Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 11:14   #1
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333

Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :)


Jestem z natury osobą nieśmiałą. Ale nie do tego stopnia (jak niektórzy ludzie) że np. nie poproszę sama sprzedawcę o inny rozmiar butów, nie zamówię pizzy prze tel. - aż tak to nie Ale mam problem z poznawaniem nowych ludzi. A dziś właśnie szykuje się grill na którym będą tylko dwie osoby które znam. Poza tym będę tam najmłodsza - ja mam 17 lat a reszta będzie miała po 20 - 21 lat.
Moim problemem jest to że najczęściej z nowo poznaną osobą nie potrafię przeprowadzić normalnej rozmowy, zacinam się, gadam jakieś głupie rzeczy, robię głupie miny - dopiero po jakimś czasie zdaje sobie z tego sprawę i żałuję. Następna rzecz jaka mnie przeraża to taka że zostanę sama przy stole. Że każdy będzie zajęty rozmową czy czymś tam a ja taka najmłodsza sierotka.. Nie wiem o czym ja mam z nimi rozmawiać? Jak się zachowywać?

Proszę o radę
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:27   #2
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 347
Dot.: Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :)

Cytat:
Napisane przez Maaja Pokaż wiadomość
Jestem z natury osobą nieśmiałą. Ale nie do tego stopnia (jak niektórzy ludzie) że np. nie poproszę sama sprzedawcę o inny rozmiar butów, nie zamówię pizzy prze tel. - aż tak to nie Ale mam problem z poznawaniem nowych ludzi. A dziś właśnie szykuje się grill na którym będą tylko dwie osoby które znam. Poza tym będę tam najmłodsza - ja mam 17 lat a reszta będzie miała po 20 - 21 lat.
Moim problemem jest to że najczęściej z nowo poznaną osobą nie potrafię przeprowadzić normalnej rozmowy, zacinam się, gadam jakieś głupie rzeczy, robię głupie miny - dopiero po jakimś czasie zdaje sobie z tego sprawę i żałuję. Następna rzecz jaka mnie przeraża to taka że zostanę sama przy stole. Że każdy będzie zajęty rozmową czy czymś tam a ja taka najmłodsza sierotka.. Nie wiem o czym ja mam z nimi rozmawiać? Jak się zachowywać?

Proszę o radę
Myślę , że jesteś zbyt mało pewna siebie. Nie czjesz się czasami gorsza od innych ? Ja mam czasami takie wrażenie, np jak widzę zgrabną kobietę, czy coś w tym rodzaju .. Ale gdy usłyszę jakiś komplement, miłe słowo na mój temat, moj seksapil idzie w górę ! Wtedy od razu rozmowa płynie
Musisz się otworzyć , ludzie są ciekawi Twojej osoby , daj im troszkę swojej osobowości..
Naprawde nie ma sie czego bać , to tylko ludzie, nikt nie jest idealny !
Trzymkaj się i życzę powodzenia. Uwierz w siebie
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 13:19   #3
boundlessly
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5 674
Dot.: Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :)

Cytat:
Napisane przez Maaja Pokaż wiadomość
Jestem z natury osobą nieśmiałą. Ale nie do tego stopnia (jak niektórzy ludzie) że np. nie poproszę sama sprzedawcę o inny rozmiar butów, nie zamówię pizzy prze tel. - aż tak to nie Ale mam problem z poznawaniem nowych ludzi. A dziś właśnie szykuje się grill na którym będą tylko dwie osoby które znam. Poza tym będę tam najmłodsza - ja mam 17 lat a reszta będzie miała po 20 - 21 lat.
Moim problemem jest to że najczęściej z nowo poznaną osobą nie potrafię przeprowadzić normalnej rozmowy, zacinam się, gadam jakieś głupie rzeczy, robię głupie miny - dopiero po jakimś czasie zdaje sobie z tego sprawę i żałuję. Następna rzecz jaka mnie przeraża to taka że zostanę sama przy stole. Że każdy będzie zajęty rozmową czy czymś tam a ja taka najmłodsza sierotka.. Nie wiem o czym ja mam z nimi rozmawiać? Jak się zachowywać?

Proszę o radę

mam to samo, tylko własnie u mnie jest problem taki, jaki podała MalinoweMarzenia
nie jestem pewna siebie, uważam że do niczego się nie nadaje, nic nie umiem i ogólnie jestem najgorsza.
jak coś zrobię źle to zamykam sie w sobie
ale nie o tym myślę, że Ci Twoi znajomi przedstawią Cię reszcie i porozmawiacie z nimi jakoś razem
kto wie, może będziecie dzielili wspólne zainteresowania i dzięki temu rozmowa zaraz się rozkręci
może poproś aby na początek nie zostawiali Cię samej, wypytaj czym sie interesuja. jak bedzie facet to popytaj o sport etc
trzymam kciuki!
__________________




Edytowane przez boundlessly
Czas edycji: 2011-04-30 o 13:21
boundlessly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 13:46   #4
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :)

No trochę mam niską samoocenę... i jestem mało pewna siebie.
Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie i będzie super
Dziękuję Wam

Edytowane przez Maaja
Czas edycji: 2011-04-30 o 13:47
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:32   #5
Moniaa1989
Zadomowienie
 
Avatar Moniaa1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 159
Dot.: Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :)

Cytat:
Napisane przez Maaja Pokaż wiadomość
No trochę mam niską samoocenę... i jestem mało pewna siebie.
Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie i będzie super
Dziękuję Wam
Powodzenia
__________________
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności, a daje więcej światła"
Moniaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 20:40   #6
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :)

Majka staraj się być sobą i nie udawać kogoś kim nie jesteś.
Pamiętaj, że skoro zostałaś zaproszona na to spotkanie są będą tam ludzie, którzy Ciebie akceptują taką jaką jesteś. będzie dobrze, nie przejmuj się tylko za bardzo.
a jeśli już powiesz coś co Twoim zdaniem było głupie, to wrzuć to w niepamięć, pamiętaj, że w oczach innych możesz być zabawna i interesująca.

Nie musisz być od razu duszą towarzystwa i wodzirejem, bądź sobą!
trzymam kciuki i mam nadzieję, że poznasz nowych wspaniałych przyjaciół!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:32   #7
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :)

Dziękuję Wam za wsparcie. Wczoraj było miło i przyjemnie Na początku siedziałam dość cicho ale jakaś dziewczyna zagadała do mnie i dalej już się rozmowa potoczyła
dziękuję jeszcze raz
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 13:32   #8
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 347
Dot.: Jestem nieśmiała... potrzebuję na dziś kilku rad :)

Śwetnie
Wiedziałyśmy ,że dasz rade !! jest sukces
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.