Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-07, 08:15   #4801
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziękuję za odpowiedź

Niestety, teraz mam kolejne pytania... Tak bardzo było mi już źle, tak bardzo (wydawało mi się, że) czegoś mi brakowało, że nie wytrzymałam dłużej i zafarbowałam włosy. Teraz wiem już na 100%, że nigdy więcej nie chcę mieć aż tak ciemnego koloru. Szkoda, że czasami człowiek na błędach nie uczy się szybciej, tylko musi popełnić ich pewną liczbę, aby wyciągnąć długotrwałe wnioski. Ale do rzeczy. Podpowiecie mi dziewczyny, czy pani Iga wykonuje dekoloryzację? Ewentualnie jednak jakieś delikatne ombre/sombre (nigdy nie wiem czym to się tak naprawdę różni ), coby nieco złagodzić efekt? Ile mniej więcej czeka się na termin w tym salonie i czy jeżeli trafię tam do innej osoby, to również tragedii nie będzie? Zamierzam oczywiście tam przedzwonić, ale pomyślałam, że może wcześniej dowiem się czegoś od Was
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 12:54   #4802
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam w salonie Kuleszy. Od razu do nich zadzwoniłam z pytaniem o dekoloryzację i zostałam zaproszona na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić stan włosów i zobaczyć, jakie kroki można podjąć. Od samego początku miałam pozytywne wrażenie na ich temat, czułam się wysłuchana i "zaopiekowana". Na tej wizycie posiedziałam chyba nawet około 1,5 godziny i za tydzień byłam już na docelowym zabiegu. Wykonana została kąpiel rozjaśniająca, a docelowy kolor jest świetny i wygląda fajnie, naturalnie, jestem bardzo zadowolona Za miesiąc idę do p. Igi na cięcie
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 13:26   #4803
4asik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hi,

czy "słynna" Ania dalej pracuje w Looxus ?
4asik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 20:05   #4804
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez 4asik Pokaż wiadomość
Hi,

czy "słynna" Ania dalej pracuje w Looxus ?
Tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 06:10   #4805
4asik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dzięki za odp.
Zaraz się umawiam i zobaczymy co z tego wyniknie
4asik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 14:38   #4806
addicted_to_hairspray
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć,

Wiecie może, który z wrocławskich fryzjerów strzyże damskie włosy maszynką?
Chodzi mi o takie zwykłe strzyżenie na prosto, końcówek włosów, jak od linijki.
Przeszukałam dużo internetów i na nic nie natrafiłam
addicted_to_hairspray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 17:21   #4807
4asik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

no i nie ma jak opinie na wizażu - dziękuję dziewczyny - jestem mega zadowolona z wizyty u Ani
4asik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 14:51   #4808
oliwia_ilyily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny Szukam fryzjera we Wroclawiu lub okolicach, ktory oprocz obciecia moich wlosow pomoze mi dobrac do nich odpowiednia pielegnacje i moze jakies konkretne produkty Zelezy mi na kims kto nie bedzie mi chcial wcisnac po prostu drogiego produktu, tylko kogos kto naprawde jest w temacie i bedzie chcial pomoc
oliwia_ilyily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:52   #4809
unknowgirl
Raczkowanie
 
Avatar unknowgirl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez 90hope06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stanowczo nie polecam KREATORA FRYZUR i jego właścicielki p. Marty na Nowowiejskiej we Wrocławiu ! Jej postawa jest godna pożałowania i absolutnie nie do przyjęcia. Po wizycie mam same negatywne odczucia, gdyż nie spodziewałam się, że gdziekolwiek w podobny sposób można potraktować klienta. Właścicielka okazała praktycznie zerowe zainteresowanie moją osobą jako klientki, ani mnie dobrze nie wysłuchała, ani nie doradziła czegokolwiek. Zero chęci i inicjatywy. Podczas ścinania mnie myślami była chyba całkowicie gdzie indziej. Przyszłam z nadzieją, że uratuje moje krzywo ścięte włosy, ale ledwo je w ogóle obejrzała, od razu przystępując do strzyżenia. Na początku byłam lekko zdziwiona, że nawet nie skomentowała mojej beznadziejnej fryzury czy też nie powiedziała, co najlepiej byłoby w tym przypadku zrobić. Podcięła mi więc tylko włosy o jakieś 2 mm, gdyż chciałam przede wszystkim, żeby je wyrównała. Sama nie wierzyłam, kiedy po chyba 3 minutach skończyła, nie odzywając się do mnie słowem! Po prostu zgłupiałam, zastanawiając się, czy to już koniec mojej wizyty. W końcu lusterko podała mi z wielką łaską, gdy chciałam zobaczyć i mieć pewność, że włosy z tyłu są chociaż wyrównane, bo oczekiwanej fryzurze mogłam już tylko pomarzyć, widząc znudzoną i nafoszoną minę właścicielki. Przez te parę minut ścinania próbowałam rozluźnić atmosferę i coś zagadać czy podpytać, ale p. Marta nawet nie ukrywała, że ma mnie kompletnie gdzieś. Jednym słowem tragedia! Poza tym w salonie przebywało obecnie kilka klientek i w ogóle nie było słychać żadnych rozmów – atmosfera totalnie do bani, strasznie napięta, dziwnie się czułam. Za całą usługę i praktycznie minimalne podcięcie końcówek zapłaciłam 30 zł, które zostawiłam tam tylko dlatego, że byłam w „lekkim” szoku bezpośrednio po wizycie – ani złotówka za takie coś się nie należała. Poza tym włosy wyglądają prawie tak samo jak przed wizytą, bo podejście fryzjerki skutecznie zniechęciło mnie przed dalszymi prośbami o poprawę fryzury. Moje znajome już podziękowały za info i stwierdziły, że będą się wystrzegały „wielkiego” Kreatora. PS. Opis bardzo dosłowny, ale inaczej się nie dało – chciałam jedynie uprzedzić przed tym salonem, bo naprawdę NIE WARTO !!
Moja wizyta w KREATORZE FRYZUR u Pani Marty była najgorszą wizytą u fryzjera jaką kiedykolwiek miałam. Z perspektywy czasu myślę, że Pani Marta po prostu nie umie obcinać krótszych włosów.

Zgłosiłam się do Pani Marty z "odrośniętym bobem". Wcześniejszy fryzjer (BTW. Dawid Wasilewski) podciął mi włosy w ten sposób, że włosy pod spodem były krótsze, a na wierzchu dłuższe. To chyba jakiś nowy trend służący temu, żeby włosy lepiej się układały. Niestety ten trik u mnie się nie sprawdził i zależało mi na tym, żeby wrócić do klasycznego boba. W związku z tym, że różnica między wierzchem, a spodem była spora, poczekałam ok 3 miesięce zanim zgłosiłam się do Pani Marty. Pani Marta stwierdziła, że wyrówna mi włosy, ale nie w 100% bo wtedy włosy będą za krótkie i będę źle wyglądać. Niech będzie, "ale proszę się postarać jak najwięcej wyrównać, najwyżej potem odrosną".

W pierwszym kroku Pani Marta wyciągnęła prostownicę i wyprostowała mi włosy (nie były uprzednio myte w salonie). Dodam, że ja nie prostuję nigdy włosów - z natury mam proste i ciężkie, więc prostownica je jeszcze bardziej przykalpuje do głowy, co nie wygląda dobrze. Myślę sobie - ok, to pewnie część jakiegoś większego procesu, dam Pani Marcie kredyt zaufania (wychodzę z założenia, że w trakcie strzyżenia fryzjera lepiej nie drażnić). Pani Marta przeczesała włosy grzebieniem, przygładziła z lewej strony ręką i... ciach, ciach, ucięła "prostą" linię w powietrzu. To samo powtórzyła z drugiej strony. Jeszcze kilka poprawek i słyszę: "Dobrze, to wszystko".

Jak słowo daję, razem z konsultacją przed strzyżeniem całość zajęła jakieś 5-10 minut. Byłam w tak wielkim szoku, że nabrałam powietrza i przez chwilę nie byłam w stanie się odezwać. Nigdy w życiu nie zwróciłam uwagi fryzjerowi, że źle mnie ściął, tylko potulnie dziękuję i płacę, a potem w domu ronię łzę oglądając się w lustrze, widząc jak beznadziejnie wyglądam. Tym razem to było totalne przegięcie. Umówmy się, że nie potrzeba fryzjera, żeby obciąć włosy w ten sposób, jak zrobiła to Pani Marta. Powiedziałam:
-Pani Marto, jestem zaskoczona, że to wszystko.
-Ale ja nie mogę Pani więcej skrócić bo będzie Pani źle wyglądać.
- No dobrze, ale w ten sposób włosy nie będą się dobrze układać...
- To proszę mieć pretensję do tego, kto Pani tak wcześniej obciął włosy, a nie do mnie!-
I w tym momencie nasza rozmowa zmieniła się w zwyczajną kłótnię. Pani Marta, zaproponowała nawet poprawkę: "Ależ proszę bardzo, jak Pani chce krócej, to będzie krócej!". Oczywiście, nie zgodziłam się na to. Ostatecznie Pani Marta powiedziała, że ona w takim razie nie weźmie pieniędzy. "I bardzo dobrze! I tak nie zamierzałam płacić!".

To chyba były ostatnie słowa, byłam w takich emocjach, że w sumie już nie pamiętam. Po wyjściu z salonu oczywiście się popłakałam, bo na następny dzień szłam na wesele i nie mogłam pójść w takiej fryzurze. Poszłam prosto do Salonu Denique w Pasażu Grunawaldzkim. Na szczęście znalazła się fryzjerka, która była skłonna poprawić mi fryzurę od ręki.

Załączam Wam zdjęcie tyłu mojej głowy bezpośrednio po wizycie w KREATORZE FRYZUR. Niestety, mam ciemne włosy i ciemną sukienkę, więc nie widać aż tak dobrze jak nierówny jest dół.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0276.jpg (116,6 KB, 135 załadowań)
__________________
Radzę sobie z emocjami, radzę sobie z rozstaniem: zielonachmurka.blox.pl

unknowgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:14   #4810
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Marta jest beznadziejna

Jak byłam dość dawno temu i chciałam bordowe ombre to tak krzywo zrobiła że jak poszłam do innego salonu na poprawkę to pani mi za połowę ceny zrobiła bo nie wierzyła że tak można

Już nie wspomnę że 25 minut siedziałam z odżywka na głowie która była zmywana zimna woda :/
Odżywka niby wielce regenerujaca do kupienia tylko w hurtowni.... taaaa zwykły Kallos latte :/
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 05:58   #4811
falowaneloki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Halo dziewczyny
Jestem facetem i mam kręcone włosy, nie bardzo długie ale długie jak na mnie chciałbym abyście poleciły mi dobrego fryzjera/fryzjerkę we Wrocławiu, który/a potrafi ciąć kręcone włosy. Głównie chodzi mi o skrócenie i uformowanie fryzury, bo póki co żyją swoim życiem Dobrze by było, aby koszt wizyty nie przekroczył 60-80 zł.

Z góry dziękuje
falowaneloki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 06:10   #4812
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez falowaneloki Pokaż wiadomość
Halo dziewczyny

Jestem facetem i mam kręcone włosy, nie bardzo długie ale długie jak na mnie chciałbym abyście poleciły mi dobrego fryzjera/fryzjerkę we Wrocławiu, który/a potrafi ciąć kręcone włosy. Głównie chodzi mi o skrócenie i uformowanie fryzury, bo póki co żyją swoim życiem Dobrze by było, aby koszt wizyty nie przekroczył 60-80 zł.



Z góry dziękuje


Mojego meza ścina Tatiana w Candy Studio. W tym samym salonie była tez Ewa i ona jeszcze lepiej radziła sobie z kreconymi, niestety zaszła w ciąże wiec pewnie wróci za 1,5 roku. On płaci za cięcie męskie 40zl
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 17:18   #4813
falowaneloki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziękuje za informacje
falowaneloki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:02   #4814
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja co prawda nie byłam, ale podziwiam zdjęcia na fb wrocławskiego salonu Inna na lubinskiej. Nie wiem czy można polecić bo ani ja ani nikt znajomy nie korzystał ale wygląda fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez addicted_to_hairspray Pokaż wiadomość
Cześć,

Wiecie może, który z wrocławskich fryzjerów strzyże damskie włosy maszynką?
Chodzi mi o takie zwykłe strzyżenie na prosto, końcówek włosów, jak od linijki.
Przeszukałam dużo internetów i na nic nie natrafiłam
Ja na takim cięciu byłam w KlaudMax chyba na Hubskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 22:34   #4815
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez falowaneloki Pokaż wiadomość
Halo dziewczyny
Jestem facetem i mam kręcone włosy, nie bardzo długie ale długie jak na mnie chciałbym abyście poleciły mi dobrego fryzjera/fryzjerkę we Wrocławiu, który/a potrafi ciąć kręcone włosy. Głównie chodzi mi o skrócenie i uformowanie fryzury, bo póki co żyją swoim życiem Dobrze by było, aby koszt wizyty nie przekroczył 60-80 zł.

Z góry dziękuje

Co prawda nie wiem czy Ania z Kwiskiej zajmuje się męskimi głowami, ale sama mam mocno kręcone włosy i po wizycie u niej byłam mega zadowolona. Dodam, że mam wymagającą głowę. Może warto się u niej podpytać ?
Ew. Babett na Kolejowej ? Koledzy zadowoleni z wizyt.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-10-27 o 22:36
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 11:52   #4816
sylwia485K
Raczkowanie
 
Avatar sylwia485K
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 93
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć!
A była może któraś z was w salonie fryzjerskim CALLAS na Kościuszki?
Szukam dobrego salonu i do tej pory nie trafiłam.
sylwia485K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 09:00   #4817
falowaneloki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Co prawda nie wiem czy Ania z Kwiskiej zajmuje się męskimi głowami, ale sama mam mocno kręcone włosy i po wizycie u niej byłam mega zadowolona. Dodam, że mam wymagającą głowę. Może warto się u niej podpytać ?
Ew. Babett na Kolejowej ? Koledzy zadowoleni z wizyt.
Jasne ze warto podpytać, dziekuje : )
falowaneloki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 22:46   #4818
HelloJusi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny,

z wątku dowiedziałam się już bardzo dużo, kogo unikać, a do kogo warto poczekać kilka miesięcy Piszecie bardzo dużo o cięciach, ja mam jednak pytanie o koloryzację.

U kogo zrobię piękny, naprawdę profesjonalny flamboyage? Szukam kogoś, kto nie tylko wie, o co chodzi, ale przede wszystkim POTRAFI zrobić piękne cieniowanie na krótkich włosach (marzy mi się flamboyage na bobie, coś w tym stylu: http://img.szafa.pl/ubrania/0/017769...i-fruzurki.jpg) i to tak, żebym nie wyglądała jak zebra

Ktoś, coś?
HelloJusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 08:21   #4819
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez sylwia485K Pokaż wiadomość
Cześć!
A była może któraś z was w salonie fryzjerskim CALLAS na Kościuszki?
Szukam dobrego salonu i do tej pory nie trafiłam.
Byłam parę razy, obcinałam włosy, u Tomka, zresztą on tam tylko jest, dobrze obcina, farby ni robiłam...
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-31, 11:32   #4820
sylwia485K
Raczkowanie
 
Avatar sylwia485K
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 93
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez wasylisa123 Pokaż wiadomość
Byłam parę razy, obcinałam włosy, u Tomka, zresztą on tam tylko jest, dobrze obcina, farby ni robiłam...
Dziękuję za informacje.Możesz mi jeszcze napisać-jeśli wiesz...czy podcinanie włosów 1 cm plus baleyage jest w jednej cenie? Czy trzeba to liczyć osobno? Nie ukrywam,że nie chciałabym wydać 300 zł na fryzjera (200 zl max.)
sylwia485K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 18:57   #4821
czotozanick
Raczkowanie
 
Avatar czotozanick
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 97
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Najgorzej, że Ewa z candy studio jest na zwolnieniu Gdzie ja się teraz podzieje? Mam strasznie doświadczenia z wrocławskimi fryzjerami, w zeszłym roku jedna wizyta skończyła się na pogotowiu. Byłam od tego czasu w Candy studio dwukrotnie, może efekt nie powalił mnie na kolana ale przynajmniej było coraz lepiej. Tym razem chyba spróbuję Kulesze. Nie chce w ogóle podcinać włosów, zależy mi na samym farbowaniu, marzy mi się taki efekt :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tak.jpg (57,5 KB, 94 załadowań)
czotozanick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 09:21   #4822
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie
Możecie polecić kogoś kto dobrze zetnie krótkie włosy?

Wątek poczytałam, ale wniosków nie mam żadnych, gdyż większość z was posiada długie włosy. Ja od lat noszę krótkie i tego stanu zmienić nie zamierzam
Od niedawna mieszkam we Wrocławiu i nie znam tutejszych fryzjerów. A przydałoby się już podciąć włosy. Szukam informacji, czytam opinie, ale niewiele mi to daje
Może polecicie kogoś do krótkich włosów? A jakby to było na Krzykach to w ogóle super
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 14:01   #4823
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez sylwia485K Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje.Możesz mi jeszcze napisać-jeśli wiesz...czy podcinanie włosów 1 cm plus baleyage jest w jednej cenie? Czy trzeba to liczyć osobno? Nie ukrywam,że nie chciałabym wydać 300 zł na fryzjera (200 zl max.)
Obcinałam wlosy u niego w ub. roku, za samo obcięcie płaciłam 60 albo 65, włosy jakoś do brody, bob, oczywiście, liczą się jako średnie.. Pytałam o cenę farby, powiedział,że w 300 się zmieszczę, razem ze ścięciem. Ale nie wiem, czy balejaż nie kosztuje więcej...

-
[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;67092431]Wątek poczytałam, ale wniosków nie mam żadnych, gdyż większość z was posiada długie włosy. Ja od lat noszę krótkie i tego stanu zmienić nie zamierzam [/QUOTE] Tez tak przez lata uważałam, dopóki nieco nie zapuściłam...Osiedlowa fryzjerka na Księżu bardzo fajnie ścinała, Angelika (albo Andżelika) - stąd, z Opolskiej

http://www.salonik-fryzjerski.pl/

W dodatku, bardzo wolno rosły mi po jej ścięciu włosy, co w przypadku krótkich - bezcenne
Tylko się przeniosły, blisko poprzedniego, ale nie pamiętam, czy to jeszcze Opolska, jak się zdecydujesz, dopytaj
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 11:36   #4824
voyage
Raczkowanie
 
Avatar voyage
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, doradzicie który fryzjer fajnie sobie radzi ze ścięciem kręconych włosów? Strasznie mi się przesuszyły i przestały układać, myślę, że ich podcięcie może temu zaradzić ale też nie chciałabym trafić w ręce niedoświadczonego fryzjera bo z lokami jest inaczej niż z prostymi włoskami
voyage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 12:05   #4825
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja jak zawsze polecę Łukasza z Qualite na Skłodowskiej. Obecnie od prawie dwóch lat prostuję włosy keratynowo, więc kręconych już nie posiadam Jednak tylko Łukasz potrafił je tak ściąć, że nawet znajomi pytali, czy przypadkiem nie robiłam trwałej.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 11:22   #4826
czotozanick
Raczkowanie
 
Avatar czotozanick
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 97
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jak widać ile ludzi tyle opinii, ja u Łukasza z Qualite byłam dwa razy kilka dobrych lat temu i skoczyło się na płaczu i zgrzytaniu zębami.
czotozanick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 13:05   #4827
carmila27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, chcę zmienić fryzure na krótszą (zdjęcie po prawej) i zrobić mocno rudy flamboyage (coś jak w załączniku). Mam koncept jak bym chciała, żeby to wyglądało. Kogo polecicie z salonu Kuleszy? Słyszałam, że Tomek fajnie obcina, ale jak u niego z kolorem? A jesli nie Kulesza, to gdzie byście mnie wysłały, byle w okolicach centrum
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 344051-rude-sombre-modna-koloryzacja-na-jesien-co-powiecie-na-ten-efekt.jpg (66,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21565.jpg (70,8 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez carmila27
Czas edycji: 2016-11-08 o 13:06
carmila27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 15:18   #4828
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez czotozanick Pokaż wiadomość
Najgorzej, że Ewa z candy studio jest na zwolnieniu Gdzie ja się teraz podzieje? Mam strasznie doświadczenia z wrocławskimi fryzjerami, w zeszłym roku jedna wizyta skończyła się na pogotowiu. Byłam od tego czasu w Candy studio dwukrotnie, może efekt nie powalił mnie na kolana ale przynajmniej było coraz lepiej. Tym razem chyba spróbuję Kulesze. Nie chce w ogóle podcinać włosów, zależy mi na samym farbowaniu, marzy mi się taki efekt :


No niestety Ewa wróci dopiero po macierzyńskim wiec pewnie 1,5roku. Ja nie farbuje wlosow ale mam problem ze znalezieniem fryzjera ktory dobrze zetnie moje proste włosy a przy tym rozumie ile to jest 3cm :-/ no i Ewa w tym sie sprawdzała
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 17:34   #4829
Juss11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Exclamation Trwała ondulacja!

Cześć! Gdzie we Wrocławiu lub Częstochowie zrobie taką trwałą:
i.wp.pl/a/f/jpeg/25184/taylor627.jpeghttp://i.wp.pl/a/f/jpeg/25184/taylor627.jpeg
https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/13879.jpg
(chodzi o lekkie loko-fale)
Jaki salon polecacie który nie zniszczy mi doszczętnie włosów a efekt będzie taki jak chce? W jakiej cenie?
Macie może jakieś swoje zdjęcia po zrobieniu trwałej?
Juss11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 14:57   #4830
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam pierwszy raz w warsztacie fryzjerskim u Marty. Co myślę? Średnio. Czekałam na wizytę 2,5 miesiąca, więc spodziewałam się spektakularnego efektu, a fryzjerka ścieła mi włosy na prosto. Zaproponowała coś, ja powiedziałam, że takiej fryzury absolutnie nie chcę, bo kiedyś dokładnie taką samą miałam i wkurzało mnie, że część włosów wywijała mi się na zewnątrz,a część do wewnątrz. W końcu po pertraktacjach zgodziłam się (w końcu to ona jest fachowcem). I efekt był taki, że kształt fryzury bardzo mi się podoba (rzeczywiście ładnie w niej wyglądam), ale włosy wywijają się w 2 strony i to mnie wkurza. Naoglądałam się Ostrego cięcia, gdzie prowadzący mówili, że jak się włosy wywijają w 2 strony tzn. że są pod złym kątem ścinane.Zaufałam, że skoro idę do profesjonalisty, to nie będzie takiego efektu. A efekt był do przewidzenia. Nie jest to dla mnie dramat, bo do moich włosów podchodzę z rezerwą, ale efekt mnie denerwuje. Dlatego też nie do końca mi się spodobało. Na pewno długo tam nie wrócę. Zwłaszcza, że nie jest to salon w mojej okolicy i jazda tam w godzinach szczytu to nie lada wyzwanie.

Dodam jeszcze, że byliśmy u Pani Marty razem z mężem. Tż też średnio zadowolony.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.