Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-22, 12:45   #3811
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy istnieje w Warszawie fryzjer, gdzie upięcie kosztuje mniej niż 120 zł ?
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 12:51   #3812
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Na pewno, wystarczy poszukać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 17:02   #3813
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Na pewno, wystarczy poszukać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ale w jakim celu taka odpowiedz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 19:27   #3814
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ale w jakim celu taka odpowiedz
a w takim, że z pewnością i na tym forum już się przewinął niejeden zakład łącznie z cenami, a i google nie gryzie i wystarczy wpisać sobie fryzjera np zaczynając od najbliższych okolic i przejrzeć cenniki. A i nazwa jest "dobry fryzjer" czyli pytamy o opinie a nie o tanich fryzjerów, poza tym każdy tzw osiedlowy fryzjer będzie miał dosyć tanie upięcie.
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 11:08   #3815
crazygirl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ja będę na weselu w wawie i już na miejscu chce sobie zrobić fruzure, jakieś upięcie albo jakiś elegancki koczek. Możecie polecić jakiegoś fryzjera, który potrafi robic ladne ale jednoczesnie takie naturalne fryzury???
crazygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 23:31   #3816
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Casssssie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie może jakiś salon który dobrze (z dobrymi kosmetykami) zrobi mi zabieg keratynowy ?
polecam swoja fryzjerke, pani Ania, wlascicielka swojego salonu Efektownia,
widzialam efekt u koleanki juz po 3 mscach i wygladaja wlosy dobrze, a pani Ania ostrzega przed robiebniem tego samego albo u nie wiadomo jakiego fryzjera bo ten efekt po miesiacu, dwoch moze byc kiepski jak robi sie samemu lub nie wiadomo jakimi kosmetykami

ja ufam jej, i tez czekam w kolejce, na dlugich wlosach to koszt 300-400 zł. tzn na moich


jesli chodzi o farbowanie to jest to najlepszy fryzjer pod sloncem dla mnie bo jako jedyna umiala zrobic mi ciemny zloty blond, wczesniejsi fryzjerzy robili mi ciemny blond, nie mialo to nic wspolnego ze zlotem.


tutaj FB z tym jak pani Ania farbuje / czesze: https://www.facebook.com/efektowniawola?fref=ts
strona www: http://www.efektownia.waw.pl/

na Woli przyjmuje.

jest teraz promocja na farbowanie za 99 zl na kazdej dlugosci wlosow, tzn ta promka jest przez wakacje


salon ten polecila mi wizazanka ktora chodzi do pani Ani razem ze swoimi 3 kolezankami.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 16:47   #3817
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, ma któraś z Was jakieś doświadczenia z salonem For Hair w hotelu Sobieski? Maja promocję na sombre i używają Olaplexu który chciałabym wypróbować. Mam bardzo długie włosy i boję się fryzjerów, wiec chętnie poznałabym jakieś inne opinie niż z ich Facebooka
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 11:14   #3818
agatamroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jaki solidny salon Warszawski polecicie?
agatamroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 11:39   #3819
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez agatamroz Pokaż wiadomość
Jaki solidny salon Warszawski polecicie?
Od lat chodzę do pani Marzenki w klinice piękna essence, Hoża róg Poznańskiej - najpierw do niej jeździłam do innego salonu, na Gocław, potem, jak się przeniosła - jeżdżę do Centrum.

W kwestii strzyżenia nawet juz nie patrzę w lustro, zdaję się na nią a i tak za każdym razem wychodzę z uśmiechem na twarzy z farbowania również byłam bardzo zadowolona. Ceny są na stronie i zależą od długości włosów, więc nie podaję - ale polecać, polecam
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:40   #3820
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez agatamroz Pokaż wiadomość
Jaki solidny salon Warszawski polecicie?
Tylko nie Gnatyshyn na Ursynowie, nie dość że wycieniowali mi włosy jak choinkę choć nie prosiłam o cieniowanie bo mam puszące się włosy, to jeszcze na reklamację z prośbą o zwrot kosztów wizyty właściciel napisał mi nieprzyjemnego maila oskarżając mnie o próbę wyłudzenia pieniędzy.....

Kiedyś chodziłam do pani Joli w PJ u Piotra Jesionkiewicza, przesympatyczna kobieta i świetnie tnie, tylko niestety drogo... chyba od 120 w górę. Może jednak trzeba było wydać, nie płakałabym teraz nad fatalną fryzurą.
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:08   #3821
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja z wizyty u Gnatyshyn byłam za każdym razem bardzo zadowolona i słyszałam bardzo duzo kompletów od innych na temat fryzury. Cięcie nawet po kilku miesiącach ładnie sie układało na głowie.
Fakt ze ceny troche wysokie.

Teraz zapuszczam włosy do ślubu, ale pozniej na pewno znów skorzystam z ich salonu.
Aha chodziłam zawsze do Vovy Gnatyshyn.
Zawsze słuchał tego co chce na włosach, jakie mam wyobrażenie i pozniej łączył to ze swoją wizja a jak sie nie mogła zdecydować czy grzywka długa prosta czy na ukos to ściął ja rak ze układała sie na dwa sposoby


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-04, 14:14   #3822
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
A ja z wizyty u Gnatyshyn byłam za każdym razem bardzo zadowolona i słyszałam bardzo duzo kompletów od innych na temat fryzury. Cięcie nawet po kilku miesiącach ładnie sie układało na głowie.
Fakt ze ceny troche wysokie.

Teraz zapuszczam włosy do ślubu, ale pozniej na pewno znów skorzystam z ich salonu.
Aha chodziłam zawsze do Vovy Gnatyshyn.
Zawsze słuchał tego co chce na włosach, jakie mam wyobrażenie i pozniej łączył to ze swoją wizja a jak sie nie mogła zdecydować czy grzywka długa prosta czy na ukos to ściął ja rak ze układała sie na dwa sposoby


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może miałam pecha, byłam u pani Aleksandry bo u Vovy nie było miejsc. Rozmawiałyśmy na temat fryzury, a potem i tak obcięła inaczej, za krótko, za bardzo wycieniowała, fryzura zupełnie się nie układa , wywija się na wszystkie strony pomijając już fakt iż jest inna niż ta o którą prosiłam. Cięcie poprawiał potem Vova, jest trochę ale nie wiele lepiej... Teraz łykam kilogramami biotynę, CP, wcieram rzepę i zapuszczam.
Szczerze mówiąc sama byłam zszokowana rezultatem bo na Facebook'u mają bardzo dobre oceny.
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 21:22   #3823
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Po prostu niestety pewnie trafiłaś na gorsza fryzjerkę, tak to jest ze idzie sie do salonu ale fryzjer fryzjerowi nie równy...
Niech szybko odrastają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 07:56   #3824
magdalenac0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ..::Rimini::.. Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z Was jakieś doświadczenia z salonem For Hair w hotelu Sobieski? Maja promocję na sombre i używają Olaplexu który chciałabym wypróbować. Mam bardzo długie włosy i boję się fryzjerów, wiec chętnie poznałabym jakieś inne opinie niż z ich Facebooka
Hej, ja tam byłam na sombre. Wszyscy przemili, nie ma takiej sztucznej nadętej atmosfery jak w większości salonów w Warszawie. Jeśli chodzi o koloryzację to niestety nie bylam zadowolona. Na moich ciemnych wlosach wyszły jakieś schody i łaty plus farba wzięła mocniej na górnej częsci włosów. Tragedia, chodziłam w kucyku przez tydzień i poszłam poprawić do Kok w Bok w Wilanowie gdzie poprosiłam o dobranie koloru w jak najbardziej zbliżonym kolorze włosów do moich naturalnych zebym nie musiala ich malować i poprawienie tego przejscia. Pan nałoyżył pierwszy lepszy brąz, zaprosił mnie na malowanie odrostu za poltora mieisaca i przy tym wszystkim wyrwał mi polowe włosów. Swoją drogę naprawde nie rozumiem o co chodzi z tymi fryzjerami, ze traktuja wlosy jakby byly z cementu. Mialam kilka wizyt i zawsze wracalam z mniejszą objętościa kucyka. A jak pytam o sklad jakiegos produktu czy pielegnacje to nic nie wiedzą, składu nie umieją czytać.
Wracając, koloryzacja do bani ale widzialam obok klientke z pieknym efektem wiec moze zle trafilam, podcinanie super a olaplex to jakies cudo. Włosomaniuję i mialam kiedys rozjaśniane wlosy i wiem czym to sie konczy ale po uzyciu olaplexu wlosy byly w lepszej kondycji niz moje naturalne, wypilegnowane przed wiztyta. Myslalam ze sie zmyje, nie zmylo. Aha, niby sa te promocje ale to cena za same refleksy. Za olaplex i inne dodoatkowo Ci naliczaja wiec zaplacisz normalnie. Ja po tych dwoch wizytach jestem ubozsza o 1000zl a wlosy daje nie takie jak trzeba.
magdalenac0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 08:33   #3825
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kurczę, to chyba sie nie zdecyduje.. Właśnie bardzo zależy mi na olapexie, z każdej strony czytam ze to takie cudo dzięki za opinię!
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 08:10   #3826
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez magdalenac0 Pokaż wiadomość
Hej, ja tam byłam na sombre. Wszyscy przemili, nie ma takiej sztucznej nadętej atmosfery jak w większości salonów w Warszawie. Jeśli chodzi o koloryzację to niestety nie bylam zadowolona. Na moich ciemnych wlosach wyszły jakieś schody i łaty plus farba wzięła mocniej na górnej częsci włosów. Tragedia, chodziłam w kucyku przez tydzień i poszłam poprawić do Kok w Bok w Wilanowie gdzie poprosiłam o dobranie koloru w jak najbardziej zbliżonym kolorze włosów do moich naturalnych zebym nie musiala ich malować i poprawienie tego przejscia. Pan nałoyżył pierwszy lepszy brąz, zaprosił mnie na malowanie odrostu za poltora mieisaca i przy tym wszystkim wyrwał mi polowe włosów. Swoją drogę naprawde nie rozumiem o co chodzi z tymi fryzjerami, ze traktuja wlosy jakby byly z cementu. Mialam kilka wizyt i zawsze wracalam z mniejszą objętościa kucyka. A jak pytam o sklad jakiegos produktu czy pielegnacje to nic nie wiedzą, składu nie umieją czytać.
Wracając, koloryzacja do bani ale widzialam obok klientke z pieknym efektem wiec moze zle trafilam, podcinanie super a olaplex to jakies cudo. Włosomaniuję i mialam kiedys rozjaśniane wlosy i wiem czym to sie konczy ale po uzyciu olaplexu wlosy byly w lepszej kondycji niz moje naturalne, wypilegnowane przed wiztyta. Myslalam ze sie zmyje, nie zmylo. Aha, niby sa te promocje ale to cena za same refleksy. Za olaplex i inne dodoatkowo Ci naliczaja wiec zaplacisz normalnie. Ja po tych dwoch wizytach jestem ubozsza o 1000zl a wlosy daje nie takie jak trzeba.
Kurczę, a ja jestem zapisana do nich w przyszłym tygodniu, bo mają olaplex właśnie, a mi zależy na mega poprawieniu stanu włosów, ponieważ biorę niebawem ślub. Załamałaś mnie teraz, bo zdjęcia na fejsie mają super ze wszystkich ombre, sombre itp. i liczyłam, że będzie super efekt. A możesz napisać u kogo byłaś? Ja zapisałam się do p. Kingi.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 09:12   #3827
magdalenac0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja bylam u Julii, Kinga robiła klientke obok mnie i efekt był piękny. Nie chciałam nikogo zniechęcić, na moich włosach zwyczajnie nie wyszło ale jest mnóstwo zadowolonych klientów więc może warto spróbować. Przed wizytą przetrzasnęłam internet i ciezko o dobrą alternatywę. Zdjęcia na fb robią wrażenie ale przed ich robieniem panie tam poprawiają każdy krecony kosmyk. Poza tym na prostych włosach sombre wygląda jednak słabo i widać każde odcinajace sie rozjasnione pasemko, ombre sprawdza sie już duzo lepiej.
magdalenac0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 14:37   #3828
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A to już nie jest spam?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja już rano zgłosiłam tę wiadomość do Moderatora jako nieopłaconą reklamę.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 10:15   #3829
Lora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 165
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, pomożecie mi w kwestii grzywki ?

Mam obecnie grzywkę na bok (ale totalnie mnie wkurza, bo po prostu jest źle ścięta). Chciałabym grzywkę prostą. Niby prosta sprawa, ale przekonałam się już, że nie zawsze. Może spróbuję jeszcze raz Milek design (aczkolwiek, byłam tam raz parę lat temu, i nie wyszłam zadowolona).

Który salon polecacie ?
Lora90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 13:51   #3830
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Lora jak słyszę grzywka to mi tylko Jaga Hupało do głowy przychodzi, ona słynie z perfekcyjnego cięcia grzywek na milion sposobów,...tylko jak znam życie to pewnie to kosztuje majątek (nie wiem bo nigdy nie byłam u niej w salonie).
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 23:04   #3831
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez agatamroz Pokaż wiadomość
Jaki solidny salon Warszawski polecicie?
ja tak jak ponizej, pani Ania z Efektowni na Woli (Klonowicza 2/2) Za moje dlugie wlosy zaplacilam 99 zl bo jest wakacyjna promka jak przyjdziesz z kuponem.
napewno z blondami sobie super radiz: ja bylam u wielu fryzjerow i nie umieli mi pzryciemnic delikatnie i zrobic zlotego blondu bo zawsze wychodzil siwy albo ciemny ciemny blond.

a pani Ania zrobila tak jak chcialam. najpierw jej nie wyszlo ale od razu zrobila poprawke i nie musialam doplacac. jestem zachwycona jej umiejetnosciami.



moja mama zadowolona jest z salonu loreal w pasazu muranow,ale niestety odrost wyszedl rudy, a reszta wlosow piekny blond. neistety z odrostem pani sobie nie poradzila, ale jest przemila i przesympatyczna wg mamy wiec da jej jeszcze jedną szansę. ja bym nie dała, ale jak kto woli
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 00:07   #3832
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja tak jak ponizej, pani Ania z Efektowni na Woli (Klonowicza 2/2) Za moje dlugie wlosy zaplacilam 99 zl bo jest wakacyjna promka jak przyjdziesz z kuponem.
napewno z blondami sobie super radiz: ja bylam u wielu fryzjerow i nie umieli mi pzryciemnic delikatnie i zrobic zlotego blondu bo zawsze wychodzil siwy albo ciemny ciemny blond.

a pani Ania zrobila tak jak chcialam. najpierw jej nie wyszlo ale od razu zrobila poprawke i nie musialam doplacac. jestem zachwycona jej umiejetnosciami.



moja mama zadowolona jest z salonu loreal w pasazu muranow,ale niestety odrost wyszedl rudy, a reszta wlosow piekny blond. neistety z odrostem pani sobie nie poradzila, ale jest przemila i przesympatyczna wg mamy wiec da jej jeszcze jedną szansę. ja bym nie dała, ale jak kto woli
A skąd kupon wziąć?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 07:45   #3833
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A skąd kupon wziąć?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Efektownia
Anna Jarosz (jedyna fryzjerka tam, wlascicielka)
tel. 507-109-008
ul. Sebastiana Klonowicza 2 lok 2
o1-228 Warszawa - Wola


* FB z tym jak pani Ania farbuje / czesze: https://www.facebook.com/efektowniawola?fref=ts
* strona www: http://www.efektownia.waw.pl/
* strona z kuponem (przy dzwonieniu trzeba powiedzieć że masz ten kupon): http://www.efektownia.waw.pl/index.php/promocje
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 21:47   #3834
e0f3d546fc8e38a0a41f4bfac2647800bba81a40_6556af13d63ff
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

.

Edytowane przez e0f3d546fc8e38a0a41f4bfac2647800bba81a40_6556af13d63ff
Czas edycji: 2023-11-16 o 22:48
e0f3d546fc8e38a0a41f4bfac2647800bba81a40_6556af13d63ff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 22:50   #3835
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[1=e0f3d546fc8e38a0a41f4bf ac2647800bba81a40_6556af1 3d63ff;52097487]Hej,

Pamiętasz może na jakich farbach pracuje p. Ania?

Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]

zapytałam właśnie przez FB panią Anię o to.
Zawsze możesz też sama przedzwonić i zapytąc, albo na FB napisać - jest bardzo sympatyczna.


Edit: Pani Ania odpisała

,,a farby.. loreal Mild kolor , w zależności czy toner czy farba ile jest siwych.. wtedy dobieram farbę"
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-07-16 o 22:07
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:54   #3836
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj

Pani Marta jest absolutnie genialna. Jeśli chodzi o pielęgnację to ma ogromną wiedzę i potrafi ją w przystępny sposób przekazać. Powiedziała mi co robię źle i ułożyła odpowiednią pielęgnację wraz z listą kosmetyków. Miałam też diagnozę skóry głowy - wszystko profesjonalnie i jestem zadowolona.

Jeśli chodzi o koloryzację - ja zapisałam się na dekoloryzację, ale Pani Marta wybiła mi to z głowy. Mam bardzo długie włosy w chłodnym odcieniu 4.1/3.1. Dekoloryzacja w moim przypadku wiązałaby się z tym, że długo chodziłabym ruda, co przy moim typie urody byłoby porażką. Plus musiałabym ściąć około 20cm włosów, bo końcówki są tak napigmentowane, że ciężko byłoby je doprowadzić do pożądanego efektu. Tak więc pozostałam przy swoim kolorze, ktory Pani Marta mi poprawiła, dodatkowo wyszłam stamtąd z pięknymi, odżywionymi włosami pełnymi blasku, ogólnie jestem bardzo zadowolona
Długo czekałaś na wizyte?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 21:03   #3837
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Długo czekałaś na wizyte?
ponad miesiąc... a jak byłam w kwietniu to zapisałam się dopiero na lipiec, bo tylko weekendy mi pasowały - w kwietniu brałam urlop specjalnie żeby jechać do Mysi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 21:19   #3838
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ponad miesiąc... a jak byłam w kwietniu to zapisałam się dopiero na lipiec, bo tylko weekendy mi pasowały - w kwietniu brałam urlop specjalnie żeby jechać do Mysi
to mnie zmartwiłaś, 15 sierpnia mam wesele a na głowie trzy kolory(wracam do naturalnego i tak oto zrobiły mi się brzydkie 3 warstwy farby), no nic szukam dalej dobrego fryzjera
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 21:35   #3839
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
to mnie zmartwiłaś, 15 sierpnia mam wesele a na głowie trzy kolory(wracam do naturalnego i tak oto zrobiły mi się brzydkie 3 warstwy farby), no nic szukam dalej dobrego fryzjera
spróbuj sie do niej dobić
wyślij jej mmsa ze zdjęciem albo maila, jak jest duża masakra to Cię gdzieś wepchnie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 23:05   #3840
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
spróbuj sie do niej dobić
wyślij jej mmsa ze zdjęciem albo maila, jak jest duża masakra to Cię gdzieś wepchnie
Dzięki za radę tak zrobię
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.