DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 00:38   #781
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

nawet nie wiesz, nie wiecie ile dla mnie to znaczy ! : pliz::p liz::pl iz::pli z:

Dziekuję serdecznie za kciuki!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 13:36   #782
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

czesc

przebrnełam przez trzy czesci watku i musze powiedziec ze jestem o wiele madrzejsza ale... nie krzyczcie bo zadam pytanie aby sie upewnic zanim zaczne dzialac

wiec tak, mam wlosy tak za ramiona, do srody byl odrost z 5cm taki ciemny mysi blond, dalej jasny blondzik troszke z odcieniem żółtego (z 10cm to farby z loreala a reszta pozostałosci po pasemkach i tez przykryte farba) zapragnełam mieć swój naturalny kolor i chciałam przyciemnic te jasne do koloru moich włosów. kupiłam blond z poziomu 7 loreala. na opakowaniu dosc jasny kolor ale wiedzialam ze wyjdzie ciemniej. to co wyszlo nie da sie okreslic jednym kolorem, tam gdzie był odrost wyszedł kolor powiedziałam bym bardziej brąz niz blond z odcieniem złotego, rudego (takie refleksy). na blondzie wyszedł ciemny brąz a na blondzie gdzie był rozjasnacz pod spodem po pasemkach wyszedl bardzo ciemny brąz z odcieniem fioletu taki troche bardziej matowy dzisiaj wyglada to tak, odrost dosc jasny taki troche jakby zielonawo złoty pod swiatło a reszta podobna ale bez tego odcienia zielonkawego tylko chlodniejsza. dodam ze od srody umylam wlosy chyba z 10 raz i kolor sie wyplukal widze juz nawet przeblyski blonadu jednak kolor jest koszmarny a ja wygladam tragicznie i nie wytrzymam z tym czyms na glowie

postanowilam ze zrobie dekoloryzacje, i moje pytanie: kupic Renee Blanche czy inny preparat? wyczytalam rowniez zeby kupic szampon baby dream, tak? to jakis dla dzieci jest? pozniej sok z cytryny i co dalej? chce miec blond bo nie zaryzykuje znowu z ciemnym kolorem chce kupic dobra farbe w sklepie fryzjerskim, ale jaka? kolor chce raczej chlodny ale podoba mi sie rowniez to:
Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dobra jest ta farba? co myslicie o niej?

ogolnie lubie kolor taki blond kremowy ale bez poswity żółtego

fryz5, widze ze jesteś fachowcem co o ty sadzisz? dodam że włosy mam grube i geste. sa zadbane i zdrowe no moze tam gdzie pozostalosci po rozjasniaczu, to wlos jest troche tak jak by twardszy ale gladki w dotyku
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 13:55   #783
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie znalazłam tego wątku wcześniej... fryz5 widzę,że jesteś znawcą,zajrzałbyś do mojego wątku o ujednoliceniu koloru?
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2012-09-09 o 15:52
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 14:45   #784
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Już po dekoloryzacji!!! Dzięki wielkie Fryz i BlondBunny oraz reszcie która mi doradziła co robic na to żółtko nałożyłam palette c10

edit: z przyczyn osobistych usunęłam zdjęcia, ale w ramach ciekawości efektów mogę wysyłać na pw

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:48
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:11   #785
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

To ja może załączę i tu zdjęcie... tak wyglądają moje włosy po dekoloryzacji
Pomocy!
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:55   #786
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
czesc

przebrnełam przez trzy czesci watku i musze powiedziec ze jestem o wiele madrzejsza ale... nie krzyczcie bo zadam pytanie aby sie upewnic zanim zaczne dzialac

wiec tak, mam wlosy tak za ramiona, do srody byl odrost z 5cm taki ciemny mysi blond, dalej jasny blondzik troszke z odcieniem żółtego (z 10cm to farby z loreala a reszta pozostałosci po pasemkach i tez przykryte farba) zapragnełam mieć swój naturalny kolor i chciałam przyciemnic te jasne do koloru moich włosów. kupiłam blond z poziomu 7 loreala. na opakowaniu dosc jasny kolor ale wiedzialam ze wyjdzie ciemniej. to co wyszlo nie da sie okreslic jednym kolorem, tam gdzie był odrost wyszedł kolor powiedziałam bym bardziej brąz niz blond z odcieniem złotego, rudego (takie refleksy). na blondzie wyszedł ciemny brąz a na blondzie gdzie był rozjasnacz pod spodem po pasemkach wyszedl bardzo ciemny brąz z odcieniem fioletu taki troche bardziej matowy dzisiaj wyglada to tak, odrost dosc jasny taki troche jakby zielonawo złoty pod swiatło a reszta podobna ale bez tego odcienia zielonkawego tylko chlodniejsza. dodam ze od srody umylam wlosy chyba z 10 raz i kolor sie wyplukal widze juz nawet przeblyski blonadu jednak kolor jest koszmarny a ja wygladam tragicznie i nie wytrzymam z tym czyms na glowie

postanowilam ze zrobie dekoloryzacje, i moje pytanie: kupic Renee Blanche czy inny preparat? wyczytalam rowniez zeby kupic szampon baby dream, tak? to jakis dla dzieci jest? pozniej sok z cytryny i co dalej? chce miec blond bo nie zaryzykuje znowu z ciemnym kolorem chce kupic dobra farbe w sklepie fryzjerskim, ale jaka? kolor chce raczej chlodny ale podoba mi sie rowniez to:

dobra jest ta farba? co myslicie o niej?

ogolnie lubie kolor taki blond kremowy ale bez poswity żółtego

fryz5, widze ze jesteś fachowcem co o ty sadzisz? dodam że włosy mam grube i geste. sa zadbane i zdrowe no moze tam gdzie pozostalosci po rozjasniaczu, to wlos jest troche tak jak by twardszy ale gladki w dotyku

hm kolor tak czy inaczej się wypłucze skoro mówisz ze był bardzo ciemny a Ty juz widzisz przebłyski blondu, pokażesz zdjęcie kolorku jaki masz? bardzo jasny chcesz kolor? wiesz jeszcze nie jest za późno i mogłabyś zrobic bezpiecznie ten naturalny ciemniejszy

a tym kolorem obecnym to moze być i tak, ze zmyje sie do tego stopnia ze dekoloryzacja stanie sie zbędna a tylko farbka wystarczy.

z profesjonalnych farb nie uzywałem aż tak wielu nie mam porównania loreale pro wychodza ślicznie ale na uprzednio rozjaśnionych włoskach. w sumie Ty masz bazę rozjasnioną. 9.13 wgl mnie wygląda ślicznie z majirel na włosach, albo 9.22

a ze sklepowych londa 18

pokaz zdjęcie tego co masz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Nie znalazłam tego wątku wcześniej...Fryz5 widzę,że jesteś znawcą,zajrzałbyś do mojego wątku o ujednoliceniu koloru?
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
ojoj widze ze masz suche włoski NAJWIEKSZY BŁĄD to była ta nieszczęsna joanna bym po łapach bił jak kupowałas rozjaśniacz. dekoloryzacje robiono CI pewnie tez rozjaśniaczem a po pigmentacji kolor nie powinien sie wymywać. zadbaj teraz o ich kondycje i kup jakąś farbę rudą ale fryzjerską,

http://images.montibello.pl/2011/03/...ta_kolorow.pdf

np ta odcienie :7.4 albo 7.44, ewentualnie 6.4 on ciemniejszy to by pokrył lepiej całość, ale jedna tubka powinna starczyc na 2 koloryzację, więc jakbys wzięła te z 7 na przodzie, to nawet jak za 1 razem nie wyrówna dobrze to za 2 lepiej. wode kup 6%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:56   #787
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Już po dekoloryzacji!!! (po lewej deko po prawej po farbie) Dzięki wielkie Fryz i BlondBunny oraz reszcie która mi doradziła co robic na to żółtko nałożyłam palette c10
ale śliczny blond! : love::l ove:
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 16:00   #788
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
ojoj widze ze masz suche włoski NAJWIEKSZY BŁĄD to była ta nieszczęsna joanna bym po łapach bił jak kupowałas rozjaśniacz. dekoloryzacje robiono CI pewnie tez rozjaśniaczem a po pigmentacji kolor nie powinien sie wymywać. zadbaj teraz o ich kondycje i kup jakąś farbę rudą ale fryzjerską,

http://images.montibello.pl/2011/03/...ta_kolorow.pdf

np ta odcienie :7.4 albo 7.44, ewentualnie 6.4 on ciemniejszy to by pokrył lepiej całość, ale jedna tubka powinna starczyc na 2 koloryzację, więc jakbys wzięła te z 7 na przodzie, to nawet jak za 1 razem nie wyrówna dobrze to za 2 lepiej. wode kup 6%
Hmmm.... A tak zastępczo nim zamówię sobie jakieś fryzjerskie mogę użyć np. Mango Loreala 7.4? Ma wodę 6% z tego co czytałam...
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:01   #789
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no możesz ale uzywałas i rezultatów nie ma tak?
moze loreal ale z innej serii? z excellence spróbuj bo w kremie jest 7.43 chyba
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:05   #790
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Po kilku myciach zmywa się z końców...

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Po kilku myciach zmywa się z końców...
Po prostu chciałam nieco przyspieszyc proces...
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:08   #791
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Po kilku myciach zmywa się z końców...

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------



Po prostu chciałam nieco przyspieszyc proces...
proces zmywania się? bo nie rozumiem

zmywa się bo masz wysuszone włosy to widac, przez rozjaśniacze
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 16:17   #792
xiiiska
Przyczajenie
 
Avatar xiiiska
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Smile Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam wszyyystkich przeczytałam ostatnie 6stron tego wątku i znalazłam podobne przypadki do swoich, ale również chciałabym się poradzić

Moje naturalne włosy są koloru blond. Zimą był on mniej/więcej ciemny, ale od wiosny do jesieni był jasnym/średnim blondem.. Rok temu na wakacje podkusiło mnie zafarbować je na rudo.. i od ponad roku jestem ruda, lub czerwona. W lipcu ostatni raz zafarbowałam włosy na intensywny rubin. Kolor zszedł po niespełna miesiącu i zostały mi rude z gdzieniegdzie czerownymi plamami włosy.. (+3,4cm blond odrostów).
Włosy są bardzo zniszczone - od trzyletniego prostowania. Od trzech miesięcy nie prostuje, nie susze, jem tabletki, laminuje, odżywiam, psikam, nakładam jedwab i wcieram jantar.. Włosy troszke odżyły, ale.. no właśnie, chciałabym wrócić do blondu.. Nogami i rękami bronie się przed rozjaśniaczem! i tutaj kochani i drogi Fryzie5 czy mogłabym tak jak kaemka20 nałożyć garniera 8/0 i 7/0?

załączam zdjęcia włosów teraz i kiedyś.. w pietwszym 'mixie' zdjęć, ostatnie zdjęcie jest z początku czerwca ale kolor teraz mam mniej więcej taki sam bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam gorąco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (90,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (46,4 KB, 33 załadowań)
xiiiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:18   #793
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
proces zmywania się? bo nie rozumiem

zmywa się bo masz wysuszone włosy to widac, przez rozjaśniacze
Miałam na myśli proces wyrównywania się koloru
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:30   #794
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm kolor tak czy inaczej się wypłucze skoro mówisz ze był bardzo ciemny a Ty juz widzisz przebłyski blondu, pokażesz zdjęcie kolorku jaki masz? bardzo jasny chcesz kolor? wiesz jeszcze nie jest za późno i mogłabyś zrobic bezpiecznie ten naturalny ciemniejszy

a tym kolorem obecnym to moze być i tak, ze zmyje sie do tego stopnia ze dekoloryzacja stanie sie zbędna a tylko farbka wystarczy.

z profesjonalnych farb nie uzywałem aż tak wielu nie mam porównania loreale pro wychodza ślicznie ale na uprzednio rozjaśnionych włoskach. w sumie Ty masz bazę rozjasnioną. 9.13 wgl mnie wygląda ślicznie z majirel na włosach, albo 9.22

a ze sklepowych londa 18

pokaz zdjęcie tego co masz
zdjecie pokaze wieczorem, teraz jestem w pracy i nie mam jak
mysle ze kolor sie wyplucze ale nie dam rady czekac, dostane depresji bo naprawde czuje sie okropnie a skoro dekoloryzacja nie niszczy wlosow to zaryzykuje, tylko czy na pewno brac Renee Blanche? czy polecisz cos innego?

i dziekuje
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:35   #795
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xiiiska Pokaż wiadomość
Witam wszyyystkich przeczytałam ostatnie 6stron tego wątku i znalazłam podobne przypadki do swoich, ale również chciałabym się poradzić

Moje naturalne włosy są koloru blond. Zimą był on mniej/więcej ciemny, ale od wiosny do jesieni był jasnym/średnim blondem.. Rok temu na wakacje podkusiło mnie zafarbować je na rudo.. i od ponad roku jestem ruda, lub czerwona. W lipcu ostatni raz zafarbowałam włosy na intensywny rubin. Kolor zszedł po niespełna miesiącu i zostały mi rude z gdzieniegdzie czerownymi plamami włosy.. (+3,4cm blond odrostów).
Włosy są bardzo zniszczone - od trzyletniego prostowania. Od trzech miesięcy nie prostuje, nie susze, jem tabletki, laminuje, odżywiam, psikam, nakładam jedwab i wcieram jantar.. Włosy troszke odżyły, ale.. no właśnie, chciałabym wrócić do blondu.. Nogami i rękami bronie się przed rozjaśniaczem! i tutaj kochani i drogi Fryzie5 czy mogłabym tak jak kaemka20 nałożyć garniera 8/0 i 7/0?

załączam zdjęcia włosów teraz i kiedyś.. w pietwszym 'mixie' zdjęć, ostatnie zdjęcie jest z początku czerwca ale kolor teraz mam mniej więcej taki sam bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam gorąco
czyli podsumowując, popraw mnie jeżeli sie pomylę:
z mixu ostatnie zdjęcie to podobny masz obecnie kolor a chcesz cos jak na 2 drugich zdjęciach blond?

na pewno jakiś popiel, bo masz miedziane lekko, spróbuj z londa 18

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Miałam na myśli proces wyrównywania się koloru
aaa, no z czasem sie wyrówna ja moja przyjaciółkę farbowałem zawsze lorealem prference w żelu tylko tym, najpierw czerwienie. wychodziły ciemne, cos na poziomie 6 zawsze były, schodzilismy na miedź z loreala (zamiennie mango z papriką) i początkowo były pomarańczowe odrosty i reszta nadal czerwona ale po 2-3 farbowaniach kolor sie wyrównał aż były całe juz pomarańczowe nie ciemno czerwone

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
zdjecie pokaze wieczorem, teraz jestem w pracy i nie mam jak
mysle ze kolor sie wyplucze ale nie dam rady czekac, dostane depresji bo naprawde czuje sie okropnie a skoro dekoloryzacja nie niszczy wlosow to zaryzykuje, tylko czy na pewno brac Renee Blanche? czy polecisz cos innego?

i dziekuje
chantal prosalon też sobie dobrze radzi tańszy jest
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:38   #796
xiiiska
Przyczajenie
 
Avatar xiiiska
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

czyli podsumowując, popraw mnie jeżeli sie pomylę:
z mixu ostatnie zdjęcie to podobny masz obecnie kolor a chcesz cos jak na 2 drugich zdjęciach blond?

na pewno jakiś popiel, bo masz miedziane lekko, spróbuj z londa 18

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------




tak, mam mniej więcej teraz takie. ale w niektórych miejsach nadal są czerwonawe.. zapomniałam dodać że ostatnio nakładałam loreala odcień chyba 900 - świetlisty blond i efektów zero.. jedynie końcówki nieco jaśniejsze no i oczywiście odrosty..

xiiiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:39   #797
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość



aaa, no z czasem sie wyrówna ja moja przyjaciółkę farbowałem zawsze lorealem prference w żelu tylko tym, najpierw czerwienie. wychodziły ciemne, cos na poziomie 6 zawsze były, schodzilismy na miedź z loreala (zamiennie mango z papriką) i początkowo były pomarańczowe odrosty i reszta nadal czerwona ale po 2-3 farbowaniach kolor sie wyrównał aż były całe juz pomarańczowe nie ciemno czerwone
Notuję zatem ewentualny ratunek czerwienią i dziękuję za radę.

Będę w blogu dokumentowała jak szybko się Mango zmyje, więc zapraszam do wszelkich sugestii...

Pozdrawiam ciepło.
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 18:19   #798
xiiiska
Przyczajenie
 
Avatar xiiiska
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Fryzie5 tak kolor jest podobny, ale nadal mam w niektórych miejscach czerwonawe włosy..
Zapomniałam również dodać, że 2tygodnie temu nakładałam na włosy loreala 900- świetlisty blond i efektów zero.. jedynie końcówki trochę jaśniejszy no i oczywiście odrosty.. ;/
xiiiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 18:33   #799
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Notuję zatem ewentualny ratunek czerwienią i dziękuję za radę.

Będę w blogu dokumentowała jak szybko się Mango zmyje, więc zapraszam do wszelkich sugestii...

Pozdrawiam ciepło.
trzymam kciuki

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xiiiska Pokaż wiadomość
Fryzie5 tak kolor jest podobny, ale nadal mam w niektórych miejscach czerwonawe włosy..
Zapomniałam również dodać, że 2tygodnie temu nakładałam na włosy loreala 900- świetlisty blond i efektów zero.. jedynie końcówki trochę jaśniejszy no i oczywiście odrosty.. ;/
Loreal nie jest dobrą farbą do rozjasniania farbowanych włosów bo nic nie ruszy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 21:32   #800
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć Wam Czekam z niecierpliwością na kolejne farbowanie, które już za tydzień Czekam , czekam i wysłałam dziś TŻta po farbę (chora leżę w domciu) wg Twoich zaleceń Andy; miała być 19 londa a jest 12,9 wtf?! Po raz kolejny kupił mi inną niż prosiłam Ja już nie wiem czy on mi na złość robi Zwrócić oczywiście się wstydził... I teraz jestem ja i londa 12,9. Co ja mam teraz zrobić? A może dokupię 18 i wymieszam? Czy ta 12,9 nie wyjdzie mi za jasno na odrostach? Czy 12.9 to jest jak 9.21? Jeśli tak to może nie mam powodów do nerwów...
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:51   #801
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nie wiem u mnie nie ma tej serii londy jest tylko ta czerwona ;/
12/9 wychodzi jasno z tego co wiem ale 18 tez mi jasno wychodziła. więc, zrób nią
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 22:49   #802
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

To znaczy samą 12,9? Bez mieszania tak?
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 22:50   #803
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no rak, skoro juz ją masz mi 18 wyszła raz mega jasno więc to chyba bez znaczenia a 12/9 jest tez chłodna więc w sumie możliwe ze to nawet odpowiednik jest ;D nie wiem bo nie skupiałem się nigdy na numeracji naturals
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:38   #804
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
zwykly szampon taki jaki masz

w jakim sensie później? mieszasz składniki farby (utleniacz, farba i proszek) do tego dolewasz szamponu i taką mieszanke nakładasz i wmasowujesz w całe włosy równomiernie czekasz tyle ile podane jest na ulotce z farby czyli chyba do 50 min max. powinnas obserwowac efekt rozjaśniania i zmyć jak będzie odpowiedni kolor
fryz - moze być szampon dla dzieci Bobini?
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:38   #805
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

jasne ze moze
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:19   #806
Mademoiselle Amelie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Wiem, że podobnych przypadków na tym forum było dużo, ale nie znalazłam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Jeszcze dwa miesiące temu byłam blondynką, moje włosy były naprawdę ładne, z naturalnymi pasemkami. I mnie skusił rudy. Bardzo się wzbraniałam przed farbowaniem, ale w końcu zaszalałam, farbowałam już trzy razy, ale chcę wrócić do naturalnego koloru. Jest jakaś opcja pomiędzy drogim fryzjerem i całkowitą dekoloryzacją?
Mademoiselle Amelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:21   #807
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jasne ze moze
Dodałam jednak dove do włosów farbowanych
Mam na łebku już nałożone i czekam na efekty (niestety ja blondynka dopiero jak nałożyłam doczytałam zeby nakładac na mokre włosy Mam nadzieję ze efekt się nie zmieni )
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:26   #808
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Dodałam jednak dove do włosów farbowanych
Mam na łebku już nałożone i czekam na efekty (niestety ja blondynka dopiero jak nałożyłam doczytałam zeby nakładac na mokre włosy Mam nadzieję ze efekt się nie zmieni )
w sumie to bez znaczenia tylko na mokre łatwiej by Ci sie nakładało

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Amelie Pokaż wiadomość
Wiem, że podobnych przypadków na tym forum było dużo, ale nie znalazłam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Jeszcze dwa miesiące temu byłam blondynką, moje włosy były naprawdę ładne, z naturalnymi pasemkami. I mnie skusił rudy. Bardzo się wzbraniałam przed farbowaniem, ale w końcu zaszalałam, farbowałam już trzy razy, ale chcę wrócić do naturalnego koloru. Jest jakaś opcja pomiędzy drogim fryzjerem i całkowitą dekoloryzacją?
a przed farbowaniami miałas naturalne włosy czy rozjaśniane?
mozesz zdekoloryzować i będziesz miała swoje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:30   #809
martynkaaa90
Raczkowanie
 
Avatar martynkaaa90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 412
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

hmmm tak się zastanawiam jak to jest z tą dekoloryzacją... Boję się że pójdę do fryzjera a on zamaist mi zrobić dekoloryzację to poprostu nałoży mi rozjaśniacz... Może przed wybraniem się warto zapytać na jakich produktach pracują w sensie firma itd?
martynkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:33   #810
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martynkaaa90 Pokaż wiadomość
hmmm tak się zastanawiam jak to jest z tą dekoloryzacją... Boję się że pójdę do fryzjera a on zamaist mi zrobić dekoloryzację to poprostu nałoży mi rozjaśniacz... Może przed wybraniem się warto zapytać na jakich produktach pracują w sensie firma itd?
jeżeli chcesz to obczaj, ale nawet nie wiem czy są taki korzystający nie z rozjaśniacza lub czegos na jego bazie, oczywiście wiesz my tu nie tępimy rozjaśniacza który jednak w wielu przypadkach jest bardzo przydatny! trzeba z głową
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.