Pędzle Hakuro - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 18:34   #871
Biala Azalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 163
Dot.: Pędzle hakuro

E- Kobieca. Mają sklep internetowy i stacjonarny za Parkiem Bronowice.
Biala Azalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:00   #872
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Pędzle hakuro

Potrzebuję pędzla do korektora pod oczy/rozświetlacza. Który się lepiej sprawdzi: h22 czy h63?
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 13:05   #873
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Potrzebuję pędzla do korektora pod oczy/rozświetlacza. Który się lepiej sprawdzi: h22 czy h63?
Ja bym wzięła h63
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 16:28   #874
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Pędzle hakuro

Hej dziewczyny Może poradzicie coś na uporczywą plamę z podkładu na włosiu H54? Nie chce zejść, myłam już szamponem Babydream, Białym jeleniem, Facelle i nic. Niby ten pędzel jest czysty, ale jednak ta plama mnie razi. Mam jeszcze H50 i z niego pięknie się wszystko zmywa.
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 16:32   #875
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Ja robie tak ze namydlam pedzel zostawiam na chwile wyplukuje i myje jeszcze raz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 17:04   #876
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Może poradzicie coś na uporczywą plamę z podkładu na włosiu H54? Nie chce zejść, myłam już szamponem Babydream, Białym jeleniem, Facelle i nic. Niby ten pędzel jest czysty, ale jednak ta plama mnie razi. Mam jeszcze H50 i z niego pięknie się wszystko zmywa.
Spróbuj płynem do naczyń.

Ewentualnie w małym pojemniku zmieszaj żel do mycia ciała/twarzy/rąk ze spirytusem i wodą. Na oko. Zamocz pędzel, "pomerdaj" nim i zostaw na 10-15 minut. Ja tak myje swoje hakuro do podkładu i ładnie się wszystko spiera.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 18:48   #877
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ja robie tak ze namydlam pedzel zostawiam na chwile wyplukuje i myje jeszcze raz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez tak robiłam i nie pomogło.

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Spróbuj płynem do naczyń.

Ewentualnie w małym pojemniku zmieszaj żel do mycia ciała/twarzy/rąk ze spirytusem i wodą. Na oko. Zamocz pędzel, "pomerdaj" nim i zostaw na 10-15 minut. Ja tak myje swoje hakuro do podkładu i ładnie się wszystko spiera.
Dzięki, o płynie do naczyń nie myślałam
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 22:13   #878
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Pędzle hakuro

Ja stosuję również czasem detergent - odtłuszczacz. Pędzle są jak nowe. Ale trzeba uważać bo detergent to detergent. Rozpuści tłuszcz (jak to odtłuszczacz), ale później trzeba umyć pędzel w szamponie plus jakaś dezynfekacja. Pacianie po twarzy detergentem nie jest bezpieczne.

Odtłuszczacz w Biedronce około 5 zł.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 00:57   #879
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Pędzle hakuro

hej, jestem TOTALNIE zielona, co do pędzelków do makijażu i właśnie zamówiłam (sobie na prezent świateczny ) pierwszy zestaw, niestety trochę w ciemno a trochę za pomocą internetu (blogów vlogów itp ) Oto zestaw:
H55
h24
h13
h85
h61
h65
h70
h77
h78
h79

(do podkladu nie brałam, bo słyszałam, że duzo lepszy od tych hakuro jest pedzel Real Techniques Expert face brush)

miałam ogromny problem z wyborem i do tej pory nie wiem czy jakis pedzelkow nie powieliłam :/ ciezko cos zobaczyc na samych zdjeciach, a jak juz mowilam nigdy nie malowalam sie pedzelkami :P az wstyd :P ) albo czy o jakis zapomnialam..

pytanie co sądzicie o tym wyborze? i pytanie czy h14, h76, h80, h22 są mi jeszcze potrzebne?
czy h80 nie jest taki sam jak h78? na stronie pisze praktycznie to samo z tym ze h78 jescze moze byc uzywany do smooky eyes..
mam totalny metlik juz od paru dobrych dni
i czy w moim zestawie jest taki, ktory nada sie do kosmetykow mineralnych?

Baaardzo dziekuję za odpowiedzi i pomoc
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 08:57   #880
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Pędzle hakuro

Ewell, opisy pędzli są często bardzo podobne, bo pędzle są niemal identyczne, ale różnią się delikatnie np. długością włosia lub średnicą.
Mam H78 i H80, wygląd, średnica i długość włosia są bardzo zbliżone, ale H80 jest bardziej zbity i twardy, jest też bardziej spiczasty, przez co będzie bardziej precyzyjny niż H78 (ten z kolei bardziej nada się do rozcierania cieni).
Za pędzlem H55 nie przepadam jakoś specjalnie, jest troszkę zbity, do pudru wolę bardziej puchate, ale może Tobie będzie odpowiadać
H65 nie wiem, czy będzie Ci przydatny... Takim pędzlem nałożysz cień na całą powiekę a taki już jeden wybrałaś (H70). H70 bardzo lubię Myślę, że najlepiej wybrać H65 lub H70, bo dwa nie wiem, czy Ci się przydadzą. Tak samo H 13 i H24 - zastanów się, czy potrzebujesz oba. Do nich dochodzi H14 - myślę, że najlepiej wybrać jeden z nich H85 bardzo lubię Często też używam H60, przy czym ja go używam do cieni a nie do korektora, czyli tak, jak zaleca producent. Mam nadzieję, że jakoś pomogłam i że nic nie pomyliłam
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777

Edytowane przez Konsystencja
Czas edycji: 2014-12-17 o 08:58
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 08:18   #881
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Pędzle hakuro

http://unfadewhatfades.blogspot.com/...e-brushes.html
tu fajnie widać h78 i h80 oraz h77 i h74
ja mam jeszcze inny - h79, fajnie się nim nakłada cienie na całą powiekę a potem rozciera, h77 też miałam, ale oddałam siostrze, jest bardziej drapiący i służy tylko do rozcierania
z pędzelków do nakładania cieni mam h70, fajnie się sprawdza, z tego co widzę h65 ma dłuższe włosie
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 11:08   #882
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Konsystencja Pokaż wiadomość
Za pędzlem H55 nie przepadam jakoś specjalnie, jest troszkę zbity, do pudru wolę bardziej puchate, ale może Tobie będzie odpowiadać
Mocniejsze krycie zrobisz bardziej zbitym raczej będzie bardziej pasował do wklepania pudru w twarz, bo jeśli chcesz miotełke do omiatania to myślę że nie bardzo. będziesz mogła go używać na zmianę z tym do podkładu, też tutaj powinien się nadać
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog

Edytowane przez semprebambino
Czas edycji: 2014-12-19 o 11:12
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:53   #883
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pędzle hakuro

Wczoraj mi przyszedł h85, jest super!! Teraz dopiero widzę jaki mój poprzedni był beznadziejny
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 14:28   #884
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
hej, jestem TOTALNIE zielona, co do pędzelków do makijażu i właśnie zamówiłam (sobie na prezent świateczny ) pierwszy zestaw, niestety trochę w ciemno a trochę za pomocą internetu (blogów vlogów itp ) Oto zestaw:
H55
h24
h13
h85
h61
h65
h70
h77
h78
h79

(do podkladu nie brałam, bo słyszałam, że duzo lepszy od tych hakuro jest pedzel Real Techniques Expert face brush)

miałam ogromny problem z wyborem i do tej pory nie wiem czy jakis pedzelkow nie powieliłam :/ ciezko cos zobaczyc na samych zdjeciach, a jak juz mowilam nigdy nie malowalam sie pedzelkami :P az wstyd :P ) albo czy o jakis zapomnialam..

pytanie co sądzicie o tym wyborze? i pytanie czy h14, h76, h80, h22 są mi jeszcze potrzebne?
czy h80 nie jest taki sam jak h78? na stronie pisze praktycznie to samo z tym ze h78 jescze moze byc uzywany do smooky eyes..
mam totalny metlik juz od paru dobrych dni
i czy w moim zestawie jest taki, ktory nada sie do kosmetykow mineralnych?

Baaardzo dziekuję za odpowiedzi i pomoc
H76 jeszcze by Ci mógł się przydać z tych dodatkowych które wymieniłaś Bardzo fajny podstawowy zestaw pędzli,pędzelek płaski z włosia syntetycznego (pomarańczowy) przyda ci się do kremowych cieni czy pigmentów,a ten drugi płaski do normalnych cieni. H77 mam i sobie chwalę,co do pędzli Real Techniques słyszałam sprzeczne opinie i chyba wolałabym zainwestować w jakiegoś flat topa od Hakuro albo Zoevy
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 23:52   #885
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Pędzle hakuro

Dziewczyny WIEEEELKIE DZIĘKI za pomoc mój TŻ zrobił mi prezent na Gwiazdkę i zamówił wszystkie, które wymieniłam dam znać jak tylko dostanę je w swoje ręce a h76 sobie najwyżej domówię za jakiś czas ) jeszcze raz dziękuję bardzo za odpowiedzi

co do pędzla RT do podkladu to mi po prostu poleciła koleżanka że mniej wchłania podkład niż te z hakuro. Ale ja ani tego ani tego nie testowałam, z resztą każdemu pasuje co innego a ja już nie mogę się doczekać, aż dostanę swoje pędzelki
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 00:19   #886
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Pędzle hakuro

A może gąbeczka? też niedawno zamawiałam pierwsze pędzle więc "czuje cie"
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 00:41   #887
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pędzle hakuro

mówisz o tych a la beauty blender? tez o tym myślałam ale to nie mało kosztuje i po miesiącu czy dwóch jest do wyrzucenia a pędzle są na prawie że lata
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 03:34   #888
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Pędzle hakuro

Beauty blender jest drogi, inne są raczej tanie
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 11:17   #889
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
Dziewczyny WIEEEELKIE DZIĘKI za pomoc mój TŻ zrobił mi prezent na Gwiazdkę i zamówił wszystkie, które wymieniłam dam znać jak tylko dostanę je w swoje ręce a h76 sobie najwyżej domówię za jakiś czas ) jeszcze raz dziękuję bardzo za odpowiedzi

co do pędzla RT do podkladu to mi po prostu poleciła koleżanka że mniej wchłania podkład niż te z hakuro. Ale ja ani tego ani tego nie testowałam, z resztą każdemu pasuje co innego a ja już nie mogę się doczekać, aż dostanę swoje pędzelki
Cenowo za jednego real techniques mialabys dwa hakuro. Kazdy pedzel chlonie podklad a jak ma malo zbite wlosie to moim zdaniem chlonie jeszcze bardziej.

Co do gabeczek mam glam sponge ale nie lubie nakladac gabka wole pedzle. U mnie w miejscowych drogeriach mozna podrobki bb dostac juz za 10 zl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 11:33   #890
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pędzle hakuro

wiadomo wszędzie juz się da podróbki kupić, ale to już lepiej palcami niż tymi podrobami nakładać podklad... ale tak jak mówię, gąbka nie wytrzyma tyle co pędzel
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 12:35   #891
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Dokladnie aczkolwiek dla mnie efekt po gabce nie jest zadowalajacy do konca i duzo czasu schodzi przy nakladaniu gabka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 10:41   #892
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Pędzle hakuro

no ja właśnie nakładam gąbeczką (ale jakąś no name :P ) i jest dużo lepiej niż (jak do niedawna) paluchami :P dużo osób mówi, że jeszczze lepiej pędzlami, ale to pewnie kwestia gustu. Może po nowym roku spróbuję i pędzlem. Na razie nie mogę się doczekać świąt i swoich prezentów z Hakuro Wesołych Świąt
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:33   #893
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Pędzle hakuro

Szkoda, że Hakuro nie ma małego pędzla, takiego jak H63 tylko ściętego prosto.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:09   #894
zabka_rzechotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Może poradzicie coś na uporczywą plamę z podkładu na włosiu H54? Nie chce zejść, myłam już szamponem Babydream, Białym jeleniem, Facelle i nic. Niby ten pędzel jest czysty, ale jednak ta plama mnie razi. Mam jeszcze H50 i z niego pięknie się wszystko zmywa.
u mnie trwałe podkłady schodzą po namoczenia włosia w oleju . jak po zmyciu oleju pieniącym się myjadłem dalej jest przebarwienie to znów maczam włosie w oleju i zostawiam na jakiś czas. można też zmieszać olej z pieniącym myjadłem w proporcji 1:1, u mnie działa.

co do samych pędzli hakuro to nie jestem nimi zachwycona. mam 4: H50S, H54, H13 i H24. w porównaniu z am to mają twardsze włosie, duże nieporęczne trzonki, rzadsze włosie i robią plamy. szkoda tylko, że pędzle z annabelle rozsypały się po niecałym roku. poza tym w H13 włosie jakościowo porównałabym z pędzlami essence . żałuję że je kupiłam.
zabka_rzechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 20:12   #895
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Pędzle hakuro

mam już pierwsze testy pędzli za sobą i jestem nimi zachwycona! jeszcze nigdy tak ładnie się sama nie umalowałam :P wykorzystałam wszystkie: h55 h24 h13 h65 h61 h85 h70 h77 h78 h79. i ze wszystkich jestem zadowolona teraz widzę, że powinnam jeszcze zastanowić się między h80 a h76 h85 rewelacja h70 idealnie nakłada cienie. h79 wykorzystałam do tego zgięcia na powiece i blendowania z cieniem nałożonym na pędzelek. h77 użyłam natomiast do samego blendowania bez nałożonego na pędzelek cienia, ponieważ jeszcze nie mam takiej chyba wprawy do nakładania takim pedzelkiem cienia na zgięcie powieki :P zastanawiałam się do czego używać h65 (oprócz korektorów) i wymyśliłam, że fajnie się sprawdzi do rozświetlacza na policzki h13 i h24 super, h13 bronzer h24 róż. h61 do korektora i fajnie się nim nakłada wszystkie pędzelki mięciusie, aż chce się tulić :P
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 20:30   #896
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez zabka_rzechotka Pokaż wiadomość
u mnie trwałe podkłady schodzą po namoczenia włosia w oleju . jak po zmyciu oleju pieniącym się myjadłem dalej jest przebarwienie to znów maczam włosie w oleju i zostawiam na jakiś czas. można też zmieszać olej z pieniącym myjadłem w proporcji 1:1, u mnie działa.

co do samych pędzli hakuro to nie jestem nimi zachwycona. mam 4: H50S, H54, H13 i H24. w porównaniu z am to mają twardsze włosie, duże nieporęczne trzonki, rzadsze włosie i robią plamy. szkoda tylko, że pędzle z annabelle rozsypały się po niecałym roku. poza tym w H13 włosie jakościowo porównałabym z pędzlami essence . żałuję że je kupiłam.
Jesli h50s ma wedlug ciebie rzadkie wlosie to niewiem czego ty szukasz. Co do h13 zalezy na jaki egzemplarz sie trafilo ja na swoj nie narzekam.





Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
mam już pierwsze testy pędzli za sobą i jestem nimi zachwycona! jeszcze nigdy tak ładnie się sama nie umalowałam :P wykorzystałam wszystkie: h55 h24 h13 h65 h61 h85 h70 h77 h78 h79. i ze wszystkich jestem zadowolona teraz widzę, że powinnam jeszcze zastanowić się między h80 a h76 h85 rewelacja h70 idealnie nakłada cienie. h79 wykorzystałam do tego zgięcia na powiece i blendowania z cieniem nałożonym na pędzelek. h77 użyłam natomiast do samego blendowania bez nałożonego na pędzelek cienia, ponieważ jeszcze nie mam takiej chyba wprawy do nakładania takim pedzelkiem cienia na zgięcie powieki :P zastanawiałam się do czego używać h65 (oprócz korektorów) i wymyśliłam, że fajnie się sprawdzi do rozświetlacza na policzki h13 i h24 super, h13 bronzer h24 róż. h61 do korektora i fajnie się nim nakłada wszystkie pędzelki mięciusie, aż chce się tulić :P
Super!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 21:49   #897
zabka_rzechotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Jesli h50s ma wedlug ciebie rzadkie wlosie to niewiem czego ty szukasz. Co do h13 zalezy na jaki egzemplarz sie trafilo ja na swoj nie narzekam.
ooo, a to ja czegoś szukam? porównuję bo mam taką możliwość i stwierdzam, licząc że komuś się to przyda.
zabka_rzechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 22:10   #898
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Pędzle hakuro

dziewczyny czy pedzel do eyelinera z hakuro (h85)jest dobry ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 23:38   #899
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pędzle hakuro

Swietny! Choć mógłby być hmmm... Twardszy
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 23:42   #900
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
dziewczyny czy pedzel do eyelinera z hakuro (h85)jest dobry ?
Zdecydowanie godny polecenia
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.