Praca jako "tajemniczy klient" - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 10:15   #121
maszar
Przyczajenie
 
Avatar maszar
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Nie polecam Daymaker. Przeprowadziłam dla nich parę zleceń i zawsze wszystko było OK. Ale miarka się przebrała, jak zmienił mi się koordynator. Na jakąś młodą, Śliwa czy jakoś tak. Nie zapłacili mi za zlecenie i potraktowali z góry. Szkoda czasu. Wypełnianie raportu na stornie, która czasem nie zapisuje wpisów, częste problemy techniczne, a pytanie ułożone w niej nielogicznie.

Współpracuję z różnymi firmami, np. GfK, z nimi najdłużej jestem, oni nigdy nie robili problemów, podchodzą bardzo profesjonalnie do człowieka.
maszar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 10:50   #122
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez maszar Pokaż wiadomość
Nie polecam Daymaker. Przeprowadziłam dla nich parę zleceń i zawsze wszystko było OK. Ale miarka się przebrała, jak zmienił mi się koordynator. Na jakąś młodą, Śliwa czy jakoś tak. Nie zapłacili mi za zlecenie i potraktowali z góry. Szkoda czasu. Wypełnianie raportu na stornie, która czasem nie zapisuje wpisów, częste problemy techniczne, a pytanie ułożone w niej nielogicznie.

Współpracuję z różnymi firmami, np. GfK, z nimi najdłużej jestem, oni nigdy nie robili problemów, podchodzą bardzo profesjonalnie do człowieka.
GFK super firma , ja jeszcze współpracuje z PBS.
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 15:38   #123
ko_maj_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Ja kilka lat temu pracowałam w International Service Check. Głównie do McDonaldów mnie wysyłali dostawałam zwrot za rachunek oraz chyba 10 zł wynagrodzenia. Teraz nie wiem ile płacą, może więcej bo to już jakiś czas temu było. Z wypłatą wynagrodzenia nie miałam nigdy problemów.
ko_maj_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 10:45   #124
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Niektóre agencja pośrednictwa pracy sa OK, też moim zdaniem nie ma co demonizować... chociaż miałam styczność i z takimi i z takimi,
wszystko tak naprawdę zależy od tego na jakich ludzi trafimy...
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 11:52   #125
daria19922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tajemniczy klient - Megatele i Market Trust

megatele nie znam, ale z market trust przechodzę własnie drugie zadanie i jest całkiem spoko. Za pierwsze zadanie przelew przyszedł w obiecanym czasie, wiec nie wiem jak inni ale ja bym oceniła pozytywnie
daria19922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:50   #126
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Tajemniczy klient - Megatele i Market Trust

Nigdy nie pracowałam jako tajemniczy klient, więc trudno mi powiedzieć,
za to ogólnie taką opcję uważam za całkiem ciekawą, na pewno pracodawcy dostarcza cennych informacji co do tego jak pracuje jego załoga.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 17:19   #127
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

jak jest ze zwrotem za rachunki, trzeba brać na imie i nazwisko czy wystarczy wziąć paragon bez danych ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-09, 21:50   #128
polly_chalmers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Podbijam temat. Czy podczas rejestracji kazali wam podać pesel i numer dowodu osobistego?
polly_chalmers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 11:27   #129
ktrya
Przyczajenie
 
Avatar ktrya
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 22
GG do ktrya Send a message via Skype™ to ktrya
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Oczywiście, że tak, jak w każdej innej [legalnej] pracy. Przecież podpisujesz z nimi umowę zlecenie i normalnie rozliczasz się z tych dochodów w urzędzie skarbowym.
ktrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 17:13   #130
polly_chalmers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez ktrya Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak, jak w każdej innej [legalnej] pracy. Przecież podpisujesz z nimi umowę zlecenie i normalnie rozliczasz się z tych dochodów w urzędzie skarbowym.
Okej, dziękuję bardzo za odpowiedź
polly_chalmers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 13:42   #131
MarzenkaH123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Gdzie można taką pracę dorwać w Warszawie ?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
MarzenkaH123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 22:47   #132
Fifka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Pracowaliście w ten sposób, serio? Ja myślałam, że te oferty to głównie ściema i nie ma co sobie tym głowy zawraca. To strasznie dziwna posada.
Fifka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 00:48   #133
ktrya
Przyczajenie
 
Avatar ktrya
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 22
GG do ktrya Send a message via Skype™ to ktrya
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez MarzenkaH123 Pokaż wiadomość
Gdzie można taką pracę dorwać w Warszawie ?
W Warszawie chyba najprościej, bo każda audytorska firma będzie miała placówki do skontrolowania w stolicy.
Mówiąc najprościej szukajcie portali, gdzie można zarejestrować się jako TK, wypełnijcie wszystkie dane (czasem trzeba wgrać zdjęcie czy zeskanować dowód - ale to normalne dla każdego procesu podpisywania umowy), a potem przeglądacie dostępne zlecenia lub czekać na mejla/telefon (to zależy od firmy).
Polecam zagraniczne firmy, które robią audyty także w Polsce, bo oferują najatrakcyjniejsze stawki. A i wiadomo, że pracując dla jednej firmy, to można co najwyżej dorobić do pensji, konkretniejsze zarobki wypadają przy współpracy z kilkunastoma firmami. Jest to fajna robota dla studentów i osób, które nie widzą siebie w pracy na etacie, lecz cenią sobie czas i elastyczność.

W razie dodatkowych pytań, piszcie PW. Zajmuję się tym od 5,5 lat.
ktrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:09   #134
Karola_Wypych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Świetna sprawa. Gdzie znalazłaś takie ogłoszenie?
Karola_Wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 23:38   #135
ktrya
Przyczajenie
 
Avatar ktrya
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 22
GG do ktrya Send a message via Skype™ to ktrya
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "tajemniczy klient". Mnóstwo stron się pojawia, gdzie można zarejestrować się.
ktrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 13:00   #136
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Koleżanka też tak pracowała we wrocku w kb pretendent i prowadzili różnego typu badania, ankiety no i właśnie jako ten tajemniczy klient. Wiem, że jej się podobało, ale zmieniała pracę z racji przeprowadzki.
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 11:18   #137
nastela
Przyczajenie
 
Avatar nastela
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Jeżeli byś chciała pracować jako tajemniczy klient to polecam Tobie KB Pretendent, dobre zarobki jak na start, do tego praca jako ankieter.
nastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 15:30   #138
zygul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Dziewczyny, a czy jest możliwość "zapisania się" do takiej pracy stacjonarnie, face to face? Jakoś mi się nie uśmiecha podawać w internecie adresu i najwrażliwszych danych...

P.S. W grudniu pracowałam w Empiku, o TK słuchaliśmy cały czas, koniec końców był na początku miesiąca, na moim dziale w dodatku, premii nie mają. Cytuję: "Pani xxx proponowała mi produkty ze wszystkich kategorii, jednak żaden nie spełnił moich oczekiwań", wszystkie oceny były na zielono, ale 3,7 (premia od 4.0). Żenua :/
zygul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 08:45   #139
Martita837
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Hej
A wiecie może coś o stronie/firmie Panel istotna opinia?
Martita837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 09:13   #140
paciowelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

nie polecam tego sposobu zarabiania, pani na rozmowie wstepnej powie ci ze wypelniasz ankiety, jestes tajemniczym klientem i umowi cie na szkolenie na szkoleniu o ankietach nic prawie ci nie tlumaczy, dodam ze szkolenie jest w formie telefonicznej, podczas szkolenia okazuje sie ze musisz zalozyc min 6 kont w roznych bankach, niby nic nie musisz z tym robic bo one maja byc aktywne do czasu wyplacenia pieniedzy, jednak jak zadzwonilam do banku to okazalo sie ze jezeli w przeciagu 14 dni od otwarcia konta nie wyslesz pisma zeby ci anulowali umowe to ci naliczaja koszty za samo zamkniecie konta, o czym mnie pani na szkoleniu zapewn ila ze wystarczy je zamknac. do mnie od poczatku ta'praca' dziwnie wygladala. masz szkolenie ale pani tylko mowi o kontach i zaklada z toba (nie podajesz oczywscie jej swoich danych) zeby miec pewnosc ze ty masz je zalozone, cala kampania ma trwac 45 dni, i ma kosztowac przesszlo 560 zl, ale kolejne kampanie sa juz za 40, 20 zl bo nie zakladasz tych kont w banku...
paciowelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 16:25   #141
Angel1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Pracowałam w taki sposób już kilka razy wypełniałam ankiety, byłam tajemniczym klientem i testowałam też konta.
Praca zawsze była online a szkolenia przez tel lub skype.
Wszystko to co piszesz jest ok poza pominięciem jednej rzeczy zawsze miałam zwracane wszystkie koszty które poniosłam w trakcie testowania tego typu produktów.
Ważne żeby był taki zapis w umowie i jest ok, ja zawsze zwracam na to uwagę.
Sprawdź w swojej
Angel1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 19:52   #142
Lusesita2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez Martita837 Pokaż wiadomość
Hej
A wiecie może coś o stronie/firmie Panel istotna opinia?
Hej ja się odważyłam na taką pracę i jestem bardzo zadowolona. Pracuje właśnie na panelu istotna opinia. Tutaj wszystko uczciwie, tak jak mówią tak jest, praca przyjemna, mam cały czas pomoc jak mam jakieś pytania, no i dostałam już wypłatę i wszystko jest ok. Także polecam
Lusesita2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 11:50   #143
Kata_leja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 32
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Pragnę wszystkich ostrzec przed firmami , które szukają tajemniczych klientów a tak naprawdę każą zakładać konta bankowe na nasze dane :/ to tylko przykrywka, a potem macie założyć 10-15 kont bankowych. Ja nie dałam się na to złapać, kto wie jakie konsekwencje nas czekają...


wszystko zatuszowane ankietami np. na temat coca coli - zadzwoniłam do centrali COCACOLA i powiedzieli mi, że nie zlecają małym firmom oceniania ich produktów.



także ostrzegam.
Kata_leja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 17:15   #144
Mmmccc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

W kwietniu rozpoczęłam z nimi współpracę. Miałam do wykonania 20 ankiet profilowych, 1 ankieta tajemniczego klienta i do tego przetestowanie 6 banków gdzie musiałam założyć konta. Wszystko wyglądało ładnie, poza tym, że na sprawdzenie ankiet trzeba czekać 28 dni roboczych, a wypłata jest do końca kolejnego miesiąca. Biorąc wszystko pod uwagę, wypłatę można dostać po około 3 miesiącach. Po ukończeniu ankiet dostałam informację, iż ankiety dotyczące banków są błędne. Mianowicie minimalna kwota transakcji kartą wynosi 200 zł, a panel wykonał mi wcześniej przelewy na te konta do 10 zł. Okazało się, że logowanie do bankowości internetowej musi być w odstępie 72h. Szkoda jednak, że nie dostałam wcześniej informacji o minimalnej kwocie transakcji i o odstępach logowania do bankowości internetowej... Czyżby było to działanie celowe???
Mmmccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 12:26   #145
Marynia232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Ja też rozpoczęłam prace na tym panel pod koniec kwietnia. Też miałam do zrobienia pakiet startowy w ilości o której piszesz. Fakt ankieta tajemniczy klient i testowe były sprawdzane dłużej.
Jedno w czym mijasz się zdecydowanie z prawdą to brak informacji...
Zaraz po szkoleniu od mojego opiekuna dostałam mejla z kilkoma załącznikami, były tam wszystkie instrukcję między innymi ta ankieta o którym piszesz też ją robiłam i było jak BYK napisane jakie jest zadanie dodatkowe przy tej ankiecie mało tego dostałam za to dodatkową premię (była dopisana jako bonus przy tej ankiecie) na pewno to widziałaś...
Mało tego przy każdej ankiecie jest instrukcja i tam jest informacja między innymi o odstępie 72 h...no ale trzeba coś dać od siebie i przeczytać...
Wystawiłam rachunek za kolejną kampanię i czekam na pieniądze, cały czas mam kontakt z moim opiekunem (mejl, telefon)
Klasycznie jak to w Pl bywa zrobić coś żeby tylko było po swojemu na odpierdziel i później żądać nie wiadomo jakich pieniędzy i ukłonów oczywiście zrzucając winę na wszystkich dookoła...
Pracowałam na kliku panelach przed istotna opinia jakieś punkty, linki na mejla itp itd wychodziłam na tym jak Zabłocki na mydle...
Na tym dostałam umowę, miałam szkolenie za free po których dostałam INSTRUKCJĘ i do tego mam cały czas kontakt z moim opiekunem!
Najlepiej usiąść przed kompem i wylać żale bo tu jestem anonimowa i nikt mi wprost nie powie, że nawaliłam...
Życzę powodzenia w kolejnej pracy, serio...może będą płacić za "ładne oczy"...
Marynia232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 16:10   #146
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez Angel1994 Pokaż wiadomość
Pracowałam w taki sposób już kilka razy wypełniałam ankiety, byłam tajemniczym klientem i testowałam też konta.
Praca zawsze była online a szkolenia przez tel lub skype.
Wszystko to co piszesz jest ok poza pominięciem jednej rzeczy zawsze miałam zwracane wszystkie koszty które poniosłam w trakcie testowania tego typu produktów.
Ważne żeby był taki zapis w umowie i jest ok, ja zawsze zwracam na to uwagę.
Sprawdź w swojej

ile miałaś takich zleceń np w skali miesiąca ?


jak długo trwała ta współpraca ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 18:18   #147
Angel1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
ile miałaś takich zleceń np w skali miesiąca ?


jak długo trwała ta współpraca ?
Jeżeli chodzi o portal istotna opinia, pracuje nadal, a pracę zaczęłam pod koniec lutego. Co do zleceń jest różnie czasami przez tydzień nie ma nic a w kolejnym jest do wyboru 5-8 kampanii i te kampanie są też bardzo różne w niektórej masz 5 ankiet a w innej 30. Co mi się na tym panelu podoba to że mogę sama wybrać co chce robić i też wiem ile za to zarobie, tez mają program lojalnościowy tam też są różne kampanię ale na punkty i za nagrody jak nie ma tych za kasę to robię te na punkty. To co jest dla mnie najważniejsze na tym panelu mam umowę
Angel1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 00:57   #148
AuroraPolska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Powiem Wam, że chciałam jak TK pracować lecz z tego co tu przeczytałam zarobki nie są takie bajkowe jakbym przypuszczała. Miałam na myśli, czy przy zleceniach góra 3 na miesiąc zwróci mi się chociażby za paliwo. Pod warunkiem, że jeszcze wypłata byłaby na czas. Będę musiała rozejrzeć się za inną pracą dodatkową.
AuroraPolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 15:57   #149
Kate249
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Praca ankietera RS Szkolenia& Marketing

Hej, właśnie umówiłam się na szkolenie wstępne w firmie RS Szkolenia & Marketing w Katowicach? Czy ktoś z Was może u nich pracował jako tajemniczy klient?
Kate249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 10:55   #150
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Chciałabym spróbować swoich sił jako tajemniczy klient Nie dla kasy, bardziej dla spróbowania czegoś nowego

Czy to jest tak, że można sobie wybrać zlecenia, w jakich chce się wziąć udział? Na pewno nie chcę zakładać żadnych kont w banku czy podpisywać umów z operatorami telefonii komórkowej. Odpada wszystko, gdzie muszę podać swoje dane.
Czy z takim nastawieniem mam szanse czy lepiej od razu sobie darować?
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 20:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.