Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 20:55   #361
melisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Roller raczej nie jest do klasyfikowany do rodzaju cery, może poza tradzikową. Używasz go na określony problem estetyczny jak zmarszczki, blizny, rozstępy - od tego zależy długość igiełek i rodzaj serum

Na łydkach skóra bardzo krwawi, ale zewnetrznie, to normalne, bo łydki to skóra i kości. Jeżeli krew jest pod skórą, to znaczy, że końce igiełek mają zadziorki i szarpią skórę podczas nakłuwania
właśnie krew na zewnątrz nie wypływa. a jeszcze mam pytanie czy też macie czerwone krechy jakby was coś podrapało?
melisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 09:15   #362
TOLA2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Czy to Flavo-C Serum nadaje się po rolowaniu?
TOLA2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 13:17   #363
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

O ile nie ma konserwantów to tak...
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 14:54   #364
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witajcie dziewczyny, od dziś dołączam do rolujących. Kupiłam rolkę DTS 0.5 mm. Moim głownym problemem są wyłacznie zmarszczki mimiczne poprzeczne czoła i lwia zmarszczka. Pod rolkę położyłam mix: woda do iniekcji, kwas hialuronowy małocząsteczkowy (wielkocząsteczkowy zapycha), wit.B3, adenozyna, tripeptyd, dipeptyd, glukaniam magnezu i coccocine. Po rolowaniu jeszcz raz ten zestaw, po wchłonięciu olej avocado+migdałowy+moringa z Q10 i na to maska algowa.
Czekam na efekty

Czy rolką 0.5 mm mogę rolować skórę pod oczami???

Znalazłam jeszcze coś takiego: http://www.innovia.pl/aktualnosci/zw...ikro_igiel.htm

Edytowane przez agat888
Czas edycji: 2012-04-06 o 20:39
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:10   #365
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Do agat888-jak często zamierzasz rollować,bo czytałam gdzieś o serii 3 tygodniowej co drugi dzień,później zapewne można rzadziej.
Czy sera do i po robisz na bieżąco i wg jakich proporcji?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 06:54   #366
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Zamierzam rolować się raz w tygodniu.
Pod rolkę robię na bazie wody do iniekcji(takiej do zastrzyków z apteki-bez recepty) HAmałocząsteczkowy+Wit.B3 +coccocine+ peptydy - generalnie wszystko co jest rozpuszczalne w wodzie.
Trochę tej papki zostawiam na póżniej i używam porolowaniu + frakcja sojowa.

W piątek po rolowaniu mam zamiar przetestować specjalny żel (apteczny), który stosuje się na otwarte rany, a jego zadaniem jest dostarczenie do komórek tlenu i składników odżywczych, co ma przyśpieszyć ziarnowanie i odnowę skóry.
Zobaczę co mi z tego wyjdzie, ale na rany, nawet rozległe działa cuda i nie dopuszcza do bliznowacenia naskórka.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 17:37   #367
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Nie zauważyłam u siebie otwartych ran,jedynie rumień-ostre zaróżowienie,które po godzinie pomału mija -jeżeli dłużej i trochę mocniej-to leciutko do rana.Zapewne to indywidualne odczucia i predyspozycje.Daj znać jak Ci poszło.
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 08:28   #368
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Zamierzam rolować się raz w tygodniu.
Pod rolkę robię na bazie wody do iniekcji(takiej do zastrzyków z apteki-bez recepty) HAmałocząsteczkowy+Wit.B3 +coccocine+ peptydy - generalnie wszystko co jest rozpuszczalne w wodzie.
Trochę tej papki zostawiam na póżniej i używam porolowaniu + frakcja sojowa.

W piątek po rolowaniu mam zamiar przetestować specjalny żel (apteczny), który stosuje się na otwarte rany, a jego zadaniem jest dostarczenie do komórek tlenu i składników odżywczych, co ma przyśpieszyć ziarnowanie i odnowę skóry.
Zobaczę co mi z tego wyjdzie, ale na rany, nawet rozległe działa cuda i nie dopuszcza do bliznowacenia naskórka.
Agat888, możesz podać nazwę tego żelu na rany? Szukam właśnie preparatu wspomagającego gojenie, a jesli przy okazji zapobiega bliznowaceniu to idealnie.
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 13:10   #369
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Oczywiście, że się da ale może się zdarzyć, że będzie już zawsze skłonna w tych miejscach, gdzie masz bardziej zaczerwienioną skórę, do podrażnień.
Ja tak mam, chociaż nie jestem fanką kwasów ale pewnie po retinoidach, po prawej stronie obok brody mam taki czerwony placek i on zawsze się bardziej uaktywnia, dłużej goi, bardziej łuszczy niż reszta.

Ceramidy możesz dodawać do używanego kremu, tylko nie za dużo, bo zapychają - sprawdź zalecane stężenie, beta-glucan, możesz stosować do kremu albo zrobić tonik czy nawet stosować solo pod krem - goi bardzo dobrze. Możesz też rozpuścić w beta glukanie lub dodać do kremu alatoninę i argininę - też goją bardzo dobrze. I filtr koniecznie. Zresztą rolka dłuższa niż 0,5mm może spowodować przebarwienia, bo może przekłuwać melanocyty, które na tej głębokości się znajdują, więc jak masz przebarwienia to dodatkowo ostrożność nie zawadzi
Hej, a mogłabyś mi powiedzieć ile na oko dodać tych ceramidów do kremu, jest kalkulator stężeń, ale ja jestem noga z matematyki Ile dodać, żeby było około 10% do jednorazowej porcji kremu? I jeszcze w czym innym to można rozpuścić, bo ja rzadko który krem toleruję, mówiłaś że w czystym beta glukanie można?

Edytowane przez Czarnuula87
Czas edycji: 2012-04-12 o 13:11
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 05:39   #370
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

NO to zdradzę Wam moją tajemnicę!!! Ten żel to Solcoseryl.
Jest niezastąpiony w leczeniu ran, nawet głębokich odleżyn (rodzinnie przetestowane ), ponieważ powoduje odnowe i narastanie nowych komórek, poprzez transport tlenu i substancji odżywczych w głąb skóry oraz stymuluje produkcje kolagenu.
Zastosowałam go po rolowaniu z dodatkiem kilku składników aktywnych, nie żeby przyśpieszyć gojenie, bo po rolce mam tylko lekkiego buraka, ale żeby pobudzić dodatkowo skóre do odnowy. Po nałożeniu go na twarz (cieniutka warstwa ), jak to żel daje uczucie oblepienia twarzy a po wchłonięciu mocnego ściągnięcia, więc po odczekaniu 20-30 min. dodatkowo aplikuję frakcje sojową z różnymi olejami i alantoiną.

Solcoseryl jest w dwóch wersjach - żel na rany sączące i maść na rany suche.

Oczywiście w przypadku rolowania w grę wchodzi tylko żel.

Ale ogólnie polecam gorąco żel i maść, jeżeli macie jakiekolwiek rany, skaleczenia, otarcia itp. Działa cuda

Edytowane przez agat888
Czas edycji: 2012-04-13 o 09:34
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 09:42   #371
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
NO to zdradzę Wam moją tajemnicę!!! Ten żel to Solcoseryl.
Jest niezastąpiony w leczeniu ran, nawet głębokich odleżyn (rodzinnie przetestowane ), ponieważ powoduje odnowe i narastanie nowych komórek, poprzez transport tlenu i substancji odżywczych w głąb skóry oraz stymuluje produkcje kolagenu.
Zastosowałam go po rolowaniu z dodatkiem kilku składników aktywnych, nie żeby przyśpieszyć gojenie, bo po rolce mam tylko lekkiego buraka, ale żeby pobudzić dodatkowo skóre do odnowy. Po nałożeniu go na twarz (cieniutka warstwa ), jak to żel daje uczucie oblepienia twarzy a po wchłonięciu mocnego ściągnięcia, więc po odczekaniu 20-30 min. dodatkowo aplikuję frakcje sojową z różnymi olejami i alantoiną.

Solcoseryl jest w dwóch wersjach - żel na rany sączące i maść na rany suche.

Oczywiście w przypadku rolowania w grę wchodzi tylko żel.

Ale ogólnie polecam gorąco żel i maść, jeżeli macie jakiekolwiek rany, skaleczenia, otarcia itp. Działa cuda
A czy to aby na pewno jest zdrowe? Jeszcze nie slyszalam, zeby ktos tak robil. To Twoj autorski pomysl?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 11:58   #372
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Może ktoś inny wie, jak mam otrzymać 10% stężenia ceramidów, mam takie w kremie z Beautyever, oprócz tego mam też ekstrakt ze spiruliny w płynie i jest tam napisane, że zalecane dozowanie 1-5%, ale zastanawia mnie to, że na takiej w proszku jest, że zalecane dozowanie 100%, to czemu takiej w płynie nie można od razu położyć na buzię?? ehhh dla mnie te stężenia i składniki to czarna magia:/
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:11   #373
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

No cóż, Solcoseryl używałam wiele razy na różne otarcia, małe rany i u teścia na bardzo duże odleżyny i naprawdę bardzo szybko się wszystko goiło. Więc pomyślałam, że skoro tak ładnie odbudowuje skóre to czemy by nie spróbować użyć go po rolce. Wczoraj użyłam go pierwszy raz i co mogę na tą chwilę powiedzieć, to że szybciej zszedł mi burak z twarzy, a dzisiaj buźka jak pupcia u niemowlaczka.

Głównym składnikiem żelu jest bezbiałkowy dializat z krwi cieląt a wskazania do stosowania to: Małe rany. Żylakowate owrzodzenia podudzi. Oparzenia, blizny pooparzeniowe. Odmrożenia. Zmiany troficzne u pacjentów ze schorzeniami zarostowymi tętnic. Źle gojące się rany, odleżyny. Popromienne uszkodzenia skóry.

Działanie:
"Solcoseryl stymuluje w komórkach tlenowe procesy metaboliczne i zwiększa ilość substancji dostarczających komórkom energii. Ponadto aktywuje transport tlenu i substancji odżywczych do komórek oraz ułatwia ich przyswajanie. Dzięki temu ułatwia procesy regeneracyjne i naprawcze w obrębie komórek i przyspiesza odnowę tkanek."

Stosuje się go także w stomatologii oraz w postaci iniekcji.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:19   #374
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
No cóż, Solcoseryl używałam wiele razy na różne otarcia, małe rany i u teścia na bardzo duże odleżyny i naprawdę bardzo szybko się wszystko goiło. Więc pomyślałam, że skoro tak ładnie odbudowuje skóre to czemy by nie spróbować użyć go po rolce. Wczoraj użyłam go pierwszy raz i co mogę na tą chwilę powiedzieć, to że szybciej zszedł mi burak z twarzy, a dzisiaj buźka jak pupcia u niemowlaczka.

Głównym składnikiem żelu jest bezbiałkowy dializat z krwi cieląt a wskazania do stosowania to: Małe rany. Żylakowate owrzodzenia podudzi. Oparzenia, blizny pooparzeniowe. Odmrożenia. Zmiany troficzne u pacjentów ze schorzeniami zarostowymi tętnic. Źle gojące się rany, odleżyny. Popromienne uszkodzenia skóry.

Działanie:
"Solcoseryl stymuluje w komórkach tlenowe procesy metaboliczne i zwiększa ilość substancji dostarczających komórkom energii. Ponadto aktywuje transport tlenu i substancji odżywczych do komórek oraz ułatwia ich przyswajanie. Dzięki temu ułatwia procesy regeneracyjne i naprawcze w obrębie komórek i przyspiesza odnowę tkanek."

Stosuje się go także w stomatologii oraz w postaci iniekcji.
Hmmm, nie znam sie na tym, przydalaby sie opinia kogos bardziej kompetentnego.
Ktos juz tu pisal, ze przyspieszanie gojenia mija sie z celem, bo podstawa dzialania rolki jest wywolanie stanu zapalnego.
Poza tym balabym sie dawac bezposrednio po rolowaniu gotowy preparat, ktory nie jest ewidentnie przeznaczony do tego celu. Ale ja ogolnie bojaca jestem i to tylko moja prywatna opinia
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:30   #375
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Poza tym balabym sie dawac bezposrednio po rolowaniu gotowy preparat, ktory nie jest ewidentnie przeznaczony do tego celu.
Trzeba wziąć pod uwagę, że to preparat farmaceutyczny, czyli w składzie oczywiście glikol propylenowy, nie wiadomo w jakim stężeniu.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 14:02   #376
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja nikogo nie namawiam, tylko na razie testuję go sama na sobie. Jak narazie wszystko jest ok.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 23:12   #377
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam.

Interesuje mnie wyrollowanie zmarszczki między brwiami (mam poziomą, nie lwią).
Zamówiłam na alle i czekam na:
- ZGTS 540 Derma roller 0,5;
- serum do Derma rollera :Hydrotera (zawiera Hydromanil, Ekstrakt z zielonej herbaty, Ekstrakt z rumianku)
- Hydrosept do dezynfekcji sprzętu;
- spirytus do dezynfekcji skóry.

Czy któraś z was stosowała rollera na takie zmarszczki lub lwie i z jakim rezultatem?
Czy polecacie jakiś konkretny preparat na zmarszczki mimiczne? Gotowy, boję się robienia mieszanek, bo kompletnie się na tym nie znam...

* Miałam w miejscu zmarszczki robiony 2x botoks w ciągu roku. Nie jestem zadowolona. Uczucie ciężkiego czoła towarzyszyło mi przez ponad dwa miesiące a zmarszczka tylko delikatnie zniknęła. Miałam też 2x mezoterapię igłową twarzy, ale tutaj efekty widziałam do dwóch tygodni po zabiegu.
Mam 32 lata i innych zmarszczek brak. Ta mi jednak przeszkadza, bo nadaje twarzy groźny wygląd.

Edytowane przez amark
Czas edycji: 2012-04-14 o 23:14
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 17:23   #378
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Jest to nowa dziedzina w kosmetyce,bardziej domowa,więc efekty,w których systemstyczność jest bardzo ważna,skład serum jaki się używa do i po rollowaniu ,jest różna.Od indywidualnych cech skóry ,wieku, również wiele zależy,a na rezultaty czek się co najmniej kilka miesięcy,chociaż pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu,ale po jakimś czasie zanikają(tak samo jak w gabinetach).Im dłużej i systematczniej to zapewne efekty będą starczały na dłużej.

Edytowane przez nesca1705
Czas edycji: 2012-04-15 o 17:28
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 12:23   #379
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Może ktoś inny wie, jak mam otrzymać 10% stężenia ceramidów, mam takie w kremie z Beautyever, oprócz tego mam też ekstrakt ze spiruliny w płynie i jest tam napisane, że zalecane dozowanie 1-5%, ale zastanawia mnie to, że na takiej w proszku jest, że zalecane dozowanie 100%, to czemu takiej w płynie nie można od razu położyć na buzię?? ehhh dla mnie te stężenia i składniki to czarna magia:/
Do czego chcesz dodać ceramidy, do wody/hydrolatu, do kremu?

Ekstrakt ze spiruliny jest na glikolu propylenowym, to nie to samo co czysta spirulina.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 20:10   #380
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Do czego chcesz dodać ceramidy, do wody/hydrolatu, do kremu?

Ekstrakt ze spiruliny jest na glikolu propylenowym, to nie to samo co czysta spirulina.
O dziękuję, że się zainteresowałaś no właśnie pytałam też w jeszcze wcześniejszym poście w czym innym niż w kremie, mogłabym te ceramidy rozpuszczać, bo mam taki problem z kremami, że moja cera kiepsko znosi je wszystkie więc jak można w wodzie, to może w wodzie...?Pfifferling pisała też coś o beta glukanie- że w nim można też rozpuszczać
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:57   #381
bacha69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Nie wydaje mi się, żeby serum z hydromanilem i wyciągami ziołowymi dały sobie radę z jakąkolwiek zmarszczką. Pod rolkę w tym celu trzeba coś mocniejszego nałożyć. Ja robię mix z alfa liponowym, Q10, retinolem. Często też do żelu Ha 2% dodaję peptydy, roślinne komórki macierzyste i temu podobne składniki typowo przeciwzmarszczkowe. Spirytusem nie radziłabym dezynfekować skóry! Raczej octenisept. Polecam także serum z witaminą C pod roleczkę.
bacha69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:34   #382
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
O dziękuję, że się zainteresowałaś no właśnie pytałam też w jeszcze wcześniejszym poście w czym innym niż w kremie, mogłabym te ceramidy rozpuszczać, bo mam taki problem z kremami, że moja cera kiepsko znosi je wszystkie więc jak można w wodzie, to może w wodzie...?Pfifferling pisała też coś o beta glukanie- że w nim można też rozpuszczać
Stężenie 10% uzyskasz rozpuszczając np. 0,5 ml kompleksu ceramidów w 5 ml wody lub roztworu beta-glukanu.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:53   #383
MasterRR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam,
Moim głównym problemem są mniej więcej takie bruzdy nosowo wargowe,
http://www.t.dr-osadowska.pl/doku/pp_bruzdy_01.jpg
moje wydaje mi się że są płytsze ale są :/, prześledziłem już praktycznie cały wątek i już sam nie wiem jaka wersje powinienem wybrać dla siebie jedni roluja sie 0,5mm zaś inni 1,5mm. Poza zmarszkami chcialbym sobie podrasować także resztę twarzy ( pozostałości po trądziku głownie przebarwienia ) :P.
Dodatkowo na zmarszczki do rolki myślałem o zakupie serum Flavo C 8% widziałem że niektórzy zachwalali.

Chyba, że powinienem kupić 2 rolki, 1 na zmarszczki a 2 na cala resztę ?

No i jeszcze jeden problem gdzie ewentualnie kupić rolkę , czy te chińczyki z allegro są zadowalające, czy lepiej kupić coś konkretniejszego ?

Z góry dzięki za radę :P
MasterRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 16:37   #384
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Odradzam 1,5mm na twarz. do uzytku domowego nadaje sie max 0,5mm. Wiem, ze riluja sie i 1,5mm, ale nie jest to wskazane.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:03   #385
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Stężenie 10% uzyskasz rozpuszczając np. 0,5 ml kompleksu ceramidów w 5 ml wody lub roztworu beta-glukanu.
Dzięki, a do takiej mieszanki nadawałby się jeszcze nawilżacz cukrowy, bo mam, ale tez nie chce go mieszać z kremem.
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 04:52   #386
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Dzięki, a do takiej mieszanki nadawałby się jeszcze nawilżacz cukrowy, bo mam, ale tez nie chce go mieszać z kremem.
Możesz dodać 3-6 kropli.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 23:16   #387
wolfikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

a jak wyrolować cellulit dermarollerem?
wolfikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:22   #388
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Mam pytanko, jestem po pierwszym rollowaniu, czy mozecie mi powiedziec czy takie mieszanki są ok?

- w trakcie rolowania - ampułka matricium +3-4 kople Vitasource i tyle samo Dipeptide.
- po rolowaniu - k.hialuronowy (2 ziarnka grochu) +2-3 krople olejowej vit C + 2-3 krolpe koenzymu Q10 z wit E (z e-naturalne http://www.e-naturalne.pl/pl/p/KOENZ...TARZENIOWY/261)

generalnie dawałam na oko ale moze trzeba zmienić proporcje?
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:32   #389
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Możesz dodać 3-6 kropli.
Aha Jeszcze takie pytanie (wiem, uczepiłam się...:P)- nakładałam ten beta glucan z ceramidami i co rano budzę się ze złuszczoną skórą, wydaje mi się, że ten beta glucan tak działa na moją skórę, ale nie było napisane nic o jakichś jego złuszczających właściwościach, a może jednak te ceramidy... jak myślisz?? A jakby tak ceramidy zamiast wody wymieszać z sokiem z aloesu? I mam jeszcze spirulinę, jakieś pomysły na nią? (oprócz mieszania z kremami i maseczkami)
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 09:43   #390
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny, a po jakim czasie trzeba wymienic rolke na nowa i czym grozi uzywanie dluzsze niz przez przewidziany przez producenta okres czasu?
Bo ja swoja mam juz 7 m-cy, uzywam co tydzien i chyba czas ja wymienic, bo mam na twarzy jakies krostki juz ponad tydzien, nie wiem, czy to nie przez stara rolke?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.