Przerwa w pieszczotach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 22:16   #1
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363

Przerwa w pieszczotach


Po raz pierwszy piszę w tym dziale, więc wybaczcie jeśli pytanie się powtórzy.

Mój problem polega na tym, że od kilku dni czuję dyskomfort w miejscach intymnych i dlatego postanowiłam, że nie będę pozwalała Tż pieścić "tych miejsc", w obawie, że mogę go zarazić, a nie chcę tego (najprawdopodobniej jest to zapalenie pochwy, stosuję tabletki dopochwowe i smaruję je clotrimazolum). Automatycznie jakoś dziwnie się czuję, jakbym ja sama miała doprowadzić go do orgazmu, podczas gdy ja jestem niedysponowana w tej chwili. Uważam, że do tego powinno dochodzić wtedy, kiedy oboje partnerów jest gotowych, żeby szczytować, bo w innym przypadku czułabym się jak maszynka do wywoływania orgazmów, czy słusznie? Kocham go, taki problem pojawił się po raz pierwszy między nami.

Ale do rzeczy. W związku z powyższym nastąpi pewna kilkunastodniowa przerwa w tego typu pieszczotach. Tż o wszystkim wie i zapewniał mnie, że wytrzyma te kilkanaście dni (w międzyczasei zbliża się okres), ale ja z jednej strony widzę, że chciałby się nadal ze mną pieścić a przez dolegliwości nie może, a poza tym chciałabym, żeby nie czuł, że jakoś go odsuwam od siebie z powodu tych dolegliwości i chciałabym go zaspokoić, ale czuję jakąś barierę, że ja się nim zajmę a on mną nie, czy to jest normalne z mojej strony? Uważacie, że powinnam zaspokajać Tż nawet gdy ja nie dopuszczam go do tego, żeby zajął się mną z powodu pewnych dolegliwości? Czy mieliście taką sytuację, a jeśli tak, to czy Tżeci domagali się zajęcia nimi, czy cierpliwie czekali aż dolegliwości miną i oboje będziecie mogli czerpać przyjemności z bycia ze sobą?
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:28   #2
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Przerwa w pieszczotach

ja np. kiedy miesiaczkuje-zaspokajam swojego Tż i tez sie wspaniale czuje i odczuwam przyjemnosc kiedy widze ze jemu jest dobrze( robie to z wlasnej woli)OCZYWISCIE!
jesli nie chcesz tego robic oczywiscie nie musisz ale moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego To normalne i sie tym nie przejmuj
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:29   #3
megii8509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Miałam podobną sytuacje... Moja różniła się tylko tym, że nie ja nie miałam problemu z tym, żeby "zaspokoić" mojego TŻ. Pieściliśmy się oboje, fakt on nie w miejscach intymnych, ale są przecież inne miejsca. Pieścił moje piersi, całował mnie po szyi itd. To mi sprawiło dużą przyjemność, a jego "zaspokoiło".
megii8509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:30   #4
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Myślę, że nie powinnaś być "samolubna" w takiej sytuacji. Mam nadzieję, że dobrze mnie rozumiesz? Prziecież Twoja infekcja zostanie wyleczona i wrócicie do pieszczenia siebie nawzajem. Co innego, gdybyś była zdrowa, a Tż domagałby się pieszczot, a Twoim spełnieniem się nie interesował. Wtedy to nie byłoby fair. Prziecież nie ma nic złego w tym, że na czas choroby będziesz go zaspokajała. Jeśli czujesz potrzebe odczuwania przyjemności razem z nim, to niech on pieści inne części Twojego ciała. Pozdrawiam
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 23:00   #5
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Ja też miałam takie sytuacje i kiedy miałam jakaś niedyspozycję, to zaspokajałam mojego ukochanego! Okazywałam mu dużo czułości, żeby wiedział, że o nim pamiętam, że chcę czuć jego bliskość i że nie chcę go odtrącać. Zresztą widok podnieconego mojego TZ-ta sprawiał mi zadowolenie, bo wiedziałam, że jest mu dobrze, a na tym mi zależy!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 09:02   #6
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Czegos tutaj nie rozumiem. Jesli wedlug Ciebie seks/pieszczoty czy jakkolwiek to zwal ma sens tylko wtedy, gdy "ja jemu tylko wtedy gdy on mi" bo inaczej to bede "maszynka do zaspokajania", to chyba troszke zle pojmujesz istote kontaktow fizycznych pomiedzy dwoma kochajacymi sie osobami ... jesli w jakiejkolwiek sytuacji intymnej nie czujesz sie komfortowo, tzn. ze nie powinnas sie w niej w ogole znajdowac ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 10:05   #7
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Przerwa w pieszczotach

jeżeli ja miałabym taką sytuację, że byłabym chora "w tych miejscach" lub miała bym miesiączkę a TŻ nie rozumiał by tego- wymagałby ode mnie pieszczot to chyba bym go zostawiła.. jeśli by nie pomogły rozmowy.. jeśli Cię kocha to wszystko uszanuje itd. a Ty nie jesteś przedmiotem do seksu

co to za stwierdzenie "Tż o wszystkim wie i zapewniał mnie, że wytrzyma te kilkanaście dni" dżizys.. powinien Cię wspierać, pomagać wyleczyć itd, jejku wydaje mi się, że trochę za bardzo zależy mu na seksie w związku..
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 10:14   #8
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Ja nie widzę problemu, ja uwielbiam dawać przyjemność mojemu Misiowi i w twoim przypadku również bym to robiła, on może również zająć się twoim ciałkiem, lecz omijając te sfery, przecież nasze sutki mają tyle receptorów - że ich dotyk - uhhh, zrób jak chcesz , bo nic na siłę pozdrawiam
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 10:20   #9
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
jeżeli ja miałabym taką sytuację, że byłabym chora "w tych miejscach" lub miała bym miesiączkę a TŻ nie rozumiał by tego- wymagałby ode mnie pieszczot to chyba bym go zostawiła.. jeśli by nie pomogły rozmowy.. jeśli Cię kocha to wszystko uszanuje itd. a Ty nie jesteś przedmiotem do seksu

co to za stwierdzenie "Tż o wszystkim wie i zapewniał mnie, że wytrzyma te kilkanaście dni" dżizys.. powinien Cię wspierać, pomagać wyleczyć itd, jejku wydaje mi się, że trochę za bardzo zależy mu na seksie w związku..

wspierac?pomagac?alez ona ma zapalenie pochwy a nie raka wiec nie robmy z tego nie wiadomo jakiego problemu.
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:57   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Czegos tutaj nie rozumiem. Jesli wedlug Ciebie seks/pieszczoty czy jakkolwiek to zwal ma sens tylko wtedy, gdy "ja jemu tylko wtedy gdy on mi" bo inaczej to bede "maszynka do zaspokajania", to chyba troszke zle pojmujesz istote kontaktow fizycznych pomiedzy dwoma kochajacymi sie osobami ... jesli w jakiejkolwiek sytuacji intymnej nie czujesz sie komfortowo, tzn. ze nie powinnas sie w niej w ogole znajdowac ...
Rzeczywiście, podejście autorki wydaje mi się dziwne.

Nie sprawia Ci satysfakcji to, że Twój TŻ przeżywa dzięki Tobie orgazm? Nie cieszysz się, kiedy widzisz, że jemu jest dobrze? Nie chcesz go pieścić z własnej woli, tylko wtedy, kiedy on pieści Ciebie? Uważasz, że jeśli tylko jedno z partnerów ma orgazm, to drugie jest uprzedmiotowione?

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
jeżeli ja miałabym taką sytuację, że byłabym chora "w tych miejscach" lub miała bym miesiączkę a TŻ nie rozumiał by tego- wymagałby ode mnie pieszczot to chyba bym go zostawiła.. jeśli by nie pomogły rozmowy.. jeśli Cię kocha to wszystko uszanuje itd. a Ty nie jesteś przedmiotem do seksu

co to za stwierdzenie "Tż o wszystkim wie i zapewniał mnie, że wytrzyma te kilkanaście dni" dżizys.. powinien Cię wspierać, pomagać wyleczyć itd, jejku wydaje mi się, że trochę za bardzo zależy mu na seksie w związku..
A nie przesadzasz trochę?
Zresztą nie wiem dlaczego piszesz o "wymaganiu" pieszczot, bo przecież jej facet powiedział, że wytrzyma. Nie nalegał. Chociaż moim zdaniem mógłby poczuć się odtrącony i - właśnie - uprzedmiotowiony.

Bo, odwracając sytuację - gdyby facet z jakiegoś powodu "nie mógł" przez kilkanaście dni i dlatego właśnie nie chciał zaspokajać kobiety, jego partnerka mogłaby się poczuć odtrącana. Na dodatek mogłaby sobie pomyśleć, że jemu nie zależy na tym, żeby ją zaspokoić i on to robi na zasadzie jakiejś :wymiany" - ona jemu zrobi dobrze, to on się odwdzięczy, ale nie ma nic za darmo Czyli on ją traktuje jak "maszynkę", bo mało go obchodzą w tej sytuacji jej uczucia i potrzeby.

Cytat:
Napisane przez rozowo Pokaż wiadomość
wspierac?pomagac?alez ona ma zapalenie pochwy a nie raka wiec nie robmy z tego nie wiadomo jakiego problemu.
Racja
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 15:48   #11
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Wszystko już chyba zostało napisane. Seks to nie jakiś handel wymienny, że ja jemu tylko wtedy, kiedy on mi... Sam kontakt fizyczny z TŻ-em powinien sprawiać Ci przyjemność. Jak ja np. mam okres to nie robię sobie przerwy od pieszczenia TŻ-ta, tylko dlatego, że on nie może mi się "odwdzięczyć". Cóż to byłby za egoizm Mi na miejscu Twojego TŻ-ta byłoby przykro...
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 17:33   #12
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Przerwa w pieszczotach

dziewczyny mają świętą racje


__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 18:51   #13
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Faktycznie muszę Wam przyznać rację w części. Może nie uszczegółowiłam. Nie chodzi o samo pieszczenie, ale o szczytowanie. Jeśli się spotykamy, to są dni że poprostu sobie poleżymy, sa dni, kiedy dochodzi między nami do pieszczot. Problemem jest osiąganie orgazmu moją dłonią (nie uprawiamy jeszcze seksu)

Przeczytałam wszystkie wiadomości i muszę przyznać, że jeśli też slowo orgazm=pieszczoty to źle pojmowałam intymne relacje między kobietą a mężczyzną. Kocham Go bardzo, wiem, że On mnie również.

Spróbuję to poprawić, nie tylko to, żeby czuł że jest mi z nim dobrze, ale to, żebym nie była tak egoistyczna wobec niego (w pewnym sensie bylo to spowodowane obawą - poprzedni chłopak bardzo mnie skrzywdził i gdzieś w podświadomości nadal we mnie to drzemie, choć już wygasa, że ktoś chce zaspokajać tylko swoje potrzeby M. coprawda daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i miłości, ale gdzieś ta obawa, strach nadal drzemie, wiem, ze to źle, ale...).

Dziękuję, że otwrzyłyście mi oczy. Chcę mu to jakoś wynagrodzić, może uda mi się to jutro, jeśli się spotkamy, dziękuję Wam.
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:02   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Pewnie, że nie zawsze trzeba mieć ochotę na orgazm, chociaż u mojego TŻta coś takiego jak "nie mieć ochoty" nie występuje
Ale jednocześnie to, że ja nie mam ochoty na orgazm nie musi znaczyć, że będę jemu odmawiać Tylko czasami się zdarza, że nie mam ochoty na NIC, nawet na pieszczoty, nawet na jego orgazm, na nic. No i partner powinien to rozumieć... Ale nie jest to motywowane tym, że on mnie nie doprowadzi.

Fajnie, że chcesz, żeby jemu było dobrze. Skoro masz takie przykre doświadczenia z przeszłości, łatwiej zrozumieć Twoje opory . Patrz na teraźniejszość, na to jakiego masz cudownego chłopaka, który daje Ci miłość, poczucie bezpieczeństwa, czułość itp. Staraj się by te wspomnienia nie miały wpływu na Wasz związek
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:21   #15
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Po tonie i tresci Twoich wypowiedzi mam wrazenie, ze jestes raczej mloda kobieta (bron boze nie ma to zadnego negatywnego wydzwieku). W zwiazku z tym wydaje mi sie, ze do pewnych spraw sama z czasem dojdziesz, dojrzejesz, dorosniesz ... Najwazniejsze to sie do niczego nie zmuszac, nie robic nic przeciwko sobie, a wszystko bedzie idealnie.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:39   #16
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Nie jestem aż taka młoda, bo mam 23 lata, ale pierwszy raz jeszcze przede mną. Wiem, że chcę to przeżyć z nim, czasami (podczas okresu) włącza mi się jednak takie myślenie, że każdy jest taki jak mój były i każdy chce mnie wykorzystać, zeby zaspokoić tylko siebie. Fakt faktem widzę po jego zachowaniu, że tez mnie chce zaspokoić, tylko ja odsuwam jego dłoń (żeby jakoś to zakażenie się nie przeniosło na niego)... Ja miałam obawy (z wyżej wymienionych powodów) żeby doprowadzić Go do orgazmu, ale miałyście rację - zachowalam się egoistycznie. Chcę, żeby czuł się dobrze ze mną, bo przecież to jest właśnie miłość - dbanie o to, żeby drugiej osobie było z nami dobrze, żeby to odczuwali. U mnie pewnie skumulowała się ta nagla niedyspozycja połączona z miesiączką - gorsze dni, ale mam nadzieję, że pozwoli mi to naprawić.

Dziękuję Wam jeszcze raz
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:26   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Na pewno wszystko będzie ok
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 22:33   #18
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Cytat:
Napisane przez megii8509 Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuacje... Moja różniła się tylko tym, że nie ja nie miałam problemu z tym, żeby "zaspokoić" mojego TŻ. Pieściliśmy się oboje, fakt on nie w miejscach intymnych, ale są przecież inne miejsca. Pieścił moje piersi, całował mnie po szyi itd. To mi sprawiło dużą przyjemność, a jego "zaspokoiło".

no wlasnie tak samo mam
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 23:23   #19
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie zawsze trzeba mieć ochotę na orgazm, chociaż u mojego TŻta coś takiego jak "nie mieć ochoty" nie występuje
Mój Tż też nie wie, co to znaczy nie mieć ochoty haha
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 23:25   #20
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Przerwa w pieszczotach

podpisuje sie pod tym haha
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:17   #21
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Przerwa w pieszczotach

u mnie to nie tylko TŻ nie wie co to nie mieć ochoty, bo ja również, mam bardzo duży apetyt, nawet jak go widzę w sklepie w kompletnej garderobie heheh a jak jest z Wami dziewczynki ? buziaki
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 15:22   #22
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
jeżeli ja miałabym taką sytuację, że byłabym chora "w tych miejscach" lub miała bym miesiączkę a TŻ nie rozumiał by tego- wymagałby ode mnie pieszczot to chyba bym go zostawiła.. jeśli by nie pomogły rozmowy.. jeśli Cię kocha to wszystko uszanuje itd. a Ty nie jesteś przedmiotem do seksu

co to za stwierdzenie "Tż o wszystkim wie i zapewniał mnie, że wytrzyma te kilkanaście dni" dżizys.. powinien Cię wspierać, pomagać wyleczyć itd, jejku wydaje mi się, że trochę za bardzo zależy mu na seksie w związku..
Nie zgadzam sie całkowicie.
Przeciez to nie jest jakas smiertelna mega powazna choroba,zeby az wspierac,pomagac.. Posmaruje sie i wyleczy.Bez problemu.
Moi zdaniem takie nastwienie swiadczy o egoizmie. Jak ja nie moge miec przyjemnosci,to on tez nie bedzie miec. A dlaczego on ma cierpiec przez dolegliwosc autorki?Czy bardzo by jej ujeło, gdyby jednak sprawiła mu przyjemnosc?Jesli sie choc troche kochaja,a mniemam,ze tak,to na pewno nie bedzie maszynka do seksu.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:44   #23
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Przerwa w pieszczotach

Ja tam mojego Skarba pieszczę wtedy, kiedy sama nie oczekuję wzajemności (np podczas okresu) i dobrze mi z tym, wtedy poświęcam mu na pieszczoty więcej czasu niż zwykle i cudownie jest na niego patrzeć, kiedy czuje się kochany i spełniony.
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.