wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-24, 14:33   #631
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Chętnie bym do was dołączyła, ale mam i używam prawie same evy polleny i białe jelenie I zwykle tych firm wybieram nowości, ewentualnie coś z marek rossmana.
kiedyś tych marek było sporo w Biedr.jakieś 2 lata temu...a teraz bida
ja planuję kupić ten mus Nivea, czytam KWC i dumam.
Dziewczyny na ile ten mus starcza? można na tą piankę golić nogi?
bo zastanawiam się czy kupić taki wynalazek wielofunkcyjny
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 15:57   #632
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Chętnie bym do was dołączyła, ale mam i używam prawie same evy polleny i białe jelenie I zwykle tych firm wybieram nowości, ewentualnie coś z marek rossmana.
A za co lubisz żele z Evy Polleny i białego Jelenia? Coś mi się kołacze, że kiedyś miałam jakiś z tej drugiej firmy, ale nie pamiętam jak wypadł.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
kiedyś tych marek było sporo w Biedr.jakieś 2 lata temu...a teraz bida
ja planuję kupić ten mus Nivea, czytam KWC i dumam.
Dziewczyny na ile ten mus starcza? można na tą piankę golić nogi?
bo zastanawiam się czy kupić taki wynalazek wielofunkcyjny
Ja swego czasu goliłam na żel pod prysznic, do intywnej, zwykłe mydło i jakoś się sprawdzało, więc jak kupisz to możesz spróbować na mniejszej powierzchni. Chociaż swego czasu zastanawiałam się nad musem z Nivei, ale wygrało u mnie opamiętanie i świadomość, że mam zbyt dużo żeli aby kupować kolejne cudo do kolekcji.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 10:05   #633
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A za co lubisz żele z Evy Polleny i białego Jelenia? Coś mi się kołacze, że kiedyś miałam jakiś z tej drugiej firmy, ale nie pamiętam jak wypadł.
Używam ich od bardzo dawna, bardzo lubię firmę Eva, ma ekstrakty w składach (fakt, mam wrażenie, że kilka lat temu składy były lepsze), bardzo ładnie i oryginalnie pachną, dobrze się pienią. Ogólnie więcej od żeli nie wymagam. Już się do nich przyzwyczaiłam.

Z kolei biały jeleń bardzo lubię za hipoalergiczność, czasami lubię się umyć czymś co ma mniej zapachy, albo jestem leniwa i nie chce mi się używać kilku kosmetyków do różnych stref ciała (twarzy i okolić wiadomych wolę nie myć zapachami i kolorkami ) Gdy mi się skończy żel do twarzy to biorę z półki jelenia.

I obie firmy są "nasze", co dla mnie jest bardzo wielkim plusem.
Jestem zakupową patriotką
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 16:50   #634
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Używam ich od bardzo dawna, bardzo lubię firmę Eva, ma ekstrakty w składach (fakt, mam wrażenie, że kilka lat temu składy były lepsze), bardzo ładnie i oryginalnie pachną, dobrze się pienią. Ogólnie więcej od żeli nie wymagam. Już się do nich przyzwyczaiłam.

Z kolei biały jeleń bardzo lubię za hipoalergiczność, czasami lubię się umyć czymś co ma mniej zapachy, albo jestem leniwa i nie chce mi się używać kilku kosmetyków do różnych stref ciała (twarzy i okolić wiadomych wolę nie myć zapachami i kolorkami ) Gdy mi się skończy żel do twarzy to biorę z półki jelenia.

I obie firmy są "nasze", co dla mnie jest bardzo wielkim plusem.
Jestem zakupową patriotką
Dziękuję Jak znajdę żel z Evy to poniucham, bom zrobiłam się ciekawa.


Dzisiaj skończyłam żel z Isany - jabłkowy. W tym wypadku znowu narobiłam niepotrzebnie smaka.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 07:21   #635
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Pewnie, potem napisz wrażenia, bo was podczytuję
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 22:11   #636
Paulinoska
Przyczajenie
 
Avatar Paulinoska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Hej dziewczyny moj żel Dove Deeply Nourishing ostatnio zaczął mnie podrażniać, mimo, że uzywam go już jakis czas i wczesniej nie miałam takich reakcji na niego.. Macie jakiś pomysł, z czego to moze wynikać? HELP
__________________
<3 Foki <3
Paulinoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 12:07   #637
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Paulinoska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny moj żel Dove Deeply Nourishing ostatnio zaczął mnie podrażniać, mimo, że uzywam go już jakis czas i wczesniej nie miałam takich reakcji na niego.. Macie jakiś pomysł, z czego to moze wynikać? HELP
Może to coś innego, nie wiem gąbka o ile używasz albo balsam, albo alergia? Bo skoro używasz dłuższy czas a podrażnienie wyskoczyło dopiero teraz?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 19:26   #638
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

hej, teraz promocja na żele w B. i L. DZIŚ mama kupiła mi 1l mydło w płynie i żel o zapachu piwonii CIEN.
ten żel o dziwo nie wysusza skóry wow
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:14   #639
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej, teraz promocja na żele w B. i L. DZIŚ mama kupiła mi 1l mydło w płynie i żel o zapachu piwonii CIEN.
ten żel o dziwo nie wysusza skóry wow
Całe szczęście, że obecnie mój żeloholizm jest uśpiony i drogeryjne żele mnie nie kuszą.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:45   #640
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Moje dzisiejsze pokusy 1497127538866.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:55   #641
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że obecnie mój żeloholizm jest uśpiony i drogeryjne żele mnie nie kuszą.
Mnie o dziwo też za wiele nie kusi, mam kilka na oku online, ale to zamówię kiedyś przy okazji. Na razie zużywam i idzie to WOLNO
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 22:45   #642
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze pokusy Załącznik 7105816

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znak jak spisuje się mu s Nivea. Jestem trochę ciekawa jak się firma spisała.

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Mnie o dziwo też za wiele nie kusi, mam kilka na oku online, ale to zamówię kiedyś przy okazji. Na razie zużywam i idzie to WOLNO
Obecnie nie kuszą mnie żele, które normalnie można kupić. Gdyby miała możliwość kupna żelu(a)?, do którego normalnie nie mam dostępu to kto wie.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:29   #643
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Do mnie dotarły dwa żele Balea: Bahamas Dream i Jamaica Vibes.

Ma któraś z Was olejkowy żel pod prysznic Nivea "ylang ylang"? Nie umiem się przekonać do tego zapachu...
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:42   #644
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

W tym miesiącu wpadło mi osiem żeli Głównie YR ale i jeden z Green Pharmacy (gratis do dwóch mydeł )

Na szczęście powinnam wykończyć cztery
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 23:00   #645
Frau_Nachbarin
Frau_Nachbarin
 
Avatar Frau_Nachbarin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 94
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Uwielbiam mleczka i zele Palmolive. Jestem im wierna od wielu, wielu lat. Sa jakby stworzone dla mojej skory i... nosa. Prysznic z nimi to prawdziwa przyjemnosc i relaks...

Oto lista faworytow:

Zele pod prysznic: Palmolive Aroma Therapy Absolute Relax z olejkami lawendy, paczuli i ylang-ylang, Palmolive Aroma Therapy Anti-Stress z olejkiem z ylang-ylang i wyciagiem z irysa, Palmolive Aroma Sensations So Relaxed z lawenda, kardamonem i ylang-ylang

Palmolive Gourmet Body Butter Wash: Vanilla Pleasure, Chocolate Passion i Strawberry Touch. Na razie wyprobowalam te trzy.

Palmolive Naturals - mleczka pod prysznic: Black Orchid, Milk & Cherry Blossom, Almond, Shea Butter, Irresitible Softness
__________________
"Glücklich ist, wer vergißt, was doch nicht zu ändern ist!" - Liedtext aus der Operette "Die Fladermaus" und auch gute Lebensweisheit (pol. Tekst piosenki z operetki "Zemsta Nietoperza" oraz madrosc zyciowa).
Johann Strauss (Sohn /Syn)(1825-1899).

Edytowane przez Frau_Nachbarin
Czas edycji: 2017-06-12 o 23:02
Frau_Nachbarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 17:18   #646
Nektaryneczka
Raczkowanie
 
Avatar Nektaryneczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 75
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Ja jestem zakochana w borówkowym żelu firmy Biolove - pachnie obłędnie, jest wydajny i nie wysusza mi skóry.
Z bardziej wysuszających niestety skórę, ale nadrabiających zapachem molestuje teraz wielką butlę z Biedronki BeBeauty wersja z marakują - chciałam zrobić sobie zapas, ale nigdzie go już nie widzę

i mój letni żel obowiązkowy Kamill żel pod prysznic mleczko cytrynowe. Pachnie jak babka cytrynowa, aż się człowiek głodny robi
Nektaryneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 17:20   #647
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Nektaryneczka Pokaż wiadomość
Ja jestem zakochana w borówkowym żelu firmy Biolove - pachnie obłędnie, jest wydajny i nie wysusza mi skóry.
Z bardziej wysuszających niestety skórę, ale nadrabiających zapachem molestuje teraz wielką butlę z Biedronki BeBeauty wersja z marakują - chciałam zrobić sobie zapas, ale nigdzie go już nie widzę

i mój letni żel obowiązkowy Kamill żel pod prysznic mleczko cytrynowe. Pachnie jak babka cytrynowa, aż się człowiek głodny robi


Kiedyś go kupiłam i jak moja mama poczuła ten zapach to zaraz leciała piec ciasto cytrynowe
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 22:41   #648
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

1 lipca zużyłam żel z Dove o zapachu granatu i werbeny cytrynowej o pojemności 500 ml. Z jednej strony cieszę się, że zużyłam taką pojemność na dobry początek m-ca a z drugiej zapach mi się bardzo podoba i nie obraziłabym się gdyby jeszcze był. Lekkie rozdwojenie
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 17:00   #649
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

U mnie póki co zastój zakupowy.Nie kupiłam nic od paru tygodni,(ostatnio cos w Avonie u koleżanki) bo wydaje mi się,że wszystkie tak samo pachną Wszystkie są słodkie, niekiedy aż powodują u mnie mdłości<w ciąży nie jestem >.Jedynie niebieskie żele wydają się być"świeższe" ale dalej to nie to...W sumie chyba sama nie wiem czego chcę...

Obecnie mam na stanie 4 żele(dwa z B&BW, z YR,i Avonu).

Skończyłam B&BW magnolia & clementine, obecnie używam duzy Palmolive Irresistible Softness .
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-05, 22:07   #650
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Ja z 3 m-ce nie kupiłam żadnego żelu z czego się cieszę. Tego co mam to starczy do końca roku. Może na święta sprawię coś nowego

U paru osób pojawiają się żele z B&BW. Możecie mi wyjaśnić jak się one sprawują?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 07:18   #651
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Ja z 3 m-ce nie kupiłam żadnego żelu z czego się cieszę. Tego co mam to starczy do końca roku. Może na święta sprawię coś nowego

U paru osób pojawiają się żele z B&BW. Możecie mi wyjaśnić jak się one sprawują?
Pięknie pachną, dobrze się pienią, nie wysuszają skóry, szkoda tylko że tyle kosztują.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 17:00   #652
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Pięknie pachną, dobrze się pienią, nie wysuszają skóry, szkoda tylko że tyle kosztują.
Wszystko fajnie brzmi. Ile kosztuje i ile butelka ma pojemności? Kiedyś sprawdzałam, ale było to dawno i już nie pamiętam, ale kojarzę, że sporo.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 20:30   #653
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Dobrze widzieć, że nie tylko ja uwielbiam żele pod prysznic, wątek dla mnie
Ja zawsze na półce mam żele z Yves Rocher, zwłaszcza te owocowe: malina z miętą, jeżyna, uwielbiam je wszystkie, zapach długo mi się utrzymuje na skórze.
Oprócz tego używam kremy po prysznic z Sephory, mają fajne opakowania, pełno pięknych zapachów i super się spawdzają.
Ostatnio odkryłam też piankę pod prysznic Organique o zapachu mango i to była miłość od pierwszego dotyku i zapachu forma musu, cudowny zapach, cudownie wygładza skórę.

Czytam z zaciekawieniem co jeszcze używacie, może odnajdę nową miłość
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 21:54   #654
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie brzmi. Ile kosztuje i ile butelka ma pojemności? Kiedyś sprawdzałam, ale było to dawno i już nie pamiętam, ale kojarzę, że sporo.
te żele mają ok. 300 ml i kosztują chyba mniej więcej 39 (ale już od dawna nie kupuję i chyba trochę podrożały ostatnio), generalnie nie ma sensu za tyle kupować bo tam non stop są promocje i można dorwać je sporo taniej, w promocjach typu 3 +2 gratis etc.

lubię kilka zapachów stamtąd, ale nie są jak dla mnie jakieś cudowne pod tym względem ani pod względem działania.

ja ostatnio dorwałam jakiś nowy Dove, z awokado i chyba jakimś kwiatem, nigdy tego nie zużyję. :P
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 22:02   #655
Agnieszka_Wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Ja jestem wielką fanka limitowanych edycji żeli Balea. Taka szkoda, że nie mamy ich w Polsce, dlatego gdy jeżdżę do Niemiec zawsze przywożę cały zapas. Ostatnio skończyłam taki o zapachu Mango.
Wyczaiłam w Rossmanie też taką fajną nową serię Tahiti (wąchałam! piękny ) oraz Kuba (jeszcze nie wąchałam ;p), więc na niego się czaję.
Fajne też są żele AA dla wrażliwej i suchej skóry.
A kiedy mam ochotę na trochę więcej luksusu, za wcale nie aż tak że pieniądze to zawsze czeka na mnie na wannie któryś z żeli z drobinkami od Organique. Fajnie masuje i myje równocześnie. Mój ulubiony to ten ujędrniający. Jakichś spektakularnych efektów ujędrnienia nie zauważyłam, ale przyjemny w użyciu jest bardzo !
Agnieszka_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 08:14   #656
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Ja mam teraz pod prysznicem żel Tołpy, ale nie dość że mi zapach nie pasuje to jeszcze nic się nie pieni. Dobrze, że przynajmniej mało wydajny, to raz dwa się skończy
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 13:18   #657
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie brzmi. Ile kosztuje i ile butelka ma pojemności? Kiedyś sprawdzałam, ale było to dawno i już nie pamiętam, ale kojarzę, że sporo.
Pojemność bodajże 295 ml cena wysoka jak dla mnie, nie wiem dokładnie ile bo mój TŻ mi kupił 2 żele i mleczko do ciała właśnie w promo 2+1 gratis. Sklep stacjo mają tylko w Wawie więc nie prędko coś znowu kupie.
Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
te żele mają ok. 300 ml i kosztują chyba mniej więcej 39 (ale już od dawna nie kupuję i chyba trochę podrożały ostatnio), generalnie nie ma sensu za tyle kupować bo tam non stop są promocje i można dorwać je sporo taniej, w promocjach typu 3 +2 gratis etc.

lubię kilka zapachów stamtąd, ale nie są jak dla mnie jakieś cudowne pod tym względem ani pod względem działania.

ja ostatnio dorwałam jakiś nowy Dove, z awokado i chyba jakimś kwiatem, nigdy tego nie zużyję. :P
Mam ten żel Dove i ma bardzo fajny zapach (ogólnie kocham żele Dove ).
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 13:25   #658
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Żel kupiłam z dash będą w niemczech ale pachną mmm uwielbiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 14:02   #659
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
te żele mają ok. 300 ml i kosztują chyba mniej więcej 39 (ale już od dawna nie kupuję i chyba trochę podrożały ostatnio), generalnie nie ma sensu za tyle kupować bo tam non stop są promocje i można dorwać je sporo taniej, w promocjach typu 3 +2 gratis etc.

lubię kilka zapachów stamtąd, ale nie są jak dla mnie jakieś cudowne pod tym względem ani pod względem działania.

ja ostatnio dorwałam jakiś nowy Dove, z awokado i chyba jakimś kwiatem, nigdy tego nie zużyję. :P
Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Pojemność bodajże 295 ml cena wysoka jak dla mnie, nie wiem dokładnie ile bo mój TŻ mi kupił 2 żele i mleczko do ciała właśnie w promo 2+1 gratis. Sklep stacjo mają tylko w Wawie więc nie prędko coś znowu kupie.

Mam ten żel Dove i ma bardzo fajny zapach (ogólnie kocham żele Dove ).

Faktycznie poszaleli z ceną. W składzie mają jakieś naturalne lub świeżo odkryte cudowności czy dali taką, bo to nazwa firmy zobowiązuje?

Swego czasu wąchałam z Dove. Wydawał się fajny. Zobaczę na wiosnę czy nadal będzie mi się podobał i być może wtedy go kupię. Teraz mam wystarczająco wiosenno-letnich zapachów.



Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Wro Pokaż wiadomość
Ja jestem wielką fanka limitowanych edycji żeli Balea. Taka szkoda, że nie mamy ich w Polsce, dlatego gdy jeżdżę do Niemiec zawsze przywożę cały zapas.

Chętnie bym obwąchała z Balei. Już nie jestem napalona na kupno, ale nadal ciekawa zapachów.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 14:09   #660
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Faktycznie poszaleli z ceną. W składzie mają jakieś naturalne lub świeżo odkryte cudowności czy dali taką, bo to nazwa firmy zobowiązuje?

Swego czasu wąchałam z Dove. Wydawał się fajny. Zobaczę na wiosnę czy nadal będzie mi się podobał i być może wtedy go kupię. Teraz mam wystarczająco wiosenno-letnich zapachów.

Chętnie bym obwąchała z Balei. Już nie jestem napalona na kupno, ale nadal ciekawa zapachów.
Nie wiem czemu te żele B&BW są takie drogie, może dlatego że to hamerykańskie . Fakt przyjemne ale nigdy bym ich nie kupiła za taką cenę bo dla mnie to przesada.
Bale trochę mnie wysusza ale pięknie pachną te żele.
Ja w większości używam tylko żeli Dove, inne testute tylko od czasu do czasu właśnie dla zapachu ale walorów pielęgnacyjnych o ile takowe są
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-24 00:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.