Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osów - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-04-23, 17:15   #451
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomo¶ci: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

ehh Wlasnie sobie przypomnia³am,ze u mnie w miescie jest jeszcze jeden sklep zielarski Bo tamten zlikwidowali Musze sie wybrac
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 17:46   #452
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez blonndee Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje w takim razie w weekend sie wybiore, moze nawet jutro jak sie wyrobie
ooo, dobry pomysl ze sloikami w ikei, nie wpadlam na to jak poszlam do reala chyba to sobie zyczyli 9zl za sztuke wiec popukalam sie w glowe i zaczelam maniakalnie wyjadac z lodowki dzemy, majonezy, musztardy... i juz skompletowalam prawie na wszystko, jeszcze mi tylko 2 potrzebne
Hehe, a te s³oiczki jeszcze ozdobiæ metod± decoupage w zió³ka to ju¿ w ogóle wypas

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie, ¿e nied³ugo nast±pi otwarcie nowego sklepu z kosmetykami naturalnymi i pó³produktami? a w¶ród tych pó³produktów bêdzie l-cysteina w kwasie bursztynowym i Kerastim, wszystkie na porost/wzmocnienie w³osów. No i na pewno bêd± ró¿ne inne dobroci. Sklep bêdzie siê nazywa³ Naturalis, oto link do dyskusji (jakby¶cie chcia³y znaæ szczegó³y)

http://laboratoriumurody.pl/forum/no...is,t10854.html

Noooo nieeee, kolejny wy¿eracz kasy
Co nie zmienia faktu, ¿e siê cieszê, mam nadziejê na ca³e mnóstwo nowych substancji do wypieszczenia kude³ków , mo¿e jakie¶ promocyjne ceny na rozruch planuj±
'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 18:41   #453
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 541
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Do Confused_girl:



Sprawd¼ czy cynk w kapsu³kach to czysty cynk czy te¿ ma jakie¶ wype³niacze. Problem z wsypywaniem kapsu³ek jest taki, ze czêsto maj± one jakie¶ sztuczne dodatki, wype³niacze i barwniki, konserwanty, a to nie jest najlepsze dla skóry g³owy. My¶lê, ¿e tym octem np, z zio³ami i cytryn± to raczej mo¿esz p³ukaæ w³osy, niekoniecznie wiceraæ (ja przynajmniej bym nie wciera³a tylko p³uka³a)

Do blondee:



Ja mam miareczki - ³y¿ki z Mazide³ i wszystko siê piêknie odmierza. Co do spirytusu, niestety, ale odmierzam go strzykawk± (nic inne do g³owy mi nie przysz³o)

Pozdrawiam

Cynk mam Olimpu - sprawdzi³am oczywi¶cie wype³niacze i jest ok ¯adnych substancji, które mog³yby zaszkodziæ P³ukaæ w³osów w occie nie chcê, zale¿a³o mi na kwasnym pH, bo taki jest najlepszy dla skóry
confused_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 19:25   #454
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 2 583
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Mario kochana, bede cie meczyc az nie odpowiesz bo sobie zabki ostrzylam na twoja wciereczke a teraz mam juz wszystko i musze to wiedziec
to jak z tym spirytusem? bo napisalas 15% spirytusu, ale o co chodzi?
i jak przeliczasz te miary z gram na ml w miarkach?
jam zdesperowana...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 11:54   #455
zapaa³ka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa³ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 5 805
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Mam pytanie odnosnie laczenia odzywki z miodem. Zostalo mi prawie pol butli Hegrona, ktorego nie uzywam i nie wiem czy moge go zmieszac z miodem i trzymac na glowie 2-3 h czy lepiej w tej miksturce go nie uzywac?

(Aqua, Cetyl Alcohol, Behenoyl Pg-Trimonium Chloride, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaa³ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 14:51   #456
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Zaapalko, je¶³i masz wra¿liw± skórê g³owy, to trzeba uwa¿aæ tak czy inaczej, ¿eby nie podra¿ni³a, z drugiej strony, miód ma w³a¶ciwo¶ci koj±ce, ³agodz±ce, to mo¿na spróbowaæ i obserwowaæ reakcjê skóry, czy nie zaczyna swêdzieæ. Na d³ugo¶ci mo¿esz na³o¿yæ bezstresowo.
'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 15:20   #457
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Wink Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Do blondee,

Zapomnia³am po prostu napisaæ ilo¶æ. Tego spirytusu dajesz 2,25 ml. A ilo¶æ ekstraktów/zió³ itp. na ka¿d± wcierkê liczysz wg. matematycznego wzoru:

tzn: stêzenie danego ekstraktu (sprawdzasz je np. na Mazid³ach lub na str. u Thanatosa) mno¿ysz razy ilo¶æ produktu czyli w tym przypadku 15 ml. i dzielisz przez sto. Wygl±da to tak: 3% ekstraktu x 15 (ml) / 100. I wtedy wyjdzie ci ilo¶æ w gramach jak± masz daæ na dan± wcierkê.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 16:34   #458
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 2 583
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Do blondee,

Zapomnia³am po prostu napisaæ ilo¶æ. Tego spirytusu dajesz 2,25 ml. A ilo¶æ ekstraktów/zió³ itp. na ka¿d± wcierkê liczysz wg. matematycznego wzoru:

tzn: stêzenie danego ekstraktu (sprawdzasz je np. na Mazid³ach lub na str. u Thanatosa) mno¿ysz razy ilo¶æ produktu czyli w tym przypadku 15 ml. i dzielisz przez sto. Wygl±da to tak: 3% ekstraktu x 15 (ml) / 100. I wtedy wyjdzie ci ilo¶æ w gramach jak± masz daæ na dan± wcierkê.
merci
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 20:23   #459
zapaa³ka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa³ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 5 805
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Zaapalko, je¶³i masz wra¿liw± skórê g³owy, to trzeba uwa¿aæ tak czy inaczej, ¿eby nie podra¿ni³a, z drugiej strony, miód ma w³a¶ciwo¶ci koj±ce, ³agodz±ce, to mo¿na spróbowaæ i obserwowaæ reakcjê skóry, czy nie zaczyna swêdzieæ. Na d³ugo¶ci mo¿esz na³o¿yæ bezstresowo.
Dziekuje za odpowiedz Poszperalam troche w wizazowym slowniku i zauwazylam ze ma w skladzie konserwanty mogace uczulac.. Po splukaniu maski z miodem zawsze przez jakis czas swedzi mnie glowa, a pozniej wszystko przechodzi. Chyba sobie ja jednak odpuszcze
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaa³ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 12:01   #460
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Hej dziewczyny, piszê do was z zapytaniem - ile ¶rednio oczekujecie na zamówienie u thanatosa, bo ja jestem niecierpliwa-nie mogê siê doczekaæ pewnie tego mleczka waniliowego. Zamówienie z³ozy³am 21 kwietnia i nic nie s³ychaæ. A tak nie mogê siê doczekaæ wcierki Jolie .
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 13:35   #461
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 310
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

U mnie sz³o jakie¶ 3 tygodnie, zamawia³am w grudniu z.r.
DeathDealer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 18:02   #462
zapaa³ka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa³ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 5 805
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez kosmarka Poka¿ wiadomo¶æ
Zamówienie z³ozy³am 21 kwietnia i nic nie s³ychaæ
Ja zamowienie zlozylam 16 kwietnia i na dobra sprawe powinno juz dojsc bo przeciez to niby priorytetem idzie, ale jeszcze nic nie dostalam
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaa³ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 18:03   #463
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomo¶ci: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Tu chyba by³a mowa o tym piwie
Czy to robi³a.Ja zamierzam drygi raz i tym razem nie spukiwac,ale niewiem jakie piwo kupic ??
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 18:06   #464
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez zapaa³ka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zamowienie zlozylam 16 kwietnia i na dobra sprawe powinno juz dojsc bo przeciez to niby priorytetem idzie, ale jeszcze nic nie dostalam
Ale teraz poczta "szwankuje" tak¿e trzeba siê liczyæ z wyd³u¿onym czasem dostawy towaru- szkoda, ¿e Thanatos nie wysy³a np. DHLem. Jeden dzieñ i paczka w domciu
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 18:56   #465
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Poka¿ wiadomo¶æ
Tu chyba by³a mowa o tym piwie
Czy to robi³a.Ja zamierzam drygi raz i tym razem nie spukiwac,ale niewiem jakie piwo kupic ??
My¶lê, ¿e najlepszy bêdzie jaki¶ pilsner. Ja stosujê Okocim O.K. Beer .
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 18:57   #466
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdañsk/Trones
Wiadomo¶ci: 1 996
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, ¿e najlepszy bêdzie jaki¶ pilsner. Ja stosujê Okocim O.K. Beer .
Te¿ polecam Pilsnera p³uka³am nim.
Lanessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 19:15   #467
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Lanessa Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ polecam Pilsnera p³uka³am nim.
Ale ja polecam pilsnera , czyli piwo typu pilzneñskiego. Pilsner te¿ siê tu zalicza
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 19:21   #468
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdañsk/Trones
Wiadomo¶ci: 1 996
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja polecam pilsnera , czyli piwo typu pilzneñskiego. Pilsner te¿ siê tu zalicza
Wiem ¯e ja akurat p³uka³am Pilsnerem to siê zgadzam, co do piw, nie musisz mi t³umaczyæ, bo mia³am czas kiedy czyta³am namiêtnie Vademecum piwa i inne takie, nie wiem czemu, ale do p³ukania ta wiedza siê przydaje
Lanessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 19:32   #469
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Lanessa Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem ¯e ja akurat p³uka³am Pilsnerem to siê zgadzam, co do piw, nie musisz mi t³umaczyæ, bo mia³am czas kiedy czyta³am namiêtnie Vademecum piwa i inne takie, nie wiem czemu, ale do p³ukania ta wiedza siê przydaje
W takim razie zwracam honor, droga ekspertko ds. przemys³u browarniczego .
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 19:34   #470
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdañsk/Trones
Wiadomo¶ci: 1 996
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie zwracam honor, droga ekspertko ds. przemys³u browarniczego .
Co¶ czujê ¿e za³o¿ê swój browar w³asny
No Godzinê spêdzi³am szukaj±c najbardziej zachmielonego, a potem zorientowa³am siê, ¿e mam za ma³o kasy i polecia³am po Pilsnera, który mia³ najwiêksz± zawarto¶æ z tych co by³y w lodówce

Una, a co z kofein± w proszku? Jak mogê to u¿ywac?
Lanessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 20:54   #471
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

My¶lê ¿e tak jak w opisie: do szamponów, do wcierek...

To powiedz mi jeszcze Lanesso jakie piwo jest najbardziej chmielowe w¶ród najbardziej chmielowych ?
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-26, 18:42   #472
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 2 583
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

ja jeszcze Marie pomecze spirytus salicylowy bedzie ok?
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-26, 20:35   #473
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Ja te¿ musze pomêczyæ Marie Pisa³a¶ wcze¶niej ¿e ocet jab³kowy nadaje sie bardziej do p³ukania ni¿ wcierania, ale czy to znaczy ¿e w formie wcierki nie mo¿na go stosowac wymieszanego np. z odzywk± Jantar, zio³ami, biostymin±, jako wersjê zastêpcz± skórki jab³ka z thanatosa? Oczywiscie pod warunkiem, ¿e ocet bedzie równie¿ ze skórki, nie tylko z mi±¿szu.
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 11:25   #474
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Talking Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Do blondeee,

Tp jest sk³ad spirytusu salicylowego:
Cytat:
jest to 2% roztwór kwasu salicylowego w alkoholu etylowym i wodzie (2% kwasu salicylowego, 30% wody, 68% etanolu 760g/l). Stosowany do odka¿ania, chocia¿ jego wp³yw np. na ludzk± skórê mo¿e byæ dra¿ni±cy i zaleca siê do dezynfekcji ran stosowaæ raczej roztwory czystego etanolu.
Kwas salicylowy jest dobry na w³osy, ale w odpowiednim stê¿eniu, je¶li jest ono odrobinê wy¿sze to spowoduje, ¿e w³osy bêdziesz mia³a cieñsze, jak u lalki. Tego chcesz? Nie znam siê na kwasie salicylowym ani tym bardzej na odpowiednim jeg stê¿eniu na w³osy.Spiritus salicylowy jest do przemywania ran, nie za¶ do w³osów. Odpu¶æ go sobie, lepiej zwyk³y etylowy 95%. Po prostu bezpieczniej dla skóry i w³osów.

Do karla_92

Nie wiem czy ten ocet nie podra¿ni ci skóry, poza tym stêzenie substancji na porost nie jest za wysokie w occie, skórka ma je bardziej stê¿one . Tu mo¿esz poczytaæ

http://laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?t=1283
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 12:07   #475
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Do karla_92

Nie wiem czy ten ocet nie podra¿ni ci skóry, poza tym stêzenie substancji na porost nie jest za wysokie w occie, skórka ma je bardziej stê¿one . Tu mo¿esz poczytaæ

http://laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?t=1283
Dzieki No to chyba odpuszcze sobie ten ocet i mo¿e w koñcu zrobie zakupy u thanatosa
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 12:40   #476
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Uuuuuuuuuuu to sobie poczekam na ta paczkê pewnie jeszcze z 2 tygodnie - trudno . Chcia³am ostatnio kupiæ olej z avocado-35 z³ w miom sklepiku kosztowa³ ,jeszcze na dodatek ma³a butelka, wiêc sobie darowa³am. Poszukam jakiegos tañszego zamiennika na nawil¿enie-polecicie co¶ w konsystencji oleju
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 13:06   #477
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 2 583
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Do blondeee,

Tp jest sk³ad spirytusu salicylowego:
Kwas salicylowy jest dobry na w³osy, ale w odpowiednim stê¿eniu, je¶li jest ono odrobinê wy¿sze to spowoduje, ¿e w³osy bêdziesz mia³a cieñsze, jak u lalki. Tego chcesz? Nie znam siê na kwasie salicylowym ani tym bardzej na odpowiednim jeg stê¿eniu na w³osy.Spiritus salicylowy jest do przemywania ran, nie za¶ do w³osów. Odpu¶æ go sobie, lepiej zwyk³y etylowy 95%. Po prostu bezpieczniej dla skóry i w³osów.
ooo, cenna informacja! dziekuje to teraz bede szukac zwyklego ciekawa jestem czy bedzie w aptece? czy moze na stoisku alkoholowym?
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 22:10   #478
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 410
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe, a te s³oiczki jeszcze ozdobiæ metod± decoupage w zió³ka to ju¿ w ogóle wypas
__________________



virka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-29, 11:49   #479
arete
Raczkowanie
 
Avatar arete
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gutkendorff/ olsztyn
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

A ja do tych wszystkich zio³owych rozmaito¶ci dorzuci³am ostatnio p³ukankê z lnu. Len zdaje siê dzia³a nawil¿aj±co na w³osy, a mi w³a¶nie tego trzeba.
Zala³am wrz±tkiem 3 ³y¿ki sto³owe nasion, odczeka³am a¿ siê zrobi ¶luz i ostudzi, po czym na umyte w³oski!
poniewa¿ taki kisiel we w³osach lekko mnie zdezorientowa³- sp³uka³am resztê zimn± wod±.
Efekt - w³osy g³adkie, dobrze siê uk³ada³y, zrobi³y siê takie "pos³uszne".
Zatem len zago¶ci na d³u¿ej w moich w³osomaniaczkowych kosmetycznych rytua³ach
__________________
Najlepszym dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, ¿e jeszcze siê z nami nie skontaktowali..

arete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-29, 16:56   #480
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

kurcze, ja mam samo siemie lniane mielone i mi siê nie chce ten ¶luz wytworzyæ..Kiedys to przyjmowa³am na uk³. pokarmowy i wyczyta³am, ¿e mo¿na tez na w³osy, ale ten ¶luz siê nie chcia³ zrobiæ, wiêc nie próbowalam jeszcze...Wiecie mo¿e co z tym ¶luzem, dlaczeo go nie by³o?
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-01-24 22:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.