Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 20:27   #1711
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez tallq Pokaż wiadomość
O prosze a kiedy ja 3 tyg temu prosilam o zapisanie do kogoś kto się zna na kooryzacji to zostałam zapisana do p.Róży. Być może to wina moich zniszczonych włosów ale kolor wyszedł inaczej niż się tego spodziewałam O wiele ciemniejszy...miał się trochę wypłukać po 3 myciach...no cóż, owszem tak się satło ale to ciągle nie ten kolor, który miał być.

No to nieźle, ciekawe kto jest lepszym ekspertem on czy ona ?
A na jaki kolor farbowałaś? miałaś pasemka czy całość włosów?
A z atmosfery w salonie i obsługi jesteś zadowolona?
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:47   #1712
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

ja z czystym sumieniem moge polecic salon Michala Chabzdy na ul. Laciarskiej (wejscie od Nozowniczej) zawsze jestem super zadowolona, prosze zawsze o chlodny balayage i o nic wiecej nie musze sie martwic jade zawsze przez Wroclaw zeby tylko isc do tego salonu,a wlasciwie pracowni. Niestety ceny sa spore bo za balayage i sciecie krotkich wlosow place 380zl! ale moim zdaniem warto.
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:28   #1713
design
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam wszystkich, długo szukałam dobrego fryzjera i udało się. Byłam w Carlo Biani w Rynku we Wrocławiu u P. Pawła Martyńskiego. Przede wszystkim słucha, sam również ma bardzo ciekawe pomysły, Do tego dobra kawa, którą można spokojnie wypić oraz rewelacyjny masaż przy myciu włosów-chodze od paru miesiecy i tylko obserwuje jak sie zmieniaja fryzjerzy z czego to wynika>?<stali klienci powinni posiadac namiary swojego fryzjera polecam to stalym klientom
design jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 07:20   #1714
ayya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ponieważ nie dane mi było skontaktować się z p. Pauliną, wybrałam się do salonu Ines - przewertowałam niezliczone ilości różnych fryzjerskich wątków na forach i nie tylko i oni jakoś mieli najmniej negatywnych opinii. Jestem nadspodziewanie zadowolona Byłam u p. Ewy z gotowym pomysłem, która zrealizowała go tak, aby wyglądało jak najlepiej. Po wyjściu z salonu byłam zachwycona, natomiast zaczęłam się obawiać, jak sama poradzę sobie z układaniem, ale okazało się, że wszystko bardzo dobrze się układa i w ogóle w tej kwestii nie ma nic niefajnego. Normalnie od niepamiętnych czasów jestem zadowolona z usługi fryzjerskiej!
ayya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 08:11   #1715
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ja chce odiwedzic kasie lub krzyska z dawnego infinity,ale jak tam dzwonilam to sa duze kolejki do p.krzyska ok 4 tygodni.. szkoda,no ale coz trzeba poczekac na swoja kolejnosc


pzdr
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 09:22   #1716
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
No to nieźle, ciekawe kto jest lepszym ekspertem on czy ona ?
A na jaki kolor farbowałaś? miałaś pasemka czy całość włosów?
A z atmosfery w salonie i obsługi jesteś zadowolona?


Miałmłam robiony kasztan na rojaśnianych włosach (wyszedł bardzo ciemny-być może tak to chwyciło na moich wlosach ale w palcie były też jaśniejsze odcienie - myślę, że fryzjerka, tym bardzie w "eksperckim" salonie powinna wiedzieć mniej więcej co wyjdzie). Do tego chciałam jakoś rozświetlić kolor, nawet pokazywałam o co mi chodzi a wyszłam z platynowymi pasemkami na kasztanowej całości yghhh Z każdym dniem żałuję coraz bardziej, że w ogóle kombinowałam coś z tym rozświetleniem

Co do atmosfery to dziewczyny i panowie nie gwiazdorzą, nie ma rozmowy "na siłę" itd. - więc tu raczej bez zastrzeżeń
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 09:42   #1717
mambalele
Przyczajenie
 
Avatar mambalele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Dziewczyny!
znalazłam CUDOWNĄ FRYZJERKĘ!!! po moich dziwnych przygodach i długim szukaniu, nareszcie znalazłam kogoś, kto zna się na rzeczy.
Ową osobą jest Agnieszka z salonu Broadway w Magnolii. Jest rewelacyjna! Nigdy nie byłam u tak życzliwej, sympatycznej i miłej fryzjerki. Jeśli chodzi o fryzurę, to byłam na strzyżeniu. Zrobiła mi świetną grzywkę i generalnie fryzurka super! Świetnie się układa. Cena standardowa, jak w całej sieci Broadway Group.
Zdecydowanie polecam!!!
mambalele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 13:35   #1718
lipciaa
Raczkowanie
 
Avatar lipciaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Przedłużanie włosów Wrocław!!

[B]Drogie Wizażanki, czy wiecie gdzie we Wrocławiu można kupić naturalne pasemka pod mikroringi i mniej więcej jakie są ich ceny?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
/B]
__________________
I know U'll be a sun...
In somebody else's sky...
But why can't it be mine...
lipciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:08   #1719
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja polecam salon Cesare i panią Marysie. Osoba młoda, sympatyczna i niezwykle komunikatywna. Ścina dokładnie tyle o ile ją proszę a nie tak jak jej się podoba. Cały czas jest w kontakcie- doradza co do pielęgnacji włosów, poleca na jaki kolor można by zmienić. Technicznie rewelacyjna, moje włosy po każdym ścięciu dobrze się układają bez używania jakichkolwiek kosmetyków, a włosy mam ciężkie w obsłudze robiłam również u niej balejaż - bardzo fajnie to wyszło plus Marysia doradziła mi jakie kolory wybrać żeby odrosty były jak najmniej widoczne.

jedynym minusem jest cena. ostatnio zapłaciłam za ścięcie ok. 105 zł a za balejaż+ścięcie ponad 250. Tyle, że za każdym razem wiem, że warto było się poświecić.

wcześniej chodziłam do Ewy, również nie miałam zastrzeżeń, ale niestety cena Ewa jest tam dyrektorem technicznym więc trochę sobie życzy, ale efekty również na najwyższym poziomie.
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:55   #1720
mmargarettka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Polecam salon Qualite przy ul. Więziennej 18.
Doskonale potrafią tam dobrać fryzurę dla każdego typu i długości włosów no i przede wszystkim koloryzacja. Pracują z doskonałymi kosmetykami. Ja osobiście mam średniej długości, kręcone włosy, trudno z takimi o "fajną" fryzurę. A z Qualite jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona zarówno z strzyżenia jak i z koloryzacji. Miło, czysto i pełen profi, polecam szczególnie obie Panie Małgosie!
mmargarettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:57   #1721
Krasnoludek08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez olisa1 Pokaż wiadomość
aporopos UPIEKSZALNI jestem zadowolona, napawde mila amosfera, wystroj spoko.

Z fryzury jestem suuuuuper zadowolona, jest naprawde rewelka. Robilam farbowanie z podcinaniem u pawla - jest cudowny


POLECAM*************POLEC AM***************POLECAM
Moja definicja dobrego fryzjera jest trochę inna i Panu Pawłowi daleko do niej. Jako fryzjer pracuje zaledwie od około 2 lat, a w tak krótkim czasie nie jest w stanie zdobyć dużego doświadczenia co zresztą "wychodzi w praniu". Jeśli super fryzjer potrafi robić tylko baleyage z jednego koloru (usilnie namawia do tego klientki ale co sie dziwić - więcej kolorów to przecież pracochłonny zabieg), krótkie, męskie fryzury są mu obce, a z fryzur upinanych kok jest najlepszy to przepraszam, ale moje wymagania są większe i Pan Paweł ich nie spełnia.Poza tym sprawia wrażenie bardzo pewnego siebie - a przy tak małym doświadczeniu i umiejętnościach przydałoby się trochę pokory.

Miałam okazję go poznać " w zastępstwie" Pani Anety, która miała już zajęte najbliższe terminy a mi zależało na wizycie.W sumie to dobrze się złożyło, bo dzięki temu zobaczyłam jak wielka przepaść może dzielić dwóch fryzjerów.Pani Aneta jest dla mnie aniołem - nie tylko ze względu na wygląd i delikatność, ale przede wszystkim ze względu na talent. Robiłam już u niej z włosami naprawdę bardzo wiele - cieniowanie, grzywkę (wbrew pozorom dobre ścięcie grzywki też wymaga umiejętności), pasemka, zmianę koloru, baleyage, upięcia, prostowanie i kręcenie włosów i muszę przyznać, że ani razu nie wyszłam od niej niezadowolona ! Jest niesamowita. Nie spotkałam jeszcze takiej fryzjerki,która byłaby tak uprzejma i zawsze uśmiechnięta w stosunku do klientek.
Z czystym sumieniem gorąco ją polecam.

W Upiększalni korzystam jeszcze z usług kosmetyczki Pani Oli - jest świetna, ale o niej w innym wątku.
Krasnoludek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 17:19   #1722
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Byłam w Upiększalni u Pana Pawła i jestem bardzo zadowolona ze ścięcia.Nie wiem jak robi baleyage.... słyszałam,że najlepszym fryzjerem w Upiększalni była Pani Edyta,ale jest na urlopie wychowawczym i nie wiem kiedy wróci...
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:01   #1723
hipersomnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu:)

a ja baaardzo polecam Qualite na Curie-Skłodowskiej. pan Łukasz zrobił mi wczoraj fantastyczną grzywkę, przy okazji rozwiązał parę moich dylematów (na przykład jaki mam kształt twarzy albo w jakiej grzywce będzie mi najlepiej )... wyszło bardzo tanio, wg cennika (53 zł za strzyżenie z 20% zniżką studencką, tak więc rewelacja), nic niespodziewanego nie doliczyli, jak to bywa w innych salonach (typu użyte kosmetyki). oprócz świetnej fryzury bardzo pozytywnie zapamiętałam atmosferę w salonie, wszyscy uśmiechnięci (żadnych gburów ani "robienia łaski"), i można miło pogadać tak więc jestem zachwycona i już wiem gdzie będę zawsze chodzić
hipersomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:01   #1724
Krasnoludek08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez mayajulietta Pokaż wiadomość
Byłam w Upiększalni u Pana Pawła i jestem bardzo zadowolona ze ścięcia.Nie wiem jak robi baleyage.... słyszałam,że najlepszym fryzjerem w Upiększalni była Pani Edyta,ale jest na urlopie wychowawczym i nie wiem kiedy wróci...
No cóż - komuś odpowiada, komuś nie. Ja należę do drugiej grupy.
Jeśli chodzi o Panią Edytę - to już wróciła.
Krasnoludek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:03   #1725
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Kogo możesz polecic z Upiększalni,żalezy mi na dobrym baleyage.Pozdrawiem...
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:16   #1726
niekochana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu:)

a ja polecam Renate z salonu LIMA na dworcowej (obok linowca). wystarczy, ze tylko zaczne mowic o co mi chodzi, ona od razu wszytsko łapie. świetnie potrafi dobrac fryzurke do buzi. jest boska!
niekochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:57   #1727
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Kosmiczne ceny jak za fryzjerów -juz nie raz korzystalam z uslug "stylistow" z bozej laski ,bo tylko kase ciagneli ,a raz naprawde wyszlam zadowolona od JLD ,ale pozniej juz nie potrafili spelnic moich oczekiwan.I tak zawsze ze lzami w oczach i pustka w portfelu.
Teraz moimi wlosami zajmuje sie Monika ,z ktora pracuje ,i nigdy jeszcze nie bylam niezadowolona.Baleyage piekny ,nie zolty i nie milkyway ,co sobie wymysle ona zrealizuje ,czy to ciemny tyl ,czy to czerwone pasemka ,czy to niebieskie doczepione.Efekt zawsze jest rewelacyjny .Jeszcze nigdy nie miala niezadowolonej klientki ,a ceny sa naprawde przystepne.
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:28   #1728
SKORI 3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez anett87 Pokaż wiadomość
wklepałam w google: 'salon fryzjerski ul ofiar oświęcimskich wrocław" i wyszło że to salon
"trendy"
tel: 71 344 58 77
ul. Ofiar oświęcimskich 3

nie wiem czy "niania" tam wpada, ale śmiem wątpić bo tam pracują na welli chyba [ble.] chociaz co kto lubi


edit: Czy ktokolwiek byl w tym salonie: http://www.agasalonik.pl/ ? Podobają mi sie fryzurki na zdjeciach wiec ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce...

edit2:
Na ofiar oświęcimskich jest jeszcze jeden salonik ambiente. Dzis bylam tylko zajrzec, przyjemnie w srodku, dowiedzialam sie ze farba {matrix i jeszcze jakas inna wloskiej firmy] + ciecie + modelowanie = 180 zł. Z wlasna farba 150 [juz lepiej wydac te 3 dychy moim zdaniem...]
niestety, mój porfel dostal w tym momencie zawalu i musialam zrezygnowac
witam na ul; ofiar oświęcimskich 21znajduje się również salon prowadzony przez niesamowitą dziewczynę
małgorzatę kłosińską pracuje na kosmetykach włoskiej firmy * framessi*
przy tym ceny jak na rynek bardzo niskie a jakość usługi rewelacja !!!!
Oto nr tel 502-164-842
SKORI 3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:03   #1729
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam serdecznie. Bardzo proszę o kontakt do Pani Pauliny. Wydaje mi się że jest ona fryzjerem którego szukałam Mieszkam we Wrocławiu od 3 lat ale ani raz nie byłam tu u fryzjera. Wolałam jechać do miejscowości w której mieszkam po tym jak czytała negatywne opinie o super drogich salonach.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 21:27   #1730
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: Przedłużanie włosów Wrocław!!

na sokolniczej
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:23   #1731
Wrazliwapolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Naczytałam się tutaj i w końcu wybrałam Qualite na Curie, jestem naprawdę zadowolona. Salon bardzo ładny, kameralny, obsługa miła. Fryzjerka u której byłam wiedziała o czym mówi. Widać było, ze bardzo doświadczona i ma duzo pracy bo miała pełno zapisów. Polecam Wam dziewczyny nie będziecie żałować, a sama wiem ja ciężko znaleźć przyzwoita fryzjerkę. Ceny też nie są wygórowane tylko nie wiem jak dlugo. Wzystkie usługi wykonują tam na Lorealu.
Wrazliwapolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 16:13   #1732
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Wrazliwapolitka Pokaż wiadomość
Naczytałam się tutaj i w końcu wybrałam Qualite na Curie, jestem naprawdę zadowolona. Salon bardzo ładny, kameralny, obsługa miła. Fryzjerka u której byłam wiedziała o czym mówi. Widać było, ze bardzo doświadczona i ma duzo pracy bo miała pełno zapisów. Polecam Wam dziewczyny nie będziecie żałować, a sama wiem ja ciężko znaleźć przyzwoita fryzjerkę. Ceny też nie są wygórowane tylko nie wiem jak dlugo. Wzystkie usługi wykonują tam na Lorealu.
A u kogo byłaś?

Kurcze, wiem że się czepiam ale dziwna jest ta ilość komentarzy od zupełnie nowych użytkowników.. (tak wiem, każdy kiedyś zaczynał przygodę z "wizażem" no ale...)
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 16:29   #1733
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Krasnoludek08 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Panią Edytę - to już wróciła.
Pani Edyta wrocila?! Juhu! To juz wiem, kto mi bedzie scinal wlosy na Wielkanoc. Dzieki za info,
pozdrawiam
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 12:35   #1734
LauraPauzini
Przyczajenie
 
Avatar LauraPauzini
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
GG do LauraPauzini
Dot.: Przedłużanie włosów Wrocław!!

a jak wygląda to cenowo? i jakie włoski mają: słowiańskie, europejskie... ?
LauraPauzini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:01   #1735
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Angie Pokaż wiadomość
Pani Edyta wrocila?! Juhu! To juz wiem, kto mi bedzie scinal wlosy na Wielkanoc. Dzieki za info,
pozdrawiam
Angie
Robiłaś u Pani Edyty baleyage platynowy blond...? a co myślisz o Panu Pawle,też dobrze ścina...nie wiem jak baleyage mu wychodzi ,opinie są różne...
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:06   #1736
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez mayajulietta Pokaż wiadomość
Robiłaś u Pani Edyty baleyage platynowy blond...? a co myślisz o Panu Pawle,też dobrze ścina...nie wiem jak baleyage mu wychodzi ,opinie są różne...
Hej,

u p. Edyty robilam kolor, ale braz z flashem / pasemkami nieco innego brazu, bylo bosko. Ona miesza kilka kolorow i tworzy nowy odcien, a nie po prostu "wali" farbe na glowe (bo w tak robi niestety wiekszosc fryzjerow i w tym momencie zaczyna mi byc szkoda kasy na profesjonalna koloryzacje, bo wycisnac farbe z tubki i rozrobic to i ja potrafie, i robie z Diacolorem).

U p. Pawla nie bylam, bo zaprzestalam chodzenia do Upiekszalnii po jednej nieudanej wizycie u p. chyba Anety (taka sliczna brunetka) i czekalam, az Edyta bedzie back. Aczkolwiek z tego, co pisza na forum, p. Pawel tez sie wydaje godzien wyprobowania (chodzi mi o strzyzenie).

Pozdrawiam,
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:53   #1737
daha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Byłam też na Lipowej 21 u Pawła - POLECAM! Przede wszystkim jest bardzo praktyczny - nie chce na siłę robić nie wiadomo czego na głowie, tylko dopasowuje do klientki - miło wspominam, salon PRZEPIĘKNY, cisza, spokój - to chyba pierwszy fryzjer, którego na pewno jeszcze ponownie odwiedzę - zawsze na 1 wizycie się kończyło
(Za ścięcie z modelowaniem - 79 zł)
__________________
daha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 17:53   #1738
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Angie Pokaż wiadomość
Hej,

u p. Edyty robilam kolor, ale braz z flashem / pasemkami nieco innego brazu, bylo bosko. Ona miesza kilka kolorow i tworzy nowy odcien, a nie po prostu "wali" farbe na glowe (bo w tak robi niestety wiekszosc fryzjerow i w tym momencie zaczyna mi byc szkoda kasy na profesjonalna koloryzacje, bo wycisnac farbe z tubki i rozrobic to i ja potrafie, i robie z Diacolorem).

U p. Pawla nie bylam, bo zaprzestalam chodzenia do Upiekszalnii po jednej nieudanej wizycie u p. chyba Anety (taka sliczna brunetka) i czekalam, az Edyta bedzie back. Aczkolwiek z tego, co pisza na forum, p. Pawel tez sie wydaje godzien wyprobowania (chodzi mi o strzyzenie).

Pozdrawiam,
Angie
Upiększalnia mieści się teraz na ul. Lipowej 21
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:31   #1739
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez tallq Pokaż wiadomość
A u kogo byłaś?

Kurcze, wiem że się czepiam ale dziwna jest ta ilość komentarzy od zupełnie nowych użytkowników.. (tak wiem, każdy kiedyś zaczynał przygodę z "wizażem" no ale...)
Dokładnie, już się kiedyś tak nacięłam na pozytywne komentarze na forum gazeta.pl Dlatego do Qualite zaczęłam podchodzić z dużą rezerwą i zaczynam się zastanawiać czy na pewno chce powierzyć im moje włosy
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 00:19   #1740
Amelia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez mayajulietta Pokaż wiadomość
Upiększalnia mieści się teraz na ul. Lipowej 21
Witam.
Są dwie Upiększalnie.Ja chodze do Pani Anety(drobna i jasna blondynka)na Jarzębinową.Jestem tego pewna,poniewaz byłam dwa tyg.temu.
Już drugi rok tam uczeszczam i nie znam drugiej Anety brunetki(chyba,ze jest w nowym salonie).Po razie byłam u Pani Ani(brunetka,włosy do pupy)i niestety nie byłam zadowolona.Nie słuchała co sobię życzę i była bardzo wyniosła(nie lubię takich ludzi).Natomiast Pan Pawel,młodziutki chlopak,stara sie jak może,ale po strzyzeniu nie układały mi się włosy(fakt,że są trudne).Pani Edyty nie znam.Zdania na każy temat są podzielone,ale bardzo czesto pytaja mnie gdzie farbuje i scinam włosy.Fryzjerka wyprowadziła moje włosy rekonstrukcją joico(pierwszy kontakt z tym kosmetykiem miałam u krzyszychy-sciągali mi kolor i strasznie sie spalily,polecono mi odbudowę),ale uwierzyłam w jego moc w Upiekszalni.Chyba nie ma nic piekniejszego jak zdrowe i lśniace włosy.Polecam
Amelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.