piękne oczy i okolice... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 12:11   #1
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204

piękne oczy i okolice...


sposoby na piękne oczy? kremy, żele, ogórki, odpowiednie płyny do demakijażu... co stosujecie?
ja mam sińce, pracuje na komp. skóra zrobiła się ...hm... mało elastyczna to znaczy jeszcze nie zachodzi na siebie .. ale to kwestia czasu
cienie , suchość i jakies kurcze dziwne kropki maleńkie pod skórą.

a ja chyba niebawem bede musiała mieć naturalnie piękne oczy....
przynajmniej wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują...
bo to miłe przecież móc popatrzeć rano mężczyźnie prosto w oczy ..... i machnąć rzęsą... niepomalowaną

czekam z utęsknieniem na sprawdzone sposoby...bo godzina zero mi się zbliża...
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:42   #2
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: piękne oczy i okolice...

Tez mam since pod oczami i uzywam serum z wit c,czyli juvitu zobaczymy czy sie cos rozjasni,bo jak na razie efekt niewielki pod oczami ale na twzarzy git. Robie esencje z dwoch torebek czarnej herbaty i najlepiej wlozyc ta herbatke z torebkami do lodowki to potem jest lodowata.20min.poleze z lodowkowym okladem i oczka sa pelne blasku a ewentualna opuchluizna znika.
Osobiscie sprawdzonym u mnie sposobem na natychmaitowa poprawe wygladu oczu jest herbatka na oczy.Rob
Mnie martwi demakijaz oczu bo co bedzie za kilka lat ,jak tak codziennie sie oczy zmazuje ,sciera ,nieraz trze.Wszystkie mleczka i plyny do makijazu jakie mialam,nie byly skuteczne na tyle,ze tylko przejechalam i juz schodzil makijaz oczu sam.Musze trzec dosc dlugo a skorka oczu nie lubi takiego pocierania.
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:09   #3
Madzia1552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: piękne oczy i okolice...

Istnieje płyn do demakijażu z Maybelline,który bardzo fajnie zmazuje makijaż.Nalewasz trche na dłoń i myjesz twarz tak samo jak wodą i makijaż znika Tylko niewiem czy ten płyn jest w sprzedaży bo ja go dostałam jako gratis gdy kupywałam jakąś rzecz z maybelline.Ale możesz sie zapytać w sklepie
Madzia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:13   #4
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: piękne oczy i okolice...

Oriflame ma podobny kosmetyk. Jest dość tłusty, oleisty, ale dzięki temu nie ma mowy o suchości okolic oczu. Polecam
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:59   #5
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: piękne oczy i okolice...

Ja osobiście nie polecam tych oleistych środqw do demakijażu. Bardzo 'włazi' w oczy i do łóżka idę po omacku bo wszystko mam rozmazane przed oczami Aktualnie mam mleczko z apteki hypoallergic firmy Tilia (?) i jest to jeden z niewielu kosmetyqw który mnie nie szczypie nie polecam za to mleczko Soraya, które mnie bardzo uczuliło (popęknana czerwona sqra wokół oczu ) pomimo tego, że nigdy nie miałam tego typu problemów...
pozdrawiam
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"


Edytowane przez 00aga00
Czas edycji: 2006-11-05 o 14:00 Powód: literówka
00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:09   #6
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: piękne oczy i okolice...

Ja też mam sińce pod oczami, mimo, że mam dopiero 14 lat... Przyczyna? Wczesne wstawanie - szkoła, uczenie się do późna - też szkoła .

W jakieś gazecie przeczytałam, że dobre na oczy są okłady z zimnego mleka. Wypróbowałam i efekt był boski!!! Oczy pełne blasku, sińce zniknęły.

Wystarczy schłodzić dobrze mleko w lodówce, potem zamoczyć dwa waciki kosmetyczne (nie wiem jak to się "fachowo" nazywa, ale wiecie o co chodzi), lekko odcisnąć i położyć na powiekach na 15-20 min. . Naprawdę polecam .
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:32   #7
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: piękne oczy i okolice...

Cytat:
Napisane przez *aniula* Pokaż wiadomość
Ja też mam sińce pod oczami, mimo, że mam dopiero 14 lat... Przyczyna? Wczesne wstawanie - szkoła, uczenie się do późna - też szkoła .

W jakieś gazecie przeczytałam, że dobre na oczy są okłady z zimnego mleka. Wypróbowałam i efekt był boski!!! Oczy pełne blasku, sińce zniknęły.

Wystarczy schłodzić dobrze mleko w lodówce, potem zamoczyć dwa waciki kosmetyczne (nie wiem jak to się "fachowo" nazywa, ale wiecie o co chodzi), lekko odcisnąć i położyć na powiekach na 15-20 min. . Naprawdę polecam .


Hmmm... napewno wypróbuję. Ja tez mam 14 lat i straszne since.... Niedosypianie, przemęczenie...eh
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 14:37   #8
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: piękne oczy i okolice...

Zapomnialam dodac, ze nie ma przeciez nic cudowniejszego, niz pełne wrazu spojrzenie spod firanki długich gęstych rzęs. Ale o zbawiennym olejku rycynowym słyszały zapewnie Wszystkie Wizazanki. O jego działąniu przekonałam się i ja
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:55   #9
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: piękne oczy i okolice...

Hmmm... mówicie olejek rycynowy na rzęsiska? Można go kupić w aptece i ile on mniej więcej kosztuje?

Pzdr Wypróbuje
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 06:51   #10
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: piękne oczy i okolice...

a znacie moze krem? z funkcja usuwania pierwszych zmarszczek dodatkowo
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 06:53   #11
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: piękne oczy i okolice...

olejek rycynowy jest dostepny w aptece i z etgo co pamietam kosztuje pare zlotych. na temat olejku rycynowego jest masa tematow na forum. spotkalam sie z opinia ze jest swietny ale po pewnym czasie...bo na poczatku stosowania wypadaja te slabe rzesy i sie nieco przerzedza...
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 09:36   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: piękne oczy i okolice...

ja uzywam mleczka, płymnu micelarngo na przemian, czasami oliwy do demakijażu, kremików , jako odzywke olejek rycynowy, czasami oliwe z oliwek, regulacja brwi, henny ie robię bo mam ciemne , maseczka na okolice ocvzu i to wszystko, na dzien juvit i filkry
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 20:34   #13
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: piękne oczy i okolice...

Ale odnosnie olejku na rzesy i brwi...to ostatnio mam wątpliwosci... Czasem, kiedy na noc posmaruje nim rzesy tak, ze do skóry, skad wyrastaja tez dociera, to rano luszczy mi się tam skóra Z brwiami jest podobnie... Chociaz na same rzesy bardzo mi pomogl.
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:30   #14
kasieńka_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: piękne oczy i okolice...

Hej!!! Ja olejku rycynowego używam od dwoch tygodni na rząsy. Muszę przyznć że bardzo mi pomógł a na początku stosowania rzęsy wcale mi nie wypadały jak twierdzą niektóre dzieczyny. Musze z przyjemnością stwierdzić ze to dobry wynalazek i bardzo tani bo w aptece kosztuje jedynie 1,9
kasieńka_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:35   #15
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: piękne oczy i okolice...

Na piekne oczka to przede wszystkim dobry plyn do demakijazu, zeby nie podraznial. Poza tym to polecam polozyc na powieki czasem torebki czarnej herbaty po zaparzeniu i ostudzeniu. No i niezawodny ogorek, odswieza i rozjasnia skore pod oczami.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:50   #16
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: piękne oczy i okolice...

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Ale odnosnie olejku na rzesy i brwi...to ostatnio mam wątpliwosci... Czasem, kiedy na noc posmaruje nim rzesy tak, ze do skóry, skad wyrastaja tez dociera, to rano luszczy mi się tam skóra Z brwiami jest podobnie... Chociaz na same rzesy bardzo mi pomogl.
a nakladasz duzo? zmniejsz ilosc
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:19   #17
Patrizia
Przyczajenie
 
Avatar Patrizia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 25
GG do Patrizia
Dot.: piękne oczy i okolice...

Ja niestety tez mam problem z cieniami pod oczami niestety nie uzywam niczego z ogorkow bo mam uczulenie, ale mlecznych okladow jeszcze nie robilam wiec musze zaczac. A odnosnie olejku rycynowego to swego czasu dlugo go uzywalam i musze przyznac ze mi pomogl rzesy mi nie wypadaly i bardzo go polecam
Pozdrowionka papa
Patrizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:25   #18
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: piękne oczy i okolice...

cienie pod oczami to moja najwieksza zmora i nie znikaja nawet jak sie wyśpie porzadnie. Taka moja uroda i tezba to zaakceptować a dobry korektor pod oczęta to dla mnie podstawa
ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:18   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: piękne oczy i okolice...

robilas badania? cienie pod oczami moga swiadczyc o chorobach narzadow np wartoby nerek
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 13:11   #20
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: piękne oczy i okolice...

Naprawde?? Nie wiedziałam... powinnam pójść do okulisty czy jakiegoś innego lekarza?? U okulisty bylam pare razy w życiu ale nie z moimi cieniami...
ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:33   #21
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: piękne oczy i okolice...

tak , naprawde .no na badania ogolne np krwi ,wyjdzie w nim tez czynnik wątrobowy , niedokladny ale zawsze , do urologa , badanie moczu...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 18:24   #22
orange28
Raczkowanie
 
Avatar orange28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: piękne oczy i okolice...

I ja mam sińce - straaaaaaaaaaszne. Kiedy próbowałam porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem, stwierdził że mi sie w głowie pomieszało i żadnego skierowania nie dostałam
orange28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 10:22   #23
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: piękne oczy i okolice...

Ja mam badania krwi w piątek. Mam nadzieję, że wszystko ze mna ok trzymajcie kciuki heh jak dostane wyniki to dam znac ;p
ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:10   #24
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: piękne oczy i okolice...

Cytat:
I ja mam sińce - straaaaaaaaaaszne. Kiedy próbowałam porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem, stwierdził że mi sie w głowie pomieszało i żadnego skierowania nie dostałam
głupek , zrób badania odpłatnie wtedy , one nie sa drogie!


Cytat:
Ja mam badania krwi w piątek. Mam nadzieję, że wszystko ze mna ok trzymajcie kciuki heh jak dostane wyniki to dam znac ;p
ciesze sie! daj znac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 15:28   #25
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: piękne oczy i okolice...

Hmm.... A ja od jakiegos czasu mam PRZEKRWIONE (?) ocka... tzn. na gałkach ocznch wokół żrenicy sa takie czerwone pajczynki... Nie jest ich dużó, widac je, kiedy patrze w bok... Pomóżcie, bo juz mnie cos bierze jak patrze w lustro:devil:
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:01   #26
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: piękne oczy i okolice...

ja też kocham się w pięknych i pełnych błysku oczach, sen, krem,
okład to napewno pomoga naszym oczkom) myśle że też dużo dałyby też nam jakieś dobre krople,nawilżające, wybielające przekrwienia, uspokajające, ja osobiście próbowałam w tym kierunku soli fizjologicznej - nic nie daje, zupełnie nic, i jeszcze takich kropelek nie pamiętam nazwy ale wiem właśnie że były na wybielenie i okropelnie piekły więc nie wiem czy były w 100% zdrowe, zastanawiam się teraz nad kupnem tych kropli Visine, kosztują koło 13 zł,ale czy działają tak jak mówią w reklamie?? macie jakieś doświadczenia?? a może znacie jakieś inne,skuteczne kropelki??
pozdrawiam
lovvely
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:11   #27
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: piękne oczy i okolice...

do zmywania makijażu używałam płynu micelarnego AA, ale to żadna rewelacja, tusz nie zmywa się końca, a pod oczami zostawały czarne podkówki, które i tak trzeba było potraktowac mleczkiem. Obecnie mam mleczko do demakijażu Garnier i całkiem nieźle się spisuje - o wiele lepiej od płynów, które wysuszają skóre wokół oczu.
Smaruję tez okolice oczu po demakijażu kremikiem z witaminą e
no i oczywiście staram się nie trzeć oczu zaraz po zerwaniu z łóżka - to największy problem
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:12   #28
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: piękne oczy i okolice...

Cytat:
Napisane przez *aniula* Pokaż wiadomość
Ja też mam sińce pod oczami, mimo, że mam dopiero 14 lat... Przyczyna? Wczesne wstawanie - szkoła, uczenie się do późna - też szkoła .

W jakieś gazecie przeczytałam, że dobre na oczy są okłady z zimnego mleka. Wypróbowałam i efekt był boski!!! Oczy pełne blasku, sińce zniknęły.

Wystarczy schłodzić dobrze mleko w lodówce, potem zamoczyć dwa waciki kosmetyczne (nie wiem jak to się "fachowo" nazywa, ale wiecie o co chodzi), lekko odcisnąć i położyć na powiekach na 15-20 min. . Naprawdę polecam .
tez coś takiego wyczytałam, i podobno najlepsze jest tłuste mleko próbowałam, ale nie widać specjalnej różnicy.
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:13   #29
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: piękne oczy i okolice...

A jak zapobiegac kolejnym? Bo ze zlikwiduje juz istniejace nawet nie liczę...
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:44   #30
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: piękne oczy i okolice...

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
A jak zapobiegac kolejnym? Bo ze zlikwiduje juz istniejace nawet nie liczę...
Ja też mam czasem takie czerwone pajączki, pewnie że je można zlikwidować, ja osobiście zauważam że to pojawia sie na moich oczach kiedy są przemęczone, po komputerz, telewizorze, całkowite zlikwidowanie jak i przeciwdziałanie napewno wymaga długotrwałej i systematycznej pracy, rózne zabiegi, zioła, kremy, częste przerwy na zamknięcie oczu w czasie pracy, no i może jakieś kropelki??sama jakiś ciekaweych szukam do czestego stosowania
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.