 zł ehh Farbowanie i cięcie Mam nadzięję, że warto A do pani Maryli terminy są dobiero na marzec
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 10:21   #1055
mm81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Ehh umówiłam się na 25 stycznia do pani Oli z Akademii Perfect Hair No ciekawe Kurcze trochę się zastanawiem jak pomyślę, że zostawię tam około 300 zł ehh Farbowanie i cięcie Mam nadzięję, że warto A do pani Maryli terminy są dobiero na marzec

To 3mam kciuki abyś do pani Oli trafiła...A nie tak jak u mnie że nagle tuż przed samym wejściem powiedziano mi że Ola ma gorączkę,jest chora i musi natychmiast zostać odwieziona do domu no i musi się mną zająć inny fryzjer... Zrobili w tej Akademii niezły teatrzyk-nie lubię takich sytuacji.Żałuję że wtedy nie wyszłam ale żal mi było mojego czasu bo nastawiłam się już w tym dniu na wizytę i dlatego się zgodziłam na tego innego fryzjera.A za trwałą,colour touch i obcięcie zapłaciłam 270 zł także u Ciebie chyba wyjdzie nieco taniej niż te 300 zeta
mm81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 01:28   #1056
klara69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: salon AVANGARDA warszawa

Ceny średnio wysokie, jakość usług raczej mocno średnia! Trafiłam tam po reklamie w ELLE. Salon był zachwalany jako super-duper! Mogę powiedzieć tak: dostałam grzywke gdy mówiłam ze niechcę grzywki i miedziany kolor który miał się niewypłukiwać przy stosowaniu szamponu na który mnie namawiano przez 30 min (cały czas obsługi bo pan stylista spieszył się do domu). Kolor po 5 dniach zrobił się wyblakły i tak naprawdę to juz się zapisałam na kolejną wizyte tym razem do salonu free hair i licze na to ze będzie lepiej! I na koniec dodam ze z źonatymi się nie umawiam a juz napewno nie z super prostym byle jakim fryzjerem! Nie dziękuje nigdy więcej!!!
klara69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 23:47   #1057
klara69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Edyta Wawa Pokaż wiadomość
Witam, czy tak powiedział tobie P. Skórski, którego tak reklamujesz? Otóż ja mam trochę dłuższe doświadczenie (ze względu na swój wiek) z fryzjerami i moja Droga, robi się razem ten zabieg od dawna (przynajmniej od kilku lat), nawet firmy wypuściły specjalne preparaty do takich zabiegów np. Volume Color Welli, było duzo reklam w prasie kobiecej, ponad dwa lata temu... Więc nie wprowadzaj pozostałych wizażanek w błąd jak się nie znasz, nie obrażaj i nie oceniaj czyjejś fachowości na forum - bo nie masz wiedzy, kompetencji i nie po to ono powstało. Ja od dwóch lat jestem klientką P. Maryli i nie mogę powiedzieć, że tam pracują ludzie pazerni, bo jeśli tak, to jak podcinam między strzyżeniami grzywkę to dlaczego u nich nic to nie kosztuje, a w innych salonach płaciłam za taką usługę nawet po 30 zł? Poza tym przy każdej usłudze mam nałożoną kurację z SP lub japońską seishin i nikt tego do rachunku nie dolicza? Wymieniajmy się dobrymi i słusznymi uwagami, a nie obrażaniem i reklamą, bądź antyreklamą....
Pzdr
Powiem szczerze ze mój fryzjer tez mi odradzał dwóch zabiegów w ciągu jednego dnia! Pozatym te wszystkie posty to chyba jakaś autoreklama Akademi Perfect Hair!

Edytowane przez klara69
Czas edycji: 2008-01-14 o 23:53 Powód: Pomyłka:)
klara69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 09:14   #1058
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: fryzjer Warszawa

Drogie Panie,

sprawdzilam polecany zaklad Kristof.Jestem osoba bardzo wymagajaca jezeli chodzi o wlosy i wszystko co z nimi zwiazane.Dlugo szukalam idealnego fryzjera i w koncu moge z czystym sumieniem powiedziec - juz go mam
Do Pana Krzysztofa na farbowanie trafilam na godz 14.
Nie bylo tlumu ale tez nie bylam jedyna klientka.
Pan Krzysztof przyjal mnie serdecznie zapytal czego oczekuje.
Powiedzialam krotko chce ciemna baze wlosow ale chce tez zeby cos sie z nimi dzialo tzn.jakies refleksy itp.
Pan Krzysztof poprosil swoja asyste p.Karoline (polecam gdyz ma bardzo sprawne raczki) a ja naprawde jestem uczulona juz na asystow wiec zwracam podwojna uwage na prace i jak ja wykonuja.
Pan Krzysztof wytlumaczyl co i jak ma byc zrobione Pani Karolinie i tak tez zostalo zrobione wiec kolor idealny taki jak chcialam !
Oczywsicie w miedzy czasie caly czas kontrolowal prace.
Ok.wiec kolor mam ale obcinac sie napewno nie bede gdyz zapuszczam wloski natomasit w trakcie zabiegu koloryzacji przemknelo kilka klientek w roznym wieku i o roznych wlosach marnych,tlustych,dlugich, grubuch itp.Wszystkie obcinal inna technika i naprawde wychpdzily zadolone i fryzury byly ok ale jak uslyszalam text jednej z Pan z marnymi wloskami "Panie Krzysztofie jak pan to robi?Pan ma dar w reku"pomyslalam sobie ok.moze dam sie podciac chociazby tylko koncowki
Pan Krzysztof podszedl i zapytal czy obcinami na co ja ze nie wiele gdyz zapuszczam i chcialabym tylko podciac koncowki, na co on mi zaproponowal rowniez wyciecia troche wlosow z gory wtedy tez beda lzejsze .Na co ja ok. troche nie pewnie ale ok.(tylko zaznaczylam , ze moje wlosy nie toleruja degazowek i siopania) Pan Krzysztof zdecydowanym cieciem zaczal je obcinac i juz wiedzialam , ze to jest Moj fryzjer!
Dlugosc wlosow mam pozostawiona i swietnie wycieniowane wlosy (nie wysiopane) do dlugosci z grzyweczka na bok.
Szczerze powiem , ze naprawde zrobil na mnie wielkie wrazenie i ja jestem zdecydowanie na tak - a cala ta przyjemnosc kosztowala
280 zl - dla nie ktorych duzo dla niektorych malo jak dla mnie cena ok a wniej miesci sie baleyage wlosy geste za ramiona, + farba cala glowaposzly 2,5 tubki + ciecie i modelowanie w tej cenie podarunek Tusz loreal i probki kosmetykow
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 19:21   #1059
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez klara69 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze ze mój fryzjer tez mi odradzał dwóch zabiegów w ciągu jednego dnia! Pozatym te wszystkie posty to chyba jakaś autoreklama Akademi Perfect Hair!
Nie autoreklama, tylko po prostu duża część z nas poszła, sprawdziła i teraz poleca innym. Ja polecam, a zdecydowałam się na ten salon po przeczytaniu całego tego wątku. Nic za to od P. Maryli nie dostaje:P
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 22:10   #1060
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

nathanek..mialas ostatnio przedluzone wlosy?tak tylko pytam...z ciekawosci..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 10:13   #1061
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: fryzjer Warszawa

Byłam w milek design w wakacje. MASAKRA do dzisiaj wychodzę z tej paskudnej fryzury. PO wyjściu cieszyłam sie że deszcz padał bo miałam szopę na głowie. Fryzjer robił miny , marudził !!!
Pp czym wogóle zrobił mi co innego.
Nie polecam. Najgorszy fryzjer u jakiego byłam.
akrzesak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 20:51   #1062
carnaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Czy ktos wie ile kosztuje baleyage ( wlosy do ramion) w Akademii perfect hair na swietokrzyskiej??
__________________
Milka
carnaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 07:44   #1063
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez twist1980 Pokaż wiadomość
Mam fryzurke ala Justyna Pochanke (TVN) tylko ze kolor włosów taki średni brąz. Byłam troszkę przerazona gdy usłyszałam o takiej zmianie (miałam blond włosy do łopatek). Powiem szczerze byłam wprost przeraźona ale luz efekt jest 100% perfekcyjny! Nawet jakiś pan na ulicy mnie się zapytał gdzie chodzę do fryzjera i poprosił o numer telefonu dla źony Jedyny minus to cena wszystko razem to 300zł! Ale cóź ja wole zapłacić więcej i mieć efekt!


gaga mialam u Reni ale ostatnio to bylo w listopadzie i trwalo to do grudnia bo ja niestety szybko sie nudze z fryzurami i zdjelam wloski.
Mialam przedluzane je na tasmie wplecione w warkoczyk.Teraz mam swoje i fajna fryzurke a do polecanego fryzjera wybieram sie dopiero w kwietniu jak zalecil z tym , ze oczywsicie juz z nowym pomyslem co do koloru na mojej glowie
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 07:48   #1064
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
nathanek..mialas ostatnio przedluzone wlosy?tak tylko pytam...z ciekawosci..

upsgaga przepraszam cos nie wyszlo - moja odowiedz do ciebie pod cytatem kolezanki twist1980.
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 12:08   #1065
daily_dose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: fryzjer Warszawa

apropo dobrego fryzjera w wawie
daily_dose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 12:23   #1066
daily_dose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: fryzjer Warszawa

wlasnie wracam od fryzjera i tak mi sie podoba moja nowa fryzura,ze postanowilam sie podzielic odkryciem fryzjerskim roku! wczoraj bylam na cieciu a dzis jeszcze poszlam zrobic refleksy, nie dosc ze tanio to jeszcze rewelacyjnie wyszlo,super obsluga, kawka, herbatka i bardzo mily pan fryzjer. salon moze nie najlepszy ale fryzjer jaki!! nazywa sie Piotr Baczkowski (nie mam polskich znakow) i pracuje na Smoczej 21. a jakie mi cudne refleksy zrobil ) balam sie ze wyjde jak stara lampucera z przesadzonym balejazem ale nie, wyszlo esktra, ma facet wyczucie. i uczesal mnie super, nie mam szopy na glowie, wlosy ukladaja sie tak jak powinny mimo,ze nie sa potraktowane zadnymi srodkami! po prostu tak mi rewelacyjnie obcial, pocieniowal, no kurcze raz w zyciu wyszlam od fryzjera naprawde zadowolona.
cena mnie zszokowala bo spodziewalam sie 2 razy wiecej, juz nie wspomne ze jest mlody,przystojny a na wizytowce ma napisane stylista fryzur ))


PS. dajcie szanse mlodym, zdolnym fryzjerom a nie tylko tym modnym Salonom w ktorych placi sie za nazwe firmy a nie za dobra usluge fryzjerska. ja skonczylam z salonami kiedy za 250zl zrobili mi siano, ktore musialam sciac na krotko i teraz od 3 lat zapuszczam. dzis dalam za refleksy 50zl i do tego fryzjer mi wytlumaczyl czego uzyje i jak to dziala na wlosy.
daily_dose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 23:46   #1067
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

wczoraj bylam na cieciu a dzis jeszcze poszlam zrobic refleksy, ...fajnie ze masz czas ...
mlody,przystojny a na wizytowce ma napisane stylista fryzur ))
...juz stylista?? a taki mlody..
tylko pogratulowac..
ale w sumie tez uwazam , ze trzeba dac szanse mlodym, rozsadnym.. niezarozumialym...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 18:57   #1068
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: fryzjer Warszawa

polecam salon na ul. Stawki 4a art of Hair Swietne fryzjerki i jeden fryzjer! super atmosfera i efekt oszałamiający! Polecam!!!
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 22:10   #1069
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
polecam salon na ul. Stawki 4a art of Hair Swietne fryzjerki i jeden fryzjer! super atmosfera i efekt oszałamiający! Polecam!!!

Reklama na wizażu jest płatna (nie udawaj zadowolonej klientki)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 14:35   #1070
buniaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Question Dot.: fryzjer Warszawa

patrze i partrze a tu ciągle te same znana "markowe" salony, a może coś w stylu Pani z osiedla? Jakieś nieodkryte dotąd talenty??? Mini salonik na naszej dzielnicy? Macie coś?
buniaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:56   #1071
marchy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam,
Czy był ktoś z Was u pani Oli z Akademii Perfect hair? Planuję dekoloryzację i strzyżenie. Lubię fryzury z "charakterem" a czytałam, że pani Ola jest raczej minimalistką, nie wiem czy to dobry wybór. Będę wdzięczna za podzielenie się ze mną doświadczeniem
marchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:40   #1072
s_veronique
Przyczajenie
 
Avatar s_veronique
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 16
Question Fryzjerzy BEZ ZAPISÓW w Warszawie

Witam

Należę do osób, które decyzje o pójściu do fryzjera podejmują spontanicznie, najwyżej dzień przed.. ot - uwidzi mi się, że mam ochotę coś zmienić i od razu niecierpliwie biegnę do salonu.
Stąd pytanie:

Gdzie w Warszawie można się obciąć bez umawiania się nie tylko na miesiąc, ale i na dzień wcześniej?

Wiem, że wiele z Was uzna to pytanie za niedorzeczne, szczególnie te dziewczyny, które tak bardzo chwalą sobie panią Marylkę z Perfect Hair i są gotowe czekać miesiąc na wizytę.. ale może jednak ktoś podzieli się swoją wiedzą na ten temat?

Ja jak do tej pory korzystałam najczęściej z salonów Hair Coiff i z reguły byłam zadowolona. Ze dwa razy byłam w Camille Albane (gdzie teoretycznie trzeba się zapisać, ale zwykle da się umówić jeszcze tego samego dnia), ale obsługa tam jest tak niesympatyczna, że nie mam ochoty tego powtarzać. Efekt też taki sobie.
A dziś wypróbowałam Francka Provosta, z jakości obsługi jestem wyjątkowo zadowolona, z efektu raczej też (cięcie dokładnie tak jak chciałam, gorzej ze stylizacją, ale lepiej tak niż odwrotnie ).

Tak więc pytanie: gdzie jeszcze? I czy warto?
s_veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:49   #1073
laguna33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 20
GG do laguna33
Dot.: fryzjer Warszawa

Marchy - jeśli lubisz fryzurki z charakterem, to raczej nie do pani Oli. Byłam u niej jakies pol roku temu, owszem jest b. mila, ale jesli chodzi o strzyzenie, to raczej robi to zachowawczo. Polecałabym ją osobom, ktore ida do fryzjera po raz pierwszy od dluzszego czasu i ogolnie boja sie wiekszych zmian.
Natomiast ponad miesiac temu bylam w salonie z polecenia kolezanki Chez Patrick przy ul. Kaczej 6. Żeby go odnalezc, to trzeba sie naszukac - ale moze jestem ulomna bo to nie moje rejony po prostu - hmmm, od pl. zawiszy kilka przystankow tramwajem towarowa. Niewazne. Chcialam zapisac sie do Patryka - szefa chyba, ale do niego byly mega kolejki (ok. miesiaca) wiec pani ktora mnie zapisywala slyszac ze mam fatalne wlosy zapisala mnie do pani Ani - szybciej, czekalam ok kilku dni. Ale efekty byly super, po doswiadczeniach z pania Ola z APH co chwile mowilam, żeby ciela krotko No i uciela krotko, a od tej pory minal miesiac a moja fryzurka nadal ma jako taki ksztalt. Ceny: strzyzenie 60-90 zl, ale nie wiem czemu pani Ania za moje dlugasne wtedy jeszcze wlosy wziela 70 zl. Nastepnym razem pojde do patryka, podziele sie doswiadczeniami Ale slyszalam ze jest super - jak ktos byl to prosze o relacje.
laguna33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:21   #1074
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Wink Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Reklama na wizażu jest płatna (nie udawaj zadowolonej klientki)

chyba sobie żartujesz...po pierwsze od tego istnieje ten wątek!!!!!!!!!!!! po drugie jestem ich stała klientka i bede zawsze! jeśli Ci sie to nie podoba to nie moj problem gdy mi sie cos podoba to moge wyrazic swoje zadowolenie pozdrawiam szczęśliwa klientka
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:23   #1075
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Smile Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez roberto865 Pokaż wiadomość
Polecam salon na Nowolipkach 21.Konsultacja przed strzyzeniem to podstawa by w pelni zrozumiec klientke/a.Strzyzenia nowoczesne i klasyczne,dopasowane do charakteru i stylu zycia.

NA WIZYTE MOZNA SIE UMOWIC

POD NR>508 380 089<

to może to tez jest reklama? hihi od tego istnieje ten wątek, pozdrawiam cieplutko kazdy ma prawo wyrażac swoja opinię )
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 19:12   #1076
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
z czystym sumieniem polecam salon fryzjerski "Fryzjernia" przy kampusie SGGW (jak kto woli przy stacji Statoil) na Ursynowie, ul. Jastrzebskiego 24 Ostatnio tylko tam chodze, obie fryzjerki niezwykle sympatyczne i kontaktowe,same chetnie zaproponuja jakas fryzure, doradza jak o nia dbac, bardzo troskliwe się zajmują swoimi klientkami, bez pośpiechu, częstują kawą bądź herbatą itd Fryzjerki korzystaja z kosmetykow L'oreala, tanio nie jest, ale sa drozsze salony,ciecie srednich wlosow bodaj 45 zł (owszem, da się znalezc na Ursynowie takie gdzie tną za 25 m.in "Złota rybka", aczkolwiek za jakość usługi nie ręcze, odniosłam wrażenie że tam robią to trochę "na odwal się") . Ostatnio miałam farbowanie farbą L'oreal Richesse (?) i cięcie + ampułka aminexil, masaż głowy( :->) i wyniosło mnie to 170 zł. Moja kumpela za cięcie strzyżenie krótkich włosów w salonie Jean Louis David chyba tyle płaciła (), więc moim zdaniem źle nie jest, a z fryzury i koloru jestem mega zadowolona.Aha ,podobno nie robią tam jedynie trwałej ondulacji, bo niszczy włosy i jest zabiegiem od którego styliści odchodzą.
a ja nie polecam
obcinałam sie tam, tragedii nie ma (nie ma, bo sama sobie wybrałam fajną fryzurę i mam mniej więcej to, co chciałam ) ale jak już zapłaciłam 50 zł, to niech grzywka będzie równo wycięta z obu stron, a nie, ze z jednej strony jest jej więcej, a z drugiej mniej i jakoś tak niesymetrycznie. Za 30 zł bym się niczego innego nie spodziewała, ale za 50... halo...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 00:24   #1077
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: fryzjer Warszawa

To ja polece swoj salon a więc nazywa się Metamorfoza, mieści się róg Sobieskiego i Nałęczowskiej, ceny średnie, za strzyżenie męskie płace 40zł. Zawsze chodze do pani Ani, ma swietne wyczucie i polot

A czemu lubie to miejsce ? bywałem w róznych salonach i drozszych i tańszych, i tych najdroższych ale tylko tam spotkałem sie z tym że na męskie strzyżenie jest pełna godzina, tak tak godzina
Wreszcie nie mam wrażenia ze fryzjerka lub fryzjer się gdzieś spieszy i obcina mnie na tempo, zawsze moja fryzjerka myje mi głowę, pózniej masaż głowy, i siadamy na fotel, po ostrzyżeniu znowu mycie główki żeby nic nie kłuło, suszymy i gotowe zero pospiechu, to naprawde widać po pracy fryzjerki, no bo jak na litośc boską fryzjer ma dobrze strzyc na tempo (a w większości salonów tak jest, szybko szybko bo już inny klient czeka), a tam moja fryzjerka na wszystko ma czas i czuje że wszystko jest dokładnie i kawe maja pyszną

Pracują głównie na kosmetykach Matrix, salon z zewnątrz wyglada niepozornie, za to w środku rewelacyjnie.

A tak wogóle to jeżdze do nich z drugiego końca miasta, bo uważam że warto
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-03-13 o 00:13
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 15:59   #1078
mariawiktoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Darmowy fryzjer w Warszawie - gdzie??

Witajcie!
Jestem bardzo zainteresowana darmowym strzyzeniem w celu praktyki czy nauki znacie jakies salony lub osoby w Warszawie, ktore poszukuja chetnych glow do eksperymentow?
Pozdrawiam!!
mariawiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:54   #1079
mariawiktoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Re: darmowy fryzjer!!!!!

No to ja bym chciała wrócić do watku sprzed 3 lat
Czy ktos moze zna salony w Warszawie, ktore szczyca sie darmowym strzyzeniem?
Kiedys slyszalam, ze Elle (ta gazeta) szuka czesto glow do eksperymentow - wiecie cos moze o tym?
mariawiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 12:26   #1080
daily_dose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: fryzjer Warszawa

[quote=gaga;6333675]wczoraj bylam na cieciu a dzis jeszcze poszlam zrobic refleksy, ...fajnie ze masz czas ...
quote]
sie nie pracuje to sie chodzi po fryzjerach młodych i przystjonych
daily_dose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.