Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 14:12   #1261
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Oj, Moniko, chyba sie jednak nie dowiemy nic nowego
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 15:32   #1262
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Chodzilam do upiekszalni do pani Edyty. Niestety (dla mnie) p.Edyta zaszla w ciaze i byla najpierw na urlopie macierzynskim, a teraz wziela rok wychowawczego i ponoc tak szybko nie wroci (dzwonilam sie pytac). P.Edyta byla boska, super ciecie, a kolor byl po prostu niesamowity, potrafila czarowac. Po jej odejsciu poszlam do p.Anety (chyba tak sie nazywa, taka sliczna brunetka) i niestety to juz nie bylo to. Kolor jeszcze ujdzie, ale juz nie taki mistrzowski, wieksza sztampa. No i niestety lekkie roztrzepanie, chlapanie farba po ubraniu. Natomiast ciecie to byla katastrofa, do dzisiaj walcze z pozostalosciami tego. No i niestety podniesiono rowniez ceny...
Dlatego tez z takim zainteresowaniem sledze inne wroclawskie watki, majac nadzieje znalezc nastepce pani Edytki (mam ochote na salon Ines badz Kublina...)

Pozdrawiam
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 16:10   #1263
daga0
Raczkowanie
 
Avatar daga0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Ja miałam włosy za łopatkę, pocieniowane od samego czubka Teraz mam fryzurkę a la Rihanna - taką do brody, z tyłu trochę krócej i grzywka asymetryczna. Za ścięcie zapłaciłam ok. 130 zł (trochę drogo niestety, ale było warto). Moje włosy są trudne do ułożenia, muszę je prostować, bo inaczej wywijają się jak chcą. Jeśli chcesz iść do Unique, to polecam Ci Pawła. Naprawdę przykłada się do tego co robi. Przed świętami znów się do niego wybieram.
Pozdrawiam
__________________
Daga
daga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 16:53   #1264
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
No właśnie, za nic nie chcieli mnie zapisać do Krzyśka, bo podobno ma teraz nawał pracy i prowadzi gdzieś jakieś szkolenia
Mam więc tylko nadzieję, że pani Kasia się wykaże
Ponoc Kasia tez dobrze scina

Ja jednak zostane przy Krzysku Ciesze sie, ze juz jakis czas temu zaklepalam sobie u niego kolejna wiztye
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:29   #1265
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Cytat:
Napisane przez Angie Pokaż wiadomość
Chodzilam do upiekszalni do pani Edyty. Niestety (dla mnie) p.Edyta zaszla w ciaze i byla najpierw na urlopie macierzynskim, a teraz wziela rok wychowawczego i ponoc tak szybko nie wroci (dzwonilam sie pytac). P.Edyta byla boska, super ciecie, a kolor byl po prostu niesamowity, potrafila czarowac. Po jej odejsciu poszlam do p.Anety (chyba tak sie nazywa, taka sliczna brunetka) i niestety to juz nie bylo to. Kolor jeszcze ujdzie, ale juz nie taki mistrzowski, wieksza sztampa. No i niestety lekkie roztrzepanie, chlapanie farba po ubraniu. Natomiast ciecie to byla katastrofa, do dzisiaj walcze z pozostalosciami tego. No i niestety podniesiono rowniez ceny...
Dlatego tez z takim zainteresowaniem sledze inne wroclawskie watki, majac nadzieje znalezc nastepce pani Edytki (mam ochote na salon Ines badz Kublina...)

Pozdrawiam
Angie

A może ta pani Edytka chciałaby prywatnie czesać. Może jest jaiś sposub zdobycia jej numeru telefony ????
Prosze popytaj !!!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 00:38   #1266
amfija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

ja byłam niedawno w salonie Nena i powiem szczerze że pierwszy raz zdarzyło mi sie po dwóch dniach wrócic do fryzjera z reklamacją...prosiłam o farbe a zrobili mi chyba jakims szmponem i to tak ze w słońcu nadal było widac odrost...porażka a na reklamacji zrobili mi wkońcu farbe ale za modelowanie musiałam zapłacić chyba z 70 zł...no ogólnie bardzo byłam niezadowolona... ale za to mam pytanie ponieważ mieszkam blisko rynku i czesto tamtędy chodzę i zauważyłam nowy salonik "salon EUPHORIA" na ul.Kuźniczej,była któraś z was tam może?z zewnątrz wygląda bardzo fajnie tylko ciekawe jakie mają ceny?jeżeli ktos tam był to prosze o opinie bo ja lubię zwiedzać
amfija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 07:20   #1267
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Ponoc Kasia tez dobrze scina

Ja jednak zostane przy Krzysku Ciesze sie, ze juz jakis czas temu zaklepalam sobie u niego kolejna wiztye
szczęściaro, zazdroszczę
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 08:12   #1268
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość

A może ta pani Edytka chciałaby prywatnie czesać. Może jest jaiś sposub zdobycia jej numeru telefony ????
Prosze popytaj !!!!
moze jest, ale ja jej nie znam prywatnie, wiem tyle, ile dowiedzialam dzwoniac do salonu. a nie sadze, zeby mi tam podali nr jej prywatnego telefonu, nie za b.jest to w ich interesie. wiec jak na razie czekam szukajac alternatywy...
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:03   #1269
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Angie, dzięki za odpowiedź
Ja mogę polecić salon INES, byłam, jedyny salon, w którym poczułam się dobrze potraktowana. Żadnych fanaberii, stylizacji na siłę, fryzjerka wysłuchała mojego zdania, podała swoje propozycje, podała cenę przez usługą. Efekt świetny, włosy super pofarbowane, a ścięcie idealne.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:47   #1270
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Upiększalnia Wrocław

O ISES też słyszałam wiele pochlebnych wypowiedzi !!!
Niestety ceny sa bardzo wysokie !!! Koleżanka za szczyżenie i baleyage zapłaciła 22zł !! bardzo bym chciała sobie pozwolić na ten salon bo potrafią tam swietnie dobrać fryzóre do kształtu twarzy ale to dla mnie za drogo !! Może kiedyś !!!?????
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 10:02   #1271
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A ja mam troszkę inne pytanie - gdzie warto iść "na piękne brwi"? W ko ncu to też włosy
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 10:44   #1272
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Lilika23 ---> Dlaczego po raz drugi wklejasz ten sam tekst? Czyżby reklama?
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 12:40   #1273
nihilistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

a może któraś z was byłaby na tyle miła i mi co nie co opowiedziała o Brodway'u w Magnolii? Myślę nad nim i myślę i namyslic się nie mogę jestem po kilku nieudanych wizytach u fryzjera, więc chciałabym miec pewnośc, ze nie załamię się po wizycie i stanie mojego portfela;p
mam włosy półdługie, proste i zależałoby mi na jakims ciekawym scieciu, ale pomysłu raczej brak może któras z was powierzyła im juz włosy?

jeżeli tak to BARDZO proszę o relację
nihilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:55   #1274
Kate_wr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

hej .. ja byłam ostatnio w salonie o wdzięcznej nazwie "studio fryzur" na rogu krzyckiej i wawrzyniaka. to jest na krzykach. Wcześniej robiłam tam fryzury na wesele i studniówke i było ok, no ale postanowiłam zrobić wreszcie jakąś konkretną fryzurkę na moich włoskach i szczerze jestem zadowolona. Mam włosy grube i kręcone, ale przez to że są grube to jak były dłuższe miałam efekt "szopy" z sianem.. okropieństwo. pani Gosia wycieniowała mi naprawdę bardzo fajnie włoski, podeszła rzeczowo do tego co jej powiedziałam i tak naprawdę uważam że pierwszy raz ktoś naprawdę potraktował je jak kręcone, a nie zrobił mi fryzure która ładnie wygląda po godzinnym modelowaniu każdego dnia. A to w dodatku za 65 zł, dziewczyny pracują na kosmetykach Goldwella, na odżywkach nie oszczędzają..
Ogólnie ja mam naprawdę same dobre wrażenia z tego salonu .. No i jest blisko mnie ..
Kate_wr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 23:51   #1275
Lilika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

130 PLN za ścięcie???!!! Niektórym się w głowach poprzewracało... Mnie Konrad ściął rewelacyjnie za 70 PLN.
Lilika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:22   #1276
pannazbagien
Przyczajenie
 
Avatar pannazbagien
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer, Wrocław, kręcone włosy?

To ja polecę takiego młodego pana koło 25 lat w Pasażu Grunwaldzkim w Wella Reddox, chyba Paweł, czy Piotr nie pamiętam , jest świetny, potwierdzam na sobie, Ponieważ...

UWAGA UWAGA UWAGA
... jest specjalistą z dziedziny kręconych włosów , (których u nas po prostu szukać ze świeczką ). Cięcie kosztuje ok 70zł.

A tak a propos, malutki offtopic... Mam przyjaciółkę z Aten, która ogólnie wiele krajów zwiedziła, a teraz u nas studiuje, a że ma kręcone włosy, również tutaj musi chodzić do fryzjera.

Wiele razy z nią rozmawiałam na ten temat i dowiedziałam się, że to tylko u nas w Polsce to jest tak, że fryzjerzy ścinają kręcone włosy jak proste, suszą suszarką a potem czeszą, ścinają jak do prostej fryzury i te sprawy, że mówisz że chcesz tylko końcówki 3-4 cm to Ci ścina pół głowy i zawsze mają swoje koncepcje, które nigdy dobrze nie wychodzą.

I przede wszystkim Alla jest najbardziej oburzona tym, że o czym ja nawet nie wiedziałam, u nas traktuje się kręcone włosy jak proste, a w każdym innym kraju są salony fryzjerskie specjalne do kręconych włosów i takie barbarzyństwo jak u nas to jest nie do pomyślenia .


Czasami się zastanawiam, czy w ogóle na tej szkole fryzjerskiej fryzjerzy coś się uczą o kręconych włosach, oprócz tego, że to takie włosy, które nie są proste...
pannazbagien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 20:25   #1277
annbo
Przyczajenie
 
Avatar annbo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

A czy któraś z Was była może w Salonie Trendy Hair na ul. Ofiar Oświęcimskich ? Poleciła mi ten salon pewna kobieta, ale nie znalazłam na forum zbyt wielu opinii na jego temat. Zależy mi na dobrym ścięciu włosów. Myślałam, że po przejrzeniu forum będę wiedziała do którego fryzjera iść, ale mam coraz większy mętlik w głowie Pozdrawiam
annbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 21:48   #1278
annbo
Przyczajenie
 
Avatar annbo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Hej
A czy któraś z Was była może w Salonie Trendy Hair na ul. Ofiar Oświęcimskich ? Poleciła mi ten salon pewna kobieta, ale nie znalazłam na forum zbyt wielu opinii na jego temat. Zależy mi na dobrym ścięciu włosów. Myślałam, że po przejrzeniu forum będę wiedziała do którego fryzjera iść, ale mam coraz większy mętlik w głowie Pozdrawiam
annbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:37   #1279
crescendo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 55
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Hej
szukam jakiegoś fryzjera ktory by mi obcial wlosy najlepiej do ok 60zł, ale jakoś nie nudno. Z reguly gdziekolwiek nie pojde mowie im co mniejwiecej chce albo "prosze mi zrobic cos zupelnie innego bo mi sie znudzilo, jak wyjdzie glupio to najwyzej w czapce przez miesiac bede chodzic" a oni i tak sie boją i wszyscy obcinają mnie tak samo.Może włosów najlepszych nie mam bo lubia sie wywijac w rozne strony i troche krecic,no ale fryzjer i takie rzeczy powinien umiec Jak teraz wyglada w JLD? Jest tam ktos wart polecenia,bo ceny mają całkiem przyjemne (szczegolnie ze studencką zniżką ).
Aha i jakie ceny są za samo strzyzenie w magnolii?
crescendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 18:22   #1280
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Właśnie wróciłam i (z włosów sięgających do ramion) mam teraz to:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz11.JPG (23,5 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.JPG (20,8 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz.JPG (27,1 KB, 129 załadowań)
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:17   #1281
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

a może znacie dobrego fryzjera na nowym dworze? chodzi mi o zejscie z czarnego na blond
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 21:23   #1282
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

up up!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 23:07   #1283
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
a może znacie dobrego fryzjera na nowym dworze? chodzi mi o zejscie z czarnego na blond
Próbowałaś na Hali Strzegomskiej?Na I piętrze jest salon B&M.

Odradzam fryzjera z Rogowskiej chyba 7, dziewczyna (po fakcie dowiedziałam się, że to praktykantka) zrobiła mi pasemka z 1 cm odrostami, a następnym razem usłyszałam, że mi nie podadzą cennika ile biorą za farbowanie włosów, dopóki nie usiądę na fotel i nie nałożą mi farby, padłam!
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 23:52   #1284
Gohota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ja od lat chodze tylko do p. Kasi na Kromera, jedyna fryzjerka, ktora moje wlosy lubia, a do tego nawet ladnie wygladaja
Gohota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 08:54   #1285
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

byłam na nowym dworze na ulicy budziszyńskiej(na przeciwko shella).do fryzjera wchodzi się od bocznej uliczki... jak sobie przypomne jak sie ten fryzjer nazywal,to napisze,ale naprawde nie polecam :/ normalnie zdębiałam jak babka nałożyła mi maseczkę na włosy i przy mnie zaczeła jeść sałatkę śledziową <rzygi>....wogóle ręczniki chyba nie były dawno prane bo lekko cuchnęły...uhh a metoda strzyzenia tej kobiety to już szczyt - najpierw kazała mi usiąść na fotel,potem jednak zmieniła zdanie i kazała mi stanąć przed sobą i na stojąco mnie ścinała ! jak sobie to przypomne to mnie krew zalewa .... no ale wziela nie duzo -35 zł...ale naprawde wiecej tam nie pojde !
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 10:03   #1286
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Gohota Pokaż wiadomość
Ja od lat chodze tylko do p. Kasi na Kromera, jedyna fryzjerka, ktora moje wlosy lubia, a do tego nawet ladnie wygladaja
to ta Kasia, która kiedyś, kiedyś (bosz,jaka ja już st jestem ) miała zakłąd na Małachowskiego, a drugi ma na Jedności Narodowej?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:08   #1287
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

a czy byłyście może u fryzjera na budziszyńskiej "u Beatki"?? mam bardzo blisko i sie zastanawiam czy by sie nie skusic
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 18:25   #1288
annbo
Przyczajenie
 
Avatar annbo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam i (z włosów sięgających do ramion) mam teraz to:

Witaj

Pytałam w moim ostatnim poście o salon Trendy, ale jakoś nie było odzewu w związku z czym zapisałam się dzisiaj do pani Kasi z Ininity. Jesteś zadowolona z tego jak Cię ścięła ? Jak włosy układają się po myciu ? Jakie ogólne wrażenia z Infinity ? Pozdrawiam
annbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:29   #1289
bujawoblokach
Raczkowanie
 
Avatar bujawoblokach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 130
Arrow Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

a czy któraś z Was dziewczyny była może w salonie MAXIM na ul. świętkorzyskiej i mogłaby opisać swoje wrażenia?

ilekoroć przechodzę nieopodal widzę jak z salonu wychodzą dziewczyny z szałowymi, raczej odważnymi fryzurami więc wydawało mi się, że cieszą się dobrą opinią - na forum jednak nic o nich nie słychać, hmmm. co do cen z tego co widziałam raczej wysokie (70 zł za cięcie).

aha, a tak przy okazji, może i ktoś się orientuje jak wypada niedaleki MAXIMOWi salon na skrzyżowaniu świętokrzyskiej i sienkiewicza, tuż obok salonu renault, niestety nie znam nazwy.

no to jak?
bujawoblokach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 17:48   #1290
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Czy ktoś był u Pani Ani z Upiekszalni,młoda dziewczyna z długimi czarnymi włosami.Jeśli tak,to czy dobrze ścina ?
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.