On nie lubi seksu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 15:31   #1
KASIAOGIN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Question

On nie lubi seksu ?


Witam
Jestem Kasia, jestem w związku od 2 lat. Mam 21 lat. Mam pewien problem...albo wydaje mi się, że to problem. Posiadam gorący temperament. Uwielbiam seks, jak większa liczba populacji Nie do przesady, ale lubię gierki, igraszki, różnorodność w łóżku, ostry seks, czasami delikatny, spontaniczność - wiadomo. Mój facet od samego początku naszego związku też lubi seks....ale nie w takiej wersji jak ja. Mój facet, nie przepada za zbyt częstym uprawianiem seksu. Wstydzi się miejsc publicznych, nawet całować się w nich. Kiedy uprawiamy seks, powiedzmy w poniedziałek, wtorek i środę (raz dziennie oczywiście) to on twierdzi, że on i jego męskość muszą odpocząć....czy to nie dziwne ? On tez lubi się zabawić, kiedy się kochamy jest namiętność, czasami jest ostro, czasem delikatnie....tylko, że dla mnie za mało ! Z seksem oralnym jest już zupełnie beznadziejnie. On uważa, że jeżeli uprawiamy seks to po co bawić się inaczej ? A kiedy jestem niedysponowana i pragnę go zaspokoić , to ze smutną miną stwierdza, że wolałby naszego wspólnego zadowolenia. Czy facet nie powinien czasem zasugerować , że chciałby się poczuć ''anielsko'' ? Chciałabym spontaniczności, kochania się dzień w dzień, nagłego seksu w kuchni...sami pewnie wiecie o co chodzi Każdy związek potrzebuje jakiś wyrzeczeń, dla niego chętnie się 0ograniczę tylko chcę wiedzieć czy to nie dziwne , że facet nie chce seksu ? Nie powinno być odwrotnie ? Powtórzę tylko, że jak się już kochamy to jest magia i namiętność więc wykluczam opcje ''znudziłem się Tobą''. Z resztą przynosi mi kwiaty, pisze romantyczne smsy...wiem, że mnie kocha. Czy to może być związane z tym, że dorastał bez matki, z okrutnym ojcem ? Coś w psychice ? POMOCY !!!
KASIAOGIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 17:07   #2
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: On nie lubi seksu ?

Cytat:
Napisane przez KASIAOGIN Pokaż wiadomość
Witam
Jestem Kasia, jestem w związku od 2 lat. Mam 21 lat. Mam pewien problem...albo wydaje mi się, że to problem. Posiadam gorący temperament. Uwielbiam seks, jak większa liczba populacji Nie do przesady, ale lubię gierki, igraszki, różnorodność w łóżku, ostry seks, czasami delikatny, spontaniczność - wiadomo. Mój facet od samego początku naszego związku też lubi seks....ale nie w takiej wersji jak ja. Mój facet, nie przepada za zbyt częstym uprawianiem seksu. Wstydzi się miejsc publicznych, nawet całować się w nich. Kiedy uprawiamy seks, powiedzmy w poniedziałek, wtorek i środę (raz dziennie oczywiście) to on twierdzi, że on i jego męskość muszą odpocząć....czy to nie dziwne ? On tez lubi się zabawić, kiedy się kochamy jest namiętność, czasami jest ostro, czasem delikatnie....tylko, że dla mnie za mało ! Z seksem oralnym jest już zupełnie beznadziejnie. On uważa, że jeżeli uprawiamy seks to po co bawić się inaczej ? A kiedy jestem niedysponowana i pragnę go zaspokoić , to ze smutną miną stwierdza, że wolałby naszego wspólnego zadowolenia. Czy facet nie powinien czasem zasugerować , że chciałby się poczuć ''anielsko'' ? Chciałabym spontaniczności, kochania się dzień w dzień, nagłego seksu w kuchni...sami pewnie wiecie o co chodzi Każdy związek potrzebuje jakiś wyrzeczeń, dla niego chętnie się 0ograniczę tylko chcę wiedzieć czy to nie dziwne , że facet nie chce seksu ? Nie powinno być odwrotnie ? Powtórzę tylko, że jak się już kochamy to jest magia i namiętność więc wykluczam opcje ''znudziłem się Tobą''. Z resztą przynosi mi kwiaty, pisze romantyczne smsy...wiem, że mnie kocha. Czy to może być związane z tym, że dorastał bez matki, z okrutnym ojcem ? Coś w psychice ? POMOCY !!!
Była szczera rozmowa?

Może po prostu powiedz mu, że chciałabyś częściej bo kochasz się z nim kochać

a jak to nie pomoże to po prostu jesteście niedopasowani i któreś z was musiałoby (w celu utrzymania związku) zaakceptować libido partnera.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 20:50   #3
carina_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: On nie lubi seksu ?

Cześć
myślę, że nie musisz się martwić o psychikę swojego wybranka. Każdy człowiek ma inny poziom libido, nie jest prawdą, że "każdy facet zawsze chce". Skoro od początku Waszego związku jest tak, że Ty masz większe potrzeby to raczej ciężko będzie coś zmienić. Oczywiście warto porozmawiać, bo niewykluczone, że On też chciałby częściej możecie też znaleźć inne rozwiązania- może Cię zaspokajać ręką lub ustami.
Pozdrawiam serdecznie i życzę spełnienia

Ach i jeszcze jedno- jeśli jest to dla Ciebie duży problem, a nie uda się Wam go rozwiązać, to pomyśl o przyszłości związku... z czasem może to wszystko stać się bardzo frustrujące

Edytowane przez carina_w
Czas edycji: 2013-01-11 o 21:07
carina_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:57   #4
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: On nie lubi seksu ?

możliwe , że mu" minie " nabierze z wiekiem większej ochoty , polubi zabawy łóżkowe . Może jednak tak się zdarzyć , że on nie będzie potrzebował tyle ile ty byś chciała i narodzą się z tego problemy . Porozmawiaj z nim szczerze
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 12:19   #5
DEUS EX MACHINA
Raczkowanie
 
Avatar DEUS EX MACHINA
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: On nie lubi seksu ?

Od razu w psychice.... Zaraz się pojawi: "Idźcie do seksuologa".

Po prostu potrzebuje dłuższego czasu regeneracji.
Taki jest, takie jego libido, ale Ty jako jego partnerka możesz to próbować zmienić. Przedstaw mu swoje oczekiwania i może się dostosuje.

Zresztą związek to sztuka kompromisu...
__________________



disgusting beauty...
DEUS EX MACHINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 22:16   #6
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: On nie lubi seksu ?

Zgadzam się z dziewczynami . Różne osoby mają różne potrzeby i możliwości. A każdy ma prawo być czasem zmęczony.
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 08:32   #7
zurek505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: On nie lubi seksu ?

jęsli facet nie ubi seksu to
a) jest chory
b) woli strony np http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
c) woli facetów
zurek505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 07:21   #8
Bad_Man
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 148
Dot.: On nie lubi seksu ?

A ile on ma lat ?
Bad_Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 12:15   #9
trendselterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: On nie lubi seksu ?

Co to za facet :P Kupcie feromony, na portalach zakupowych jest tego pełno
trendselterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.