Szare pisanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-27, 18:07   #1
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919

Szare pisanie


Czemu i co to daje ? I jaki tego sens?

Wg mnie nie ma sensu bo jeśli ktoś korzysta z tapatalku to nic nie widzi. Zresztą na ciemnym motywie cały tekst tekstu tak jest szary. A na Jasnej wersji mało co widać. Pozatym wstawianie bbcodu ręcznie w apce nie jest ani fajne ani wygodne.

I do tego wyżywajace się użytkowniczki jest się nie pisze tak jak im wygodnie.


nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 08:12   #2
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 713
Dot.: Szare pisanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Czemu i co to daje ? I jaki tego sens?

...
Umowna zasada na forum Plotkowym.
Zasady znajdziesz tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734349

aniolek
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 08:48   #3
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Szare pisanie

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Umowna zasada na forum Plotkowym.
Zasady znajdziesz tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734349

aniolek
Czyli jak umowna to znaczy ze nie mogą mi dawać punktów ? Bo to nie ma sensu ... na tt i tak wszystko jest albo szare albo prawie białe.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 09:05   #4
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 713
Dot.: Szare pisanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Czyli jak umowna to znaczy ze nie mogą mi dawać punktów ? Bo to nie ma sensu ... na tt i tak wszystko jest albo szare albo prawie białe.

nabazgrane w notatniku
Mogą dawać Ci punkty, ale też nie muszą.

Jeśli decydujesz się na udział na forum/wątku w którym jesteś proszona o dostosowanie się do zasad panujących w wątku wypadałoby się dostosować. Jeśli mimo próśb nadał łamiesz zasady, Moderator może Cię upomnieć oficjalnie ostrzeżeniem.
Nie w każdym wątku Wizażanki proszą o pisanie na szaro - kwestia umowna.

aniolek
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 11:20   #5
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Szare pisanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Czyli jak umowna to znaczy ze nie mogą mi dawać punktów ? Bo to nie ma sensu ... na tt i tak wszystko jest albo szare albo prawie białe.

nabazgrane w notatniku


Nie każdy używa tapatalka.

Prosilysmy cie wielokrotnie, o dostosowanie sie do zasad panujących na wątku, nie wiem dlaczego dla ciebie takim problemem jest zmiana koloru
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 13:39   #6
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Szare pisanie

Ale p co zasady takie? Jak na tapatalku to co szare nie jest szare i tylko sprawia problem z wpisywaniem kodu itd. Mam wrażenie ze tutaj na forum jak się jest lubianym i biega po wszystkich wątkach to można więcej ... żałosne.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 16:25   #7
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Szare pisanie

Zalosne to jest podejscie ksiezniczki na ziarnku grochu. Ten temat gdzie umownie uzywamy szarej czcionki do offtopu przegladaja osoby nie tylko z taptalka ale i z komputera tabletu itp. Mnie nie zawsze obchodza gadki o jedzeniu czy kremach wiec to co na szaro pomijam bo wiem ze nie jest zwiazne z tematem ktory mnie interesuje. Tekst pisany na szaro nie rzuca sie w oczy, nie przykuwa uwagi. Sama korzystam z taptalka i jakis wpisanie kodu mnie nie urywa raczek a przez to szanuje inne uzytkowniczki moimi odbiegajacymi od tematu myslami. Osoby ktore celowo nie chca sie dostosowac i robia afere o wlasny koniuszek nosa raczej na zadnym watku nie beda lubiane i respektowane. Radzie o tym pamietac, pepkiem swiata nie jestes i nie zdziw sie ze wiekszosc cie poblokuje i z nikim nie pokonwersujesz na wlasne zyczenie. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 17:18   #8
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Szare pisanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Ale p co zasady takie? Jak na tapatalku to co szare nie jest szare i tylko sprawia problem z wpisywaniem kodu itd. Mam wrażenie ze tutaj na forum jak się jest lubianym i biega po wszystkich wątkach to można więcej ... żałosne.

nabazgrane w notatniku
nie.wszyscy.siedzą.na.tap atalku
u mnie na tapatalku widac, co jest na szaro a co na czarno
jak nie chcesz pisac na szaro, to pisz tylko na temat wątku, proste
nikt nie ma z tym najmniejszego problemu tylko ty ciągle masz jakies pretensje i stwarzasz problemy
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:29   #9
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Szare pisanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Ale p co zasady takie? Jak na tapatalku to co szare nie jest szare i tylko sprawia problem z wpisywaniem kodu itd. Mam wrażenie ze tutaj na forum jak się jest lubianym i biega po wszystkich wątkach to można więcej ... żałosne.

nabazgrane w notatniku
żałosne to jest to Twoje robienie problemów tam, gdzie ich nie ma. Jest UMOWNIE i tak jest na forum, tak ciężko pojąć za pierwszym razem? Mamy Ci napisać przez 3 strony wątku, że nie jesteś pępkiem świata i TAK JEST UMOWNIE?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 07:03   #10
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Szare pisanie


Tak to mniejwiecej wyglada to wasze szare pisanie. Jednak fajnie by było cokolwiek widzieć .... nie używam kompa do forów bo mi się nawet niechce go odpalac. Zresztą na kompie tez korzystam z tapatalka bo w sklepie microsoftu można ściągnąć. I sporo wygodniej sie uzywa szczegolnie zagladajac na kilka roznych. I serio nie mam ochoty przyglądać sie bo może coś ciekawego jest napisane. I nie nie zmienię motywu na jasny bo od niego aż oczy bolą...

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie.wszyscy.siedzą.na.tap atalku
u mnie na tapatalku widac, co jest na szaro a co na czarno
jak nie chcesz pisac na szaro, to pisz tylko na temat wątku, proste
nikt nie ma z tym najmniejszego problemu tylko ty ciągle masz jakies pretensje i stwarzasz problemy
Pisz na temat wątku jeśli cały wątek jest jednym wielkim offtopem... no ciekawe
Zresztą pierwszy raz się spotykam z takim czymś ze osoba zakładając wątek ma prawo wymyślać reguły wątku. Od tego są moderatorzy itd

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Zalosne to jest podejscie ksiezniczki na ziarnku grochu. Ten temat gdzie umownie uzywamy szarej czcionki do offtopu przegladaja osoby nie tylko z taptalka ale i z komputera tabletu itp. Mnie nie zawsze obchodza gadki o jedzeniu czy kremach wiec to co na szaro pomijam bo wiem ze nie jest zwiazne z tematem ktory mnie interesuje. Tekst pisany na szaro nie rzuca sie w oczy, nie przykuwa uwagi. Sama korzystam z taptalka i jakis wpisanie kodu mnie nie urywa raczek a przez to szanuje inne uzytkowniczki moimi odbiegajacymi od tematu myslami. Osoby ktore celowo nie chca sie dostosowac i robia afere o wlasny koniuszek nosa raczej na zadnym watku nie beda lubiane i respektowane. Radzie o tym pamietac, pepkiem swiata nie jestes i nie zdziw sie ze wiekszosc cie poblokuje i z nikim nie pokonwersujesz na wlasne zyczenie. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Akurat blokują tu na forum te osoby co udzielają się wszędzie i wszedzie mają coś do powiedzenia. Jak na każdym forum jest grupa kur która tworzy reguły a jak się szarak nie dostosuje to starają się dla niego o bana. Obstawiam ze jakies 90% ludzi ma gdzieś pisanie na szaro bo nikt i tak nie czyta pierwszej strony wątku tylko leci na koniec jeśli chce coś napisać lub zapytać.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 07:37   #11
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Szare pisanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość

Tak to mniejwiecej wyglada to wasze szare pisanie. Jednak fajnie by było cokolwiek widzieć .... nie używam kompa do forów bo mi się nawet niechce go odpalac. Zresztą na kompie tez korzystam z tapatalka bo w sklepie microsoftu można ściągnąć. I sporo wygodniej sie uzywa szczegolnie zagladajac na kilka roznych. I serio nie mam ochoty przyglądać sie bo może coś ciekawego jest napisane. I nie nie zmienię motywu na jasny bo od niego aż oczy bolą...

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------


Pisz na temat wątku jeśli cały wątek jest jednym wielkim offtopem... no ciekawe
Zresztą pierwszy raz się spotykam z takim czymś ze osoba zakładając wątek ma prawo wymyślać reguły wątku. Od tego są moderatorzy itd

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------


Akurat blokują tu na forum te osoby co udzielają się wszędzie i wszedzie mają coś do powiedzenia. Jak na każdym forum jest grupa kur która tworzy reguły a jak się szarak nie dostosuje to starają się dla niego o bana. Obstawiam ze jakies 90% ludzi ma gdzieś pisanie na szaro bo nikt i tak nie czyta pierwszej strony wątku tylko leci na koniec jeśli chce coś napisać lub zapytać.

nabazgrane w notatniku
Sorry, Twój problem
Księżniczka się znalazła co to pod nią ma się forum dostosować? To sobie własne załóż i czytaj ze zrozumieniem bo to nie użytkownik takie zasady sobie wymyślił tak jak teraz Ty sobie wymyślasz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 08:17   #12
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Szare pisanie

Przeczytaj regulamin.

Dostalas osta za brak szarego, to chyba cos znaczy.

A jak ci nie pasuje ze w wątku są offtopy to droga wolna

Zazwyczaj jak upominamy kogoś i prosimy o pisanie na szaro to ten ktos się dostosowuje

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-11-02 o 08:18
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 13:41   #13
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Szare pisanie

Tiaa grupa kur. Sorry ale ja tu jestem dosc nowa i jakos potrafie sie dostosowac. Poza tym jak wchodzisz na salony to z kultura a nie z gumiakami od gowna. Jak dolaczasz do jakiejs grupy (patrz ile ten watek urodowy ma czesci!!) to sie dostosuj do rytmu i zasad a powitaja cie z otwartymi ramionami. A regulamin o pierwsza strone wystarczy przeczytac raz. Masz racje nie kazdemu sie chce wiec na poczatku kilka osob Cie grzecznie upomnialo. Twoje widzimisie nie obchodzi nikogo. To ty masz problem bo chcesz uzywac czarnego taptalka i wszyscy mamy pasc na kolana i zmienic dobrze funkcjonujaca dawno przyjeta regule bo tak?! No prosze Cie...

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-02 14:41:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.