Szukam sposobu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 19:48   #1
song for Maggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10

Szukam sposobu.


Witam

Mam pewien problem z włosami, otóż:
przetłuszczają się bardzo szybko, potrafię wyjśc rano z domu z czystymi, a wrocic do domu po poludniu z przetluszczonymi. Myje glowe co 2 dni i za kazdym razem uzywam suszarki i prostownicy, bo moje wlosy są bardzo gęste i pod wpływem wilgoci kręcą się.Jestem na etapie hodowania włosów (sięgają prawie do ramion, chcialabym miec do łopatek). Takie częste wysuszanie prostownicą sprawia, że na głowie mam 'sianko' i nie bardzo mogę stosowac roznego rodzaju olejki i maseczki, ze względu na skłonnośc do przetluszczania.
Chcialabym poprosic o rade dotyczącą profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów poddawanych często wysokiej temperaturze, bo takie zwykłe z drogerii na przykład, kompletnie nie działają.
__________________
weak become heroes.
song for Maggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:35   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Szukam sposobu.

Jesli przetluszczaja sie bardzo szybko to idz do dermatologa, byc moze masz lojotokowe zapalenie skory lub podobne schorzenie i tutaj raczej zadne rady nie pomoga. Oczywiscie zakladam ze myjesz szamponem do przetluszczajacych sie wlosow Bo dziwne jest ze rano myjesz, w po poludniu masz przetluszczsone wloski
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:34   #3
song for Maggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: Szukam sposobu.

Łojotokowe zapalenie skóry wykluczone.
__________________
weak become heroes.
song for Maggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 00:45   #4
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Szukam sposobu.

byłas u lekarza ? czy sama wymysliłas ze wykluczone?
Mi również bardzo szybko przetłuszczaja sie włosy,broniłam sie przed alko jak mogłam ale nie daje rady juz z tym przetłuszczniem i uzywam wody brzozowej z alkoholem i seboradinu wlosy moge myc juz co drugi dzien a kiedys musiałam myc dwa razy dziennie...co nie zmienia faktu ze do dnia dzisiejszego myje je codziennie z przyzwyczajenia
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 07:34   #5
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Szukam sposobu.

witam kiedys jakies dwa lata temu myłam włosy szamponem elseve czerwonym i myłam nim bardzo długo po pewnym czasie włosy zaczęły mi sie bardzo przetłuszczac znajoma fryzjerka tam gdzie wóczasmieszkałąm powiedziłą zeby zmienic szampon na inny ze nie powinno sie uzywac szamponu tego samego bardzo długo ze to powoduje czesto własnie przetłuszczanie włosów jesli nie to to jak kolezanka wyzej radzi dermatolog bo w sumie ppppprostujesz włoski i tym bardziej nie powinny sie tak szybko przetłuszczac bo je wysuszasz a moze tez to byc jaims powodem ogólnego osłabiebnia moze nie samych włosów co sóry głowy cebólek itd jesli chodzi o ochrone włosa przy prostowaniu ja uzywam pokazdym myciu kroble jedwabiu silk ale czytałam gdzies ze włosa poddawanego wyskoiej temperaturze reguralnie tak naprawde nic nie chroni i niema takiego srodka ktory zabezpiecza spalanie włosa bo to jest jakby zelazko ktorym palimy włosy pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.