Scent Bar II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 11:59   #2941
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Pojutrze przetestuję czy w marcu to też dobra koncepcja
Strachulcu żeby pogoda dopisała
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 12:01   #2942
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Strachulcu żeby pogoda dopisała
Mam zamiar się świetnie bawić nawet jak będzie lało Tylko żeby się Malbork udało w miarę przyjemnie zwiedzić
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 12:58   #2943
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość

Ja w sumie też lubię swoje miasto, ale to bardziej z przyzwyczajenia, dlatego, że się tu urodziłam, wychowałam, niż przez jego powalającą urodę.
Poza tym jadąc pociągiem np trasą Gliwice-Katowice po prostu nie sposób nie dostrzec brzydoty pewnych miejsc. Dopóki zieleń liści tego litościwie nie zasłoni, jest wręcz paskudnie.
Mój TŻ był w absolutnym szoku, kiedy pierwszy raz jechaliśmy w odwiedziny do mojej mamy - przez Śląsk -właśnie tą trasą. No fakt, trudno w Polsce znaleźć bardziej ponure i przygnębiające krajobrazy.

Pewnie przyzwyczajenie robi swoje, kto długo mieszka na Śląsku ma pewnie "swoje" miejsca, ładne, zielone... Ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić, ze musiałabym się tam przenieść i mieszkać. Katowice to jeszcze nic, ale taki Bytom czy Ruda Śląska to jest dopiero krajobrazowy szok!

Morza zazdroszczę, a jakże, może kiedyś się przniosę na jakieś wybrzeże
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:43   #2944
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Oświadczam że kupiłam buty i 2 pary spodnie, jedne rurki, drugie z prostą nogawką.


W każdym razie jestem zadowolona i wieczorkiem pochwalę się (o ile będzie net przy tym wiatrzysku) z zakupów.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:01   #2945
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Oświadczam że kupiłam buty i 2 pary spodnie, jedne rurki, drugie z prostą nogawką.


W każdym razie jestem zadowolona i wieczorkiem pochwalę się (o ile będzie net przy tym wiatrzysku) z zakupów.

Gratulejszyn Zuziuniu Od fotek się nie wywiniesz
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:03   #2946
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Zuziuniu- aaaale zakupy Czekam na zdjęcia


Byłam dziś w UP po skierowanie na kurs języka niemieckiego- zaczynam w poniedziałek- 3 razy w tygodniu po 3 h Dowiedziałam się, że dostanę za to pieniądze- coś jak "stypendium" i zwrócą mi za bilety. Myślałm, że takie rzeczy to tylko w Erze
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:18   #2947
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Opierasz się na jakichś udowodnionych danych ?

Ja przygotowywałam prezentację między innymi na temat cech wyglądu zewnętrznego obu płci, które są postrzegane kulturowo i biologicznie jako atrakcyjne i czytałam o czymś dokładnie przeciwnym
Według badań kobiety o jaśniejszej skórze niż przeciętnie są postrzegane jako atrakcyjniejsze
Miałam o wpływie massmediów na psychologii i postrzeganiu go przez ten pryzmat.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zuziuniu, najpierw piszesz, że opalona skóra nie wygląda ładnie, potem wspominasz o samoopalaczach. Niekonsekwentnie troszkę...

Fakt, że Tobie nie podobają się dziewczyny w typie Barbie też bynajmniej nie oznacza, że są brzydkie.

I wreszcie fragment o tym kto jest pusty i bez ambicji oprotestowała już Irkax. I ja się z nią zgadzam. Nie wszyscy ludzie muszą mieć takie same ambicje.
Z resztą dla niektórych kobieta mająca kilkadziesiąt flakonów perfum to dopiero pusty świr...
Heh no tak, tyle flakonów a co do opalenizny, nie pisałam, ze opalenizna jest brzydka i fuj, ale że skóra spieczona na solarce jest fuj.
Delikatnie brązowa skóra jest ok. A nie które dziewczyny typu barbie są śliczne, chodzi mi o taki kicz barbie, typu techno. Ok koniec tematu.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Gratulejszyn Zuziuniu Od fotek się nie wywiniesz

Wiem wiem


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Zuziuniu- aaaale zakupy Czekam na zdjęcia
Ok postaram sie teraz na szybko zrobić i pokazać buciki, bo spodnie jak spodnie, jedne niebieski drugie czarne, takie zwyczajne.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 15:25   #2948
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w UP po skierowanie na kurs języka niemieckiego- zaczynam w poniedziałek- 3 razy w tygodniu po 3 h Dowiedziałam się, że dostanę za to pieniądze- coś jak "stypendium" i zwrócą mi za bilety. Myślałm, że takie rzeczy to tylko w Erze
Super Cieszę się że Ci się udało z tym kursem
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:28   #2949
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Moje buciki 159zł kosztowały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (57,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (62,7 KB, 46 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:30   #2950
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Super Cieszę się że Ci się udało z tym kursem

Ja też się cieszę W końcu uruchmię szare komórki i wyjdę do ludzi


Zuziuniu- buty śliczne, uwielbiam fasony bez palcówi jeszcze z takim fru-fru na przodzie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-13 o 15:33 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:31   #2951
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Moje buciki 159zł kosztowały
Jakie ładne! teraz tylko, żeby pogoda nareszcie dopisała...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 15:49   #2952
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Fajne buty

Ale ja wypatrzyłam wczoraj śliczne piptoły... Bardzo klasyczne, płaskie, czarne lakierowane Bardzo podobne jak mam już czerwone W sumie mam nawet czarne bardzo podobne, ale te które wypatrzyłam są smuklejsze i jeszcze ładniej leżą. Będą moje Chyba wraz z szara bluzą z komiksowymi nadrukami z tego samego sklepu
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:20   #2953
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja też na plaży jeszcze nie śniadaniowalam, za to brzegu jeziora - tak
A najfajniej jest na brzgu jeziora na drewnianym ganku (tak będę mieć w weekend majowy coroczne spotkanie kumpli TŻ wraz z rodzinkami ).



Świetne



Ja mogę leżeć, ale na brzuchu. Stąd plecy mam cudnie opalone, za to z przodu - bialas Dodatkowo plecy latwo mi się opalają i trzymają kolor (sierpniową opaleniznę mam jeszcze widoczną - i tak do maja mniej więcej ), za to przód i nogi - na czerwono, a opalenizna schodzi po kilku tygodniach (i tak mam od dziecka).

A mieszkanie w pobliżu morza - marzenie... Wspominalam, że bylam w Lannion w paździeniku. Pól godziny drogi od miasteczka - cudny skalisty brzeg morza (zawsze skalisty to byl mój ulubiony). Moglam tam siedzieć godzinami. Nawet zaczęlam snuć drobne plany, że jak TŻ się obroni, to moglibyśmy tam sobie domek jakiś poszukać. Ja mogę pracować zdalnie, on albo zdalnie, albo w firmie telek., których w okolicy nie brak... I będę zabierać laptopa na skaly i tam pisać
Piękna wizja

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Burn, ja tez chce sie do Gdanska wyniesc Moj TZ tez w Gdansku zakochany... Pewnie kiedys tam wyladujemy

Jak mialam dobry humor, tak Tymena zdejciami mi go popsula
Przypomnialam sobie, ze mieszkam we Wroclawiu
O wiele lepiej sie nad morzem czuje, oddycham pelna piersia, moja pylkowica tam sie nie odzywa, nawet w okresie bardzo 'pylkowym'.

Uwielbiam morze, ale siedziec bezczynnie na plazy i sie opalac nie nawidze.
Oj tam już tak na Wrocław też nie możemy narzekać-piękne miasto

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Składaczku, Burn - zapraszamy serdecznie !

Gdańsk i generalnie całe Trójmiasto to wspaniała opcja
Myślę,że pojadę do Trójmiasta w te wakacje (trzeba w końcu spożytkować 4,5 miesiąca wolnego jakoś)

Aaaaa buty
Ziuziun śliczne!Kocham buty!Piptoły,szpile,baler inaski,sznikersiaki wszystkie jednym słowem.Jestem na etapie poszukiwania fajnych balerinek aktualnie.

Rozpustnie ustrzeliłam sobie podwójne cienie Clinique na Truskawie przed godziną.No ,nie mogłam sie oprzeć-cena zbójecko okazyjna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04355980402.jpg (61,8 KB, 8 załadowań)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:34   #2954
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Katowice to jeszcze nic, ale taki Bytom czy Ruda Śląska to jest dopiero krajobrazowy szok!

Dokładnie- Ruda Śląska, Bytom, Zabrze to dopiero hardkor Ja na szczęście mieszkam w Gliwicach, które nie są jeszcze takie złe.

A propos zakupów- kliknęły mi się meteoryty, jak byłam w pracy (odsypka 15 kuleczek) A teraz dumam nad pudrem brązującym EL.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:50   #2955
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jakie ładne! teraz tylko, żeby pogoda nareszcie dopisała...
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Fajne buty
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Aaaaa buty
Ziuziun śliczne!Kocham buty!Piptoły,szpile,baler inaski,sznikersiaki wszystkie jednym słowem.Jestem na etapie poszukiwania fajnych balerinek aktualnie.

Rozpustnie ustrzeliłam sobie podwójne cienie Clinique na Truskawie przed godziną.No ,nie mogłam sie oprzeć-cena zbójecko okazyjna

ładne cienie,
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Zuziuniu- buty śliczne, uwielbiam fasony bez palcówi jeszcze z takim fru-fru na przodzie


Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dokładnie- Ruda Śląska, Bytom, Zabrze to dopiero hardkor Ja na szczęście mieszkam w Gliwicach, które nie są jeszcze takie złe.

A propos zakupów- kliknęły mi się meteoryty, jak byłam w pracy (odsypka 15 kuleczek) A teraz dumam nad pudrem brązującym EL.

mój tato pochodzi z Rudy śl- Kochłowice a ja będąc dzieckiem zawsze przyjeżdżałam na wakacje do babci. Większość mojej rodziny jest na śląsku i w Niemczech.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:53   #2956
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Scent Bar II

Do mnie dziś dotarły te złote Meteory. Na razie wypróbowane na ręce, twarz trochę maznęłam, ale na makijaż po całodziennych przejściach. I niestety, widzę na twarzy drobiny brokatu. Jeszcze potestuję.

Czytam Was (w miarę) na bieżąco, ale nie mam za bardzo siły pisać - od wtorku praktycznie zmieniam pracę i mam od jakiegoś czasu sporo zamieszania i stresu z tym związanego

Pozostałe zakupy też dotarły - tzn. maski, serum i kwas i zastanawiam się, jak to wszystko wypróbować, żeby szkód sobie nie narobić
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:01   #2957
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Aaaaa buty
Ziuziun śliczne!Kocham buty!Piptoły,szpile,baler inaski,sznikersiaki wszystkie jednym słowem.Jestem na etapie poszukiwania fajnych balerinek aktualnie.
Ja też. Jakbyś znalazła jakieś fajne we Wrocku daj znać, to chętnie pojadę w dane miejsce i obaczę

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dokładnie- Ruda Śląska, Bytom, Zabrze to dopiero hardkor Ja na szczęście mieszkam w Gliwicach, które nie są jeszcze takie złe.
Miałam mieszkać w Bytomiu i też mi się to nie uśmiechało, ale jakoś super brzydki nie jest. Na Śląsku jest tak, że jedna dzielnica jest piękna i droga, a druga to totalne slumsy - i to niedaleko siebie...

Zuziuniu - lubię buty z dziurką na palce i Twoje są bardzo ładne, ale akurat nie mój kolor Muszę poszukać też jakiś eleganckich.

Właśnie przyszła mi druga komóreczka kurierem Drugi Shine
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:23   #2958
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarły te złote Meteory. Na razie wypróbowane na ręce, twarz trochę maznęłam, ale na makijaż po całodziennych przejściach. I niestety, widzę na twarzy drobiny brokatu. Jeszcze potestuję.
Złote, czyli Gold Temptation? Bo właśnie też je sobie kupiłam.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Miałam mieszkać w Bytomiu i też mi się to nie uśmiechało, ale jakoś super brzydki nie jest. Na Śląsku jest tak, że jedna dzielnica jest piękna i droga, a druga to totalne slumsy - i to niedaleko siebie...


Bytom kojarzy mi się fatalnie- z tamtejszą kliniką i umieraniem Straszne.

Fajne popołudnie mam- leniwe, miłe, oglądam Czterdziestolatka, czytam fora i śledzę Allegro
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:35   #2959
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar II

Bluegirl, wszystkiego naj!!!
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Oświadczam że kupiłam buty i 2 pary spodnie, jedne rurki, drugie z prostą nogawką.


W każdym razie jestem zadowolona i wieczorkiem pochwalę się (o ile będzie net przy tym wiatrzysku) z zakupów.
Gratuluję zakupów

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Oj tam już tak na Wrocław też nie możemy narzekać-piękne miasto
Wrocław jest super! Jedno z moich ulubionych miejsc w ogóle
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 17:43   #2960
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Bytom kojarzy mi się fatalnie- z tamtejszą kliniką i umieraniem Straszne.
To nie tyle kwestia Bytomia, co Twoich skojarzeń. Przykro mi.

Mnie Bytom kojarzy się fenomenalnie. Pierwszy prawdziwie metalowy klub na Śląsku, cotygodniowe imprezy z finiszem u kumpla, który go prowadził, powroty do chaty w południe dnia następnego...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Wrocław jest super! Jedno z moich ulubionych miejsc w ogóle
Zgadzam się. Wrocek piękny jest i basta.


Popakowałam wspólne zakupy. Muszę jechać na pocztę a zwijam się z bólu. Muszę wyglądać nieszczególnie, bo nawet mój Królewna zaproponował, że mnie zawiezie. Tyle, że nie widzę sensu, żebyśmy oboje kiblowali w kolejce, skoro może jedno tylko...

CU soon...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:55   #2961
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Zuziuniu - lubię buty z dziurką na palce i Twoje są bardzo ładne, ale akurat nie mój kolor Muszę poszukać też jakiś eleganckich.

Właśnie przyszła mi druga komóreczka kurierem Drugi Shine

To moje pierwsze z dziurką, wczesniej nie byłam do nich przekonana.
Drugi Shine? A kochana i jak baretia trzyma? Bo muszę tel kupic i naprawdę nie wiem jaki.


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
zwijam się z bólu. Muszę wyglądać nieszczególnie, bo nawet mój Królewna zaproponował, że mnie zawiezie.
Ojej a co się stało?


Blugirl wszystkiego pachnącego!!!

Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:07   #2962
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Moje buciki 159zł kosztowały
Bardzo ładne buciki Zuziuniu I mają piekne wycięcie na palucha


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Popakowałam wspólne zakupy. Muszę jechać na pocztę a zwijam się z bólu. Muszę wyglądać nieszczególnie, bo nawet mój Królewna zaproponował, że mnie zawiezie. Tyle, że nie widzę sensu, żebyśmy oboje kiblowali w kolejce, skoro może jedno tylko...

CU soon...

Sabbath, może podaruj sobie dzisiaj tą pocztę Jeden dzień w tą czy w tamtą to bez znaczenia, Twoje zdrowie jest ważniejsze od wszystkich lutensów świata
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:08   #2963
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
To moje pierwsze z dziurką, wczesniej nie byłam do nich przekonana.
Ja mam jedne na średnim obcasie (z dziurką), takie turkusowe z przewagą zielonego, są przepiękne!!! Uwielbiam taki staromodny "fason".
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Drugi Shine? A kochana i jak baretia trzyma? Bo muszę tel kupic i naprawdę nie wiem jaki.
Ten drugi mam do sprzedania (nówka). Bateria trzyma z 3-4 dni przy normalnym użytkowaniu (smsy, telefony), natomiast gry szybko rozładowują telefon (także nie gram za wiele ) - wtedy wieczorem trzeba już naładować.
Polecam Shine, ja swojego nie oddam. Świetny, kobiecy, ma lusterko, latarkę, kalkulator z masą funkcji (cos, sin itp), dyktafon, mp3, przenośny dysk, dokładaną pamięć, odtwarzanie plików doc i pdf... Wszystko w jednym, dla mnie genialny i bardzo wygodny. Dodatkowo ma jako breloczek czyścik do ekranu - a sam ekran z powłoki, która się nie rysuje

Właśnie odebrałam swoją Ziemię Egipską
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:21   #2964
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Zuziuniu, gratuluję zakupów Ja dziś oddawałam spodnie (chciałam tylko reklamować, ale skoro zaproponowali mi od razu zwrot pieniędzy to się nie kłóciłam ), a później kupiłam dwie pary jeansów

Sabbath, zadbaj o siebie!

P.S. 1 Stało się, sivy na wypowiedzeniu. W związku z tym muszę naprawdę iść szybko do pracy, bo z nim w domu chyba nie wytrzymam

P.S. 2 Możliwe że w weekend będę miała w Gdańsku małe nieformalne spotkanie w sprawie pracy
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:31   #2965
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Bardzo ładne buciki Zuziuniu I mają piekne wycięcie na palucha


Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja mam jedne na średnim obcasie (z dziurką), takie turkusowe z przewagą zielonego, są przepiękne!!! Uwielbiam taki staromodny "fason".

Ten drugi mam do sprzedania (nówka). Bateria trzyma z 3-4 dni przy normalnym użytkowaniu (smsy, telefony), natomiast gry szybko rozładowują telefon (także nie gram za wiele ) - wtedy wieczorem trzeba już naładować.
Polecam Shine, ja swojego nie oddam. Świetny, kobiecy, ma lusterko, latarkę, kalkulator z masą funkcji (cos, sin itp), dyktafon, mp3, przenośny dysk, dokładaną pamięć, odtwarzanie plików doc i pdf... Wszystko w jednym, dla mnie genialny i bardzo wygodny. Dodatkowo ma jako breloczek czyścik do ekranu - a sam ekran z powłoki, która się nie rysuje

Właśnie odebrałam swoją Ziemię Egipską
E to chyba Shine odpada, bateria....chociaz kto wie, bo ma fajne funkcje i sliczny jest.
I jak sie sprawuje ziemia egipska, nigdy nie miałam tego cudeńka w łapkach.


Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Zuziuniu, gratuluję zakupów Ja dziś oddawałam spodnie (chciałam tylko reklamować, ale skoro zaproponowali mi od razu zwrot pieniędzy to się nie kłóciłam ), a później kupiłam dwie pary jeansów


P.S. 2 Możliwe że w weekend będę miała w Gdańsku małe nieformalne spotkanie w sprawie pracy
Super że 2 pary.
Nieformalne hihi
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:34   #2966
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar II

Strachulcu , gratuluje nowych jeansow i trzymam za rozmowe a z sivym chyba tak zle nie bedzie

Mozesz cos wiecej napisac na temat jeansow? sama szukam jakis fajnych i nie wiem od czego zaczac


I na dowod, ze w Warszawie jest juz wiosna, pare fotek z Lazienek Krolewskich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krokusy .jpg (42,4 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2008-03-22 o 12:02
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:37   #2967
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Strachulcu , gratuluje nowych jeansow i trzymam za rozmowe a z sivym chyba tak zle nie bedzie
Oj, obawiam się że będzie. Dzisiaj wrócił do domu koło 14.00 i już był ciężki do zniesienia No cóż, najwyżej zamieszkam na siłowni
Cytat:
Mozesz cos wiecej napisac na temat jeansow? sama szukam jakis fajnych i nie wiem od czego zaczac
Obie pary szerokie - jedne bardziej eleganckie, takie nadające się do pracy, powinny ładnie wyglądać z koszulami i marynarkami (nieprzecierane z kantem), drugie luzackie wycierane Obie pary z Reserved po 139zł
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:37   #2968
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Strachulcu , gratuluje nowych jeansow i trzymam za rozmowe a z sivym chyba tak zle nie bedzie

Mozesz cos wiecej napisac na temat jeansow? sama szukam jakis fajnych i nie wiem od czego zaczac


I na dowod, ze w Warszawie jest juz wiosna, pare fotek z Lazienek Krolewskich
O jakie cudne kwiatki

Ja dzisiaj kupiłam swoje pierwsze rurki hehe po prostu wpadł mi ten model w łapki, a z prosta nogawką miały świetny mięciutki dzins.
Ja zawsze kupuje dżinsy firmy Grawik, bo we Wranglerze nic na mnie nie pasuje jakoś.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:38   #2969
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Fajne buty

Ale ja wypatrzyłam wczoraj śliczne piptoły... Bardzo klasyczne, płaskie, czarne lakierowane Bardzo podobne jak mam już czerwone W sumie mam nawet czarne bardzo podobne, ale te które wypatrzyłam są smuklejsze i jeszcze ładniej leżą. Będą moje Chyba wraz z szara bluzą z komiksowymi nadrukami z tego samego sklepu
czy w Zarze?
pytam, bo pamiętam, że masz sporą stópkę, a moja córka z rozmiarem 42 bez rezultatu szuka butów, które będą dobre i rozmiarowo, i fasonowo
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:40   #2970
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
czy w Zarze?
pytam, bo pamiętam, że masz sporą stópkę, a moja córka z rozmiarem 42 bez rezultatu szuka butów, które będą dobre i rozmiarowo, i fasonowo

Ja mam 38 i za nic nie mogłam znalezc cos na siebie, 38 spadały a 37 za małe, w końcu znalazłam 37 które pasują, mam małą stope jak na 171cm wzrostu.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.